AGEND/ FILMNIEUWS Recreatieobjecten wachten op gereedkomen bestemmingsplan Bromfietsers gewond „'T KOETSHUIS" Vriendenkring toonde uitstekend spel in spannende thriller Kwat ik tmom wöw ..ik Brandje was snel gedoofd De heer J. Pranger, B 164, heeft de gemeente gevraagd bij het Gerritslan- derdijkje een kampeerterrein te mogen exploiteren. Het plan valt binnen het recrcatiefacetplan, maar zolang de op basis van dit plan te ontwerpen bestem mingsplannen nog niet klaar zijn, kan aan het gebied nog geen recreatieve be stemming worden gegeven. Ook van de heren T. K. Keur (directeur van de ex ploitatiemaatschappij Flakkee) te Melis sant en S. W. Bruin te De Koog was een dergelijk verzoek binnengekomen. Zij willen exploitatieterreinen exploiteren nabij het Mienterglop. Dit gebied valt buiten het facetplan. De gemeenteraad ging er dinsdag mee akkoord dat de brieven in handen van B. en W. worden gesteld voor verdere afdoening. De heer C. Koorn hoopte dat met na me de heer Pranger spoedig in de gele genheid zou worden gesteld zijn camp ing te verwezenlijken. Hij heeft een bijzonder mooi plan gemaakt dat zelfs voorziet in een eigen rioolzuiverings installatie. Ook mej. Luijsterburg zou graag zien dat men dit particulier ini tiatief zoveel mogelijk steunt. Het is wel vervelend, dat het gebied van Pranger in het tweede deel van het facetplan valt. Verschillende raadsleden vonden dat het allemaal veel te lang gaat du ren. De heer Westdorp had al eens eer der gevraagd om inzage van al derge lijke plannen. „Haal de raad er in ver trouwelijke sfeer voor bij elkaar", zo adviseerde hij. Mr. Sprenger zei, dat de gemeente alleen maar zo snel mogelijk de voorwaarden kan scheppen, waaron der het geven van een vergunning krachtens artikel 20 mogelijk wordt. Het is nu nog agrarisch gebied en het is zeer riskant nu al recreatiegebieder aan te wijzen. Op de vraag hoe lang het nog duurt voordat het bestemmingsplan klaar is, antwoordde Mr. Sprenger, dat aan het plan hard wordt gewerkt en dat het een kwestie van maanden is. De heer Stan daart: Als het te lang duurt kan deze man zijn plannen misschien niet meer verwezenlijken. Mr. Sprenger veronder stelde dat de tweede fase van het facet plan wellicht met voorrang kan worden uitgevoerd. Derde wethouder Verschillende raadsleden waren het er niet mee eens dat het geen zin heeft om voor Texel een derde wethouder aan te vragen. Het zich ontwikkelende toe risme en de grote oppervlakte recht vaardigen een vierde man in het college van B. en W., vond o.a. de heer Stan daart. Ook de heer Westdorp drong er op aan er toch met G.S. over te gaan praten. „Niet geschoten is altijd mis". Mej. Luijsterburg was het daar niet mee eens. Twee wethouders vond ze genoeg. Als zij abnormaal veel werk hebben, moeten zij beter worden gehonoreerd, vond ze. Het bouwplan voor 69 woningen in Den Burg is moeilijk te realiseren om dat de bouwprijs hoger is dan de minis ter toestaat. De aannemer kan wel voor minder geld bouwen, maar dan moet het aantal te bouwen woningen groter zijn. Dit kan als in Den Burg 99 woningen tegelijk worden gebouwd. Dit zou bete kenen, dat alleen woningen in Den Burg zouden komen, maar B. en W. hebben verlangd dat gelijktijdig tien woningen in Den Hoorn moeten komen, omdat dit al meerdere keren is beloofd. Daarmee heeft de aannemer ingestemd. B. en W. zullen nu trachten dit aantal van totaal 109 woningen bij het minis terie goedgekeurd te krijgen. Er is reeds een extra contingent van 40 woningen