cke(t)- net meisje m City Theater Nu al jacks uit de najaarskollektie publiek verkopen groot woonhuis Aardappelen? DANSSCHOOL SIEBELING Das Dreimaderlhaus mannelijke kracht is altijd weer GEVELD en ROOIJ N.V. Dokter van Loon afwezig niet worden geïnsemineerd Wie heeft CHEMISCH REINIGEN STOOMWASSERIJ „TEXEL" Voor koelkasten en diepvriezers 10 ton nieuw hooi voor de winkel Fiat 1100 1960 verkeerslassen in hotel De Zwaan Erkend ANWB en Vamor- rijschool Wester jongensanorak 34,35 jongensjack heren jack heren jack 59,75 59,75 textielhuls STIJL GRATIE HOFFELIJKHEID Coöperatieve Raiffeisenbank Texel Vol-automatische diaprojector Voigtlander Perkeo JIOO collectie is zeer groot. Met grote blijdschap ge ven wij u kennis van de geboorte van onze doch ter en ons zusje Mary Jeannctte C. J. Eelman-Mantje D. Eelman Willem-Pieter Lia en Martin De Waal, Polderweg 1, 23 augustus 1968. Hiermee betuigen wij on ze hartelijke dank voor de vele blijken van be langstelling die wij bij ons huwelijk mochten on dervinden. C. Koopman S. Koopman-Grit Peperstraat 14, Oosterend. XELAARTJES 5 ƒ1,50; elke regel [0,50. Onder adres r. '(niet eerder dan Boekh.) en onder "r ƒ0,50 meer. beste uierzalf is Os vaccadyne. Ook harde kwartieren, eel vaste verbrui- Daalder, Ooster- irijschool H. Ztng- levierstraat 12, De tel. 477. Ook voor ging van uw rijbe- iding voor al uw ijzen en ook voor ging van rijbewij- ijschool Groot, eig. BoonVamor gedipl. 230) 13 2 5 2 eles met films en idia's vrijdags In n Visser, Schoon- igel 17, Den Burg oonmaakbedrijf Spigt, tel. (02226) al uw bloemen en I, bruids- en graf- Bloemenmagazijn lis, H. P. Rijk, erstraat 29, Den lekkere Elian 's, prijs billijk. De Zes onze uierinjectors rkom kalverdiarree elinax. Is prima! S. Oosterend, tel. dperen, pruimen, i moesappelen jgbaar. H J. Keij- ruitbedrijf, Molen koop een klamp •st 150 m3, ook bij ten. Telef. (02226) volop pruimen. M. an, De Veen, telef. denvagen te koop. straat 20, Oude koop aangeboden iuis per inschrij- Gunning voorbeh. es inleveren voor H G. Witte, Pol- g 17, De Waal aangeb. 1 Sema achine, i.z.g.st. V. d. oan Hudsonstraat 1, )cksdorp koop Morris Cooper portuitlaat, bouwjr. 1963. Te bevr. na 6 leatrixlaan 98, Den ggelopen jong rood- katertje. Ada van ndstr. 22, tel. 2781 Jan Boon en Tine Helcen Daalder helbben de eer u, mede namens hun ouders, ken nis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvinden op don derdag 12 september 196® n.m. 2.30 uur in het ge meentehuis te Den Burg, Texel. Kerkelijke inzegening om 3.30 uur in de Ned. Herv. kerk te De Cocksdorp, door de weleerwaarde heer ds. W. A. Soesan. Kikkertstraat 26, De Cocksdorp. Kikkertstraat 17, De Cocksdorp. Receptie op de trouwdag van 19.30 - 21.30 uur in hotel „De Hoop", De Cocksdorp. Toekomstig adres Kogerstraat 61a, Den Burg, Texel. woensdag 28 en donderdag 29 augustus Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde dochter, zus ter en behuwdzuster Adriana Maria Hendrica Lampers in de leeftijd van 47 jaar. Dat zij ruste in vrede. De Cocksdorp J. Lampers A. N. H. Lampers- Pronk Amstelveen N. C. J. Lampers R. Lampers-v. Beek Julianadorp K. J. G. Lampers M. Lampers-Bruin De Cocksdorp J. M. Lampers J. Lampcrs- Eykeleboom Den Helder J. Lampers A. Lampers-Heslinga De Cocksdorp, 26 augustus 1968, Kikkertstraat 90. De crematie zal plaats vinden op donderdag 29 augustus, na aan komst trein 9.55 uur te Driehuis-Wester- veld. Liever geen bezoek. Voor de vele blijken