&wat m immti wmi Mej. Beekenkamp hartelijk gehuldigd UITVERKOOP fa ARKÉ uitverkoop aa^sss5sss^!nm^^isti^ Aquarium vereniging „In Aqua Vita kwam voor het eerst bijeen Elf grondverkopen - Simca '61 Morris 1000 '61 CHEMISCH REINIGEN STOOMWASSERIJ „TEXEL" 'JXSt> l'la,,< later» bailee •«•ttnoMfUi de redallit ^C*. FOLKLORE Het is weer januari en op de lange donkere avonden zitten we weer wat te mijmeren en plannen te maken over dat wat we het komende seizoen gaan doen. Zo ook de Stichting Texels Folklore en het bestuur van de Vrien denkring Texel. Het afgelopen jaar mochten de folk- loredagen in Den Burg zich weer ver heugen in een warme belangstelling van de zijde der gasten en enkele mee levende Texelaars. Enkele, zegt U, ja, want u wilt toch niet zeggen dat U tij dens die dagen voldoende Texelaars actief bezig zag. En toch, overal waar wij ons oor te luisteren legden, hoorden wij hoofdzakelijk sympatiserende ge luiden. Het werk van de stichting Texels Folklore werd gewaardeerd. Een teken dus dat men met dit werk dóór moet gaan, ten koste van alle inspan ning en moeite die soms zo „ondank baar" schijnt te zijn. U, Texelaars, kunt dit werk dankbaar maken. Hoe? Door bijvoorbeeld de costuums, die al zo lang in de kast hangen, iedere woensdag aan te trekken, of wanneer dit voor U on mogelijk is, ze in ieder geval uit te lenen, opdat ze niet renteloos blijven. Hoe U er verder nog toe bij kunt dragen om Den Burg iedere woensdag op te fleuren, kunt U vernemen op de jaarvergadering van de Stichting Texels Folklore, die donderdag 12 januari wordt gehouden in „De Oranjeboom". Komt U, het is de hoogste tijd dat er nu spijkers met koppen worden geslagen in uw belang en dat van uw gasten. J. Hidding, secretaris Vriendenkring Texel IJSBAAN DEN BURG MISSCHIEN VANDAAG OPEN Als het de afgelopen nacht flink heeft gevroren, zal de ijsbaan Den Burg (speelweide) hedenochtend worden ge opend. Het bestuur van de ijsclub Den Burg durfde de baan gisteren nog niet in gebruik te nemen, omdat het in de nacht van zondag op maandag slechts licht had gevroren, in tegenstelling tot zaterdagavond toen de temperatuur tot acht graden onder nul zakte. Toen werd het meeste ondiepe water op Texel „houwes", zodat de schaatslief hebbers zondag terecht konden op Waalenburg, de Muy, het waterwin- ninggebied bij Den Hoorn en enkele ondergelopen duinvalleien bij De Ne derlanden. Het water in sloten, polder vaarten en boezems (het meeste water op de oostelijke helft van het eiland; is voorlopig nog zeer onbetrouwbaar om dat het stroomt of brak is. De fraaiste ijsbaan van Texel is het waterwinninggebied tussen paal 9 en 12. Rechts van de weg is hier een smet teloos gladde baan ontstaan van 900 x 60 meter „DE WIELEWAAL" GESLOTEN DE WAAL Wegens het aanbren gen van een nieuwe vloer zal het Dorpshuis te De Waal gesloten zijn van maandag 9 januari t/m donderdag 12 januari. Het vernieuwen van de vloer is zeker geen overbodige luxe. Op meerdere plaatsen is hij bar slecht. Liefhebbers voor het hout van de oude vloer, die er zo gaaf mogelijk uitge haald zal worden, worden verzocht een bod te doen in gesloten enveloppe; in te leveren uiterlijk 16 januari bij mevr. N. Eelman-Mantje. Texel heeft weer een eigen aqua riumvereniging. Sinds vorig jaar waren de Texelse aquariumliefhebbers ver enigd in een Texelse afdeling van de Helderse vereniging „De Glasbaars", maar in de praktijk leverde dit nogal wat bezwaren op. Besloten werd daar om de afdeling per 1 januari j.l. te doen overgaan in een zelfstandige vereni ging. Vrijdagavond kwamen de leden en enkele adspirant-leden totaal meer dan dertig personen voor het eerst bijeen in „Eben Haëzer" te Den Burg. De Texelse vereniging zal zijn aangesloten bij de Nederlandse