Levensloop van 'De Tiet' Mantje Fa. Arké Mantje actetassen t VERHUISD Koeiehuiden Kruidig verhaal op hoes van langspeelplaat Hij verkoos de vrijheid Voor koelkasten en diepvriezers KATER ƒ35,- schoenhandel Brl*»a v«a luin bullaa TC<»it..oorietjU»Jj da radalclla KOM, KOM, TESO Ondanks het feit, dat onze zich aan de bevolking dienstbaar makende TESO niet kan of wil zien dat een verschuiving van slechts tien minuten van alle boottijden betekent: geen pro blemen voor forensen, minder wacht tijd op het station voor gaande trein reizigers en normale aansluiting voor aankomende treinreizigers, valt het niet te ontkennen dat zij wel degelijk met de gedupeerden meevoelt, getuige de troostende mededeling dat laatstge noemde groep slechts tot 1 juni 1969 met de ongelukkige aansluiting gecon fronteerd zal worden. Het valt helaas niet te ontkennen hoe geweldig iro nisch de strekking van het artikel in de Tex. Crt. van 15 november j.l. is. Texel heeft slechts behoefte aan góed toneel, TESO. Stop de schertsverto ning van het registreren van treinrei zigers op de boot, die Uw bereidheid tot overwegen moet bewijzen. Laat U niet verleiden tot het ver kopen van onzin, als zou het opschui ven van alle boottijden met 10 minuten verwarring veroorzaken, terwijl U weet dat die slechts ontstaat wanneer de zomerdienstregeling in de winter- dienstregeling overgaat en omgekeerd. Kom met Uw harde hoofd voor de dag, zoals U bent, TESO: bot en kop pig en ja toch wel, zoals oud-wet houder Hin zich onlangs vertwijfeld afvroeg getrouwd aan die hele en halve uren. Een geregistreerde treinreiziger, KI. Smidt, Den Burg NASCHRIFT Desgevraagd vertelde TESO-direc- teur M. C. de Gorter ons, dat TESO echt niet getrouwd is aan de hele en halve uren. Het enige waarnaar wordt gestreefd, is een zo gunstig mogelijke regelmg voor een zo groot mogelijke categorie bootreizigers. Alle boten tien minuten later laten vertrekken is in de praktijk niet mogelijk, omdat rekening gehouden moet worden met de treinen die zeer vaak (ettelijke keren per week) te laat komen. Iets meer spe ling is nodig; men zou kunnen denken aan telkens een kwartier later afvaren. Dit is overwogen, waarbij men tot de conclusie kwam dat het in ieder geval niet mogelijk is wijziging te brengen in de afvaarttijden van de eerste bo ten. De eerste mogelijk te wijzigen af- vaarttijd zou die van de boot van half negen uit Den Helder zijn. Die zou dan om kwart voor negen afvaren hetgeen de volgende nadelen oplevert: de uit 't Horntje afkomstige schoolkinderen (ca. 12) die in Den Hoorn op school gaan, en van de „bootbus" gebruik moeten maken, zouden te laat op school komen of veel vroeger moeten ver trekken. De boot die om acht uur van Texel is vertrekken ligt als gevolg van het kwartier verschil 20 minuten in Den Helder te wachten alvorens naar Texel terug te gaan, wat vooral bij grotere drukte, wanneer nog juist geen tweede boot wordt ingezet, een vervelende zaak is voor de wachten den. Het belangrijkste en doorslagge vende argument tegen een dergelijke wijziging van de dienstregeling is dat de ca. 35 op de werf en in andere Hel- derse zaken werkende Texelaars als mede de ca. 100 leerlingen van kweek school, LTS, Visserij school en vak school voor meisjes elke dag een kwartier langer moeten wachten op de boot huiswaarts. Nu maken al deze leerlingen gebruik van de boot van half zes, die als gevolg van de voorge stelde verschuiving om kwart voor zes zou afvaren. Dat betekent dat een groep van ongeveer 135 man dagelijks wordt gedupeerd. De belangen van de treinreizigers waarvan er dagelijks „Pompen voor Paraquai" DOOPSGEZINDE JONGEREN HOUDEN JEUGDMARKT In het kader van de