>rpscommissie: geen verdere actie inzake „Sarasani" Ten Zaterdag start het tweede ontwikkelingsdecennium cv neven van voor tegenstanders Schietoefeningen Burgerlijke stand Damclub Texel Schrijfmachines DD2 wordt een beslissende periode SPORTPROGRAMMA. s.v.o. Derde blad Texelse Courant, vrijdag 23 oktober 1970 Ï.TJ es. iDorpscommissie Den Burg zal in- l(Sarasani" geen verdere aktie on- nen. Zoals bekend waren de re- op de oproep om klachten en Jeve opmerkingen bij de commissie dienen, zeer schaars. Er kwamen fts tien brieven en daarvan waren Iren die het voor de veelbesproken joerderij opnamen. Dinsdagavond, de jaarvergadering van de lommissie in hotel De Graaf, werd de zaak te laten mstcn. Wel I de hoop uitgesproken, dat de po- pcherp zal letten op de gang van i in Sarasani. Jrzitter G. Praamstra citeerde ge- uit de binnengekomen brieven, jnd uit De Koog scheef bij persoon- I bezoek aan Sarasani geen aan gevende gebeurtenissen te hebben {genomen. Dat softdrugs worden Ekt, was volgens hem niet afhan- i van het voortbestaan van de pop- lerij „Sarasani wordt bezocht door Ie duizenden jongelui per seizoen, |ich daar tot middernacht kunnen liden De doorsnee van deze be- |rs komt niet alléén voor Sarasani Texel. Een gevolg van de ophef- jzou dan ook zeker betekenen: het Imen van deze jeugdige toeristen en laars op de stoepen en straten van Jiland". Geen overlast i (oudere) inwoners van Den Burg Jef, dat van de bezoekers van Sara- Igeen enkele overlast is ondervon- len hij was daarom vóór openstel- |n het komende seizoen. „Deze zo- 5 het de exploitant misschien wat Ie hand gelopen, maar er zijn toch Toties die op orde en rust moeten Jen? Waar moeten de duizenden |lui zich anders vermaken?" i jeugdige inwoners van Den Burg ►ef dat het hem bijzonder zou spij- Sarasani gedoemd zou zijn te fijnen „door de sensatiezucht van le mensen". „Voor ons is Sarasani ge gelegenheid waar we rustig en liinderd naar bekende muziekgroe- Jkunnen luisteren. Het gerucht dat Idaar openlijk geslachtsverkeer had, llgens ons volkomen uit de lucht ■pen. Wij kwamen er geregeld en Jen iets dergelijks beslist nooit ge- I Bovendien was er geregeld politie- lole, indien de politie reden tot in- len had gehad, dan hadden ze de I beslist wel gesloten." Matig druggebruik andere geregelde bezoeker van stelde: „Het druggebruik in Sara- was matig; het handelen evenzo". „Er werden in Sarasani porno- sche films vertoond, zeer slechte igens, dat dit bezwaarlijk is kan ik iet indenken. Er worden toch ook ografische bladen in de handel ge- ht? Misschien heeft iemand zich op of andere manier misdragen, wat ik svens nooit heb meegemaakt. Maar i kroeglopers dat niet? Het soort >en dat Sarasani de afgelopen jaren bezocht, komt terug, ook zonder sani Sarasani is gewoon een bij- stigheid. Als Sarasani er niet meer :ijn, is het voor mij geen raadsel wat addenzee, Z.O. van Vlieland. &ging schietplaats 53°15,0' N- >6,7' E. de periode tot 15 april 1971 worden etoefeningen gehouden op de Vlie- en de Waardgronden. muit bovengenoemde schietplaats )p werkdagen van zonsopkomst tot ■ondergang, en eventueel ook des its, v/orden geschoten met tankge- t en automatische vuurwapens in jebied dat begrensd wordt door de lindingslijn van de volgende pun- 53°15'56" N-4°56'49" E; 53°14'23" N-4ö54'35" E; 53°12'27" N-4°53'24" E; 53°10'27" N-4°53'50" E; 53:08'51" N-4°56'21" E; 53°10'57" N-5°04'25" E; SS 'IS'OS" N-5°04'15" E; 53°15'08" N-5°00'27" E. in de seinmast bij de controletoren len de