Tencctop O PyfOl hoUcRde huid Wasautomaten ELECTROHUIS Frans Zegel Vergadering VVV VOOR BABY'S HUIDJE~ HOUT geeft fleur JIJ Oudeschild (Vervolg van pagina 1) tot 44.000 exemplaren. Verdere vergro ting zal mogelijk zijn, na verruiming van de hiervoor beschikbare geldmid delen. Beleidsverandering De heer Dekker besloot zijn verslag als volgt: „De vooruitzichten voor 1968 zijn minder gunstig. Reeds tijdens het sei zoen 1967 werd bekend, dat de vakan tieregeling voor de Duitse deelstaten zou worden gewijzigd, waardoor de va kanties voor de deelstaat Nordrhein/ Westfalen in juli dus gelijk met de Nederlandse werden vastgelegd. Aangezien de Duitse gasten overwe gend uit deze deelstaat afkomstig zijn, is het te verwachten, dat dit tot grote problemen zal leiden. Bovendien ging het gerucht, dat deze regeling voor ten minste vijf jaar van kracht zou zijn. Van de zijde van diverse organisaties is bij de Nederlandse regering aange drongen op oveiüeg met de bondsrege ring, teneinde te komen tot een betere spreiding. In dit verband is reeds ge opperd om deze aangelegenheid in EEG-verband te bezien, waar ook an dere landen de gevolgen van de Duitse regeling ondervinden. Intussen is wel duidelijk geworden, dat de toeristische opbouw van Texel vrij kwetsbaar is door de grote mate van afhankelijk heid van een vakantieregeling in één Duitse deelstaat. De propaganda zal meer en meer gericht dienen te worden op de gehele bondsrepubliek, terwijl Belgie, Frankrijk en Engeland meer in de propaganda moeten worden betrok ken. Voor een effektieve propaganda in deze gebieden zijn de thans beschik bare geldmiddelen bepaald onvoldoen de; met het slechts enkele malen plaat sen van een advertentie komt men niet ver. Daarbij komt, dat de reakties op een uitgebreider propaganda-beleid ge honoreerd moeten worden met voldoen- H smet te loos» zuiver de materiaal, hetgeen op haar beurt weer extra gelden zal vergen. In het verstreken boekjaar hebben wij kun nen ervaren, welke uitstekende resul taten geboekt werden met deelname aan buitenlandse tentoonstellingen. Met de ANW is reeds overleg gaande over een verdere uitbreiding hiervan, waar bij wij een grote mate van bereidheid hebben mogen konstateren. Voor een direkte benadering van het publiek door middel van een reserve ringsdienst zijn in 1966 sumiere voor stellen gedaan aan het hoofdbestuur. Alvorens een beslissing in deze te ne men, wilde het hoofdbestuur de plan nen nader bestuderen. Inmiddels is ge bleken, dat er van éénstemmigheid over dit onderwerp niet kan worden ge sproken. Wij zijn er echter van overtuigd, dat wij willen wij het hoofd kunnen blijven bieden aan de stormachtige ontwikkeling op de toeristische markt toegroeien naar een beleidsverande ring van de VW. Het wordt de toerist steeds gemakkelijker gemaakt om ver re reizen te maken (een briefkaartje is al voldoende, heet het in talrijke ad vertenties) zonder zich het hoofd be hoeven te breken over de reis en het verblijf. Wij willen niet stellen, dat wij ons direkt moeten begeven op het gebied van de geheel verzorgde reizen (al heeft de VW reisbureau bevoegdheid); een zekere mate van bemiddeling op een eenvoudige wijze hetgeen neer komt op het bieden van de helpende hand bij het zoeken naar de verlangde akkommodatie, uitsluitend voor de sei zoenmaanden zal één van de bakens zijn in een kerend getij." De heren H. P. Houwing en J. v. d. Vliet werden met ruime meerderheid van stemmen als leden van het hoofd bestuur herkozen. Pas op Als eerste maakte de heer J. K. P. Zwan van de rondvraag gebruik. Hij sprak zijn waardering uit voor het nieuwe kaartjessysteem van TESO. Hij had geconstateerd dat de