aktie „Pompen voor Paraquai" houden Doopsgezinde jongelui op vrijdag 29 en zaterdag 30 november een jeugdmarkt in de Doopsgezinde kerk en bijgebouw te Den Burg. De aktie wordt al geruime tijd gevoerd. Het idee is afkomstig van een groep Rotterdamse jongeren, die iets wilde doen om de strijd tegen de droogte in Paraquai te steunen. Men wist van de nood door contacten met Doopsgezinde kolonisten, die zich bezig houden met landbouwvoorlichting aan Indianen. De kansen op een ge slaagde oogst zijn in het gebied zeer klein, in verband met de geringe re genval. Op grote diepte bevindt zich water genoeg en door het aanleggen van pomp- en irrigatie-installaties zou veel nood gelenigd kunnen worden. De Texelse jongeren hebben zich voorge nomen tenminste het geld voor één pomp (ƒ2000,bijeen te brengen. Het aantrekkelijke van de aktie is dat gecontroleerd kan worden dat het geld hiervoor ook werkelijk wordt be steed. In het afgelopen half jaar zijn reeds diverse kleine acties gevoerd. De jeugdmarkt moet het (voorlopig) sluitstuk worden. Vrijdagavond 29 no vember kan men vanaf half acht in kerk en bijgebouw terecht, tot onge veer tien uur. Zaterdagmiddag is de markt van twee tot half zes geopend. Men kan er balgooien, touwtje trek ken, spelen bij het rad van avontuur, eten en drinken in het „restaurant- hoekje", boeken en gramofoonplaten (tweedehands) kopen enz. De zuster- kringen hebben meegewerkt door zelf vervaardigde handwerken voor ver koop van te bieden. Wie het goede doel wil steunen door in nog redelijke staat verkerende boeken, gramofoon platen, speelgoed, vaasjes e.d. te schen ken, wordt verzocht contact op te ne men met de heer B. Kleinhuis, telef. 2543 (na zes uur), F. Schellinger, telef. 9271) of de heer Koopman (tel. 2786). SCHIETOEFENINGEN Op 19 november wordt geschoten te Breezanddijk van 10.00-18.00 uur met de 105 lang 23, en op 20 november wordt geschoten te Breezanddijk van 10.00-18.00 uur met de 120 mm mortier. De sectorgrenzen: grens uit haven Breezanddijk, Afsluitdijk tot Den Oever. Zuidelijke grens door haven Breezanddijk; kaartboek 180°, hoogte 8000 meter. Onveilige sector wordt begrensd door de cirkelboog van ZW- grens met een straal van 17 km. LOSLOPENDE PINKEN LEVERDEN GEVAAR OP EIERLAND Zaterdagavond had den twee pinken van de veehouder Van M. kans gezien om uit te breken, zodat zij geruime tijd langs en over de Postweg konden wandelen. Dat was, bij duisternis en gladheid, een vrij gevaarlijke toestand. De zoon van de eigenaar heeft de beesten opgevan gen. De politie heeft Van M. op zijn plicht gewezen om de afrastering zo danig te maken, dat het vee erachter blijft. enkele tientallen worden vervoerd (het bij benadering juiste cijfer wordt mo menteel vastgesteld) wegen daartegen niet op. Zou men de dienstregeling ten gunste van de treinpassagiers regelen, dan zouden er ongetwijfeld bezwaren komen van degenen, die dan gedu peerd zouden worden. Waarbij dan nog niet eens wordt gesproken over de ingewikkelde consequenties die voor de busdienstregeling zouden ontstaan, want deze dienstregeling is op die van de boot afgestemd. GARAGE DROS NAM SHOWROOM IN GEBRUIK EIERLAND Garage Dros n.v. in Eierland heeft een feestelijk weekend adhter de rug. Vrijdag werd nl. de nieuwe showroom van het bedrijf in gebruik genomen. Het oog wil ook wat hebben, zal Dros hebben gedacht toen hij aannemer Schakel uit Exmorra op dracht gaf voor de bouw van dit re presentatieve gedeelte van de zaak. Inderdaad heeft het afgelegen bedrijf IN VOLGEND NUMMER Voor -het verslag van de avond over het gemeentelijk beleid, georganiseerd door het Overkoepelend orgaan van Vrouwenorganisaties, verwijzen wij naar het