Carnaval wint ook op Texel steeds meer terrein Oudeschild centrum van feestelijkheden 3 SPORT EN SPEL in het afgelopen weekend VERVOLG VAN PAG. 1 Druglezing Ieder jaar wordt het aantal mensen, dat door de karnavalskoorts wordt aan getast groter. Vroeger stak dit jaarlijks terugkerend verschijnsel alleen in het zuiden des lands de kop op, maar sinds enige jaren kijkt men al niet meer vreemd op als ook boven de rivieren een besmet gebied wordt aangetroffen. Sinds vorig jaar wordt zelfs op Texel een, weliswaar nog betrekkelijk kleine, besmettingsbron gesignaleerd. Gelukkig betreft het een hoogst ongevaarlijke aandoening, zodat er geen enkele reden tot ongerustheid bestaat. In feite kan zelfs van een „gezonde ziekte" gespro ken worden. Het karnaval vieren is eigenlijk een vorm van kracht verzamelen voor de meer ernstige zaken des levens, zo ver zekerde zaterdagmiddag de Texelse Prins Carnaval (Cor van Poelje) burge meester Sprenger op de trap van het gemeentehuis, nadat deze hem de stads- sleutel van Texel en daarmee de teugels van bestuur had overhandigd. De bur gemeester zei de teugels met groot ver trouwen en een gerust hart uit te lenen, maar hoopte wel ze t.z.t. weer terug te krijgen zonder dat er een teugeloos Oudeschild overbleef. De overhandi gingsceremonie was het officiële start sein voor de Texelse „dag van de leut" cn werd ter plaatse door burgemeester, Prins en voltallige Raad van Elf met een, door de heer H. Spigt van hotel „De Zwaan" op het juiste ogenblik aan gedragen, pilsje beklonken. De glazen werden in allereil geledigd, want de Prins en zijn gevolg hadden nog een overbezet programma voor de boeg, zo dat geen tijd te verliezen was. Officieus was het carnavalsfeest al om twee uur 's middags van start gegaan, toen Prins Carnaval en de Raad van Elf met twee feestelijk met dennetakken en slingers versierde wagens uit Oudeschild ver trokken richting Den Burg. Feestelijke tocht Op de Emmalaan werd een bont ge zelschap van gecostumeerde kinderen opgepikt en voorafgegaan door de drumband „Voorwaarts Mars" werd een tocht door het dorp gemaakt, o.a. langs het rusthuis „Irene" en 'het C. E. Gol- lards Rustoord, waar men door de be woners enthousiast werd begroet. Over al waar de carnavalsstoet voorbij trok, bleef een spoor van serpentines en confetti achter, waardoor de indruk van een „echt" carnavalsfestijn zij het op kleine schaal versterkt werd. Toneel en goochelaar Om 4 uur werd in het dorpshuis 't Skiltje door een negental leden van de Buurtvereniging Oudeschild een kin dervoorstelling opgevoerd. De zaal, be zet door een groot gezelsohap van al of niet gecostumeerde kleuters en school jeugd, genoot bijzonder van het buiten gewoon goed op het jonge publiek af gestemde toneelstukje „Een dagje rui len". Er werd zeer natuurlijk geacteerd en met het grootste gemak geïmprovi seerd op interrupties vanuit de zaal. Een pluimpje verdient vooral de jongste speler, Dick van Liere, die als 'n jongetje met vreselijke oorpijn in levensecht gehuil uitbarstte. Een hoogst vermakelijk onderdeel van het middag programma was ook het optreden van de goochelaar Pedro (Piet Koopman). Hij vertoonde weliswaar geen ongeloof lijke goocheltrucs en verbazingwek kende vingervlugheid, maar wist door ongecompliceerd optreden de harten van zijn toeschouwertjes te stelen en had over assistentie bij het uitvoeren van zijn toeren dan ook niet te klagen. Voor de origineelst verklede kinderen waren enkele prijsjes beschikbaar ge steld. De eerste prijs ging naar een tweetal zeer jeugdige deelneemstertjes, die beiden Pipi Langkous (uit de be kende Zweedse televisieserie) uitbeeld den. Zes vlinderachtige wezentjes kwa men in aanmerking voor de tweede prijs en de derde prijs ging naar een tweetal blozende