dansen Mantje DENKT U 00K AAN ZOVEEL DINGEN TEGELIJK ALS U ACHTER HET STUUR ZIT? VOOR HETTE LAAT IS woonhuis L. Barnard afwezig travel-sleeper Moerbeek's Denk ook eens aan een ander in het verkeer Legerjacks f7,50 Dirk Witte Verhuisd zoekt tijdelijk werk laarzen en klompen Dirk Witte Bungalotv winter aardappelen TERLENKA „De Kievit" Mercedes 220 S houdt zitting Opslag ruimte „De autoshop" - v$0R Uty gordijnstoffen Ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, maak nooit fouten, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, ik, zal voorrang ik, ik, ik, ik, ik. sdorp Den tfet groot leedwezen hebben wij kennis ge- tomen van het overlijden van onze burge- ueester, de heer C. De Koning )oor de stimulerende kracht, die van hem litging, zijn groot rechtvaardigheidsgevoel, Ie belangstelling voor een ieder van ons en 2ijn persoonlijk medeleven, laat hij bij ons dien een grote leegte achter. Zijn nagedachtenis zal bij ons altijd in ere dijven. Texel, 15 november 1967. Het gezamenlijk personeel der gemeente Texel Het gemeentebestuur van Texel geeft met iep leedwezen kennis, dat in de leeftijd van ijna 63 jaar is overleden, de heer C. Dc Koning jrgemeester der gemeente Texel sinds 1950 Ridder in de Orde van Oranje-Nassau >oor zijn bezielende en vasthoudende arbeid ?cft hij de gemeente een blijvend monument an zijn ambtsvervulling nagelaten. Het gemeentebestuur van Texel, J. Daalder, lo'ko-burgemeester P. Beemsteiboer, secretaris fexel, 15 november 1967. 'ondoleantie-registers liggen in de raadzaal er tekening op donderdag 16 en vrijdag 17 ovember a.s. van 3 tot 5 uur. )e crematie vindt plaats in Driehuis-Wester- eld op zaterdag 18 november 's morgens 0.30 uur. Hiermede vervullen wij de droeve iplicht IJ kennis te geven van het overlijden van onze gedelegeerd-commissaris, de heer C. De Koning Zijn nagedachtenis zal bij ons in dankbare herinnering blijven. Texel, 15 november 1967. De raad van commissarissen van de N.V. Texelsche Electri- citeitsmaatschappij Tot ons groot leedwezen is heden overle den onze gedelegeerd-commissaris, de heer C. De Koning Gedurende 17 jaren heeft hij met vooruit strevende blik aan het besturen van onze N.V. deelgenomen. Zijn vriendelijke persoonlijkheid zal bij ons in dankbare herinnering voortleven. Texel, 15 november 1967. Directie en personeel van de N.V. Texelsche Electric iteits- maatschappij. Met groot leedwezen geven wij kennis van het overlijden van de heer C. Dc Koning voorzitter van 't bestuur van onze Stichting. Met dankbaarheid gedenken wij het vele, dat hij voor onze Stichting heeft gedaan. De herinnering aan zijn energieke persoon lijkheid zal bij ons blijven voortleven. Het bestuur en de medewerkers van de Rekreaciestichting Texel. Zeer tot ons leedwezen ontvingen wij be richt van het overlijden van onze gewaar deerde voorzitter, de 'heer C. De Koning Dankbaar zijn wij hem voor al datgene wat hij vanaf de oprichting van onze N.V. m het belang van het vlieveld 'heeft gedaan. De Raad van Bestuur en de medewerkers van de N.V. Luchtvaartterrein Texel. Het dagelijks bestuur van de „Stichting cultureel werk Texel" geeft met diep leed wezen kennis van het overlijden van haar voorzitter, de heer C. Dc Koning De Stichting, voortgekomen uit de op initia tief van de overledene gevormde Culturele Raad, heeft zich onder zijn inspirerende lei ding en dank zij zijn taaie volharding een blijvende plaats in de Texelse gemeenschap verworven en een groot deel van de kultu- rele achterstand kunnen inhalen. Zijn stimulans en visie zal het stichtings bestuur node moeten missen. liet dagelijks bestuur van de Stichting cultureel werk Texel, C. J. Witte, wnd.