mam FIVE nette vriend Dr. D. R. Ubbens passiecantate EILANDCOMPETITIE KLAVERJASSEN Dc eilandcompetitie klaverjassen is tot een eind gekomen. Kampioen van Texel is geworden het koppel C. van Lenten-P. de Hartog met 41.231 punten en 17 marsen. Kampioen van de ploe gen is De Graaf 1 geworden, dat 160.846 punten verzamelde en 60 marsen. De eindstand van de koppels: 1. C v. Lenten-P. de Hartog 41.231 17 2. Echtpaar Bruin 40.500 16 3. Echtpaar Spaans 40.372 13 4. Echtpaar Vermeulen 40.249 15 5. C. C. Barhorst-A. de Ruijter 38.743 14 6. mevr. Hemelrijk-Kl Vlas 38.729 15 7. v. Etten-M. v. Heerwaarden 38.027 12 8. Damer Dogger-Keijzer 38.010 11 9. D. Backer-T. Dekker 37.949 9 10. Ch. v.d. Slikke-W. v.d. Berg 37.641 10 11. T. EeLman-J. Meedendorp 37.522 11 12. P. Bekker-D. Westdorp 37.468 12 13. D. en S. Hemelrijk 36.617 17 14. H. Bekker-M. Bos 36.604 14 15. B. Visser- F. v.d. Meer 36.552 17 16. P. Eelman-J. Klaasen Bos 36.536 9 17. D. Kalverboer-J. v. Sikkeleras 36.533 13 18. A. Witte-Veldman 36.494 8 19. D. en C. v.d. Werf 35.851 14 20. L. Bakker-J. Molenaar 35.450 10 21. dames Krijnen-de Vries 34.941 12 22. dames Eelman-Klaasen Bos 34.890 5 23. H. Witte-mevr. Stammes 34.936 9 24. Echtpaar Meijer 34.927 5 25. A. J. Huisman-mej. T. Bagge 34.584 7 26. C. Bonne-mevr. Knol 34.392 7 27. R. de Jong-mevr. De Jong 34.210 6 28. M. Knol-mevr. Bonne 33.349 5 29. K. de Jong-J. v. Dorp 32.655 8 30. J. J. Moens-J. Blom 30.304 3 Eindstand ploegen: 1. De Graaf 1 160.846 60 2. Oudeschild 1 150.873 56 3. Oudeschild 3 147.725 51 4. Oudeschild 2 147.593 42 5. De Koog 1 143.273 38 6. De Koog 2 141.619 32 7. Eierland 132.105 26 STEEDS MEER GIROHOUDERS Prijsvraag voor kostenbestrijdende middelen Niet minder dan 900 mensen per dag sluiten zich aan bij het grote leger van girorekeninghouders. Dat is een prachtige groei, die onze Nederlandse girodienst beleeft. Dat deelde de nieu we- directeur-generaal van PTT mede. In weerwil van deze groei tobt de giro dienst toch met een probleem en wel het grote loonbedrag dat noodzakelijk is voor de ponstypistes en dat op het ogenblik zo'n ƒ15 miljoen per joar be draagt. Men verwacht overigens dat door uitbreiding dit loonbedrag in de komende jaren nog aanmerkelijk hoger zal komen te liggen. Het is duidelijk, dat een instituut als onze girodienst, die zo efficient moge lijk tracht te werken, hier graag een oplossing voor zou vinden. Dat is dan ook de reden dat PTT een openbare prijsvraag heeft uitgeschreven en waar bij men suggesties hoopt te ontvangen om tot een efficiënter systeem te ko men, dat minder mankracht en dus tot een lager loonbedrag zal leiden. Overigens verwacht de nieuwe direc teur-generaal, dat de girodienst in de toekomst vrijwel geheel zal worden ge automatiseerd. Op het ogenblik tobt men nog met de vraag hoe IIOGER ONTWIKKELD LEVEN IN DE RUIMTE Of er misschien ergens in de ruimte hoger ontwikkeld leven bestaat is een vraag die niet alleen de geleerden be zighoudt, maar ook het publiek. Tot nu toe moest het blijven bij gissingen, waarbij veel deskundigen veronder stellen, dat het bestaan van een hoge beschaving ergens in de ruimte wel mogelijk is, hoewel men betwijfeld of wij aardbewoners ooit tot enig kontakt met een dergelijke beschaving zullen komen. Over de gehele wereld luisteren gi gantische radio-telescopen onophoude lijk de ruimte af, met het doel via deze radioastronomie meer te weten te ko men over het heelal en wat zich daarm afspeelt, maar tevens bestaat de moge lijkheid dat de mens via deze grote aardse „oren" seinen zou kunnen op vangen van een andere beschaving er gens in de