boerinnetjes. Kraamvisite Na afloop van het kinderfeest ver trokken Prins en Raad van Elf om een, voor een carnavalsgezelschap, hoogst ongewoon bezoek af te leggen. Het be zoek gold n.l. de op 8 februari j.l. ge boren dochter Jeannette van het echt paar Lap op boerderij „Het eind van de wereld" nabij Den Hoorn. Jeannette, die op het raadhuis als laatst inge schrevene genoteerd stond aan het eind van de vorige week, werd benoemd tot erelid van carnavalsvereniging „De Scharrekoppen" en ontving als zodanig een onderscheiding. Mevrouw Lap kreeg een bos bloemen. Ook werd een bezoek gebracht aan de heer H. Bekker te Oudeschild, die al ruim een jaar ziek is. Hem werden eveneens bloemen overhandigd. Carnavalsavond Het eigenlijke carnavalsfeest voor de ouderen begon om 8 uur en werd even eens gevierd in het feestelijk versierde dorpshuis. Hoewel het beoogde aantal carnavalsvierders nog lang niet bereikt is, was men toch zeer tevreden over de opkomst. De zaal was binnen korte tijd vol en na de binnenkomst van Prins Scharrekop de Tweede en zijn volge lingen en de dansmariekes van mevr. R. de Wit-Schoo begon de gewenste stemming er in te komen. Een belang rijke bijdrage tot vergroting van de feestvreugde leverde ook „Super Kees Stet" met zijn originele Westfriese grappen en zijn op 't Texels aktueel ge beuren afgestemde camavalsschlager. Een ander en zeker niet minder ge slaagd hoogtepunt was het optreden van de revuegroep van mevrouw J. Craa- nen-Hemelrijk met enkele leuke liedjes met betrekking op het Texels wel en wee. In de loop van de avond werden diverse personen vereerd met de me daille van de Soharrekoppen voor bij zondere verdiensten. Allereerst de heer J. Wieten voor zijn uitmuntende leiding over de Boerenkapel. Als blijk van er kentelijkheid gaf het korps, dat voor de gelegenheid de heer Wieten verge zelde, menig deuntje ten beste. Ook werd (voor de tweede keer) Mr. W. H. Sprenger gehuldigd voor de medewer king die hij ook dit jaar weer aan de Scharrekoppen heeft verleend. Voor het leveren van een flinke hoeveelheid dennegroen voor het optuigen van de wagens werden de heren M. Mantje en D. v.d. Vliet toegejuicht. De wagens werden overigens uitgeleend door de Aankoop Centrale Texel. Huldebetoon viel ook mevrouw G. Zegers te beurt, die al sedert jaren het bestuur van de Oudeschilder Buurtvereniging met raad en daad terzijde staat. Tenslotte werd nog de heer A. M. van Boven in het zonnetje gezet voor de perfecte organi satie van het vervoer van en naar Den Burg. Na het min of meer officiële pro gramma werd de avond nog lange tijd voortgezet met muzikale medewerking van Henny Kok. Het carnavalsfeest voor de jeugd van 12 t/m 17 jaar in „Casino" zondagmid dag werd evenals vorig jaar een reus achtig succes. Een paar honderd jonge ren, waarvan een redelijk aantal gecos- tumeerd, konden door Prins Carnaval (Piet Zijm) en zijn Raad van Zeven worden verwelkomd. Het programma bestond uit dansen op muziek van be kende carnavalsschlagers en allerlei spelletjes. Enkele tientallen prijzen werden uitgereikt. Organisatie van de jeugdmiddag in Den Burg was in han den van de Werkgroep Witte Burcht. UITSLAGEN ZATERDAG 12 FEBRUARI: Junioren WGW 3-Oosterend 1—1 Adspirantcn De Koog a-Helder e 7—0 Oosterend b-Wiron b 5—1 Texel b-BKC d 3—0 De Koog b-Oosterend c 2—2 Texel d-Tex. Boys b 3—1 Pupillen Afdeling A ZDH a-Oosterend a 1—5 Tex. Boys b-Texel a 0—6 Cocksdorp a-Tex. Boys a 0—5 Afdeling B Tex. Boys c-Cocksdorp b 5—1 ZDH b-Texel d 0—3 Oosterend b-De Koog b 2—0 Oosterend c-Texel c 0—6 ZONDAG 13 FEBRUARI: 4de klasse B KNVB SRC-Texel 2—1 Afdeling Noordholland Helder 5-ZDH 2 4—7 Oosterend 2-W.Waard 3 5—2 Texel 4-Zeemacht 3 1—0 Oosterend 3-Kaagvogels 4 4—2 Oudesluis 4-Texel 5 10—0 Kaagvogels 5-ZDH 