Sierkan ijslekker ijs Vanuit de Jordaannaar de Jor daan Onder deze leuze hebben zeer vele goede vriendenl(innen) waaronder, met een aan zekerheid grenzende waar schijnlijkheid Texel, er voor gezorgd, dat het niet bij een leuze is gebleven. Helaas weten we tot nog toe geen na men, maar menen toch verplicht te zijn aan het verzoek te voldoen, om maar „iets" van onze belevenissen in dit blad te publiceren. „Uit de Jordaan, naar de Jordaan" is letterlijk beleefd, want bij de over steekplaats, waar een Johannes de Do per vertoefde, moesten we uitstappen en de Jordaan doorwaden, opdat onze wagen makkelijker door de bedding kon rijden. Een vrachtauto stond er middenin weggezakt, omringd door hulpeloze, heftig gebarende Arabieren in bijbelse klederdracht. Nee, we hebben niet geprotesteerd gelijk Naa- man de Syriër, maar van het opont houd gebruik gemaakt, om ons lekker te verfrissen met het ter plaatse glas heldere Jordaanwater. Hoevele jaren hebben we iedere week mogen ver tellen over „Het Land van de Bijbel", op een manier nota bene alsof ik er jaren geleefd en gewoond had.... Beste mensen, nu zijn we er écht ge weest, zij het slechts enkele weken, maar wat een belevenis. Naar ons ge voel deden daarbij de luxe hotels en de sleeën van wagens welke te or\zer be schikking stonden, profaan (ongewijd) aan. Bij ons afscheid uit de Amsterdamse Jordaan, kreeg ik een blauw valies met witte letters er op EL-AL Israël. Wie had toen kunnen denken, dat het vlieg tuigtasje, ons bepaald geen hartelijk welkom zou bezorgen bij onze aan komst uit Griekenland in Jordanië. Na een voortreffelijke nachtlanding in Beirut, verlieten mijn vrouw en ik als eersten het vliegtuig. Hoewel ik hele maal geen allure heb van een diplo maat, noch van een hooggeplaatst re geringspersoon „met-bijzondere-op- dracht", stonden aan de voet der vlieg tuigtrap militairen opgesteldToen plotseling een hunner met een gezicht van afgrijzen en fonkelende zwarte ogen, met uitgestrekte hand naar m'n tas wees. Meerdere dreigende vingers werden geheven en toen begreep ik het meteen. In mijn argeloos-naïef ge_ luk, vanwege de ons aangeboden reis, was ik vergeten, dat door de vrij kort geleden ernstige incidenten tussen Jor danië en Israël, de toestand nogal ge spannen was. Ik vertelde aan het cor don om ons heen, dat ik dat valies ca deau had gekregen en bovendien, „wij ikomen immers uit Holland"! Een en ander werd nog eens onderstreept door de inmiddels toegesnelde Hotelgids, dat er geen vuiltje aan de prachtige Jor daanse sterrenhemel was. Toen lieten ze mij gaan, met-de-tas in de regenjas van m'n vrouw gewikkeld en zo door de douane heen geloodst. Maar met het EL-AL valies hebben ze mij niet meer gezien, noch in de Libanon, Jordanië en Syrië, totdat we Israel bereikten. Haar overigens, niets dan lof over de hartelijke gastvrijheid in die landen ondervonden. De kinderen werden heus niet „verhinderd tot ons te ko men", integendeel. Ik wil niet schrijven, dat we hen ge zegend hebben, maarre.we hebben er heel wat gestreeld en dan zoenden ze ons de handen. Nou ja, dat doen ze ook niet voor niets, denkt u? Tjon ge, wat zou je daar een jofel „klub- huissie" kunnen beginnen Toen we vertrokken uit het oude Jeruzalem en bij de Mandelbauwpoort op onze passen wachtten, zat er vlak bij de doorgang een zwaar gesluierde vrouw, m haar armen met een deken tje omwikkeld pakje, waarin wij een klein Jordanertje vermoedden. Mijn vrouw haalde voorzichtig het warme omhulsel weg en we zagen een pracht van een baby en door de zwarte sluier een stralend-lachende moeder. Ik ben waarlijk