gevraagd. De raad ging daarmee ak koord De keus kon niet moeilijk zijn: 99 woningen of niet een. De heer West dorp verlangde wel dat dan de contin genten van de eerstvolgende jaren in de buitendorpen zullen worden gebouwd. Benoemingen Als afgevaardigde van de gemeente raad in de aandeelhoudersvergadering van de TEM werd mevrouw J. Koning- Bruin benoemd: als plaatsvervangend afgevaardigde de heer C. Timmer. TEM- directeur B. Kleinhuis werd voor een periode van vijf jaar herbenoemd. In het bestuur van de woningbouwvereni ging werd als afgevaardigde van de ge meente de heer J. Daalder gekozen met als plaatsvervanger de heer Joustra. De heren Standaort, Zegers, Gerrits en mej. Luijsterburg werden benoemd als be stuursleden van het prof. Keesom stu diefonds. De heer A. S. Lap uit Den Hoorn werd met 11 tegen 4 stemmen benoemd in het centraal bestuur van de stichting cultureel werk. De andere stemmen werden uitgebracht op de heer Joh. C. Roeper. De heer A. Lemstra werd benoemd tot ambtenaar van de burgerlijke stand. Ook de overige be noemingen geschiedden conform de voordracht van B. en W. Huisvuil De raad ging akkoord met het plastic zakkensysteem van de reinigingsdienst. De heer Timmer vond het zes keer per jaar ophalen van grof huisvuil wel een beetje weinig. De heer Joustra: elders is het voldoende gebleken. Mej. Luijster burg zag toch wel praktische bezwaren in de plastic zakken. Hete was kun je er niet indoen. Grote kartonnen dozen (die nu nog met ander vuil gevuld kun nen worden meegegeven) passen er niet in. Ze zou graag zien dat de mogelijk heid om dozen mee te geven geopend bleef. Daarop is echter geen kans, zo bleek uit het antwoord van mr. Spren ger. De heer Westdorp verwachtte be langrijk hogere opbrengsten van de rei nigingsdienst omdat de plastic zakken in de praktijk niet helemaal worden gevuld: dat zou een herziening van de reinigingsrechten in positieve zin recht vaardigen. De heer Joustra dacht dat de 45 liter van de zak wel degelijk benut zouden worden. Met deze inhoud kan de zak nog makkelijk worden dichtgebonden. Begraven Akkoord ging de raad ook met het be graven van huisvuil bij de Mokbaai. Er zijn overigens bezwaren van omwonen den ingediend, die bij de behandeling van de hinderwetprocedure aan de orde zullen komen. Inrichting van het terrein inclusief de aankoop van een shovel, waarmee het vuil wordt afgedekt en waarmee sleuven worden gegraven kost ƒ116.480,Het terrein wordt van het rijk gehuurd. Ook het opnemen van Texel in de ge meenschappelijke regeling ter uitvoe ring van de vleeskeuringswet en de- struetiewet vond geen ernstig bezwaar. Zoals bekend zal de Vétérinair Hygië nische Dienst in het grote verband op gaan, waardoor besparingen worden verkregen o.a. doordat Texel er geen VHD-direkteur meer op na hoeft te hou den. Een regeling is getroffen dat 's nachts altijd een keuringsveearts op Texel aanwezig is. Deze zal nl. op Texel woonachtig zijn. Overdag kan hij zono dig in korte tijd op het eiland zijn. De noodslachtplaats blijft op Texel bestaan en het personeel (met uitzonde ring van de directeur) wordt gehand haafd. De heer Dros vond het mooi, dat door de opneming in de Vleeskeuringskring Den Helder de financiële tekorten zijn weggewerkt, maar betreurde het dat toch een aanmerkelijke verhoging van de keurlonen nodig is geweest. Zweefvliegclub De Zweefvliegclub heeft dringend een hangar nodig voor het stallen van vlieg tuigen en ander materiaal. De club had gehoopt bij het vliegveld een