Kalibemesting van fabrieksaardappelen werkloosheidsbestrijding Voorjaarsstierenkeuring Scheppen van nieuwe arbeidsplaatsen enig wapen in de GESLOTEN P. S. Kuyper Kamerbreed Enkaion tapijt ArKé De teelt van fabrieksaardappelen wordt voor ons gebied van steeds groter betekenis. Het staat wel vast, dat zeker op dit moment de animo voor deze teelt groter is dan de mogelijkheid om te contracteren. Die grotere animo is voor al een gevolg van de vrij slechte uit komsten van de teelt voor consumptie en voor pootgoed in 1967. We kunnen rustig vaststellen, dat er op dit gebied in het afgelopen jaar grote verliezen geleden zijn. En hoewel de slechte uit komsten van 1967 geen enkele aanwij zing geven voor een minder goed resul taat in het komende seizoen is enige voorzichtigheid toch wel te verklaren. Intussen is het ook niet aantrekkelijk om de kleinere oppervlakte consump tieaardappelen en pootaardappelen te compenseren met een grotere opper vlakte granen, want ook deze teelt was in 1967 door de lage prijzen niet aan trekkelijk. Vandaar de animo voor de teelt van fabrieksaardappelen. De kalibemesting Er is in voorgaande jaren wel eens verschil van mening geweest over de gewenste kalibemesting voor het gewas fabrieksaardappelen. Van een zijde, waarvan men het niet direct verwach ten zou, is meermalen het advies gege ven om de kalibemesting weg te laten, of deze in ieder geval heel licht te hou den. Van de kant van de landbouw voorlichting stond men wat kritisch ten opzichte van dit advies De voonstan- ders van het weglaten of het beperken van de kalibemesting hadden vooral het oog op het zetmeelgehalte van het afge leverde produkt. Een te zware kalibe mesting geeft ontegenzeggelijk een ver laging van het zetmeelgehalte, of zoals het meestal wordt gezegd, van het on derwatergewicht (o.w.g.). De mensen van de voorlichting dach ten vooral aan de opbrengst in kilo grammen. Een gewas, dat te lijden heeft van kaligebrek ontwikkelt zich onvol doende en sterft voortijdig af. Het ge volg is een te lage opbrengst. Het gaat uiteindelijk om de zetmeelopbrengst per ha. en die wordt bepaald door het aan tal kilogrammen aardappelen en het o.w.g. van de knollen. Een gezamenlijk advies Na een bespreking tussen de direc teur van het bedrijf, dat op Texel de meeste contracten heeft afgesloten, de specialist voor bemesting in het consu lentschap Schagen en de landbouw- voorlichters op Texel, zijn richtlijnen voor de kalibemesting tot stand geko men. Op zandgrond met een humusgehalte lager dan 3% is een kalibemestmg van 150 kg. zuivere kali (chloorarm) per ha. gewenst. In enkelvoudige meststoffen is dit dus een bemesting van 500 - 600 kg. patentkali per ha. Gebruikt men de meststof 12-10-18 (chloorarm), dan zou met het oog op de kalibemesting dus plm. 800 kg. per ha. van deze meststof moeten worden gestrooid. Het voorgaande had dus betrekking op humusarme zandgrond, waar men de kalibemesting afstemt op de behoefte van het gewas. Met het kaligetal van de grond wordt hier in feite geen reke ning gehouden. Alleen in gevallen, waarbij in het voorgaande jaar een zeer zware kalibemesting is gegeven, zou men de kalibemesting kunnen verlagen. Op zavel- en kleigronden en op zand gronden met een humusgehalte boven 3°/o kan men bemesten volgens liet ad vies van de Rijkslandbouwconsulent voor Bodem en Bemesting. Dit ziet er als volgt uit. Kaligetal Bemesting in kg. zuivere kali 7 of lager 200 7 tot 9 150 10 en 11 100 12 tot 14 75 15 en 16 50 17 tot 20 25 21 en hoger 0 Is er niets bekend omtrent de kali toestand van de