Meer geld gehaald dan gebracht bij Raiffeisenbank Zilveren medaille voor de heer Jac. Witte 40 jaar trouwe dienst op „De Hal Uit bedrijf ging vóór alles Bakkers Ijzerhandel si k In het afgelopen jaar zijn bij de Coöperatieve Raiffeisenbank Texel meer spaargelden opgenomen dan inge legd. Dit verschijnsel is te verklaren door de moeilijke situatie (waarin zich de landbouw en in mindere mate ook de andere bedrijfstakken zich bevinden. Bij stijgende kosten en gelijk blijvende prijzen worden de ontvangsten minder, waardoor geen geld om te sparen over- blijft. Daarbij komt dat veel geld wordt opgenomen voor investeringen, die tot doel hebben de bedrijfskosten te verla gen. Het is echter de vraag of al deze investeringen behoorlijk rendabel zijn. De heer H. de Lugt, voorzitter van de Coöperatieve Raiffeisenbank Texel, maakte deze opmerking aan het begin van de dinsdagavond in „De Zwaan ge houden jaarvergadering van de bank. Wijzende op de in verhouding tot de kosten veel te lage opbrengsten, sprak de heer De Lugt van „achtcruitboeren" en hoopte dat het verschijnsel tijdelijk zou zijn. In het jaarverslag van de bank werd er melding van gemaakt dat voor het eerst vrijwel de hele boekhouding door de computer van de centrale bank te Utrecht werd verwerkt Hierdoor was het mogelijk de steeds toenemende werkzaamheden met gemak op te van gen. Als gevolg van het feit, dat steeds meer bedrijven overgaan tot het betalen van salaris via de bank, steeg het aan tal rekeningen enorm: van 228 tot 2033, waarvan 831 privé-rekeningen. In het afgelopen jaar werd een bedrag van ƒ260.000,aan spaargelden minder in gelegd dan terugbetaald. Het totaal van spaargelden met bij geschreven rente en credit-saldi in re kening-courant steeg met ruim ƒ300 000. tot ƒ24.800 000,—. De credietverlening had een zo grote omvang dat voor gro tere leningen in de agrarische sector de hulp van de centrale bank moest wor den ingeroepen. De netto-winst bedroeg ƒ50 618,59, een bedrag dat met goed keuring van de leden werd toegevoegd aan de gewone reserve. In het afgelopen jaar traden 69 nieu we leden toe. 46 leden werden afge voerd wegens vertrek of overlijden. Het aantal leden bedraagt thans 1489. Aanpassing Van deze 1489 leden waren er dinsdag slechts dertig op de vergadering. Ze vertegenwoordigden echter meerdere bedrijfstakken, zodat hun aanwezigheid illustratief was voor de ontwikkeling, die de oorspronkelijk vooral op agrari sche belangen gerichte bank doormaakt. De leden gingen akkoord met een aantal wijzigingen van de statuten en het huis houdelijk reglement, die deels ook een tiidsaanpassing in die zin betekenden. Wel- en niet-landbouwers zijn nu op een lijn gesteld; de specialisering op agrarisch gebied blijft echter Verder is in de nieuwe regels bepaald dat het be stuur bepaalde taken kan delegeren en krijgt het bestuur het recht zonder be sluit van de ledenvergadering over te gaan tot deelname of oprichting van met de bank verband houdende rechts personen. Dat de aanwezige leden de vernieuwde statuten goedkeurden, bete kende niet dat ze konden worden vast gesteld. want daarvoor moet driekwart van het aantal leden aanwezig zijn Er (Vervolg van pagina 1) Ook de heer J. Zuidewind, voorzitter van de jonge ondernemersorganisatie, complimenteerde met de uitbreiding. Hij sprak zijn bewondering niet alleen jegens Bakker sr. maar ook jegens de heer Bob Bakker, die heeft bewezen een sterk-vooruitstrevende zakenman te zijn, waaraan ook de jonge ondernemers veel hebben te danken, Dat de Wever straat winkelstraat blijft verheugde de heer