3 2—5 De Koog 2-WGW 8 0—3 Junioren Watervogels 2-Tex. Boys 0—3 ZDH-HRC 3 3—1 Adspirantcn Schagen b-Texel a 1—3 OOSTEREND 2-W.WAARD 3 5—2 In een goede wedstrijd wist Ooster end 2 het sterke Wieringerwaard 3 te rug te wijzen. Voor de rust ging de strijd vrijwel gelijk op, waarbij Wierin gerwaard iets beter combineerde, maar Oosterend toonde zich strijdlustiger. Door doelpunten van P. de Vries en C. Martens had SVO een 21 voorsprong bij de rust, maar Wieringerwaard wist meteen na de rust op gelijke voet te ko men. Oosterend bleek echter over de langste adem te beschikken en wist uit eindelijk door drie goals van Martens op 52 te komen. OOSTEREND 3-KAAGVOGELS 4 4—2 Oosterend 3 wist in een vooral na de rust goede wedstrijd, Kaagvogels 4 goed te weerstaan en met 42 klop te geven. Al in het begin kwam Oosterend door een penalty achter, maar vlak voor de rust wist het via B Bos op 11 te ko men. Na de rust was Oosterend toch wel duidelijk sterker en via B Beu- ving 2x en M. Visser liet het 41 note ren. Vlak voor tijd slaagde Kaagvogels erin nog op 42 te komen, maar meer punten liet Oosterend niet toe. OU DES LUIS 4-TEXEL 5 10—0 Na een lange winterpauze kwam Texel weer eens in het veld. Texel startte goed en wist een licht veldover- wicht op te bouwen, maar kwam niet tot scoren. Ongeveer 5 minuten voor de rust kwam Oudesluis op 10 waarmee ook de /ust inging. Direkt na de rust ging Oudesluis fel in de aanval en overdonderde Texel met 5 snelle goals, zo werd de stand 15 mi nuten na de rust 60. Texel speelde enigszins ontmoedigd verder en Oude sluis voerde de stand regelmatig op tot 100, waarmee het einde van deze wedstrijd kwam. DE KOOG 2-WGW 8 0—3 De Koog 2 kwam voor het eerst sinds 20 december weer in het veld tegen WGW 8. De uitwedstrijd werd verloren met 92. De Koog bleek vrij goed te hebben overwinterd want ze konden het technisch betere WGW aardig in be dwang houden. WGW deed er alles aan om De Koog op de knieën te krijgen, maar slaagde hier niet in. Het begon al spoedig duidelijk te worden, dat de De Koog-achterhoede het beste deel van de ploeg was, want de voorhoede bracht er weinig van terecht. Ze kregen voor de rust dan ook maar één goede kans op een doelpunt. Keeper Dekker van De Koog stak in grootse vorm, en was het beslissende struikelblok voor WGW. Toch kon hij niet verhinderen, dat WGW via een goede aanval op 10 kwam, wat tevens de ruststand werd. Na de rust deed De Koog het aanmer kelijk beter, maai" de voorhoede was machteloos. WGW begon slechter te spelen, daar de vrij constante druk van de hardwerkende Kogers. De verdiende gelijkmaker bleef uit. Ook WGW kwam lange tijd niet tot gevaarlijke tegenak- ties, en de wedstrijd dreigde op 10 te stranden. Tien minuten voor tijd plaat ste de WGW-midvoor de bal van de doellijn echter achter keeper Bakelaar (voor Dekker ingevallen), die kansloos was. Enkele minuten voor tijd tenslotte zag spil Bonne een voorzet van rechts achter de wanhopig springende en graaiende Bakelaar verdwijnen. Dit werd de eindstand (03). KAAGVOGELS 5-ZDII 3 2—5 ZDH heeft het met gemakkelijk ge had bij Kaagvolgels. Toch moesten de mannen uit Kolhorn het hoofd buigen tegen een weer als vanouds spelend ZDH 3. Voor de rust had ZDH een 20 voorsprong genomen. Na de rust had keeper Grabowski van ZDH geluk, om dat tot tweemaal toe een bal buiten be reik tegen de paal geknald werd. Toch kon Kaagvogels niet verhinderen dat de punten mee naar Texel gingen, aan gezien ZDH in de 2e htlft de langste adem had en tenslotte met 52 kon winnen. S.V. DE KOOG Zolang de weersomstandigheden het zullen toelaten wordt er met ingang van a.s. donderdag weer op het veld getraind. Jongens houden jullie hier- even rekening mee? SRC-TEXEL 2—1 Net als de thuiswedstrijd tegen SRC, ging