<5 z Drie eerste prijzen met lof in geslaagd solistenconcours OK super* oktaan-benzine elke liter cènten voordeliger!!! Tank dus bij: SC.A.V TEXEL K. Plantinga Zoon. Bolsward. Anno 1870 Veel gelukwensen voor jubilerende Landbouwschool Voor koelkasten en diepvriezers SPORT EN SPEL in het afgelopen weekend Het door het contactorgaan voor zang en muziek georganiseerde solistenkon- koers is een succes geworden. Het eve nement trok, ondanks „concurrentie" van ander vermaak, zowel 's middags als 's avonds veel belangstelling. Uiter aard bestond het merendeel der toe hoorders uit familieleden of relaties van de deelnemers. Maar er waren ook vele anderen, onder wie burgemeester Sprenger, die hoewel niet uitgenodigd, grote belangstelling aan de dag legde. Bij de opening van het konkoers prees de heer J. Hooijberg de moed van de deelnemers. Zij hadden zelf mogen be palen n welke afdeling zij zouden uit komen, hetgeen een kritische instelling ten aanzien van de eigen prestaties ver eiste. Het was de eerste keer dat een dergelijk konkoers werd gehouden. Ver wacht mag worden dat het nu een jaar lijks evenement zal worden. De solisten lieten zich begeleiden door de piano. Omdat de heer Klein Bog 's middags verhinderd was. werd zijn plaats ingenomen door mevrouw J. M. Molenaar-van Lmschoten uit Julia- nadorp. Enkele deelnemers deden het zonder begeleiding (waaronder uiter aard de tamboers) Mej. J. Dros van „Excelsior" had een eigen begeleidster (Femmy Timmer) meegenomen. Mej. Dros' prestatie (bugel) was technisch vlekkeloos. In de ere-afdeling verwierf zij dan ook een eerste prijs met lof. (270 punten). Zij zal optreden tijdens de avond waarop de Dubbele Von Sion wordt uitgereikt, wat ook geldt voor de heer K. Modder en het trommel-duo H. Beijert-L Trap. Uitslag Jeugdafdeling: J. Brouwer-R. Tim mer (bugel) zonder begeleiding 24U/2 pnt.; Ie prijs. Tweede afdeling: Joh. Visser (begeleid door Lies Eeiman), tenorsaxofoon, .243Ve pnt., Ie prijs. J. Lap, trompet, 186 pnt., 3e prijs; D. Pool, bariton, 172Ve pnt. Eerste afdeling: J. Hillen, P. Rijk (duo trompet), 227 punten, 2e prijs; J. van Heerwaarden (althoorn), 214 pnt., 2e prijs; J. Wieten, ((trombone), 194Ve pnt., 3e prijs; P. J. Koorn, bugel, 1971/2 pnt., 3e prijs; A. Broekman, altsaxofoon, 222Va pnt., 2e prijs. J. Hillen, trompet, 249 pnt, le prijs. J. Kiljan, bariton, 223V2 pnt., 2e prijs en C. Witte, trom bone, 219V2 pnt., 2e prijs. Afd Uitmuntendheid: mej. H. Trap, trommel, 220 pnt., 2e prijs; A. Beijert- I. Medema (duo trommel) 224 pnt., 2e prijs; mej. G. Bakker-P. Bakker (duo cornet) 243l/s pnt., le prijs; J. Medema- D. Medema (duo bugel) 214 pnt., 2e prijs; G. Kuik, althoom, 253V2 pnt., le prijs; L. v.d. Wulp, trompet, 2271/* pnt., 2e prijs; ,F. Zegel, altsaxofoon, 223 pnt., 2e prijs; K. Modder, tuba, 270 pnt, le prijs met lof; P. Bakker-J. Kuik (duo cornet) 248 pnt., le prijs. Ere-afdeling: Martinus Trap, trommel, 240 pnt., le prijs; mej. Ina Medema, trommel, 248 pnt., le prijs; duo H. Beijert-L. Trap, trommel, 270 pnt., le prijs met lof; A. Bruijn, sopraan-saxo foon, 192 pnt., 3e prijs; mej. J. Dros, bugel, 270 pnt., le prijs met lof. OPBRENGST COLLECTE De collecte voor het geestelijk gehan dicapte kind, gehouden van 27 oktober- 2 november j.l. heeft het recordbedrag van ƒ1.689,97 (vorig jaar ƒ1.573,41) op gebracht. 