vast en zeker Plattelandsvrouwen De Cocksdorp hadden gezellige kerstmaaltijd Autogordels Gymnastiekvereniging Texel hield onderlinge wedstrijden SPORT EN SPEL in het afgelopen weekend Damclub Texel A Kas v. d. Kerkhof en Mariska Coutinho kampioen Derde blad Texelse Courant, dinsdag 21 december 1971 te er eindelijk in de Hugo Boys-keeper het nakijken te geven. Geen erg gerust stellende voorsprong, temeer daar het weer steeds slechter werd en het veld moeilijker bespeelbaar. De Tex. Boys gingen echter in de tweede helft met direkt in de verdedi ging en wisten zich, vooral in het eerste kwartier, goede kansen te verschaffen. Al na een paar minuten had dit succes toen de Hugo Boys-keeper de bal niet onder controle kon krijgen. M. Veeger was er snel bij en wist uit een moeilijke hoek de bal binnen de palen te depone ren (20). Hugo Boys heeft er daarna alles aan gedaan het getij te doen keren. Op het steeds gladder wordende veld was echter van goed voetbal geen spra ke meer, terwijl de Tex. Boys, door alle energie eruit te persen de voorsprong met succes wist te behouden. DIRKSHORN-ZDH 0—4 ZDH had weinig moeite met Dirks- norn. Al in de le minuut schoot De Rui ter tegen de Dirkshorn-lat. Dirkshorn kwam onder druk te staan en had en kele malen geluk bij doorbraken van De Ruiter en Bakker. Na een kwartier kon Bakker 01 tot stand brengen maar dit doelpunt werd afgekeurd we gens hands. Het duurde dan ook tot een half uur voor De Ruiter uit een penalty wegens hands 01 kon laten noteren. Dat dit ook de ruststand werd zat hem hoofdzakelijk in het gladde veld en de harde wind, waardoor zuiver passen bijna onmogelijk was. Na de rust werden er wel doelpunten genoteerd door De Ruiter. Het eerste al na 5 minuten spelen en een kwartier la ter nog één door Bakker. ZDH ging het toen wat rustiger aan doen, maar de Dirkshorn-voorhoede kon hier niet van profiteren. ZDH had ook het laatste kwartier het spel weer in handen en kwam door De Ruiter op 04. DE KOOG 2-KAAGVOGELS 5 0—2 De Koog 2 is er niet in geslaagd om onder erbarmelijke weersomstandighe den Kaagvogels 5 te verslaan. De Koog speelde voor de rust tegen regen en wind in. Dit resulteerde in een sterk aanvallend Kaagvogels, terwijl De Koog zich tot verdedigen beperkte. Kaagvogels slaagde er niet in tot ge vaarlijke akties te komen. Doelman Bakelaar kreeg veel werk te doen, maar erg gevaarlijk was het niet. De buiten- spelval van De Koog was ook nu weer een trefzeker afweerwapen. Dat er voor de rust geen enkele corner op het Ko- ger doel is geweest, duidt al op weinig moeilijkheden. Bovendien was keeper Bakelaar zeer betrouwbaar. Tegenak- ties van De Koog leidden nog tot een doelpunt, maar dit werd afgekeurd we gens buitenspel van een medespeler. Tot de rust een dubbel blanke stand. Na de rust dacht De Koog toe te slaan. De slag kwam echter aan de andere kant toe. De Koger achterhoede was met attent genoeg, waarop de Kaagvo- gels-midvoor vrije kans kreeg. Hij kwam voor het lege doel, aarzelde te lang, maar toch verdween de bal via een teruggekomen speler tenslotte in het Koger-doel (01). De Koog begon enorm op te dringen, terwijl het weer steeds slechter werd. Maar nu hield de Kaagvogels-achterhoede het hoofd koel, waardoor De Koog geen kans kreeg. Steeds wanhopiger begon De Koog op te dringen. Een fraai schot van Jan Witte stuitte op de lat. De uit vallen van Kaagvogels waren gevaar lijk. Hieruit ontstond kort voor tijd het tweede doelpunt. Een schot werd van richting