Rijkspolitie Texel had het druk in het afgelopen jaar Oud-leerlingen hadden veel succes met klucht Poespas Aantal bekeuringen wegens te hard rijden steeg van 27 tot 229 n Ruilverkaveling en bestemmingsplan TX 8 naar Wieringen Rumoerige jaarvergadering van S.V. De Cocksdorp Visbeurs aan aquariumvereniging overgedragen V olwassenencursus muziekschool Geslaagd SPORT EN SPEL in het afgelopen weeke ƒ7! QD i rei; eer: In het afgelopen jaar werden door de groep Texel van de Rijkspolitie 176 aanrijdingen behandeld, tegen 139 in 1971. Bij deze aanrijdingen waren drie doden te betreuren (in 1971 ook drie), terwijl 16 (27) personen zwaar en 20 (36) lichtgewond werden. De materiële scha de was in 21 (25) gevallen zwaar en in 95 (36) gevallen licht te noemen. Aldus blijkt uit een jaaroverzicht, ons ver strekt door commandant J. A. Winkel. Er was dus sprake van een forse toe name van het aantal ongelukken, maar het aantal gewonden bleef duidelijk be neden het aantal van het jaar ervoor. Ten gevolge van ernstige schade of door ernstige gebreken werden 22 (19) auto's en 10 (1) bromfietsen uit het ver keer genomen. Er werden 35 (33) auto buitenbanden wegens onvoldoende pro filering in beslag genomen. Opvallend hoog was het aantal carburateurs en andere onderdelen van bromfietsen, die wegens ondeugdelijkheid in beslag wer den genomen, nl. 53 tegen 18 in het jaar ervoor. Een forse stijging vertoonde ook het aantal keren dat tegen rijden onder in vloed werd opgetreden. In 23 (11) ge vallen werd proces verbaal opgemaakt en 19 (9) keer werd het rijbewijs inge vorderd. Het meest spectaculair was de stij ging van het aantal bekeuringen wegens het overschrijden van de maximum snelheid: 229 keer gingen weggebrui kers daarvoor op de bon tegen slechts 27 keer in 1971. Verder werden 603 (388) processen-verbaal opgemaakt ter zake van diverse andere verkeersover tredingen. In 3 (4) gevallen iwerd na het veroorzaken van een aanrijding door- of weggereden, zonder dat identiteit van de bestuurder of van het voertuig kon worden vastgesteld. Verder werden nog twee (één) procesen verbaal opgemaakt terzake van andere misdrijven van de Wegen verkeerswetgeving. Transacties Het jaarverslag maakt er melding van dat 1321 (1193) transacties werden uitgereikt. Een transactie is een bekeu ring, waarbij de geverbaliseerde door het direct betalen van boete verdere strafvervolging voorkomt. Van die transacties gingen er 1062 (930) naar Brl«i«a in linn bilUi ivutnirdalhM In het kader van de bespreking van het Bestemmingsplan voor het Buiten gebied zijn er een paar opmerkingen ge vallen, die ondergetekende als „mede werker" aan het Ruilverkavelingsplan hebben getroffen. In de eerste plaats is er van diverse zijden de opmerking gemaakt, dat het buitengewoon verheugend is, dat de ruilverkaveling nu plm. 20 jaar geleden begonnen is. Deze woordvoerders waren er n.l. vast van overtuigd, dat de ruil verkaveling op dit moment geen kans meer zou krijgen. Zij waren van mening dat de „landschapsmensen" op het mo ment zo'n aktie zouden voeren tegen het uitvoeren van een ruilverkaveling, dat de voorstanders geen been meer aan de grond zouden krijgen. Ik geloof inder daad dat dit een moeilijke zaak zou worden. Een tweede opmerking, die ik graag door wil geven is die van één van de in leiders op de voorlichtingsvergadering over het Bestemmingsplan voor het Buitengebied, die georganiseerd werd door de Standsorganisaties. Deze inlei der meende te mogen vaststelen, dat de ruilverkaveling blijkbaar niet veel „verknoeid" heeft aan het Texelse land schap gezien de zorg van de landschaps mensen om het landschap in z'n tegen woordige vorm te handhaven. Kenne lijk is er voldoende „moois" overgeble ven om