geen kenner van het Oosten of de Oosterling, maar als je „belangstelling" hebt voor de kinderen, dan heb je wel „iets" gewonnen, dat hadden wij al eerder ervaren, dacht ik zo. Vijf dagen verbleven we in het oude Jeruzalem wat bij Jordanië is ge voegd, en lang zal ons bijblijven de hartelijkheid waarmee we iedere dag door het personeel werden begroet met een handdruk. Waarachig niet om een fooitje!. Voor dat er gebeden werd aan de maaltijden tikte een Moslimd^ellner met een lepel om stilte en bij het amen, bevestigden alle kellners met een wel gemeend Amènn, het gebed. De Mos lims weten wat bidden is (5x per dag). Ze worden door de Mueddin opgeroe pen tot gebed. Vroeger vanaf de trans der slanke Minarets {de fijnheid doet denken aan Vlaams kant). Nu staan er afschuwelijk-grote luidsprekers op, ook de radio is ingeschakeld. Bij ons be zoek aan de Al Aiksa Moskee zagen wij de gelovigen zich driemaal wassen voordat ze de Moskee betraden. Op een vroege ochtend bezochten we de EINDLES ALGEMENE TUINBOUWCURSUS Zaterdag 8 april werd de eindles van de algemene tuinbouwcursus ge houden. Alle cursisten slaagden. Diplo ma's werden uitgereikt aan Jan Bak ker te Den Burg; Ben van Heerwaar- den te De Waal; Jan Hoogewoning te Den Burg; Kees Huisman te Ongeren; Niek Kuip, Westerweg; Kees Smit, Westermient; Wim Smit, Westermient; Geert Timmer, Prins Hendrik Polder; Wim Timmer te Oosterend; A. P. Voorthuizen te De Cocksdorp; Frans Witte te Het Noorden. De leraren van de oursus waren de heren B, W van Aalderen en A. L. J. van der Wal. Omar Moskee op het Tempelplein, met slechts zes personen stonden we daar in bewonderend zwijgen. Deze indruk wekkende schoonheid valt door ons niet te beschrijven. Als U ooit zelf het nabije Oosten wilt beleven (raad ik u met klem aan), verzamel dan zoveel mogelijk kennis en probeer dan door de grote verscheidenheid der Gods huizen en de franje heen te zien, dat bespaart u ergernis en teleurstelling. Bijvoorbeeld: bij het zogenaamde „heilige" graf zit een monnik, voor hem ligt verspreid koper en papier geld Vlak achter datzelfde graf, komt uit een soort tabernakel mij een Koptische (Gr. Orthodoxe?) priester be zweren, dat bij hem het „echte" graf is te zien. Er is ook nog een derde, buiten de veste en mogelijk de waar schijnlijkste! De kruisweg Via Dolo rosa zult u moeilijk rustig mediterend bewandelenEen forse Arabier bij zijn negotie roept: „Waar kom je van daan?" Holland! Ay, Queen Juliana; ik reageer maar met een „King Hoesesin for ever!" Met een brede lach steekt hij z'n armen omhoog, maar ik moet opzij springen voor een man, die zich met een moderne butagas-fles zich door de mengte poogt heen te wringen. De grote tegenstellingen van het „voorheen en thans" schuren langs el kaar heen. De bijbelse boer met de hand-aan-de-ploeg en de os er voor, de modernste landbouwwerktuigen, muil ezels zwaar belast en dito kamelen te genover modern vrachtvervoer en luxe auto's, krotkampen van takken, kisten en oud ijzer-platen opgebouwd, maar ook de ontelbare nieuwe huizen, in drukwekkende gebouwen op allerlei gebied. Vlak tegenover het nieuwe parlementsgebouw en de machtige Menerah (geschenk Britse regering) hebben Bedoeïenen hun donkere ten ten opgeslagen, uit protest dat ze met een andere nederzetting samengevoegd zullen worden. Het is een krachttoer om zo'n heterogene bevolking in Israel te leren samenwonen en ook het He breeuws te leren. Op het ogenblik is het zo, dat ieder die zich in Israël wil vestigen en wer ken een behoorlijke woning krijgt, meubilair, keukengerei enz. in 25 jaar af te