AGENDA FILMNIEUWS Intocht Sint Nicolaas op 15 november Dinsdag start verkoop kinderpostzegels Open bejaardenwerk VERVOLG VAN PAG. 1 Uitslag verloting bazaar Uitloting obligatielening van „Excelsior" Filmvertoning ten bate van uniformenfonds Op zaterdag 15 november zal Sint Nicolaas feestelijk worden ingehaald op Texel. Zoals gewoonlijk berust de orga nisatie van het evenement bij de Win keliersvereniging Den Burg. Om twee uur 's middags zet de Goedheiligman voet aan wal in Oudeschild. Hij komt aan met een der kotters van J. Th. Boom en is in gezelschap van een groot aantal zwarte knechten. Op de haven musiceert het Konink lijk Texels Fanfarekorps en de kinde ren van alle Texelse kleuterscholen zijn er om de hoge bezoeker toe te zingen. De goedgeefse bisschop zal op het ha venterrein worden verwelkomd door 't bestuur van de winkeliersvereniging en de knechten zullen intussen met gulle hand lekkernijen uitdelen. Dan stapt Sint in een taxi en rijdt naar Den Burg Op het Schilderend, bij pension Zonne- hoek, stapt hij op zijn trouwe schimmel die vooruit is gestuurd en begint aan een feestelijke rondgang door Den Burg. Hij wordt voorafgegaan door het Fanfarekorps, een zeventigtal ruiters (Waddenruiters en twee njverenigin- gen van het vasteland). Verder rijdt 't bestuur van de winkeliersvereniging mee, (in een open rijtuig), de zwarte knechten met hun pepernotenauto en de drumband Margaretha Sinclair be sluit de stoet. De route, die wij in de volgende krant nog even zullen noemen, voert onder meer langs de drie verzorgingstehuizen en eindigt op de Groeneplaats om onge veer drie uur. Op het verrijdbare podium wordt Sint Nicolaas verwelkomd door het ge meentebestuur en verwacht wordt dat de goedheiligman ook zelf nog enige behartenswaardige opmerkingen zal maken. Op het programma staat een zanghulde door de jeugd. De plechtig heid op de Groeneplaats zal ongeveer een half uur in beslag nemen. Vrijdag 7 november Den Hoorn, N.H. kerk, gespreksavond N.H. gemeente met als thema „revolu tie en gerechtigheid". Den Burg, kantine LTS, clubavond „In aqua vita". Den Burg, „Casino", 20.00 - 22.00 uur, tentoonstelling „Op eigen wieken". Zaterdag 8 november De Waal, toneelvereniging 't Amateur tje met „Oom Albert op huwelijksreis". Den Burg, „De Oranjeboom", 20.30 uur, feestavond MAB-club. Den Burg, „Casino", 10.00 - 22.00 uur, tentoonstelling „Op eigen wieken". Zondag 9 november Den Burg, „Casino", 10.00 - 22.00 uur, tentoonsttlling „Op eigen wieken". Dinsdag 11 november Den Burg, Burgemeester De Koning hal, 20.30 uur, concert, violist Drahomir Toman. Den Hoorn, verenigingsgebouw bij de pastorie, 14.00 - 16.30 uur, cursus „ca deautjes maken". Den Burg, kerkekamer D.G. kerk, 19.30 - 22.00 uur, cursus „cadeautjes maken". De Cocksdorp, hotel „Kikkert", 14.00 - 16.30 uur, vervolgcursus naaien. Oudeschild, ,,'t Skiltje", 19.30 - 22.00 uur, vervolgcursus naaien. Woensdag 12 november Den Burg, LTS kantine, mevrouw J Kooyman-Woelders over „De vorming van de vrouw". Donderdag 13 november De Koog, „De Schuilhut", bazaar N.H. Zusterkrmgen. Vrijdag 14 november De Koog, „De Schuilhut", bazaar N.H. Zusterkringen. Den Burg, „De Lindeboom-Texel" 20.00 uur, 'Overkoepeling' met als spreker de heer J. Meerdink over „Het ontspoor de kind in de huidige samenleving". Den Burg, LTS kantine, Fotoclub „De Kiekendief", fotocursus les 26 en uit slag van de wedstrijd „Schaduw". Zaterdag 15 november Intocht Sint Nicolaas. De Koog, „De Toekomst", „De Duin- kanters" met „Het meisje met de rode strik". De Waal, „De Wielewaal", ,,'t Ama teurtje" met „Oom Albert op huwe lijksreis". De Dennen, Turfveld, 10.30 uur, ruiter- cross. Den Burg, „De Oranjeboom", 20.00 uur jubileumavond „De Waddenruiters" en „De Kleppertjes". Voor vrouwenverenigingen AVOND OVER HET ONTSPOORDE KIND De jaarlijkse avond van het Overkoe pelend Orgaan van vrouwenverenigin gen Texel zal op vrijdag 14 november in hotel „De Lindeboom-Texel" worden gehouden, aanvang 8.00 uur. Voor de bijeenkomst is de heer J. Meerdink uit Nijmegen uitgenodigd die zal spreken over het onderwerp „Het ontspoorde kind in de huidige samenle ving". Na de pauze is er gelegenheid om vragen te stellen. De bijeenkomst is niet alleen toegankelijk voor de le den van de aangesloten vrouwenver enigingen maar ook voor de heren en oudere kinderen. SCHIETOEFENINGEN Op 11 12 en 13 november worden te Breezanddijk van 10 - 18 uur schiet oefeningen gehouden met een 81 mm. mortier. Sector vanuit Breezanddijk be grensd door de richting 180° en de Af sluitdijk, richting Den Oever. Diepte 13 km.; hoogte 4500 voet. Meer dan ooit zit er muziek in de kinderpostzegels Daarvan kunt u zich overtuigen van af 11 november, de eerste officiële ver koopdag van de nieuwe zegels (en kaarten) via de stands, die in alle grote postkantoren in ons land bezet zijn door leden van de ongeveer 400 dames- comité's, die mèt de PTT'ers (aan de loketten) het Nederlands Comité voor Kinderpostzegels terzijde staan. Ook in het postkantoor te Den Burg hebben de dames van het plaatselijk comité een standje ingericht. Noem al deze vrijwillige medewer kenden, die jaarlijks de komende wintermaanden door op de bres staan voor het kind „orkestleden": im mers, de afbeeldingen op de zegels la ten kinderen zien, die op eenvoudige wijze muziek maken. Zij vragen aan dacht voor dat andere kind, dat om welke redenen dan ook niet thuis kan zijn of extra zorg nodig heeft. „Dóór het kind vóór het kind", maar met de uiteraard onmisbare hulp van volwassenen, die op de postkanto ren de verkoop mede stimuleren. Koop en frankeer de komende weken en maanden als het even mogelijk ismet kinderzegels Plak de tekeningen van de illustra tor Dick Bruna op Uw post! Ook al zijn de schoolkinderen al bij U thuisge- weest om Uw eerste bestelling op te nemen. Kinderzegels en wenskaarten kunt U altijd gebruiken. Ze zullen in de komende periode be slist nodig zijn, met de feestdagen in het vooruitzicht. ZON, MAAN EN HOOG WATER De zon komt op 8 november op om 7.47 uur en gaat onder om 17.00 uur; 12 november op om 7.54 en onder om 16.53 uur. Maan: 9 november N.M.; 16 november E.K. Hoog water ter rede van Oudeschild 7 nov. 6.10 en 18.59; 8 nov. 7.07 en 19.48; 9 nov. 7.57 en 20.32; 10 nov. 8.46 en 21.12; 11 nov. 9 29 en 21.47; 12 nov. 10.06 en 22.24; 13 nov. 10.39 en 23.01; 14 nov. 11.14 en 23.43; 15 nov. 11.51 en Aan het strand ongeveer een uur eerder hoog water. wordt gecentraliseerd. Nauw verband met het succesvol functioneren houdt ook de bouw van voldoende bejaarden woningen op Texel en dat maakt het inschakelen van bijv. de woningbouw vereniging weer noodzakelijk. Voor al le betrokken instanties en organisaties geldt dat zij ernaar moeten streven het de bejaarde mogelijk te maken zo lang mogelijk zelfstandig (en gelukkig!) te leven. In het kader van het open be jaardenwerk kan ook wat worden ge daan aan het actuele probleem van de vereenzaming. Het maken van alleen maar een praatje kan minstens zo be langrijk zijn als het doen van een of ander karwei De bejaarden moeten in de medewerkers en medewerksters ook een vraagbaak zien. Zelf weten ze vaak de weg niet te vinden