volgend nummer. Publieke verkoping WEER EEN HUIS VOOR J. ZWAN Vrijdagavond werd bij een publieke verkoop in „Casino" de heer J. K. P. Zwan voor ƒ10.000,eigenaar van het woonhuis met schuurtje, erf, tuin en steeg aan de Verlorenkost 10 te Oosterend. Het huis was eigendom van de heer R. v.d. Vis; het geheel is 144 m2 groot. De heer Zwan was de hoog ste bieder. Omdat niemand „mijn" liet horen, werd het pand aan zijn onroe rend goed toegevoegd. Bij dezelfde verkoping werd het woonhuis K 6, gelegen aan de Ruige- dij'ksweg bij De Koog, in veiling ge bracht. Het huis was eigendom van de fam. Durieux en stond met een stenen en houten schuur en kippenhok op 3350 m2 grond. Er werd opgeboden tot ƒ36.000,De heer J. Durieux, zoon van de eigenaar, liet afmijnen tot ƒ4000,wat betekende dat het pand voor ƒ40.000,zijn eigendom werd. De verkoop van het woonhuis van de heer J. van Bekkum te Oosterend (Koetebuurt 3, 210 m2) ging niet door. Weliswaar werd opgeboden tot ƒ12.000,maar afslager liet volgens afspraak bij ƒ1300,zelf het „mijn" horen. Het woon- en winkelhuis van de heer J. G. R. J. van Wijngaarden (Heemskerckstraat 5 te Oudeschild; 183 m2) werd niet in veiling gebracht. De omstandigheden, die tot de ge dwongen verkoop van het pand had den geleid, zijn inmiddels opgeheven. WOENSDAG BESLISSING OVER LOT TEXELS FOLKLORE Op verzoek van de aktiegroep, die zich inspant om de Texelse folklore van de ondergang te redden, zal woens dagavond a.s. in hotel „De Lindeboom- Texel" een vergadering worden belegd, waarbij de toekomst van de folklore andermaal aan de orde zal worden ge steld. O.a. door een demonstratieve optocht in Den Burg heeft de aktiegroep de burgerij trachten duidelijk te maken, dat Den Burg zonder folklore zou ver vallen tot een voor vakantiegangers weinig aantrekkelijk oord. Ook is ge tracht het huidige stichtingsbestuur af te brengen van het besluit om het bijl tje erbij neer te leggen, maar daarin is men niet geslaagd. Slechts één be stuurslid heeft aangekondigd zich weer herkiesbaar te zullen stellen. De overi gen willen gaarne aan folklorefestivi- teiten meewerken, maar zijn niet lan ger bereid er de verantwoordelijkheid voor te dragen. Men is van mening, dat het ook een nieuw bestuur niet zal lukken de mensen ertoe te brengen in oud-Texels costuum te lopen. Voor de aktiegroep is dat echter niet essentieel. Zij heeft plannen voor een andere op zet van het folklorewerk. Het is de bedoeling daar woensdagavond het een en ander over uit de doeken te doen. Gehoopt wordt op grote belangstelling van aangeslotenen en andere belang stellenden. „Toen Moos eens spelen moest voor een bruiloft in de Joden Houttuinen, stond het orgel op een luik van wege de grote drukte en mèt de vele jongens, die graag een boekie wilden draaien, zakte het orgel plotseling tot veler schrik door het luik. Moos, den kend aan de gevolgen, staat er luid bij te jammer van: bij me kinderen gezond, wat een straf, oggottegot waar heb ik me dat aan verdiend, was ik hier maar nooit ge komen, me hele orgel naar de sodemieterij. Inmiddels is de buurt met touw en hijsblok komen aandragen en met vereende kracht trekt men het orgel naar boven eno won der, er mankeert totaal niets aan. „Wat lei je nou te la- zerstrale met je gejank Moos", zeggen de buurtbe woners". Bovenstaand stukje litte ratuur ontlenen wij aan de hoes van de onlangs uitge komen langspeelplaat van het Texelse draaiorgel De Tiet. Het is de beschrijving van een der lotgevallen uit de bewogen geschiedenis van het voormalige gavioli-orgel, dat in 1918 door de firma Koeningsberg te Antwerpen werd gebouwd. Mede dank zij de orgelkenner Frans Wieffering uit Amsterdam, die