Zaterdag ieder welkom op openbare les AGENDA GVT haakt in op actie Ds. Soesan neemt afscheid Stichting Cultureel Werk vergaderde VERVOLG VAN PAG. 1 Het bestuur en de instructeur van Gymvereniging Texel hebben met groot enthousiasme ingehaakt op de inzame- lingsaktie „In Holland komt een huis". Instructeur G. Praamstra kreeg vrij mandaat om zaterdagavond een bijzon deze gymnastiekavond te organiseren en het verenigingsorgaan besteedde deze week ruimschoots aandacht aan de aktie en het doel daarvan. De heer Praamstra en het bestuur willen graag een duidelijk verband leg gen tussen enerzijds de overvloedige mogelijkheden, die gezonde mensen hebben om zich bewust te zijn van de grote gave die een gezond lichaam is en anderzijds de bijzondere zorg die de lichamelijk gehandicapte medemens be hoeft. Het is een samenhang, die tege lijkertijd een schril contrast opwerpt.. Het contrast van de vrijwillige, in vro lijk verenigingsverband beoefende sport met de oneindige moeilijkheden van de specialisten in hun strijd voor een (her nieuwd) functioneren van de spierstel sels van hun patiënten. G.V.T. hoopt ook enig begrip te kweken voor de be voorrechte positie waarin de lichame lijk gezonden verkeren zonder dat deze er zich bewust van zijn. Aan gymnastiek doen is natuurlijk niet een antwoord op alle levensvragen. Maar voldoende aandacht voor het eigen lichaam past wel in de eigentijdse op vatting van gezond leven. „Gymnastiek heeft alleen al een sociale functie om dat het de teamgeest bevordert", zegt de heer Praamstra. „De jeugd leert respect te hebben voor de zwakkere wanneer deze bij de lessen niet zo goed kan mee komen", zegt hij. Er is echter ook een bepaalde sociale doelstelling. Daarvan is de gymnastiek voor moeder en kind een uitstekend voorbeeld. Tijdens deze les sen is de kleuter meer dan het werk tuig waarmee de moeder lichte oefenin gen kan doen. Het kind leert met zijn moeder te spelen en andersom verste vigt het de band. Later kan het kind doorgaan met gymnastiek en ook de moeder kan haar lichamelijke conditie op peil blijven houden. Maar de basis is gelegd in die eerste jaren van gezamen lijk oefenen. Onderhoud In 't al eerder genoemde nummer van ,Ons Turnblad' wijdt de heer Praamstra enkele bladzijden aan de vraag of onze lichamelijke verzorging wel zo goed is. Hij zegt dat wij veelal van mening zijn, dat regelmatig gebruik van de douche een voldoende waarborg hiervoor is. Aan de hand van een dagelijks ge bruiksmiddel, de auto, kan hij dit dui delijk illustreren. Trouwe wasbeurten voorkomen nog geen slijtage of gebre ken. Er zijn onderhoudswerkzaamheden nodig, die in het algemeen grote repara ties kunnen voorkomen. De heer Praam stra: „In dezelfde zin kunnen we over het onderhoud van ons lichaam spre ken". Hij laat dan de heer Krijnen, heil- gymnast en masseur aan het woord. „,Om ons lichaam gezond te houden", aldus de heer Krijnen, „tellen niet al leen de factoren: verantwoorde voeding, hygiëne, huisvesting, arbeidssfeer, etc. mee, maar ook voldoende lichamelijke inspanning. Deze stimuleert de werking van o.a. het hart- en vaatstelsel, longen en het spierenstelsel. Vooral de buik spieren hebben veel training nodig, daar zij in ons „zittend" bestaan steeds CURSUSSEN „OVERKOEPELING" TREKKEN ONVOLDOENDE BELANGSTELLING De onlangs gestarte cursussen van 't Overkoepelend Orgaan van Vrouwen organisaties zijn lang niet allen volge boekt. De aankondiging van de cursus sen stond op een onopvallend plaatsje in de 12 pagina's tellende Texelse Cou rant van 3 oktober en is daarom wel licht door veel dames over het hoofd gezien. Het gevolg is dat de cadeautjes cursus te 'Den Burg is volgeboekt. Voor alle andere cursussen kunnen nog deel neemsters worden ingeschreven. Opga ve dient, met veel spoed te geschieden aangezien