ruimte. Kortgeleden kwamen Britse en Ame rikaanse astronomen tot een nieuwe ontdekking. Hun radiotelescopen vin gen namelijk seinen op van ver in de ruimte die uitgezonden moesten wor den door een onvoorstelbaar sterke zender. Het waren „pulsen" die met ongelooflijke regelmaat (elke 1,337 se conde) tot ons kwamen. Deze ontdek king stelde weer die belangrijke vraag centraal. Zijn deze pulsen afkomstig van een of meer zenders die deel uit maken van een beschaving? De ge leerden geven openlijk toe, dat deze mo gelijkheid bestaat, doch anderzijds kun nen deze pulsen ook het gevolg zijn van schokgolven van een kosmische catastrofe in het inwendige van een „stervende ster". Voorlopig staat nog niet vast wat precies de oorzaak is, maar uiteraard tracht de wetenschap hier het fijne van te weten te komen. JUNIOREN S.V.O. - W.G.W. 1—2 De junioren konden het weer niet redden. Ditmaal ging het tegen WGW ten onder. Na een 0-2 ruststand wist SVO na rust de achterstand door H. v. d. Star te verkleinen. Deze wist uit een corner van A. de Vries met een mooie kopbal de eer voor SVO te redden. NW. NIEDORP - Z.D.H. 3—0 De wedstrijd begon 30 minuten te laat omdat er geen scheidsrechter was komen opdagen. Daarna werd gespeeld met een scheidsrechter van de thuis club. ZDH speelde een verdedigende wedstrijd en deed dit voor rust zeer goed, wat in de 0-0-stand tot uiting kwam. Na de rust, toen ZDH met 10 man speelde (de Ruiter van het veld gestuurd) was het al gauw 1-0 door een doelpunt van de schietgrage Her derder. De ene aanval na de ander golfde op het ZDH-doel af, maar het duurde tot de 20e minuut voor we het 2e doelpunt zagen, een vrije trap op de rand van het strafschopgebied werd door Herwerder zo hard genomen, dat Dijker kansloos was. Kort daarop scoorde Herwerder 3-0. ZDH kon toen iets uit de verdediging, komen en en kele aanvallen opbouwen, maar doel punten bleven uit. Overigens een ver dienstelijk resultaat voor een met 3 in vallers spelend ZDH tegen koploper Nieuwe Niedorp. WIRON 2 - DE KOOG 1 4—4 De Koog 1 ging op bezoek bij Wiron. Voor de rust met de wind in de rug werd heel aardig gespeeld. Al in de 4e minuut kreeg Kikkert een kans. Hij kogelde naast, maar in de 11e minuut was het A. Eelman, die na goed voor bereid werk van Schelfhout, een pass kreeg en de bal in het doel plaatste. Kikkert kreeg nog een kans, maar knalde over. In de 18e minuut wist De Koog op 2-0 te komen. Schelfhout bracht op, schoof door naar Eelman en het was 2-0. Enkele kansen voor De Koog gingen verloren. Wiron probeerde wel uit de Koger greep te komen, maar De Koog speelde beter en in de 34e min. kreeg Kikkert 'n kans die hij be nutte door pure snelheid en joeg de bal in de touwen. Dat betekende 3-0 voor De Koog. Maar 3-0 bleek niet genoeg te wezen voor de volle winst. Wiron kreeg nu de wind mee, eerst dachten we dat De Koog nog op 4-0 zou ko men, maar de verdediging van Wiron greep op tijd in en ging beter spelen. Het kreeg een overmacht en in de 15e minuut nam Wiron een vrije schop op de rand van het strafschopgebied. Aan voerder Jorma wist raak te schieten 3-1. In de 20e minuut een misverstand bij de Koger verdediging en midvoor Adriaanse bracht de stand op 3-2. Bui tenspel leek het maar scheidsrechter V d Oort kende het doelpunt toe. De Koog kreeg geen kans meer om ge vaarlijk te worden hoe er ook werd ge zwoegd. In de 32e minuut maakte Wi ron gelijk. De rechtsbinnen van Wiron ging door, hoewel hij „dik" buitenspel stond, maar de scheidsrechter floot niet en schoot in, dat was 3-3. De Koog pro testeerde maar de scheidsrechter had hier geen buitenspel