riYdazDjii Monumentenzorg stelt eisen maar komt niet met geld Veel kritiek in De Jong in Oosterend wacht al twee jaar raadsvergadering Vcor Baby 5 10 maart in Cultureel Centrum Nieuwe Komedie met „Mama kijk zouder handen V De Vele tientallen Texelse woningen zijn in verband met hun historische waarde op de zg. monumentenlijst gezet. Üat betekent dat het de eigenaars van deze huizen verboden is zonder toestemm'ng van de monumentcommissie ingrijpen de veranderingen aan te brengen. Ver bouwen of slopen is derhalve onmoge lijk. Daar staat tegenover, dat in de kosten vau restauratie van een derge lijk pand in aanzienlijke mate door het rijk kan worden bijgedragen. Als gevolg van de toestand van 's lands schatkist is het rijk echter niet scheutig en zwijgt zelfs jarenlang als het graf na dat een verzoek om subsidie 's inge diend. Toezegging van een bepaald be drag wordt evenmin gedaan. Het komt er op neer dat iemand zijn op de monumentenlijst staande woning gedwongen »s op kostbare wijze te restaureren, maar voorlopig niet hoeft te rekenen op een tegemoetkoming van rijkswege. Het is daarom alleen voor kapitaalkrachtige lieden aantrekkelijk om een monumentaal pand op te knap pen. Tijdens de dinsdagmiddag gehouden raadsvergadering hebben verschillende raadsleden hun misnoegen over deze toestand uitgesproken. Dit naar aan leiding van een geval te Oosterend. De heer Westdorp vertelde dat de heer De Jong aldaar e'genaar is van een monu mentaal pand in de Kerkstraat. Hij heeft indertijd een restauratieplan ont worpen, waarmee monumentenzorg ak koord ging. Nu, twee jaar later, is nog niet met de restauratie begonnen, om dat hij niet weet op welke tegemoet koming hij kan rekenen. Er wordt hem aangeraden alvast maar te beginnen; de subsidie komt dan wel eens een keer. Het is begrijpelijk dat hij daar weinig voor voelt. Als gevolg van deze toe stand blijft het huis buiten gebruik en raakt in verval. De burgemeester vertelde, dat met POEDER - CREME - OLIE - ZEEP O PROVINCIAAL STUDIEFONDS NOORD-HOLLAND Gedeputeerde Staten van Noord- Holland maken bekend, dat ten be hoeve van personen met voldoende be gaafdheid, die in de provincie Noord- Holland woonachtig zijn of (ingeval van minderjarigheid) wier ouders in deze provincie wonen, en die niet in staat zijn de kosten van hun voorgeno men of reeds aangevangen studie te betalen, in die kosten een toelage uit de provinciale kas kan worden ver leend in de vorm van een renteloos voorschot of van een beurs. Een derge lijke toelage kan worden aangevraagd voor: het bezoeken van een inrichting voor onderwijs of een instelling van kunsten of wetenschappen; het volgen van een cursus ter verkrij ging van maatschappelijke bekwaam heden; het voorbereiden van de publikatie van een wetenschappelijke verhandeling over een onderwerp van gewestelijk of regionaal belang. Aanvragen voor een studietoelage als hier bedoeld voor het studiejaar 1967/ 1968 behoren zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk voor 1 mei 1967 te worden in gediend bij Gedeputeerde Staten van Noordholland, Dreef 3 te Haarlem. Vrijdag 24 februari Den Burg, City Theater. 