de eerste lessen reeds zijn gegeven. Voor de cursus cadeautjes maken te Den Hoorn (op dinsdagmiddagen van 2 - 4.30 uur in het verenigingsgebouw naast de pastorie) kan men zich opge ven bij mevrouw De Graaf, De Westen, telefoon 263. Voor de vervolgcursus naaien te De Cocksdorp dient opgave te geschieden bij hotel „Kikkert" waar de cursus ook wordt gegeven op de dinsdagmiddagen van 2 - 4.30 uur. Voor deze cursus te Oudeschild (op de dinsdagavonden van 7.30 - 10.00 uur) kan men zich opgeven bij mevrouw Visser, telefoon 2768. Opgave voor de cursus „Variaties met brood" (op 13, 20 en 27 oktober) in het dorpshuis te De Waal 's middags van 2 - 4.30 uur bij mevrouw Plaats man, telefoon 3190. Dezelfde cursus wordt op deze data 's avonds van 7.30 - 10.00 uur in „De Bijenkorf" te Oosterend gegeven. Op gave bij mevrouw Zegers, telefoon 458. Voor „Woord en wederwoord" (14 en 28 oktober en 4 noverber bij mevrouw Timmer, Beatnxlaan 100) kan opgave geschieden bij mevrouw van der Knaap telefoon 2536. In Eierland wordt deze cursus op de zelfde dagen 's avonds om half acht ge geven bij mevrouw Dijkshoorn, „De Oorsprong" waar men zich ook kan op geven (telefoon 208). meer verzwakken. Ze vormen met de rug- en zijwaartse rompspieren een na tuurlijk spiercorset, dat het bekken en de lendenwervelkolom in de goede stand fixeert. Door verzwakte buikspie ren is het evenwicht verstoord; en ont staat een houdingsafwijking (een voor- overgekanteld bekken en een lage, holle rug) waarbij klachten kunnen optreden. Verder hebben de buikspieren veel in vloed op de bloedcirculatie, de adem haling en de buikorganen. Uit een en ander blijkt wel het belang van sport beoefening naast het ontspannende ele ment". In het kader van de aktie „In Hol land komt een huis" organiseert GVT zaterdagavond in de De Koning-hal een opënbare les, die de nadruk nog eens moet leggen op de noodzaak van sport beoefening door de niet-gehandicaptc mens. De heer Praamstra schrijft hier over :„De niet-gehandicapten zijn zich er in de praktijk vaak te weinig van be wust, hoe gelukkig zij zijn". De jeugd wordt het nog vrij gemakkelijk gemaakt om bewegingsarmoede te bestrijden. Ouders en opvoeders zorgen er meestal wel voor, dat de kinderen iets aan sport doen. „Maar als men eenmaal dit be schermende milieu is ontgroeid, kunnen velen niet de geringe discipline opbren gen om door te gaan met dit onderhoud van het lichaam. Veelal wordt dit ver zuim te laat gerealiseerd. Men vindt het dan bijzonder moeilijk zich in te passen in groeperingen waar dit onderhoud ge organiseerd wordt bedreven. De angst om lichamelijk slechter (verwaarloos- der) te zullen zijn dan anderen is vaak zo groot, dat men er niet toe komt dit verzuim op te heffen". Vandaar dus die avond, zaterdag in de De Koninghal, waar dames en heren, meisjes en jongens welkom zijn. Zij, die hun „drempelvrees" hebben overwon nen, zullen zich beslist niet tekort ge daan voelen. En als ze het kennelijke plezier hebben gezien, waarmee de he ren van het „buikjesgym" zich door de heer Praamstra laten afbeulen, zullen ze ongetwijfeld popelend hun beurt af wachten. Het programma voor zaterdagavond: 19.00 uur: openbare les dames 19.30 uur: demonstratie springnummers door GVT-ploeg; 20.00 uur openbare les heren senioren. Met uitzondering van de demonstra ties staat deelname open voor iedereen. De entreeprijs, uiteraard ten bate van „In Holland komt een huis", bedraagt ƒ1,Als de belangstelling groot is kan het programma nog worden uitgebreid. Het Kon. Texels Fanfarekorps verleent muzikale medewerking. DE COCKSDORP Ds. W. A. Soe- san neemt zondag afscheid als predi kant van de N.H. gemeente De Cocks- dorp-Eierland. Zondagochtend om tien uur zal hij voor de laatste maal voor gaan in de dienst; na afloop bestaat gelegenheid afscheid