veranderd, en gaf Kaagvogels een goede kans, die benut werd {02). De Koog was verslagen. Overigens was iedereen zeer blij, dat de wedstrijd be ëindigd kon worden, want de spelers hadden geen droge draad meer aan hun lijf, toen het eindsignaal klonk. COCKSDORP-ZAANSE BOYS 1—2 Cocksdorp trapte af in de regen te gen Zaanse Boys. In de eerste helft had den de Zaanse Boys een licht veldover- wicht en kregen zeer goede kansen om een voorsprong te nemen. Het was Cocksdorp echter dat scoorde. Henk van der Star kwam na 20 minuten spelen alleen voor de keeper en scoorde. Dit was tevens de ruststand. Na de rust begon Zaanse Boys met een hevig offensief. De achterhoede van Cocksdorp wist het eerste kwartier nog stand te houden met keeper Frans Stolk als grote uitblinker van deze middag. Het was de middenvoor van Zaanse Boys, die gelijk maakte. Cocksdorp ging na dit doelpunt weer meer in de aan val en kreeg enkele goede kansen die niet benut werden. Vijf minuten voor het einde kreeg Zaanse Boys nog een penalty te nemen, maar deze werd- naast geschoten. In de laatste minuut nam Zaanse Boys toch nog de volle winst mee, toen weer de middenvoor de bal uit een crimmage in het doel werkte. MEERVOGELS Z-OOSTEREND Z 4—2 Gesteld mag worden dat het niet op tijd aanwezig zijn van enkele spelers de uitslag van de uitwedstrijd tegen mede koploper Meervogels (Zaandam) in het nadeel van Oosterend heeft beïvloed. De ongerustheid over hun afwezigheid was duidelijk merkbaar in het spel van het zaterdagelftal, pas na 25 minuten begon men geconcentreerd te spelen. De stand was toen echter al 30 in het voordeel van de thuisclub. Ondanks de ze grote achterstand vocht Oosterend verbeten door en met succes. Uit een fraai genomen vrije schop van P. Plug kopte Drijver fraai in (31) en even later bracht Brouwer de stand op 32, door de verdediging te vlug af te zijn. Met deze stand ging tevens de rust in. Na de rust bleef Oosterend voor de gelijkmaker knokken, maar veel aan vallen stokten op het middenveld, waar de aanvallen slecht verwerkt werden. Toch kwamen er kansen; een schot van Eelman op de paal en twee mooie kan sen voor T. van Groningen, maar Oos terend miste het tikje geluk, dat nodig was. Aan de andere kant had de verde diging haar handen vol aan de tech nisch bekwame en snellere aanvallen van Meervogels, doch men hield lang stand, mede door voortreffelijk werk van keeper Saai. Tien minuten voor tijd maakte Meervogels aan alle illusies een eind, toen een schot van richting werd veranderd en de keeper kansloos was. Daarmee werd de eindstand bepaald op 42, daar Oosterend zich bij deze stand neerlegde. SUCCES 5-ZDH 3 1—3 ZDH 3 speelde en goede wedstrijd maar Succes 5 maakte meer doelpunten. ZDH dat spil Dijker door ziekte moest missen, terwijl keeper Grabowski ver vangen was door L. Bakker, was beter dan Succes. Toen Jonker na 20 minu ten geblesseerd het veld moest verlaten kon het nu met 10 man spelend ZDH geen vuist meer maken. Succes kon dan ook, ondanks technisch de mindere te zijn, 3 keer scoren, terwijl ZDH niet verder kwam dan 1 treffer. Jun. TEXEL-WGW 2 3—1 Texel dat met de invallers P. Hin en Theo de Tank speelde won zaterdag met 31 van WGW. Voor de rust was het een gelijk opgaande strijd,maar uit een goed schot wist WGW aan de leiding te komen. Hierna verving Jaap van der Slikke de geblesseerd geraakte keeper Ronnie Zirkzee. Vlak voor de rust wist Texel nog naast WGW te komen door een doelpunt van Adrie van der Slikke. Ruststand 11. Na