20.00 uur, Vertoning RheumafUm, met toelichting van Dr. G. J. Smeets. Dinsdag 28 februari Den Burg, Dorpshuis. Klaverjascompetitie personeelsvereniging Gcmeente./N.V. TEM. Zaterdag 4 maart De Waal, Dorpshuis De Wielewaal, 't Ama teurtje met het stuk „De Surprise". Den Burg, Cultureel Centrum, Uitvoering Kon. Texels Fanfare. De Koog, Strandhotel Prinses Juliana, Toneel uitvoering van De Duinkanters met het stuk „De dochters van Hobson" STAND EILANDCOMPETITIE KLAVERJASSEN De stand van de eilandcompetitie Klaverjassen na 5 wedstrijden is als volgt: Oudeschild 1 161.435 65 Oudeschild 2 155.142 58 Den Burg 1 153.824 49 De Koog 1 151.660 59 Den Burg 2 151.106 52 Combinatie 149.131 45 De Koog 2 146.446 50 De Waal 143.711 45 De stand van de hoogste tien koppels is als volgt: 1. T. Dekker-A. Boogaard 33.082 12 P. v.d. Molen-J. Gielis 32.899 12 J. Klaasen Bos-P. Eelman 32.887 11 Mevr. Hemelrijk-Kl. Vlas 32.690 9 Echtpaar Spaans 32.616 14 Eohtpaar Vermeulen 32.428 13 Jac. Koning-D. Westdorp 32.348 17 D. Hemelrijk-S. Hemelrijk 32.288 17 KI. Veldman-L. Burgman 31.910 11 D. Kalverboer-Sikkeleras 31.681 9 De laatste avond wordt gehouden op vrijdag 17 maart in hotel „De Graaf" te Den Burg. monumentenzorg over de woning van De Jong was gesproken. Daarbij bleek wel dat men van goede wil is, maar dat het rijk eenvoudig de middelen niet verstrekt. Op die manier wordt hel aanwijzen van een beschermd dorpsge zicht ook zinloos. Vrije verkoop? Wethouder Daalder was het roerend met de heer Westdorp eens. „Het rijk komt wel met eisen, maar niet met mid delen. Zo zullen heel wat monumenten in elkaar zakken". De heer Daalder dacht dat het in het belang van de mo numenten het beste zou zijn als ze vrij verkocht zouden mogen worden aan kapitaalkrachtige lieden van de over kant. Dat is de enige mogelijkheid om de huizen te behouden. Ook de heer S. Keijser (VVD) had mei monumenten zorg geen beste ervaringen. IN AFGELOPEN JAAR MEER DAN 200 AANRIJDINGEN OP TEXEL De Rijkspolitie maakte in het afge lopen jaar van 116 aanrijdingen proces verbaal op. Blijkens de binnengekomen meldingen van verzekeringen over plaatsgevonden aanrijdingen waarvan de politie geen kennis droeg, moet het totale aantal aanrijdingen meer dan 200 bedragen. De onderstaande cijfers heb ben dus betrekking op de door de poli tie geverbaliseerde gevallen. In 1966 deden zich 4 dodelijke aan rijdingen voor. In 15 gevallen was er sprake van zwaar lichamelijk letsel; in 25 gevallen van licht lichamelijk letsel en bij 72 aanrijdingen kon alleen van materiële schade worden gesproken. Voor wat betreft de rubrieken zwaar en licht lichamelijk letsel wordt voor ieder geval slechts 1 punt gerekend, ook al waren bij een aanrijding meer gewonden. Overige ongevallen met dodelijke af loop op Texel: Bij vliegtuigongevallen 6; in zee omgekomen 5 en aangespoelde doch elders verdronken 2. Van de gemelde verkeersongelukken deden er zich 18 voor in het centrum van Den Burg, 11 in De Koog, 5 te Oosterend, 3 te De Cocksdorp en 5 in Den Hoorn. Onder auspiciën van de Stichting Kunstkring Texel brengt De Nieuwe Komedie uit Den Haag op vrijdagavond 10 maart in het Cultureel Centrum het blijspel „Mama, kijk, zonder handen" van Hugo Claus. Het evenement is voor leden van de Kunstkring Texel vrij toegankelijk. Anderen betalen ƒ5, Kaarten zijn vanaf heden verkrijgbaar bij het VVV-kanloor te Den Burg. In „Nederlands Theaternieuws" zei Pietcr J. de Vink over dit stuk het vol gende: „Mama, kijk, zonder handen!" werd voor het eerst opgevoerd op twintig januari 1960 in de Koninklijke Vlaamse Schouwburg door het gezelschap van het Nationaal Toneel te Brussel. Het heeft, in tegenstelling tot de andere toneelwerken van Claus, nog niet eer der op het repertoire van een Neder lands gezelschap gestaan. Het stuk is indertijd wel in Nederland te zien ge weest. Het Nationaal Toneel heeft er in maart 1960 enkele voorstellingen van gegeven in theater Carré te Amster dam. De titel, die