grond, dan zouden we op de zavel- en kleigronden en de hu- musrijke zandgronden willen koersen op een bemesting van 50 - 75 kg. zui vere kali. De invloed van stalmest Bij het vaststellen van de kalibemes ting moet men niet vergeten de kali uit een eventueel toegediende hoeveelheid stalmest of gier in aanmerking te ne men. Doet men dit niet, dan kan het ge volg zijn, dat er meer kali wordt ge geven dan nodig is. Er is dan grote kans op verlaging van het o.w.g. Intussen zijn er aanwijzingen, dat ook in gevallen, waarin de kali in stalmest in rekening wordt gebracht de stal- mestgift een verlaging van het zetmeel gehalte veroorzaakt. Hoewel tegenover deze verlaging van het o.w.g. wel een opbrengstverhoging in kilogrammen aardappelen staat, is het misschien toch verstandiger de stalmest op andere ge wassen aan te wenden. Het is vrij zeker, dat we ook bij de teelt van fabrieksaardappelen na het soheuren van grasland of kunstweiden moeten rekenen op een lager zetmeel gehalte. Wat is financieel het voordeligst Zoals we al eerder opmerkten is het de kunst om naast een hoge opbrengst aan knollen een hoog zetmeelgehalte van de knollen te bereiken. De gevolgen van het weglaten van de kalibemesting hebben we vorig jaar in enkele gevallen duidelijk kunnen waarnemen. Al in een vroeg stadium kwam kaligebrek in het gewas voor. Mede door de droogte kwam het gewas te vroeg tot afster ving Gevolg: een lage opbrengst. Er zullen zeker ook gevallen zijn geweest, waarbij een te zware kalibemesting het o.w.g. heeft gedrukt. Het volgende voorbeeld toont aan, dat men het juiste midden moeten we ten te bereiken. We gaan hierbij uit van 2 percelen met resp. een bruto-op- brengst van 40 ton en 50 ton per ha. Kg. per ha. 40.000 kg 50.000 kg Tarra 15°/o 6 000 kg 7.500 kg Netto-opbrengst 34.000 kg 42.500 kg Onderwatergewicht 475 gr. 425 gr. Prijs per 100 kg. 9,28 8,04 In guldens der ha. 3.155,ƒ3.417,— Laden, vracht, weging en scheepsvraoht ad ƒ10,per ton 400,500, Opbrengst na aftrek kosten aflevering ƒ2.755— ƒ2.917,— Tenslotte Wij zijn voornemens om in het ko mende seizoen twee eenvoudige proeven aan te leggen met op een humusrijke zandgrond of zavelgrond veldjes zonder kalibemesting en veldjes met 75 kg. zuivere kali per ha. en op zandgrond resp. geen kali en 150 kg. zuivere kali per -ha. Dinsdag 12 maart werd bij het K.I -Station te Zuidhaffel de jaarlijkse voor jaarsstierenkeuring gehouden. Aangevoerd waren 13 1-jarige, 4 2-jarige en 4 oudere stieren. Voorlopig voor 1 jaar Naam van de stier Tjitske's Noodster 2 Axel 3 v.d. Kerkeplaats Reinder Robert Sandor 15 Sandor 14 Sandor13 Burghomer Ringo Geertje's Keimpe Laatstgenoemde stier Voorlopig voor 1 jaar Naam van de stier: Bernard Bison Prins 10 Martha's Stefan goedgekeurd voor N.R.S. werden van Alg. voorfc. Vader 'b Noordster 64 'bInfanterist bRuyter Adema 18 b Blitsaerd Keimpe bBlitsaerd Keimpe b Infanterist bInfanterist 'bBlitsaerd Keimpe b Blitsaerd Keimpe was vorige week thuis gekeurd, voor N.H. goedgekeurd werden; Vader Infanterist Frans van Geri 17P. Vlaming Blitsaerd Keimpe E. Spoelstra Burgh Stefan G. C. Kikkert de 1-jarigen: Eigenaar Gebr. Huisman K. Zuidewind J. Huisman J. Huisman Fa. Rutten Zonen Fa. Rutten Zonen Fa. Rutten Zonen Wed. J. Smit G. C. Kikkert Eigenaar A. J. Lap Ook Martha's Stefan was bij de heer Kikkert thuis gekeurd. De 4 2-jarige stieren werden allen definitief goedgekeurd voor N.R.S. nl.: Naam v.d. stier: Alg. voork. pnt. Vader Eigenaar Blitsaerd Setske's Coöp. Ver. v. K.I. Keimpe Blitsaerd Keimpe Coöp. Ver. v. K.I Frans Taurus 29 