Zuidewind. Plannen om het win kelcentrum buiten het dorpscentrum te brengen zijn gelukkig niet doorgegaan. De heer J. Bregman, namens de Rota- ryclub Den Helder sprekend, vertelde met de familie Bakker nauw bevriend te zijn. ,Deze zaak zou in Amsterdam een goed figuur slaan aldus de heer Bregman. Verheugend is het dat Gerard Bakker een zoon heeft, die hem op volgt Het probleem van dit soort zaken is nl. dat ze te groot zijn om te verko- pen. Er werd ook gesproken namens de Rotaryclub Texel en wel door de heer Martien Bakker Zelf wist deze maar al te goed wat het betekent om een zaak herhaaldelijk te moeten uitbreiden. Dat tenslotte dit resultaat uit de bus was gekomen, vond hij een felicitatie waard en hij prees zich gelukkig met een za kenman als Gerard Bakker in de Rota ryclub te mogen zitten. Ordening en organisatie De heer G. Bakker, de sprekers dan kend voor hun vele lovende woorden, vertelde dat hij altijd bijzondere liefde voor zijn werk heeft gehad. Gevoel voor ordening en organisatie bleek zeer be langrijk te zijn. „Dat had ik al toen ik m'n vader in zijn winkeltje hielp. Ik te kende met krijt de looppaden op de grond en binnen de strepen mocht ab soluut geen rommel staan. Dat is zo gebleven. Als ik nu drie busjes zie die niet precies op een rij staan, begint het te kriebelen bij me". De heer Bakker voegde eraan toe dat het minstens even belangrijk is om in deze dynamische üjd op je qui vive te zijn Met Potgieter was hij van mening dat slechts ver nieuwing kan behouden; achter blijft wie stil blijft staan. Een andere leuze die de heer Bakker zoveel mogelijk in praktijk bracht is: „Half werk, laat 't. Doe het goed of laat 't". zal nu een tweede vergadering worden uitgeschreven, op woensdagavond 9 april. De dan aanwezige leden zullen wel kunnen beslissen. Overgang De leden gingen akkoord met de ba lans en verlies- en winstrekening. De heer C Merckx had echter het bedrag van ƒ33.850,aan afschrijvingen graag nader gespecificeerd gezien. Beloofd werd dat dit in het vervolg zal gebeu ren. De heer J. v.d Vis Azn. merkte op, dat de algemene kosten met meer dan een ton waren gestegen, nl. van ƒ324.116,20 tot ƒ426.632,13. Hij vond dat wel erg rigoreus en vroeg een verkla ring. Uitgelegd werd dat de personeels kosten met ƒ282.000,— zijn gestegen en en rest van de stijging is het gevolg van de kosten die het overschakelen op het computersysteem hebben veroor zaakt. „De bank is in de overgang!" zo werd opgemerkt. De heer H. P. Houwing uit De Koog werd als bestuurslid herkozen. Voor de heer P. M. Mantje, als lid van de raad van toezicht, die wegens het berei ken van de gestelde leeftijdsgrens niet herkiesbaar was, werd de heer J. van der Vis Azn. uit Oosterend gekozen. Afscheidscadeau De heer P. Witte sprak lovende woorden tot de scheidende heer Mantje. Vanaf 21 december 1948 beeft Mantje deel uitgemaakt van de raad van toe zicht en daarbij heeft hij zich laten ken nen als een prettige en serieuze man, waaraan het bestuur en directie veel dank verschuldigd zijn. Als geschenk overhandigde de heer Witte een viertal boeken, de „Encyclopedie voor Zelf studie". De heer Mantje zei terug te zien op een taak, die hij met genoegen vervulde. Hij vond het jammer, dat hij er nu mee moest stoppen. De heer Jacob Witte uit Den Burg is gisterochtend onderscheiden met de zil veren eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Hij had de onderscheiding te danken aan de 40-ja- rige periode van trouw dienstbetoon op het bedrijf van de heer S. Kcijser in „De Ilal". De plechtigheid, in gemoedelijke sfeer had plaats