Ci y\r\ AGEND/ RAADSVERGADERING VEEL EXPOSITIES IN ,,'T SWARTE SCHAEP" Band met Texel blijft behouden VERVOLG VAN PAG. 1 Zinloze straf Voor Raad opende mogelijkheid tot aanleg parkeerterrein bij centrum Den Burg Burgerlijke stand Topografische kaart j. nauta Echtpaar Van Santen 60 jaar getrouwd ging de raad akkoord met de daarop be trekking hebbende beheersverordening. In feite was De Bolder al ingaand 1970 losgemaakt van de sociale dienst, zodat 'het besluit louter formele betekenis heeft en voor de praktijk van De Bolder dus weinig merkbare gevolgen zal heb ben. De heer Sohot is nu direkteur. Het voorbereidingsbesluit voor de na tuurgebieden werd hernieuwd. Hierdoor kan worden voorkomen dat de land schappelijke, natuurwetenschappelijke of cultuur-historisch waarde van de ver schillende gebieden van Texel vermin dert. Getracht zal worden het bestem mingsplan landelijk gebied zo tijdig ge reed te krijgen dat het voorbereidings besluit niet weer behoeft te worden herhaald. Het vorig jaar genomen be sluit loopt 17 juni af. De heer M. Bakker vroeg zich met zorg af hoe vaak je een voorbereidings besluit kunt hernieuwen. Mr. Sprenger: onbeperkt. De heer Bakker vond dat niet prettig voor de mensen die plannen hebben in het landelijk gebied en nu wel eens willen weten waar zij aan toe zijn. In het voorbereidingsbesluit zijn diverse bepalingen opgenomen ter be scherming van de landschappen, zoals het verbod om rommel te storten. De heer Smit had geconstateerd dat dit verbod momenteel op diverse plaatsen wordt overtreden en wees op de nood zaak van streng optreden. De heer L. J. Weijdt had bedenkingen tegen de be grenzing van de beschermde gebieden. De zeedijk is er nl. ook bij betrokken en dat kan bij de dijkverzwaringsvverken tot problemen aanleiding geven. Bij de ruilverkaveling is voor de dijk een strook van 20 meter vrijgehouden; zo iets zou in dit geval ook moeten gebeu ren. De heer Weijdt kreeg te horen dat in het definitieve plan buitengebied met zijn opmerkingen rekening zal wor den gehouden. De heer F. Blanken ver telde al meerdere malen te hebben ge zien dat ergens op Texel tuinwallen werden opgeruimd. Meestal was het dan te laat om er nog wat tegen te doen. De heer J. Witte zei verlangend uit te zien naar de voorschriften die voor het bui tengebied zullen gelden. Ook iwilde hij weten hoe de overheidssteun bij de in standhouding van tuinwallen en sdha- penboeten zal zijn geregeld. Mr. Spren ger zei dat de toelichting op het plan buitengebied nog op zidh laat wachten; door ziekte is vertraging opgetreden bij de behandeling. Boeten en tuinwallen Een speciale commissie voor tuinwal len en schapenboeten zal spoedig wor den geïnstalleerd. Deze commissie zal zich in het bijzonder bezig houden met het verkrijgen van financiële steun bij het behoud van boeten en wallen. Over leg met de oude schapenboetencommis- sie (die de boeten op Texel heeft ge ïnventariseerd) heeft reeds plaatsgevon den. Wethouder Dros liet blijken dat de aktie „Schoon Texel" nog niet is af gerond en dat maatregelen tegen vuil op erven e d. kunnen worden tegemoet ge zien hoewel niet in alle gevallen zal kunnen worden opgetreden. De heer J. Witte vroeg waarom de Stichting Agra risch Texel niet betrokken was bij de boeten- en wallencommissie. Volgens mr. Sprenger was met de stichting toch wel overleg geweest, al heeft dat niet geresulteerd in het opnemen van verte genwoordigers van Agrarisch Texel in de commissie. „Ons Genoegen" De raad ging akkoord met de aankoop van de boerderij „Ons Genoegen". Vol gens het bestemmingsplan zullen hier Met stijgende verbazing las ik het in gezonden stuk van de heer Hennink: er zou geen inspraak