10 procent komt ten goede aan Texelse gehandicapten. AVOND OVER GEMEENTEBELEID Gaarne herinneren we nog even aan de bijeenkomst, die het Overkoepelend Orgaan van Vrouwenorganisaties don derdagavond in hotel „De Lindeboom- Texel" belegt. Het is een voorlichtings avond over het gemeentebeleid. Er zal aan worden meegewerkt door burge meester en wethouders. De avond is voor ieder, dus ook heren, toegankelijk. TEXELSE MARKT Gisteren werden 7 pinken aange voerd (ƒ700,tot ƒ850,en 1 nuchter kalf 250,—). WINNAARS VOORLEESWEDSTRIJD Winnaars voorleeswedstrijd ter gele genheid van de kinderboekenweek in de openbare bibliotheek te Den Burg. 1. Annelies Sohoo (Luberti-school te De Koog); 2. Margje Heijnen (Jac. P. Thijsseschool Den Burg); 3. Wilma van Heerwaarden (St. Jozefschool Den Burg). Er waren 11 deelnemers. Tijdens de 's morgens gehouden voor leeswedstrijd op de Beatrixsdhool, waaraan door 13 leerlingen werd deel genomen, werden de prijzen als volgt toegekend: 1. Dorrie Veldhuyzen; 2. Jos v.d. Kamp; 3. Henk Roeper. •howroom wu>ld«r«trsat 03 burg tol. 02220-2114 HOGE SNELHEDEN IN PAARDEN- EN PONYCROSS „Verbluffend hoog" noemt instruc teur Jac. Schoorl de snelheden, die vooral de ponyruiters liefen noteren tij dens de zaterdagmiddag in duin en bos gehouden cross over 2600 meter. De winnares van de eerste prijs bij de grote pony's bijvoorbeeld (Annelies Rommel) legde het parcours met zijn 13 poorten, krappe wendingen en 6 andere hindernissen af in 5 mintuen. Dat is een gemiddelde van 30 km. per uur! De andere deelnemers bleven daarbij niet ver achter. Niemand deed er langer dan tien minuten over. Aan de cross, een ruiterevenement, dat nog niet eerder op Texel werd ge houden, werd deelgenomen door 41 ruiters i(15 paarden, 13 kleine pony's en 13 grote pony's). Bij de paardruiters legden Hans van Swinderen en Jacob Lap het parcours beiden in 6 minuten af. Het lot besliste dat Hans de eerste en Jacob de tweede prijs had gewon nen. Ook om de derde en vierde plaats moest worden geloot en wel tussen Hans de Graaf en Dick Keijser, die bei den 7 minuten lieten noteren. Derde werd Dick Keijser. Bij de kleine ponyruiters werd Corry Dros (7 minuten) eerste, tweede werd Simon Pieter du Porto (9 minuten) en het lot besliste dat Ans Rutten derde (10 min.) en Wim Rikkenberg vierde (ook 10 min.) werd. Grote ponyruiters: 1. Annelies Rom mel (5 min.); 2. Greetje de Boer (6 min.); 3. Annet de Boer, 4. Sibold de Boer. De cross verliep onder zeer gunstige weersomstandigheden. Er werden wei nig strafpunten gemaakt en er deden zich geen ongelukken voor. Voor elke groep waren drie prijzen beschikbaar gesteld (door juwelier Bak ker, J. v.d. Meer, Modehuis Moerbeek en J. Veltkamp). Uitreiking vond 's avonds plaats in Catharinahoeve tijdens Vieux Plantiac Brio*» Iiian bullen .«•BtTroenJe^kWd d* r.d.HI* jJSTt- TEXELS E I G E N STOOMBOOTONDERNEMING Wij meenden, dat TESO onze eigen stoombootonderneming wat, totdat wij maandagavond 4 november om 21.40 u. met de (vertraagde) trein in Den Hel der arriveerden. Op het station werd ons meegedeeld, dat de laatste boot naar Texel al vertrokken was. De NS had TESO telefonisch van de verwachte late aankomst van de trein op de hoog te gesteld, maar men was niet bereid geweest de boot nog even te laten wachten. Daar stonden we dan met een man of vijf en we moesten maar zien ergens onderdak te krijgen. Had dat nu niet anders gekund? Juist van de eigen onderneming, die, zo dachten wij, nog niet is verambtelijkt, hadden wij meer service verwacht. Er ds toch niets tegen om de laatste boot op de trein te laten wachten, ook als die wat later arri veert. Eén van de