huisbrandolie Voorjaars- stierenkeurin Edammers Nog in voorraa Prima winter aardappelen eenvoudig kosthuis mnl. en vrl. hu neem Benega: GRONDTRANSACTIES IN KOMENDE RAAD Weer is tc De Koog een grondaan koop tot stand gekomen in verband met de uitvoering van het uitbreidingsplan. Van de heer A. Daalder worden diverse percelen en perceelsgedeelten overgeno men, totaal groot ongeveer 3.36.44 hec tare. De verkoopsom bedraagt ƒ115.050,vermeerderd met ƒ5000, vergoeding liquidatieschadc, ƒ81.120, inkomstenschade, derhalve ƒ201.170, Dit bedrag wordt echter - verminderd met een bijdrage in de algemene kosten van ontsluiting van enkele aan verkoper in eigendom blijvende gedeelten van percelen, zodat de gemeente voor totaal ƒ157.955,eigenaar wordt. Met de heer M. Goënga, 't Horntje, werd overeenstemming bereikt omtrent aan- en verkoop van gronden nabij de Diek en de Naai te Den Hoorn. Aange kocht wordt een 109 m2 groot stuk grond met opstal voor ƒ12.500,en verkocht wordt een 927 m2 groot 6tuk voor ƒ29.340,De aankoop is belang rijk omdat de grond volgens het uit breidingsplan Den Hoorn is bestemd voor openbare weg, waardoor het uit zicht ter plaatse belangrijk kan worden verbeterd. Met de VTB te Den Burg werd over eenstemming bereikt omtrent ruiling van grond bij het Schilderend en de Emmalaan. De ruiling is voor de ge meente van belang omdat de te verwer ven grond is bestemd voor wegaanleg en aanleg van sportvelden. Aan de VTB wordt een 1500 m2 groot stuk overge dragen, waartegenover de VTB aan de gemeente een 8140 m2 groot stuk af staat. De ruiling geschiedt met gesloten beurzen, echter onder de opschortende voorwaarde dat de aan de VTB te ver lenen vergunning met toepassing van artikel 20 voor de voorgenomen uitbrei ding van het bedrijf aan de Bernhard- laan zal worden goedgekeurd door GS van Noordholland. Daarvoor zal het bouwplan wel voor 1 mei moeten wor den ingediend. De gemeente koopt grond van de heer J. Roeper, De Fenne. Het gaat om een 38 m2 grote strook, die nodig is om de Duinweg te kunnen verbreden. De aankoopsom: 38, Verder worden enkele stukjes grond in erfpacht uitgegeven aan de N.V. TEM, die er transformatorhuisjes op wil bouwen. Het gaat om een 22 m2 groot stukje bij de Kogerstraat en een stuk van 44 m2 nabij De Dageraad, 't Horntje. De jaarlijkse canon bedraagt resp. 67,50 en ƒ81,50. KERNENERGIE TEGEN LUCHTVERVUILING In de sterk geïndustrialiseerde landen van de wereld tobt men overal met het probleem van de luchtverontreiniging, een tot nu toe onontkoombaar gevolg van onze industriële activiteit. De voorzitter van de Amerikaanse Commissie voor atoomenergie, dr. Glenn T. Seaborg, is echter van mening dat het probleem van de luchtveront reiniging op den duur zal worden op gelost en wel door het steeds meer in schakelen van de schone atoomenergie, ook op het gebied van de industrie en dergelijke. Volgens Seaborg zullen er over 50 tot 100 jaar overal grote atoomcentrales staan, die enorme hoeveelheden zeer goedkope elektriciteit zullen leveren, geschikt als energie voor de industrie. Het voordeel van deze energie is, dat zij „schoon" is, geen luchtvervuiling veroorzaakt. Seaborg verwacht bovendien, dat men er naar zal streven dergelijke cen trales, evenals trouwens grote indu- striën ondergronds te bouwen, terwijl men zeker in Amerika waar nog ruimte is er toe zal overgaan dergelijke indu striële complexen zo ver mogelijk van de steden te vestigen. In dichtbevolkte landen van Europa zal dat uiteraard moeilijk gaan. In deze industriële com plexen zullen trouwens