uw prils f.436r uw prijs f.224,- diepvrieskast met linde kistmodel 255 liter f.350r linde tafelmodel 50 liter hoe kunt u bestellen OOK U KUNT FILMEN! Dat is Centra's diepvriesidee over nog uitgekiender huishouden. IÈ! Op verschillende manieren ook de Uwe! Een goed idee. Kip en vlees kopen als de prijzen iaag zijn; groente en fruit halen als de markt wordt overstroomd. Zo krijgt u honderden liters rijk geconserveerde voorraad in buis. En als u zin hebt haalt u al dat heerlijks weer uit de versheid en vitamine vasthoudende diepvriezer. Met zo'n provisie kast begint u zorgeloos aan de laatste week van de maand en aan het dure jaargetijde. HH winkel waarde Bij Centra-per-Post f 398,50 en 3 volle Centra Spaarkaarten f 37,50 F winkel waarde E22TZ Bij Centra-per-Post f 199, - en? volle Centra Spaarkaarten f 25, - welk model diepvrieskast hebt u nodig? uw keuken al vol? is dat nou wel vertrouwd, zo'n aanbieding? garantie en service wat is diepvriezen? is diepvriezen moeilijk en bewerkelijk? wat kunt u allemaal diepvriezen? centra's diepvriesidee over nog uitgekiender huishouden gMMUfcyy .■■Jgre'SMI centra per Dat hangt af van der beschikbare ruimte, van de grootte van uw gezin en van de vraag of u alle mogelijkheden wilt benutten. Het Linde Tafelmodel van 50 liter Is een handzame provisiekast ala u alleen de allernoodzakelijkste dingen wilt conserveren. Het Linde Kistmodel met z'n royale Inhoud van 255 liter 19 het Ideale formaat voor de hulsvrouw die (naast het bewaren van kant en klarè diepvriesartikelen) liefhebberij heeft In het zelf invriezen van verse producten. Maar de diepvriezer hoeft niet per sé In de keuken, beter is een plekje in de kelder, op zolder, In garage of schuur. komt mis schien maar eens per dag in uw diepvriezer; daarom kunt u hem in elke geschikte hoek wegstoppen. Jazeker, want Centra-per-Post maakt van het merk geen geheim. Het is een echte Linde, het degelljkste merk ter wereld met een jarenlange reputatie in koel- en vriestechnlek. zijn dus gegarandeerd. U hebt een vol jaar garanüe op belde typen en een garantie van 5 jaar op de motorcompressor. En wat de service betreft, u zult er waarschijnlijk nooit behoefte aan hebben, maar voor het geval dèt; er zijn 14 service-stations ter be schikking en er staan 30 service-auto's klaar. Diepvriezen is de meest ideale manier voor het conserveren Van levensmiddelen. Kleur, uiterlijk en smaak, versheid en vitaminen blij ven beter bewaard dan bij welke conserveringsmethode dan ook. Hoe dat kan? Omdat u in een diepvrieskast veel lagere temperaturen bereikt dan in het vriesvak van de beste koelkast. Levensmiddelen kunt u nu snel invriezen, net zoals de diepvries industrie dit doet. Dat is het hele geheim. Het diepvriezen zelf doet u door het omdraaien van de knop. Eer9t op de diepvriesstand (tot ca. 35° onder nul) en na een paar uur op de bewaarstand (ca. 18° onder nul). Het werk dat aan het diepvriezen vooraf gaat beperkt zich tot het schoonmaken en vriesklaar maken. Groente moet bijv. eventjes geblancheerd worden (een minuutje boven de stoom, daarna onder de koude kraan). En natuurlijk moeten alle producten verpakt wor den In cellofaan, polyzakjes of aluminiumfolie. Keurig, al die stapeltjes vol versheid in uw eigen provisiekast! In de eerste plaats natuurlijk de diepvriesproducten die u kant en klaar bevroren koopt, zoals „de goedkope kip-aanbieding van de week" of de voordelige aanbie ding diepvriesgroente. Die kunt u nu veel langer bewaren dan in een normale koelkast. Wat het zélf invriezen betreft: bij uw Linde diepvrieskast krijgt u van Centra-per-Post gratis een door vakmensen geschreven pocketboek, met 200 bladzijden vol diepvriestips en recepten. U kunt uw diepvrieskast bestellen bij uw Centra-winkelier. U over handigt hem de spaarkaarten en contanten en Centra-per-Post zorgt voor de rest. U krijgt dan met enkele weken uw diepvrieskast thuisbezorgd. De aanleg is geen enkel probleem, een geaard stopcontact Is alles wat u nodig hebt. U hebt nog geen spaarkaarten? Dan doet u er verstandig aan bij uw Centra-winkelier de diepvries kast van uw keuze alvast te laten reserveren. Dan weet u zeker dat u hem krijgt wanneer u straks de benodigde kaarten vol hebt. Haal bij uw Centra-winkelier de speciale diepvriesfolder met alle informatie. Komt U eens praten bij Uw FiLMADVISEUR

Texelsche Courant | 1969 | | pagina 6