Gebr. Huisman Frans 349 van Erven v. Waveren Groenhoven tievererver verworven. Dat nu ook de ibeide jongere stieren van de Coöp. Ver. voor K.I. met 83 en 80 punten zijn inge schreven, maakt dat deze Vereniging een 5-tal klassestieren bezit, waarmee de Texelse veehouders zeker vooruit kunnen in de veefokkerij. Ook menen wij te mogen constateren dat dit jaar het jarige materiaal vrij goed uit de bus kwam. Wij wensen de fokkers alle suc ces toe bij de verkoop van deze jarige stieren De Stamboekhouder, B. Oostra Keimpe 33 v.d. Beukenho' b+ 83 Melkbron's Admiraal 35 b+ 80 Frans 2 b 78 Frans Ad. v. Bloemwijk b73 Van de 4 oudere stieren, allen eigen dom van de Coöp. Ver. voor K.I. Texel, werd alleen Infanterist overgekeurd. Het oude rapport was b+ 84 punten. Dit werd nu ab 86 pnt.. Verder staat Burghomer Stefan ingeschreven met ab 86 punten; Adema 53 v.d. Iepenhof met b+ 84 punten en Marijke's Adema A met b76 punten. Tevens hebben inmiddels Burghomer Stefan, Infanterist en Adema 53 v.d. Iepenhof het predikaat Goede Produk- De problemen, waarmee de overheid te kampen krijgt met betrekking tot de heersende ernstige werkloosheid in ons land zijn bijzonder gecompliceerd en niet zo eenvoudig als velen op het oog denken. Niet minder dan 2 van elke 100 Ne derlanders is momenteel werkloos. Dat is een hoog cijfer en dat is nog maar het gemiddelde, want er zijn vele delen van ons land die wat de werkloosheid betreft probleemgebieden zijn, waar dit aantal aanmerkelijk hoger ligt. In Dren te is het ruim 5 op elke 100 werkers, in Limburg 4 op de 100 en in Groningen ook bijna 4 op de 100. Deze grote werkloosheid in deze gebieden, is het gevolg van de sluiting van diverse fa brieken daar (in Limburg onder andere de mijnen) en een achterstand op het gebied van de industrialisatie. Het merkwaardige is, dat in het westen van ons land, en dan hoofdzake lijk in de grote steden, er bij diverse industrieën, zoals bijvoorbeeld de me taalindustrieën, een grote vraag bestaat naar arbeidskrachten en zo op het oog lijkt het dat een groot deel van de ern stige werkloosheid in de probleemge bieden zou kunnen worden opgelost, wanneer werklozen daar de gelegenheid te baat namen om een plaats te vinden in het westen. Werkgevers in het westen van ons land, die moeilijk aan geschikte ar beidskrachten in eigen omgeving kun nen komen, hebben reeds diverse malen getracht om werkers uit de probleem gebieden aan te trekken, maar dat liep vrijwel steeds op een mislukking uit. Natuurlijk vraagt men zich af, wat hier de oorzaak van kan zijn. Zijn de werk lozen in de probleemgebieden niet be reid naar het westen te migreren? Of zijn er andere problemen? Dikwijls is men geneigd te denken, dat de werklozen in de probleemgebie den, en zij trouwens niet alleen, er wei nig voor voelen elders aan het werk te gaan, aangezien zij een redelijke werk loosheidsuitkering ontvangen, waardoor zij weinig worden gestimuleerd om werk te aanvaarden dat voor hen niet zo aanlokkelijk is. Wat voor velen mis schien op het oog de grote aanleiding is, blijkt in de praktijk slechts een onder geschikte rol te spelen. Inderdaad doen er zioh dergelijke gevallen voor, maar er zijn nog veel belangrijker factoren in het spel, die de migratie tegengaan. Bij het ruimer worden van de ar beidsmarkt in ons gehele land, hebben de meeste werkgevers de gelegenheid aangegrepen, om de minder geschikte krachten, waar zij het mee moesten doen te vervangen door vakbekwamer arbeiders. Dat heeft overal gespeeld. Het gevolg hiervan was, dat in de pro bleemgebieden de vakbekwame