naar de instan ties als het gaat om een uitkering krachtens de bijstandwet en andere vormen van sociale zorg. Coördinatie Het Open Bejaardenwerk maakt ook een betere coördinatie mogelijk tussen reeds bestaande vormen van hulpver lening. Wordt bijv. van een bejaard echtpaar de vrouw ziek, dan kan het nodig zijn dat met alleen de wijkver pleegster moet optreden maar da tevens voor huishoudelijke hulp wordt gezorgd door een instelling voor gezinsverzor ging en voor de verstrekking van war me maaltijden door een andere instan tie. Als deze voorzieningen niet gelijk worden gegeven zal er geen andere mo gelijkheid overblijven dan dat de vrouw in het ziekenhuis en de man in een bejaardenhuis wordt opgenomen. Helaas wordt momenteel niet altijd de hulp verleend als een uitsluitend geheel van op elkaar afgestemde maatregelen. Van veel bejaarden blijft de nood zelfs onkundig. Ook komt het voor dat or ganisaties naast elkaar en niet mèt el kaar op hetzelfde terrein werkzaam zijn. Het contactorgaan dat zich bezig houdt met het verwerken van meldin gen, met het inventariseren van be staande voorzieningen, met planning en coördinatie en met het doen van voor stellen aan overheid, kerkelijk en par ticulier initiatief zou kunnen bestaan uit representanten van de kerken, het maatschappelijk werk van diaconiën, de huisartsen, Groene Kruis, gezinsver zorging, bejaardentehuizen, exploitan ten van bejaardenwoningen, de bejaar- denbond, de vrouwenorganisaties, de Rotaryclub, het Rode Kruis, de comi- té's voor ontspanning van bejaarden, het gemeentelijk apparaat (waaronder sociale dienst en bureau huisvesting), deskundigen op bepaalde gebieden en eventueel raadscommissies. De gemeen telijke sociale dienst is bereid als ad ministratief orgaan te functioneren. De heer Kempenaar: „We moeten de ze zaak zeer serieus aanpakken. Als het nu niet lukt hoeven we er de eer ste jaren niet meer aan te denken". STICHTING RECREATIE EN CONTACT-COMMISSIE NATUURBESCHERMING VERZETTEN ZICH TEGEN MILITAIRE OEFENTERREINEN De Stichting Recreatie en de Con tact-Commissie voor Natuur- en Land schapsbescherming hebben ernstige be zwaren tegen het voorstel van de re gering tot uitbreiding van de militaire oefenterreinen Oirschot en Harskamp en verplaatsing van het infanterie- schietkamp naar het Kuinderbos omdat van de benodigde oppervlakte van 4300 ha. niet minder dan 2500 ha. bestaat uit natuur- en recreatiegebied. De twee organisaties wijzen erop, dat de keuze van de regering in flagrante strijd is met het in 1966 in de Tweede nota over de ruimtelijke ordening ge formuleerde uitgangspunt, dat voor de situering van deze terreinen wordt ge dacht aan minder goede landbouwgron den. Sindsdien is de noodzaak onder kend om in de komende jaren uit so ciale en economische overwegingen op grote schaal landbouwgronden aan de agrarische productie te onttrekken. De Stichting Recreatie en de Contact- Commissie voor Natuur- en Land schapsbescherming achten het dan ook onaanvaardbaar dat de regering thans terugschrikt voor de financiële conse quenties van de om verschillende rede nen meest voor de hand liggende keuze. Bovendien vormen de terreinen die Defensie als tegenprestatie in begin sel" zou willen afstoten geen werkelij ke compensatie voor hetgeen wordt prijsgegeven. De meeste van de af te stoten terreinen worden slechts inci denteel gebruikt en zijn grotendeels reeds voor recreatief gebruik toeganke lijk. De twee organisaties hopen de bij zondere Kamercommissie, die met de voorbereiding van de behandeling van de regeringsnota is belast, hierover