goedkope romneyloods te mogen neerzetten, maar dat werd niet toegestaan De club had de raadsleden van de nu ontstane moei lijke situatie op de hoogte gesteld. In de rondvraag brak de heer C. Koorn een lans voor de zweefvliegers. Hij vroeg of er geen andere betaalbare mo gelijkheden zijn voor de club, bijvoor beeld een afdak aan de nieuw te bou wen hangar De heer P. Smit zou een Romneyloods eventueel willen toestaan onder voorwaarde dat er bomen omheen worden geplaatst. De heer Standaart had tegen zo'n loods zelfs helemaal geen bezwaar. Dergelijke gebouwen ziet men wel meer op vliegvelden en misstaan daar zeker niet, vond hij. Een duurder gebouw kan de club niet betalen. Mr. Sprenger achtte de Romneyloods in ieder geval niet toelaatbaar, maar be loofde aandacht aan de kwestie te zullen besteden. De heer Standaart vertelde dat de centrale werkplaats De Bolder nu een wachtlijst van vier personen heeft. Uit breiding van de werkruimte is gewenst, mede met het oog op nieuw aan te trekken werkzaamheden. Mogelijk krijgt de werkplaats orders van een plastic industrie, terwijl ook wordt ge sproken over het fabriceren van raam kozijnen. Hij meende dat een aantal garageboxen van gemeentewerken bij de werkplaats kunnen worden getrok ken. De heer Daalder zei dat de uitbrei ding van de werkplaats momenteel in stldie is. Voorstellen zullen spoedig vol gen. Er kunnen vreemde dingen gebeuren, als men voor een ander wordt aange zien. Dit overkomt Roger Thornhill, een reklame-adviseur, die door een groep buitenlandse spionnen wordt aangezien voor een zekere Kaplan en door hen wordt ontvoerd. Deze ontvoerders trachten hem te doden, maar Thornhill weet te ontsnappen. De man, die hem opheldering kan geven, een zekere Townsend, wordt echter wel vermoord, terwijl de moordenaars het weten te doen voorkomen alsof Thornhill de da der is. Hij wordt nu door de politie in het hele land gezocht. Volgens hem is de enige man, die weet dat hij onschul dig is, de bewuste Mr. Kaplan, voor wie hij wordt aangezien. Hij besluit deze in Chicago te zoeken en neemt de trein naar die stad. In de restaura tiewagon maakt hij kennis met Eve Kandall, die spontaan aanbiedt hem te helpen. De volgende dag biedt zij aan Kaplan voor hem te vinden, maar op bevel van haar vriend en lastgever stuurt zij Thornhill naar een plek, waar ten tweede male een moordaanslag op hem wordt gepleegd. Ook dese keer hebben zijn belagers echter geen suc ces. Hij komt er nu achter, dat Eve een assistent van een spion is, die rege ringsgeheimen naar het buitenland wil brengen. Het begint er nu vrij hopeloos voor hem uit te zien, en er zal dan ook nog heel wat moeten gebeuren, wil de zaak opgelost zijn. En dat daarbij de nodige spanning ook niet zal ontbre ken, wordt wel gegarandeerd door de regie van Alfred Hitchcock. Zaterdag-, zondag- en maandagavond draait „De man die verdwijnen moest" in het City theater (In kleuren - toegang boven 14 jaar). Zondagmiddag een ander soort span ning: het Wilde Westen, met moord zuchtige indianen, knetterende gewe ren en wilde jachten: „De 40 gestolen geweren". De Apachen zijn op het oor logspad. Een zwakke afdeling USA ruiterij verschanst zich in fort Apache Wells. Daarheen worden ook de boeren uit de omtrek gehaald. Kapitein Coburn haalt de familie Malone, waarvan de dochter des huizes zijn verloofde is. De Apachen zitten hen dicht op de hielen en doden vader Malone. Zijn zoons Doug en Mike nemen dienst bij de rui terij om hem te wreken(In kleur - toegang boven 14 jaar). SINTERKLAASFEEST TE DE KOOG Ook dit jaar hoopt Sint Nicolaas de kleuterschool 't Mierennest weer te be zoeken, en wel hedenmorgen, vrijdag 5 december, om 9.15 uur. Door het grote aantal kinderen dat de school bezoekt, worden alleen die ouders uitgenodigd die een kind op de kleuterschool hebben zitten. Voor meer ouders of belangstellenden is de ruimte absoluut ontoereikend. DEN HOORN Mej. L. Schuil uit Den Hoorn botste maandagavond op de Diek met haar bromfiets tegen een dwars op de weg staande auto met aan hanger. Mej. Schuil zag de wagen pas op het laatste moment en meende tus sen wagen en aanhanger te kunnen doorrijden. Daar botste zij op de trek haak, sloeg over de kop en liep een hersenschudding op. De brommer werd ernstig beschadigd. De bromfietser Willibrord Bakker („Jonkersbergen") sloeg zaterdagavond op het fietspad van de Pontweg over de kop toen hij, na voor een tegenlig ger te hebben gedimd, op een steen botste en ook over de kop sloeg. Hij kwam er met be/trekkelijk lichte ver wondingen af. OUWE SUNDERKLAAS Gaarne ontvangen wij zo spoedig mo gelijk van de organisatoren in de di verse dorpen bijzonderheden over de wijze waarop daar het Ouwe Sunder- klaasfeest wordt gevierd. Het is de be doeling deze gegevens op te nemen in een in de krant van dinsdag te plaatsen artikel Red. TEVOKO In de promotieklasse behaalde Tevo- ko de afgelopen week twee keer winst. Vorige week woensdag bezocht het le herenteam Octopus in Alkmaar. Tevoko speelde e'en verdienstelijke wedstrijd en zag haar moeite beloond met een 32 zege. Setstanden: 1511, 1215, 1416 15—6 en 15—7. Zaterdag bracht TOG 2 uit Hoorn 'n bezoek aan het le damesteam. Hoewel het geen daverende wedstrijd werd, boekten ook de dames winst. Zij won nen in 4 sets. Setstanden: 1513, 152, 1215 en 15—13. A.s. zaterdag spelen beide teams een wedstrijd in de promotieklasse in de Burg. De Koning-hal. De dames ont moeten Velox en de heren Simokos 2. Aanvang 14.15 uur (d.) en 15.30 uur (h.) Het derde herenteam van Tevoko, uitkomende in de 3e klasse, ontving zaterdag Nieuwediep 2. Zij speelden 'n bijzonder leuke wedstrijd. Het was voor hen geen moeilijke overwinning. Zij wonnen in 3 sets. Uitslag: 154, 153 en 1510. lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIJir 1 is vanaf vrijdag 5 december a.s. g jf weer open op 1 maandagmorgen van 10.00 - 12.30 1 1 uur; woensdag- en vrijdagmiddag 1 1 van 14.00 - 17.00 uur en zaterdag- g |j middag van 14.00 - 18.00 uur. HHIIIIHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIillllllllllllllllllllllUIIIIIIIIIIIIIIIUJIIIUillIlliJIIIIIHIIIIIIIIIIIIIInlIi DEN HOORN De Hoornder toneel vereniging „De Vriendenkring" kan te rugzien op twee zeer geslaagde voor stellingen. Vrijdag en zaterdag werd in het dorpshuis de spannende thriller „Valstrik voor een man alleen" opge voerd van Robert Thomas. Het stuk kan tot het goede genre worden gerekend. Het is een knap geschreven moordge schiedenis met een afloop die zich be slist niet laat vermoeden dank zij een vernuftig uitgedachte en originele ver wikkeling. Het enige nadeel was dat „De Valstrik" al enkele malen eerder op Texel is opgevoerd o.a. door een be roepsgezelschap. Met deze voorstellin gen een vergelijking makende, kunnen we zonder voorbehoud zeggen dat „De Vriendenkring" 't bijzonder goed heeft gedaan. de indruk dat de heer Welboren zich lang niet aan zijn tekst hield en er af en toe een flink schepje opdeed. Ge lukkig overdreef hij niet waardoor hij een