gedupeerden Peter Ipenburg, Den Burg. GOEDE OPBRENGST KRU1KJES-AKTIE Met vreugde kan ik U meedelen, dat de verkoop van kruikjes voor de dove en anderszins gehandicapte kinderen op de school van dominee Andeweg in Bei- ruth een groot succes is geworden. De totale opbrengst is ƒ570,50. Hiervan zijn voor ƒ150,aan kruikjes verkocht aan leerlingen van het Rijksatheneum te Den Burg. Bravo Texelaars, bravo leerlingen Ik heb bovenstaand bedrag overge maakt op giro 71 55 15, t.n.v. de pen ningmeester Stichting hulp aan het ge brekkige kind in het Nabije Oosten (girostrookje bij mij thuis ter inzage). Wie meer wil weten over deze stichting kan bij mij inlichtingen 'krijgen. Nie mand verbiedt U trouwens inzamelings- actietjes te ondernemen ten bate van kinderen, die geholpen moeten worden. Misschien iets voor U, als de kerstsfeer straks weer sentimenten van vrede, vriendelijkheid en gevoeligheid gaat losweken. Iets voor U en voor U en voor U en voor U J. Sikkens, tel. (02220) 2622 DE KOOG Een drukbezochte re ceptie in strandhotel Prinses Juliana" besloot donderdagavond de viering van het 40-jarig jubileum van de lage re landbouwschool Texel. De zeer im posante rij van sprekers werd geopend door de heer J. Beumkes, voorzitter van de Stichting tot bevordering van het land- en tuinbouwonderwijs in de gemeente Texel. Hij verwelkomde het emeentebestuur, de ere-bestuursleden eber en Noor dijk, oud-wethouders Roeper en Hin, de directies van de scholen voor algemeen voortgezet en beroepsonderwijs, vertegenwoordigers van de vereniging voor bedrijfsvoor lichting, hoofden van lagere scholen (de „toeleveringsbedrijven" van de landbouwschool), besturen van stands organisaties en de afd. Texel van Bloembollencultuur, vertegenwoordi gers van Texelse bedrijven op agra risch gebied, de boerermulpverlenings- dienst, docenten en ander personeel van de school, bestuur oud-leerlingen vereniging en oud-voorzitters van deze organisatie, vier klassevertegenwoordi gers van de school en diverse ande ren. De heer Beumkes belichtte in korte trekken de geschiedenis van de land bouwschool, waarbij hij o.m. zijn waar dering naar voren bracht voor de grote inspanning, die velen zich destijds in het belang van de school getroostten. De toekomst van de school is onzeker. Vandaar dat men met feestvieren niet heeft gewacht op het 50-jarig bestaan. Mogelijk zal de school dan in een gro ter verband zijn opgenomen. Recreatieboeren Burgemeester Sprenger stelde dat de landbouwschool veel heeft bijgedragen tot de ontwikkeling van Texel. Alleen al de aanwezigheid van een bepaalde sohool is voor een gemeente een plus punt. Wijzende op de zeer veelzijdige kennis, die een boer tegenwoordig moet hebben om mee te kunnen komen, twij felde de burgemeester niet aan de noodzaak van landbouwscholing, ook niet in de toekomst, Mogelijk is de basis van het agrarisch bestaan voor velen wat smal geworden. Het toerisme kan in zo'n geval uitkomst bieden. Waarom zou een boer geen gasten mogen hou den, zo vroeg Mr. Sprenger zich af. Mogelijk zal men de agrariër ook moe ten leren bedden opmaken, omdat een recreatieboer dat nu eenmaal moet kunnen Mej. T. Brand, namens Landbouw- huishoudschool en LTS, kwam de „oudere broer" ook feliciteren. Zij ge waagde van de goede contacten, die tussen LHS, LLS en LTS bestaan. Een doos lekkernijen bevattende „bloem bollen" was het originele cadeau dat mej. Brand overhandigde. Handmelker De heer B. Kleinhuis schetste de gro te veranderingen, die zich