Claus aan zijn werk heeft gegeven, doet misschien wat lu guber aan, maar het is allemaal niet zo erg als men vermoedt. De kreet slaat op een jeugdherinnering van de hoofd figuur, de aankomende dichter Stefan, die met deze roep zijn moeder erop attent maakte, dat hij met losse handen op zijn nieuwe fiets kon lijden. Dat deze stunt voor het ventje slecht af liep het stuur sloeg dubbel net toen Mama keek bewijzen de littekens. Stefan is in het stuk van Claus een jongeman van vijfentwintig jaar. Hij woont als stiefzoon bij de zeventig jarige meneer Baers, een vermogend rentenier, en zij worden verzorgd door mevrouw Tristan, een nette schijn heilige huishoudster, die hetzelfde werk vroeger heeft gedaan bij een overleden componist, Prosper van Wij- nendale, wiens aandenken in huis dan ook voortleeft. Deze mevrouw Tristan heeft het plan opgevat de heer Baers ter wille van een erfenis te vergiftigen. Zij betrekt Stefan in haar plan, maar deze voelt niets voor de moord en kant zich er fel tegen. Een andere groep voegt zich bij het gezelschap, of liever dringt er binnen: Rafaël ten Harent, een dichter zo noemt hij zich tenminste en Jackie, een meisje van het genre dat ook in de andere stukken van Hugo Claus voor komt en dat even verdorven als on schuldig is (doet). Tenslotte een zekere Mol, een jongeman-in-spijkerbroek, groot vriend en bewonderaar van Rafaël. Een vaste draad heeft Claus niet ge volgd bij de confrontatie tussen deze JEUGDLEIDERSCURSUS OP DINSDAG De jeugdleiderscursus van de Texelse sportraad zou aanvankelijk op de maandagavonden gehouden worden. De heer Westenberg, Schagen is echter niet in staat dan les te geven. Daarom is gekozen voor dé dinsdagavond. Vrijwel zeker zal dat voor enkele adspirant- deelnemers een belemmering beteke nen, zodat zij van deelname moeten afzien. Het is daarom zaak dat het aan tal cursisten zo groot mogelijk wordt om een behoorlijk aantal bijeen te houden. Oorspronkelijk hadden zich 12 personen aangemeld. Degenen, die er iets voor voelen de sport een grote dienst te bewijzen door de ca. 10 les- avonden mee te maken, worden ver zocht in contact te treden met de heer J. M. de Vries, tel. 2141, Den Burg. Scene uit „Mama, k(jk. zonder banden!" twee werelden, die overigens telkens weer in elkaar overlopen, omdat de burgerlijke wereld de steeds toenemen de behoefte heeft aan een vlucht in droom en verbeelding en de asociale van het dichter- of nozemschap aan de geborgenheid van de burgerlijke. Het terrein waar de schrijver in dit stuk rondspringt is dat van de ironie en de spot. Hij bedient zich daarbij van bizarre humor en vinnig sarcasme. Een dieper motief, een „zware bedoeling", zit er niet in „Mama, kijk, zonder han den!", het is zuiver komedie. Iets an ders heeft Claus niet willen schrijven. ZON, MAAN EN HOOG WATER De zon komt 26 februari op om 7.34 uur en gaat onder om. 18.12 uur; 1 maart op om 7.28 uur en onder om 18.18 uur. Maan: 24 februari V.M.; 3 maart L.K. Hoog water ter rede van Oudeschild 24 febr. 8.32 en 21.00; 25 febr. 9.28 en 21.50; 26 febr. 10.13 en 22.31; 27 febr. 10.52 en 23.04; 28 febr. 11.26 en 23.33; 1 mrt. 11.53 en 2 mrt. 0.01 en 12.18; 3 mrt. 0.29 en 12.48; 4 mrt 1.07 en 13.36. Aan het strand ongeveer een uur eerder hoog water. Uitwisseling met Anna Paulowna BEJAARDEN VAN „IRENE" EN „GOLLARDS" HADDEN GEZELLIGE MIDDAG Een aantal bejaarden van bet alge meen bejaardenhuis „Irene" en het Clasina Emelie Gollards Rustoord met verzorgers 42 personen heeft dinsdagmiddag een bezoek gebracht aan het bejaardenhuis „Vreedenhof" te