geconstateerd. De Koog leek nu aangeslagen en toen de midvoor van Wiron in de 40e minuut inknalde stond De Koog achter met 4-3 Maar in de 43e minuut werd Hopman in het beruchte gebied gevloerd. Penal ty. Eelman kreeg de eer en onder een stilte die voelbaar was, benutte Eel man deze laatste kans en bracht De Koog weer naast Wiron. De Koog kreeg weer moed en viel aan, maar de tijd was te kort om in de uitslag nog verandering te brengen. DE KOOG 2-SCHAGEN 6 5—4 De Koog 2 ontving in z'n laatste thuiswedstrijd de grote rivaal Schagen 6, met als inzet de 2de plaats. Het is De Koog gelukt deze ploeg voorgoed van zich af te schudden. Voor de rust was De Koog heer en meester over alle linies, want het rammelde verschrik kelijk in de Schager ploeg. Reeds na een paar minuten nam De Koog de leiding door linksbuiten Eelman, die spoedig daarna ook het tweede doel punt voor z'n rekening nam Verschei dene aanvallen liep op niets uit door onnauwkeurig schieten. Schagen kwam zelden tot een gevaarlijke tegenaanval, zodat het niet verwonderlijk was, dal de voorsprong van De Koog door doel punten van Zwaneveld (2x) en Eelman uitliep tot 50, waarmee de rust in ging. Na de rust kwam Schagen tot meer aktiviteit en door een misver stand werd het 51. Bij een foutieve terugspeelbal profiteerde Schagen van de geboden kans en het was 52. En toen begon het bij De Koog te ramme len. De achterhoede begon te missen en onzeker te worden. Doelman Veldman kwam onnodig z'n doel uit, omdat 2 achterspelers aanwezig waren, en de bal werd keurig in het lege doel gele peld (53). Het werd spannender. Toen door een grote fout van een der spe lers de bal in de hoek verdween (5—4) werd de toestand nog benauwder. Ge lukkig kwam tot het besef, dat het zo niet langer kon en men begon rustiger te spelen Schagen werd teruggedron gen en de voorhoede van De Koog kreeg weer enige kansen, die niet be nut werden. Het einde kwam met een 54 overwinning voor De Koog 2, STUDIETOELAGEN Het bestuur van de Stichting Prof. Dr. W. H. Keesomstudiefonds te Texel brengt ter kennis van belanghebbenden, dat personen met een goede studie- aanleg, die niet in staat zijn de kosten van hun voorgenomen of reeds aange vangen studie te betalen en die gedu rende het cursusjaar 1968/1969 voor een studietoelage uit genoemd fonds ter te gemoetkoming in die kosten in aanmer king wensen te komen, zich vóór 1 mei a.s. kunnen wensen tot voornoemd be stuur door middel van een daartoe strekkend aanvraagformulier, dat te verkrijgen is op de afdeling Financiën en Onderwijs der gemeentesecretarie te Den Burg. Verzoekschriften, die na 1 mei a.s. worden ingezonden zullen niet meer in behandeling kunnen worden genomen TEX. BOYS-WIRON 2—1 Het is de Boys eindelijk weer gelukt de punten thuis te houden. De Boys gingen direct energiek van start doch al spoedig bleek dat het bekende pa troon (te kort spel) weer gehanteerd werd. Alleen C. Lexmond, nog wat on wennig op de linksbuitenplaats, tracht te het Wiron-doel met harde schoten onder vuur te nemen. Behalve een vlie gend schot vlak langs doel waren zijn schoten echter te slecht gericht. Wiron zat ondertussen ook niet stil en nam naarmate de Boys tammer ging spelen meer en meer het heft-in handen. Een door een Boys achterspeler van rich ting veranderd schot wist keeper H. Witte met moeite tot corner te werken Na een half uur spelen was het wel raak. Een hard schot van r.buiten S. Kort werd door keeper Witte wel ge stopt, doch midvoor M Bakker was er vlug bij om de terugspringende bal in het doel te plaatsen. Na -de rust kreeg Wiron heel weinig gelegenheid meer het Boys-deel in ge vaar te brengen. Aan de andere kant echter wist de Wiron-verdediging wel raad met de te doorzichtige aanvallen van de Boys. Na twintig min spelen kwam toch de gelijkmaker toen door goed doorzetten van H. Witte de r.