der aardigste creaties van de avond leverde. Mevrouw A. Eijk-Bomte ten slotte zagen we als de verpleegster die zich ook al voor het karretje van het komplot heeft laten spannen. Ook zij stelde niet teleur en was geloofwaardig als het wat slappe type dat als gevolg van speelschulden in de macht van de „bende" kon komen. De regie werd gevoerd door de heer J. van Wolferen Souffleuze was mej. Souw Duinker. Tot op het laatste moment ziet het er naar uit dat de pas getrouwde meneer Corban slachtoffer is geworden van een afschuwelijk complot. Hij vertelt de commissaris van politie dat zijn vrouw na een ruzie is weggelopen. Het onder zoek begint, maar al gauw komt de pastoor vertellen dat mevrouw Corban gevonden is. Corban is echter verre van blij want de dame die binnenstapt is een ander. De vrouw in kwestie be weert echter wel degelijk Corban's ga de te zijn en weet dit nog te bewijzen ook door allerlei bijzonderheden te ver tellen. Men houdt het er dus maar op dat de echtgenoot wat van streek is. Corban is er van overtuigd dat een duivels complot is bedacht: men heeft rijn vrouw vermoord en voert nu een ander ten tonele waarschijnlijk om een erfenis van een op sterven liggende rij- .<e oom te kunnen inpikken. Er is maar één manier om te bewijzen dat Corban met een ander was getrouwd en dat is de getuige die bij het huwelijk aanwe zig was, een oude zwerver. Die zwer ver komt als een geschenk uit de hemel opdagen maar wordt uit de weg ge ruimd, een moord die Corban dan weer in de schoenen wordt geschoven. Ook de pastoor blijkt niet te deugen en zelfs de verpleegster is bij het komplot betrokken, zij het onder dwang van chantage. Corban, geen uitweg meer ziende, staat op het punt krankzinnig te worden. Als het zover is legt hij een bekentenis af: Corban heeft zélf zijn vrouw vermoord. Het hele complot was door de politie in scene gezet. De langste en stellig ook de moeilijk ste rol in dit verre van makkelijke stuk had de heer D. Welboren als de echtgenoot. Hij was voortdurend op de planken en moest in die tijd een steeds meer gekwelde en tenslotte volkomen ontredderde man uithangen. Dat ging hem uitstekend af, vooral door in het begin voor overdrijving te waken. Zijn rolkennis liet vrijwel niets te wensen over en waar dat wel het geval was wist hij dat goed op te vangen. Iets aarzelender was de heer G. Witvliet als de commissaris van politie, maar hij slaagde erin aan de momenten waarop hij naar de souffleuse luisterde het ca chet van bedachtzaam wachten te ge ven. Hij was het goede type voor deze rol en constrasteerde treffend met de steeds nerveuzer wordende Corban. De heer W. J. Bakker deed het heel be hoorlijk als pastoor. Hij had. geen moei te met de voor zo'n eerwaarde kenmer kende mimiek maar zijn tekst werd iets te weinig genuanceerd voorgedragen. Toen hij zich later ontpopte als een me dewerker van de politie die de pas- toorsrol speelde om Corban tot een be kentenis te brengen, was die metamor fose niet overtuigend genoeg. Mevrouw B. de Leeuw-Bakker speel de pittig en vlot. Ze wist zich aardig waar te maken in haar pseudo-midadi- ge rol. Ze was vooral overtuigend op de momenten dat zij, buiten het ge zicht van de politie, blikken en woor den wisselde met haar trawanten om een ogenblik later het spel van de be grijpende echtgenote verder te spelen. Bijzonder goed als de oude zwerver was de heer A. Welboren. Het type van de ordinaire werkschuwe vagebond kwam goed tot zijn recht. We hadden Bh.t.. Uier, bull.. U HULDE AAN FEMMIE TIMMER Tot beschaming van de kerkeraad en de wethouders, die lijdelijk afwachten, heb ik alle respekt voor Femmie Tim mer uit Oosterend, die een aktie op touw zette tegen het openbaar naakt strand. Juist alle predikanten moesten ogen blikkelijk te velde getrokken zijn, te meer daar talrijke plaatsen in de Bijbel spreken van „de schande der naakt heid". Misschien zegt men: „dat is oud testamentisch", maar in Openb. 