in de afge lopen veertig jaar in de landbouw heb ben voorgedaan. „Met de hand melken kunnen ze zelfs niet meer", zo zei hij. Uit de verbolgen reacties uit de zaal bleek dat dit wel het geval was, waar op de heer Kleinhuis reageerde: „Toch wel? Dat zou je niet zeggen, als de stroom eens een keer uitvalt". Voorts werd gesproken door de heer De Winter, hoofd van de ULO-school. Hij toonde zich onder meer voorstander van één grote scholengemeenschap, om dat hij geen werkelijke scheiding zag tussen beroepsonderwijs en algemeen vormend onderwijs. Als geschenk had hij een boekenbon meegebracht. Schilderij De felicitaties van de oud-leerlingen vereniging werden uitgesproken door voorzitter Giel Witte. Hij overhandigde de schilderij van Ad Blok v.d. Velden, bestemd voor de school. De heer W. Albers, sprekende namens de Algemene Bond van Onderwijzend personeel, on derstreepte zijn felicitaties met een boekenbon, waarvan de schoolbiblio theek zou profiteren. De heer P. Th. Luijckx, hoofd van de Sint Jozefschool, dus van een der „toeleveringsbedrijven' roemde in zijn toespraak de flexibele wijze waarop het schoolhoofd, de heer Laan, de leiding voert. Als geschenk overhandigde hij een album, bestemd om de diverse herinneringen aan de jubileumdag in te bewaren. Een zeer kostbaar geschenk had de heer R. W. Stoepker meegebracht; een diaprojector. De heer Stoepker sprak namens de Standsorganisaties en de af deling Texel van Bloembollencultuur. De heer H. de Lugt, namens de Texelse Coöperaties, overhandigde een ge schenk onder couvert. De heer J. de Beurs verbond aan zijn visie op de situatie in de landbouw de conclusie, dat een goede en gedegen op leiding van de boer belangrijker dan ooit is. Hij bood het bestuur een boe kenbon aan. Een bedrag onder couvert was het cadeautje waarmee de heer A. Dros, namens de vereniging voor bedrijfs voorlichting, zijn felicitatie bekrach tigde. De heer Th. R. Hin wilde aan de vele mensen, die voor hun aandeel in het belang van het landbouwonderwijs wa ren geroemd, er één toevoegen: wijlen meester Visser, de vader van de hui dige burgemeester van Den Helder. De heer Zuidewind, leerling van het eerste uur, constateerde: een boer zon der theoretische opleiding is geen boer meer. Hij noemde de landbouwschool een zege voor de boerenstand. De avond werd besloten door de heer C. P. Laan, die in een gloedvolle toe spraak van de hem toegezwaaide lof slechts een deel wilde aanvaarden, om dat de goede gang van zaken aan de school vooral te danken is aan het be stuur, de leerkrachten en niet in de laatste plaats aan mevrouw Laan. UIT DE BOCHT GEVLOGEN EIERLAND Komende uit de rich ting Den Burg trachtte de 18-jarige A. L. J. Z. uit Eierland vrijdagavond omstreeks half elf met veel te hoge snelheid de bocht tussen Westerweg en Postweg (Ruigedij'k) te nemen. Het ge volg was dat hij 14 meter schrikhek vernielde en in de rechterbermsloot te recht kwam. Zijn auto werd onherstel baar beschadigd. Z. was WA-verzekerd. AUTO KANTELDE De 23-jarige A. H. K. uit De Koog maakte zaterdagochtend om 10.30 uur met zij VW-bestelwagen een buiteling op de Oosterenlderweg. K. was op weg naar Oosterend en reed volgens eigen verklaring met zeer matige snelheid. Toch kwam hij in de berm, begon te slippen en kantelde. GEEN VOORRANG VERLEEND Zaterdagmiddag om twee uur botsten op de De Houtmanstraat te Oudeschild twee auto's. De op deze straat rijdende J. F. van B. (23) in zijn Renault On- dine gaf geen voorrang aan de van rechts