Anna Paulowna. Het bezoek kwam tot stand in het kader van een uitwisse lingsprogramma van rusthuizen in Noordholland. Het programma is be doeld om de bejaarden niet al te zeer met him betrekkelijk kleine wereld te laten vereenzelvigen, doch hun blik te verwijden en contacten met anderen tot stand te brengen. Aan dat doel is dins dagmiddag zeker voldaan. De deelne mers aan de trip zijn er nu nog vol van! De reis stond- onder leiding van de heer Kaptein uit Schagen, die derge lijke trips belangeloos organiseert. Om dat met één bus werd gereisd, was het niet mogelijk ook bejaarden van „Sint Jan" uit te nodigen. Mogelijk zal dit een volgende keer wel kunnen Het werd zeer gewaardeerd, dat TESO de bus en de bejaarden gratis vervoerde, waardoor de totale kosten tot een mi nimum beperkt bleven. De deelnemers betaalden slechts ƒ1,per persoon. Via een omweg reed men naar Anna Paulowna, waar het Texelse gezelschap in Vreedenhof officieel werd verwel komd door de directrice. Er werd cho colade, koffie, taart en cake aangebo den. De bejaarden van verschillende herkomst mengden zich onder elkaar en al spoedig was ieder in druk ge sprek gewikkeld. Daarbij deden zich merkwaardige ontmoetingen voor. Zo ontmoette mevrouw M. Eelman-Bre- mer een nicht die zij in geen zestig jaar meer had gezien! Mevrouw Lap- Kos beleefde iets dergelijks: zij liep een nicht en enkele schoolvriendinnen tegen het lijf. Aan het slot van de mid dag werd een dankwoord gesproken door de heer Hoekbma, directeur van „Irene". Op een nog nader te bepalen datum zullen de bejaarden van „Vree denhof" naar Texel komen. Waddenzee dreigt vuilnisstortplaats te worden WV-AFDELING OOSTEREND VERGADERDE OOSTEREND In „Jatry" kwam maandagavond de afdeling Oosterend van de VVV-Texel bijeen. Het was een geanimeerde, vruchtbare vergadering, waarin tal van onderwerpen die nauw met het toerisme verband houden, aan de orde kwamen. Deze discussie ontstond na het ge bruikelijke praatje van de heer J. W. Dekker, directeur WV-Texel, over het werk van de VVV. Het maakte indruk dat de VVV-Texel jaarlijks bijna voor ƒ40.000,aan propagandamate- raal verzendt; de portokosten hiervoor bedragen ƒ8000,Ook de leden kun nen meewerken aan de serviceverle ning, b.v. door tijdig de lijsten voor vrije accommodatie in te zenden. Ter sprake kwamen ook de reis bureaus, die naar Texel trips organi seren en tevoren huizen bespreken. Niet alle reisbureaus zijn bona fide en het is zaak eerst met de WV-Texel te overleggen alvorens men een overeen komst aangaat. Bepaald niet in het belang van de schoonheid van Texel zijn de praktij ken van onbekenden, die er een ge woonte van maken de Waddenzee als vuilnisstortplaats te gebruiken. Niet tegenstaande het duidelijk aangegeven verbod, worden puin, sloopafval en zelfs autowrakken e.d. achter de dijk gedeponeerd. De klacht werd geuit door de heer J. Brouwer, die ter plaat se bootjes verhuurt en van mening is dat de mooie omgeving van Oosterend door de illegale vuilnisstorting wordt verpest. Gevraagd werd of de VVV met de Gemeenschappelijke Polders over maatregelen zou willen praten. De belangstelling voor de vergade ring was niet groot; volgens voorzitter C. de Jong was het minder goede weer de oorzaak. Het toerisme in Oosterend en omgeving ontwikkelt zich gunstig. Toch laat het recreatie-facetplan wei nig ruimte voor een verdere ontplooi ing. De wens werd naar voren gebracht dat het dorp toch gunstige mogelijkhe den zullen worden geboden. Met de financiën van de afdeling staat het er redelijk goed voor; mel ding