er voor Texel in de laatste minuut weer een kostbaar punt verloren. Scheidsrechter Biegstraaten kende nl. SRC een vrije trap toe op de rand van het strafschopgebied. Uit deze vrije trap werd de winnende goal gemaakt. Van Texel-zijde werd sterk geprotesteerd te gen deze beslissing, omdat er een SRC- speler op de doellijn buitenspel stond. Er kwam echter geen wijziging in het besluit van de scheidsrechter. Texel begon de wedstrijd met een fel offensief, waardoor enige gevaarlijke situaties voor het SRC doel ontstonden. De SRC-uitvallen waren echter ook niet van gevaar ontbloot, maar de Texel-achterhoede met W. Roomeijer aan het hoofd, wist dit steeds zeer goed op te lossen. Aan Texel-zijde werd er op het middenveld goed gecombineerd, maar hoe dichter men bij het SRC-doel kwam, hoe moeilijker het werd. Toch nam Texel ongeveer een kwartier voor de rust de leiding, uit een magnifiek ge nomen vrije trap van W. Roomeijer. Texel volhardde en zou bijna vlak voor de rust nog op 20 gekomen zijn, toen Henk Groen alleen voor de keeper ver scheen. De SRC-doelman was echter heel snel uit z'n doel en voorkwam hierdoor een doelpunt. Na de rust een fel opdringend SRC dat het de Texel-achterhoede bijzonder lastig maakte. Texel hiefd tot ongeveer 20 minuten voor tijd stand. Uit een on overzichtelijke situatie scoorde SRC tenslotte de gelijkmaker: 11. SRC bleef aandringen, want men zag 2 pun ten binnen bereik. Iedereen had zich al met een gelijk spel verzoend, totdat een minuut voor tijd de fortuinlijke SRC- goal ontstond. Eindstand 21. HELDER 5-ZDH 2 4—7 De wedstrijd Helder 5-ZDH 2 is een doelpuntrijke wedstrijd geworden. ZDH kwam na 10 minuten op 01 door Hin, nog geen minuut later was het weer ge lijk. En nog 1 minuut later was de stand 12. ZDH begon toen een groot over wicht te krijgen en kon met stuk voor stuk fraaie doelpunten de stand tot 16 opvoeren voor de rust inging. Na de rust was ZDH helemaal van slag. De verdediging liet vele gaten val len waardoor Helder 62 kon scoren. ZDH liep nog uit naar 72, maar had al het kruit blijkbaar verschoten. Hier door kon Helder meer aandacht aan de aanval besteden en nog 2 keer tot sco ren komen. Jammer was het dat de scheidsrechter niet kwam opdagen waardoor de wedstrijd 10 minuten te laat begon; en door een Helder-man ge leid moest worden. menteel 23 jaar is en de verwachtingen zijn dat de gemiddelde gebruiker in de toekomst nog jonger zal zijn. De reden hiervan moet gezocht worden in het zoeken naar eigen waarden, het niet in de gevestigde orde te willen worden ingelijfd, en de neiging tot experimen teren. Ook speelt een gebrek aan res- pekt voor de rokende, drinkende en oorlogvoerende meerderheid een rol. Dit alles leidt niet persé naar drugs maar wel naar dat wat verboden is en niet geaccepteerd. Momenteel zijn dat de drugs, een kwart eeuw geleden was het misschien wel het communisme en over tien jaar is het mogelijk meditatie. Overigens is het aantal mensen, dat werkelijk volledig van drugs afhanke lijk is slechts 3% van de gebruikers, vertelde de heer Mathijsen. De ellende veroorzaakt door drankgebruik en agressief optreden in het verkeer is verhoudingsgewijs veel groter. Slecht spul Ook legde de heer Mathijsen er de nadruk op, dat het aantal slachtoffers van druggebruik niet alleen te wijten is aan een teveel aan verdovende midde len maar vooral aan de kwaliteit van de „stuff". Het zijn dan ook de hande laars, die de meest waardeloze en ge vaarlijkste rommel op de markt bren gen, waarop men zich moet concentre ren. Wanneer alleen medisch gecontro leerde drugs verkrijgbaar zouden zijn, zou al een groot deel van de huidige ellende verdwijnen. De gebruikelijke bestrijding noemt de heer Mathijsen fundamenteel ondoeltreffend. „Dit is onlangs