mark five JAN PURMER's „The Rockets" Boerderij VERVOLG VAN PAG. 1 slachtkippen rijdende kaaswinkel Een gezond idee, koop uw matrassen bij ArKé VERGADERING BLOEMBOLLENCULTUUR IN CRISISSFEER De geschiedenis herhaalt zich. Het is in het bollenvak alsof we de dertiger jaren weer beleven, de jaren van de sanering. Er was toen een enorme over- produktie. Van alle kanten kwamen ge- zondmakende voorstellen, vaak tegen strijdig met elkaar. Goed bezochte ver gaderingen met heftige discussies wa ren kenmerkend voor de sfeer van toen. Ook voor de dezer dagen gehouden vergadering van Bloembollencultuur bestond meer dan gewone belangstel ling. Voorzitter M. Bakker kon 48 leden welkom heten. Hij wees op de agenda punten die tot doel hebben het bloem- bollenbedrijf weer rendabel te maken. Het gaat niet zo goed in de bollen- wereld. Hij wees op het verloop van de Sion-handel. Er is slechts 1300 kilo in het surplusfonds gekomen. Volgens voorzitter waren de prijzen te laag ge weest. Dat heeft Texel volgens hem een ton gekost. Ook de andere bollensoorten brach ten weinig op en er zal iets moeten gebeuren. „We gaan een interessante tijd tegemoet", besloot de voorzitter. Volgde voorlezing van de notulen en verantwoording van de penningmees ter. Het kassaldo bedroeg ruim ƒ1000, Bestuursverkiezing: met 30 van de 48 stemmen werd C. J. Veeger geko zen Aan C. Kager, reg. aftr. werd dank gebracht. Voorzitter M. Bakker en J. de Jong gaan als afgevaardigden naar Haarlem. Aan het jaarverslag van secr. C. Schermer ontlenen we het volgende De narcissenoogst was goed en de prij zen lagen op een redelijk niveau. 'De Sions hebben op het eind van het sei zoen een veer moeten laten. De cro- cussenoogst was best. De voorverkoop gaf beste prijzen te zien. Gedurende het seizoen zijn de dikke maten even wel in prijs gezakt, maar de kleine maten bleven tot het eind toe duur. Ook de tulpenoogst was best. Lang zaam dalende .prijzen tot, voor vele soorten, de overnameprijs. Er werden beste hyacinten gerooid maak ook deze brachten lage prijzen op. Het ledental van de afdeling be draagt thans 156 en vertoont een lichte daling. Er werden diverse voorlichtings avonden gehouden. Excursies werden georganiseerd naar de proeftuin in Breezand en naar het laboratorium voor bloembollenonderzoek in Lisse. Het bestuur had diverse vergaderin gen met de landbouworganisaties om te komen tot oprichting van de Stichting tot bevordering van land- en tuinbouw in de gemeente Texel. De ingekomen stukken betroffen het winterprogramma. De volgende avon den worden gehouden: 9 januari Goed werk geeft de beste kwaliteiten; 16 januari Ziekte- en onkruidbestrijding, en 13 februari Tulpenselectie. Sanering Volgde bespreking van de beschrij vingsbrief, waarmee de afdeling als vanouds in de saneringsvoorstellen zat. Het bestuur van de vereniging De Tulp wil de overnameprijzen verhogen Nee, zo gingen er stemmen op, want dan gaan de grote bedrijven, zoals die in de N.O. polder telen voor het surplus fonds met als gevolg hoge heffingen. Voorts wilde De Tulp vrijwillige inle vering voor ƒ1,25 per kg. Daarvoor voelden sommigen wel wat, want dit voorkomt uitbreiding. Anderen vonden die prijs veel te hoog, omdat ze het nu met z'n allen toch weer zelf moeten be talen. Tenslotte het voorstel tot ver plichte inlevering van plantgoed, 1 kg. per RR. Best, zeiden de voorstanders, dat ruimt lekker op. Helemaal niet best, betoogden anderen. Alles moet weer gemeten worden en daarvoor zijn ambtenaren nodig; 'die hebben we al genoeg. De heren waren het dus lang niet met elkaar eens De voorzitter kapte de discussie af. In de komende vergadering van De Tulp moet maar gestemd worden, zoals