Bond „Aqua Terra". De door deze bond ontworpen model statuten en huishoudelijk reglement werden door de heer H. Ellen, lid van het voorlopig bestuur, voorgelezen en door de leden ongewijzigd aanvaard. De leden gingen akkoord met het voor stel van het voorlopig bestuur om de heer M. Smit, die onlangs Texel heeft verlaten, tot ere-lid van de nieuwe vereniging te benoemen. Het is vooral aan de heer Smit te danken, dat de aquariumvereniging van de grond kwam. Hij heeft er veel en langdurig werk voor verzet. Het uitwisselen van ervaringen en het elkaar met raad en daad terzijde staan is een der doelstel lingen van de vereniging. Reeds de eerste avond werd hieraan beantwoord, want in de pauze ontspon zich een ge animeerde discussie, waarbij alle moge lijke belevenissen met vissen en plan ten ter tafel kwamen. Verloting In de pauze werd voorts een verlo ting gehouden. Diverse leden konden zo de levende have van hun bak uit breiden. Het is de bedoeling dat deze verlotingen telkens worden gehouden. De aquariumvereniging vergadert eens per twee maanden. Enige discussie ontstond over de naam van de vereniging. Door enkele leden werden voorstellen ingediend. Tenslotte werd met grote meerderheid JUDOVERENIGING HOUDT BINNENKORT KAMPIOENSCHAPPEN Op zaterdag 28 januari of een week later houdt de Texelse judo-en jiu-jiisu vereniging de jaarlijkse kampioen schappen in de Thijsseschool te Den Burg. Vorig jaar werd Frans Stolk kampioen en hij is voornemens zijn huid duur te verkopen. Hij is een der leden die zondag hebben deelgenomen aan trainingen te Beverwijk onder lei ding van een Japanse instructeur. Tot deze training kan overigens slechts een beperkt aantal leden worden toegela ten. Senioren en junioren zullen een keer per maand naar Beverwijk gaan. Het bovenstaande kwam vrijdagavond j.l. in 't Rodekruisgebouw te Den Burg ter sprake waar de Texelse judovereni ging haar jaarvergadering hield. Mis schien als gevolg van de slecht begaan, bare wegen trok de bijeenkomst slechts 7 leden. De Texelse vereniging zal zich binnenkort aansluiten bij de Neder landse Judo- en jui-jitsubond. Dit was nog niet eerder gebeurd, omdat men 'n fusie tussen enkele bonden wilde af wachten. Bokstraining Zaterdag a.s. begint de Texelse judo club met bokstraining. De eerste les begint 's avonds om kwart voor zeven in de Thijsseschool. Trainer is de heer J. Bais uit Den Helder. Het boksen is bedoeld als conditietraining; het heeft dus weinig te maken met wedstrijd- boksen. Deelname staat open voor ieder die zich zaterdagavond meldt. Uit het verslag van penningmeester G. C. van Liere bleek dat de boeken een bescheiden batig saldo vertonen. De heer Van Liere was overigens voor het laalfcst in functie, want na drie jaar stelde hij zich niet herkiesbaar. Voor hem werd de heer Harry Keesom be noemd. van stemmen gekozen „In Aqua- Vita" ■(Waterleven). Bij de aquariumvereniging kan men aangesloten zijn als lid, jeugdlid (tot 18 jaar) en huisgenootlid. De verschul digde contributie per maand bedraagt resip. ƒ1,10, ƒ0,90 en 0,60. De aqua riumvereniging startte met een nega tief financieel saldo. Bijzonder dank baar toonde het voorlopig bestuur zich daarom jegens de onbekende brief schrijver, die zijn gelukwensen verge zeld liet gaan van ƒ35, Bestuur Bij de bestuursverkiezing werd de heer H. Ellen tot voorzitter gekozen. De heer Ellen zegde toe zich zo goed mo gelijk op het verenigingswerk te zullen toeleggen, voor zover zijn werk op zee dit toeliet. De leden kozen de heren R. Gaasbeek, J. Schrama, J. C. Pelgrim en H. de Graaf voor de overige be stuursfuncties. Naderhand werden de functies onderling verdeeld; de heer Gaasbeek werd secretaris, de heer Schrama penningmeester en de heren Pelgrim en De Graaf