3 waar zeer juist deze tijd wordt gekenschetst als „rijk en verrijkt en geen ding ge brek" enz. wordt eveneens gesproken van „schande der naaktheid". Hebben de kerken geen tegenwicht meer aan te bieden tegen de steeds toenemende excessen op sexueel ge bied? Droevig! E. C. Wesselius-Arnaud, Haarlem Naschrift: De meeste kerkeraden hebben wel geprotesteerd, zij het op een zo laat mo ment dat de schrijfster hiervan niet op de hoogte kon zijn red. OUDESCHILD Gisterochtend om half elf rukte de brandweer uit maar toen de vuurbestrijders op de plaats van de brand waren aangekomen waren de vlammen reeds uit zichzelf gedoofd. Gp het terrein bij de bijna gereed gekomen woningwetwoningen in Oudeschild lag een plas olie die met een hoeveelheid water uit een cv-tank was gepompt. Van een naburig vuurtje sloeg de vlam over en gedurende enkele minuten laaiden de vlammen metershoog op. Bij gebrek aan voedsel moest de rode haan spoedig de wijk nemen. Zaterdag 6 december 'Den Burg, 15.00 uur, Sinterklaasf) voor kinderen van buurtvereniging gerstraat - Schoonoordsingel - Kruislaan in het Fanfaregebouw. 'Den Burg, „J'elleboog", 20.00 uur, cotheek, m.m.v. Frank Berendse jockey. Zondag 7 december Den Burg, „J'elleboog", 20.00 uur, cotheek, m.m.v. Frank Berendse dj jockey. lartij tjf Dinsdag 9 december lezon Den Hoorn, „De Waldhoorn", l4lssoor uur, gezellige middag voor bejaardj, tel Vrijdag 12 december Ikoop Den Burg, „J'elleboog", 20.00 uur, <|.'69, cotheek en The Specials. |erds 1 Zaterdag 13 december |in div d o.a. ƒ2,50; 100 ƒ2 100 ƒ2,-; :4,■- gep ;treek van alaan Den Burg, 19.30 uur, Burgemeester M. Koning-hal, openbare avond Muzif7'68''2 school. |kKe.r' Den Burg, „J'elleboog", 20.00 uur Jre"°' cotheek m.m.v. bekende disk-jokeys.El Ikoop GEEN GYM IN DE KONINGHA]lezelv In verband met allerlei andere afmaai viteiten zal in de komende dagen lren_ i meerdere tijdstippen geen gymles wfkoop ww - jlette. dag wordt de gehele dag niet gegylgg i.v.m. Sint Nicolaas. Maandagavcf wordt vanaf 7 uur geen gym meer f geven in verband met een openbare lfe^ avond van de LTS. Dinsdagavond vai|,r half acht is de hal niet voor gymnastf beschikbaar omdat dan gerepete wordt voor schooltoneel. Vrijdag 12 c cember verhindert Ouwe Sunderkh| het gymonderricht en zaterdag de wordt geen gym gegeven in verbal met een avond van de muziekschool. NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen in de periol 6 december t/m 12 december, telefol jyj0 2182, b.g.g. telefoon 2069. L jy] WEEKENDDIENSTEN ARTSEN bn H van zaterdagochtend 8 uur tot maandagochtend 8 uur kt gre Dokter R. R. SIEBINGA, De Cocksdolbaarl telefoon (02222) 234. Innis DIERENARTSEN I onze van vrijdag 18.00 uur tot ptje maandag 8.00 uur J. BEEKMAN, De Waal, telefoon 293| GROENE KRUIS ingaande vrijdag 24 uur tot en ral maandag 13.00 uur Zr. MANNESSEN, Den Burg, tifocks (02220) 2414. leemt CONSULTATIEBUREAU VOOR Ftore ZUIGELINGEN De zuigelingen, die aan de beuAl vn zijn, worden op het bureau verwacljheid o»p de tijden dat hun eigen huisai zitting heeft. Deze tijden zijn