de rust was Texel sterk in de aan val en Harry du Porto wist er hier één van af te ronden, 21. Texel probeerde nu door te drukken. Hoewel er veel ho ge ballen voor het WGW-doel werden geschoten, werden geen punten ge maakt. Vlak voor het einde wist Kees Oosterhof na een goed genomen corner het verdiende derde doelpunt tenslotte met het hoofd te scoren. Eindstand 3—1. OOSTEREND 2-ZAP 6 5—5 In een doelpuntrijke wedstrijd heeft het tweede de punten gedeeld met het bezoekende ZAP 6 in een gelijkopgaan- de strijd. Na een 20 voorsprong door doelpunten van Wim Keijser en Johan de Waard, keek SVO toch bij de rust tegen een 42 achterstand aan. Na de rust pakte SVO de zaken energieker aan en via Zegers, opnieuw De Waard en Van Asperen wist het een 54 voor sprong te nemen, maaer vlak voor tijd wist ZAP verdiend naast SVO te ko- Jun. OOSTEREND-KAAGVOGELS 3—2 De junioren zorgden voor een grootse verrassing door ongeslagen koploper Kaagvogels met 32 terug te wijzen. Bij de rust zag het er helemaal nog niet naar uit, dat de punten aan Oosterend zouden blijven, want men keek toen te gen een 20 achterstand aan, maar na de rust was Oosterend duidelijk beter en via Ko Timmer, Johan de Waard en Aris Ellen wist men de zege, volkomen verdiend te behalen. Jun. COCKSDORP-W.WAARD 5—2 De junioren van Cocksdorp waren weer goed op dreef tegen Wieringer- waard. Al na 20 minuten spelen stond Cocksdorp met 20 voor door doelpun ten van J. van 't Noordende. Nico van Heerwaarden en Bram de Ridder zorg den voor een 40 stand. Na de rust was het André Boon die 50 scoorde. In de slouase wist Wieringerwaard de stand tot 52 terug te brengen. TOTO TEX. BOYS Willen de toto-deelnemers en ophalers er rekening mee houden dat de totofor mulieren deze en volgende week, op woensdag moeten worden opgehaald en ingeleverd. TOTO S.V. TEXEL Wilt u er rekening mee houden dat de toto deze week op woensdag opgehaald en ingeleverd moet worden. Dit i.v.m de kerst en nieuwjaar. VOLLEYBAL Uitslagen eilandcompetitie 17 dec. DOK-Koorn 0—2 Tevoko-De Koog 02 LTS-Badminton 12 Apollo-Drijver Globetrotters 20 Amro-Smash '68 20 HBS-LTS 2—1 Apollo-'t Groentje 20 Tevoko-v. d. Meer 02 Badminton-'t Groentje 20 Tegen DCK behaalde Texel een on verwachte grote overwinning. Door de 137 zege heeft Texel nu 6 punten uit 7 wedstrijden en een bordscore van 70- 70. Er rest nu nog een uitwedstrijd te gen DCY 2 op 8 januari 1972. P. Kooiman haalde de eerste 2 pun ten na een vlotte overwinning. Ook J. v. Heerwaarden, J. Hooijberg en C. Dij ker gingen goed te werk. J. Schoo had moeite om remise uit het vuur te sle pen. G. Dros liet de winst in de eind fase nog glippen. Voor C. Vinke had er ook meer ingezeten dan een nederlaag. C. v. d. Werf kon van een grote blun der profiteren. P. Bakelaar moest na een verrassende wending de eer laten aan de sterke Van Wort. De gedetailleerde uitslag was Th. van Wort-P. Bakelaar 20 P. Hollenberg-C. Dijker 02 J. v. d. Kroft-P. Kooiman 02 P. Vermeer-J. Hooijberg 02 G. Paay-J. Schoo 11 T. den Os-C. Vinke 20 F. Visser-W. Bakker 11 C. Moonen-G. Dros 11 G. Hesselman-J. v. Heerwaarden 02 7-13 SCHIETOEFENINGEN Op 23 december a.s. wordt geschoten te Breezanddijk van 10.00 tot 18.00 uur met de 105, lang 30, sector 180" Afsluit dijk richting Den Oever,diepte 15 km., hoogte 15 000 voet. Au Zaterdag werden door de gymnastiek- \ereniging Texel onderlinge wedstrij den gehouden in de Burgemeester De Koninghal te Den Burg. Kas v. d. Kerk hof behaalde bij de jeugd tot 