arbei ders, die door ontslag werkloos werden een redelijke kans kregen op nieuw werk in eigen omgeving, terwijl hun plaatsen in de gelederen der werklozen werden ingenomen door veelal minder bekwame krachten. Het kwaliteits niveau van de werklozen daalde daar mee aanmerkelijk. Maar dat was niet alleen het geval bij vakbekwame en minder vakbekwame werkers, maar ook de leeftijd speelde een rol. Werkers die wat ouder waren, kregen moeilijker nieuw werk dan jongeren. Het gevolg hiervan is, dat het arbeiderspotentieel in de probleemgebieden voor een groot deel uit minder bekwame krachten en ouderen bestaat. De werkgevers in het westen van het land, die arbeiders zoëken, hebben via dezelfde uitwisseling in eigen gebied, reeds de beschikking over bekwame krachten. Als zij nieuwe arbeiders wil len aantrekken, stellen zij hoge eisen, want dat kan nu, menen zij, gezien de grote werkloosheid. In eigen omgeving kunnen ze die niet vinden, want daar is de room al af. Nu hopen zij geschikte werkkrachten in de probleemgebieden te kunnen vinden, maar dat blijkt tegen te vallen. In grote lijnen staan zij daar voor het probleem, dat een groot deel van de beschikbare arbeidskrachten in de pro bleemgebieden niet aan hun hoge wen sen kan voldoen, terwijl de krachten, die wel over voldoende vakbekwaam heid beschikken ouder zijn. Uiteraard zouden de werkgevers deze krachten graag willen aantrekken, maar dan stuit men op nieuwe problemen. Die oudere, wel bekwame krachten, zijn, om het zo te noemen, verankerd in eigen omgeving. Zij zijn gehuwd, hebben kin deren en voelen er weinig voor om al leen naar het westen te trekken en hun gezin achter te laten. Iets dat volkomen begrijpelijk is. De werkgevers kunnen in de meeste gevallen niet op korte termijn voor een woning voor het ge hele gezin zorgen, want in de grote ste den in het westen van bet land heerst nog steeds woningnood. Het gevolg hiervan is, dat de werk loze in het probleemgebied liever wacht op een kans om in eigen omgeving weer aan de slag te komen. Daar komt nog bij, dat vooral bij de wat ouderen daar, dikwijls het westen van bet land beschouwd wordt als een sombere steenmassa, waar men niet graag zou willen wonen, terwijl ook de morele normen, die in de grote steden van het westen gelden, hen niet bijzon der aantrekkelijk lijken. De instelling van velen uit het noorden, oosten en zuiden van ons land is nu eenmaal to taal anders dan die in het westen en midden van Nederland. Wat wij hierboven schreven geldt vooral voor de industrie. Op het gebied van de werkloosheid in de bouw en de agrarische sector is de toestand nog moeilijker, aangezien in bet westen vrij wel geen vraag is naar werkers in deze branches en in de probleemgebieden heeft zich ook hier de selectie voltrok ken. Wanneer de overheid de werkloos heid effectief wil bestrijden, dan blijkt, dat dit het best kan gebeuren door in de probleemgebieden zelf nieuwe ar beidsplaatsen te scheppen door het sti muleren van nieuwe industrievestigin gen en het stimuleren van ontwikkeling in de agrarische sector. Op het gebied van de bouw ligt de zaak aanmerkelijk moeilijker, want er is in die gebieden vrijwel geen sprake meer van woningnood en woningbouw heeft daar geen zin. Jonge vakbekwame bouwvakkers kunnen misschien bewo gen worden tot migratie naar het wes ten, waar nog wel bouwmogelijkheden zijn, maar het ziet er naar uit, dat wat de andere krachten betreft er gestreefd zal moeten worden naar omscholing, aangezien er voor de toekomst weinig kans bestaat dat er op uitbreiding in de bouwsector