als vol dokter Siebinga, dinsdag 9 decembe|»iete om 14.00 uur. Jnoer dokter Barnard, woensdag 10 december om 13.00 uur. i jyjir dokter Elias, woensdag 10 decembeif om 15.00 uur. R.K. KERKDIENSTEN weekend 6 en 7 december 1969 Den Burg: zaterdag 19.30 uur zondag: 8.30 en 10.30 uur De Koog: zondag 10.00 uur De Cocksdorp: zondag 10.00 en 19.00 ui Oosterend: zaterdag 19.30 uur, zondag 8.30 uur Oudeschild: zaterdag 19.00 uur zondag 10.30 uur Den Hoorn: zondag 9.00 en 19.00 uur PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Zondag 7 december 1969 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10.00 uur ds. Froentjes m.m.v. het Dameskoor IJ. 1 F. I Ger: ad 2 [aria Bur iceml Th ach [enhi lij ei ker •te D. Y. rein Bu De Cocksdorp 9.30 u. Eerw. hr. Veldhuisjecen Den Hoorn 10 uur ds. Visser collecte Raad van Kerken De Koog 19.30 uur ds. Waardenburg De Waal 10 00 uur ds. Waardenburg Oosterend 9.45 uur ds. Rozemond collecte Raad van Kerken Oudeschild 11.00 uur ds. Rozemond GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10.00 uur Dienst 16.30 uur ds. Kruithof Oosterend, 9.30 uur, ds. Kruithof 15.00 uur ds. Kruithof GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 en 16.00 uur Dienst in het Gebouw voor Chr. Belangen DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur ds. Kuitse Aansluiting rusthuizen. Diakenver kiezing. TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,60; elke regel méér ƒ0,50. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 uur in de Boekh.) en onder nummer ƒ0,50 meer. Alles inclusief 4% B.T.W. Voor oud ijzer, lompen, metalen en bruikbaar ijzer. J. W. Schagen, Wagemakerstraat 28, Den Burg, tel. (02220) 2470 Nader tot God en Hij zal tot u naderen Te koop Fiat 600 D 1962. Na 5 uur. Lijnbaan 29 Nu volop hand- en moesappelen. M. Huis man, „De Veen", tel. 2203 Alle verzek. en financ. J. Dekker, Kogerstr. 33, Den Burg, (02220) 2833 Voor Uw verhuizingen van Koningsbruggen, Nieuweweg 13, Den Hel der, tel. (02235) 587. Wij verzorgen Uw declaratie. Ze zijn er weer! De al lerbeste aardappelen Irene. P. Eelman, Nieuw Leven, Den Burg, tel. (02220) 3038 Laat nu uw koelsysteem controleren en bijvullen met SHELL antivries. Fa. A. Kievit Zn, Ko- gerstraat Briefpapier? Uw druk kerij met vakmanschap N.V. v.h Langeveld de Rooij, tel. 2741 Wij laten het zien.... Kwastreijli. Dicht ramen, goten, muren, balcons, daken direkt en jaren lang. Voor doe-het-zel- vers. Proefbus 5 kg. voor 5 m2 dak ƒ14,95. DEJO- BO, Slooten, telef. (020) 12 84 27 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon. Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13252. Theorieles met films en kleurendia's vrijdags in pension Visser, Schoon oordsingel 17, Den Burg. Wordt lid van U.D.I. Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Schoonmaakbedrijf Harm Spigt, tel. (02228) 311 Voor gebruikte en on geregelde meubelen J Jongedijk, Schilderend i tel. (02220) 2777 Mj in lerz elij var (trek op 191 gei •r •err fane 8: B sth\ jlger 113 1 ops Iger cel 1 itel aat orl Lompen- en metalen-1 handel Cobus Spigt, Eier-1 land, telefoon (02225) 297 Voor al uw tegel-, mo-1 zaïek- en natuursteen- werk. Fred Veul, Schil- derend 94, tel. 2331 Wij slijpen ze weer de I mesjes van uw veeschaar enz. Witvliet, Pontweg. Ouwe Sunderklaasbal in „De Waldhoorn" Voor al uw bloemen en planten naar Bloemenhal „Vita Nova", Kogerstraat 55. Ook kerstbomen wor den in bestelling aange nomen. Tel. 2251

Texelsche Courant | 1969 | | pagina 2