12 jaar het hoogste aantal punten en kan zich daarom jeugd-verenigingskampioen noemen. Marisca Coutinho liet bij dc ouderen het hoogste puntental noteren en werd daarvoor, voor de tweede maal, vcrenigingskampioene. De uitslagen van de onderlinge wed strijden luiden als volgt Meisjes (4 toestellen) 6 jaar: 1. Evelien Brans 29,2 pnt.; 2. Karin Schermer 29,1 pnt.; 3. Mirjam Bonne 29 pnt. 7 jaar:l. Lilian v. Heerwaarden 28,6 pnt.; 2. Marja Vlaming 28,4 pnt.; 3. Evelien Combé 28,3 pnt. 8 jaar: 1. Judith Hoogendijk 32,8 pnt.; 1. Diana Terpstra 32,8 pnt.; 2. Nicole Kalk 32,6 pnt.; 3. Yvonne Bruirung 31,6 pnt. 9 jaar: 1. Lyke Heetveld 32,1 pnt.; 2. Memo van Slooten 31,4 pnt.; 2. Angela van Heerwaarden 31,4 pnt.; 3. Marjan Kikkert 30 pnt. 10 jaar; 1. Monique Smit 30,7 pnt.; 1. Henny Festen 30,7 pnt.; 2. Marlies Reij 29,8 pnt.; 3 Henriëtte Terpstra 29,7 pnt. 11 jaar: 1. Liselot Schermer 32,7 pnt.; 2. Gudy Witte 32 pnt.; 2. Annelies van Benthum 32 pnt 3. Karin Zegel 31,9 pnt. 12 jaar: 1. Willeke Arensman 31,9 pnt.; 2. Harma Polman 21 pnt., 3. Jac queline Zegel 29,8 pnt. 13 jaar: 1. Marleen Ellen 32,5 pnt.; 2. Tineke Brans 32,4 pnt.; 3. Lonneke Drinkwaard 31,9 pnt. 14 jaar: 1. Tineke Huisman 32,6 pnt.; 2. Tine Nooy 32 pnt.; 3. Elly Witte 31,2 pnt. 15 jaar en ouder: 1. Annemarie Schoorl 33,7 pnt.; 2. Tine Schoorl 33,6 pnt.; 3. Janny Noorlander 32,8 pnt. Jongens (5 toestellen): 6 jaar: 1. Erwin Kleinveld 36,5 pnt.; 2. René Eelman 36,2 pnt.; 3. Meiert de Ridder 34,9 pnt. JITSLAGEN SATERDAG 18 DECEMBER Udcling Noordholland Meervogels Z-Oosterend Z 24 unioren Texel-WGW 2 3_! Oosterend-Kaagvogels 32 Callantsoog-ZDH 14 Aspiranten Zeemacht b-Cocksdorp a 06 Breez. Boys a-De Koog a 05 Tex. Boys a-WGW c 230 Helder g-Oosterend b 013 HCSC d-ZDH a 4—1 Texel b-HCSC c 20 WGW g-Tex. Boys c 12 Oosterend c-Texel d 22 Tex. Boys b-Texel c 11 'upillen ifdeling A Cocksdorp a-Tex. Boys a 20 ifdeling B ZDH b-Cocksdorp b 12 Tex. Boys c-De Koog b 30 Oosterend c-Oosterend b 03 ONDAG 19 DECEMBER de klasse B K.N.V.B. De Valken-Texel 22 fdeling Noordholland Oosterend-Wiron 06 Tex. Boys-Hugo Boys 20 Dirkshorn-ZDH 04 Cocksdorp-Zaanse Boys 12 Texel 2-Geelzwart 2 21 WGW 2-Tex. Boys 2 (na 25 min. gestaakt) 0—0 Oosterend 2-ZAP 6 55 De Koog 2-Kaagvogels 5 02 Succes 5-ZDH 3 31 unioren Cocksdorp-W.Waard 52 dspiranten Oosterend a-Zeemacht a 03 DE VALKEN-TEXEL 2—2 Met een nogal gewijzigd Texel 1, erd afgelopen zondag de reis onderno- en naar Venhuizen, waar tegen De alken gespeeld moest worden. Het eer zag er nogal slecht uit, toen om ilf drie begonnen werd was het ech- r droog. Wim Roomeijer nam als laat- e man de plaats van Bep Vonk over, ad Blom debuteerde op de linkshalf- tats en Ane Zijm verving Wim Koorn s linksbuiten. Charles Iepenburg werd ?rvangen door Aad Vaars. Texel be- 0:1 de eerste helft tegen de wind in. oor de straffe wind werd er heel moei- k gespeeld, als kijkspel was het dan >k geen geweldig mooie wedstrijd. De alken waren meer in de aanval, maar ht gevaarlijk werden zij niet. Texel larentegen wist met enkele uitvallen )g dicht bij een doelpunt te komen. :hoten van Hans Geus en Klaas Dirk oorn gingen juist naast. De Valken isten voor de rust op een 10 voor rong te komen. Een aanval over links, sul teerde in een voorzet, waar de Val- ïnspits, geheel vrijstaand, fraai in de iker bovenhoek kopte. Met deze stand ak ook de .rust aan. Na de rust een fel oprukkend Texel t het de Valken-defensie bijzonder stig maakte. Achter deze defensie rnd echter