het, letterlijk bedoeld, in hun kraam te pas komt. De afdeling Winkel had zich ook ver ontrust getoond over de gang van za ken. Voorgesteld werd de minimum prijzen op te trekken en de productie te regelen, dus weer met teeltbewij- zen. Niet haalbaar vond het hoofdbestuur, vanwege de EEG. Prijsverlaging In de a.s. ledenvergadering van „De Narcis" komt het bestuur, volgens voorzitter in paniek geraakt door de Engelse invoerbelemmermgen, met een voorstel om de overnameprijzen te ver lagen. De sions zouden dan op 65 cent per kilo komen. „Moeten we niet ne men", aldus de voorzitter. Maar de ver gadering wordt heel in Lisse gehouden. Dan met z'n allen er naar toe, zo werd er voorgesteld. In de rondvraag werd voorgesteld het sionsaanbod te bundelen en niet beneden een vastgestelde prijs te ver kopen. Eventuele overschotten samen opkopen. De voorzitter voelde hier niet veel voor, maar dan zou er volgens hem ook niet mogen worden uitgebreid. Maar daar was de vergadering het helemaal niet mee eens. Vrijheid, blijheid, vond men. Een moeilijke zaak. Enfin, de 44 sionkwekers kunnen binnenkort een uitnodiging verwachten om over dit onderwerp eens te komen praten. H. Bruijn AANVARING IN HAVEN Maandagochtend deed zich in de nog zeer volle haven van Oudeschild een aanvaring voor tussen de kotter TX 10 „Neptunes" van B. J. v.d. Knaap en het 336 ton metende vrachtschip „Ja cobus" van A. J. W. Vos uit Werken dam. De aanvaring deed zich voor toen de TX 10 achteruit voer. De schade be liep enkele 'honderden guldens en werd onderling geregeld. VERGADERING STICHTING CULTUREEL WERK gehouden kunnen worden, waardoor er ongetwijfeld veel meer animo voor zal zijn, zowel van de zijde van de exploi tanten als van het publiek. De heer Roeper zou de man die met de ver pachting van de kennis is belast op het hart willen drukken niet alleen te kij ken naar de pachtprijs die de exploi tanten willen betalen. In de praktijk blijkt dat dan vooral de exploitanten van „goktentjes" aan bod komen, waarmee de kwaliteit van de kermis niet is gediend. De heer Huisman had in de begro ting graag een post „subsidie sportlei- ding" opgenomen willen zien. Veel sportverenigingen zouden betaalde lei ders willen aantrekken, maar beschik ken niet over de middelen. Mr. Spren- ger zei dat een begrotingswijziging wel licht mogelijk is, maar het gevaar is, dat meer subsidie voor de één ten koste van de ander gaat. De heer Huisman zou daar niet zwaar aan tillen. Hij vond dat de sport er nu maar bekaaid afkwam. Van de ton die voor subsidië ring beschikbaar is, komt slechts tien mille ten goede van de sport. De begroting van Cultureel Werk voor 1969 sluit met een totaal van 197.329,— (voor dit jaar 181 100, en voor 1967 ƒ195.023,62). Geen geld voor „rondje" Overgegaan werd tot behandeling van een aantal subsidieverzoeken. Mét het dagelijks bestuur en de subsidie commissie was men het erover eens dat het tekort van de Wandeltocht rond Texel (het „rondje") niet moest wor den bijgepast. Hoewel men de activiteit op zichzelf toejuichte, had men er ern stig bezwaar tegen, dat de organisato ren tevoren geen risico-garantie had den gevraagd, en bovendien is mén buiten het boekje gegaan door voor deze tocht van meer dan 50 km. deel nemers beneden de 18-jarige leeftijd toe te laten. Ouderen dienen voor een dergelijke tocht een medische keuring te ondergaan, hetgeen ook niet was ge beurd. Welwillend stond men tegenover de aanvraag van het Rijksatheneum om een subsidie voor leerlingen van de 4e en 5e klas, die in Den Helder school- toneelvoorstellingen bezoeken. Men ging akkoord met ƒ3,per leerling, totaal 195, Afwijzend werd gereageerd op het verzoek van de