van medeleven, ondervonden na het overlijden van on ze moeder en grootmoe der MARIA BOLIER betuigen wij u onze op rechte dank. Uit aller naam R. Buis-v. d. Hoek Texel, augustus 1968. Hiermede betuigen wij onze dank voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa PIETER VAN DER SCHANS In het bijzonder directie en personeel huize Irene. A. v. d. Schans-Mets Huize Irene. TEXEL I Te koop aangeboden een met vier ingerichte zo merhuisjes, w.o. ijskast, warm- en koudstromend water en verwarming, ca. 1000 m2 grond. Te bevragen bij M. E. v. d. Kerkhof, Kogerstraat 11, Den Burg, telef. (02220) 2858 In verband met de op 28 augustus te houden fo'k- vee- en K.I.dag te Schoorl zal op die dag 's morgens Op 27 en 28 augustus zal een avonddienst worden gereden na 6 uur. m'n fietsmand met al m'n schoolbehoeften wegge haald bij de ULOschool Heel graag terug. Johan Brügemann, Binnenburg 3. Telefoon 02220 - 2634 Oudeschlld Maandag» gehaald, vrijdags klaar 26 augustus 1968 onze zoon en tje geboren ierard Maarten de Ridder de Ridder-Robijn Klaas Ad Tootje Jittij Corrie bcksdorp, ertstraat 56. grote blijdschap ge- wij kennis van de irte van onze doch- zusje Michéle G. Jimmink-Keijser D Jimmink K Willem 24 augustus 1968, derend 37, Burg. Na een lang ziekbed is overleden, mej. A. M. H. Lampers De wijze waarop wij met haar samen ge werkt hebben, zal ons steeds in (herinnering blijven. Pension Tatenhove, De Koog Fam. Schuijl Hotel De Hoop, De Cocksdorp Fam. van Olffen Mej. Broekman 26 augustus 1968. Na een lang en gedul dig gedragen lijden is van ons heengegaan mej. A. M. H. Lampers Wij zullen haar altijd dankbaar zijn voor haar toewijding en vriendschap. H. J. Kanis Jenny De Cocksdorp, 26 augustus 1968. Timmer straat 8, Burg, Texel Jan Agter Dros Smederij Rentenaar, Oosterend Eigenheimers van P. Wuis, Oosterend, geweldig best tel. 255 b.g.g. 334 Te koop geperst of los, ook bij ge deelten. Te bevr. tel. (02220) 2296 en tel. (070) 552115 Gevraagd een 5-daagse werkweek. Bij gebleken geschiktheid I goed loon. Lcvensmiddelenbedrijf Jac. Zijm Molenstraat 21, Den Burg, Texel, telefoon 2594 Te koop en Sparta bromfiets t.e.a.b. B. Eelman, Boodtlaan 10, telefoon 422 Julia Brügemann Binnenburg 3, Den Burg, Texel Yvonne Brügemann Binnenburg 3, Den Burg, Texel ie Hornby en tongsten Street, lamation Hill, Dna, Rep. South Africa op zondag 15 september 1968 tijdens de fris van half elf in de R. K. keTk te Den Burg. genheid tot feliciteren van 2 tot 4 uur in hotel Ases Juliana" te De Koog. Wil degene, die over mij roddelt, mij met rust la ten Mevr. Dijker Vrijdag 30 augustus starten wij wederom met onze We zijn lekker bruingebrand en uit gerust dus kunnen ons weer voor 100% aan u geven. Alle cursisten en ook niet-cursisten zijn weer als vanouds van harte welkom. Telefoon 13906 Den Helder. terlenka/nylon, 2-zijdig draagbaar beige, bruin, blauw, groen, mt 8 (140) terlenka met bontvoering a« bruin en brons mt 8 (140) nylon met helancacoll terlenka met borgvoering U dacht er al eens over om de ganglamp te verwisselen voor een wat moderner model? En de ongezellige keukenverlichting voor een wat knusser? En de staande leeslamp Zoek uw verlichting daar, waar u een ruime kollektie kunt verwachten 'n Kollektie met persoonlijke trekjes Middenweg 128 - telefoon (02230) 16433 - Den Helder Inschrijving voor de nieuwe cursussen zaterdag 7 september a.s. van 14 - 19 uur in de Eyercoogh, Pontweg B132b, Den Burg Alle schalierenclubs zullen wederom op vrijdag worden ge geven. Mocht u op bovengenoemde datum verhinderd zijn, dan zullen wij u gaarne alle inlichtingen geven indien u ons even belt op het nummer (02230) 16433. Telefoon 2027 WOENSDAG 28 AUGUSTUS 8 UUR Nog slechts 1 voorstelling van TOEGANG ALLE LEEFTIJDEN. vraagt voor spoedige indiensttreding een flinke van tenminste 21 jaar met admini stratieve ervaring. In het bezit van ULO of gelijkwaar dig diploma, praktijkdiploma boek houden of studerend daarvoor. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Pensioenregeling volgens richtlijnen van de Centrale Bank. Zij die hiervoor belangstelling hebben, aan de gestelde eisen voldoen en bereid zijn zich aan een medisch onderzoek te onderwerpen, gelieve hun schriftelijke sollicitaties te rich ten aan het bestuur van de bank, Groene- plaats 11, Den Burg, Texel. een uitstékende projector metafstandsbediening (transport en scherpstellen) moderne 12V - 100 W halo geen lamp motorkoeling schakelaar voor extra licht (donkere dia's) voor- en achteruittransport het genormaliseerde maga zijn. stevige (metalen) construc tie mogelijkheid een bandrecor der aan te sluiten Aantrekkelijke prijs 299,- Een foldertje ligt voor u klaar de projector Runt u proberen in de Parkstraat bij Notaris J. R. van Wijland te Texel zal op vrijdag 30 augustus 1968 om 3 uur n.m. in het hotel „De Oranjeboom" te Den Burg - Texel A. ter uitvoering van een bevel van de President van de Arrondissements Rechtbank te Alkmaar: Een woonhuis met bijgebouwen, erf, tuin en grond aan de Rozendijk wijk H nummer 97 in de Dennen op Texel, groot 73 aren 80 centiaren. Omvattende: Beneden, entree met trapopgang, voorkamer en suite achterkamer met tuindeu ren, keuken, bijkeuken met waterpomp, regen bak en stookgelegenheid, buiten toilet. Boven: twee slaapkamers en ruime zolder. Voorzien van elektriciteit en waterleiding. Be zichtiging op werkdagen van 9-12 en van 2-5 uur, sleutel verkrijgbaar ten kantore van voor noemde notaris. Vrij van huur en gebruik te aanvaarden bij de betaling der kooppenningen uiterlijk op 30 september 1968. Vrije vestiging voor permanente bewoning ook voor niet inge zetenen van Texel. B. ten verzoeke van de fam. Keijser te Texel: Een woonhuis met schuurtje, erf en tuin aan het Hogereind 21 te De Waal op Texel, groot 7 aren 80 centiaren. Omvattende: Beneden: Gang, grote voorkamer en suite achterkamer, keuken, kleine voorka mer, bijkeuken met achteringang en trapop gang, toilet. Boven: Overloop, 5 slaapkamers, droogruimte; 3e verdieping zeer grote zolder. Bezichtiigng zaterdag 17 en 24 aug. a.s. telkens van 2 tot 5 uur n.m. Vrij van huur en gebruik te aanvaarden bij de betaling der kooppennin gen uiterlijk op 15 oktober a.s. Vrije vestiging voor permanente bewoning ook voor niet-inge- zetenen van Texel. C. ten verzoeke van de heer B. Gieze te Eierland op Texel Een woonhuis met erf en tuin aan het Schilder end 62 te Den Burg - Texel, groot 2 aren 14 cen tiaren. Omvattende: entree met trapopgang voor- en achterkamer en suite, keuken, bijkeuken en toilet. Boven; overloop en 3 slaapkamers. Bezichtiging zaterdag 17 en 24 augustus a.s. telkens van 2 tot 5 uur. Verhuurd aan de heer van Leer9um voor 42,50 per maand incl. wa ter. Aanvaarding bij betalmg der kooppennin gen uiterlijk op 30 september 1968. Nadere inlichtingen worden verstrekt ten kantore van voornoemde notaris, tel. (02220) 2014.

Texelsche Courant | 1968 | | pagina 3