nieuwe werk wijze uitstekend voldoet en prees de heer De Gorter die het systeem had ontworpen. De heer Zwan waarschuw de echter tegen de in studie zijnde re serveringsdienst. Hij was er huiverig van en maande tot uiterste voorzichtig heid. Een probleem op zichzelf vond hij de classificatie die er mogelijk aan vast zal zitten. Hij herinnerde eraan dat de Nederiandse hotels zouden worden ge classificeerd, maar dat men er tenslot te toch van af heeft gezien. De heer v.d. Kooi kon verzekeren dat de mate rie zorgvuldig zal worden bestudeerd. De heer Jac. Witte informeerde waarom de afdeling Den Burg van de VW niet meer vergadert. De heer v.d. Kooi zei, dat de belangstelling voor de afdelingsvergaderingen in het algemeen gering is, maar voor de afde ling Den Burg blijkt niet de minste interesse te zijn. De heer M. Bakker, voorzitter van de afdeling Den Burg, bevestigde dat en wees op het feit, dat de te Den Burg wonende leden voor informaties en klachten het makke lijkst bij het hoofdkantoor terecht kun nen. Pogingen om de afdeling nieuw leven in te blazen zijn tot dusver wei nig vruchtbaar geweest. De heer Witte sprak voorts zijn waardering uit voor de VW gids, maar hij zou liever zien dat deze m pocketformaat zou worden uitgevoerd. Dat zou op technische be zwaren stuiten, meende de heer Dek ker. De uitgebreide adressenlijst zou er onleesbaar door worden. Als de krant wordt opgevouwen, kan hij evengoed in de zak worden gestoken. Texelfilm De heer W. Kooman van „de Wor- steltent" 'had ernstige bezwaren tegen de wijze waarop de Texelfilm is ge monteerd. De film zou uit elkaar moe ten worden gehaald en in een wat lo gischer verband moeten worden ge bracht. Hij meende bovendien dat de film in bioscopen buiten Texel hoort te draaien, als voorprogramma. Pas dan heeft de film propagandistische waar de; nu is het mosterd na de maaltijd. ■De heer M. C. de Gorter zei het „he laas" met de heer Kooman eens te zijn. De film is als propagandafilm veel te lang. TESO heeft hierover een gesprek gehad met Philips( die de film voor 't personeel heeft gedraaid) en daar was men eventueel wel bereid voor propa gandadoeleinden buiten Texel de schaar erin te zetten. De mogelijkheden worden momenteel onderzocht. De heer De Gorter vertelde dat de film reeds verschillende keren op het vasteland in het openbaar is gedraaid, meestal voor verenigingen. Dit is echter een hache lijke zaak. Een kopie 'kost nl. ƒ15.000,—. Verder vroeg de heer Kooman, of, als de logeerbelasting zou worden in gevoerd, het VW-bestuur pogingen zou ondernemen om voor deze heffing een sympathieker naam te bedenken. Bijvoorbeeld het woord „BAB", wat Bijdrage Algemeen Belang zou beteke nen. De heer v.d. Kooi vond het niet nodig om zich nu al druk te maken over de logeerbelasting. Het is nl. nog helemaal niet zeker dat deze belasting er komt. Maar als het daar naar uitziet wil het bestuur wel eens denken over een aardiger naam. De heer Kooman, die geruime tijd aan het woord was, vroeg of het pro pagandistisch effekt van de „zonne- schijngarantie", waarmee de Wadden eilanden propaganda hebben gemaakt, van betekenis is geweest. De heer J. W. Dekker had geconstateerd dat er bijzonder weinig reacties op geweest zijn. Persoonlijk had hij slechts één ga- rantiekaart uitgereikt. Er kan even goed wel propagandistische waarde vanuit gegaan zijn de pers heeft van de actie uitvoerig melding gemaakt maar te constateren valt dat niet. Intensivering De heer Kooman pleitte voorts voor intensivering (moeilijk woord!) van de propaganda in Belgie en Frankrijk. Tijdens de afgelopen Paasdagen is ge bleken, dat in die landen we degelijk belangstelling voor Texel