volgende seinen getoond: 1 zwarte bal, indien er op dit dag al worden geschoten; zwarte ballen onder elkaar, wan- 'eer er op dat moment wordt ge- choten. lovendien wordt het sein sub II ge- lesen op de vuurtoren van Eierland. heepvaart en visserij worden drin- 1 verzocht op schietdagen het on- ige gebied te mijden. reezanddijk. P 28 oktober wordt geschoten te Zanddijk van 10.00 - 18.00 uur met 105 lang 44, sektor 180°, richting uitdijk, richting Den Oever. Diepte m. Hoogte 1000 voet. er dan gebeuren gaat. Ik geloof dat de mensen hier niet bij stilstaan". Voorlichting Een jongen, die zelf drie weken in Sarasani heeft gewerkt, schreef de pornografische films als een soort voor lichting te beschouwen. „En ik vind het wel leuk om te zien; ik neem aan dat U ook zou blijven staan als U er voorbij liep, dus. Dat in Sara veel „stuff" werd gebruikt en verhandeld, ontkende deze schrijver. Er wordt vaker ge vraagd of je stuff hebt, dan dat ze het je te koop aanbieden. „Ik heb in Sara sani zelf nooit iemand gezien die lastig of vervelend was van drugs. Als je in de stamkroegen van Den Burg komt, zitten er drie van de dertig dronken op een kruk of vallen mensen op straat lastig". „Weg met Sarasani", schreef een oudere mevrouw uit Den Burg. Bij haar brief had ze het beruchte foldertje, dat Sara verspreidde, ingesloten, en ze schreef erbij, dat dat voor haar vol doende was om fel afwijzend te zijn. Ze had haar 16-jarige dochter dan ook verboden erheen te gaan. „Sarasani trekt een heleboel schorem naar Texel, dat verder geen cent heeft te verteren en op de stoepen moet slapen". Wijze vrouw „Mijn moeder was een wijze vrouw", aldus een ander (oudere) briefschrijf ster, „Ik heb haar eens horen zeggen: pissebet doe je weg en kakkebet komt ervoor in de plaats. Mijn kleinkinderen zijn er geweest en hebben er genoten". Een zeer uitvoerige afwijzende be schouwing kwam van een oudere in woner van Waalenburg. Hij schreef, dat er in Sarasani dingen gebeuren, die niet goed te praten zijn, maar wilde ook wel vaststellen, dat dat niet alleen in Sara sani het geval is. Beducht was hij voor de verdovende middelen, waarmee men de jeugd tracht te verpesten. Het is makkelijker er niets aan te doen dan er effektief tegen op te treden. „De weg naar de gerechtigheid is smal, maar de weg naar het bederf is breed". De schrijver dacht aan een commissie van toezicht, die zich bezig houdt met het uitoefenen van controle in Sarasani en andere gelegenheden. „Dan zou er wat gedaan kunnen worden en de jeugd van Texel en die van het vasteland zou daar achteraf alleen maar dankbaar voor zijn. Het zou een zegen voor de Texelse gemeenschap zijn als het zou lukken de opmars van verdovende middelen hier tegen te houden". van 14 tot en met 20 oktober 1970 Geboren: Marcel, zv. Adriaan Banda en Elberta M. Ligterink; Brenda, dv. Johannes Daalder en Trijntje Stein- voorn; Alexandra Margriet, dv. Hen- dricus J. Bakker en Maria C. D Lem- mens; Gerardus Nicolaas Andreas George, zv. Severinus Goudsblom en Cornelia Th. Nolten. Ondertrouwd: Fulps Zegel en Maaike Wiersma. Overleden: Jacobus de Visser, oud 72 jaar; Jacob Mosk, oud 65 jaar; Corne- lisje J. Bas wv. Mantje, oud 89 jaar. In de bondscompetitie behaalde Damclub Texel een verrassende, maar zeker verdiende overwinning op HDC uit Den Helder. Deze start is hoopge vend voor de andere wedstrijden. De uitslag luidde C. Dijker-C. J. Leibbrand 11 P. Bakelaar-F. Groot 02 C. Meedendorp-J. Beezemer 20 J. Hooijberg-J. v.d. Molen 11 