-voorzitter W. Albers, secretaris. Hubert Teubcr en Agnes Witte geven U, mede namens wederzijdse ouders, ken nis van hun voorgeno men huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op vrijdag 24 november 1967 te Biele feld. Kerkelijke inzegening zaterdag 25 november 1967, n.m. 2.30 uur in de kerk van dc H. Joannes dc Doper te Den Burg. Steubenstr. 13, Bielefeld. Schilderend 121, Den Burg. Receptie van 4.00 tot 5.30 uur in Hotel „De Linde- boom-Texel". Toekomstig adres: Steu benstr. 13, 48. Bielefeld, Duitsland. Bestuur, direkteur en leden van Koninklijk Texels Fanfarekorps geven met leedwezen kennis van het overlijden van hun ere-voor- zitter, de heer C. De Koning Den Burg, 15 november 1967. Jan Boon en Corry Stoepker geven U, mede namens wederzijdse ouders, ken nis van hun voorgeno men huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op vrijdag 24 november 1967, 's na middags om 1 uur in het gemeentehuis te Den Burg. Kerkelijke bevestiging n.m. 1.45 uur in de Ge reformeerde Kerk te Den Burg door de Weleer waarde heer Ds. P. Uidam. Hoofdweg E 43, Midden-Eierland, Wittekruislaan 26, Den Burg. Receptie op de trouwdag n.m, van 7.00 tot 8.30 uur „Casino" te Den Burg Voorlopig adres: Witte kruislaan 26, Den Burg. Theo van Looij en Martha du Porto geven U kermis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvinden op vrij dag 1 december v.m. 11 uur in het gemeentehuis te Den Burg, Texel. Kerkelijke inzegening om 11.45 uur in de R.K. Kerk te Den Burg. Hogereind 20, De Waal, Texel. Receptie van 4 00 tot 5.30 uur in het dorpshuis „De Wielewaal". Op zondag 19 novem ber 1967 hopen onze lieve ouders K. Lap en A. Lap-Koopman hun 25-jarige huwelijks dag te vieren. Hun dankbare kinderen Trijn en Henk Reinie en Jaap Jacob Engelien Zina en Piet Arie Piet Jan Klif 37, Den Hoorn, Texel. Plotseling nam de Here uit ons midden weg, onze lieve en zorgzame man, vader, grootvader, zoon en schoonzoon Biem van der Vis, echtgenoot van Grietje Lap, op de leeftijd van 62 jaar. Gez. 165 vers 1 en 4. Oosterend G. van der Vis-Lap J. van der Vis A. van der Vis- van der Vis Biem, Pieter, Jan, Are o B. C van der Viö J. van der Vis-Lap Corina en Annegreet S. van der Vis Y. van der Vis-Tel Marjan A. Dros-van der Vis a/b m.s. Sarah Elizabeth; G. Dros G. van der Vis Amersfoort C. Dogger Oosterend J. van der Vis Den Burg: A. Lap-Lap Kotterstraat 21, Oosterend, Texel, 14 november 1967. De rouwdienst zal worden gehouden za terdag 18 november, n.m. 2 uur in de Ned. Herv. kerk te Ooster end, waarna de ter aardebestelling volgt. Op zaterdag 18 novem ber vieren mijn oma en opa iH. Lap-,Schrier A. Lap Azn. hun 25-jarig huwelijks feest. Hun kleinzoon Ralph Receptie van n.m. 4.30 - 6.00 uur in „Happy Days", Den Hoorn. Heden werd plotse ling van ons wegge nomen onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Biem van der Vis, echtgenoot van G. Lap, in de leeftijd van 62 jaar. Joh. 11 25. Den Burg: A. Lap-Lap Overveen: J. Kikkert K. Kikkert-Lap Haren (Gron E. Lap-de Waard Oosterend: B van der Vis N. van der Vis-Lap P H. Polder K. Lap