Gemeenteraad sprak vertrouwen uit in ambtelijk apparaat M 1 Laatu niet bij de nemen L. JWeijdt nam insinuaties niet langer M. BAKKER: 70 PCT VAN DE AMBTENAREN STAAT TE PRATEN V Houd het been stijf! Verwarrende toestand Zwembad morgen feestelijk open Met auto de sloot in Mevr. Tiessen-Spaans houdt lezing over Zuid-Afrika Ds. W. Wesseldijk met emeritaat Drukbezochte demonstratij van Bols 11 De gemeenteraad is dinsdagavond ak koord gegaan met alle door B. en W. voorgestelde organisatiewijzigingen naar aanleiding van het rapport dat werd uitgebracht na het organisatie en efficiency onderzoek van het gemeente lijke apparaat. Alleen het voor stel om de hogere overheid te verzoeken Texel in een hogere gemeenteklasse in te delen ondervond enige weerstand in de personen van de heren M. Bakker (Texels Belang) en J. Zuidewind (VVD) die tegenstemden. Op het uitgebreide pré-advies van B. en W. gaf mr. Sprenger nog enkele aanvullingen. In het rapport wordt ge steld dat het beleid niet duidelijk ge noeg is vastgesteld maar dat betekent niet dat geen beleid is gevoerd. Om dat aan te tonen werd aan de raadsleden een overzicht verstrekt van het gemeen tebeleid over de periode 1968 - 1972 met betrekking tot woningbouw, recreatie, ruimtelijke ordening, milieu, onderwijs, werkgelegenheid en sociaal cultureel werk. Een beleidsprocedure wordt nu noodzakelijk geacht omdat de zaken anders steeds onoverzichtelijker wor den. Stoorzenders Een krachtig beleid is mogelijk als de bestuurders op dezelfde golflengte werken. Er mogen wel eens storingen zijn maar geen stoorzenders. Dat wordt gepleit voor productiviteit- en crediet- bewaking is geen blijk van wantrouwen maar is in het belang van efficiëncy en inzicht. De woorden vertrouwen en wantrouwen vielen later nog enkele ke ren, naar aanleiding van opmerkingen van de heer M. Bakker die beweerde dat hij nooit meer dan 30% van de ambtenaren zag werken als hij op het raadhuis kwam. „De andere 70% staat te praten. Als dat in mijn bedrijf zou gebeuren zou ik failliet gaan, maar misschien móeten ze wel praten, ik weet het niet...." Spreker meende dat hij niet alleen stond in deze constatering; ook anderen zou het zijn opgevallen. Deze opmerkingen werden hem zeer kwalijk genomen. De heer Blanken sprak van een rechtstreekse insinuatie. De voorzitter zei ook wel eens door het raadhuis te lopen en daarbij een heel andere indruk te hebben. „Blijkbaar komt de heer Bakker altijd onder kof fietijd". Dat ambtenaren staan te pra ten hield volgens de burgemeester ove rigens nauwelijks een beschuldiging in want praten is een effektieve methode gebleken om iets tot stand te brengen. „Sommigen vinden dat er te weinig gepraat wordt". Motie De heer P. Smit betreurde het dat de opclassificatie van de gemeente slechts voor een deel van de ambtenaren (de reeds hoogst betaalden) salarisverbete ring tot gevolg zal hebben. Hij vond dat naar verhoging over de hele linie moest wprden gestreefd. Verder infor meerde hij of de opclassificatie nog an dere financiële voordelen voor de ge meente oplevert. Frisse wind De heer J. Zuidewind herinnerde er aan dat in het rapport duidelijke aan merkingen zijn gemaakt op de kwaliteit van de top. Er zullen dus beter ge schoolden moeten worden aangetrokken die boven de huidige hoofden van dienst komen te staan en een frisse wind kunnen doen waaien. Het is op zichzelf juist dat medewerkers zich binnen het bedrijf opwerken naar posities met de hoogste verantwoordelijkheden maar ze moeten dan wel bewijzen dat ze capabel zijn. Met de reorganisatie van het