P. Kooiman-J. C. Kok 20 C. Vinke-J. A. v.d. Vliet 20 P. Jansen-P. van Veen 02 J. v. Heerwaarden-P. v.d. Sluis 11 W. Bakker-A. Bremer 02 J. Schoo-J. Marsman 20 Met name C. Meedendorp, P. Kooi man, C. Vinke en J. Schoo behaalden goede overwinningen. De stand in de bondscompetitie is nu: Schagen 24; DCIJ 2 23; Texel 12; DCK 2—2; BDC 1—1; Heemstede 2 11; HDC 21; Heemstede 3 10; Santpoort 20. Uitslagen van 20 oktober J. A. v.d. Slikke-J. Koorn 02 P. W. Kooi-P. Kooiman 02 C. Meedendorp-J. Schoo 20 H. Bruining-P. Jansen 11 W. Bakker-J. Vinke 20 C. v.d. Werf-C. Vinke 02 D. v.d. Werf-J. Hooijberg 20 C. Groenhof-J. v. Heerwaarden 20 J. Hooijberg en J. v. Heerwaarden verloren verrassend en staan daardoor in de onderste regionen. Bovenaan staan C. Dijker en J. Stam met 100%, gevolgd door P. Kooiman met 83,33%. Zaterdag, 31 oktober om 1 uur spelen we thuis tegen DCIJ 2 Op het oog een sterke tegenstander. Laten wij daarom volledig opkomen. (lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllU! e«gat van Texel igging schietterrein C 52°52,5' N- .8' E. het tijdvak van 2 t/m 30 november zullen, op werkdagen van 8.00 tot 1 uur, van bovengenoemd terrein ^oefeningen worden gehouden met 'e luchtdoelartillerie. De onveilige is tot 14.000 m. Morgen zal de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties officieel het Tweede Ontwikkelingsdecennium (DD2) afkondigen dat op 1 januari 1971 van start gaat. De Algemene Vergadering houdt een speciale zitting ter gelegen heid van het 25-jarig bestaan van de V.N., maar het is geen feestelijke zitting. Hoeveel er in de afgelopen jaren ook bereikt is, het bestaande onrecht in de wereld Ls te groot en de zeggingsmacht van de V.N. over de regeringen te klein om reden tot juichen te geven. Dat moet veranderen. Verschillende commissies hebben zich de laatste jaren gebogen over een ontwikkelingsstrate gie, die de grote kloof tussen rijke en arme landen moet versmallen en DD2 tot een succes moet maken. De V.N. commissie voor Ontwikkelingsplanning onder leiding van Prof. J. Tinbergen heeft tenslotte de basis gelegd voor deze strategie, die straks door de Algemene Vergadering moet worden goedgekeurd. De voornaamste conclusies in het stuk dat straks aan de Vergadering wordt voorgelegd zijn De gemiddelde jaarlijkse inkomens- groei in de ontwikkelingslanden moet in het komende decennium ten minste 6% bedragen. De ontwikkelingslanden moeten zich daarom aanzienlijk inspannen op een aantal terreinen (onderwijs, inko mensverdeling, werkgelegenheid, landhervorming, besparingen). De rijke landen moeten zorgen dat de export van de ontwikkelingslan den jaarlijks met 7 a 8% kan groeien, door de ontwikkelingslan den al dit jaar voorkeurstarieven te geven en door de beschermende maatregelen met betrekking tot de landbouwproduktie jaarlijks met en kele procenten af te zwakken en in 1975 geheel op te heffen. De rijke landen moeten uiterlijk in 1975 1% van hun bruto nationaal produkt aan ontwikkelingshulp be steden, waarvan 0,7% als overheids hulp. De Verenigde Naties moeten in de komende tijd om de twee jaar de in spanningen van de rijke en arme landen kontroleren. De rijke landen mogen niet alleen hulp verlenen aan de landen die zich de meeste in spanningen getroosten, maar ook aan die landen die de hulp het meest nodig hebben. Dit zijn vrij vergaande doelstellin gen, maar ze zijn niet onhaalbaar, daar staan de jarenlange studie en overleg die aan de opstelling van de strategie vooraf gingen borg voor. Met name