in de huiskamer van de familie Keijser. De heer Keijser sprak van een bijzondere en feestelijijke dag en vertelde dat in de afgelopen veertig jaar nooit onaangename woor den met zijn medewerker had gehad. Het bedrijf ging bij hem vóór alles. Ty perend voor de mentaliteit van deze harde werker is, dat hij enkele jaren geleden in de gelegenheid kwam om zijn familie in Zuid-Afrika te bezoeken, maar dat hij niet eerder dan in septem ber* wilde vertrekken, want dan was pas net drukste werk achter de rug! Een ontroerende gebeurtenis die ook illu stratief is voor het karakter van de heer Witte, werd gememoreerd door mevrouw Keijser. Toen ten tijde van de Russenoorlog het hele gebied van De Hal in de vuurlinie dreigde te ko men en ontruimd moest worden, bleef Witte op zijn post want het was immers lammertijd Ambtsketen Burgemeester Sprenger vond de on derscheiding een zo belangrijke gebeur tenis, dat hij zich met het ambtsketen had gesierd. Mr Sprenger noemde de heer Witte een bijzonder mens, die ook na het bereiken van de pensioengerech tigde leeftijd het bedrijf trouw bleef. Witte kan overigens terugzien op een bewogen agrarische carrière. Hij begon in de crisisjaren, maakte de bezetting mee, het herstel na die tijd, de februari- ramp en de ruilverkaveling. „Bijzondere mensen hebben recht op een bijzondere beloning", aldus Mr Sprenger, die de onderscheiding door mevrouw Keijser liet opspelden. Het had H.M. de Konin gin dan ook behaagd Witte te onder scheiden met de zilveren medaille in plaats van de bronzen plak, die bij 40- jarige jubilea het meest gebruikelijk is. Mr. Sprenger vertelde, dat er nog aan is gedacht de heer Witte een cadeau in geld te geven, bijvoorbeeld 1 cent voor elk der 18.000 lammeren, die hij in de afgelopen veertig jaar ter wereld heeft GEMEENTEAVOND OP 24 MAART De gemeente-avond van de Hervorm de gemeente Den Burg wordt niet, zo als werd meegedeeld in het gemeente blad, gehouden op vrijdag 21 maart, maar op maandag 24 maart. OECUMENISCHE DIENST TE DE KOOG DE KOOG Op zondag 23 maart, 's avonds om acht uur, zal in de R. K. kerk te De Koog een oecumenische lijdensdienst worden gehouden. Daarin zullen voorgaan ds. Koopmans, ds. Waardenburg en pastor Boilerman. Medewerking wordt verleend door het gemengd koor „Advendo". GESLAAGDEN APPLICATIECURSUS Vier van de zes Texelaars, die deel namen aan de applicatiecursus van de stichting Vakonderwijs Horecabedrij ven zijn maandag in Den Helder ge slaagd. Het waren mej W. G. A. Leien, mej. A. Huisman,, mevrouw M. H. Eel- man en de heer W. F. van Hintum. Maandag werd in „Bonne esperence" te Den Helder het praktisch gedeelte van het examen afgenomen, waarbij de can- didaten dranken en kleine eetwaren moesten serveren, een groot menu ser veren en opdekken etc. Bij voldoende belangstelling zal vol gend jaar weer een applicatiecursus in de kop van Noordholland worden ge houden, misschien zelfs op Texel. PROGRAMMA TETAK Zaterdag a.s.: Heren 1 tegen Be Fair 2 in Breezand om 16.00 uur. Heren 2 tegen Spirit 7 in Zuid-Schar- woude om 18.00 uur Dames 1 tegen Spirit 3 in Zuid-Schar- woude om 18.00 uur. zien komen. Maar de arme gemeente bschikt helaas niet over dat geld, zo dat een andere weg werd bewandeld om de waardering voor de trouwe dienst tot uitdrukking te brengen. Oorkonde De heer M. Roeper sprak felicitatie woorden namens de afd. Texel van de Hollandse maatschappij van Landbouw. Ook hij wees op de uitstekende ver standhouding tussen werknemer en werkgever, die voor een goede gang van zaken op de boerderij zo belangrijk is. Namens het