weer eens aangetoond toen in India als gevolg van een belastingmaat regel alcoholische dranken voor de ar me bevolkingsgroepen onbereikbaar werden. In een oogwenk ontstond hier door een bloeiende zwarte handel in zg. alcohol-houdende dranken voor betaal bare prijzen. Levensgevaarlijke brouw sels kwamen in de handel. Onlangs maakte de pers melding van de eerste slachtoffers die aan vergiftiging stier ven. Gebruiker helpen Over de verslaafde zelf wil de heer Mathijsen geen oordeel vellen. In 90% van de gevallen betreft het mensen, die in hun jeugd geen enkele liefde heb ben ontvangen en ook nooit de kans hebben gehad tot een volwassen mens met het vermogen gelukkig te worden uit te groeien. „Deze mensen moeten niet gestraft worden maar geholpen!" Die hulp kan bestaan uit advies, het verstrekken van gecontroleerde midde len en het oprichten van medische op vangcentra voor ontwenning en her stelling van de verslaafde. „Het huidig drugbeleid kan ook ge zien worden als een aantasting van de individuele vrijheid. Uiteindelijk moet men voor zichzelf uitmaken of men wil roken of snoepen of drugs gebruiken. Bovendien is er sprake van een absurde verhouding t.o.v. de handel en het ge bruik van algemeen geaccepteerde TEXELSE BOYS 2-TEXEL 3 0—8 De Boys 2 speelde een aantrekkelijke vriendschappelijke wedstrijd tegen Texel 3. De wedstrijd verliep in een zeer fijne sfeer met een voor de rust gelijkopgaande strijd, waarbij Texel 3 met 30 voor wist te komen. Na de rust ging de conditie een woordje mee spreken maar de Boys bleef voor een eervoller resultaat knokken. Deson danks wist Texel tot 80 uit te lopen. Ondanks deze uitslag is het voor beide elftallen een leuke en nuttige oefen wedstrijd geweest. PUPILLENTRAINING TEX. BOYS Woensdagmiddag is er geen trainen. Als het weer goed is worden de pupillen zaterdag om 10.00 uur op het veld ver wacht, voor het spelen van onderlinge wedstrijdjes. Zie het kastje. „drugs" als tabak en alcohol", „j heer Mathijsen. Tenslotte vestij spreker nog de aandacht op het ke misbruik dat z.i. van het drujj stuk wordt gemaakt. „Tijdens d kiezingen schermen veel partijd mooie beloften t.a.v. het te drugbeleid". DrugliteratuJ Aan het eind van de lezing attó de de heer Mathijsen op litj waarin de door hem aangesne* pecten uitvoerig wordt behandel name het door een werkgroep i Stichting Algemeen Centraal Geestelijke Volksgezondheid sa^ stelde werkje „Ruimte in het leid" werd sterk aanbevolen. De discussie wilde aanvankelij er vlotten, maar leverde toch tal interessante vragen op. Dl Blanken beet de spits af met del welke maatregelen op Texel voo{ het oog op het zomerseizoen kunnen worden genomen, om zien in de gevolgen van druggebrj heer Mathijsen stelde voor, eenl ren Adviescentrum in te stellen! men met problemen op allerlei terecht kan. Dit adviescentrum leid worden door jonge mensen| sisteerd door een arts. De heer vroeg zich af, of het niet wens! verdovende middelen wel uit del te halen en op die manier versla| voorkomen. De spreker achtte i ter nutteloos: „Men zal ongetwijf] ander middel gaan zoeken en i Het is reeëler te aanvaarden d| drugs wil gebruiken en te zorg alleen zo veilig mogelijke verkrijgbaar zijn". Experimenteren gevaarlij Vooral de aanwezige jeugd interesseerd in het effect van bruik,in het wezenlijke risico éénmalige experiment en de bef van de door insiders gebezigde I als „high" en „stoned". In een I ment zag de heer Mathijsen wei] vaar, behalve wanneer het ierr treft, die hoopt op deze wijze moeilijkheden te kunnen vlucht! gevraagd antwoordde de heer Ma dat het onderscheid in werking! soft en hard drugs in wezen onzi De geestesgesteldheid van de j_ is bepalend voor het al of niet ve| worden. Geen voorstani Bij enkele toehoorders was del