te nemen. Er zal geen speciale afscheidsbijeenkomst wor den belegd. Zondag 19 oktdber 1969 zal ds. Soe san 's middags om half twee te Wijnje- terp intrede doen als predikant van de hervormde gemeente van Wijnjeterp en Duurswoude in de classis Heerenveen, waar hij beroepen is in de vakature van ds. G. J. J. Liefting, die op 29 sep tember van het vorige jaar (1968) naar Haskerhorne is vertrokken. Willem Albert Soesan werd op 21 fe bruari 1910 te Duisburg-Ruhrort in Duitsland geboren. Hij bezocht eerst het Baarns lyceum te Baarn en het christelijk lyceum te Zeist en studeerde vervolgens aan de rijksuniversiteit te Utrecht, waar hij in 1947 zijn kandi daatsexamen theologie en ongeveer een jaar later in 1948 ook zijn kerkelijk voorbereiden examen aflegde. Nadat de heer Soesan in 1949 door het provin ciaal kerkbestuur van Zeeland was toe gelaten tot de evengeliebediening in de Nederlands Hervormde Ke'rk werd hij op 2 oktober van datzelfde jaar (1949) door ds. C. J. J. Janse uit Gaanderen bij Doetinchem en toen nog predikant van de hervormde gemeente van Waal en Koog op Texel, bevestigd als predi kant van de hervormde gemeente van Eierland op Texel. Tijdens zijn 20-jarige ambtsbediemng als predikant van de hervormde ge meente van Eierland op Texel was ds. Soesan o.a. quaester van breed mini sterie van de ring Texel, vice-voorzit- ter van het dagelijks bestuur van de Stichting Cultureel Werk Texel en voorzitter van de afdeling Texel van Novib. Voorda ds. Soesan theologie ging stu deren was hij vele jaren werkzaam ge weest in administratieve betrekkingen. /f t R èi s Vrijdag 10 oktober Den Burg, LTS kantine, 20.00 uur, fo toclub De Kiekendief, fotocursus les 21. BRANDMELDING Bij brand altijd bellen (02220) 2066. Dit geldt voor alle dorpen, zowel over dag als 's nachts. EVANGELISATIESAMENKOMST Maandagavond 13 oktober, 8 uur, wordt in De Witte Burcht een evange lisatiesamenkomst gehouden. Spreker is de heer Fr. Niemeijer uit Alphen a.d. Rijn. Toegang is vrij voor ieder. school De Cocksdorp geen interesse heeft voor een rentedragend voorschot van de Stichting voor de aankoop van een busje voor het vervoer van kleu ters uit de polder. Blijkbaar kan het bestuur op een andere, aantrekkelijker manier, aan geld komen. Adviserend lid Na enige discussie ging men akkoord met de benoeming van de heer M. Binsbergen als adviserend bestuurslid in het centraal bestuur als vertegen woordiger van het dorpshuis De Wiele waal Deze procedure was nodig om dat de heer W. Albers (die oorspronke lijk als vertegenwoordiger van De Wie lewaal in het bestuur zit zijn plaats in het dorpshuisbestuur heeft afgestaan maar zijn zittingsperiode in het bestuur van de SCWT uitdient. Hij blijft dus tot 1 januari 1973 deze functie vervul len maar kan in die periode moeilijk als een vertegenwoordiger van De Wie lewaal worden gezien. Men wilde het dorpshuis echter tegemoet komen door de huidige voorzitter van De Wiele waal, de heer M. Binsbergen in het be stuur te- benoemen, zij het als advise rend lid en derhalve zonder stemrecht. De heer Joh. C. Roeper trok een verge lijking met de groep Harmsen en Koekoek in de tweede kamer, maar de heer Albers vond dat onjuist. Zijn ver houding met het dorpshuis is bepaald niet slecht; hij houdt de Waalder be langen terdege in het oog. Roeper bleef echter van mening dat een bestuurslid hoort te bedanken als hij geen deel meer uitmaakt van de groepering die hij moet vertegenwoordigen. Mr. Sprenger merkte op dat het nauwelijks zin heeft om hierover te discussieren. Men handelt conform de statuten. Beeldje Het beeld van het bloemen pluk kende kleutertje nabij de r.k. kleuter school aan de Gasthuisstraat is door onbekende vandalen beschadigd. Het beeldje is gemaakt van plastic. Vol gens mevrouw v. d. Eijk-Bierens zou