in zijn boek „Glorieuze orgeldagen" honderd Am sterdamse straatorgels heeft beschreven, waaronder „De Tiet", is het gelukt het le vensverhaal van De Tiet compleet te krijgen. Het or gel werd destijds gekocht door H. de Munnik (Lange Hein) te Amsterdam en kreeg de naam „Het kindje van de bakker", die het had te dan ken aan de destijds populaire melodie, die het orgel tot vervelens toe speelde. Wij citeren verder: In 1922 koopt Hein Nuberg het orgel, Piet de Bril is dan huurder met Jossie als draaier. In dat zelfde jaar trekt de bekende reporter en caricaturist L. J. Jordaan er met vieze Fikkie en Zwarte Harry opuit om stof op te doen voor een wekelijks artikel in het weekblad „Het Leven", ge naamd: „Uit het leven van een orgelman". Verbouw Na enige jaren verbouwt Nuberg het orgel; hierdoor verliest het orgel zijn karak ter. Weer zijn de huurders Piet en Jossie, nu aangevuld met Jan Koers als manser (geldophaler). „Het Kindje" is veelgevraagd op bruiloften en balmasqué's, omdat Piet een nette, beleefde en voor alheldere man is. Er was eens feest in de oude Jon kerstraat, een vijftigjarige bruiloft. De oudjes woonden boven een hoge houten stoep in een snoepwinkeltje en de hele buurt vierde het feest mee. De oude vrouw zegt „Ome Piet, kom je een glaas je halen? En stuur dan om de beurt je knechten". Opeens was alles knecht en ging een borreltje halen, maar de oude bruid, ook niet van gis teren, kwam op de stoep staan en zegt: Ome Piet, hebbe je knechte gejonkt achter je orregel? Ik heb al twintig van die rotzakke bin nen gehad; late ze maar mooi buite blijye, ik zal je wel een fles geve, dan ken je zelf dele!" Met dergelijke anecdotes als onderbrekingen wordt de geschiedenis verder ver haald; In 1926 werd het or gel in Antwerpen verbouwd, waarbij het een gedaantever wisseling onderging. Het had nu twee stijve (met slaande) beelden van dames met grote ontblote borsten. Met de naam had men geen moeite, het werd De Tiet. Huurders werden Salomon van Lochum en zijn zoon, bijnaam Moos Ulevel vanwege de massa's zuurtjes, die hij dagelijks verslond en Moos de dia mantkoning. In deze exploi tatieperiode deed zich de ge beurtenis voor waarmee wij dit artikel begonnen. We slaan een stuk van het uit voerige verhaal over. Nog maals werd het orgel ver bouwd, door Carl Frei te Breda. Het werd 72 toets met prachtige klank en zware grondbassen. In 1940 moesten de orgels van de straat. Verwaarloosd De Tiet is na veel om zwervingen terecht gekomen bij een kermisexploitant, die het orgel een tijd in zijn draaimolen heeft gebruikt en het daarna in zijn pakhuis heeft gezet temidden van ongeregeld goed. Jan Zwan, die het orgel kende uit zijn prille jeugd, vond het daar in 1964 terug. De Tiet ver keerde in verwaarloosde staat. De mooie dames zijn verdwenenDe rest van de geschiedenis kennen onze lezers. De Tiet is een Texels orgel geworden dat o.m. op draaiorgelconcoursen succes oogstte: en nu zijn er ook en kele platen van uitgekomen, die, zo vertelde de heer Zwan ons, best worden ver kocht. De nu in de handel ge brachte langspeelplaat be vat elf bekende melodieën, elk behorend bij een bepaald land. B.v.: II Mariniello (Ita lië), Swedish Rhapsody (Zwe den), Letkis (Finland), La petite valse (België), Non, je regrette rien (Frankrijk), Tulpen uit Amsterdam (Hol land), Wiener Blut (Oosten rijk), Alte Kameraden (Duits land). De geluidskwaliteit van de plaat is opmerkelijk goed. Wie De Tiet ooit in werkelijkheid beluisterd heeft, herkent de typische volle klank met de diepe grondtonen. De heer Zwan hoopt dat velen zich geroe pen zullen voelen de plaat als Kerst- of Sinterklaas cadeau te kopen. nu een „gezicht" gekregen. In