D oodbiet je" van 5 kg topera 29 oktober „Excelsior" en mannenkoor rstdagen beloven Iruk te worden mma eilandcompetitie volleybal •olvoetbal van het rtgezet onderwijs geven concert VISBEURS 14.00 tot 16.30 uur VERHUISD DAF 55 '68 SALONWAGEN VERHUISD J. Beekman, AFWEZIG zoekt werk Voor diepvriezers en koelkasten Opel Rekord Coupé VERHUISD klapstoelen met kussentjes NU PLANTTIJD VERHUISD BMW520inonze sSf showroom bietjes zijn weinig dan 350 gram 0ilie J Boo tes (Hollewal, gj keek men vreemd op de tuin een van vijf kilo- ■/ogst De eer- zhte was dat rood bietje een gewone suikerbiet. Het was echter gelijk aan dat normale rode dezelfde tuin kleur was Een kruising? sde? Deskun- j het gebied groententeelt tóf antwoord ven. Het ,,su- wordt voor- »t voor con- gebruikt, maar dienste van die het ver- willen trach- rklaren de zoon des de biet van am en in de ind ter verge- en normaal aankondiging van het vor- Irum „Textant" en in een deel litie van de krant van dinsdag gekondigd dat de beat-opera op 22 oktober in de Helderse irg wordt gehouden. Deze da- fout; het moet zijn: zondag 29 stvakantie heeft veel toeristen si gelokt, maar de kerstdagen drukker te worden. Dit het grote aantal aanvragen periode dat bij de VW bin- Óm de belangstellenden goed i informeren is het noodzake- le leden zo spoedig mogelijk akkommodatie voor die perio- i De belangstelling gaat voor- ar goed te verwarmen bunga- 24 oktober start de door Te- rganiseerde eilandkompetitie programma voor de eerste d luidt: Heren Badm.-Tev. sel. (De Koog) De Koog - Tev. jong (Koorn) Amro - Apollo (v/d Meer) v/d Meer - Koorn (Amro) Dames i Tev. 3-Tev. selektie (Tev. 4) Tevoko 4-De Koog (Badm.) i Badminton-Tev. 5 (Tev. 3) I Smash '68-Tev. sel. (Tev. 5) dstrijden worden in de Burg. ghal gespeeld. De tussen de ermelde clubs zorgen voor een hter. De kompetitiekommissie ereen een suksesvol speelsei- en hoopt op zoveel mogelijk ing. Het kontaktadres voor ims: A. Kager,1 Pontweg B132 12220) 2 3 94. Jid met het 60-jarig jubileum oetbalvereniging S.V. Texel schoolvoetbalwedstrijden dit een doorgang vinden. Omdat bgen altijd erg warm lopen ichoolvoetbal, had de school- wedstrijden verschoven naar akantie op maandag zestien let was jammer dat maar elftallen niet kwamen opda- niet iedereen is blijkbaar be- ag van zijn vakantie op te of- nks \£erd het allemaal nog ind geheel met enkele wed- het aanzien meer dan waard «tslagen waren als volgt: III brugklassen- -B1B2 0—6 -B3B4 3—2 13B4 1—0 2-CD 1—0 -E 1—0 1 B1B2; 2. CD; 3. E. II: de tweede en derde klas- OOSTEREND Zaterdagavond a.s. geeft het Christelijk Texels Mannenkoor samen met de Chr. Muziekvereniging „Excelsior" een gezamenlijk concert in „De Bijenkorf" te Oosterend. „Excel sior" zal onder meer de twee nummers ten gehore brengen die zijn ingestu deerd voor het concours dat op zaterdag 28 oktober wordt gehouden in de con certzaal van „De Speeldoos" te Zaan dam. „Excelsior" komt daar uit in de afde ling Uitmuntendheid. Het verplichte werk is Suite uit de Torenmuziek van Pezel, gearrangeerd door H. van Lijn schoten en als vrij .werk is gekozen de ouverture De Argonauten van Gerard Boedijn. Het Mannenkoor brengt naast een programma van geestelijke liederen ook liedjes van een lichter genre. Beide ver enigingen, onder leiding van de heer A. Kuik, zullen tenslotte gezamenlijk uit voeren „Het Jagerskoor" van Weber en op veler verzoek ook het bekende Am- brosiaanse Lofgezang van Gebhardt. Begonnen wordt om acht uur. De en treeprijs is gesteld op ƒ2,per persoon. 3—3A -3M •2M 3—2M •LTS4 -2A 3—2A 0—3 0—2 1—0 1—0 1—0 3—0 0—2 1- 3M; 2. 3A; 3. LTS4 I: hoogste klassen: 1-4A 3—0 C -LTS1 2—1 -LTS2 2—0 57 MH 1—6 0-1 1--LTS2 3—0 1 4H; 2. LTS1; 3. 