het beter zijn om het in brons te gie ten. Dat wordt te duur, verwachtte Mr. Sprenger. Voor de heer Roeper was dit staaltje vernielzucht aanleiding om voor te stellen dat de' Stichting zich in spant om via scholen en ouders dtr slordigheid en vernielzucht te bestrij den. Volgens Mr. Sprenger stond het be paald niet vast dat de jeugd de bescha diging van het beeldje heeft veroor zaakt, maar wilde van het voorstel gaarne nota nemen. De heer De Haan vond het wel opmerkelijk dat de men taliteit in het buitenland zoveel anders is. Daar krijgen de kinderen op school en thuis het goede voorbeeld en wordt zonodig veel strenger opgetreden. De gevel van de Jan Drijverschool te Den Hoorn krijgt een versiering, voor stellende een zwerm vogels. De naam van Jan Drijver zal voor een goede ver houding iets worden opgeschoven. Voor een kunstzinnige verfraaiing van de imbecillenklas te Den Burg is ƒ1.500, beschikbaar, maar dit wordt te weinig geacht om er iets behoorlijks te kunnen maken. Het geld wordt daarom voorlo pig in het fonds voor kunstvoorwerpen gestort. Mevrouw P. E. Ie Noble-Sluimer werd tot schoonmaakster benoemd van het voormalige dorpshuis in Den Burg, waarin nu de muziekschool is geves tigd. Het bedrag dat daarmee is ge moeid is aanmerkelijk lager dan door de schoonmaakbedrijven was opgege- Subsidies Voorts werden enkele verzoeken om subsidies en rentedragende voorschot ten behandeld. Men ging daarbij ak koord met de voorstellen van de subsi diecommissie. Deze had zich onder meer beraden over de brief van Excel- sior-dirigent A. Kuik. Zoals bekend had deze op de slechte financiële toe stand van zijn korps gewezen, als ge volg van de grote toeloop van leden die allen van uniform en instrument voor zien moeten worden. De commissie wil de 't schrijven voor kennisgeving aan nemen omdat het niet van het bestuur afkomstig was, maar wees erop dat dit jaar voor de muziekverenigingen ƒ1.000,meer te verdelen is. De con tributie van de muziekverenigingen werd laag genoemd; hierin zou ook verandering moeten komen en verder vond de subsidiecommissie de invoe ring van een ledenstop voor een ver eniging als Excelsior niet zo verwer pelijk. Bij dat laatste zette burgemees ter Sprenger een vraagteken. De com missie was overigens van mening dat het wenselijk is de subsidie voor mu ziekverenigingen in 1970 tot tenminste ƒ5.000,op te trekken. Overigens zal ook de subsidie voor sportverenigingen omhoog moeten. De heer P. A. Zegers betoogde dat een lid van een sportvereniging duurder uit is dan een muzikant. Eerstgenoemde moet zijn hele uitrusting zelf betalen terwijl ook het uit te geven bedrag aan reis geld niet gering is. Volgens de com missie moet de subsidie aan de sport verenigingen in 1970 worden gebracht op ƒ10.000,wat een verdubbeling be tekent. Het voormalige dorpshuis Den Burg heeft een lekkend dak en slechte goten en schoorstenen. Reparatie van het een en ander kost ƒ10.000,Daartoe werd besloten. De kosten zullen in vijf jaar worden afgeschreven ten laste van de muziekschool, de nieuwe gebruiker van het gebouw. DS. KUITSE PREDIKANT DOOPSGEZINDE GEMEENTE TEXEL Ds. R. S. Kuitse uit Egmont aan Zee wordt de nieuwe predikant van de Doopsgezinde gemeente Texel. Ds. Kuitse, die als zendingspredikant in Indonesië en Afrika heeft gewerkt zal in de kerkdienst van zondag 2 no vember intrede doen. Deze dienst wordt gehouden in de Doopsgezinde kerk te Den Burg en begint om half elf. Na de dienst bestaat gelegenheid om met de nieuwe predikant kennis te maken. Een eerste gelegenheid tot ken nismaken is er al geweest, nl. vorige week vrijdag, toen hij tijdens een ge meenteavond met 65 van 70 stemmen werd gekozen. De Hors In de rondvraag maakte de heer A. Lap uit Den Hoorn zich zorgen over 't toekomstig gebruik van De Hors. Niet alleen