bestaat. De zelfde spreker betreurde het dat des tijds is gestopt met de bootverbinding Texel-Vlieland en de Robbentochten. Hij meende, dat deze toeristisch aan trekkelijke tochten door een particulier zouden kunnen worden georganiseerd als bij de start enige steun wordt ont vangen, eventueel in samenwerking met Vlieland. De heer De Gorter zag onoverkomelijke problemen. Een nieu we boot rertdabel maken is moeilijk, maar moeilijker nog is het onderhou den van de auto- of busdienst van de aanlegsteiger op de Vliehors naar het dorp Vlieland. Verschillende onderne mers hebben het gedaan, maar allen hadden met veel slijtage en schade te kampen als gevolg van het zware rij den in het mulle zand over een afstand van ongeveer acht km. „Als je daarmee begint, teken je je faillissement", zo weet men op Vlieland. De heer S. Lan- geveld wist te vertellen, dat de rob bentochten geen zin meer hebben, om dat er geen robben meer zijn, waarmee hij hopelijk sterk overdreef. Een andere vragensteller pleitte voor een telefoonbeantwoordapparaat in het VW-kantoor te De Koog. Op de uren dat het kantoor niet bezet is, wordt herhaaldelijk gebeld. De heer Dekker vertelde dat het probleem reeds eerder onderkend is en dat inmiddels besloten is een dergelijk apparaat te installeren. De heer v.d. Ploeg van de Koger Hoop zou overigens graag zien, dat het kantoor vaker werd bezet, vooral in de tijd dat de gasten naar Texel komen om een verblijf te gaan uitzoeken. De heer Dekker zag bezwaren. Het kantoor is 9lecht te verwarmen en het aantal in formanten blijkt doorgaans zeer klein te zijn, hetgeen vrijdag voor Pasen weer eens is gebleken. Daar hoorde men verschillende verhalen over. Völ- Zanussi Zankcr Miele Ignis CONSERVERINGS* VOOR IN DE WONINGBOUW BUNGALOWBOUW LUXERE HOUTBOUW gens de heer v.d. Ploeg waren zeer vele mensen vergeefs aan de deur geweest. Volgens informatrice Sonja Witte, die buiten medeweten van haar direc teur toch bijna voortdurend aanwe zig was geweest in verband met de te verwachten drukte, was het tegendeel het geval. Het langdurig bezet houden van het kantoor leverde volgens de heren Dekker en Visser onproduktieve risico's op. „Waar halen we het perso neel vandaan?" Natuurlijk kwam ook het aloude par keerprobleem ter sprake. In de Dorps straat te De Koog zal het wel weer dringen worden. Gevraagd werd of de VW er bij de gemeente op wil aan dringen de geprojecteerde terreinen zo snel mogelijk te verwezenlijken. De heer S. Langeveld wees erop, dat het terrein van de dames Maas deze zomer weer beschikbaar zal zijn voor (lang) parkeerders. Op Koninginnedag „EXCELSIOR" IN NIEUW UNIFORM OOSTEREND Op Koninginnedag treedt de Christelijke Muziekvereni ging „Excelsior" voor het eerst op in nieuw uniform, om half acht 's avonds. Men heeft de uniformen durven aan schaffen omdat het uniformen-aktie- comité (bestaande uit mevr. Ellen-v.d. Berg, mevr. Daalder-Bremer, mevr. De Boer-Toesma en de heren P. Riemens, L. van der Zee en F. Mulder) er in is geslaagd het overgrote deel van het benodigde geld binnen te krijgen. Het comité startte met haar aktie op 3 februari, de dag na de jubileumuitvoe ring van „Excelsior" bij het 60-jarig bestaan. Binnen drie maanden heeft men dus het gestelde doel bereikt: het 35 man tellende korps is in nieuw uniform gestoken! Het comité heeft in overleg met het bestuur van „Excel sior" en vrouwen van enkele leden de stof uitgezocht en de bemonstering ge kozen. De uniformen worden gemaakt door de firma J. van der Wouw te Til burg, die alles zeer snel kan klaar heb ben, zodat op Koninginnedag kan wor den opgetreden. Er is nu nog een kleine ƒ2000,no dig. Het aktiecomité zal