ook taken wor den verricht als zuiveren en opnieuw benutten van rioolwater, terwijl uit het verdere afval van de steden chemica liën en kunststoffen zullen worden ver vaardigd. Men zal er steeds meer naar gaan streven om alle afval, in gasvorm, vloeistof of vaste vorm aan te wenden voor nuttige doeleinden, en voor zover dat niet mogelijk is het zo beperkt mo gelijk te houden en er voor te zorgen, dat het geen schade kan toe brengen aan lucht, water of land. WAAR KOMT DE KERKKLOK VANDAAN De ons zo bekende kerkklok werd lange tijd verondersteld in China zijn oorsprong te hebben. Uit de recente on derzoekingen van de Nederlander dr. C. N. .Fehrmann is echter komen vast te staan dat dit niet juist is. Onze be kende kerkklok stamt uit Oost-Europa zo meent hij. Het zijn de Kelten geweest, die deze klokvorm waarschijnlijk vanuit Oost- Europa over de rest van ons werelddeel hebben verbreid, althans daar sterk aan hebben meegewerkt. Pas na het jaar 1000, toen de meer stemmige muziek opgang maakte, werd de klok dienstbaar gemaakt aan de mu ziek. De Christelijke kerk 6tond aanvanke lijk afwijzend tegenover het gebruik van klokken voor religieuze doeleinden, omdat dit haar teveel aan de heidense erediensten herinnerde. Tenslotte waren het Ierse en Angel saksische monniken, die veel hebben bijgedragen tot het gangbaar gebruik van deze klokken in de kerken in Eu ropa, Het merkwaardige is, dat dit model kerkklok tegenwoordig door vrijwel ie dereen wordt gezien als een onverbre kelijk symbool van het Christelijk ge loof, hetgeen blijkt rond het Kerstfeest. OVER DE STREEP GESPROKEN. De verwarrende strepensituatie, die er tot voor kort heerste, is er in niet geringe mate oorzaak van geweest, dat de weggebruiker zich over die strepen totaal geen zorgen maakte, ze zelfs vol maakt veronachtzaamde. Met name het negeren van de middenstreep leidde veelvuldig tot zeer ernstige ongevallen. Hoewel sinds 1 juli van het vorig jaar voorlichting is gegeven over de wette lijke consequenties van het overschrij den van de doorgetrokken streep, kan een korte samenvatting van belang zijn, temeer daar thans aangenomen wordt dat de weggebruiker zich voldoende vertrouwd heeft kunnen maken met de strepensituatie en er vanaf heden door de politie strenger dan voorheen zal worden opgetreden tegen overtreders. Sinds 1 juli 1967 geldt het verbod om een doorgetrokken streep te overschrij den. Dit geldt zowel binnen als buiten de bebouwde kom. De weggebruiker mag een dergelijke streep onder geen voorwaarde overschrijden: zelfs, zo heeft de officier van justitie mr. S J. van der Hoeven bepaald, als er in het betrokken vak een wegopbreking is dan is de weggebruiker nog strafbaar als hij de streep overschrijdt. Niet alleen bete kent de doorgetrokken streep een ver bod tot overschrijden, maar ook indien deze over een kruising is doorgetrokken een verbod tot linksafslaan. Ook is, indien voor een uitrit de streep is doorgetrokken, het linksaf slaan voor de uit een uitrit komende bestuurder niet meer mogelijk. Ten slotte heeft de doorgetrokken streep nog consequenties ten aanzien van het parkeren, dat ter hoogte van een door getrokken streep verboden is, indien de vrije ruimte tussen het geparkeerde voertuig en de streep minder bedraagt dan 3 meter. Indien de rijstrookverdeling geschiedt door twee naast elkaar liggende stre pen, dan mogen deze slechts worden overschreden indien de streep onmid dellijk links van de bestuurder een on derbroken streep is. Waar van politiezijde ook nauwlet tend op zal worden toegezien