een bijzonder goed in vorm nde Valken-doelman die heel moei- k te passeren bleek. Een kopbal van ms Geus verwerkte hij tot corner. Bij en vrije schop, genomen door Klaas rk Koorn, bewees hij nogmaals zijn ede conditie. Na ongeveer 25 minuten elen kwam Texel op gelijke voet. Een ïje trap even buiten het strafschopge- sd, werd door Wim Roomeijer be- ersl m de verste bovenhoek geplaatst -1 Vrij kort hierna kwamen de Val- n toch weer met 21 voor te staan, t een vrije schop kreeg de Valken- its weer alle gelegenheid om deze or te koppen en Aad Vaars het nakij- en te geven: 21 Texel bleef aan- mgen. Een kwartier voor tijd verving im Koorn Arie Zijm, en even later ;rd Aad Blom vervangen door Arie n der Slikke. Texel zette door en zag n gelijkspel nog haalbaar. Dit moest ci ter duren tot 4 minuten voor tijd. eer een vrije schop op ongeveer een ïter van het doel verwijderd, geno- ;n door Wim Roomeijer. Met een hard ïot bracht hij de stand op 22. OOSTEREIND-WIRON 0—6 Under zeer slechte omstandigheden eft Oosterend het bezoekende Wiron n forse zege moeten toestaan. Op het et gladde veld wist Wiron, door bete techniek, vlotter uit de voeten te ko- ;n dan Oosterend. Voor de rust was ron, met de wind in de rug, de ge le eerste helft aan SVO-zijde te vrn- a, maar steeds wist de SVO-verdedi- *g op tijd in te grijpen en bovendien rmde Koning ook dit keer weer het trouwbare sluitstuk. Toch kon ook hij itt voorkomen, dat Wiron een kwar- r voor rust op 01 wist te komen, ;n bij een corner de SVO-verdediging stastte en de midvoor inkopte. de rust dacht SVO nu met de nd mee, Wiron beter partij te kun- geven, maar door het opdringen 1 de verdediging kreeg Wiron meer mte en wisten de snelle voorhoede- ilers zich goede kansen te scheppen, arvan er 5 benut werden. Oosterend 1de hier bijzonder weinig tegenover lat de zege, mogelijk enigszins geflat- rd, maar volkomen verdiend bij Wi- 1 terecht kwam. TEX. BOYS-HUGO BOYS 2—0 Inder, vooral in de tweede helft, zeer chte weersomstandigheden, hebben Tex. Boys een zwaar bevochten 20 e behaald op het hoog geklasseerde go Boys. De Tex. Boys hadden in de ste helft windvoordeel, doch wisten ruit, door stug verdedigen van Hugo ys, weinig profijt te trekken. Pas en- e minuten voor tijd slaagde Jac. Wit- „Men kan zich afvragen of Kerstmis- vieren in deze tijd nog wel zin heeft en hoe het gevierd moet worden. Dc oude waarden van de kerstviering dreigden ons met vele andere goede gewoonten en gebruiken te worden ontfutseld. Vroeger was Kerstmis een rustpunt van vrede en welbehagen in het onrustige voortgaan van het leven, een gebeur tenis waar men naar toe leefde en zich gedurende de adventsweken intensief op voorbereidde". Met deze woorden begon de voorzitster mevrouw A. Witte- Ran, vrijdagavond haar openingswoord op de adventsbijcenkomst van de Plat telandsvrouwen afdeling De Cocksdorp- Eierland in hotel,, De Hoop". De avond bestond uit met een sfeervolle brood maaltijd, het zingen van kerstliederen en enkele voordrachten. Bijna 80 dames waren aanwezig. De eigenaar van het hotel, de heer Kanis had de dames de vrije hand ge geven bij het opstellen van de tafels en het opluisteren van de zaal. Het bestuur spaarde zich geen enkele moeite om een „ouderwetse" kerstsfeer te scheppen. Talloze kaarzen en kerststukjes en een feestelijk gedekte tafel zorgde voor de juiste entourage. Het dekor van de stemmige viering werd vervolmaakt door een viertal leden van het fanfare korps, dat o.l.v. de heer J. Wieten