daarom in de komende tijd zeker nog van zich laten horen. Maar ook zonder aansporing zijn giften voor dit doel natuurlijk welkom Vorig jaar schafte „Excelsior" nieuwe instrumenten aan voor ƒ20.000,Dit bedrag is voor het over grote deel al betaald. Ook de nog res terende kleine schuld zal spoedig kun nen worden voldaan. Met de unifor men is een bedrag gemoeid van ƒ8000,waarvan dus ruim ƒ6000, bijeen gebracht is. De vereniging staat echter alweer voor enkele nieuwe in vesteringen. Voor de afgestudeerde leerlingen moeten instrumenten worden aangeschaft. Het bovenstaande illu streert weer eens de opmerkelijke bloei van „Excelsior". NATUURSTUDIE WEEKEND Zoals dinsdag reeds is vermeld, ont plooit de NJN Texel dit weekend vele aktiviteiten, voornamelijk om propa ganda te maken. Vrijdagavond wordt in de landbouwschool een propaganda- avond gehouden, aanvang half acht. Men zal een tentoonstelling kunnen be zichtigen, waarin de taak van de NJN wordt duidelijk gemaakt. Om acht uur wordt door de voorzitster van de Texelse afdeling een inleiding gehou den en om half negen* begint een dia- vertoning door de heer Klever van het ministerie van CRM, over de natuur gebieden op Texel en elders in Noord- holland. Ook zaterdagavond wordt een propaganda-avond gegeven; in plaats van de dia-vertoning zal evenwel een praatje over het doel van de Jeugd Natuurstudie worden gehouden, ge volgd door discussie. Zondag worden enkele propaganda-excursies naar Texels natuurgebieden gehouden. De excursies starten om 9.00 uur en 14 00 uur bij de landbouwschool. Zowel de avonden als de excursies zijn voor be langstellende jongeren vrij toeganke lijk. WEEKENDDIENST ARTSEN van zaterdagochtend 8 uur tot maandagmorgen 8 uur Doktor ELLAS, Den Burg, tel. (02220) 2039. DIERENARTSEN Beide dierenartsen dienst. GROENE KRUIS ingaande vrijdag 24 uur tot en met maandag 13.00 Uur Zr. RIETVELD, De Cocksdorp, tel. (02222) 292. RE. KERKDIENSTEN weekend 27 en 28 april 1968 Den Burg: zaterdag 19.30 uur zondag: 8.30 en 10.30 uur De Koog: zondag 10.00 uur Oudeschild: zaterdag 19.00 uur zondag 10.30 uur Den Hoorn: zondag 9.00 en 19.00 uur. De Cocksdorp: zaterdag 19.30 uur zondag 8.30 uur Oosterend: zondag 10.00 en 19.30 uur PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. J A. van Boven jeugddienst De Cocksdorp 10 uur ds. Soesan Bevestiging van nieuwe lidmaten. Maandcollecte voor de kerkvoogdij Den Hoorn 10.00 uur ds. Schepers vlootpredikant te Den Helder De Koog 10.00 uur Eerw heer Veldhuis Geen jcugdkapeldienst De Waal 19.30 uur Eerw. heer Veldhuis Oosterend 10.00 uur ds. Rozcmond jeugddienst Oudeschild 11.15 uur Eerw. heer Veldhuis (Dit in tegenstelling tot wat j 1. zondag is afgekondigd). GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10.00 en 19.30 uur ds. Uidam Oostcrcnd 10 en 3 uur ds. Kruithof Collecte: Evangelisatie op ons eiland GEREFORMEERDE GEMEENTE in het gebouw voor Chr. Belangen Oosterend 10.00 en 16.00 uur Dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE Oosterend 10 00 uur ds. Koopmans Den Burg 19 30 uur ds. Koopmans kerkbusje Den Hoorn ZATERDAG WEER OPVOERING VAN „DE INDRINGSTER" De toneelvereniging Sint Jan heeft zaterdag j.l. met veel succes het stuk „De indringster" opgevoerd. Omdat een belangrijk deel van de „vaste klanten" van Sint Jan andere verplichtingen had, was het aantal toeschouwers op vallend gering. Zaterdagavond a.s. zal het stuk echter nog eens voor het voet licht worden gebracht, zodat men als nog gelegenheid heeft van het 9pel te genieten. De aankondiging in de adver tenties dat deze tweede avond „spe ciaal voor de jongeren" zou zijn, hoeft voor de ouderen dus geen belemmering te betekenen. NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen in de periode van 27 april tot en met 3 mei, telefoon 2182, b.g.g. 2069. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Woensdag 1 mei a.s. worden de moe ders van alle buitendorpen verwacht van 13.00 tot 16.00 uur. DE HEER C. TIMMER VOLGT DE HEER GERNAAT OP Omdat hij naar het vasteland ver trekt, heeft de heer J. Gernaat (AR) bedankt voor het lidmaatschap van de gemeenteraad. In zijn plaats is be noemd verklaard de heer C. Timmer te Oosterend, die deze benoeming inmid dels heeft aanvaard. De toelating en beëdiging van de heer Timmer zal di rect na de opening van de raadsver gadering van 29 april plaatsvinden. ZON, MAAN EN HOOG WATER De zon komt 28 april op om 5 16 uur en gaat onder om 20.00 uur; 1 mei op om 5.10 uur en onder om 20.05 uur. Maan: 27 april N.M.; 5 mei E.K. Hoog water ter rede van Oudeschild: 26 apr. 7.50 en 20.12; 27 apr. 8.27 en 20.43; 28 apr. 8.59 en 21.12; 29 apr. 9.30 en 21.39; 30 apr. 10 00 en 22.07; 1 mei 10.30 en 22.37; 2 mei 11.00 en 23.11; 3 mei 11.33 en 23.48; 4 mei 12.05 en Aan het strand ongeveer een uur eerde? hoog water. TEXELAARTJES 3 regels 1,25; elke regel méér ƒ0,25. Onder adres te bevr. (niet eeder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,50 meer Speciaal voor gelegen- heidsaanbiedingen. (N.B. voor in deze kolom geplaatste zaakadverten ties geldt het normale millimetertarief). Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Wij zijn iets duurder, maar stukken betert Uw kleermaker Carel Schmidt, Boomkampstr. 8, Alkmaar, tel. 13615. Elke vrijdag op Texel. Voor oud ijzer, lompen, metalen en bruikbaar ijzer. J. W. Schagem Wagemakerstraat 28, Den Burg, tel. (02220) 2470 Voor uitrijden gier en drijfmest. Roerder voor goed mengen i.d. kelder beschikbaar. Prima ver deling over het land. Door gewichtsverdeling op de tractor geen slip. Kampstra, tel. (02223) 295 U tankt nog steeds het voordeligst aan de witte pomp van Oudeschild 7 cent per liter voordeel. 7 dagen per week geo pend Schoonmaakbedrijf Harm Spigt, tel. (02228) 311 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon Vamor gedipl. tel. (02230) 13252 Theorieles met films en kleurendia's vrijdags in pension Visser, Schoon oordsingel 17, Den Burg Ook praktische lessen op Texel. Door rechtstreekse le vering van fabriek uw binnenzonwering goed koop in huis. Aluminium jalouzieën met 5 jaar garantie. Verder: buiten zonwering en vouwwan den. B. C. van Veen, Warmoesstraat 24, Den Burg Tijdelijke reclame-aan bieding Prisma kijkers, 6 x 30 53,—; 7 x 35 62,50; 7 x 50 72,50; 8 x 30 65,—; 8 x 40 77,50; 10 x 50 85 12x 50 97,—; 16x 50 99,50 inclusief leren tas en draagriemen, en 2 jaar schriftelijke garantie. Halce, opticien, Beatrix- str. 52, tel. (02230) 14673, winkelcentrum Falga, tel. (02230) 15585, Den Helder Te 'koop 1-jarig fjor- denpaardje. Wilhelmina- laan 10, Den Burg, tel. 2391 Te koop Chevrolet ge schikt voor cross, en radio-comb.meubel. Win ter, Bernhardlaan 137, Den Burg Gevonden 2 leren wan ten, initialen J. W., tegen adv.kosten af te halen bij C. Kuip, de Westen H 103 Te koop i.pr.st.z. Etna fornuis. Kogerweg K 67, De Koog, tel. (02228) 307. Te koop kinderstoel. P D. Kuiper, Kogerstr. 56, Den Burg Te koop gevraagd 1 Disco schotelstrooier voor een paard. Witte, Corne- lis Pieterhoeve, tel. (02223) 273 Te koop een direktie- keet, opp. 50 m2, tegen billijke prijs. J. S. Jim- mink, Kogerweg B 184c Te koop allerheerlijk ste kruimige eetaardap- pelen, niet te duur. Te vens nog enig pootgoed Irene E te koop. Th. Timmerman, H 40, P.H. Polder, tel. (02226) 364 Grote verse eieren. Waalderstraat 16 Te koop beste pink, wit en zwart papier. S. Keijser (achter Kaczor) Aangeb. 