betalen; voor alles wordt ge zorgd Palmzondag Palmzondag, 's morgens half zes in pyjama de berg af om opnamen te ma ken van zonsopgang boven het Meer van Galilea. Voordat we af zouden da len naar Tiberias, keken wij over het meer, waar in een bootje een visser bezig was. Een onzer drukte mij een bijbeltje in de hand en ik heb toen voorgelezen, Petrus antwoord bij het kolenvuur. (Joh. 21). Daarna kerk dienst in Tiberias, Af en toe wil je wel heel alleen zijn om de onbeschrijfelijke indrukken te kunnen verwerken. Och, het is alles maar een enkele greep ut een reser voir van belevenissen. Het was alles zo onwezenlijk, om zo snel overgeplant te worden uit de westerse wereld naar het Land van de Bijbel. Wat wilt u, Schiphol is maar 4V2 uur vliegen van Israël. En wat moet het wel voor die Joden zelf zijn geweest toen ze hün Land betraden. „Toen de Here de ge vangenen van Sion deed wederkeren, waren zij als degenen die dromen" (Ps. 126). De Bijbel spreekt zwijgend voor hen die opmerkzaam zijn. De bergen met hun bekende namen, beplant met miljoenen bomen, vruchtbare hellingen en dalen Het wonder der Negev- woestijn met een weelde van koren, groenten en fruit. We hebben uren gereden door de besneeuwde Libanon, alleen de weg was vrijgemaakt. Auto's waren ingesneeuwd. In 15 jaar was er niet zoveel sneeuw gevallen. Inder daad, „Hij gaf sneeuw als wol", staat er in psalm 147 en de Here heeft grote dingen aan hen gedaan! De Bijbel sprak ook tot ons, toen op de Sabbat een m het hotel aanwezig Rabbijn voor het avondmaal voorging in gebed. We zagen hoe hij het brood brak, in de beker doopte en de bete aan zijn vrouw gaf. Het bleef lang stil aan onze tafeltjes Ons bezoek aan het Museum van Oorlogsdocumentatie zal ik maar zeg gen, en het gebouw waar de grond en de as der concentratiekampslachtoffers is bijeengebracht, heeft wel een stem pel op ons gedrukt. Laat ik maar stoppen, de Texelse Courant is toch immers te klein, om de opgedane ervaringen te bevatten, als u begrijpt wat ik bedoel, dit was geen reisbeschrijving. Een slagzin in Israël luidt: „Werken, Zweten, Vrede!" Bidt Jeruzalem vrede toe; moge wie u liefhebben, rust genieten; vrede zij binnen uw muur.(Ps. 122). Met een welgemeend SJALOOM, uw dankbare, Joh. K. A. Schreuder en Echtgenote. Oud-directeur Recreatiestichting DE HEER F. L. FABER OVERLEDEN Vrijdag is de heer F. L. Faber op 70- jarige leeftijd plotseling overleden. De heer Faber was tot voor kort direc teur van de Stichting Sociaal Toerisme Texel. De laatste tijd woonde hij in Putten. PUPILLENCOMPETITIE De stand is nu: Texel a Oosterend a ZDH a Tex. Boys a Oosterend b Tex. Boys b ZDH b Texel b SPORT EN SPEL in het afgelopen weekend UITSLAGEN Junioren: Zeemacht-Tex. Boys 51 4de klas A KNVB: Kolping Boys-Texel 12 Afdeling Noordholland Tex. Boys-Oudesluis 24 LSW 3-Texel 2 1—2 Helder 8-Texel 3 41 Helder 6-ZDH 2 2—1 WGW 5-Tex. Boys 2 09 Tex. Boys 3-WGW 4 (bij uitslag 45 gestaakt) Programma pupillen a.s. zaterdag: In verband met vergeefse reis van Texelse Boys: Tex. Boys a-Oosterend b, 3.00 uur Tex. Boys b-Oosterend a, 2.15 uur ZDH a-Texel b, 3.00 uur KOLPING BOYS-TEXEL 1—2 Texel startte tegen wind in en werd daardoor meteen in de verdediging ge drukt. De achterhoede kan het echter klaren, goed bijgestaan door A. de Veij en Th. Molenaar. Na een onschuldige aanval van Kolping Boys, door Peter Groen verkeerd beoordeeld, kwam de midvoor van de tegenpartij alleen voor het doel en bracht de stand op 10 Texel liet de moed niet zakken en pakte nog harder aan. Na goed door zetten wist Gert Pansier met een goed schot de