komende Volvo-bestuurder W. L. Hoeben uit Amsterdam. De Renault werd zwaar beschadigd. De Volvo liep schade op aan bumper, spatbord en koplamp. Ned. Kampioenschappen accordeon WIM BOON OP ZESDE PLAATS Bij de te Zeist gehouden Nederland se kampioenschappen accordeon is Wim Boon uit De Cocksdorp op de zesde plaats geëindigd. Wim kwam uit in de hoogste superieureafdeling. Het resultaat, dat hij boekte, kan een prestatie van formaat worden ge noemd, vooral als in aanmerking wordt genomen, dat hij slechts 3% jaar ervaring heeft. Wim zal nu waarschijnlijk in een AVRO-radioprogramma optreden en maakt zelfs kans op uitzending naar Amerika. Aan de kampioenschappen werd door 165 accordeonisten deelgenomen, zowel beroepsmuzikanten als amateurs. De Texelaar Henk Zijm, in de afdeling amateur II kwam op de 25e plaats; Ina Winter (afd. Elementair) op de 33e. Toen de Texelse deelnemers onder leiding van hun leermeester Henny Kok zondagavond huiswaarts keerden liepen ze vertraging op. TESO werd telefo nisch verzocht de laatste boot tien mi nuten later af te laten varen, aan welke wens welwillend gehoor werd gegeven. Een ander geluid dus als dat in het in gezonden stuk elders in dit nummer, wat de vraag doet rijzen welke normen TESO hanteert bij het beoordelen van een dergelijk verzoek. SINTERKLAAS-AKTIE NW-VROUWEN De Sinterklaasaktie van de Vrouwen bond van het NW kan zeer geslaagd worden genoemd. De oproep om ca deautjes in te leveren bleef niet onbe antwoord. Tal van geschenken zoals poppen, wieg, poppenhuis etc. werden bezorgd. De leden hebben de artikelen zonodig opgeknapt om ze als Sinter klaascadeau voor kinderen, die anders geen pakjesavond zouden hebben ge schikt te maken. Wie nog iets heeft kan tot donderdag bij mevrouw A. Stiggel- bout, Emmlaan 9, of bij mevrouw Moor, Wilhelminalaan 84, terecht. UITSLAGEN Zaterdag 9 novemberl968- Junioren Texel-HCSC 2 4-3 Adspiranten ZDH a-Oosterend a 3—2 Texel b-Oosterend b 40 Pupillen Tex. Boys a-Cocksdorp a 6—0 Texel a-Oosterend a 1—1 Tex. Boys b-ZDH b 3—1 Oosterend b-De Koog a 0—5 De Koog b-Texel d 1—0 Zondag 10 november 1968: Afdeling Noordholland Winkel-ZDH afgelast Texel 2-WGW 2 2-1 Watervogels 4-Tex. Boys 2 9—0 WGW 3-De Koog 1 5-2 Zeemadht 2-Cocksdorp 10—1 De Koog 2-Geel Zwart 3 0—9 ZDH 2-BKC 3 2-2 Texel 4-Watervogels 6 2—0 Junioren Cocksdorp-ZAP 2 3—2 Geel Zwart 2-De Koog 5—3 Adspiranten Texel a-Petten a 1—3 Tex. Boys a-Zeemacht a 1—3 Programma pupillen a.s. zaterdag Afdeling A; Texel a-ZDH a, 14.15 uur Oosterend a-Tex. Boys a, 14.15 uur Afdeling B: Tex. Boys b-De Koog b, 14.15 uur De Koog a-Oosterend b, 15,00 uur Texel c-Texel d, 14.15 uur ZDH b-Tex. Boys c, 15.00 uur TEXEL 2-WGW 2 2—1 De wedstrijd Texel 2-WGW 2 heel! niet alleen veel spanning, maar ook interessant spel te zien gegeven. Snel startten de gasten wisten flink op te dringen, zodat de verdedigers alle zei len moesten bijzetten. Ook de Texel- aanvallen waren goed van opzet. Over rechts met Peter Groen; links door goed spel van Rob v.d. Kooi en Douwe daar tussen in, kwamen er goede kansen Bij een snelle aanval miste een Texel verdediger de bal. De doorgelopen aan valler kwam vrij voor het doel, dat al door Guus Zegel was verlaten en hei was 0'1. Texel kwam goed terug er, bracht met enige snelle aanvallen hel WGW.doel danig in het nauw. Goec doorzetten van Piet Roeper werd me een zuiver onhoudbaar schot besloten. 