werd gemaakt van een voordelig saldo. Penningmeester A Kiewiet trad volgens rooster af, maar had zich met herkiesbaar gesteld. Voor hem werd de heer M. Boogaard gekozen na twee stemmingen. HANDLICHTING VOOR BOTENVERHUURDER OUDESCHIIJD Aan de 18-jarige Th. Eilander te Oudeschild is onlangs beperkte handlichting verleend, waar door het botenverhuurbedrijf op zijn naam kon worden gesteld. Tot dusverre stond het bedrijf op naam van zijn va der, hetgeen tot misverstanden aanlei ding gaf. Het verhuurbedrijf Eilander beschikt over 15 boten, die aan de Mok- baai zijn gestationeerd. NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen in de periode van 25 februari tot en met 3 maart tel. 2182, b.g.g. 2406. Pie ,'t Sï C BROMFIETSER BOTST OP UITSTEKENDE LADING VAN TREKKER Woensdagmiddag om half drie raj de 66-jarige bromfietser P. Henkes Den Burg licht gewond toen hij in raking kwam met ijzeren hoeksteu Am die op een door een trekker voon >on wogen wagen waren geladen. Het geluk gebeurde op het Schilderend,» geveer ter hoogte van de Texelse Ai en( centrale. Uit de richting Oudeschild kwan door de 21-jarige J. J G. bestuv trekker. In opdracht van „Cebeco"t voerde hij een aantal ijzeren hoeks' nen met een breedte van maar li 4.40 meter naar een in aanbouw zij werkplaats aan de Maricoewg. De ding stak 1.90 meter aan beide zij uit, waardoor vrijwel de gehele baan in beslag werd genomen. De zijn Solex uit de richting van het trum naderende heer Henkes kan v ale het uitstekende ijzer niet tijdig j stoppen. Hij botste er met zijn tegenaan en smakte op de straat, ongeluk liep bijzonder goed af: de jaarde bromfietser liep slechts eni lichte kneuzingen op. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Woensdag 1 maart a.s. worden de ders van Oudeschild en Den Burg verai Oudeschild van 13.00 - 13.45 uur; daarna Burg tot 16.00 uur. WEEKENDDIENST ARTSEN voor alle artsen van zaterdagochtend 8 uur maandagochtend 8 uur Dokter A. VAN LOON, Den Burg, (02220) 2016. DIERENARTSEN ingaande zaterdagmorgen 12 uux H. DE BOER, tel. (02220) 2527. GROENE KRUIS (v/h Witte Kruis) ingaande vrijdag 24 uur tot en maandag 13 uur Zr. RIETVELD, De Cocksdorp, (02222) 292. R.K. KERKDIENSTEN weekend 25 - 26 februari 1967 Den Burg: zondag 8.30, 10.30, 19.00 De Koog; zondag 10.00 uur Oudeschild zondag 9.00, 19.00 uur Den Hoorn: zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur. De Cocksdorp: zaterdag 19.30 uur; zondag 8.30 uur; Oosterend: zondag 10.00, 19.30 uur erk .aa' m on :hie ïes itie 17. lO 1 om !ed eel jeli Otv A dc pa v he sh' lm PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Zondag 26 februari 1967 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Froentjes De Cocksdorp 10 uur ds. Bcerthuis Den Hoorn 10 uur ds. Adr. Oskamp, Voorhout, Doop. De Koog 9.30 uui ds Waardenburg De Waaï 19.30 uur ds. Waardenburg Oosterend 10 uur ds. Soesan, maandcolk kerkvoogdij; 19.30 uur ds. Beerthuis, jeugddienst Oudeschild 11 uur ds. Waardenburg GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 16.45 uur ds. Uidam Oosterend 10 00 en 15.00 u. ds. Van Leem GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 en 16.00 uur Leesdienst in het Gebouw voor Chr. Belangen DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 9.45 uur ds. Koopmans busje Den Hoorn. Oosterend 11.00 uur ds. Koopmans N ar Zendt vroegtijdig Uw advertenties in Met grote blijdschap ge ven wij u kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Marcel Bemardus J. S. M. Kooger-Zegers H. P. Kooger Niels Texel, 19 februari 1967, Hogereind 41, De Waal TEXELAARTJES 3 regels 1,25; elke regel méér ƒ0,25. Onder adres te bevr. (niet eeder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,50 meer. Speciaal voor gelegen heidsaanbiedingen. (N.B. voor in deze kolom geplaatste zaakadverten ties geldt het normale mil limetertarief) Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Wat een coupe, wat een snitl Dat komt weer van Uw kleermaker Carel Schmidt, Boomkampstr. 