commissaris. Een der leden, de heer F. Taag, kondigde aan dat hij de voorzitter een hamer ten geschenke zou geven. De leden van „In AquE. Vita" zal de mogelijkheid worden geboden via het bestuur op zo goedkoop mogelijke wijze vis en planten te bestellen. Het is de bedoeling dat te zijner tijd een eigen bescheiden visbeurs wordt ingericht. Alle andere benodigdheden als aqua- riumbakken, verwarmingsapparatuur, thermostaten, thermometers, visvoer e.d. zijn reeds bij de heer Geus ver krijgbaar. Voorts is het de bedoeling dat een verenigingsblaadje zal worden uitgegeven. Alle leden zijn reeds auto matisch geabonneerd op het maandblad „De Aquarium" van de N.BA.T. De agenda voor de raadsvergadering van dinsdag 17 januari vermeldt elf grondverkopen, merendeels aan parti culieren, die een eigen woning willen bouwen. Aan de heer P. van der Slikke te Den Den Burg zal een 560 m2 groot stuk bouwgrond aan de Loodssingel te Ou- deschild worden verkocht. De voorge stelde verkoopprijs is ƒ8.400,(ƒ15, per m2). Met de heer S. van der Vis te Ooster end werd een overeenstemming bereikt over verkoop van een 390 m2 groot bouwterrein aan de Mulderstraat voor ƒ7.215,— (ƒ18,50 per m2.) Ook de heer J. Brouwer te Oosterend gaat bouwen en wel op een 411 m2 groot perceel aan de Oranjestraat bij de hoek met de Achtertune. De over eengekomen verkoopprijs is ƒ8.631, (ƒ21,per m2.) De heer P. Former te De Waal gaat bouwen aan de nu nog kale Sommel- tjesweg. Hij zal een 500 m2 groot ter rein kopen voor ƒ11.750,(ƒ23,50 per m2.) Een daaraan grenzend terrein van 475 m2 wordt voor ƒ11.162,50 aan de heer M. C. Keijser te Den Burg ver kocht. De heer J. Dijker, O 48, bereikte met de gemeente overeenstemming over aankoop van een 500 m2 groot stuk bouwterrein bij de Vierhuizerweg te Oost. Het stuk moet ƒ5.000,(ƒ10, per m2). Aan de fa. Drijver te Den Burg zal voor ƒ8.160,een 544 m2 groot stuk bouwterrein worden verkocht, gelegen aan de Loodssingel te Oudeschild. Drij ver wil 'hierop een dubbele woning bouwen. Een zeer bescheiden uibreiding van de bij zijn woning op de hoek Beatrix- laan-Keesomlaan staande woning be oogt de heer P. Spanjer te Den Burg. Voorgesteld wordt hem een aangren zend strookje van 15 m2 te verkopen voor ƒ405, Aan de heer O. Kikkert te De Cocks- dorp zal voor ƒ19.110,een 910 m2 groot stuk terrein worden verkocht, ge legen tussen Kikkertstraat en Joan Hods-honstraat. De heer Kikkert is voornemens het terrein te gebruiken voor uitbreiding van zijn hotel. Politiebureau De Staat der Nederlanden zal van de gemeente een stuk bouwgrond kopen, gelegen aan de Kamerstraat. Hier zal te zijner tijd het nieuwe rayongebouw van de Rijkspolitie worden gebouwd. Het bouwplan is evenwel niet geheel in overeenstemming met het uitbreidings plan, maar het is de bedoeling hierin te voorzien door een vergunning ex arti kel 20 van de Wederopbouwwet. De Raad wordt voorgesteld het perceel te verkopen voor ƒ38.725, Ruil Met de woningbouwvereniging Texel zal grond te Oudeschild worden geruild Voor de bouw van 8 woningwetwonin gen werd anderhalf jaar geleden een aan de Loodssingel gelegen stuk aan de woningbouwvereniging overgedragen. Later bleek dat bij de verkoop meer grond was betrokken dan voor de acht woningen nodig was. Na besprekingen werd de volgende ruil overeengekomen. De vereniging krijgt de beschikking over een achter de te bouwen woningen gelegen stuk grond en dat de gemeente de beschikking krijgt over een langs de straat gelegen gedeelte van het perceel waardoor met de achterliggende reeds in gemeentebezit zijnde grond weer een bouwterrein kan worden gevormd. Het verschil in oppervlakte wordt gecom- penceerd door toebetaling door de ge meente van ƒ11,25 per m2, welk be drag gelijk is aan de prijs