zweefvliegclub Texel om een subsidie. In 1966 was aan de club 62,50 toegekend, maar vorig jaar was niets gevraagd. Mede met 'het oog op consequenties ten aanzien van an dere verenigingen, werd besloten ook nu niets toe te kennen. Leiderscursus Men was wel bereid de leiderscur sus, waaraan een vijftal leden van de gymvereniging Texel in Alkmaar deel nemen, te steunen. In de kosten van de reeds begonnen vóórcursus wilde men een derde bijdragen, hetzelfde zal gel den voor de vervolgcursus. Een zelfde beleid zal worden gevoerd ten aanzien van de KNVB spelleiders- cursus, waarvoor zich 12 deelnemers hebben opgegeven. Voor het goede be grip: in dat geval zal een derde worden gesubsidiëerd van de niet door andere instanties gesubsidieerde kosten. Buurtvereniging De buurtvereniging Witte Kruislaan- Schoonoordsingel-Kogerstraat is voor nemens weer een aantal revues voor bejaarden op te voeren. Dit gebeurt met eigen krachten, waardoor de kos ten niet hoger zullen zijn dan ƒ100, De subsidiecommissie was graag be reid deze activiteiten te stimuleren door het volledige bedrag te vergoe den, waarmee dagelijks en centraal be stuur het eens waren. Er waren drie verzoeken binnenge komen om rentedragende voorschotten. Het Koninklijk Texels Fanfare had een lening gevraagd voor het bekostigen van het onlangs aangeschafte instru mentarium. Besloten werd 25°/o van het benodigde bedrag als gewone sub sidie toe te kennen en de rest ƒ1875,als rentedragend voorschot te verstrekken. Er werd wel het advies aan verbonden om een loterij of an dere winstgevende activiteit te orga niseren voor het wegwerken van de oude schuld van het fanfare. Omdat de gemeenteraad onlangs heeft besloten het maximum aan de verenigingen uit te lenen bedrag te verhogen tot ƒ75.000,kon gunstig worden beschikt over het verzoek van S.V. De Koog om een crediet van ƒ10 000,voor het nieuwe kleedlo kaal. De toezegging wordt overigens pas van kracht als GS het genoemde gemeentelijke besluit heeft goedge keurd. SVC had om een voorschot van ƒ3000,gevraagd voor het aflossen van particuliere leningen. De subsidie commissie was bereid ƒ2500,te ge ven. Rond het verzoek waren nog wat vragen gerezen, zodat het naar de sub- sidiecommissie werd terugverwezen. Geluidsinstallatie Het dagelijks bestuur, zo zegde Mr. Sprenger toe, zal zich ernstig beraden over het verzoek van recreatieconsu lent J. M. de Vries om geld voor de aanschaf van een luidsprekerinstalla tie. De installatie is onmisbaar bij de zomeractiviteiten, die door de heer De Vries worden georganiseerd. Wat de activiteiten in het komende seizoen be treft, vertelde de heer De Vries, dat hij waarschijnlijk op de woensdagmiddag bij de folklore niet meer nodig is, zo dat hij zich kan richten op Den Hoorn. De in samenwerking met de sportraad georganiseerde strandlopen zullen wor den uitgebreid met wandeltochten van uit De Koog. Het zal mogelijk zijn op drie verschillende plaatsen te starten. Huis-aan-huis krant De stichting Cultureel Werk bestaat binnenkort tien jaar. Het dagelijks be- GESLAAGDE VISVERKOOPAKTIE OOSTEREND De door de drum band van „Excelsior" gehouden vis- aktie is een groot succes geworden. Dat de Oosterenders bijzonder vis- minnend zijn, is duidelijk gebleken, zo duidelijk zelfs, dat er niet genoeg was om iedereen te voorzien. De opbrengst was een aardige ver steviging van de kas. Dit is wel nodig, daar er volgend jaar weer 10 man meer meelopen in de drumband, die allen een trommel en een uniform nodig heb ben. Dit komt neer op 200,per persoon. Verder zijn er voor de gehele band nieuwe capes en baretten nodig. De leiding van de drumband is dan ook blij, dat de Oosterenders zo grif hun maag