zijn op de huishoud school! Dit betwijfel ik niet alleen, ik weet wel beter. Wat het punt „spijbelende meisjes" betreft, dit is ook al ter sprake gekomen tijdens de klasse-avond. De heer Hen nink heeft schijnbaar niet zoveel gezag over zijn dochter, want als zij wel de school regelmatig had bezocht zou de straf „niet met het schoolreisje mee" niet gevallen zijn. Volgens mij is deze straf niet zinloos, omdat de opvoeding in het gezin begint. Ik heb de heer Hennink daar tijdens de klasse-avond ook al op gewezen. Eerst de hand in eigen boezem steken, voor dat men anderen iets gaat verwijten. Misschien had u zelf wat „zinloze" maatregelen moeten nemen, zodat de school niet tot deze straf over hoefde te gaan. W. Vlas, Oudeschild Gehoorapparatenservice op Texel ELECTROHUIS sportterreinen worden aangelegd. De heer Koom vond dat op deze wijze veel geld werd uitgegeven voor grond die niet voor woningbouw is bestemd en vroeg zich af of de kosten wellicht wel in de voor woningbouw bestemde gron den zullen worden doorberekend. Dat laatste werd door wethouder Daalder en voorzitter Sprenger ontkend. Wet houder Dros zei dat wel wordt bekeken of de boerderij voorlopig kan blijven staan ten behoeve voor padvinderij en/of andere bestemmingen. Dat was •hoopvol voor de op de publieke tribune zittende mevrouw T. Ellen die in „Ons Genoegen" een hondenpension zou wil len inrichten. Het aankopen van „Ons Genoegen" past in de aktieve aankoop politiek die het gemeentebestuur toe past. Akkoord ging de raad met de aankoop van de boerderij Molenstraat 24 (van de Doopsgezinde Gemeente). Pachter D. Terpstra, zo wist de heer Dros te ver tellen, wil het gebouw graag zo spoedig mogelijk verlaten en zoekt iets anders. Bungalows Bij de verkoop van grond aan de Bernhardlaan aan Widuna-Bouw uit Bergen voor de bouw van 25 bungalows kwam de vraag aan de orde in hoeverre hier wordt afgeweken van het bestem mingsplan en of men deze soepelheid in vergelijkbare gevallen ook ten aan zien van andere ondernemers heeft toe gepast. Daarbij werd in herinnering ge bracht dat aannemer B. Gieze op een aangrenzend terrein destijds beslist geen woningen met platte daken mocht bouwen, óók een afwijking van het be stemmingsplan. Uitgelegd werd dat in het geval Widuna-Bouw sprake is van een onbeduidende afwijking van de rooilijn, waaraan zonder bezwaar tege moet kan worden gekomen. Gieze wilde platte daken toepassen op een plaats waar dat volgens het bestemmingsplan beslist verboden was. Overigens zijn er meerdere stukken bouwgrond beschik baar waar wèl platte daken zijn toege staan. De heer C. Koorn betreurde het dat het geen Texelse ondernemer is ge weest die dit bouwprojekt heeft durven of willen aanpakken, maar misschien komen er bij de uitvoering toch nog Texelaars aan te pas. Rondvraag In de rondvraag merkte de heer Weijdt op dat dë laatste tijd van de zijde van bijzondere scholen nogal wat aanvragen zijn binnengekomen om me dewerking bij aanschaf van nieuwe leermiddelen. Van openbare scholen zijn die aanvragen niet gekomen. „Gaat het daar automatisch?" Mr. Sprenger meende dat de belangstelling voor on derwijsvernieuwing bij de openbare scholen even groot was als bij de an dere. Volgens de heer Blanken betrof fen de aanvragen van de laatste tijd nieuwe scholen waar de bestaande uit rusting aanvulling behoefde. Bouwvergunningen in het beschermd dorpsgezicht Den Hoorn staan mede ter beoordeling van monumentenzorg. De behandeling duurt daarom langer, zo werd geantwoord op de vraag waarom het zo lang duurt alvorens de heer Goënga in Den Hoorn zijn bouwplannen mag uitvoeren. Mej. A. G. Luijsterburg wees op de gevaarlijke situatie die nog steeds