is het juiste gebruik van de opstelvlakken voor een stoplicht of wegkruising. In dien in deze vakken pijlen zijn aange bracht mogen bestuurders op de krui sing of splitsing geen andere richting volgen dan die welke door de pijlen is aangeduid, ook al bemerkt men dat ver keerd is voorgesorteerd. Verwisselen van opstelvak is dus niet toegestaan. In een dergelijk geval is „een blokje om" de enige juiste oplossing. Is er door middel van strepen op het wegdek een aparte rijstrook voor de bu6 aangebracht, dan mag die rijstrook alleen door zgn. lijndienstbussen (even tueel politie-, brandweer- en ziekenwa gen) worden gebruikt. Tenslotte dient men bedacht te zijn op de belijning waarmee kunstmatige fietspaden (herkenbaar aan een wit ge schilderd fietsje op het wegdek) zijn aangegeven. Fietsers en bromfietsers zijn verplicht dit afgescheiden gedeelte te volgen. De overige weggebruikers mogen deze baan beslist niet gebruiken indien de afscheiding bestaat uit een doorgetrokken streep. Is de streep on derbroken, dan mag wel van het „fiets pad" gebruik worden gemaakt, mits men daar geen fietsers en bromfietsers hindert. GrU.sn ia, laiara - hulln amalvaeiMlhld iaa i» ra^aktla&W< WELTERUSTEN MENEER DE „Het is maar hoe je 't bekijkt", re dacteur, de toCht naar ,de Schans" beeldde uit het overnemen van het ge zag, resulterend in het symbool VRIJ HEID. Het nu gepresenteerde histori sche spel is één grote tegenstelling, het plat branden van een dorp, de strijd, het wegvoeren van de vrouwen, het huilen der (medewerkende) kinderen, 't verzuipen van een priester. Man, denk na. Dit is geen aanvaardbaar ..spel" en zeker niet in de schaduw van de ge beurtenissen elders in de wereld. Het zich hier achter opstellen, en spreken van „goede sfeer", vrede in het dorp, getuigt dat we aan de werkelijkheid voorbij gaan. Verder verwonder ik mij er over, dat U, redacteur, mij op zo'n snelle wijze becommantariëert, want lees ik het na schrift nog eens na, dan bespeur ik het woord van een mij vrijwel zekere be kende. Maar, redacteur, hoe kan dat nu? U laat toch de ingezonden brieven niet eenst aan derden lezen? Voor wat „Oosterend Present" be treft, zoek een vrediger spel. Wat mij aangaat discussie gesloten. C. J. Ellen P.S. Aan U, redacteur, om het symbool van de aanval der Noormannen te ver klaren. NASCHRIFT. U zult ons niet bekeren. De door U gesignaleerde tegenstelling tussen de tocht naar de Schans en de Noorman nenaanval zien wij niet. In tegendeel. Ook het Noormanneruspel resulteert tenslotte in de vrijheid. Want: de dor pelingen komen uit de strijd tegen de invallers als overwinnaars te voor schijn en trekken dan in optocht naar Oosterend. Vrijheid of niet? Maar van ons mag U het karakter van het spel best blijven afkeuren. U hebt tenslotte recht op Uw eigen mening. Ja, soms laten wij ingezonden stuk ken wel eens eerst aan „derden" lezen, nl. als het een persoonlijke aanval be treft, waarop de betrokkene direct een verweer moet kunnen schrijven om niet een paar dagen ten onrechte ver dacht te zijn. Maar weest U gerust. Uw ingezonden stuk is tevoren door nie mand gezien. Wat ons betreft hoeft de discussie nog niet gesloten te zijn. Red. LAATSTE GELEGENHEID VOOR DOORLICHTEN Op 13, 14 en 15 maar bestaat voor lopig voor het laatst gelegenheid voor röntgenologisch borstonderzoek. Dege nen, die aan het onlangs gehouden on derzoek niet hebben deelgenomen, zijn hiervoor opgeroepen. Programma: woensdag 13 maart: 19.15-20.45 Den Burg, Postkantoor; donderdag 14 maart: 13.30-14.00 Oudeschild, achter lagere school; 14.10-14.15 Zuid-Haffel, bij K.I.