èn de drumband steunden door vis te kopen. Degenen, die niet aan bod kwamen, kunnen echter óók hun goede hart tonen, want één dezer dagen ko men de leden van de drumband langs met kaarsen en materiaal om kerst stukjes te maken. INBRAAK IN „KLETSKEET" Tussen zondag- en dinsdagavond hebben onbekenden door het verwijde ren van een ruit zich toegang verschaft tot de zgn. Kletskeet van SVT. Een hoeveelheid snoepgoed en sigaretten werd weggenomen. Flesjes Cola en Seven Up werden leeggedronken. Schade 30,- ƒ40,De politie stelt een onderzoek in. JEUGDMARKT BRACHT ƒ1000,— OP De jeugdmarkt, georganiseerd door de jongeren van de Doopsgezinde ge meente met medewerking van de zus- terkringen, waarvan de opbrengst be stemd was voor het ontwikkelingspro- jekt in Paraguay, heeft ruim ƒ1000, (schoon) opgebracht De pop, waarvan de naam moest worden geraden, heet te Alice en kwam in het bezit van mevr. De Beurs-Rab, de enige, die de juiste naam had geraden. De andere pop (het bruidje), die werd verloot, viel op lotnummer 265. De gelukkige winnaar of winnares kan zich melden aan de pastorie. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Zondag 15 december 1968 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Froentjes De Cocksdorp 10 uur da. Socsan Bediening van de Heilige Doop. Collecte Kerkeraadskas. Den Hoorn 10 uur ds. Visser De Koog 10 00 uur ds. Waardenburg De Waal 19.30 uur ds. Waardenburg Oosterend 9.45 uur ds. Rozcmond Oudeschild 11.00 uur ds. Rozemond GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10.00 en 16.45 uur ds. Uidam Oosterend 10.00 en 15.00 uur ds. Kruithof GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 en 16.00 uur Dienst in het Gebouw voor Chr. Belangen DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10.00 uur ds. Koopmans Aansluiting rusthuizen; kerkbusje Den Hoorn. Oosterend 11.15 uur ds Koopmans R.K. KERKDIENSTEN weekend 14 en 15 december 1968 Den Burg; zaterdag 19.30 uur zondag 8.30 en 10.30 uur. De Koog: zondag 10.00 uur De Cocksdorp: zondag 10.00 en 19.30 u. Oosterend: zaterdag 19.30 uur zondag 8.30 uur Oudeschild: zaterdag 19.00 uur zondag 10.30 uur Den Hoorn: zondag 9.00 en 19.00 uur. WEEKENDDIENST ARTSEN van zaterdagochtend 8 uur tot maandagochtend 8 uur. Dokter R. R. SIEBINGA, De Cocksdorp tel. (02222) 234. GROENE KRUIS ingaande vrijdag 24 uur tot en met maandag 13.00 uur Zr. MANNESSEN, Den Burg, tel (02220) 2414. suur had erop aangedrongen aan dit jubileum passende aandacht te beste den door middel van een speciale uit gave, die huis-aan-huis zou moeten worden bezorgd. Het meest voelde men voor een uit 8 pagina's bestaande krant, bijlage van de Texelse Courant. Dat is betrekkelijk voordelig, omdat met de verspreiding weinig extra kos ten zijn gemoeid, terwijl voor het clichémateriaal in deze rijk te illustre ren uitgave gratis gebruik kan worden gemaakt van het archief van de Texel se Courant. Verwacht wordt dat de kosten wel ongeveer uit de adverten tie-opbrengsten zullen kunnen worden gedekt, maar voor het geval dat niet zou lukken, werd een risicogarantie van ƒ500,gevraagd. De heer Joh. C. Roeper veronderstelde, dat er andere drukkerijen zijn, die de krant gratis zouden Willen drukken, als zij de ad vertentieopbrengst zouden mogen in casseren, maar hierop werd met het oog op de genoemde voordelen bij de TC-drukkerij niet ingegaan. Het be stuur werd gemachtigd de nodige voor bereidingen te treffen, Speelveld In de rondvraag informeerde de heer A. Lap naar de stand van zaken rond het aan te leggen speelveld achter de Hoornder school. De grond is aange kocht en de plannen zijn gereed, zo bleek uit het antwoord van de heer Oskam, maar de uitvoering