score gelijk te maken: 11. Na de rust met de wind mee, kwam Texel, vooral door goed werk van W. Hoorn in de aanval. Schoten van H. Geus en F. Roodlieb misten nog de goede richting en een hard schot van de goed meegekomen Th. Molenaar ging over. Fr. Roodlieb loste een boog schot, dat door een van de Kolping Boys-spelers met de hand uit het doel werd geslagen. De daaruitvolgende strafschap schoot Roodlieb feilloos in en zo werd de stand op 12 gebracht. Texel 2 was voor de rust sterker: 20. Na rust, tegen wind, meer ver dedigend. Einde 12. Texel 3 kon het niet bolwerken te gen Helder 8. TEX. BOYS-OUDESLUIS 2—4 Nadat de aanvoerder van Oudesluis bloemen waren overhandigd voor het behaalde kampioenschap van afd. 2C, ontspon zich een levendige wedstrijd, waarbij Oudesluis het voordeel had van de straffe wind, maar waarbij ook de Boys-<voorhoede goede tegenakties wist te produceren. De Boys-achter hoede wist door de harde tegenwind, vele keren de bal onvoldoende weg te werken. Oudesluis profiteerde hiervan 2 maal door snel reageren van lbuiten C. Tijmes, terwijl 1 maal een ogen schijnlijk ongevaarlijk schot door de wind toch in het doel belandde. Het geluk was in deze periode niet met de Boys toen een schot van C. Kuip ra keling langs de paal en een schot van C. Maas over de doellat belandde. Ruststand 03. Na de rust werd Oudesluis volledig in de verdediging gedrukt, maar had toch weer het eerste succes, toen de Boys-achterhoede door vermeend bui- enspel aarzelde met ingrijpen, waar door A. Tijmen de stand op 40 bracht. Een hopeloze situatie, doch de Boys gingen door. Na 20 min. was het C. Kuip, die met een magnifiek schot de achterstand verkleinde. Even daar na belandde een ver hard schot van back H. Witte tegen de doellat. P. Schoo was er snel bij om de terug springende bal in het doel te schuiven. De Oudesluis-achterhoede gaf, on danks de zware druk, door resoluut ingrijpen weinig kansen meer weg. Er 'kwam zelfs bijna een vijfde doelpunt voor Oudesluis, doch door goed uitlo pen van doelman H. Witte werd dit gevaar bezworen. 13 12 0 1 24 12 8 1 3 17 11 7 1 3 15 12 6 0 6 12 12 4 1 7 9 9 3 1 5 7 14 1 2 11 4 12 1 1 10 3 Boys 2 heeft ook de laatste wedstrijd van deze comp. (tegen WGW) gewon nen en is daardoor zonder enig ver- liespunt een unicum in onze historie gebleven. TEX. BOYS 3-WGW 4 Boys 3 heeft egen WGW 4 een merkwaardige strijd beleefd. WGW 4 wist voor de rust met windvoordeel 'n geflatteerde 5-0 voorsprong te nemen. Ze dachten de winst al binnen te heb ben, doch de Boys dachten daar anders over. H. Keesom nam 2 doelpunten voor zijn rekening. Sj. v. Heerwaarden produceerde no. 3 en 20 minuten voor tijd bracht A. Schoo de stand op 4-5. De WGW-spelers die al meer commen taar op het beleid van de scheidsrech ter hedden gehad, kwamen nu eten on rechte compleet in opstand. Dit leidde tot het wegzenden van een der spelers die dit, bijgestaan door zijn clubgeno ten, weigerde, waarna de scheidsrech ter niets anders overbleef dan de strijd te staken. Training. Voor de junioren en senio ren {dinsdag) vanavond geen training. HELDER 6-Z.D.H. 2 2—1 ZDH 2 heeft opnieuw een nederlaag geleden, nu van het toch niet zo sterke Helder 6. Met de rust was de stand nog 0-0. Toen zag het er al naar uit dat de Helder-defensie moeilijk te passeren was. Na de rust, meteen na de aftrap, scoorde Helder het eerste doelpunt, waarna na ongeveer 10 minuten het 2e volgde. Helder ging toen iets in de ver dediging. ZDH kwam daardoor wat meer in de aanval, maar het duurde tot 35 minuten in de tweede helft eer De Wit uit een penalty wegens