-station 14.20-14.25 P.H. Polder, bij H. G. Timmer; 14.35-14.45 Den Hoorn, bij o.l. school; 15.00-15.05 De Westen, bij D. W. Keijser 15.15-15.30 Gerritsland, bij J. Verseput 15.40-16 10 De Koog, bij R.K. Kerk 16.30-16.35 Spang, bij hoeve „Varia" 16.45-17.10 Oosterend, bij Gebouw voor Chr. Belangen; 17.20-17.25 Oost, bij oude school 19.00-20.00 Den Burg, postkantoor vrijdag 15 maart: 10.00-10.15 De Cocksdorp, bij hotel „De Hoop"; 10.25-10.35 Midden-Eierland, bij Dros smederij. 10.45-10.55 Zuid-Eierland, bij vlieg- veldpaviljoen; 11.15-11.30 De Waal, bij dorpshuis. Nadere mededelingen: 1. Oproepkaart meenemen. 2. de kosten bedragen ƒ2,per per soon en dienen in de auto te worden voldaan; per minuut worden 3 personen ge fotografeerd en daarom.betaalt U, om oponthoud te voorkomen, met gepast geld. 3. ontkleden is niet nodig; wel wordt verzocht er op toe te zien, dat kno pen in de kleding alleen voorkomen over het midden van borst en rug; 4. alleen in bijzondere gevallen (ziekte, verhuizing, vakantie, beroepswerk zaamheden b.v.) mag men op een andere tijd of plaats dan op de op- - roepkaart staat vermeld, worden onderzocht; 5. het personeel van de PTT, en het PWN, dat aan de nadoorlichting meedoet, ontvangt ook nog een op roepkaart van de Dienst; verzocht wordt ook die oproep mee te nemen. 6. personen geboren na 1 oktober 1953 worden niet onderzocht. OPENINGSTIJDEN OPENBARE BIBLIOTHEEK De openingstijden zijn Maandag: 10.00 tot 12.00 uur: Woensdag: 19.30 tot 21.30 uur; Donderdag: van 12.00 tot 13.30 uur (niet tijdens de schoolvakanties) en 15.30 tot 17.30 uur. Vrijdag: 14.30 tot 15.30 uur en 19.30 tot 21.30 uur. Jeugd: woensdag van 14.30 tot 17.30 uur en vrijdag van 15.30 tot 17.30 u. GEEN SPREEKUUR BURGEMEESTER Dinsdag 12 maart is er geen spreek uur van de burgemeester i.v.m. de Raadsvergadering. EVANGELISATIESAMENKOMST De heer A. Postma uit Renkum zal op maandagavond 11 maart spreken. De samenkomst is om 8 uur in het Dorps huis te Den Burg. WEEKENDDIENST ARTSEN voor alle artsen van zaterdagochtend 8 uur tot maandagmorgen 8 uur Dokter A. VAN LOON, Den Burg, tel. (02220) 2016. DIERENARTSEN Beide dierenartsen dienst. GROENE KRUIS ingaande vrijdag 24 uur tot en met maandag 13.00 uur Zr. HOL, Den Burg, tel. (02220) 2414 NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen in de periode van 9 maart tot en met 15 maart, telef. 2182. b.g.g. tel. 2406. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Woensdag 13 maart a.s. worden de moeders van Den Burg verwacht van 13.00 tot 16.00 uur. R.K. KERKDIENSTEN weekend 9 en 10 maart 1968 Den Burg: zaterdag 19.30 uur zondag: 8.30 en 10.30 uur De Koog: zondag 10.00 uur Oudeschild: zondag 9.00 en 19.00 uur Den Hoorn: zaterdag 19.00 uur zondag 10.30 uur De Cocksdorp zaterdag 19.30 uur zondag 10.00 uur. Oosterend: zondag 8.30 en 19.30 uur. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Zondag 10 maart 1968 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Froentjes bediening H. Doop De Cocksdorp 10 uur ds. Soesan Zendingscollecte Den Hoorn 10.30 uur ds. A. A. Spijkerboer De Koog 10.00 uur ds. Waardenburg De Waal 19.30 uur ds. Waardenburg Oosterend 10 uur ds. Rozemond Collecte voor de restauratic van de kerk van Oudeschild. Oudeschild 11.15 uur dl Froentjes GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur ds. Uidam Oosterend 10.15 en 3 uur weled. heer H. Nijdam, van Koedijk Collecte voor de Diakonie GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 en 16.00 uur Dienst in het Gebouw voor Chr. Belangen DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 9.45 uur ds. Koopmans (aansluiting rusthuizen) extra collecte voor het vormingswerk van de G.D.B. Oosterend 11.00 uur ds. Koopmans extra collecte voor het vormingswerk van de G.D.B. TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,25; elke regel méér ƒ0,25. Onder adres te bevr. (niet eeder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,50 meer. Speciaal voor gelegen heidsaanbiedingen. Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Voor oud ijzer, lompen, metalen en bruikbaar ijzer. J. W. Schagen. Wagemakerstraat 28, Den Burg, tel. (02220) 2470 Er gaat niets boven per fecte maatkleding. Daar voor Uw kleermaker Carel Schmidt, Boom- kampstr. 8, Alkmaar, tel. 13615. Elke vrijdag oj? Texel. Voor uitrijden gier en drijfmest. Roerder voor goed mengen i.d. kelder beschikbaar. Prima ver deling over het land. Door gewichtsverdeling op de tractor geen slip. Kampstra, tel. (02223) 295 Nu ook zonwering voor buiten. Verder binnen- zonwering en vouwwan den. Solide uitvoering en lage prijs. B. C. van Veen Warmoesstraat 24, Den Burg Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon Vamor gedipl. tel. (02230) 13252 Theorieles met films en kleurendia's vrijdags in pension Visser, Schoon oordsingel 17, Den Burg Ook praktische lessen op Texel. U tankt nog steeds het voordeligst aan de witte pomp van Oudeschild 7 cent per liter voordeel. 7 dagen per week geo pend Schoonmaakbedrijf Harm Spigt, tel. (02228) 311 Volledige betaalde vrije tijdsbesteding: Mensen ondervragen voor Opinie- en Marktonderzoek als interviewer van het NIPO. Het NIPO zoekt mannelijke en vrouwe lijke medewerkers om re gelmatig (vaak op maan- dagAVOND) vraagge sprekken te houden op door het instituut aange wezen adressen. Vergoe ding op basis van ge werkte uren. Minimum leeftijd: 20 jaar. Heeft U er belangstelling voor, schrijf dan aan: NIPO, t.a.v. De heer A. J. M. Baars, Barentszplein 7, Amsterdam-3. Vermeldt op Uw brief nummer: 29-9 Vanavond U.D.I. Vespa G.L. scooter te koop ƒ300,Beatrix- laan 30, Den Burg Weggelopen cypers poesje. Maas, Zandvrucht B 144, Duinweg Te koop een kinder stoel, een kinderwagen en trekhaak VW. H. Kats- mar, Buurtje 8, Oude schild Te koop aangeboden: 1 oliékacheltje met inge bouwde tank. J. Schot, Ruijslaan 11, De Koog Te koop klamp kippen mest en een bascule. Jacob Bakker, Mienter- glop K 23a, tel. (02228) 457 Te koop 15 ton voer- bieten, Trioval. J. Witte, Agnes Hoeve, tel. (02220) 2117 Verloren zilveren han ger te Den Burg. Gré Duin, Maricoweg 8 Te koop houten zomer huisje. Tel. (02228) 230 Te koop grote kolen haard, zwart, merk Faber Beatrixlaan 102, tel. 2076. Te k. oliehaard, merk Davo Tarakan, i.g.st., brandt prima. Prijs 80,-. Tel. (02220) 256 Te k. gevr. i.g.st.z. mo torrijwiel 350 - 500 c.c. Br. met opgave merk en prijs etc. onder nr. 107 aan bur. Tex. Crt. Met blijdschap geven wij U kennis van de ge boorte van onze zoon Albert Dirk F. P. Schagen-Daalder D. A. Schagen De Houtmanstraat 7, Oudeschild, 4 maart 1968. Tijdelijk Lidwina-zieken- huis, kamer 104. Met dank aan God en grote blijdschap geven wij kennis van de geboor te van onze dochter Immy Jacoba (IMMY) S. Dros C. Dros-Bremer Peter Lode wijk 't Lage Veld O 43 a, Oosterend, Texel, 5 maart 1968 Hans Kuip en Nel van Heerwaartien geven U, mede namens wederzijdse ouders, ken nis van hun voorgeno men huwelijk. De voltrekking zal plaats vinden op vrijdag 15 maart 1968 v.m. 10.30 uur in het gemeentehuis te Den Burg, waarna zij om 11.30 uur elkaar het H. Sacrament van het huwe lijk zullen toedienen in de kerk van de H. Boni- facius te De Koog. De Westen H 103, Den Burg, Bomendiek 2, De Waal, Texel, maart 1968. Receptie op de trouwdag van 17.00 tot 18.00 uur in Hotel „De Lindeboom- Texel". Mede namens hun ouders berichten Kees Dros en Janna Stoepker u van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op vrijdag 15 maart 1968, n,m. 1.30 uur in het gemeentehuis te Den Burg. Kerkelijke bevestiging n.m. 2.