700 kg. Sirtema E 50/60. Hoeve Rembrandt, tel. (02223) 253 Hulp gevraagd om sneeuwklokjes te rooien op de Westermient, ook halve dagen. Welke werkgever kan 'n werk nemer missen voor ong. 2 weken? Hoog loon. P. Kikkert, Vredestein, tel. (02228) 293 Te koop 12 parallello grammen yoor wiedbalik, en 6 z.g.a.n. loofbescher- mers. J. G. van Malde- gem, Jachtlust, tel. (02225) 254 Ralph heeft een zusje gekregen, wij noemen haar Heike Sabine G. Grabowski-Lap W. Grabowski Diek 5, Den Hoorn, Texel, 24 april 1968 Met blijdschap geven wij U kennis van de ge boorte van onze dochter Olga Martine Greet en Bernard Bruin Thijsselaan 37, Den Burg Texel, 23 april 1968. Met grote vreugde en dankbaarheid aan God geven wij U kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Michiel Jan H. A. M. Petersen L. Petersen-Dijker Liesbeth Anneke Jeanette Driebergen, 14 maart '68 Oosterstraat 23. QWegens omstandigheden te laat opgegeven) Nicolaas F. J. Boersma en Nelly C. Koorn hebben de eer U, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voornemen in het huwelijk te treden. De voltrekking zal plaats vinden op vnjdag 10 mei 1968, n.m. 1.30 uur ten gemeentehuize te Den Burg, Texel. Patrijsstraat 31, Wieringerwerf, Nieuwe Hemmerweg H 128a, Den Hoorn. Receptie in Hotel „De Lindeboom-Texel" van 3.30 tot 5.30 uur. Toekomstig adres Patnjsstraat 27, Wierin gerwerf. GETROUWD André van Micrlo en Othildc Evers 22 april 1968, Schilderend 101, Den Burg. Fup Boon Janneke Dijksen geven U, mede namens wederzijdse ouders, ken nis van hun voorgeno men huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op vrijdag 3 mei 1968, mm. 1.30 uur in het gemeentehuis te Den Burg. Kerkelijke inzegening n.m. 2.15 uur in de Ned. Herv. kerk te Den Burg door de Weleerw. heer Ds. D. J. Froentjes. Nieuweschild O 54a, Oosterend, De Hal B 7, Den Burg. Receptie n.m. van 4.30 tot 6.00 uur in „Casino" te Den Burg. Toekomstig adres: Diek 27, Den Hoorn. Jan Aris van der Slikke Parkstraat 20, Den Burg, Texel, en Hcnny van Effrink, Haardstedelaan 68, Huizen, hebben de eer U, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaat* vinden op vrijdag 10 mei a.s. om 14.30 uur in het gemeentehuis te Den Burg - Texel. Receptie van 16.30-18.00 uur in Hotel „Opduin' te 'De Koog. Toekomstig adres: Park straat 20, Den Burg Texel. Heden werd van ons weggenomen, na een kort ziekbed, in de volle zekerheid v'an het geloof, mijn gelief de man, onze zorg zame vader, behuwd- en grootvader Jan Bakker, echtgenoot van H. M. Druif, in de leeftijd van 72 jaar. Ps. 108 1 ber. Oosterend H. M. BakkerJDruif Den Burg: P. Bakker P. Bakker- Groenewold Huizen (N.H): K. Bakker C. J. Bakker- Boogaard Oosterend J. Keyser-Bakker i G. A. Keyser en kleinkinderen Oosterend O 12, 24 april 1968. Een rouwdienst zal worden gehouden in1 de Geref. Kerk te Oos terend op zaterdag 27 april n.m. 2 uur,!| waarna de begrafenis op de Ned. Herv. be graafplaats te Ooster end. De Here dankbaar voor het vele, dat wij in hem mochten be zitten, werd uit ons midden door een kort stondige ziekte wegge nomen onze zeer ge liefde Broeder en Zwager Jan Bakker, echtgenoot van H. M. Druif, in de leeftijd van 72 jaar. Gez. 38 Geref. bundel. M. Brouwer-Bakker P. Bakker H. Bakker- v.d. Knaap Oosterend, 24 april 1968. 'A Heden nam de Heere uit ons midden weg onze zeer gewaardeer de oom Jan Bakker echtgenoot van H. M. Druif in de leeftijd van 72 jaar. Ps. 39 4 ber. P. Brouwer A. Brouwer- Hooimeyer C. Ellen-Brouwer H. Ellen P. Bakker S. Bakker- Mechielsen J. Brouwer Oosterend, 24 april 1968. VERF

Texelsche Courant | 1968 | | pagina 2