8 tel. 13615. Alkmaar. Elke week op Texel. Voor oud ijzer, lompen, metalen en bruikbaar ijzer. J. W. Schagen. Wagemakerstraat 28, Den Burg, tel. (02220) 2470 Te koop prima aard appelen. M. Huisman, De Veen, tel. 2203 Voor uitrijden van gier en mengmest, steeds het beste en voordeligst, geen slip of sporen, voorzien van roerder. Kampstra, tel. (02223) 295 U tankt nog steeds het voordeligst aan de witte pomp van Oudeschild Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon Vamor gedipl. tel. (02230) 3252 Theorieles met films en kleurendia's vrijdags in pension Visser, Schoon oordsingel 17, Den Burg Te koop aangeboden Berini (1,5 jaar oud) J. v. Heerwaarde, De Zes 10, Den Burg Wie heelt zaterdag avond uit 't Skiltje in Oudeschild per abuis de coat van Gert Pansier meegenomen? Beige coat steekzakken en gewone zakken, band in de rug, effen voering. Molenstraat 81, Den Burg, tel. 2864 Gevraagd goed onderh. rugspuit H. A. Witte, Kogerweg K45, De Koog Te koop goede centri fuge en een zo goed als nieuwe elektrische naai machine. W. Oetelmans, Oost 68 Te koop aangeboden een kinderwagen en een wasmachine tn. wringer. E. Slaman, De Ruyterstr. 27, Oudeschild Te koop bietenmolen met reiniger. Prima aard appelen 15 ct. Mart. Lan- geveld, Pijpersdijk, tel. (02228) 209 - Te k. creosootpalen en ursusgaas. J. Langeveld Plevierstraat 9, De Koog, telefoon 317 Bepaalde praatjes die over zakenman K. uit Oudeschild de ronde doen blijken op onwaar heid te berusten. Wit te e.v. Te k. kanaries, tropi sche vogels en binnen- volière. Kogerstraat 24 Te k. 2-pers opklap- bed, zw. leren vest kl. m., br. leren damesjas in. 42 en handwringer (Miele) telefoon 02228-230 Prima etagebedden aangeb. Bosch en Zee, De Koog Wilt U weten hoe „Links" en „Rechts" po litiek denken na de ver kiezingen? Deze vraag wordt beantwoord in de leeszaal. De belangrijkste weekbladen liggen ter lezing! Doe het zeivers, rei reer op zaterdag zelf auto bij Garage Dl N.V., Eierland C 49, 233 Simon Daalder en Carry Zonruiter geven, mede namens vl derzijdse ouders, keml van hun huwelijk, waifr van de voltrekking plaatsvinden op vrijdi 3 maart 1967 om 15j uur ten stadhuize Schiedam. Schiedam, februari 19® Rembrandtlaan 95a Daltonstraat 20b Receptie van 19.00 - 2Q.fr uur in de zaal van Maranathakerk, Dr. V ardl Beckmansingel, Vlaardingen. ïjdl b Voor de vele blijken v< belangstelling na overlijden van mijn lieï man en onze goede vade en opa JAN SMIT THzn zeggen wij u onze opre< te dank. A A. Smit-Hm en kinderen Kaapseweg 59, Texel, februari 1967. Marius Witte en Toos Timmers hebben de eer u, med namens wederzijdse os ders, kennis te geven va nun voorgenomen huwe lijk, waarvan de inzege ning zal plaats vinden c vrijdag 3 maart 1967, on der de H. Mis van 14.3 uur in de Mariakerk Lisse. Burgerlijk huwelijk v- worden gesloten op vrij dag 24 februari 1967 t 14.30 uur in het gemeen tehuis te Den Burg. Receptie 24 februari v& 15.30 - 17.30 uur in Ca sino te Den Burg. 3 maart van 16.30 - 17.$ uur in „De Nachtegaal' te Lisse. Toekomstig adres Driehuizen B 124, Den Burg.

Texelsche Courant | 1967 | | pagina 2