Grondbedrijf kon Zuidewind wel in stemmen maar hij vroeg zich af waarom de nieuwe man die hier wordt aange trokken een ondergeschikte funktie krijgt. Met name de problematiek van Everstekoog en Krim vraagt een werke lijke kwaliteitsverbetering op deze plaats. Zijn weerstand tegen opclassifi catie motiveerde de heer Zuidewind door te zeggen dat als gevolg daarvan alleen de top beter betaald zal worden. De heer F. Blanken had veel waarde ring voor 't efficiëncyrapport. Hij vond dat de ƒ30.000,niet zijn weggegooid. Hij pleitte voor wederzijds vertrouwen en openheid en vond de term „frisse wind" van de heer Zuidewind onaan genaam klinken omdat erdoor gesugge reerd wordt dat van onfrisse toestanden sprake is. De heer Blanken vond wel dat veel tijd is verstreken tussen het onderzoek en de eerste rapportering aan de raad. Daarentegen was men wel erg vlot met het plaatsen van de advie zen om de in het pré-advies bepleite funotionarissen aan te trekken vooruit lopend op de raadsgoedkeuring. Promotiemogelijkheden Mr. Sprenger merkte onder meer op dat de opclassificatie de positie van het lagere personeel toch wel kan verbete ren want de promotiemogelijkheden worden er door uitgebreid, wat natuur lijk niet wil zeggen dat iedereen nu maar in rang wordt verhoogd. Mr. Sprenger ontkende dat het rapport heeft gezegd dat bij de topambtenaren sprake is van ondeskundigheid. Gesteld is dat de be staande goede top met nieuwe deskun digen moet worden uitgebreid. Het is dus niet nodig om boven de bestaande top een soort toezicht te plaatsen. Wat het vroegtijdig plaatsen van adverten ties betreft zei de voorzitter dat men daarmee niet langer wilde wachten om verlenging van de onderbezetting te voorkomen. Ntekjtertev Nederland 2e HANDS AUTO KOPEN? EERST LATEN KEUREN! De heer L. J. Weijdt meende echter dat de voorzitter de opmerkingen van de heer Bakker onvoldoende afstrafte en ook de heer J. Zuidewind die niet zoveel vertrouwen in de kwaliteit van de bestaande topambtenaren bleek te heb ben onvoldoende van repliek had ge diend. Hij had zich al vaker ge-ergerd aan dergelijke opmerkingen maar dit was de druppel die bij hem de emmer deed overlopen. Mej. Luijsterburg, de heer Blanken en de heer Smit sloten zich hierbij aan. De heer C. Ellen: Texels Belang had destijds bij de op richting nogal wat -bedenkingen tegen de ambtenaren. De heer Weijdt is nu insider en ziet dat het anders is. Laat hem dat in zijn club wijd en zijn bekend maken en zorgen dat Bakker hier niet als stoorzender werkt!" De heer Weijdt eiste dat de gemeenteraad duidelijk zou uitspreken of men in de ambtenaren vertrouwen heeft of niet. Hij diende een desbetreffende motie in en vroeg die in stemming te brengen. De heer Zuidewind was het hiermee niet eens. Hij meende recht te hebben op dergelij ke critiek zonder dat er direkt een ver trouwenskwestie van gemaakt wordt. De heer Bakker gaf er geen blijk van zijn opmerkingen te betreuren. Hij zei in tegenstelling tot de heer Zuide wind niets te hebben gezegd van de kwaliteit van de ambtenaren. Hem was alleen het gedrag van de ambtenaren in vergelijking met andere kantoren en be drijven opgevallen. Hij betoogde dat de tijd tegenwoordig duur is en suggereer de dat de hogere salarissen die straks worden uitbetaald vooral door de boe ren zullen moeten worden opgebracht, wat hij niet eerlijk vond. Mr. Sprenger vond dat Bakker het nu toch wat al te bont maakte, maar bracht met tegen zin de vertrouwensmotie in stemming. Het resultaat was dat alle raadsleden hun vertrouwen in het ambtenaren korps uitspraken