A. Lap-Hogeveen a.b. m.s. „Ceres", Haarlem C. Cupido A. Cupido-Lap neven en nichten 14 november 1967 Met groot leedwezen ontvingen wij het be richt van het zo plot seling overlijden van onze oud-werkgever, de heer B. van der Vis Jzn. Wij bewaren aan hem de allerbeste herinne ringen. Personeel TX 3 en 4 Heden werd plotse ling van ons wegge nomen onze broeder- kerkeraadslid Biem van der Vis Jzn. De Kerkeraad der Herv. Kerk te Oosterend. Oosterend, 14 november 1967. Met grote versla genheid geven wij kennis van het plotse ling overlijden van ons -bestuurslid, de heer Biem van der Vis Jzn. Door het vele werk dat hij voor onze ver eniging heeft gedaan, zal hij voor ons een voorbeeld blijven. Het Bestuur, de Leden en mede werkers van de Coöp. Inkoopver eniging voor Vis serijbenodigdheden Texel G.A. Texel, 14 november 1967. Weer werd één van onze dierbaren, onze innig geliefde zoon, broer, zwager en oom Biem van der Vis, echtgenoot van Grietje Lap, op de leeftijd van 62 jaar. opgeroepen tot Hoger Heerlijkheid. Openbaring 21 15. Oosterend: Fam. Van der Vis Fam. Ellen De Koog Faim. Van der Vis Den Burg: Fam. Kuyper 14 november 1967. Voor de vele blijken van belangstelling bij ons huwelijk ondervon den, zeggen wij U harte lijk dank. W. van Tatenhove D. van Tatenhove- Dros Voor de vele blijken van medeleven, onder vonden bij het heengaan /an onze lieve man en vader CORNELIS REYER KEYSER, zeggen wij U hartelijk dank. Familie M. E. Keyser- Beerman „Ruitersplaats", Den Burg, Texel, november 1967. Ook grote maten. Gravenstraat 24, telefoon 2424 D. EELMAN, van Hogereind 14, naar Polderweg 1, De Waal, tel. 2851 Jongeman, 20 jr., met H B.S.-B en njbewijs B-E, Brieven onder no. 77 aan bureau van dit blad. Voor de grootste sortering bij Gravenstraat 24, telefoon 2424 Gevraagd of NETTE WONING. Event, bouwgrond. Brieven onder no. 76 aan aan bureau van dit blad Tc koop gevraagd aan de buitenkant of omgeving van Den Burg Brieven onder no. 78 aan bureau van dit blad. Met droefheid ven wij kennis, ge- dat onze vriend Piet Meijer in overleden, op de leeftijd van 67 jaar. Fam. Beuving Oosterend, Texel. De begrafenis zal plaats vinden op vrij dag 17 november, om 2 uur te Oosterend. Wc hebben weer prima voor LM P. WUIS, Oosterend, telefoon 461 of 334 Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken' van belangstelling bij ons 40- jarig huwelijk betoond Mede namens onze kin deren en kleinkinderen. J. Timmer E. J. Timmer-Gieles arts, Oostcrend, vrijdag 17 november. Maak zelf lakens en slopen voor wieg en kinderledikant. Zondagavond in Dorpshuis m.m.v. Frans Pietersen, Aanvang 8.00 uur Te koop in prima ^taat, Prijs 4000, Telefoon (02223) 439 tcxtielhuis De Kerkvoogdij der Ncd. Herv. Gemeente „EIERLAND" voor het innen van Hoofdelijke Omslag en Plaatscnhuur op zaterdag 18 november des avonds van 8-9 uur Dc Cocksdorp in de kerk M.-Eierland ten huize van W. Visser, Z.-Eierland in de Kapel Wil degeen, die onze heeft gekocht, zich, verband met de triptiek, even met ons in ver binding stellen? J. N. Blokker, Beatrix- straat 90, Den Helder, tel. (02230) 12332. te huur gevraagd, omgeving De Koog of Den Burg. J. LANGEVELD, tel. (02228) 317 HOOFDSTEUNEN ƒ27,— Garage Rey. MEUBELHANDEL Den Burg Tel.2572 SPORTIEF Hogerstraat PUBLIKATIE AANGEBODEN DOOR DIT BLAD IN SAMENWERKING MET DE STICHTING IDEËLE REKLAME

Texelsche Courant | 1967 | | pagina 3