bin nenkort gedetailleerde gegevens te ver strekken. EIERLAND De verloting van de onlangs gehouden bazaar in Zuid Eier- land gaf de volgende uitslag te zien: geel: 97, 917, 937; oranje: 590, 682, 700; groen: 539, 888, 952; blauw 111, 436, 457 De prijzen kunnen worden afgehaald bij de heer P. van Lenten, 's-Hertogen- boschweg E 117, Eierland. Vorig jaar heeft de Chr. Muziekver eniging Excelsior een renteloze obliga tie-lening uitgeschreven. Ieder jaar zal men een aantal nummers trekken om zodoende deze lening af te lossen. De volgende nummers zijn nu uitge loot: 252, 63, 53, 157, 46, 184, 177, 10, 6 100, 110, 66, 208, 114, 64, 13, 205, 47 145. Eén der bestuursleden zal bij de1 be zitters van deze nummers aan huis ko men en bij het tonen van hun obligatie- kaart het gehele bedrag uitkeren. De bandietenleider Colorado gaat op zoek naar goud der Apachen. Om de plaats waar het verborgen moet zijn te ontdekken, neemt hij de sheriff gevan gen Sheriff Mackenna heeft namelijk een Indiaanse kaart gezien met aan wijzingen voor het vinden van de Can yon der Oro en hij zou de bendeleider dus opweg kunnen helpen. Colorado belooft hem vrij te zullen laten als hij bereid is als gids te fungeren. Zo be gint „Mackenna's gold" een film over de jacht op een Indiaanse goudschat die zaterdag-, zondag- en maandag avond in het City-theater is te zien. Colorado wordt gezocht en om zich veiliger te voelen neemt hij de dochter van de rechter als gijzelaarster mee. De bendeleider wordt echter gedwon gen een compagnonschap aan te gaan met een aantal burgers die hun aandeel in het goud eisen. Bij gevechten met achtervolgende soldaten vallen slacht offers. De dochter van de rechter raakt uitgeput en voegt zich bij de achtervol gers. Een hunner, sergeant Tibbs blijkt een niets ontziende doder te zijn, die naar Colorado overloopt met de bedoe ling ook een deel van het goud te be machtigen. De schat wordt gevonden op de aangegeven plaats maar de mis dadige Colorado tracht al zijn begelei ders te doden om de goudschat voor zich alleen te hebben. Tenslotte voert hij een gevecht op leven en dood met Mackenna. Een verschrikkelijk natuur gebeuren is er de oorzaak van dat nie mand het goud krijgt. Deze spectakel- film heeft een veertoningsduur van twee uur en acht minuten. Hoofdrol spelers zijn Gregory Peck en Omar Sharif. (In kleuren - toegang boven 14 jaar). Zondagmiddag 3 uur: „De avonturen van Pinokkio" een film die het vooral goed zal doen bij de jeugdige bioscoop bezoekers. Men verwarre deze film niet met de gelijknamige tekenfilm van Walt Disney. Deze rolprent toont de ge schiedenis van de levend geworden pop in zijn oorspronkelijke versie. De oude houtsnijder die zich bezig houdt met 't maken van poppen krijgt op een dag 'n stuk hout in handen dat als hij het in vorm snijdt, plotseling kermt van pijn. Uiteindelijk ontstaat een levende pop, maar de oude baas heeft veel moeite met zijn opvoeding. Pinokkio gaat ervan door met slechte vriendjes en keert pas na vele avonturen als een brave jongen terug bij zijn „vader". (Alle leeftijden) OOSTEREND Het uniformen actie comité van „Excelsior'' heeft weer geld nodig om de aankoop van enkele nieu we uniformen voor het steeds maar groeiende korps te kunnen bekostigen. Daarom zal zaterdagavond a.s. om acht uur in het Gebouw v. Chr. Belangen de film worden vertoond die vijftien jaar geleden van Oosterend en zijn be woners is gemaakt. Deze film heeft historische waarde gekregen omdat er sinds de opnamen heel wat is veran derd in het dorp. Voorts zullen enkele meer recente kleurenfilms