met uitzondering van de heren Bakker en Zuidewind, die zich van stemming onthielden. Voordat deze door mr. Sprenger „be schamend" genoemde kwestie zich af speelde werd nog vrij uitgebreid over het efficiëncyrapport gediscussieerd. De heer Weijdt vond dat getracht moest worden de portefeuilleverdeling in het college eerder te herzien en waarschuw de dat men bij het aantrekken van nieu we topfunctionarissen de situatie van twee kapiteins op een schip diende te voorkomen. IfF—Brltno Ui*n - balUn *winh>M»«aS>M4 J» rW*nl« Naar aanleiding van de raadsvergade ring van 11 april waarbij het uitbrei dingsplan Everstekoog aan de orde kwam, wil ik mij gaarne de volgende opmerking veroorloven. In de eerste plaats ben ik verheugd dat van de zijde van de raadsleden zoveel kritiek en m.i. gefundeerde kritiek op dit .plan is ge leverd. Ten tweede iets over een opmerking van onze burgemeester. Door hem werd tijdens het debat gesteld dat de Texe laar niet weet waar hij over spreekt en diens oordeel voor hem niet veel waar de heeft. Dit vind ik een zeer bedenke lijke mening waarbij ik mij afvraag, of in deze visie over de Texelaar in het algemeen ook de leden van de gemeen teraad zijn betrokken. Dit zijn namelijk ook Texelaars en wanneer men de door de burgemeester opmerking serieus moet nemen, zou dit kunnen inhouden dat zijn gedachten over onze raadsleden ook die richting uitgaan. Daarnaast mag men niet onderkennen, dat iedere Texe laar het reoht bezit om van zijn of haar verontrusting uiting te geven zelfs wan neer dit in volkomen tegenspraak is met de mening van deskundigen. Met deze uitingen zal men als gemeenteraad ter dege rekening dienen te houden. Door de burgemeester wordt het ge hele plan verdedigd op basis van de uit latingen van de daarin gekende deskun digen. Tot nu toe is het echter steeds zo geweest, dat wat door de ene deskundi ge wordt beweerd door een andere wordt bestreden. Dit zou ook in 'het on derhavige plan het geval kunnen zijn. Nog maar enkele jaren geleden werd gesteld dat bij een streefgetal van 32.700 toeristen, Texel aan het einde van haar opname-capaciteit was geko men. Volgens officiële cijfers werd vo rig jaar reeds een aantal van 36.000 ge registreerd en wanneer het plan Ever stekoog wordt gerealiseerd wordt dat aantal ruim 44.500. Volgens de tegen woordige deskundigen was dit nog geen reden tot paniek. Dit even ter illustra tie. Texel is in die paar jaar niet zo ge groeid* dat een dergelijke verruiming gerechtvaardigd is. Wel is door Staats bosbeheer duchtig gerooid en zou men kunnen stellen voor iedere gerooide boom tien gasten erbij. Is dat wellicht een deskundige benadering? Tot slot iets over de geprojecteerde hoogbouw. Voor enkele jaren was iets dergelijks ondenkbaar maar nu wordt er reeds gesproken over appartementen- bouw van twee en drie woonlagen. Deze bouw moet dan worden uitgevoerd in een volkomen open landschap aan de Bosrandweg nabij de Schumakersweg. Is dit geen ernstige aantasting van het geheel en zal daardoor het beeld van deze omgeving niet totaal worden mis vormd? Zo zou ik nog vele aspecten van dit plan kunnen belichten maar ik ben bang dat het dan niet geplaatst kan worden. Van harte hoop ik echter dat onze raadsleden, wanneer zij met de betrok ken deskundigen om de tafel gaan zit ten om de gehele problematiek nog eens door te nemen, het been zullen stijf- houden. „Deskundigen" zijn geen goden. Laat u nu eens niet onder de tafel pra ten! Wanneer dit plan doorgaat en de toe komst zou ons leren dat er foutieve be slissingen zijn genomen dan