ontstaan dat de heer Mathijsf voorstander van druggebruik is] echter niet het geval. Zijn strevef richt op een menselijke behandell het probleem. „Het verslavingspr] hoort in principe niet bij pol| rechter thuis. Iemand die zijn j_ beïnvloeden is geen misdadigJ heer Oskam voelde wel voor hel sche beeld van het niet strafbi van verslaafden, maar wees op ij tieke strubbelingen die slechts geleidelijke verwezelijking maken. Overigens is het met vel zaamheid en ook de wetgeving! derland nog met zo beroerd ges] men bijvoorbeeld naar een lJ Frankrijk kijkt, waar onnoemliji gere wetten van„kracht zijn. Del Siebinga was van mening, dat hl gebruik nogal negatief belichl Ook de positieve kanten: het I welzijnsgevoel en de geestverri werking zouden bij de voor! meer aandacht en waardering f krijgen. Toch voorstander De heer Mathijsen stemde volledig in, maar verwachtte, dergelijke zienswijze op het nog weinig weerklank zal vindl langrijker is, dat we allereerst! slaafde leren begrijpen en me| diger gaan behandelen". Nog tal van punten kwamen t ke. De bijeenkomst werd om elf I sloten door de heer Blanken, dief overtuigd was, dat de lezing eef ge bijdrage was geweest in het| naar een oplossing voor het bleem. TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,80, elke regel meer ƒ0,60. Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te worden voldaan. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de Boekhandel) en onder nummer ƒ1,25 meer. Al les inclusief 4% BTW. Voor eieren Gravenstr. 20. Altijd vers altijd goedkoop Merkbenzine voor witte prijs. Dros' Smederij Eierland C 42 Volop handappels. M. Huisman, „De Veen", tel. (02220) 2203 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon. Vamor ge- dipl.. tel. (02230) 13252 Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier land. telefoon (02225) 297 Voor gebruikte en on geregelde meubelen J. Jongedijk, Schilderend 60, tel. (02220) 2777 Te koop aangeb. open en dichte vrachtwagen laadbakken. Autosloperij Cees van der Zei, Oud- karspel, tel. (02260) 3087 Vieux ƒ9,25 p.l. Slijterij Overbeke, Sluisdijkstr. 74, Den Helder Van Wijngaarden tele visie-service. Tel. 2695. Bij geen gehoor tijdelijk 2666 Postzegels. Aangebo den van Nederland, O.G. en vele andere landen vanaf 70% catalogus- waarde. Voor de beeld- verzameling zegels van dieren, planten, sport, ruimtevaart, vaar-, vlieg en voertuigen, schilde rijen, muziek, bouwkunst, agrarisch bedrijf, enz. Vrijblijvend zichtzending op aanvraag. Postzegel- handel Rigters, Den Hel der, p.a M. C. Stoepker, Lieuwstr. 25, Den Burg, tel. 2940 na 19 00 uur Onze laatste Bontman tels kunt U nu kopen ver beneden de normale waarde! Bijv. van 575,- nu tegeef, slechts ƒ250, bijv. van 985,nu te- geef slechts 475,enz. Zo goedkoop kocht U nooit een bontmantel. U zult zeggen, dat is niet mogelijk, dat is haast voor niets. Dit kan alleen de grootste en goedkoop ste bontzaak v. Nederland De Bontkoning, Voor streek 71, Leeuwarden, telefoon 05100- 20.7.13. Kredietservice mogelijk. Komt U van buiten de stad per bus, trein of eigen auto, bij koop reis kostenvergoeding voor 2 personen. 55- en 65-plu||< Jaarverg. en „Ge vijf", vrijdag, 7.30 u. j.Oranjebcl Jonge jenever J 1. Slijterij 0| Sluisdijkstr. 74, der Bacardi rum .f| fl. Slijterij Sluisdijkstr. 74, 1 der Wie wil mijn 4i Nelle punten ruil 4000 DE punten, r Kooiman, Jac. P. I laan 95, tel. 2448| Te koop nw. weer, merk Aya,| 16 200 hagf patronen. Vuurt] C 99, tel. 314 I Wie heeft m'n| van de ijsbaan men? Maat 43, zl januari. Wilhelif 18 Met blijdschat| wij kennis van f boor te van ons d<| en zusje Saskia Ma ril Corinna I D. Koopman] H. M. Koopnf Richard le^ Hallerweg 18, Den Burg - Texefst: 12 februari 1972. |el

Texelsche Courant | 1972 | | pagina 2