be staat op de Nikadel (de parallelweg in De Koog bij het parkeerterrein). Het rechte stuk weg noodt tot hard rijden terwijl juist hier veel mensen overste ken die hun auto op het terrein hebben geparkeerd. Ze pleitte nogmaals voor voetgangersoversteekplaatsen en wilde het oversteken op ander plaatsen tegen gaan door het aanbrengen van beplan ting. De heer Dros kon haar vertellen dat de verkeerscommissie heeft geadvi seerd hier twee zebrapaden aan te leg gen. De heer Daalder achtte deze zee- brapaden voldoende; beplanting was volgens hem overdreven. Natuurrecreatiecentrum De heer C. Koorn had vlak voor het begin van de vergadering nog juist in de Texelse Courant kunnen lezen dat de Werkgroep Landschapszorg Texel an dermaal zal protesteren tegen de voor genomen plaats van het natuurrecrea- tiecentrum. Hij wilde een klemmend beroep doen op de Werkgroep om van die bezwaren af te zien. De heer Witte deed het voorstel om de hele gemeenteraad eens een fiets tochtje te laten maken naar het noorden van het eiland. De vroede vaderen zou den dan met eigen ogen kunen zien hoe de Postweg erbij ligt, hoe de parkeer gelegenheid bij het vliegveld functio neert en ze zouden ook worden gecon fronteerd met het feit dat De Cocksdorp als enige dorp op Texel nog geen ge meenschapscentrum heeft. Op de trugweg, via het fietspad onder de duinen, zouden ze de kwaliteit van dit pad aan den lijve kunnen voelen, terloops ook de door konijnen aange richte sahade in het duin kunnen beoor delen en tenslotte de in deze omgeving gelegen recreatieterreinen kunnen be zichtigen. Het zou een prettige en nut tige dag kunnen worden, meende de heer Witte. Mr. Sprenger beloofde glim lachend de suggestie in overweging te zullen nemen In ieder geval was hij niet afkerig van een of andere vorm van inspectie van Noordelijk Texel. De heer Ellen was nogal verbitterd gestemd na de aktie Texel Schoon. Niet alleen waren na de aktie nog diverse grote vuilconcentraties aan te wijzen maar zelfs wist hij een plek te noemen (in het noord-oosten van ons eiland) waar nog regelmatig wagens vol vuil worden gelost. Hij betreurde het ook dat in Den Burg vrijwel niets aan de aktie Schoon Texel is gedaan. Met uit zondering van de heer C. Koorn die zich erg heeft uitgesloofd hebben zich daar weinigen om de rommel bekom merd. Groei-maar-raak Verder had de heer Ellen de sugges tie om in de gemeentelijke plantsoenen eens een proef te nemen met het ,groeiJ maar-raak-systeem" dat o.m. in Hee renveen is toegepast. Mr. Sprenger be twijfelde of dit met de betrekkelijk kleine Texelse plantsoenen mogelijk is. De heer Blanken wist te vertellen dat gemeenteambtenaren, privé, hebben ge keken in Heerenveen. De heer Koorn: het nadeel is dat je in zulke plantsoenen ook makkelijk je vuil kwijt kunt De heer Dros gaf er blijk van niet on bewogen te zijn gebleven door de ande re beschouwing die zich momenteel verbreedt ten aanzien van wat leeft en groeit. „Er is tegenwoordig geen on kruid meer, alleen maar kruid De heer Ellen vroeg ook in hoeverre de gemeente bemoeienis heeft gehad met de proefboring die momenteel op 6 km uit de Texelse oostkust door het booreiland Transocean 2 wordt uitge voerd. Mr. Sprenger: Ze zitten buiten het gebied van de gemeente Texel. We hebben dus geen bevoegdheden. Desge vraagd kreeg de heer Westdorp te ho ren dat nog geen bestemming is ge vonden voor het oude VTB-gebouw. De he«r Westdorp begon ook over de moeilijkheden rond de 99 (109) wonin gen. Hij betreurde de publiciteit die aan deze kwestie is gegeven door de Volks krant. De verhoudingen zijn nu zodanig vertroebeld dat een afkoelingsperiode gewenst is alvorens de partijen weer kunnen gaan