- achter van Wiron in grote moeilijkhe den kwam en de bal via deze speler en de keeper in doel verdween. Het win nende doelpunt ontstond tien min. voor tijd uit zo'n zelfde situatie. S.V. TEXEL Texel 1 verraste ons met een over winning op DTS. Het was een vlot be gin. Spoedig stond T. al aan de leiding en bij de rust was het al 3-0. In de 2e helft kwam D. opzetten en bracht de stand terug 3-3. Waarna T. tot 5-3 uit liep. Texel 2 dat niet geheel compleet was speelde een zeer matige wedstrijd. De hardwerkende S.-spelers, puur stevig spelend en met harde verre trappen werkend, oefenden zo nu en dan enige druk uit op de T -verdediging maar het eerste doelpunt ontstond door een fout in de Texeldefensie. Ondanks enige goede kansen, ook voor T. bleef het tot de rust 0-1. Ook de 2e helft gaf weinig fraai's te zien en ook nu kon S. profi teren van een fout in de achterhoede 0-2. Eenmaal was Piet Roeper goed doorgebroken maar werd gevloerd. Strafschop door Douwe Dijker1-2. Wel ging T. meer in de aanval maar S. verdedigde met alle macht, trapte alle ballen hoog en ver weg om maar tijd te winnen; een onsportieve ploeg. De junioren, geplaagd door het weg blijven der opgestelde spelers, kregen het niet gemakkelijk tegen de forser gebouwde Watervogels. De Texelse jongens hebben er wel hard voor ge werkt maar aanvallend kwamen ze te kort. De beide W.-doelpunten hadden best voorkomen kunnen worden. Maar jullie hebben je best gedaan jongens. Vooral Karei Betsema stond als een rots in de branding. 2e Paasdag M.F.C. - Texel. SVC JUNIOREN WERDEN KAMPIOEN De SVC junioren hebben in een pit tig gespeelde wedstrijd HRC 3 junioren met 80 verslagen. Door deze over winning zijn ze in hun afdeling kam pioen geworden, wat feestelijk werd gevierd. Bij aankomst van de boot werden bloemen aangeboden door drie charmante dames. Hierna ging het in optocht naar Hotel Kikkert in De Cocksdorp, waar de junioren werden verwelkomd door de voorzitter van SVC, de heer R. Siebinga. In zijn feestrede wees hij er op, dat kampioen worden het ideaal is, maar dat ver liezen en sportief spelen ook belangrijk is. Hij was er overigens blij mee, dat de jongens èn kampioen waren gewor den, èn ook sportief hebben gevoet bald. Ook dankte hij de heer L. van Tongelen voor de goede begeleiding, die hij de jongens heeft gegeven. Hier na werd een consumptie aangeboden en was er gelegenheid tot feliciteren De senioren hebben het tegen ZAP 4 niet kunnen bolwerken. Zij verloren met 21. R.K. KERKDIENSTEN Den Burg: Witte Donderdag: 16,00 en 20 00 uur. Goede Vrijdag: 15.00 en 20.00 uur De Koog: Witte Donderdag: 19 00 uur De Cocksdorp: Witte Donderdag; 19.30 uur Goede Vrijdag: 19.30 uur Oosterend: Witte Donderdag; 19.30 uur Goede Vrijdag: 15.00 uur Oudeschild Witte Donderdag; 19.30 uur Goede Vrijdag: 14.30 en 19.30 uur Den Hoorn: Witte Donderdag: 19.30 uur Goede Vrijdag: 14.30 en 19.30 uur PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Goede Vrijdag HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Froentjes 19 30 uur ds. Froentjes, H. Avondmaal Dc Cocksdorp 19.30 uur ds. Soesan Viering van het Heilig Avondmaal Den Hoorn 10 uur ds. Visser 19.30 u. ds. Visser, Viering H. Avondmaal De Koog 19.30 uur ds. Waardenburg Heilig Avondmaal De Waal 10 00 uur ds. Waardenburg Heilig Avondmaal Oosterend 10 uur ds. Rozemond Heilig Avondmaal Oudeschild 19.30 