voelde hij weinig voor de moge lijke bestemming als naturistenpara dijs, maar bij geruchte had hij ook ver nomen dat de marine er weer gaat schieten. Dat laatste werd volgens de vragensteller bevestigd door het feit dat de bestaande waarschuwingsborden momenteel opnieuw worden geschil derd. Volgens Mr. Sprenger hadden de borden betrekking op de oefeningen met sleepdoelen die wel eens op De Hors worden gehouden. Als de marine voornemens zou zijn het terrein weer als oefenplaats voor bombardements- oefeningen met bommen en raketten in gebruik te nemen zou de gemeente daarvan op de hoogte zijn want dan is een door B. en W. te verstrekken hin derwetvergunning nodig. Het nieuwe seizoen van de jeugdsoos is nog niet begonnen. Recreatieconsu lent J. M. de Vries vertelde dat naar een geschikt onderkomen wordt ge zocht. De heer Joh. C. Roeper zei het niet eens te zijn met een publicatie in de Texelse Courant waarin was gemeld dat het onlangs opgerichte Mannen koor te Oosterend op zondagochtend niet voor repetities in het dorpshuis te recht kon omdat een afspraak was ge maakt dat het dorpshuis op zondag al leen voor kerkelijke doeleinden be schikbaar is. De werkelijkheid is, aldus de heer Roeper, dat de beheerster op zondag niet hoeft te werken. Groepen onder goede leiding en waarvoor de aanwezigheid van de beheerster niet nodig is, kunnen echter de sleutel wel krijgen. De heer Roeper deelde ook nog mee dat het dorpshuistoestuur zich genood zaakt heeft gezien het gebruikstarief voor verenigingen op ƒ3,00 per uur te stellen. Mr. Sprenger zou graag hebben gezien dat het bestuur daarover tevo ren overleg had gepleegd. WEEKENDDIENSTEN ARTSEN: van zaterdagochtend 8 uur tot maandagochtend 8 uur Doktor BARNARD, Oosterend, (2223) 234. DIERENARTSEN van vrijdag 18.00 uur tot maandag 8.00 uur L. F. DEN HOUTER, Den Burg, (02220) 2527. GROENE KRUIS ingaande vrijdag 24 uur tot en maandag 13.00 uur Zr. MANNESSEN, Den Burg, (02220) 2414. - NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen in de peri 11 oktober t.e.m. 17 oktober^ telef 2182, b.g.g. telefoon 2069. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN De zuigelingen, die aan de ber zijn, worden op het bureau verwac op de tijden dat hun eigen "huisai zitting heeft. Deze tijden zijn als vo dokter Barnard, donderdag 16 oktob om 13.00 uur. dokter Elias, donderdag 16 pktob om 15.00 uur. PROTESTANTSE KERKDIENSTE Zendag 12 oktober 1969 HERVORMDE GEMEENTËN Den Burg, 10.00 uur, ds. Rozemond De Cocksdorp 10 uur ds. Soesan j afscheid van de gemeente Den Hoorn 10 uur ds. Visser De Waal, 10 00 uur, ds. Waardenburg^ viering H. Avondmaal De Koog. 19.30 uur, ds. Waardeniburg viering H. Avondmaal Oosterend, 9.45 uur, ds. Froentjes Oudeschild, 11.00 uur, ds. Froentjes GEREFORMEERDE KERK Den Burg, 10.00 uur, ds. P. B. Lei^gket van Groningen 16.30 uur ds. Lengkeek aansluiting met rusthuizen Oosterend, 9.30 uur, ds. KruitJ 15.00 uur ds. Kruithof GEREFORMEERDE GE! Oosterend 10.00 en 16.00 uur Dienst in het Gebouw voor Chr. Belang* DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg, 10.00 uur, me'j. ds. C. Soi tendijk uit Haarlem kerkbusje Den Hoorn R.K. KERKDIENSTEN weekend 11 en 12 oktober 1969 Den Burg: zaterdag 19.30 uur 1 zondag: 8 30 en 10.30 uur De Koog: zondag 10.00 uur j De Cocksdorp: zondag 10.00 en 19.00 uu Oosterend: zaterdag 19.30 uur, zondag 8.30 uur Oudeschild: zaterdag 19.00 uur zondag 10.30 uur Den Hoorn: zondag 9.00 en 19.00 uur T uithof m I emeeNte j TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,60; elke regel méér ƒ0,50. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 uur in de Boekh.) en onder nummer ƒ0,50 meer. Alles inclusief 4% B.T.W. Rekeningen? Uw druk kerij met vakmanschap N.V. v.h Langeveld de Rooij, tel. 2741 Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Voor oud ijzer, lompen, metalen en bruikbaar ijzer. J. W. Schagen, Wagemakerstraat 28, Den Burg, tel. (02220) 2470 Alle verzek. en financ. J. Dekker, Kogerstr. 