hoofdbestuur van de Hol landse Maatschappij overhandigde hij een oorkonde, die na te zijn ingelijst een plaatsje in de huiskamer van Witte zal krijgen. Dat wordt dan de tweede oor konde, want een soortgelijk „diploma" kreeg hij bij zijn 25-jarig jubileum. KOM EERST ZELF KIJKEN NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen in de pt GYMNASTIEKVERENIGING TEXEL Mededelingen betreffende de onder linge wedstrijden en halve finales. £^[Ï22 maart tot en met 28 maart, tel» Op maandag 24 maart, op dinsdag 25 2182, b.g.g. tel. 2406. maart en op vrijdag 28 maart zullen de ;j onderlinge wedstrijden van G.V.T. in de Burgemeester De Koning-hal wor den gehouden Hieronder volgt de wed strijdindeling, de data en de uren. Wedstrijd meisjes 12 t'm 15 jr.: maan dag 24 maart aanvangstijd 18.00 uur Wedstrijd dames 16 jr. en ouder: maan dag 24 maart aanvangstijd 21.00 uur Wedstrijd meisjes 6 en 7 jr.: dinsdag 17.15 uur tot 25 maart aanvangstijd 18.15 uur. Wedstrijd "meisjes 8 en 9 jr.: dinsdag 25 maart aanvangstijd 18.15 uur tot 19.15 uur. Wedstrijd meisjes 10 en 11 jr.: dinsdag 25 maart aanvangstijd 19.15 uur tot 20.15 uur. Wedstrijd jongens 6 en 7 jr vrijdag 28 maart aanvangstijd 17.15 uur tot 18.15 uur. Wedstrijd jongens 8 en 9 jr.: vrijdag 28 maart aanvangstijd 18.15 uur tot 19.15 uur. Wedstrijd jongens 10 en 11 jr.: vrijdag 28 maart aanvangstijd 19.15 uur tot 20.00 uur. Wedstrijd jongens 12 t/m 15 jr.: vrijdag 28 maart aanvangstijd 20.00 uur tot 21.00 uur. Wedstrijd heren 15 jr. en ouder: vrijdag 28 maart aanvangstijd 21.00 uur. Voor meisjes en jongens vanaf 12 jr zijn deze wedstrijden meteen de halve finales voor het Texels Kampioenschap. Ditzelfde geldt voor de dames en de heren. In verband met de te houden wed strijden zullen de volgende lessen geen doorgang vinden: dames maandag 21.15 - 22.30 uur. De dames van maandag kunnen eventueel dinsdag 25 maart om 9.15 uur op les komen. Maandag 31 maart is er geen gym voor junioren en dames i.v.m. HBS-avond. Dinsdag 1 april geen extra training. Dinsdag kleuters en extra taining. Belangstellenden voor deze wedstrij den kunnen zoals altijd kosteloos ge bruik maken van het balcon. ZON, MAAN EN IIOOG WATER De zon komt 23 maart op om 6.36 uur cn gaat onder om 18.58 uur; 26 maart op om 6.29 uur cn onder om 19.03. Maan- 26 maart E.K.; 2 april V.M. Hoog water ter rede van Oudeschild 21 mrt 10.32 cn 22.46; 22 mrt 10 57 en 23 06; 23 mrt 11.21 en 23.29; 24 mrt 11.47 en 23.56; 25 mrt 12.18 en 26 mrt 0.30 cn 12.57; 27 mrt 1.25 en 14.00; 28 mrt 2.51 en 15.33; 29 mrt. 4.24 en 17.02. Aan het strand ongeveer een uur eerder' hoog water. CONSULTATIEBUREAU VOO ZUIGELINGEN De zuigelingen, die aan de 'zijn, worden op het bureau vers op de tijden dat hun eigen hui icitting heeft. Deze tijden zijn als 'dokter Van Loon, ^voensdag 26 om 13.00 uur; dokter Coutinlio, woensdag 26 van 15.00 tot 16.30 uur. WEEKENDDIENST ARTSEN van zaterdagochtend 8 uur te maandagochtend 8 uur. Dokter BARNARD, Oosterend, (2223) 234. GROENE KRUIS ingaande vrijdag 24 uur tot er maandag 13.00 uur Zr. MANNESSEN, Den Burg, (02220) 2414. R.K. KERKDIENSTEN weekend 22 en 23 maart 1969 Den Burg: zaterdag 19.30 uur zondag: 8 30 en 10.30 uur. De Koog zondag 10.00 uur De Cocksdorp: zaterdag 19 30 uur zondag 8.30 uur Oosterend: zondag 10.00 en 19.30 Oudeschild: zaterdag 19.00 uur zondag 10.30 uur Den Hoorn: zondag 9.00 en 19.00 PROTESTANTSE KERKDIENST! zondag 23 maart 1969 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10.00 uur ds. Frocntjcs m.m.v. het dameskoor o.l.v. de heer ik J. Visser De Cocksdorp 10.00 