uur ds Rozemond Heilig Avondmaal GEREFORMEERDE KERK Oosterend 19.30 uur Leesdienst, collecte Kerk Den Burg 19.30 uur ds. Uidam Heilig Avondmaal DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 19 30 uur ds. Koopmans, Heilig Avondmaal voor alle wijken, kerkbusje Den Hoorn TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,25; elke regel méér ƒ0,25. Onder adres te bevr. (niet eeder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,50 meer. Speciaal voor gelegen heidsaanbiedingen. (N.B voor in deze kolom geplaatste zaakadverten ties geldt het normale millimetertarief) Autorijschool H. Zing- stra, Plevierstraat 12, De Koog, tel. 477. Ook voor verlenging van uw rijbe wijzen Schoonmaakbedrijf Harm Spigt, tel. (02228) 311 U tankt nog steeds het voordeligst aan de witte pomp van Oudeschild 7 cent per liter voordeel. 7 dagen per week geo pend Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig K H. Boon Vamor gedipl. tel. (02230) 13252 Theorieles met films en kleurendia's vrijdags in pension Visser, Schoon oordsingel 17, Den Burg Ook praktische lessen op Texel Nog steeds te koop de allerbeste consumptie aardappelen. Af te geven op het bedrijf. C. H. Roe per Lzn., telef. 2983 Voor bieten zaaien met precisiezaaimach. Kamp stra, tel. (02223) 295 Prima consumptieaard appelen, 12 cent per kg., ƒ3,75 half mud. A. Ziel man, De Laagte, telefoon (02220) 2552 Te koop gevraagd een kinderledikant. Adres te bevr. bur. Tex. Crt. Te koop 4 stoelen en 2 armstoelen tegen elk aannemelijk bod Des avonds na 6 uur. Diek 14 Den Hoorn Te k. Puch Skyrider km. stand 17.000 i.pr. st. z. goed onderh. voet- versn., hoog stuur, spie gel, enz. Te bevr. Post weg E 54, tel. Eierland 257 Te koop koelkast 60 liter, Duits fabrikaat ./TOO,-. Tel. (02228) 398 Te k. z.g.a.n. Van Delft kinderwagen, commode en 1 pr. voetbalsoh. m. 36. Schilderend 26, Den Burg De Koog en Oudeschild Ochtendblad De Tele graaf vraagt agent-be zorger. Inl tel. (02230) 14720 Te k. te kl. gekochte zw. herensohoenen m. 45 Adres Kerkstraat 17, Oosterend Vermist uit Achterom van Weverstraat, groene Rivel damesfiets. F. Boerse, tel. (02223) 238 Inplaats van kaarten Op 4 april werd bij ons een dochter geboren. We noemen haar Martinc Inge en Eric Engel Salonwagen achter Bur- detstraat. Mag ik mij e<ven voor stellen. Ik ben Andrè die bij het H. Doopsel de namen zal ontvangen Adrianus Gerbrand Antonius en ben geboren 4 april '68 om 12.33 uur en weeg 6 pond en 3 ons. Mijn papa en mama zijn: G. J. v. Heerwaarde M. J. v Heerwaarde- Castelein Heemskerk, Lessestraat 78, (post Beverwijk) Met vreugde geven wij u kennis van de geboorte van onze zoon en broer tje Edward Louis Wij noemen hem Edward E. G A Hopman-Boom F. C. Hopman Frans Texel, 6 april 1968, Haffelderweg 40, Den Burg. Met grote blijdschap ge ven wij kennis van de geboorte van onze doch ter en zusje Marina Jannette Ria Tent-Heijmans Harry Tent Haroldje Canada, 5 april 1968, Don Mills Met vreugde geven wij u kennis van de geboorte van onze zoon Peter (Petrus Reinardus Cornells) Thea Boom-Bakker Hans Boom Hogereind 14, De Waal, 7 april 1968. Heden is nog vrij plot seling van ons heen gegaan, onze lieve zuster, tante en pleeg moeder Antje Kos, weduwe van Nico Lap in de ouderdom van 84 jaar. K. Kos M A. Kikkert-Kos P. Kikkert H. v.d. Ster P. J. v.d. Ster- Eelman Den Burg, Texel, 7 april 1968, Clazina Emelie Gol- lards Rusthuis. Gelegenheid tot con doleren op dinsdag 9 april (heden) van 19.30 - 20.30 uur in het rusthuis te Den Burg. Rouwdienst in de Gol- lards Stichting op woensdag 10 april, 13.30 uur waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Den Burg. Zondag 7 april is toch nog onverwachts overleden onze lieve tante Anna Kos, weduwe van Nico Lap. Amsterdam: G. A. Jesse-Lap Families D. Jesse, A. Jesse Majorca: G. Jesse Den Burg; H. Schrama-Lap Medemblik: M. de Jong-Lap W. de Jong Met droefheid geven wij kennis, dat heden van ons is heengegaan onze lieve vader en opa, de heer Jan Nicclaas Bruin in de ouderdom van 69 jaar J. W. Schagen- Bruin J. W. Schagen Ankie Lucie Rommy Den Burg, Texel, 6 april 1968. Met leedwezen ge ven wij kennis, dat van ons is heengegaan onze beste Zwager en Oom, de heer Jan Nicolaas Bruin, weduwnaar van Anna Klasma Keyser, op de leeftijd van 69 jaar. S. Keyser Jbz. N. Keyser-EeLman E. Duinker-Keyser C. Bruin-Braun nichten en neven Den Burg, Texel, 6 april 1968. Door het overlijden van dè heer J. N. Bruin verliezen wij één van onze trouwste en meest enthousiaste leden. Wij zullen hem slechts node missen. Bridgeclub Groot Slem Hiermede geef ik U kennis, dat heden in het ziekenhuis „Parkzicht" te Den Helder is overleden, mijn lieve huisgenoot, de heer Jan Nicolaas Bruin, weduwnaar van Anna Klasina Keyser, in de ouderdom van 69 jaar. A. EISMA Den Burg, Texel, 6 april 1968, Hogerstraat 14. De begrafenis heeft heden, dinsdag 9 april, plaatsgehad op de Algemene Begraafplaats te Den Burg. Met grote vreugde geven wij u kennis van de ge- boorte van onze zoon en broertje Dirk Robert Christiaan E. Keyser-Liedermooy D. J. Keyser Inge Den Burg, 6 april 1968, Waalderweg B 202 Tijdelijk adres Parkzicht, Den Helder. Gerard Barhorst en Lida van de Wiel geven u, mede namens wederzijdse ouders, ken nis van hun voorgeno men huwelijk waarjvan de voltrekking zal plaats vinden op donderdag 11 april 1968 in het ge meentehuis te Lisse. Op zaterdag 20 april a.s. hopen zij elkander het H. Sacrament van het huwelijk toe te dienen tijdens de gezongen H Mis welke zal worden opgedragen in de paro chiekerk van St. Agatha te Lisse n.m. te 1.30 uur. Den Burg, Texel, Beatrixlaan 40. Lisse, 2e Havendwarsstraat 3. maart 1968. Gelegenheid tot felicite ren op de trouwdag van 15.30 tot 16.30 uur in hotel „De Witte Zwaan", Heereweg 246, Lisse. Toekomstig adres Beatrixlaan 40, Den Burg, Texel. 11 april D.V. hopen onze geliefde ouders en groot ouders C. Stcepkcr J. Stccpkcr-Brcmer hun 45-jarige echtvere niging te herdenken. Dat zij nog lange tijd in ons midden mogen blij ven is de wens van hun dankbare kinderen kleinkind. Den Burg, Molenstraat 64, april 1968. Gelegenheid tot felicite ren 's avonds - van 8 tot 9 30 uur in |hotel ,,Den Burg", Emmalaan 2. ■iï Voor de vele blijken van belangstelling bij ons huwelijk ondervonden, zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank. G. Roeper M. Roeper-Bakker Hoofdweg E 8 a, Eierland Voor de vele blijken van belangstelling bij ons 40-jarig huwelijksfeest ondervonden szeggen wij hartelijk dank. C P. Eelman A. Eelman-Bakker Langs deze weg betuig ik allen, die belangstel ling toonden ter gelegen heid van mijn 50-jarig jubileum als bedrijfslei der bij de fam. Dijt, mijn hartelijke dank. D. Vermeulen k.n.o. arts heeft vrijdag 12 april geen spreekuur Zeg het vooral niet voort I 2e paasdag - 8 uur (maandag 15 april) in Catharinahoeve Jongeman, 40 jaar, zoekt voor de week-enden. Brieven onder nr 11 aan bureau van dit blad De Chr. Zangver. „Soli Deo Gloria" zingt op donderdagavond 11 april in de Ned. Herv. kerk te Oosterend, gedeelten uit de van Sydney Hugo Ni cholson. Het geheel staat onder leiding van ;de heer C. Bremer. Aanvang 8 uur. Een 'ieder is van harte welkom.

Texelsche Courant | 1968 | | pagina 2