Zaterdag 10.30 uur officiële opening van ons nieuwe KEUKENCENTRUM Houthandel A. van der Vis Maricoweg* Uitnodiging Tussen Maricoweg en Spinbaan: 10.000 m2! Den Burg Ons bedrijf was het eerste, dat zich in juli 1966 vestigde op het nieuwe industrieterrein aan de Maricoweg. De toewijzing van een flink stuk grond was het startsein voor een razendsnelle uitbreiding. Er ging haast geen jaar voorbij of er werd aan het complex wel een gebouw toege voegd. Onze zakelijke activiteiten vertoonden hetzelfde verschijnsel: aanvankelijk uitsluitend gericht op doe-het-zelvers, werden we bijv. im porteur van hout, keukens en aanverwante artikelen. Door vertrouwen te stellen in de toe komst en in eigen werkkracht, pakten we de zaken zo royaal aan, dat we een goed produkt konden brengen tegen een prijs, die steeds meer klanten trok. Belangrijk was dat tenslotte bijna alle aannemers ons wisten te vinden. Ze merkten hoe prettig het is direct te kunnen putten uit zeer grote voorraden. We hebben nu een opslagcapaciteit van öVi duizend m3 hout. Maar ook ons keukencentrum groeide uit zijn jasje. Toen we erin slaagden dealer voor Texel en de kop van Noordholland te worden van het befaamd Duitse merk Siematic moest er op nieuw gebouwd worden. Er kwam een forse vleugel aan het bestaande gebouw en daarin komen onze schitterende keukens pas goed tot hun recht. Deze uitbreiding is voorlopig de laatste. In het verleden hebben we nooit aan officieel vertoon gedaan. Die „fout" gaan we goedmaken, want de nieuwe keukenvleugel wordt zaterdagochtend morgen om half elf officieel geopend door mevrouw J. van der Vis-Visser, echtgenote van wijlen de heer A. van der Vis sr., de man die door hard werken de basis legde voor dit mooie bedrijf. Kijkje in het interieur van ons nieuwe keukencentru Hier staan voortdurend meer dan 10 modellen Siema keukens in uiteenlopende prijsklassen opgesteld. Men er echter ook terecht voor bouwkeukens van ons eij merk „Houtex", hang-, leg- en servieskasten, keuk buffetten, wand- en plafondschoten in edele houtsoort* Decowall, alle Bruijnzeel fineerdeuren, (goedko vouwdeuren in suède en plastic, plafondmaterialen gips en mineraalwol, anti-omwaaivoorzieningen caravans, Rehau goten en andere plastic artikelen zelfs brandblussers In het gebouw, de kern van ons bedrijf is al het werkte hout opgeslagen, zoals vloer- en dakdelen, wai schoten, hard- en zachtboard, lichtkoepels, gipsplat spaanplaat enz. Het machinepark dat hier staat voor houtbewerking is verreweg het grootste van Texel. We nodigen alle Texelaars uit ons nieuwe ki kencentrum te komen bekijken. Dat kan din na de opening van zaterdag. Tot 10 uur avonds bent u welkom. Ook op werkdagen we voortaan van 8.00 tot 22.00 uur open. (Zaterdag a.s. kunnen we de doe-het-zelvt helaas niet helpen). In deze vorig jaar gereed gekomen loods kunnen 2000 m3 onbewerkt hout bewaren. De voorraad is do gaans 1000 tot 1500 m3 groot. Hier komt het hout tere dat wij via het houtoverslagcentrum te Zaandam imp teren.

Texelsche Courant | 1972 | | pagina 6