die de ver eniging destijds voor de grond heeft be taald; een totaal bedrag van ƒ1.102,50. DE WAAL Op bijzonder hartelijke wijze is mej. K. Beekenkamp ter gele genheid van haar 25-jarig jubileum als onderwijzeres aan de o.l. school te De Waal gehuldigd. Zowel van de zijde van de gemeente Texel, van haar colle ga's en van haar leerlingen, oud-leer lingen en hun ouders werd zij in vele toonaarden geprezen voor het werk dat zij in de afgelopen kwart eeuw ver richtte. Het officiële gedeelte van de viering begon om half drie 's middags in het dorpshuis waar onder meer het woord werd gevoerd door de heer C. Witte („Welbedacht") oud-voozitter van de oudercommissie Namens het uit ande re oud-voorzitters van de oudercom missie gevormde huldigingscomité bood hij mej. Beekenkamp twee fraaie leun stoelen ten geschenke aan. Het geld hiervoor was door een inzameling bij eengebracht. Namens de gemeente Texel sprak wethouder J. Daalder (burgemeester C. De Koning was naar de nieuwjaars receptie van de Commissaris van de Koningin). Geen trekvogel De heer Daalder had geconstateerd, dat de meeste onderwijzeressen trek vogels zijn. Juffrouw Beekenkamp echter bleef de Waalder school 25 jaar lang trouw dienen. De heer Daalder vond dat mej. Beekenkamp a.h.w. met de school was getrouwd; de leerlingen beschouwde zij als haar eigen kinderen, hoewel ze er geen kinderbijslag voor kreeg.De wethouder onderstreepte zijn gelukwensen met een boeket bloe men. De traditionele enveloppe-met- inhoud was haar reeds een jaar tevoren uitgereikt, toen zij 25 jaar in gemeente dienst was Goede samenwerking De heer W. Albers, hoofd van de school van De Waal, gewaagde van de goede samenwerking die tussen hem en mej. Beekenkamp steeds had bestaan. Op geestige wijze maakte hij duidelijk. GEEN HEER IN HET VERKEER De melkautochauffeur S. uit Oude schild is bepaald geen heer in het ver keer. Herhaaldelijk heeft Hij laten blij ken de weg als zijn domein te beschou wen; met andere weggebruikers hield hij weinig rekening. Hij week voor te genliggers niet uit, zeker niet als het fietsers of bromfietsers waren. De 18- jarige De W. uit Eierland had de politie op de hoogte gesteld van het verkeers gedrag van S. De politie wees hem op het onjuiste van zijn gedrag, maar op 9 augustus toonde S. dat hij nog niets had geleerd. Hij kwam toen de bromfietser De W. tegen en week niet uit zodat hij de bromfietser dwong af te stappen. S. sprong daarop uit zijn wagen en gaf De W. een klap tegen het hoofd en dreigde hem de volgende dag te zullen doodrijden als hij hem weer tegen zou komen. Al eerder had S. van zijn men taliteit blijk gegeven toen hij over een fiets reed die niet snel genoeg werd weggehaald. Het geval met de brom fietser De W., leidde echter tot vervol ging. Vrijdag had S. zich bij de Helder se politierechter moeten verantwoor den maar hij was niet verschenen. De politierechter wilde echter beslist dat hij 'n volgende zitting wèl present zou zijn. ORANJEVERENIGING ORGANISEERT HUWELIJKSFEEST DE KOOG In De Koog zal het huwelijk van Prinses Margriet en Pie- ter van Vollenhoven, dank zij het ini tiatief van de Oranjevereniging, niet ongemerkt voorbijgaan. De Drumband „Voorwaarts Mars" maakt om half twee, met als vertrekpunt de o.l. school, een tocht door het dorp, waarbij de jeugd zich zal aansluiten. De traktatie aan het eind wordt niet vergeten. Hierna zal de Koger jeugd haar speurzin kunnen tonen door deel te nemen aan een interessant speurspel, waaraan diverse verrassingen en at- trakties zijn'verbonden. Het bestuur van de Oranjevereniging meent dat een opwekking tot vlaggen overbodig is. Prinses Margriet was in het verleden onze gast! Er wordt dan ook namens de Oranjevereniging een gelukstelegram aan het