minister Udink, die over de huidige wereldsituatie spreekt als over „vier minuten voor twaalf", toonde zich on langs in een toespraak voor het Ko ninklijk Instituut voor de Tropen vrij optimistisch over de kans van slagen van het Tweede Ontwikkelingsdecen nium. Eerste vereiste Een dergelijk optimisme is echter alleen gerechtvaardigd als de mooie pa pieren plannen doordringen tot de be volking van de rijke en arme landen en hen zó overtuigen, dat zij mee willen werken aan de uitvoering. Daarom is een goede voorlichting en informatie van de bevolking een eerste vereiste. De beïnvloeding van de publieke opinie in ontwikkelings- en ontwikkelde landen vormt een essentieel onderdeel van de ontworpen strategie. In Nederland hebben de partikuliere organisaties NOVIB, Nederlandse Orga nisatie voor Internationale Ontwikke lingssamenwerking, UNICEF en UNES CO op zich genomen voor deze voor lichting in het komende decennium mede zorg te dragen. Een eerste piek in deze aktiviteiten wordt deze week bereikt met de gezamenlijke aktie voor ontwikkelingssamenwerking: „Werk aan de Wereld". In relatie tot het Tweede Ontwikke lingsdecennium is een Wereld Werk boek verschenen. In het boek wordt een aantal aspekten van de ontwikke lingssamenwerking belicht. Het tracht de lezer aan te zetten tot denken, stimu leert tot diskussie. Het boek is een van de publikaties over ontwikkelingssamenwerking die op zaterdag 24 oktober te vinden zullen zijn op de grote landelijke manifestatie ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de V.N. in de Merwedehal in Utrecht „Wereld in Steigers" (die duurt van 10 tot 17.30 uur) omvat een infor matiemarkt, waarop materiaal te krij gen is en waar men in diskussie kan treden over de V.N.; het tweede ont- wikkelings-tienjarenplan; kracht en zwakte van de V.N.-organen als UNCTAD. FAO, Wereldbank. UNICEF, UNESCO enz.; een tentoonstelling die in het teken staat van DD2 en de aktie „Werk aan de Wereld"; films over de V.N. ontwikkelingssamenwerking en vredesopbouw; een leestafel en spre- kershoeken. Het gironummer is 100200, Den Haag. ZATERDAG 24 OKTOBER 1970 Afdeling Noordholland Alcm. Victrix 2-Oosterend, 3.15 uur Junioren Oosterend-Callantsoog, 3.15 uur Adspiranten ZDH b-Breezand Boys a, 3.15 uur De Koog a-Cocksdorp a, 3 00 uur Texel a-Oosterend a, 3.00 uur Oosterend b-Tex. Boys c, 2.00 uur Tex. Boys b-Texel c, 3.00 uur Pupillen Afdeling A ZDH a-Tex. Boys a, 2.15 uur De Koog a-Texel b, 2.00 uur Oosterend b-Tex Boys b, 1.45 uur Cocksdorp a-Oosterend a, 3.00 uur Afdeling B Texel c-Oosterend c, 2.00 uur Tex. Boys c-ZDH b, 2.00 uur Cocksdorp b-De Koog b, 2.15 uur 4de klasse A KNVB ZONDAG 25 OKTOBER 1970: Kolping Boys-Texel, 2.30 uur (boot 13.00 uur) Afdeling Noordholland Tex. Boys-Kwadijk, 2.30 uur Oosterend-Strandvogels, 2.30 uur ZDH-Kreileroord, 2.30 uur Winkel-De Koog, 2.00 uur (boot 12.00 uur) Cocksdorp-Oudendijk, 2.30 uur Texel 2-HRC 4, 2.30 uur Texel 3-ZAP 4, 2.30 uur WGW 4-ZDH 2, 2.30 uur Zeemacht 3-Tex. Boys 2, 12.00 uur Petten 4-Oosterend 2, 2.30 uur (boot 12.00 uur) W.Waard 5-Tex. Boys 3, 2.30 uur (boot 13.00 uur) DWOW 4-Texel 5, 2.30 uur (boot 13.00 uur) Texel 4-DWOW 5, 12.15 uur Junioren ZDH-Sint Boys, 12.15 uur Cocksdorp-Geel Zwart, 12.15 uur Adspiranten Con Zelo a-ZDH a, 2.30 uur (boot 12.00 uur) Texel b-SRC b, 12.15 uur SAMEN REIZEN Oosterend 2, De Koog en ZDH a Tex. Boys 3 en Texel 5. MEDEDELINGEN S.V. Texel Texel 1 gaat zondag naar Kolping Boys, dat tot nog toe drie maal gelijk speelde. Gezien