zitten wij er aan vast en zullen er verder mee moeten leven. J. van Bekkum, De Koog De gemeente gaat onnadenkend en veel te traag te werk, bij het wijzigen van straatnamen en huisnummers. Dit geeft veel last en ergenis en kost onno dig geld. Men gaat over tot uitvoering van plannen, voordat deze rond en vastge steld zijn. Wij zitten nu al enkele weken in de ellende dat de Bernhardlaan de nummers 17 - 27 dubbel heeft. Zelfs wonen 2 gezinnen met dezelfde familie naam op hetzelfde nummer; men be grijpt tot welke vergissingen dit aan leiding geeft. De afgelopen paasvakantie meldden zich gasten op adressen waar zij meen den kamers besproken te hebben. Vreemd keken deze gasten op, toen zij te horen kregen dat men van niets wist. In arrenmoede zochten deze mensen een ander adres. Bij de gemeente had men zich moeten realiseren dat wijziging van straatna men en huisnummers een ingrijpende zaak is die niet in het voorjaar maar bijv. in oktober en dan in korte tijd dient te worden uitgevoerd. Het was dan mogelijk geweest de wijzigingen door te geven aan de telefoongids, de VVV-krant e.d. Regeren is vooruitzien! Een andere kwestie. Wij hoorden tot degenen die bezwaar hebben gemaakt tegen de naam Kraaistraat voor het zij straatje van de Bernhardlaan waaraan wij wonen en wel omdat men daarbij denkt aan een vogel en niet aan een persoon, hetgeen verwarrend kan wer ken temidden van de wijk waarin de overige straatnamen aan personen zijn ontleend. Ons voorstel Bernharddwars- laan of Bernhardplantsoen werd niet geaccepteerd en de gemeenteraad heeft besloten de naam „Meester Kraaistraat" vast te stellen zodat het duidelijk is dat het niet om een vogel gaat. Ik ben niet tegen deze naam maar ik vind het eer betoon dat wijlen meester Kraai op deze wijze krijgt wel wat magertjes. Tenslot te was hij de grondlegger van het Texels Museum, een instituut dat groei ende betekenis heeft voor de zo aktuele natuureducatie en dat jaarlijks meer dan 100.000 bezoekers trekt. Toen ik een opmerking in die zin maakte tegen een gemeenteraadslid, was diens reak- tie: Zijn vrouw en kinderen kunnen zich er in ieder geval niet aan ergeren want die zijn allen overleden. Dit is bescha mend. Fam. Bremer, Bernhardlaan 27, Den Burg Zaterdagmiddag (morgen) om twee uur wordt het zwembad Molenkoog weer in gebruik genomen. De Zwem- en Poloclub TX 71 zet aan de opening eni ge luister bij door het uitvoeren van een zg. massastart. Daarbij gaan zoveel mo gelijk zwemmers te water om een op de bodem van het bad staande kist si naasappelen open te breken. De si naasappelen komen dan naar de opper vlakte wat, zo wordt verwacht, een feestelijk effekt veroorzaakt. Het is wel zaak dat zoveel mogelijk ZPC-leden even komen meedoen. EIERLAND Dinsdagmiddag om streeks vier uur vloog de Opel Kadett van de heer J.v.B. uit De Cocksdorp over de kop de sloot in. Bij een inhaal- manouvre op de Postweg ter hoogte van „De Vooruitgang" verloor hij de macht over het stuur. Hij liep wat kleine schrammetjes op. Zijn wagen werd onherstelbaar beschadigd. De ei genaar is slechts verzekerd tegen wette lijke aansprakelijkheid. Op donderdag 20 april, 's avonds acht uur, zal mevrouw A. Tiessen-Spaans in de Doopsgezinde kerk een lezing met dia's houden over Zuid-Afnka. Het is een open avond, toegankelijk voor ie dereen. De opbrengst komt ten goede aan de aktie voor revalidatie-materiaal voor kinderen, die aan lepra lijden, in het leprosarium Sole Be Solu, bij So- rong in Nieuw Guinea, waar de gezus ters Bahler zich geheel aan de hulp en verzorging van deze patiënten