11 dus. Tot de rust geen verandering De 2de helft bleef het geducht span nen met aanvallen over en weer. Na 1! min. werd het door Douwe Dijker 2-1 We hoorden het maar konden het doo: de mist niet zelf waarnemen. De span ning steeg. Met het verstrijken van dc tijd werd Texel sterker en wist het W- doel gevaarlijk te benaderen. De tegen stoten zwakten wat af. Zo kwam me' 21 het einde aan deze spannende ont moeting. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Voortaan half uur korter Woensdag 13 november worden dt moeders van alle buitendorpen ver wacht van 13.00 tot 15.30 uur. TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,50; elke regel méér ƒ0,50. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,50 meer. Schoonmaakbedrijf Harm Spigt, tel. (02228) 311 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13252. Theorieles met films en kleurendia's vrijdags in pension Visser, Schoon- oordsingel 17, Den Burg. Voor al uw bloemen en planten, bruids- en graf- werk. Bloemenmagazijn Myosotis, H. P. Rijk, Waalderstraat 29, Den Burg, telefoon 3015 Voor gebruikte en on geregelde meubelen. J. Jongedijk, Schilderend 60 tel. (02220) 2777. Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 Met grote blijdschap ge ven wij u kennis van de geboorte van ons doch tertje en zusje Elskc Mechelina (Elske) J. M. Pieterse J. Pieterse-v.d. Brink Oranjestraat 12, Oosterend, Texel, 9 november 1968. Met grote blijdschap ge ven wij u kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Erik Jakko Martijn J. H. de Boer A. M. de Boer-Mooy Jeanine Burdetstraat 16, Den Burg, Texel, 10 november 1968. In de bibliotheek is er iedere woensdag van 4.00 tot 4.30 uur voorlezen voor de kinderen van 5 en 6 jaar. Te koop zg.a.n. trompet met toebeh. N. Welboren, „Loodsmansduin", tel. (02226) 203. Te koop Opel Rekord 1700, bouwj. 1964. Inl. Witte Pomp, Haven, Ou deschild. Verloren In Den Burg een groen met wit ge breid babypakje; nieuw. Gaarne terug Irene Bak ker, Diek 3, tel. (02226) 278. Te koop als nieuwe salontafel, hobbyset, chroomstalen pannenset. Hallerweg 14, Den Burg. Wie heeft per vergis sing zondag mijn rood geruite das meegenomen uit Smullies Bar. Gaarne terugbezorgen Joi v. d. Star, 't Noorden, telefoon (02223) 317 Met grote vreugde ge ven wij U kennis van de geboorte van onze doch ter en zusje Caroline R. Vlaming J. Vlaming-Vermeulen Richard Julianastraat 7, Den Burg, Texel, 5 november 1968. Op 17 november a.s. hopen onze ouders K. Zoetelief C. Zoetelief-van Kooten hun 25-jarig huwelijks feest te vieren. Dat ze nog lang voor elkaar gespaard mogen blijven, is de wens van Kees Loes en Cees Coby en Albert Joke Ria Karei Receptie van 15.30-17.30 uur in „Casino" te Den Burg. De Waal, november 1968. Wij berichten u mfc vreugde de geboorte vaa Willem Peter zoon en broertje van M. P. Bierman J. I. Bierman-Bakker Esther Schoorl, 8 november 19fê Esdoornplantsoen 53. Tijdelijk: Centraal Zie kenhuis, Alkmaar. Vrijdag 15 november hopen onze lieve ouden H. Ellen en C. C. Ellen-Brouwer hun 12V2-jarige echtver eniging te herdenken. Dat ze nog lang ga spaard mogen blijven, de wens van hun dank bare kinderen Kees, Jan, Riethü en Harry Gelegenheid tot felicite ren vanaf 8 uur in hel gebouw van de Doopsge zinde Gemeente, Koger- straat te Den Burg. Door uw belangstelling en goede wensen is onzr huwelijksdag voor ofc onvergetelijk mooi g*" weest. Mede namens on* ouders heel hartelijk dank hiervoor. Rob en Nini Beumkc* Texel, oktober 1968. Pelikaanweg, Bungalo» Jan Agter Dros Smederij Rentenaar, Oosterefli

Texelsche Courant | 1968 | | pagina 2