de 65 m2 grote showroom, die door zijn grote ramen aan een enorme etalage doet denken, zijn rijwielen, bromfiet sen en motoren van Zündapp, Vespa, Gazelle, Peerless, Puch en Garélli uit gestald. Ook een Renault 4 personen auto staat er te pronk en er is plaats voor nog een of twee auto's. Het afge lopen weekend waren de meeste auto's overigens te zien m de voor deze ge legenheid ontruimde werkplaats aan de achterzijde van het pand. Veel be langstelling oogstte vooral de Renault R 8 S, evenals de al meer vertrouwde Renault 16, waarvan men er, mede dank zij de goede perskritieken, steeds meer op Texel ziet. Vrijdagmiddag waren familie- en zakenrelaties er getuige van dat de 2Vt jaar oude Benno Dros (kleinzoon Van de heer B. Dros) het lint door knipte, dat tot op dat moment de door gang naar de showroom versperde. Daarop gaf mevrouw Dros-Roeper een overzicht van de bewogen geschiedenis van het bedrijf. Veel bekijks trokken de in de werkplaats geëxposeerde mo tor en bromfiets resp. uit de jaren 1920 en 1923. Naast aannemer Y. Schakel werkten aan de bouw mee: J. C. Graaf voor het schilderwerk en J. Oele voor het lood- gieterswefk. SPORT EN SPEL in het afgelopen weekend Zaterdagavond kon men in de Gasthuisstraat te Den Burg ge tuige zijn van een jachtpartij, die geschikt zou zijn om voor een lachfilm te worden opgenomen. Even na negen uur kreeg de politie het bericht dat bij de hoek De Zes-Gasthuisstraat een loslopende ram was gezien. Het beest rende tuintjes in en uit, stak herhaaldelijk de weg over en leverde voor het verkeer ge vaar op, vooral omdat het op dat moment spiegelglad was. Politiemannen en omwonenden zetten de achtervolging in, maar de ram voelde er niets voor de juist verkozen vrijheid weer op te geven. Op de gladde weg kon hij zich op zijn vier poten nog aardig uit de voeten maken, wat niet gezegd kon worden van zijn menselijke achtervol gers. Maar tenslotte toch liet het beest zich „klemjagen" tegen 'n afrastering in een der tuintjes. Hij liet zich daarop gewillig naar hoeve Astridbrengen, waar de nacht werd doorgebracht en waar zijn eigenaar P. A. B. hem kon ophalen. UITSLAGEN Zondag 17 november 1968; St. Adelbert-Texel 1—o ZDH-VZV 1-4 Programma pupillen a.s. zaterdag Afdeling A: Texel a-Cocksdorp, 15.00 uur ZDH a-Tex. Boys a, 15.00 uur Afdeling B: De Koog a-De Koog b, 15.00 uur Texel c-Texel d, 14.15 uur Tex. Boys b-Tex. Boys c, 15.00 uur Oosterend b-ZDH b, 14.00 uur ST. ADELBERT-TEXEL 1—2 Op een goed bespeelbaar terrein moest Texel aantreden tegen een on bekende tegenstander. Direkt na dt aftrap een klein St. A. overwicht De voorhoedespelers combineerden wel aardig, maar er kwam geen schot uit Texel kwam geleidelijk los en vooral via K.D. Koorn werden er goede aan vallen opgezet. Na ongeveer een half uur een St. A.-aanval, de linksbinnen 'kwam in vrije positie en Charles kon niet veel anders doen, dan hem vast houden. Uit de toegekende .penalty werd het 10 voor St. A. Texel bleef aandringen en uit een goed schot zorg de Jan v. Bennekom voor de gelijke stand. Texel ging door en Wim Koorn maakte het tweede doelpunt, dat zeer ten onrechte voor buitenspel werd af gekeurd. Spoedig hierna ging de rust in met de stand nog steeds 11. Na de rust aanvankelijk een St. A. over wicht, maar goed verdedigen van Texels middenlinie en achterhoede voorkwam dat St. Adelbert een voor sprong nam. Toen dat niet lukte viel het terug. Texel nam de aanval over en K.D. Koorn scoorde op beheerste wijze het winnende doelpunt. ZDH-VZV 1—0 ZDH heeft twee zeer kostbare pun ten behaald. Op een zeer glad veld 'heeft ZDH voor de rust het eerste i enige doelpunt gescoord. P. Schuil was de maker van dit