4A. Zaterdag-, zondag- en maandagavond 20.00 uur in het City theater de film „Soldier blue". Soldaat Honus Gant (Pe ter Strauss) en Cresta Marybelle Lee (Candice Bergen) trekken met een af deling van de Amerikaanse cavalerie die goud vervoert door het gebied van de Cheyennes. Twee jaar geleden is Cresta op dit trajekt door de Cheyennes ontvoerd en als vrouw aan het opper hoofd Spotted Wolf toegewezen, die haar uiteindelijk weer de vrijheid schonk. De groep wordt door de Che yennes overvallen. Alleen Cresta en Honus overleven het. Te voet trekken zij samen verder. Cresta is verloofd met luitenant Mcnair, maar gaat van Honus houden, hetgeen zij echter probeert te verbergen. Als Honus door een schot wond te zwak is om verder te gaan gaat Cresta 's nachts alleen er op uit. Zij komt bij Spotted Wolf terech\, wiens kamp in strijd raakt met de op wraak beluste soldaten. Als Spotted Wolf de wdte vlag hijst, schieten de aanvallers onder bevel van Iverson toch door. Vrouwen en kinderen worden afgeslacht op een afschuwelijke wijze. In de chaos schiet Cresta Mcnair neer, nadat deze Spotted Wolf heeft gedood. Honus wordt later door de krijgsraad geprezen, maar Cresta die geestelijk geschokt is door het gebeurde, blijft bij het handje vol Cheyennes, dat nog over is. Toegang 18 jaar. Zondagmiddag in het City theater om 15.00 uur „De schone slaapster", één van die echte fijne Walt Disney films. Het is het bekende verhaal van het prinsesje, dat aan haar wieg drie goede feeën ziet verschijnen. De eerste fee, Flora schenkt haar de gave van de schoon heid. De tweede fee, Fauna, belooft haar muzikaliteit. Voordat echter de derde goede fee kan verschijnen, komt een bo ze fee, die voorspelt dat het prinsesje Aurora zich op haar zestiende verjaar dag zal verwonden aan een spinnewiel. Zij zal aan deze verwonding sterven. Als later de derde goede fee verschijnt, kan deze de voorspelling van de boze fee niet ongedaan maken, alleen maar ver lichten: het prinsesje zal slapen, tot de kus van een prins haar uit haar slaap bevrijdt. Als zij zestien jaar oud is ver wondt zij zich inderdaad en valt in die pe slaap. Prins Philip, aan wie zij uitge huwelijkt is, weet haar met behulp van de goede feeën te vinden. Hij kust haar, zij ontwaakt en samen leven zij nog lang en gelukkig. Toegang alle leeftijden. Nieuwe vis en planten gearriveerd Open op zaterdag van Buiten deze uren beslist gesloten. van H 59b naar Naalrand 49, Den Hoorn. M. J. KIKKERT Te koop t.e.a.b. T DEKKER, De Ruyterstraat 40, Oudeschild. De werd te klein en is dus te koop. Wij wonen nu Epelaan 4. Fam. Th. J. KOOIMAN van Beatrixlaan 140 naar Thijsselaan 10. S. A. SIERSMA dierenarts, van 23 oktober tot 30 oktober. Voor praktijk: L. F. den Houter, Den Burg. Jongeman, 21 jaar, Bekend met alle voorko mende wekzaamheden op boerderij en in staat zelf standig te werken. Brieven onder no. 603 aan bureau Tex. Crt. Rentenaar, Oosterend Jan Agter Dros' Smederij Te koop met trekhaak en 4 nieu we radiaalbanden. Rijwielhandel Zegel Den Burg. Fam. VV. Timmer, van Koetebuurt 17, Oosterend, naar 't Noorden O 156a, telefoon 469. Te koop een partij tafel, z.g.a.n., even tueel ook per stuk te koop. Warenhuis De Hoek Oosterend, tel (02223) 275 Coniferen, hulst, coto- neaster, brem, rododen dron, Japanse azalea, vuurdoorn, ceders enz. BLOEMISTERIJ Kogerstraat 92a, telefoon 2361 HIN J. Jongedijk van Schilderend 60, naar Boogerd 28. Moderne kop en schotels In effen kleuren bruin, blauw of geel. Deze week 1.45 Grote beslagkom, deksel voorzien van opening voor uw handmixer. Deze week 2,95 Een 2- of 3-dellge etage- schaal van origineel teakhout, 2-dellg 14,90 en 3-dellg 17,25 Kannetje met schuif deksel, handig voor sui ker, hagelslag of koffie melk. Deze week 1,95 Zware kwaliteit spring vormen met wafelbodem en stevige sluiting. 22 cm., deze week 2,00 voor prettig en royaal parkeren eigen parkeerterrein ingang wilhelminalaan Prljstreffers zijn t/m volgende week geldig. Telefonische bestellingen 02220-2346 Gravenstraat; 13 en1S-Qen 3org Zendt op tijd utv advertenties in Voor de krant van dinsdag vrijdags vóór 12 uur Voor de krant van vrij dag woensdags vóór 12 uur AUTOMOBIELBEDRIJF JAN REY Waalderstr.aat 15 Den Burg, Tel. (02220) 2345

Texelsche Courant | 1972 | | pagina 11