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Oosterend door de Weleerw. heer Ds. D. J. Froentjes. Oosterend, Kerkplein 6 Den Burg, Witte Kruis- laan 26. Receptie op de trouwdag n.m. van 5.00 tot 6.30 uur in „Het Gebouw" te Oosterend. Toekomstig adres: Koger straat 61, Den Burg. Op 11 maart 1968 hopen onze geliefde ouders D. Hillcn J. Hillen-Buysman hun 25-jarig huwelijks feest te herdenken. Hun dankbare kinderen: Gerie en Udo Nelly en Benno Harry Hotel „Tubantia", De Koog. Receptie op zaterdag 16 maart van 5.00-6.30 uur. Na een moedig ge dragen lijden is heden van ons heengegaan onze lieve broer, zwa ger en oom Klaas Eelman Azn„ in de ouderdom van 66 jaar. Namens de familie: P. Eelman De Hemmer H 123, Texel, 6 maart 1968. De rouwdienst zal worden gehouden za terdag 9 maart n.m. 2 uur in de Ned. Herv. kerk te De Waal door Ds. L. Koopmans, waarna begrafenis op de begraafplaats te De Waal. Condoleantie-adres: Fam. Saalmink, De Hemmer H 123. Tot ons leedwezen is heengegaan onze beste vriend en buurman Klaas Eelman. Zijn goedheid en trouw zullen ons steeds bijblijven. Fam. K. du Porto Fam. P. Kooiman Fam. A. Brans Mede namens mijn kinderen dank ik u hartelijk voor de belangstelling en het medeleven onder vonden na het overlijden en de begrafenis van onze innig geliefde man en vader JAN ADAM POR Uit aller naam A. Por-Piccardt Texel, maart 1968, Mienterglop K 25 c. Voor de zeer vele felicj taties, bloemen en ci deaus, die ons huwelij op vrijdag 2 februari j tot een onvergetelijk dag hebben gemaak zeggen wij U hartehj dank. Wim de Bakker Greet de Bakker-La Zaandijk, maart 1968, Antonie de Vriesstraat i Wij danken u hartelij voor de belangstelling die wij bij ons huwelij ondervonden. Jan en Anneke Rave Keesomlaan 21. Daar het ons orumoge lijk is ieder persoonlijk bedanken voor de zét grote belangstelling va de zijde van vriende: kennissen en clientèlt doen wij het langs dez weg. Fam. Pieterse Wilhelminalaan. Voor uw naar J J W dan is het Oké BRANDSTOFHANDEL J. J. WESTDORP ƒ6,95 per stuk. en voor een stukje kaas, groot of klein, moet u in 'T KAASWINKELTJE zijn Welke kapper, drogist of para-medisch be drijf wil jarenlang gevestigd depót voor REPARATIES KUNSTGEBITTEN (van Mevr. A. Boer, Schoonoordsingel 18, Den Burg) overne men Nadere inlichtingen omtrent provisie, enz. bij Tandheelkundig Instituut „Kralingen" Prinses Julianalaan 6, Rotterdam, telefoon 010 - 12.21.52. Golden Delicious Jonathan Goudreinetten FRUITBEDRIJF A. ZIELMAN tel. (02220) 2552 Woudster 12 cent per kilo 35 kilo 3,75 bij A. ZIELMAN telefoon (02220) 2552 Gevraagd van ongeveer half id tot half augustus v< jongeman in de landbou liefst Eierland. Aanbiedingen H. J. Ke ser, Waalderstraat 1, D1 Burg. Dinsdag 12 maart a.s. 11 uur stierenkeuring het K.I.-station te Zui haffel. Tevens gelegenheid K.I.-stieren te bezicli gen. Wij vragen van 15 n tot 15 september vo ons strandbedrijf K. VELDMAN Plevierstraat 14 De Koog, telefoon 47' Het scheelt een ke& verwisselen inhoud 211/» kg.

Texelsche Courant | 1968 | | pagina 2