doelpunt. Er ont stonden voor beide doelen enige goe de scoringskansen, maar doelpunten bleven uit. Na de rust waren beide ploegen tegen elkaar opgewassen, maar toen na 25 min. P. Schuil van hel veld gestuurd werd (om onduidelijke reden) was de ZDH voorhoede lam gelegd. VZV kon nu meer op de aan val gaan spelen en er ontstonden enige gevaarlijke situaties voor het ZflDH- doel. De ZDH-achterhoede hield even wel het hoofd koel, vooral spil De Wit speelde een heel rustige partij. Één maal liet keeper Grabowski zich ver rassen, maar de bal sprong vanaf de paal weer het veld in. Onder uiterste spanning verliepen de laatste minuten, maar de stand bleef 10. ZEND S.VJ\ VROEGTIJDIG UW ADVERTENTIES IN TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,50; elke regel méér 0,50. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,50 meer. Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13252. Theorieles met films en kleurendia's vrijdags k pension Visser, Schoon- oordsingel 17, Den Burg. Schoonmaakbedrijf Harm Spigt, tel. (02228) 311 Voor al uw bloemen en planten, bruids- en graf- werk. Bloemenmagazijn Myosotis, H. P. Rijk, Waalderstraat 29, Den Burg, telefoon 3015 Voor gebruikte en on geregelde meubelen. J. Jongedijk, Schilderend 60 tel. (02220) 2777. Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eder- land, telefoon (02225) 297 Te koop prima zang kanaries, Jap. meeuwtjes en een stel Chinese kwartels. E. Medema, Oosterend, tel. (02223) 270 Te koop 2 Chester fields met ronde tafel en bankstel met Pullman kussens, tezamen ƒ80, W. van Beierenstraat 19, Den Burg. Te koop Opel Caravan P. J. Kok, Gerritsland B 165a. Wat zegt „links"? Wat zegt „rechts"? Lees het in de bibliotheek-lees zaal. Te koop 5 ton voer- bieten. A. v. Heerwaar- den, Pontweg B 103. Tehuis gezocht voor lief lappenpoesje. Tel. (02220) 2863. Te koop een in prima staat zijnde opbergkast, hoogte 2.20 m., breedte 1.65 m., diepte 45 cm. Waalderstraat 25, tel. 2330, Den Burg. Te koop 200 kg. crocussen. P. Bremer, De Koog, tel. (02228) 425 Te koop een kort leren jasje, groen, maat 42. P. D. Kuyper, Koger- straat 56, tel. 2875. Voor Uw blijk van be langstelling bij ons hu welijk ondervonden, zeg gen wij U hartelijk dank. Oh. L. v. Dompselaar L. G. M. v. Dompselaar- Kouwenberg Wageningseweg C 44, De Cocksdorp. Met droefheid geven wij kennis dat heden van ons werd wegge nomen onze lieve zus ter en schoonzuster Elizabeth G. de Porto echtgenote van P. W. J. Logman in de leeftijd van 63 jaar. Den Burg: P. H. de Porto O. de Porto de Grave Amsterdam: A. v. Heerwaarden- de Porto W. v. Heerwaarden Hilversum, 17 november 1968. Jan Agter Dros Smederij Rentenaar, Oo9terend LEREN BIJ SCHOENHANDEL Twee in één, voor de prijs van één Olga electra matrassen Wilhelminalaan 30, Den Burg, tel. 2575 Tot onze grote droefenis is van ons heen gegaan onze lieve vrouw, moeder en oma, na een langdurig ziekbed op de leeftijd van 63 jaar, Elisabeth Guurtje de Porto, in leven echtgenote van P. W. J. Logman. Namens allen, P. W. J. Logman Hilversum, 17 november 1968, Prof. Poelsstraat 37. De gezongen H. Mis van Requiem zal wor den opgedragen op woensdag 20 november a.s. in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ontvangen, om 10.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaats vin den op het St. Barbara-keridhof te Hilver- Wie heeft onze derde spoorloos verdwenen gezien? Roodwit, 6 mnd. Hoogendijk, Wilhelmina laan 112, tel. 2071. Wed. Th. Bakker-Maas, van Jan Dirkszoord 25, naar Rusthuis St. Jan, kamer 102. 2 bij 3 meter, van ƒ200,— t/m ƒ300,- SCHAPEHUIDEN (Texelse huiden) vanaf ƒ60,— REEËHUIDEN BIJ

Texelsche Courant | 1968 | | pagina 2