hands de eer kon redden. Voor beide doelen ontstonden nog enkele benarde situa ties maar gescoord werd er niet meer, zodat de stand 2-1 bleef. JEUGUITVOERING GYMAFDELING DE COCKSDORP Zaterdag a.s. heeft de jaarlijkse jeugduitvoering plaats van de gymnastiekafdeling van SVC in de kantine van „De Slufter vallei". De leiding berust bij mej. G. Keijser. Tussen de gymnastieknum- mers brengen enkele jongens en meis jes muziek ten gehore. In de pauze wordt een verloting gehouden. Men kan daarvoor prijsjes meenemen naar de uitvoering om het geheel zo aan trekkelijk mogelijk te maken. De meis jes van de gym hebben zelf program ma's getekend, die te koop zullen wor den aangeboden. De entree is gratis. De aanvang van de avond is gesteld op half acht. De dames van de gym hebben aan gekondigd voor een speciale verrassing te zullen zorgen, maar over de aard daarvan bewaart men het stilzwijgen. KLAVERJASCLUB DE KOOG De eindstand van de clubcompetitie luidt als volgt: K. Veldman-L. Burgman 141.950 69 C. v. Etten-L. Eelman 139.846 63 P. Eelman-J. H. Klaasen Bos 136.997 54 D. v.d. Werf-C. v.d. Werf 136*728 55 K. Kikkert-P. Vermeulen 135.553 44 C. Bonne-R. Wonder 135.529 42 Jimmink-Bajida 135.277 37 J. Eelman-K. Klaasen Bos 133-675 46 L. v. Zutphen-4L Prins 133.650 46 L. Bakker-J. Molenaar 131.802 39 S. Kamp-J. Daalder 130.982 39 G. Eelman-D. Eelman 129.051 36 G Mollenhof-J. Knol 127.932 33 J. Bonne-J. Eelman 125.504 25 OPENINGSTIJDEN OPENBARE BIBLIOTHEEK De openingstijden zijn iets gewijzigd: Maandag: 10.00 tot 12.00 uur; Woensdag: 19.30 tot 21.30 uur; Donderdag; 12.00 tot 13.30 uur (vervalt tijdens schoolvakanties) en 15.30 tot 17.30 uur; Vrijdag: 14.30 tot 15.30 uur en 19.30 tot 21.30 uur. Jeugd: woensdag van 14.30 tot 17.30 uur en vrijdag van 15.30 tot 17.30 u. BEDRIJFSONGEVAL Gisteren om twaalf uur liep timmerman F. Nederhof uit Amst^ dam een lichte hersenschudding toen hij een onderdeel van een apparaat op het hoofd kreeg. De h( Nederhof werkte aan het winkelpa voor Dros' magazijn in de Weverstra; te Den Burg. Hij werd per ambulajy naar zijn kosthuis gebracht. SCHOOLVOETBAL TEXEL Zaterdag zijn op het Texel-veld 0 «schoolvoetbalwedstrijden gespeel Deze leverden de volgende uitsl op: Groep I: O.L.S. Den Burg-R.K. 2 4, C.V.O.-De Cocksdorp 2- O.L.S. Den Burg-De Koog 4,. R.K. 2-C.V.O. 0- De Cocksdorp-De Koog O.L.S. Den Burg4De Cocksdorp 3- R.K. 2-De Koog 0-. 0.L.S. Den Burg-C.V.O. 0- R.K. 2-De Cocksdorp 0- C.V.O.-De Koog 3- Groep II: R.K. 1-Oudesöhild 9- Den Hoorn-O'end met de Bijbel 2- Oosterend O.L.S.-Oudeschild 1- R.K. 1-Den Hoorn l- O'end O.L.S.-O'end m/d Bijbel 3- Den Hoom-Oosterend O.L.S. 0- R.K. 1-Oosterend m/d Bijbel Den Hoorn-OudeschLld 0- R.K. 1-Oosterend O.L.S. 4- Oosterend m/d Bijbel-Oudeschild 4- Stand groep I: Resp.: gespeeld, punten, doelgemidi 1. C.V.O. 4 7 6- 2. O.L.S. Den Burg 4 7 11— 3. De Cocksdorp 4 6 9— 4. De Koog 4 2 3— 5. R.K. 2 4 0 0—1 1. R.K. 1 4 8 22— 2. Oosterend O.L.S. 4 5 4— 3. Den Hoorn 4 4 2— 4. O'end m/d Bijbel 4 2 6—1 5. Oudeschild 4 0 l—l Voor de halve finale, die zaterdag 2 apriil wordt gespeeld, plaatsten zich: C.V.O. Den Burg; O.L.S. Den Bu R.K. 1 Den Burg; Ooterend O.L.S. TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,25; elke regel méér ƒ0,25. Onder adres te bevr. (niet eeder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,50 meer. (N.B. voor in deze kolom geplaatste zaakadverten ties geldt het normale millimetertarief). Speciaal voor gelegen heidsaanbiedingen. Autorijschool H. Zing- stra, Plevierstraat 12, De Koog, tel. 477. Ook voor verlenging van uw rijbe wijzen U