bruidspaar verzonden. Toneelclub Zuid-Eierland „DE GROTE ZWARTE POES" EIERLAND De toneelclub Zuid- Eierland zal op vrijdagavond 13 janua ri, aanvang 8 uur, in de kapel van Zuid-Eierland het stuk „De grote zwarte poes" opvoeren. Het is een blij spel in drie bedrijven. Het stuk zal op zaterdagavond 14 januari in het Ge bouw voor Chr. Belangen te Oosterend worden herhaald. MORGEN SCHAATSWEDSTRIJDEN OP WAALENBURG DE WAAL Dc ijsclub Waalenburg organiseert woensdag (morgen) open wedstrijden hardrijden over 1500 meter. Begonnen wordt om twee uur. Het in schrijfgeld bedraagt ƒ1,De qsclub stelt een reeks fraaie prijzen beschik baar. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Gevonden te Den Burg: 1 paar bruinlederen motorhandschoenen met 2 riempjes om del pols; zwarte regenbroek; zwartlederen motor want rechter; bruine nylon want met zwarte boord; blauwe nylon regenbroek; zijtas (brom fiets?) kl. blauw met zwarte blokken inh. led. muts en enige beitels; rode wollen want met Noors patroon linker; wieldop merk onbekend met moer in het midden; sleutel no. 13, Verloren te Den Burg: zwarte wollen sjaal; wijnrode wollen kinderwant rechter; Volks krant-tas; portefeuille met ƒ25,papiergeld; dubbele damesfietstas inh. o.a. gele sjaal, 1 kg. varkcnspoulet; zwarte knipportemonnee inh. ƒ25,papiergeld plus wat kleingeld en 20 overtochtkaart boot; geel en zwarte porte monnee inh. gummietje; rode want emt witte strepen, linker; 1 koperen oorbel, lang gerekt model met knipsluiting; rode platte vijl, groot (in plastic); rode doorgestikte nylon want met zwarte boord; portefeuille inh. ong. ƒ5,- vermoedelijk ook buskaartje, kl. portefeuille is beige; lichtbruine portemonnee inh. ong. een gulden kleingeld en 1 fotootje; herenpolshor loge merk Lip met zwarte plastic band; he renpolshorloge merk Regi, rond model, me- taalkleurig, met zwarte nlyon band; zwarte stropdas; zwart-bruine handschoen jongens- maat rechter; blauwe nylon regenbroek en br. nylon regenjack met capuchon; oliedop met filter van Dodge vrachtauto; zwarte heren handschoen linker maat 9,5, linker met witte voering; blauwe wieldop Taunus; bruinlederen ctuitje met 7 k 10 sleutels; 1 paar bruinlederen motorwanten met riempje om dc pols; brume Marokkaanse portemonnee inh. ong. ƒ6, met naam; 1 paar zwarte dameshandschoencn lang; bruinlederen portemonnee met rits, inh. ƒ35,en telefoonnummer; blauwe wollen sjaal met rode uiteinden. dat mej. Beekenkamp zich niet alleen met het onderwijs bezig houdt, maar ook met gymnastiek, volleybal, het CJOT enz., waardoor zij voor de Texel se gemeenschap zeer waardevol is. De heer Albers maakte van de gelegenheid gebruik om de aanwezige wethouders te wijzen op de relatief hoge kosten, waarvoor een kleine school als die van De Waal zich steeds geplaatst ziet. Voor het aanschaffen van leermiddelen wordt van de gemeente een uitkering ontvangen op basis van het leerlingen aantal, maar de kosten zijn even hoog als voor een grote school. Aan mej. Beekenkamp overhandigde hij een pla- tenbon. Onderwijzersbond Een zelfde geschenk had de heer W Gilijamse, het hoofd van de Beatrix- school, namens de afdeling Texel van de Algemene Bond van Onderwijzend Personeel. De heer Gilijamse bracht o.m. naar voren, dat mej. Beekenkamp een trouw bezoekster van de Bonds vergaderingen is, voorts steeds enthou siast meewerkt aan diverse cursussen en ook nauw betrokken is bij het jaar lijkse toneel door onderwijskrachten voor de Texelse scholieren. De bijzondere ouderavond in het dorpshuis werd een bijzonder genoege- lijke bijeenkomst, waaraan heel wat voorbereiding is voorafgegaan. Een aardig idee was het om de eerste klas, die mej. Beekenkamp destijds onder haar hoede kreeg weer volledig pre sent te laten