kan worden gerekend. Voor bestrijding van de werkloosheid en een herleving van ons oude welvaartspeil is het nodig, dat overheid en bedrijfsleven de handen ineen slaan en alles in het werk stellen om de nodige werkgele genheid in de probleemgebieden te scheppen. Wanneer dit niet zou ge schieden is de kans groot, dat Neder land voorgoed kan gaan rekenen op een groep werklozen van rond de honderd duizend man. Een veel te grote arbeids reserve om te spreken van een gezonde toestand „DORPSVRIJAGE" VAN BERNARD SHAW Maandagmiddag om 13.30 uur wordt door de „Noordercompagnie" een to neelvoorstelling verzorgd van Bernard Shaw's „Dorpsvrijage". De voorstelling in de „Burgemeester De Koning-hal" is bedoeld voor scholieren, maar ook be langstellenden zijn van harte welkom. Voor hen is plaats gereserveerd op het balcon. De toegang tot deze comedie in drie bedrijven bedraagt ƒ1,50. Mede- spelenden zijn o.a. Jaap Maarleveld en Manon Alving. NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen in de period van 16 maart tot en met 22 maart ,tele 2182, b.g.g. tel. 2069. DONDERDAG CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN In afwijking van het gebruikelijfo worden dc moeders van de buitendoj pen nu donderdag 21 maart a.s. wacht van 13.00 tot 16.00 uur. WEEKENDDIENST ARTSEN voor alle artsen van zaterdagochtend 8 uur maandagmorgen 8 uur Dokter ELLAS, Den Burg, tel. (02225 2039. DIERENARTSEN Beide dierenartsen dienst. GROENE KRUIS ingaande vrijdag 24 uur tot en rnt maandag 13.00 uur Zr. MANNESSEN, Den Burg, (02220) 2414. R.K. KERKDIENSTEN weekend 16 en 17 maart Den Burg: zaterdag 19.30 uur zondag: 8.30 en 10.30 uur De Koog: zondag 10.00 uur Oudeschild: zaterdag 19.00 uur zondag 10.30 uur Den Hoorn: zondag 9.00 en 19.00 uur. De Cocksdorp: zaterdag 19.30 uur zondag 8.30 uur Oosterend: zondag 10.00 en 19.30 uur PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Zondag 17 maart 1968 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds, Froentjes* De Cocksdorp 10 uur ds. Socsan Collecte kerkeraadskas Den Hoorn 11.00 uur Eerw. heer Veldhuis Dc Koog 19.30 uur ds. Waardenburg 10.30 uur Jcugdkapcldienst De Waal 10 uur ds. Waardenburg Oosterend 9.30 uur ds. Rozemond Oudeschild 11.00 uur ds Rozemond GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur ds. Uidam Oostcrcnd 10 en 3 uur ds. Warnink, vaa Klaaswaal, collecte: Kerk GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 en 16.00 uur Dienst in het Gebouw voor Chr. Belangen DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 9.45 uur mej. G. van Zetten kerkbusjc Den Hoorn Oostcrend 11.00 uur mej. G. van Zetten TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,25; elke regel méér ƒ0,25. Onder adres te bevr. (niet eeder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,50 meer Speciaal voor gelegen heidsaanbiedingen. (N.B voor in deze kolom geplaatste zaakadverten ties geldt het normale millimetertarief). Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Onze maatkleding duurzaam en elegant Uw kleermaker Carel Schmidt, Boomkampstr 8, Alkmaar, tel. 13615 Elke vrijdag op Texel. Voor oud ijzer, lompen, metalen en bruikbaar ijzer. J. W. Schagen. Wagemakerstraat 28, Den Burg, tel. (02220) 2470 Voor uitrijden gier en drijf mest. Roerder voor goed mengen i.d. kelder beschikbaar. Prima ver deling over het land. Door gewichtsverdeling op de tractor geen slip. Kampstra, tel. (02223) 295 Nu ook zonwering voor buiten. Verder binnen- zonwering en vouwwan den. Solide uitvoering en lage prijs. B. C. van Veen Warmoesstraat 24, Den Burg Schoonmaakbedrijf Harm Spigt, tel. (02228) 311 U tankt nog steeds het voordeligst aan de witte pomp van Oudeschild 7 cent per liter voordeel. 