wijden. Ieder is welkom. Wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd is emeritaat ver leend aan ds. W. Wesseldijk, predikant van de hervormde gemeente van Wel- sum. Willem Wesseldijk werd op 5 maart 1907 uit een predikantsgezin te Rijnsa- terwoude in de provincie Zuidholland geboren. Hij behaalde het diploma gym nasium A aan het christelijke lyceum te Hilversum en studeerde vervolgens aan de rijksuniversiteit te Utrecht, waar hij in 1936 zijn kandidaatsexamen theologie en ongeveer een jaar later in 1937 ook zijn kerkelijk voorbereidend examen aflegde. Nadat de heer Wesseldijk in november 1937 door het provinciaal kerkbestuur van Friesland was toegela ten tot de evangeliebediening in de Ne derlands Hervormde kerk werd hij, na eerst nog van 15 maart tot 15 oktober 1938 nog ruim een half jaar bij de her vormde evangelisatie te Den Helder werkzaam te zijn geweest als hulppre diker, op 6 november 1938 bevestigd als predikant van de hervormde ge meente van Den Hoorn op Texel. Op 18 augustus 1946 verwisselde ds. Wes seldijk deze gemeente met die van Alk maar. DE KOOG Woensdagavond wij in „De Toekomst" in De Koog eend monstatie-avond gehouden door de J ma erven J. Lucas Bols. Met deze avo» wilde men het gebruik van cocktail^ longdrinks stimuleren .Aanwezig ware vrijwel alle exploitanten van hor, bedrijven met vergunning op Texel. 1 waren uitgenodigd via drankengr^, handel Fa. J. de Wit. WEEKENDDIENSTEN ARTSEN van zaterdagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur Uitsluitend voor spoedgevallen. Dokter BARNARD, Oosterend, (02223) 234. GROENE KRUIS van vrijdagavond 24.00 uur tot maandagmiddag 13.00 uur Zr. HOL, Den Burg, tel. (02220) 32! DIERENARTSEN L. F. DEN HOUTER, Den Burg, t< (02220) 2527. J. BEEKMAN, De Waal, telefoon (0223 2527. NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen in de persoj 15 april tot en met 21 april, telef« 2182,, b.g.g. telefoon 2406 CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN De zuigelingen, die aan de beurt s worden op het bureau verwacht op: tijden, dat hun eigen huisarts zitt heeft. Deze tijden zijn als volgt Dokter Seegers, dinsdag 18 apr om 14.00 uur. Dokter Van Loon, woensdag 19 aprl om 13.00 uur; Dokter Coutinho, woensdag 19 aprfl om 15.00 uur. R.K. KERKDIENSTEN weekend 15 en 16 april 1972 Den Burg: zaterdag 19.30 uur zondag 8.30 en 10.30 uur Den Hoorn: zaterdag 19.30 uur Oudeschild: zondag 9.15 en 19.00 uur De Koog: zondag 10.30 uur Oosterend: zaterdag 19.30 uur B De Cocksdorp: zondag 9 15 en 10 45 map PROTESTANTSE KERKDIENSTE\B Zondag 16 april 1972 HERVORMDE GEMEENTEN I Den Burg 10 uur ds. Mulder De Cocksdorp 10 uur Eerw. heer lm t. Loerakker Den Hoorn 10 uur ds. Waardenburg De Koog 10 uur Eerw. heer Veldhui- Collecte Alg. Diaconale doeleinden De Waal 19 30 uur ds. Waardenburg Collecte Alg. Diaconale doeleinden Oosterend 9.30 uur ds. De Gier Collecte Alg. Diaconale doeleinden B Oudeschild 11.00 uur ds. De Gier I Collecte Alg. Diaconale doeleinden dei GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 uur Cand. H. J. DouwesB 19.00 uur ds. M. Mulder Oosterend 10.00 uur ds. Kruithof Heilig Avondmaal 17.00 uur ds. Kruithof H. Avondmaal en dankzegging GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 en 16.00 uur DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 19.30 uur ds. Kuitse. AM sluiting rusthuizen. Kerkbusje Dtfl Hoorn. Oosterend 10.00 uur ds. Kuitse I TEXELAARTJES Tegelzetter. Fokko Mulder, Kotterstr. 