wacht op het pachtvrij worden van de grond. Het ziet ernaar uit, dat hiermee nog geruime tijd is gemoeid. Aan het slot van de vergadering sprak Mr. Sprenger zijn erkentelijk heid uit jegens de heer L. v.d. Wulp, die wegens het aanvaarden van een werkkring in Oud-Beierland het cen traal bestuur verlaat. De heer v.d. Wulp heeft veel werk gedaan in het belang van het Texelse verenigings leven. Ook werd afscheid genomen van de heer J. de Boer, die wegens het aanvaarden van een functie in de ge meente Renkum, zijn taak bij 'het bu reau Culturele Zaken neerlegt. AFSCHEID VAN KLEUTERSCHOOL Zuster Ancilla, sinds 8 jaar leidster aan de R.K. Kleuterschool te Den Burg zal deze functie neerleggen in verband met haar benoeming tot novice-mees teres elders in het land. Op vrijdag 20 december staat zij voor het laatst voor de klas en bij die gelegenheid zullen de kleuters afscheid nemen. Zondag ochtend, na de H. Mis, die tot haar in tentie om half elf wordt opgedragen, wordt in „Casino" een staande af scheidsreceptie voor de ouders en ken nissen gehouden. Zuster Ancilla werd per 1 septem ber 1960 aan de kleuterschool be noemd. Zij behaalde de hoofdakte, waardoor zij in augustus 1967 zuster Maris Stella als hoofdleidster kon op volgen. Na het vertrek van zuster Ancilla berust de leiding van de school bij mej. Th. Schraag. FIAT GEKRAAKT HET HORNTJE Op het haventer rein van 't Horntje werd dinsdagoch tend de Fiat 500 personenauto van de heer P. Daalder uit De Koog zeer zwaar beschadigd. Het autootje werd gekraakt door een achteruitrijdende vrachtwagen. De schade werd onder ling geregeld. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Woensdag 18 december worden de moeders van Den Burg verwacht van 13.00 tot 15.30 uur. NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen in de periode van 14 december t/m 20 december, tel. 2182, b.g.g. tel. 2406. ZEND S.V.P. VROEGTIJDIG UW ADVERTENTIES IN TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,50; elke regel méér 0,50. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,50 meer. Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Voor oud ijzer, lompen, metalen en bruikbaar ijzer. J. W. Schagen Wagemakerstraat 28, Den Burg tel. (02220) 2470 Wij zijn iets duurder, maar stukken beteri Uw kleermaker Corel Schmidt, Boomkampstr. 8, Alkmaar, tel. 13615 Elke vrijdag op Texel. Doe het zelf eens. Re pareer zaterdags zelf uw auto bij Garage Dros n.v. Eierland C 49 25% korting op onze autobanden en bovendien nog gratis gemonteerd, zolang deze advertentie wordt geplaatst. Garage Fa. Gebr. Schoorl, telef. (02220) 2550 Hotel Den Burg, tel. (02220) 2106. Vergeet niet uw hondenportie te reserveren. Schoonmaakbedrijf Harm Spigt, tel. (02228) 311 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13252. Theorieles met films en kleurendia's vrijdags i, pension Visser, Schoon- oordsingel 17, Den Burg. Voor al uw bloemen en planten, bruids- en graf- werk. Bloemenmagazijn Myosotis, H. P. Rijk, Waalderstraat 29, Den Burg, telefoon 3015 Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 Voor gebruikte en on geregelde meubelen. J. Jongedijk, Schilderend 60 tel. (02220) 2777. Gevraagd tafelbiljart. P. C. Vlaming, Beatrix- laan 94, tel. (02220) 2047. Oosterend was deze zomer weer present. Was u deze winter al present in de bibliotheek in de Bijenkorf? Gezellig U.D.I. Te koop gevraagd jon ge Perzische angora of chinchilla kater. Met prijsopgaaf. Brieven naar H. J. W. Keidel, Epelaan 3, De Koog, telef. (02228) 336, na 4 uur 's middags. Renault Dauphine voor onderdelen, bj. '62. W. Moor, Wilh.laan 86, Den Burg Te koop aangeboden z.g.a.n. herenkunst schaatsen met schoen m. 44. G. Rijk, Kogerstraat 74, Den Burg, tel. 2153. 