7 dagen per week geo pend Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon Vamor gedipl. tel. (02230) 13252 Theorieles met films en kleurendia's vrijdags in pension Visser, Schoon oordsingel 17, Den Burg Ook praktische lessen op Texel. Zaai-citroenbonen, oogst 1967, prima, plm. 5 kg. M. S., De Zes no. 9 Te koop oliehaard, merk Davo - Tarakan, i. g.st., brandt prima, Prijs ƒ80,—. Tel. (02222) 256 Verloren groene regen broek. Gaarne terug te bezorgen bij Piet Postma, Vuurtoren, tel. (02222) 270 Wie heeft mijn jack gevonden, gemerkt N. Groot en mijn das (groen zwart), 1 zilver kettinkje met sterrebeeld. Jan Groot, Molenstraat 15 Te koop bromfiets, merk Tomos, 3 versnel lingen, 6500 km. gelopen, met all-risk verzekering. Te bevr. bij J. N. Spaans, Wilhelminalaan 24 Te koop aangeboden witte Van Delft kinder wagen, z.g.a.n. mét tas en bedje. J. Agter, Stenen plaats 7 Te koop prima meisjes- fiets. Weverstraat 8 Te koop 2 a 3 ton hooi, tussen 12.00 - 14.00 uur. D P. Bakker, Kogerstr.. 85, Den Burg Te koop teakhouten bergmeubel, ƒ150,J. Bruin, Schoonoordsingel 25 Gebruikte automobie len: 1 Ford Taunus 17 M super 1965; 1 Fiat 1500 1966; 1 Fiat 600 1965; 1 Fiat 1100 T bestel 1965, 1 Fiat 500 stationcar 1962; 1 Fiat 600 sport- coupé 1962; 1 Renault Dauphine 1957. Demon stratiewagens: 1 Fiat 850 automatisch 1967; 1 Fiat 125 1967; 1 nieuwe Fiat 1100 T bestel met open houten laadbak 1400 kg. laadvermogen.. Fa. Gebr. Schoorl, tel. (02220) 2550 Te koop 1 ruime 4- a 5-pers. stacaravan. Jac. de Boer, Wilhelminalaan 43, Den Burg, tel. 2804 Puikbeste aardappelen, Woudster, 12 ct. per kg., ƒ3,75 per 35 kg. A. Ziel man, De Laagte, Oude schild, tel. (02220) 2552 Te koop nog enkele busbanken, 2- en 1-pers., bekleding leer. Zeer ge schikt voor strandpavil joens. J. van Lenten jr., Wageningseweg C 48 Te koop buitenvolière met nachtklok, i.z.g.st voor tropische vogels, ge heel ingericht. Te bevr. G. R. Buijsman, Hollewal 20, Den Burg, tel. 2133 Aangeb. kampeervouw- wagen 600,-; uitneemb kippenhok 1,5 x 2 metei 50,Warmoesstr. 52 - Te koop gevraagd goede staat zijnde rug spuit. Jb. Bakker, Koger- straat 73, Den Burg De heer en mevrouw Van Gelder-Dros geven kennis van dc ge boorte van hun zoon Pieter Marien Amsterdam, 3 maart 1968, Karei du Jardinstraat 50 RECTIFICATIE In de huwelijksadverten tie van Arie Rcmmelzwaal en Maria Elizabeth van Rossem staat 15 maart. Dit mod zijn zaterdag 16 maart. van 13 maart tot 8 april Textielhandel, Den Burg. Gratis leggen Uit voorraad leverbaar en nog diverse coupons speciaal voor trap en hal. woninginrichting Wilhelminalaan 30 telefoon 2575 lil grote dankbaarheid voor haar liefde en zorgen, herdenken wij mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Johanna Petronella Maria Draper echtgenote van Johannes Chr. Zijlstra die heden op 75-jarige leeftijd onverwachts is overleden. Den Burg: |oh. Chr. Zijlstra J. Smit-Zijlstra S. S. Smit Alfons - Hans-Jolanda S. Zijlstra Th Zijlstra-Witte Nancy - Ruud Texel, 14 maart 1968, Marsweg Bil, Den Burg De H. Eucharistieviering zal plaats hebben maandag 18 maart a.s. om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Joannes de Doper waarna de teraardebestelling op het R.K. kerkhof te Den Burg. Condoleantie-adres: Marsweg Bil, zater dag 16 maart a.s. van 3 - 5 uur en des avonds van 8-9 uur, alwaar onze dier bare overledene ook is opgebaard.

Texelsche Courant | 1968 | | pagina 2