discussieren. Deze zomer zullen Aad en Alie Kunst van het atelier „'t Swarte Schaep" be halve demonstraties van oude werktui gen ook tentoonstellingen organiseren waarbij zij een zo groot mogelijke band tussen de kunst en Texel willen behou den, bijv. met kunstenaars die Texelaar zijn of hier regelmatig komen. De geëx poseerde werken van o.a. Toon de Haas zullen alle te koop zijn, zodat men be ter kan spreken van een galerie, dan van een atelier. Kogerstraat 100 wordt op deze ma nier een creatief centrum van de eerste orde. Het pand is hiervoor op zeer fraaie wijze ingericht. Als slecht-weer- recreatie (hoewel men ook welkom is als de zon schijnt!) is het een opvang- mogelijkheid voor toeristen die geïnte resseerd zijn in oude ambachten, zoals weven, spinnen, knopen, leerbewerken, houtdraaien en pottenbakken (op een gloednieuwe draaischijf!). Per middag zullen aparte demonstraties gehouden worden, waarbij de bezoekers zelf ook aan de gang kunnen. Er kunnen per keer 12 tot 15 mensen komen, de toegang is gratis. Tegelijkertijd zullen er vanaf 20 mei tentoonstellingen wor den gehouden van Texelaars, De ten toongestelde werken, aquarellen, schil derijen, keramiek, kollages enz., zullen alle te koop zijn. Ook hiervoor hoeft men geen entree te betalen. De eerste expositie is van Corrie Gottschal en Frans Voskuil. Zachte pasteltinten Van 20 mei tot 15 juni kan men aqua rellen van Corrie Gottschal, een talent volle leerlinge aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunst in Amsterdam zien. Haar werk valt op door de zachte pasteltinten die zij gebruikt. Tijdens de zelfde tentoonstelling zal een aantal dier-plastieken van Frans Voskuil te zien zijn. Frans Voskuil geeft als teken leraar les op Texel. Zijn werk is ook in het raadhuis te zien. Toon de Haas, een sterk met Texel verbonden kunstenaar die vooral buiten het eiland bekendheid verwierf expo seert aquarellen die op Texel betrek king hebben. De schilder woont in Am stelveen maar veel van zijn werk heeft moè altijd Texel als onderwerp. Het werk is te zien van 16 juni tot 13 juli. Tolkien Enkele dagen later wordt de tentoon stelling van een Poolse weefster ge opend. Zij toont een aantal wandkleden en gobelins. Deze expositie duurt waar schijnlijk tot 26 juli. Hierop aansluitend volgt een expositie van Irene en Monica Maas, twee Texelsen, met tekeningen, macramé-werk (speciaal knoopwerk) en keramiek. Tenslotte staat in september een ex positie van Ton van Kesteren op het programma. Deze bekende graficus ver bindt zijn expositie van grafiek en col lages met het bekende werk van Tol kien „In de bang van de ring". Het wordt een zogenaamde totaalmanifesta tie met muziek en voordracht. De heer Zuidewind stelde vast dat de behuizingen van de verschillende scho len op Texel bijzonder slecht is. Vrij wel overal wordt met noodvoorzienin gen gewerkt. Hij vroeg zich af in hoe verre dit schadelijk is voor 'het onder wijs zelf, wilde deze situatie geïnven tariseerd zien en wilde ook weten of het feit dat op de ene school met voor uitstrevender leermethoden wordt ge werkt dan op de andere moeilijkheden oproept bij het vervolgonderwijs. Mr Sprenger zegde een onderzoek toe. Hij meende wel te weten dat bij èlle basis scholen veel belangstelling is voor ver nieuwing, zóveel dat het de autoriteiten op het vaste land opvalt. Men poogt zich wel degelijk aan elkaar aan te pas sen. Op het gebied van de gebouwen is wel een systematischer aanpak moge lijk. De heer Westdorp vond dat moest worden afgezien van permanente schoolgebouwen. De ontwikkeling is te genwoordig zo snel dat een gebouw ver ouderd is, lang voordat het is versleten. Hij vond een „weggooischool" wel