de doelcijfers (410) lijkt de voorhoede niet het sterkste deel en zal het moeilijk zijn er een goaltje in te schoppen. Toch blijven we optimis tisch: kleine overwinning als iedereen er voor peest. Het tweede speelt thuis tegen HRC 4, dat evenals wij 6 punten heeft. Er moet gewonnen worden, willen we zondag avond niet onderaan staan. Na 7 wedy strijden bedraagt het verschil tussen nr. één en nr. laatst hier slechts 4 hele punten avond niet onderaan staan. Na 7 wed- eerste en wel tegen ZAP 4, dat ongeveer van gelijke kracht is. We spelen echter thuis en houden het daarom op 20 voor Texel, heer J. C. te O Texel 4 en 5 hebben weer een uit wisseling met DWOW, respectievelijk tegen hun vijfde en vierde. Twee punt jes samen De adspiranten hebben ook redelijke kansen op een overwinning; op c na, dat zeer veel moeite zal hebben de enor me prestatie van 14 dagen terug tegen Boys b te herhalen en weer één punt te behalen. F. S. ZDH ZDH 1 speelt zondag om 14.30 uur thuis tegen Kreileroord. Deze ploeg staat met 4 punten uit 5 wedstrijden op de 7e plaats. Zo te zien dus een tegen stander, waarvan gewonnen kan wor den. Maar laten we ze toch vooral niet onderschatten, want iedere tegenstan der is er op gebrand om van het onge slagen ZDH te winnen. Scheidsrechter is J. Willemsen. ZDH 2 gaat naar het lastige WGW 4. Thuis gaat het goed met jullie; probeer de punten nu ook eens in een uitwed strijd te behalen. Aanvang 14.30 uur. De ZDH junioren spelen om 12.15 uur thuis tegen St. Boys. We rekenen er op, dat jullie de punten thuis houden, want ze zijn hard nodig als jullie in de kopgroep willen blijven. ZDH adsp. a speelt uit tegen Con Zelo a. Na het verrassende gelijk spel van zondag j.l. rekenen we ook nu op minstens 1 punt.. ZDH b speelt zaterdag om 15.15 uur thuis tegen Breezand Boys a. Tegen deze tegenstander zijn 2 punten moge lijk. ZDH pupillen a speelt tegen Boys a, aanvang 14.15 uur. We rekenen op 1 punt. Pupillen b speelt uit tegen Boys c, aanvang 14.00 uur. Ook hier is een gelijk spel mogelijk. Vooral bij pupillen b komt het nogal eens voor, dat een speler te laat is. Kijk dus goed in het kastje hoe laat je vertrekt of hoe laat het begint. De P Zaterdag gaan de SVO-senioren naar Alkmaar, waar om 3.15 uur wordt aan getreden. Het zal wel een zware dobber worden, maar met een volledige inzet moet een goed resultaat te behalen zijn. De SVO junioren ontvangen om 3.15 uur Callantsoog, een onberekenbare te genstander, dus onderschat ze niet. We rekenen op een kleine zege, temeer daar volledig kan worden aangetreden. SVO adsp. a gaat uit naar het sterke Texel a en zullen het daar ongetwijfeld zeer moeilijk krijgen. Aanvang 3.00 uur. SVO adsp. b ontvangt om 2 uur Tex. Boys c en er ligt opnieuw een zege in het verschiet. Pupillen a speelt om 3 uur in De Cocksdorp tegen SVC a, terwijl de b'tjes gastheer zijn van Tex. Boys b om 1.30 uur. Pupillen c speelt om 2 uur uit tegen Texel c. Zondag zal SVO 1 proberen z'n mo reel wat op te vijzelen door een zege op Strandvogels. Hoewel moeilijk, is toch een kleine zege haalbaar. Aan vang 2.30 uur. SVO 2 gaat uit en zal om 2.30 uur proberen Petten 4 de punten te ontfut selen. P. K. Tex. Boys Zondag ontvangt het eerste een be kende van het vorig seizoen: Kwadijk. Een tegenstander, die zeker niet onder schat mag worden. We hopen dat de Boys hun goede wedstrijden niet alleen voor de overkant bewaren en zich op deze wedstrijd goed zullen prepareren. Terreindienst: G. Kuip en P. Schoo. (zaterdag voor 