uur ds. Socsan Den Hoorn 10.00 uur ds. Visser De Koog 20 00 uur oecumenische dienst R. K. kerk 10.30 uur Jeugdkapcl De Waal 10 00 uur ds Waardenburg Oostcrcnd 9.45 uur ds. M. A. van Rhijs Oudeschild 11.00 uur ds. M. A. van Rb ur OECUMENISCHE DIENST De Koog, 20.00 uur in de R K. kerk GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10.00 uur ds. M. Pos van Wi biduur voor gewas en arbeid 16.45 uur ds. M. Pos van Wczcp Oosterend 10.00 en 15.00 uur ds. Kn GEREFORMEERDE GEMEENT! Oosterend 10.00 en 16.00 uur Dienst in het Gebouw voor Chr. Belans DOOPSGEZINDE GEMEENTE }Den Burg 10 00 uur ds. Koopmans kerkbusje Den Hoorn, dienst voor wijken. Naar aanleiding van het verslag van de vergadering van de Stichting Cul tureel Werk in de krant van dinsdag 11 maart j.l., zou ik graag nog even nader ingaan op het punt „subsidie voor de jeugdsoos". Het Stichtingsbestuur bleek het niet eens te zijn over het wel of niet toe kennen van subsidie aan de jeugdsoos. Vooral mevrouw Langeveld en de he ren Zegers en Roeper schenen er niet bijster veel voor te voelen. Zij moti veerden dit als volgt; -fa de jongeren moeten eerst maar eens wat laten zien. In Zuid-Eierland be staat een soortgelijke soos die zichzelf kostelijk helpt. fa de groep moet zichzelf zoveel mo gelijk bedruipen. fa de groep moet eerst haar bestaans kracht maar eens bewijzen. Nu weet ik niet hoe dergelijke uit spraken bij u ontvangen worden, maar voor mij is zoiets bijzonder moeilijk te verwerken. Vooral omdat deze opmer kingen komen van mensen die zich waarschijnlijk -niet voldoende hebben geinformeerd omtrent het doel en de aard van de jeugdsociëteit. En ik vraag me af hoe je over het wel of niet geven van subsidie moet oordelen als je niet eens preoies weet wie de subsidieaan vraag ingediend heeft. Want zowel mevrouw Langeveld als de heren Roe per en Zegers hebben nagelaten e'ens bij ons in de jeugdsociëteit te komen kijken. Ook hebben ze geen enkele vorm van contact gehad met het be stuur. Ja, en dan kun je verwachten dat er vergelijkingen worden getrokken tus sen de jeugdsociëteit en een andere vorm van jeugdwerk die in Eierland wordt bedreven. En dan kun je ook uit spraken gaan verwachten als „de groep moet zichzelf kunnen bedruipen". Men weet immers totaal niets van de finan ciële positie van de soos. Men weet niet waar het geld aan besteed wordt, men weet niet eens hoeveel geld er eigen lijk besteed wordt. Het meest heeft me echter de uit spraak van de heer Roeper geërgerd die vond dat de groep haar bestaans kracht maar eens moest gaan bewijzen. En dat zegt hij nadat de soos al twee maanden draait en een gemiddeld aan tal bezoekers van 100 man per keer heeft. U begrijpt dat een dergelijke op merking een klap in het gezicht bete kent voor mensen die vrijwel het ge hele weekend in de weer zijn en ook door de week vaak nog verscheidene uren aan de sociëteit besteden. Zoals ik al meer gedaan heb, zou ik de vraag willen stellen: „Wat wil men nu eigenlijk?" Aan de ene kant gaat er geen vergadering voorbij of er wordt geklaagd over het toenemend bezoek van de jeugd aan bars en dancings en aan de andere kant is men niet bereid om aan mensen die hier verandering in willen brengen, steun te verlenen. Ik zou tot slot mevrouw Langeveld en de heren Roeper en Zegers uit wil len nodigen om een kijkje in de jeugd soos te komen nemen, dan kunnen ze zich een gefundeerd oordeel vormen hoe het toegaat in een ruimte waar de jeugd zich creatief uit. Joop Koning, Trompstraat 8, Oudeschild TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,60: elke regel méér ƒ0,50. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 uur in de Boekh.) en onder nummer ƒ0,50 meer. Alles inclusief 4°/o B.T.W. Uw kinderen naar de Zondagsschool? Wij ont vangen ze graag. De Ge reformeerde Zondags school Den Burg. Ingang poort naast de kerk. 10 u. leeftijd 4-8 jr.; 11.15 u. leeftijd 9-12 jaar. Con tactadressen: G. Bakker, Boogerd 30, tel 2838, of I de Boer, Wilhelminalaan 43, tel. 2804 Te koop een hoes voor Renault 4. J. Vermeulen, Wilhelminalaan 32, Boks- berg, Den Burg Te koop bankstel, in goede staat. Kogerstraat 39 Te koop spiraalbedden met onderdek en matras sen. „De Toekomst", De Koog, tel. (02228) 236 Te koop wegens ver trek 2 grasmachines, 1 grote en 1 kleine. W. v. Beierenstr 19, Den Burg Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Voor oud ijzer, lompen, metalen en bruikbaar ijzer. J. W. Schagen Wagemakerstraat 28, Den Burg tel. (02220) 2470 - Doe het zelf eens. Re pareer zaterdags zelf uw auto bij Garage Dros n v. Eierland C 49 Aardappels?? „Irene"'! De allerbeste. P. Eelman, Nieuw Leven B 12, tel. 3038 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13252. Theorieles met films en kleurendia's vrijdags l pension Visser. Schoon oordsingel 17. DenBurg Schoonmaakbedrijf Harm Spigt, tel. (02228) 311 Te koop gevr. 2e hands autoped. Mevr. Reitsma, Den Hoorn, tel. (02226) 228 Met grote blijd geven wij U kennu de geboorte van dochter Ester Manuch W. Halsema C. Halsema-M 17 maart 1969, Burgerhoutstraat 7.1 Den Burg. rd V pi 1U id Kennisgeving Folklore: Onder de Burgertoren, is een „stickertje" geboren Te koop goed onderh. geheel uitneemb. groene kinderwagen. Mevr. Reitsma, Den Hoorn, tel. (02226) 228 Met blijdschap geven wij U kennis van de ge boorte van onze zoon en dochter Bart en Ingrid E. A. van Heerwaarden- Schoenmaker J. van Heerwaarden Hans Marjo Rob Mienterglop K 25 A, De Koog, Texel, 20 maart 1969. Met grote vreugd ven wij kennis van boorte van Herman Sijbrac J. G. H. Wentink M. C. Wentink-K Bernard Annet Koen Coosje Zeddam, 18 maart Ir. B. Kersjesweg Met grote vreugi dankbaarheid geve U kennis van de gd van onze zoon Martin Hendrik J. Timmer H. Tiramer-Hu; 17 maart 1969, Wilhelminalaan 15, Den Burg, Texel. Voor Uw blijk deelneming en med met het o verlij dec onze geliefde vader JACOBUS MECHIELSE)' zeggen wij U ha dank. Familie Mechi Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier land, telefoon (02225) 297 Voor al uw blopmpr* en Voor al uw bloemen en planten, bruids- en graf- werk. Bloemenmagazijn Myosotis, H. P. Rijk, Waalderstraat 29, Den Burg, telefoon 3015 Voor gebruikte en on geregelde meubelen. J. Jongedijk, Schilderend 60 tel. (02220) 2777. Alle verzekeringen en financ. J. Dekker, Koger straat 33, tel. (02220) 2833 U.D I. was zó Te koop Zündapp brommer, sport combi- nette (blauw) i.z.g.st., lVs jaar oud. J. Pieterse, Oranjestr. 12, Oosterend Te koop gevraagd een box. grieven met prijsop gaven onder no. 208 bur. van dit blad Op 20 maart j.l. was het 40 jaar geleden, dat de heer G. Smit bij ons in dienst trad. Daarvoor wordt er voor hem een recej gehouden op zaterdag 22 maart a.s. van 15 17.00 uur in Hotel „De Lindeboom-Texel J. C. RAB N.V. Na ruim een jaar aan onze zorgen te toevertrouwd, nam God weer tot Zich aller lieveling Theo Math. Smit M. M. Smit-Meester Annette Verina Jan Texel, 18 maart 1969, Middellandseweg S 30c. De Engelenmis zal plaats hebben vrije morgen 21 maart om 10.30 uur in de Y~- chiekerk van de H. Joannes de Doper te Burg, waarna de begrafenis op het R.K. k« hof aldaar.

Texelsche Courant | 1969 | | pagina 2