zo praktisch. De gemeenteraad is dinsdagavond ak koord gegaan met de aankoop van di verse percelen grond met woon- en be drijfsgebouwen van de firma „Smederij Kiljan" aan de Gasthuisstraat te Den Burg voor ƒ142.500,Het gaat de ge meente in de eerste plaats om de onder grond. De hoek Gasthuisstraat-Vogelen zang moet nl. worden verruimd zodat een behoorlijke toegang ontstaat naar het aan de Vogelenzang geprojekteerde parkeerterrein. Daartoe zal tenminste een der gebouwen gesloopt moeten wor den. De gemeente had voor de verwe zenlijking van haar plannen niet alle grond van Kiljan nodig maar de firma voelde niets voor verkoop van een ge deelte. Een spoedige uitvoering van dit par keerterrein is nodig in verband met het nijpende tekort aan parkeerruimte in of nabij het centrum van Den Burg. Mocht na uitvoering van de hoekverruiming blijken dat van 'de nu aangekochte grond nog wat ruimte is overgebleven, dan kan deze als bouwterrein worden uitgegeven. De verschillende percelen grond hebben oppervlakten van resp. 720 m2, 32 m2, 101 m2 en 113 m2. Nieuw onderkomen Smederij Kiljan zal zijn vestigmg aan de Gasthuisstraat dus binnen afzienbare tijd moeten verlaten. De onderneming heeft echter een nieuw onderkomen ge vonden in de vorm van het voormalige rijwiel- en bromfietsbedrijf D. Bakker op de hoek Jonkerstraat-Kogerstraat dat wordt overgenomen van de heer S. Langeveld. Het terrein aan de Vogelenzang dat de gemeente volgens het uitbreidings plan 1965 heeft bestemd tot parkeer terrein is voor het grootste gedeelte ei gendom van de heer K. Roeper, C 41, Ei- erland. Ook met hem is overeenstem ming over aankoop bereikt. Het 2790 m2 grote stuk land wordt voor ƒ27.000, gemeentelijk eigendom. Een smal strookje tenslotte, is eigen dom van de heer J. Witte,Beatrixlaan 4, Den Burg. Het is gelegen tussen de grond van Kiljan en van Roeper, meet 110 m2 en wordt eigendom van de ge meente voor ƒ250, De heer C. Koorn vroeg zich met zorg af hoe de gemeente het nieuwe parkeer- terein wil financieren. Burgemeester Sprenger moest toegeven dat op dit mo ment nog geen financieringsmiddelen beschikbaar zijn. De heer Zuidewind constateerde dat ook na uitvoering van de plannen op de hoek Vogelenzang- Gasthuisstraat mogelijkheden blijven voor vestiging van een winkelbedrijf. Tijdens de verdere bespreking van dit punt bleek dat nog niet vaststaat welke panden precies onder de slopershamer zullen vallen. Het doet er op dit moment ook weinig toe. Feit is dat de gemeente in de gelegenheid is alle percelen van Kiljan te kopen. Een beslissing over wat kan blijven staan en wat weg moet, komt later. De heer F. Blanken deed nog even een beroep op het rekenkundig talent van wethouder Dros om te kunnen vernemen wat de parkeerkosten per auto op het nieuwe terrein zullen bedragen maar daarop kon de wethou der niet direkt antwoord geven. van 10 tot en met 16 mei 1972 Geboren- Natas ja, dv. Hendrik R. Veldman en Gerritdina A. G. Jonker; Jannetje Maria, dv. Cornelis L. Make laar en Janetje Vlaming; Nico Dirk, zv. Willem van Tatenhove en Dieuwertje Dros; Elske, dv. Ienri G. Fransz en An neke H. Heerema; Bianca, dv. Hendrik 5. J. Maas en Marretje Eelman. Ondertrouwd: Pieter A. Smit en Jeannette Binsbergen. Overleden: Jan A. de Wit, oud 71 jaar, wonende te Den Burg; Reinder Bakker, oud 81 jaar, wonende te Den Burg; Cor nelia Boot, wv. Koopman, oud 84 jaar, wonende te Den Burg. de speciale uitgave van de nieuwste van Texel Is nu verkrijgbaar bij Oe texelse boekhandel Het echtpaar Van Santen-Roeper, reikte woensdagmiddag een belangr mijlpaal. De heer G. W. van Sj« (83) en mevrouw J. G. van Santen^ per (82) zijn 60 jaar getrouwd. Heti manten feest werd met een besloten ceptie in „De Meerpaal" in De Koo= vierd. Mevrouw Van Santen is opf{ geboren, de heer Van Santen kom: Schiedam. Hij vestigde zich hier ona dellijk na zijn huwelijk op het b!