1 Fiat 125 '67 (demon stratiewagen); 1 Fiat 500 stationcar '66; 1 Fiat 600 '66; 1 Renault R 4 '66; 1 VW bestel '61. Fa. Schoorl, tel. (02220) 2550 Te koop Same tractor, Victoria trommelschud- der; Cultie eg; maaibalk voor driepunt; weide-eg 3 m; watertank 750 liter op wielen. A. C. Pool, P.H. Polder, (02226) 356 Te koop gevraagd een zitbad. Brieven onder no. 180 aan bur. v.d. blad. Met vreugde geven wij kennis van de geboorte van onze dochter Astrid Maria Jook en Marijke Nauta Keesomlaan 36, Den Burg, Texel, 12 december 1968. Peter Leffertstra en Lia Duinker geven, mede namens we derzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk op zaterdag 21 december a.s. om 11.30 uur te Den Burg. Harlingerstraatweg 11, Leeuwarden. Hoeve „Varia", Spang, Oosterend. Gelegenheid tot geluk wensen van 14.00 uur tot 15.30 uur in hotel „Den Burg", Emmalaan. Toekomstig adres: Stadhouderskade 6, Utrecht. Albert Aris Blom en Evcrdina Zielman hebben de eer U, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op vrijdag 27 de cember 1968 v.m. 11 uur in het gemeentehuis te Den Burg - Texel. Oudeschild, De Ruyterstraat 24, Oudeschild, De Laagte S 30a. Receptie op de trouwdag van 5.00-6.30 uur in Hotel „Havenzicht" te Oudeschild. Toekomstig adres: De Ruyterstraat 55, Oudeschild. Kennisgeving voor Texel Na voorzien te zijn van het H. Sacrament der Zieken is in Ame rika overleden mijn geliefde broer Mathijs van Heerwaarde 85 jaar. M. Witte- van Heerwaarde Kogerstraat 48, Den Burg, Texel, 9 december 1968. Voor de talrijke blijken van belangstelling die wij bij ons 12V2-jarig hu welijksfeest ontvingen, zeggen wij u langs deze weg zeer hartelijk dank. H. Ellen C. C. Ellen-Brouwer Weverstraat 16, Den Burg. Ontroerd en dankbaar willen wij u onze erken telijkheid en dank betui gen die u hebt betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgza me vader en opa SIMON WITTE Uw medeleven was voor ons een grote steun. Gezien de grote belang stelling is het voor ons onmogelijk allen per soonlijk te bedanken. C. Witte-Witte kinderen en kleinkinderen Gasthuisstraat 11, Den Burg, Ttxel, december 1968. Langs deze weg willen wij u heel hartelijk dank zeggen voor de grote be langstelling bij mijn ver blijf in het ziekenhuis en voor de overgrote be langstelling bij mijn thuiskomst. Fam. Jan Bruin Azn Beatrixlaan 90, Den Burg. Iedereen die belangstel ling getoond heeft op on ze huwelijksdag, willen wij langs deze weg har telijk bedanken. Jan en Hannegriet Hin Voor de vele blijken van belangstelling bij ons hu-i welijk ondervonden, zeg gen wij u, ook namens I onze ouders, hartelijk dank. Aris en Jannie Eelman De Cocksdorp, december 1968. Voor de vele blijken van belangstelling bij onze 40-jange echtvereniging ondervonden, zeggen wij langs deze weg aan allen onze hartelijke dank. Jn. de Ridder W. de Ridder-Vinke E 60 B, Texel. Zondagavond Ter overname aangeboden: z.g.a.n. voor middelb. n.o. 1 scheikunde, 1 sterkte- leer, 1 natuurkunde, 1 Ned.-basis, 1 examenopg., 1 planimetrie, 1 techn. Eng., 1 trigonometrie, 1 logaritmentafel 4 en 8, dec.Gebruikt: 1 algebra antw., 1 meetkunde, 1 mechanica. Nieuw: nieuwwaarde, gebruikt Vi van nieuwwaarde. Kogerstr. 55, Den Burg, 's avonds 17.15 - 18.00 u. Te koop prima net iets voor de Kerst F. M. ROEPER, 't Noorden O 170 telefoon (02223) 224 Te koop aangeboden 14 x 14 m., met 1200 m2 grond. Rustig gelegen, uiterst geschikt voor recreatie. Brieven onder no. 179 aan bur. v.d. blad. ZATERDAG AVOND 14 december SOUtSOUND IN CATHARINA- H0EVE MET NERGENS zo voordelig NERGENS zoveel keus a.s. maandag op de markt

Texelsche Courant | 1968 | | pagina 2