tankt nog steeds het voordeligst aan de witte pomp van Oudeschild Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon Vamor gedipl. tel. (02230) 3252 Theorieles met films en kleurendia's vrijdags in pension Visser, Schoon oordsingel 17, Den Burg Verloren tussen Dijk manshuizen en Ooster end een bruin lederen schetsboek met bloc kal- verschetsen. Graag be_ richt aan C. Vlaming, Kotterstraat 17, Ooster end, of B. Oostra, nabij Zuivelfabriek Sieme, als je toch naar de markt gaat, neem dan een boek uit de leeszaal voor me mee! Te koop een partijtje eetaardappelen 600 kg. en een Hoendson oliekachel met tank en beugels, geschikt voor zomerhuisje. C. A. Witte, Molenweg O 138, Oos terend, tel. 308 Te koop wegens over- compl. moderne Faber kolenkachel. Bakker, Wilhelminalaan 13, tel. 2873 Te huur gevraagd kin derbox van 20/5 tot 10/6, voor omgeving De Koog. H. J. Kleer, Larixlaan 34 Rhenen, tel. (08376) 2036 Met vreugde en dank baarheid aan God be richten wij u de geboor te van onze dochter en zusje Claudia Christina Theo Reij Margriet Reij-Witte Jan Burgerhoutstraat 13, Den Burg, Texel, 7 april 1967 Heden is geheel plot seling van ons weg genomen onze kleine lieveling Norbert in de jeugdige leeftijd van 2 jaar Zijn diepbedroefde ouders 1. Moerbeek 1. Moerbeek- Savelkouls Texel, 8 april 1967, Plevierstraat 8, De Koog De begrafenis heeft plaats gevonden op maandag 10 april n.m. 2 uur op de Algeme ne Begraafplaats te Den Burg, Texel Geboren op 4 april 195 Robert Jan zoon van Kees Graaf To Graaf-Visser Bij het H. Doopsel zal h de namen ontvangen Robertus Joannes Man Wezenland 6, Den Burg, Texel. Geheel onverwacht werd van mij wegge nomen mijn lief klein kind Norbert in de aanvallige leef tijd van 2 jaar N. Savelkouls- Borgman De Koog Dick Bakker en Edith Visser hebben het genoegen U, mede namens weder zijdse oudens, kennis te geven van hun voorne men in het huwelijk te treden op zaterdag 15 april a.s. om 12.00 uur in het Gemeentehuis te Den Burg, Texel. Huwelijksinzegening om 12.45 uur door de Wel eerwaarde Heer Ds. D. J. Froentjes in de Ned. Herv. Kerk te Den Burg. Amsterdam, april 1967. Vechtstraat 164 II, Meerhuizenstraat 23hs. Receptie van 15.00-16.30 uur in Hotel „Bosch en Duin". Toekomstig adres: Meer huizenstraat 23hs, Am- sterdam-Z. Heden ontsliep in zijn Heer en Heiland on ze geliefde broer, zwager en oom Jan v. d. Slikke Ps. 23 Oosterend P. v. d. Slikke G. v. d. Slikke- Dogger en kinderen W. v. d. Slikke C. v. d. Slikke- Verhoef en kinderen J. Vlaming- v. d. Slikke P. C. Vlaming en kinderen De Waal: T. Koopman. v. d. Slikke en kinderen Oosterend Joh. Drijver- v. d. Slikke M. Drijver en kinderen Oosterend. Texel Na een geduldig ge dragen lijden heeft het de Here behaagd tot Zich te nemen in Zijn heerlijkheid, onze lieve man, vader en grootvader Jan v. d. Slikke echtgenoot van Trijntje Beijert, in de leeftijd van ruim 70 jaar De Heer is mijn Her der. Ps. 23 Oosterend T.v.d. Slikke-Beijert G. Medema- v. d. Slikke M. Medema Sliedrecht: J. A. Kenter v. d. Slikke R. B. F. Kenter Alkmaar L. Ranzijn- v. d. Slikke L. Ranzijn Soesterberg: T. P. de Waerd v. d. Slikke R. de Waard en kleinkinderen Texel, 7 april 1967 Verlorenkost 9, Oosterend Condoleantie-adres: Verlorenkost 9, Oosterend. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 11 april as. n.m. 1.30 uur in de Geref. kerk door de weleereerw. heer ds. T. S. van Leeuwen, waarna de teraarde bestelling zal plaats- vinden op de Ned. Herv. begraafplaats te Oosterend, Texel. 'n product van Sierkan, Haarlem en Melco, Heiloo

Texelsche Courant | 1967 | | pagina 2