voor muzikale achtergrond tijdens de maal tijd zorgde en de zang begeleidde. Ge start werd met een enthousiast klin kend „Nu zijt wellekome". De voorzit ster liet er in haar welkomstwoord geen twijfel over bestaan, dat men bij de Plattelandsvrouwen nog wel van 't nut van het kerstfeest overtuigd is. „Men moet een feest echter zelf maken. Om in de stemming te komen wordt deze bijeenkomst gehouden. Het zal een fees telijk accent zijn in de adventstijd, die beschouwt mag worden als een weg naar het kerstfeest". Tussen het nuttigen van de maaltijd door, werd een aangepast programma gebracht. Mevrouw Moens citeerde een tot nadenken stemmend gedicht van Roark Bradfort i(naar vertaling van Hans Wagemans); „Kerstpreek van een negerpastoor". Ook een heel treffende tekst liet mevrouw J. Ran-Smit horen met twee heel korte versjes. De muzi kanten leverden een geslaagde bijdrage met enkele instrumentale intermezzo's. Hoogtepunten waren zonder twijfel het subtiele melodietje, dat de heer Wieten zich uit zijn jeugd kon herinneren en de samenzang van het over de hele we reld bekende „Stille nacht, heilige nacht". Kerstverhaal Mevrouw W. F. Kikkert-Neuteboom vertelde een ontroerend kerstverhaal uit de bundel „De Kerst-schoof" van C. E. Pothart-Gimberg. Het verhaal speel de zich af in de bergen. Hoofdpersoon was een kleine moederloze jongen, die met zijn vader in een eenvoudige berg hut een armoedig bestaan leidt. De jon gen bereidt zich op het op handen zijn de kerstfeest voor, door een kerststal letje te maken. De in het oude verhaal voorkomende personages snijdt hij uit hout. Zijn werkstuk gaat in de kerst nacht bijna geheel verloren, als tijdens de nachtmis de hut in vlammen opgaat. Het kind weet alleen de geit uit de stal te redden. Verdietig en wanhopig tus sen de smeulende resten van de hut dwalend vindt hij tenslotte alleen het beeldje van het Christus-kind terug. Tot zijn grote verbazing is het gezichtje ongedeerd gebleven en weerspiegelt gaaf in het licht van de laatste vlam men. Getroost viert hij tenslotte met zijn vader toch nog een gelukkig kers mis bij gastvrije buren. Met juiste in tonatie wist mevrouw Kikkert de zaal tot de laatste zin van haar kerstvertel ling te boeien. De kaarsen, die tijdens deze adventsviering vrijwel de enige verlichting vormden, waren al behoor lijk geslonken, toen de voorzitster de avond besloot. De heer Wieten en zijn gezelschap kregen voor hun optreden een geschenk onder couvert. 7 jaar: 1. Ronald Kleinveld 40,1 pnt.; 2. Johan v. d .Ster 34,9 pnt., 3. Peter Haker 33,5 pnt. 8 jaar: 1. Bart Heerschap 40,1 pnt.; 2. Menno Dijkstra 38,8 pnt.; 3. Werner v. d. Meer 38 pnt. 9 jaar: 1. Jaap van Beek 39,6 pnt.; 2. Sjonnie Kleinveld 38,8 pnt.; 3. Peter Bas 38,7 pnt. 10 jaar: 1. Olaf Duin 41,9 pnt.; 2. Kees van Heerwaarden 41,1 pnt.; 3. Pe ter Schoorl 40,5 pnt. 11 jaar: 1. Kas v. d. Kerkhof 43,6 pnt.; 2. Kees Bakker 41 pnt.; 3. Pim van Beek 40,9 pnt. 12-15 jaar: 1. Jan Rijk 45,2 pnt.;"2. Nan Eelman 40,6 pnt.; 3. Johan Bas 40,4 pnt. 4 toestellen Meisjes selectie A; 1. Corine Gombert 30,7 pnt.; 2. Yolanda vxl. Meer 30 pnt.; 3. Anneke Terpstra 29,5 pnt. Meisjes selectie B 1. Yolanda Vla ming 34,3 pnt.; 2 Janneke Harting 33,5 pnt.; 3. Vera van Heerwaarden 33,1 pnt. Dames selectie 1. Mariska Coutinho 35,4 pnt 2. Annie v. d. Star 32,9 pnt., 3. Karin Polman 31,8 pnt. Heren (6 toestellen) 1. Jan Keizer 52,4 pnt.; 2. Bart Witte 51,8 pnt.; 3. Jaap Mets 50,9 pnt.

Texelsche Courant | 1971 | | pagina 5