pnjstreffers ■deze week! Plantiac, üsvjeu mosselen havenrestaurant texel De Kijo kollektie is eindelijk binnen aanbiedingen Nu, daar wist ieder een wel Als het feest was en waar was dat niet op gezette tijden?),dan wilde dat stoere, Friese bloed best loskomen. En als de muzi kanten dan de eerste maten van de Skotse Tri je lieten horen, dan sleepte beppe pake nog even hard mee naar de dansvloer, als mem dat deed met heit. Want skotsen kon beppe nog als in haar jongemeisjesj aren en zofn kreakeling ging haar nog heel best af. Maar dansen, en dan speciaal de Skotse Trije, maakt niet alleen moe, maar ook dorstig. raad op. De glaasjes werden weer vol geschonken, met een brandewi j nt j e - met - suiker, of met een goed-Fries bearen- boarchje, ofwel met een stevige slok even goed-Friesevjeu. En die kwam dan bijna altijd van Klaas Plantinga in Bolsward, want, dat wist iedereen, Klaas was een voortreffelijk stoker. Nog altij d bestaat hij dievjeuvan Klaas, zacht en belegen. Plantiac Friese vieux. Us vjeu, zogezegd. dierenverzorger Landinrichting Noord-Holland voor het geven van inlichtingen en boeken van reizen RUYS-INTRANED Hotel „Bos en Duin" in de Dennen bruiloft en partijen Sexboetiek Sief is wegens verbouwing gesloten KLAVERJASCLUB „DE KOOG" Wijziging spreekuur 7 KLEUTERHUIS N.V. T.E.S.0. 6-PERS00NS STACARAVAN COL PULLOVERS TEXTIELHUIS ZEGEL ia Op maandag 23 oktober 1972 te 15.00 uur, zal door de consulent voor de bosbouw en ihet natuurbehoud van het Staatsbosbeheer, Westerhoutpark 3, Haarlem worden aanbe steed De werkzaamheden in verband met de aanpassing van de parkeerterreinen na bij de strandslagen 12, 15 en 28 op Texel. Het bestek met de bijbehorende, sdtuatie- kaartjes en de inschrijfformulieren zijn ver krijgbaar tegen storting van 25,op post rekening nr. 505162 ten name van Staats bosbeheer, Haarlem onder vermelding: „Bestek strandslagen", waarna toezending zal plaatsvinden. Aanwijzing in het terrein zal plaatsvinden op: mafandag 16 oktober 1972 te 11.00 uur. Plaats van samenkomst: kantoor boswach- terij Texel. Inschrijfformulieren dienen aan bovenstaand adres verzonden te worden onder het motto „Aanbesteding Strandslagen Texel". Maandag 2 oktober zijn wij in Hotel „De Lindeboom-Texel" van 10.00 - 11.30 uur. Keizerstraat 57, Den Helder voor Uw Telefoon (02220) 2569. Kogerstraat 11, Den Burg, tot half oktober. Abonnementen kunt U na die datum afhalen. Boodschappen: Warenhuis „De Hoek", Oosterend, telefoon 275. Aanvang nieuwe competitie vrijdag 6 oktober in „De Toekomst" Nieuwe leden van harte welkom. Wethouder J. Daalder zal met ingang van 1 oktober a.s. spreekuur houden op maandag, en wel van 10.00-11.00 uur. Batterij tandenborstel met 4 borstels, wrekt op 11/2 volt batterij. Deze week 27,50 Uw Ideale frituurpan met koudgreep en zwaar vertind binnenwerk. Deze week 8,95 Meer dan een uur houdt dzee warmhoudplaat uw gerechten op de juiste temp. mte snoer 33, vveve/v ''HIM Kristallen sulkerschaal Elektr. bakoven met bo- op verzilverde voet met ven- en onderelement, voor prettig en royaal parkeren eigen parkeerterrein ingang wilhelminalaan deksel. voorzien van thermostaat Deze week 86,50 Deze week 9,90 Prljstreffers zijn t/m volgende week geldig.Telefonische bestellingen 02220-2346. Skotsen konden pake en beppe nog als de besten. dagelijks vers gekookt of gebakken visspecialiteiten Pyjama's, slobovcrgooiers, boxbroeken, overgooiers, jurkjes, tuinbroeken, gestreept ondergoed, hemdjes, broekjes, truitjes enz. enz. Enige modellen, hippe kleuren, Enfin, komt U maar eens kijkea 't is de moeite waard. Ook voor 'n trui, lange broek, jasje, jack 2-delige pakjes en niet vergeten een mooie muts (keuze uit 350 stuks) slaagt U het best de zaak met de grootste sortering de beste kwaliteit. Wijziging vervoer van GEVAARLIJKE STOFFEN (gas, benzine e.d.) Ingaande maandag 2 oktober a.s. Afvaart Den Helder Afvaart Teit maandag 7.00 uur 12.30 uur vrijdag 7.00 uur 15.30 uur TE KOOP 3 jaar oud. Telefoon (02220) 3477 of 2214. De Stichting Agrarisch Bedrijf t.b.v. Natuurbehoud „Texel" vraagt een die ten behoeve van het onderzoek i zeevogels geplaatst zal worden bij fci Ned. Instituut voor Onderzoek der Z< op Texel. Gegadigden dienen in het bezit te van een diploma dierenverzorger, dl wel een diploma lagere of middelba landbouwschool en niet ouder dan jaar. Sollicitaties sohriftelijk te richten aan de direkteur van de Stiohting, Duinweg 149, Den Burg. lei in 8 herfsttinten. Normale prijs 24,95 FLITSPRIJS 17,95 BINNENBURG

Texelsche Courant | 1972 | | pagina 10