& bollenbedrijf „Hoogvliet". Het bejaarde paar is nog goed INTERNATIONALE VISWEDSTRij SUCCESVOL VOOR TEXELAAR Donderdag 11 mei (Hemelvaart* werd op de Afsluitdijk een intern; nale viswedstrijd georganiseerd do:' VW en visvereniging „De Snoek' Den Oever. Er waren 270 deelne* waarvan 5 van Texel. De organisai hadden 40 prijzen uitgeloofd. Hier werden er drie door de Texelaars wormen: G. van Kranenburg werd (ca 240 cm vis), J. Moens werd 20ei 190 cm) en H. Martens werd 36e, eerste prijs, een fiets en een wis* kaal, ging naar IJmuiden. De Sportvissersclub Texel hield dag 7 mei de 3e kampioenswei; Winnaar werd H. van Tok (16) djt tweede op de ranglijst staat achtè Brouwer. Het verschil in lengte gen vis bedraagt slechts 3 cm. Zondag 21 mei houdt de sportvis de 4e wedstrijd vanaf 11.00 uur bi Kaap. Zaterdag 20 mei Eierland, 14 00 uur, ingebruiknea .hangar zweefvliegclub. Den Burg, 't Swarte Schaep, tenia stelling Corrie Gottschal (verder- dag). Den Burg, S.V. Texel-terrein, 10.30; pupillentoernooi. Maandag 22 mei De Koog, 19.00 uur, strandloop. Den Burg, 18.30 uur, voetbalwedst Texel-combinatie tegen BorussiaD seldorf. Dinsdag 23 mei Den Burg, Groeneplaats, lammei markt van ca 8.00 - 12.00 uur. Vrijdag 26 mei Den Burg, S.V. Texel-terrein, 930 sportdag landbouwhuishoudschoc. Den Burg, hotel De Lindeboom-T 20.00 uur vergadering aandeelhoüi TESO. lo -V WEEKENDDIENST ARTSEN van zaterdagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur Lhtsluitend voor spoedgevallen. Pinksterweekend, 20, 21 en 22 mei: Dokter R. COUTINHO, Den Bim (02220) 2023. Dokter R. R. SIEBINGA, De Cocksè tel. (02222) 234. GROENE KRUIS van vrijdag 19 mei 13.00 uur tot maandag 22 mei 24.00 uur Zr. MANNESSEN, Den Burg, (02220) 3241. DIERENARTSEN van vrijdagmiddag 12.00 uur U maandagmorgen 8 uur J. BEEKMAN, De Waal, telefoon (öic 2527. NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen in de per 20 mei tot en met 26 mei, tele! 2182, b.g.g. telefoon 2069. CONSULTATIEBUREAU VOOB ZUIGELINGEN De zuigelingen, die aan de beurt worden op het bureau verwacht o? tijden, dat hun eigen huisarts ziti heeft. Deze tijden zijn als volgt Dokter Siebenga, dinsdag 23 mei 14.00 uur. Dokter Barnard, woensdag 24 mei 13.30 uur. R.K. KERKDIENSTEN Pinksterweekend, 20, 21 en 22 mé Den Burg: zaterdag 19.30 uur zondag: 8.30 en 10.30 uur maandag: 8.30 en 10.30 uur De Koog: zaterdag 19.30 uur; zondag 9.00 uur; 10.30 u. Duitse! maandag: 9 u.; 10.30 u. Duitser De Cocksdorp: zaterdag 19.30 uur; zondag: 9.00 uur, maandag: 10.30 uur Oosterend: zondag 10.30 uur maandag 9.00 uur Oudeschild: zondag 9.00 en 19 00 uur maandag 10.30 uur Den Hoorn: zaterdag 19.30 uur; zondag 10.30 uur; maandag 9.00 uur. PROTESTANTSE KERKDIENST!) le Pinksterdag, 21 mei 1972: HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10.00 uur De Cocksdorp 10.00 uur Kinderdienst en oppas tijdens dienst in gebouw naast kerk. Den Hoorn 9 00 uur Kinderdief Den Hoorn 10.30 uur De Koog 9.00 en 10.30 uur De Waal 10.30 uur Oosterend 9.30 uur Oudeschild 11.00 uur GEREFORMEERDE KERK Den Burg 9.00, 10.30 en 19.30 Oosterend 10.00 en 19.30 uur GEREFORMEERDE GEMEENTE Kerkgebouw Schoolstraat Oosterend Oosterend 10.00 en 16.00 uur GEREF KERK (Vrijgemaakt) in de Doopsgezinde kerk, Den BtiiJ Den Burg 11.00 en 16.00 uur DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10.00 uur 2de Pinksterdag, maandag 22 mei 1' HERVORMDE GEMEENTEN De Koog 10 u. Kinderpinksterdid

Texelsche Courant | 1972 | | pagina 2