ijzerhandel n.v. 't kan koeien of vriezen bij Bakker 2.95 1.95 0.95 1.20 225- 338- 269- 399.- 699.- 288- 469.- Weverstraat Den Burg tel. a IJsbakjes voor het maken van blokjes ijs. Bizonder handig! Vervaardigd van gekleurd aluminium, met losse inzet. Ijskogels. Iets nieuws! Houden, na in de koelkast te zijn bevroren, dranken heerlijk koel. De ijskogels zijn natuur lijk volkomen smaakvrij en vele keren te gebruiken. Ijslolly bakjes. Nu kunt U zelf ijslolly's maken in de koelkast. De bakjes zijn van wit plastic. Er zijn ook houten steeltjes bij. Onbeperkt bruikbaar. Beschermhoezen voor bijvoorbeeld aangesneden brood, vleeswaren kaas e.d. Per 4 stuks, in verschillende maten. ■\y bakkers Electrolux koelkast, tafelmodel. In houd 140 liter. Een voortreffelijke koelkast voor weinig geld! Evenals alle andere Electrolux koelkasten uit gerust met veel extra's! Electrolux tafelmodel koelkast, in houd 145 liter. Handig van afmetingen, groot van binnen en uitgerust met vele nieuwe vindingen! Electrolux koelkast. Kastmodel van 170 liter inhoud. Wederom vernieuwd en aangepast aan de laatste eisen van de hedendaagse huishouding. Koelkastdozen. Te koop in praktisch alle afmetingen en kleuren. En in alle prijzen - reeds vanaf Zanussi koelkast, tafelmodel. Inhoud 130 liter, automatische binnenverlich- ting, "Roll-Bond" verdamper, hitte en vuur bestendig bovenblad. Echt een fijne koelkast! Zanussi tafelmodel koelkast van 180 liter. Met automatische binnenver- lichting en automatische ontdooiing, Freezermarket en verstelbare rekken. Zanussi - Uw vertrouwen volkomen waard! Zanussi koelkast van 200 liter inhoud. Geëmailleerde binnenkast van de koelruimte, anti-condens voorziening volledig automatische ontdooiing, diepvries-voorraadkast enz.- 'n ge weldige koelkast! Bosch tafelmodel koelkast 136 TFA met de bekende hoge koelcapaciteit. En de even bekende comfort-voor- zieningen. Een veilig bezit voor vele jaren! Zanussi koelkast, inhoud 200 liter. Met nuttige extra's zoals ontdooi-ap- paraat, "Roll-Bond" verdamper en Freezermarket (voor het bewaren van diepvriesproducten). Bosch koel- vriesautomaat 180 TGL. Voldoet met gemak aan de eisen van een moderne huishouding. Het diep vriesvak is te beschouwen als een (flinke) diepvrieskist. Temperaturen van 18° en nog lager mogelijk. Met automatische ontdooiing. Zanussi koelkast - speciaal voor klein behuisden of kamerbewoners. In houd 70 liter - voor zijn kleine afme tingen tóch een flinke ruimte! Bosch koel- vriesautomaat 160 TGL. Met extra veel ruimte, diepvriesvak en automatische ontdooiing. Ook geschikt voor plaatsing in de moderne inbouwkeuken.

Texelsche Courant | 1968 | | pagina 8