33, Den Burg, (02220) 2833 Voor Uw verhuizingen van Koningsbruggen, Nieuweweg 13, Den Hel der, tel. (02235) 587. Wij verzorgen Uw declaratie. Direkt te aanvaarden: thuiswerk. Folders vou wen, adressen schrijven, enz. Inl. (postzegel in sluiten) „Unitex", Post box 184, 's-Hertogenbosch Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon. Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13252. Theorieles met films en kleurendia's vrijdags in pension Visser, Schoon oordsingel 17, Den Burg. Schoonmaakbedrijf Harm Spigt, tel. (02228) 311 Voor gebruikte en on geregelde meubelen J. Jongedijk, Schilderend 60 tel. (02220) 2777 Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 Visitekaartjes? Uw drukkerij met vakman schap: N.V. v.h. Lange veld_&deRooij-— Wat wilt u verdienen? Te koop oliehaard z.g.a.n. Schilderend 100, tel. (02220) 2887 Te koop 1 pr. gangloper 4 m. lang, 60 cm. breed 25,1 traploper (met roeden) 6 m. lang, 45 cm. breed 25,1 vlag ƒ10,Room, Schilder end 47 Te koop Mercedes 190 SL, met zomer- en win- terkap. Te bevr. na 6 uur Schoonoordsingel 7 Te koop een trouw japon, maat 36. Brieven onder no. 272 aan bur. Tex. Crt. Aangeboden 1 jaar oude Hoenson oliekachel, modern model, beige, vraagprijs ƒ150,Tel. (02220) 2283 U.D.I wordt weer goed! Te koop Wartburg 1000 bj. '65; km.stand 36.000. Vraagprijs ƒ1500,Ver hagen, Schoonoordsingel 17 Wie heeft onze grote cyperse kater met witte bef en witte pootjes ge zien? Naam Pet of Bram. Hij is zondag bij de Doopsgezinde kerk zoek geraakt. Graag bericht aan Roeper, Akenbuurt, tel. (02220) 2562 Cees Commandeur, „De Stolp" H 69, Den Hoorn, Texel, en Reintje van der Meulen, „Don Bosco", S 29a, Oudeschild, Texel, geven U, mede namens wederzijdse ouders, ken nis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvin den op vrijdag 17 oktober v.m. 11.45 uur in het ge meentehuis te Den Burg, Texel. De kerkelijke bevestiging vindt plaats om 13.30 uur in de Kerk van Maria van Altijddurende bijstand te Den Hoorn, Texel. Toekomstig adres: „De Stolp" H 69, Den Hoorn, Texel. Aan al degenen, die onze huwelijksdag tot een onvergetelijke dag heb ben gemaakt, zeggen wij hartelijk dank, ook na mens wederzijdse ouders. Jan en Ria Witte- Rodenburg Diek 17, Den Hoorn. Langs deze weg willen wij al degenen bedanken, die voor ons 5 september tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Maarten en Margje Witte In plaats van kaarten Voor de zeer vele toe wijzen van deelneming ondervonden na het over lijden van onze Iïéve mar vader en grootvader JAN ARIE EELMAN, betuig ik U, mede namen mijn kinderen, onze har telijke dank. B. Eelman-Bakke Den Burg, Jan Dirkszoord 21. Blij geven wij u kenni: van de geboorte van onzt dochter en zusje Evelien T. Boon-Waïdus M. Boon Vuurtorenweg 5, De Cocksdorp, Texel, 8 oktober 1969. Tijdelijk adres Lidwina ziekenhuis, Der Helder. Met grote blijdschap geven wij U kennis var de geboorte van onz< zoon Ronnie G. Kikkert-Fledderm R. Kikkert Bad weg 1, De Koog, Texel, 8 oktober 1969. De heer en mevrouw Poppinga-de Lugt geven met vreugde ken nis van de geboorte var hun zoon Howard Jefferey 4 oktober 1969i Box 185, Kaumakani, Kauai, Hawaii, U.S.A. Met grote vreugde er blijdschap gevfcit 'wijU kennis van de geboort van een dochter Jacqueline Margriet Miek Jimmink-Keyser Hans Jimmijik Kogerweg B 1844c, Den Burg, Texel, 7 oktober 1969.' 1 Dinsdag 14 oktober 196 trouwen mary telman ei jan huibert dros in he polderhuis te den bur om half twaalf, de re ceptie is van 4 tot half ze (in hotel texel).t Toekomstig adres: buui ije 2 (goed idee)^..^4

Texelsche Courant | 1969 | | pagina 2