2 uur s.v.p.) Het 2de en 3de gaan naar de vaste- wal. Het 2de met de boot van 11 uur naar Zeemacht 3 en het 3de met de boot van 1 uur naar W.Waard 5. Het zijn, volgens de ranglijst, gelijkwaar dige tegenstanders, dus zullen alle re gisters open moeten. Van de adsp. is a vrij en speelt b zaterdag om 3 uur thuis tegen Texel c, en Boys c gaat naar SVO b, aanvang 2 uur. Voor pupillenwedstrijden zie kastje. A. W. SPORT EN SPEL in het afgelopen weekend Nagekomen uitslagen Zaterdag 17 oktober Afdeling Noordholland Oosterend-Wieringermeer 5 11 Junioren Dirkshorn-Oosterend 02 Zondag 18 oktober Afdeling Noordholland Zaanse Boys-Oosterend 21 ZAANSE BOYS-SVO 2—1 In een rommelige wedstrijd heeft SVO het hoofd moeten buigen voor een iets beter spelend Zaanse Boys. Voor rust wist Zaanse Boys de basis te leggen voor hun zege, want tweemaal wist men soms knap combinerend, doelman Koning te passeren. Bij SVO moest het in de voorhoede hoofdzakelijk van Van Nulan en Schaatsenberg komen, maar ook die konden, door hard en soms te hard ingrijpen van Zaanse Boys, niet tot scoren komen. Na rust waren de bordjes verhangen en liep het bij SVO, door enkele om zettingen, veel beter, wat na tien minu ten resulteerde in een treffer van Van Nuland. SVO wilde meer en zag een kans op een gelijkspel, maar Z. Boys wist, soms met alle middelen, SVO van een tweede treffer af te houden. De scheidsrechter trad hiertegen te lank moedig op, zodat de stemming nou niet bepaald vriendelijk te noemen was. Zaanse Boys bleef de volle aandacht van de SVO-verdediging vragen. Zo trof men een keer de paal en even later had Koning opnieuw geluk met een hard schot net voorlangs. Ondanks hard zwoegen, kon SVO toch geen verande ring in de score meer brengen, zodat Zaanse Boys opgelucht het veld kon verlaten. OOSTEREND-W.MEER 5 1—1 Ondanks de optimistische verwach tingen is het zaterdagelftal van Ooster end er niet in geslaagd tegen het laag geklasseerde Wieringermeer beide pun ten te behalen. Reeds in de 8e minuut keek Oosterend al tegen een 01'ach terstand aan. SVO trok daarna wel massaal ten aanval, maar de weinige schoten, die er vielen, werden door de keeper bekwaam gestopt. In de 28ste minuut leek de stand weer in evenwicht gebracht, toen S. v.d. Zee uit een scrim mage de bal in het doel werkte. Het doelpunt werd echter afgekeurd wegens buitenspel. Na rust zagen we een voortdurend aanvallend Oosterend, dat echter geen openingen vinden kon. Toch kwam de langverwachte en verdiende gelijkma ker. In de 71ste minuut kon de keeper een laag schot van J. Drijver niet vol doende onder controle krijgen, hetgeen 11 betekende. In deze stand kwam geen verandering meer, ondanks de kansen die beide partijen hadden. JUN. DIRKSHORN-SVO 0—2 In een pittige wedstrijd hebben de junioren beide punten voor zich opge ëist. Ondanks het gemis van Jaap Dros en Kees Bremer wist men in de eerste helft het veldoverwicht in twee tref fers van Co Timmer uit te drukken. Na rust was Dirkshorn het meest in de aanval, maar de SVSO-verdediging gaf, door resoluut ingrijpen, weinig kansen weg, zodat het 20 bleef, want ook SVO had blijkbaar haar kruit ver schoten. S.V. OOSTEREND Oosterend b ging op het pad der overwinningen voort en bond ditmaal Tex. Boys b aan de zegekar. Na een 20 ruststand kreeg men na rust de smaak pas goed te pakken en wist men de score tot 60 op te voeren. Douwe Medema 2x, Ewout Witte 2x, Rudi Timmer en Jan Brouwer waren de doel puntenmakers.

Texelsche Courant | 1970 | | pagina 9