worden ge draaid. Het belooft een genoeglijk feest van herkenning te worden. De entreeprijs is gesteld op 1,50. Dezelfde middag om drie uur wordt 'n speciaal kinderprogramma gegeven met kleurenfilms over de Oosterender jeugd. De entree van deze jeugdvoor stelling bedraagt een kwartje. TEVOKO: HEREN WONNEN; DAMES VERLOREN Maandag speelde Tevoko's le heren team in Den Helder eg en OVO (kweek school). Een wedstrijd in het beker toernooi. De heren wonnen makkelijk van het niet sterk spelende OVO-team. Uitslag: 15—12, 15—8. Maandag wordt gespeeld tegen Oran je-Wit 1. Wordt deze wedstrijd gewon nen, dan wordt nog diezelfde avond de finale gespeeld. Promotieklasse Woensdag speelde het le damesteam uit tegen Octopus 2 (Alkmaar). De da mes konden het tegen het geraffineerde en zeer sterk spelende Octopus niet bolwerken en dit betekende hun eerste verloren partij. De drie vorige werden gewonnen. Uitslag: 15-0, 15-10, 15-11. De heren gingen op bezoek bij DTS 2 uit Enkhuizen. Ook deze tegenstander bleek te sterk. DTS was sterker in dc smash en ontplooide een hard spelpa- troon. Uitslag; 157, 157, 153. JEUGDKAPEL TE DE KOOG DE KOOG Zondagmorgen om half elf wordt in de Herv. kerk te De Koog weer jeugdkapel gehouden. Jongeren vanaf twaalf jaar, ook van de andere dorpen, zijn van harte welkom. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN De zuigelingen, die aan de beurt zijn, worden op het bureau verwacht op de tijden dat hun eigen huisarts zitting heeft. Deze tijden zijn als volgt: dokter Barnard, woensdag 12 november om 13.00 uur. dokter Elias, woensdag 12 november, om 15.00 uur. NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen in de periode 8 november tot en met 14 november, tel. 2182, b.g.g. telefoon 2069. WEEKENDDIENSTEN ARTSEN van zaterdagochtend 8 uur tot maandagochtend 8 uur Dokter R. R. SIEBINGA, De Cocksdorp telefoon (02222) 234. DIERENARTSEN van vrijdag 18.00 uur tot maandag 8.00 uur L. F. DEN HOUTER, Den Burg, tel. (02220) 2527. GROENE KRUIS ingaande vrijdag 24 uur tot en met maandag 13.00 uur Zr. HOL, Den Burg, tel. (02220) 2414. R.K. KERKDIENSTEN weekend 8 en 9 november 1969 Den Burg: zaterdag 19.30 uur zondag: 8.30 en 10.30 uur De Koog: zondag 10.00 uur De Cocksdorp: zondag 10.00 en 19.00 uu; Oosterend: zaterdag 19.30 uur, zondag 8.30 uur Oudeschild: zaterdag 19.00 uur zondag 10.30 uur Den Hoorn: zondag 9.00 en 19.00 uur PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Zondag 9 november 1969 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10.00 uur ds. Froentjes De Cocksdorp 9.30 uur ds. Rozemond oogstdankdienst, najaarszendings- collecte. Den Hoorn 10 uur ds. Visser Najaarszendingscollecte De Koog 10.30 uur jeugdkapel 19.30 uur ds. Waardenburg Najaarszendingscollecte De Waal 10 uur ds. Waardenburg H. Doop. Najaarszendingscollecte. De kinderen van de Zondagsschool worden in de kerk verwacht. Oosterend 9.45 uur Eerw. heer Veldhuis Najaarszendingscollecte Oudeschild 11.00 uur ds. Rozemond GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 uur ds. R. de Pee van Tzummarum 16.30 uur ds. R. de Pee Oosterend, 9.30 uur, ds. Kruithof 15.00 uur ds. Kruithof GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 en 16.00 uur Dienst in het Gebouw voor Chr. Belangen DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10.00 uur ds A. J. v.d. Sluis van Alkmaar Na een kortstondige ziekte is nog plotseling van ons heenge gaan, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Elisebeth Krijnen, echtgenote van D. Blom, in de leeftijd van 75 jaar. D. Blom D. Roeper-Blom J. G. Roeper Douwelien Hanneke Dick J. Roeper-Blom F. M. Roeper Liesbeth Leendert C. Slechtenhorst-Blom H. Slechtenhorst Ardo Henkie Elsbeth Texel, 6 november 1969, Loodssingel 18, Oudeschild. De crematie zal plaatsvinden maandag 10 november 12.50 uur te Westerveld. TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,60; elke regel méér ƒ0,50. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 uur in de Boekh.) en onder nummer ƒ0,50 meer. Alles inclusief 4% B.T.W. Rekeningen? Uw druk kerij met vakmanschap N.V. v.h Langeveld de Rooij, tel. 2741 Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Voor oud ijzer, lompen, metalen en bruikbaar ijzer. J. W. Schagen, Wagemakerstraat 28, Den Burg, tel. (02220) 2470 Alle verzek. en financ. J. Dekker, Kogerstr. 33, Den Burg, (02220) 2833 Voor Uw verhuizingen van Koningsbruggen, Nieuweweg 13, Den Hel der, tel. (02235) 587. Wij verzorgen Uw declaratie. Visitekaartjes? Uw drukkerij met vakman schap: N.V. v.h. Lange- veld de Rooij Ze zijn er weer! De al lerbeste aardappelen Irene. P. Eelman, Nieuw Leven, Den Burg, tel. (02220) 3038 Te koop „Irene" con sumptieaardappelen, pri ma kwaliteit. B. Dros, Kadijksweg, Den Burg, tel. 2979 Vaccadyne van Osmond wereldberoemde uier- zalf. Ook voor harde kwartieren. Vraag er naar. S. Daalder, telefoon (02223) 282 Te koop puikbeste win teraardappelen, Irene. Voor wintervoorraad kunt U nu al opgeven. P. Wuis, Oosterend, tel. 334 en 461 Nu volop hand- en moesappelen en handpe ren. M. Huisman, „De Veen", tel. 2203 Daalder's fruit steeds uit munt Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon. Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13252. Theorieles met films en kleurendia's vrijdags in pension Visser, Schoon- oordsingel 17, Den Burg Schoonmaakbedrijf Harm Spigt, tel. (02228) 311 Voor gebruikte en on geregelde meubelen J. Jongedijk, Schilderend 60 tel. (02220) 2777 Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 Te koop aangeboden goed onderhouden Ford Anglia. Buijsman, Witte Kruislaan 9 Ritm. gymnastiek v. dames; aparte groep van 50 - 60 j., Bejaardengym- nastiek; Kinderdansgroep v.a. 3V2 jr. Inl. vr. 16.30- 21 u. Woelige Hoek, Den Burg Voor al uw tegel-, ma- zaïek- en natuursteen- werk. Fred Veul, Schil- derend 94, tel. 2331 S.O.O.S. Bezoek vrijdagavond (he den) in de o.l. school de dia-voorstelling over Oos terend Present en Texel. Aanvang 8.00 uur. Gezellig uit. UDI Te koop Interno kolen convector, 20.000 calo rieën; een Faber oliecon- vector, 2 branders, 18.000 calorieën. D. S. Boon, Strijbosstraat 3, De Koog, tel. (02228) 212 Aardappels kunnen lekker zijn, als U tenmin ste goeie koopt. Haal ze eens bij Gelein Jansen, Postweg E 54, tel. (02225) 257 Te koop aangeb oliekachels, ook geschikt voor gasolie, een gasoven en een gasstel. Molenstr. 65, Den Burg tel. 3152 Te koop kolenconvector (vijfjes) Interno, bij W Jimmink, Bargen W 49, De Waal - Prima consumptieaard- appelen, Irene. G. v. Gro- f0t ningen, P.H. Polder, tel (02226) 208 Te koop 1 AEG was- oei machine met verwarming en wringer. Molenstr. 15_ Handappelen, Cox's Orange en Ingrid Marie H. J. Keijser, Molenbuurt tel (02223) 301 Te koop motor, Merce des diesel type 190 D, U g.st. Te bevr. J. C. Prins, Wilhelminalaan 28, tel 2948 Te koop Kreidler Florett '68, z.g a.n. Schilderend 52 Opdat ieder die in Jezus gelooft niet verloren ga maar eeuwig leven hebbe. Wie heeft onze 2 blau we poesjes gezien? Een blauwe en een blauwe met witte pootjes en wit befje. Sinds 26 okt. weg Graag terug Gasthuisstr. 6, Den Burg

Texelsche Courant | 1969 | | pagina 2