zijn. De negen leerlingen met hun echtgenoten brachten een spe ciaal voor deze gelegenheid ingestu deerd lied ten gehore, onder leiding van mej. Lina Roeper. Als geschenk werd een album met foto's van de be trokken oud-leerlingen met hun gezin overhandigd. De leerlingen van de le, 2e en 3e klas declameerden een feest- gedicht en de 4e, 5e en 6e klas hief een spreekkoor aan. Alles had uiteraard betrekking op mej. Beekenkamp. Ver der werden enkele toneelstukjes opge voerd. TEXELAARTJES 3 regels 1,25; elke regel méér 0,25. Onder adres te bevr. (niet eeder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,50 meer. Speciaal voor gelegen heidsaanbiedingen. (N.B. voor in deze kolom geplaatste zaakadverten ties geldt het normale millimetertarief). Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon Vamor gedipl. tel. (02230) 3252 Theorieles met films en kleurendia's vrijdags in pension Visser, Schoon oordsingel 17, Den Burg U tankt nog steeds het voordeligst aan de witte pomp van Oudeschild Doe het zeivers, repa reer op zaterdag zelf Uw auto bij Garage Dros N.V., Eierland C 49, tel. 233 Volop hand- en moes appels. Huisman, De Veen Aangeb. jonge boxer, li;2 jaar oud. Wagema- kerstr. 22, Den Burg Voor vakkundig stof- feerwerk aan Uw meube len: Starks Woningin richting Oosterend, tel. 391 of 436 De heer J. A. Eelman, Burdetsfr. 21, Den Burg, zag z'n verzameling oude Texelse kaarten gaarne nog wat uitgebreid. Wie kan hem hieraan nog helpen? Eventueel tegen vergoeding Wie heeft mijn nieuwe 2-persoons slee (Davos)? Naam aan onderkant. Tjitze Donia, Beatrix- laan 64 Autorijschool H. Zing- stra, Plevierstraat 12, De Koog, tel. 477. Ook voor verlenging van uw rijbe wijzen Voor diepwoelen en mol-drainering. Tevens gier- en mengmesrt; uit rijden. Kampstra, telef. (02223) 295 Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze doch ter Henriëtte Geertje Maria Th. v.d. Wulp E. v.d. WuLp-Smidl Ruud Theo Tonnie Piet Tommie Den Burg 7 jan. 1967, Beatnxlaan 124. Wij danken heel harte lijk vrienden, kennissen en buren voor de buiten gewone belangstelling, die we mochten ontvan gen bij ons huwelijk. In het bijzonder voor de muzikale ontvangst in 't Skiltje van het orkest De Dageraad o.l.v Peter Kok. Mede namens weder zijdse ouders, Adrie en Jannie Koopmans-van Leeuwen Met grote blijdschap geven wij kennis van de j geboorte van onze zoon André C. Zegers-v. Bennekom j K. Zegers Texel, 8 januari 1967 Postweg E 60F. De overweldigende be- langstelling bij ons hu welijk maakt het ons on mogelijk om ieder per soonlijk te bedanken. Mogen wij daarom op deze wijze ook aan U onze welgemeende dank overbrengen. A. Drijver-de Ruyter I C. Drijver Vliestraat 1, Oosterend, Texel, januari 1967 Te koop aangeboden Tel. (02223) 372 Met blijdschap geven wij kennis van de ge boorte van onze zoon Frans, die bij het H. Doopsel de namen zal ontvangen Franciscus Antonius F. Hopman E. Hopman-Boom Haffelderweg 40, Den Burg, Texel, 7 januari 1967. Hiermede betuigen wij U, mede namens onze ouders, onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling voor en op onze trouwdag on dervonden. Bernard en Gré v.d. Knaap-Hin Prins Hendrikpolder H 16a, Texel. Zo juist ontvangen grote partij Enkalon tapijt coupons Voor speciale uitrerkoopprijs Zeer geschikt voor trappen, gangen en overloop Telefoon 02220 - 2634 Oudeschild Maandags gehaald, vrijdags klaar Tijdens de 1. Gelegenheidskoopjes, zeer aantrekkelijk 2. Aanzienlijke „uitverkoop korting 3. Op bestellingen NOVUM WANDSETS 5 pet korting Bent u al wezen kijken naar het NOVUM WANDSET met indirecte verlichting De betaalbare oplossing van ALLE RUIMTEPROBLEMEN Starks WONINGINRICHTING Oosterend, tel. (0 2223) 391 of 436

Texelsche Courant | 1967 | | pagina 2