9, Oos terend. tel 666 De Wieringer fotogra fen maken bruidsrepor tages in kleur goedkoper dan in zwart-wit. Telef. (02279) 1482. Postbus 12 Voor Uw tegel- en mo zaïekwerk naar C. v.d. Maden, Kogerstr. 65, tel (02220) 3320 Koop nu zonwering. Voordelige prijzen, vlotte levering, 5 jaar garantie. B. C. van Veen, Thijsse- laan 29, tel. (02220) 3304 Voor taxi en caravan- vervoer door heel Neder land. Aris van Boven, Oudeschild, telef. (02220) 2721 of 2580 Van Wijngaarden tele visie-service. Tijdelijk 2666 Voor een goed rij on derricht en een lesprijs van 13,Vamor rij school J. P. Janse, Hun- zestraat 13, Den Helder, tel. (02230) 16130 Centrale Werkplaats „De Bolder", Wezenland 1, Den Burg, Texel Wij kunnen voor U be kleden en repararen: "fr strandstoelen v.a. ƒ6, per stuk, incl. B.T W.; tuinstoelen v.a. ƒ9,80 per stuk incl. B.T.W -fr meubelen, zowel modern als klassiek, tegen voor afgaande schriftelijke prijsopgave; -frAlle soor ten tenten, waarvoor in voorraad ritssluitingen t/m 3 meter; -fc markiezen compleet gemonteerd, in cl.. BT.W. v.a. ƒ125, per strekkende meter. Al Uw opdrachten of prijs aanvragen kunt U telefo nisch doorgeven aan De Bolder, onder nummer 3141 te Den Burg, waarna wij U zo spoedig mogelijk bezoeker» en vrijblijvend offerte uitbrengen Houtworm in huizzl schuren, orgels, piano* meubelen enz. Spuiten t| gassen. Middenweg Breezand, tel. (02232) lftl Te koop prima aardi| pelen, Irene, 15 cent p kg. K. Lap, Klif 37, I" Hoorn, tel. (02226) 282 -| Te koop gasfornuis n aansluiting en vaahvd machine beide i.z.gi| Bernhardlaan 42 - Te koop pony-dekjed cap. Hoogendijk, WilhëB minalaan 112, tel. 2071-f Te koop oranje Daf3 coupé, bouwjaar 1!W vraagprijs ƒ6.000,N.(I van Heeringen, Burgefl houtstraat 18, Den BurgI Te koop eikenhout* dressoir met opstand. W bevr. bij W. Raatelaüf Zwaanstraat 8 Uw hond in pension. Middenweg 81, Breezand, tel. (02232) 1658. Tevens wassen en knippen Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot. eig. K. H. Boon. Vamor ge- dipl. tel (02230) 13252. Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land. telefoon (02225) 297 Voor gebruikte en on geregelde meubelen J. Jongedijk, Schilderend 60, tel (02220) 2777 Voor behang naar Roeper. Tel (02220) 2264 Handappels Golden Delicious, v.a. ƒ3,50 p. kist. M. Huisman, De Veen, tel. 2203 Alle verzek en leningen J. Dekker, Bernhardl. 89, Den Burg, (02220) 2833 Merkbenzine voor witte prijs. Dros' Smederij Pierland C 42 Te koop: aardappelen. Hopman, Gasthuisstr. 16, tel. 2460. Er wordt be- zorgd Te koop aangeb. Miele wasmachine met elektr. wringer i.pr.st.; elektr. 1 bakoventje. Te bevragen mevr. Bekker, Houtman- straat 6, Oudeschild Te koop 3-vlams gas stel, ovaal wit met zwarte afdekplaat en 140 cm br. ledikant, slede model. Waardenburg, Parnassia- straat 2, Den Koog, tele- foon 234 Te koop aangeb. ledi- kantje met hemeltje en bedje en een commode (-f~ commodekleed) bij elkaar passend z.g.a.n. D. A. I Schagen, Houtmanstraat 7, Oudeschild, tel (02220) 3108 Te koop Citroen 2 1964. Diek 35, Den Hoor| tel. (02226) 381 Voor de sloop, is e'J Taunus te koop. Kmstarl 40.000. Prijs ƒ100—Tel (02228) 394 I Te k. huisorgel „H^ monium". Molenstraat!! Den Burg Te koop goed onderi| Puch motor 250 SG 1^ ƒ300,—. Stolpweg 14, T Hoorn Te koop 6 beste koW nenhokken. Hollewal i Den Burg Te koop goed wed AEG wascombina'- ƒ100,Schilderend 62_ Te k. Ford Capri 15® van eerste eigenaar. Bf nov. 1969. G. E. Roep* .Vruchtbaaroord', HoofJ weg E 8 a, Eierland te» (02225) 238. Bellen na uur. Te koop Garelli bro* mer, 4 voetversn., 8 oud ƒ750,—. E. Schrab Warmoesstr. 4, Den Bud

Texelsche Courant | 1972 | | pagina 2