ingrijpende wijzigingen van het landschap te voorkomen. Ook het feit, dat Texel uitverkoren is om Nationaal Landschapspark te worden is daar een bewijs voor. Een derde uiting over Ruilverkave ling en Bestemmingsplan kreeg ik te horen na afloop van één van de voor lichtingsvergaderingen, die door het ge meentebestuur in de diverse dorpen werden gehouden. Een van de aanwe zige dames had zich kennelijk erg opge wonden. Ze voegde me n.l. op venijnige toon toe: „Ja, dat komt ervan als je be gint te knoeien met een ruilverkave ling. Dan blijft men aan het knoeien". Eerlijk gezegd kan ik het verband tus sen het „verknoeien" van de ruilverka veling ten opzichte van het gebruik als landbouwgrond en die van de plannen, die ontvouwd worden in het Bestem mingsplan niet goed vinden. Toen ik op de heftige uitval reageerde met de opmerking, dat een familielid met een zeer nauwe band met de be wuste dame mij juist enkele dagen te voren had verteld, dat hij als aanvan kelijk tegenstander van de ruilverkave ling, nu volledig overtuigd was van het nut van dit grote werk, volgde er een weinig vleiende opmerking voor de man in kwestie. De dame liet zich n.l. boos ontvallen: „Dan heeft hij zeker wel een borrel op gehad". Het is buitengewoon moeilijk als je boos bent objectief te zijn. C. van Groningen automobilisten; 220 (213) naar brom fietsers en motorrijders en 39 (50) naar fietsers en voetgangers. Misdrijven Terzake van het plegen van misdrij ven werden de volgende processen- verbaal opgemaakt Tegen de openbare orde 2 (3); Dood of lichamelijk letsel door schuld 2 (2); Mishandeling 5 (7); Zedenmisdrijven 5 (3); Eenvoudige diefstallen 21 (18); Ge kwalificeerde diefstallen (inbraken e.d.) 8 (28); Winkeldiefstallen 6 (16); Vernie lingen 3 (2); Verduisteringen 2 (1); Opiumwet 2; Vuurwapenwet 3. Tenslotte werden de volgende proces sen verbaal opgemaakt wegens overtre dingen, die niet tot verkeersovertredin gen kunnen worden gerekend: Jacht- en Visserijwet 15 (6); Rijtijden- iDe kotter TX 8 van de heer M. Bre mer is per 1 april a.s. verkocht naar Wieringen. De kotter werd de laatste tijd gehuurd door de firma Bremer en Ellen, in afwachting van een nieuw- bouwschip, dat in de loop van dit jaar in de vaart zal komen. DE COCKSDORP Tijdens de ru moerige in hotel De Hoop gehouden jaarvergadering van SVC (de afdeling voetbal had nogal wat kritiek op het be stuur van de vereniging) zijn als nieuwe bestuursleden gekozen de heren Mari- nus en P J Stolk en mevr. Van het Noordende. Afscheid van bestuur na men de heren Hooyschuur en Postma en de dames Van Heerwaarde en V.d. Beek. Wat betreft de onderlinge func tieverdeling is nog niet alles rond maar de leden van SVC zullen hierover bin nenkort worden ingelicht. Ook de di verse vragen die werden gesteld worden zo spoedig mogelijk beantwoord. Om te bezien of de kritiek op het bestuur van de afdeling voetbal wel gegrond is, zal binnenkort een vergadering worden ge houden waarvoor de voetballers nog een uitnodiging zullen knjgen. Opgemerkt is dat van het veld twee hekken zijn verdwenen. Het bestuur van SVC verzoekt vriendelijk doch dringend dat degene die de hekken ge leend heeft ze weer terug zet. Met ingang van 5 fbruari van 20.00- 21.00 uur wordt gestart met gymnastiek voor de heren van Eierland en De Cocksdorp. De gymnastiek wordt op ve ler verzoek georganiseerd. Iedereen is welkom. De lessen worden gegeven door de heer Brusselaars. wet 32 (3); Alg. Pol. Verordening gem. Texel 186 (119); Wetboek van Strafrecht 35 (66); Economische overtredingen 7 (3); Overige bijzondere wetten 38 (31). Sinds 1 juli 1972 bestaat de politie- bezetting van Texel uit 12 leden. Tij dens de seizoendrukte waren ter assis tentie bij de groep Texel gedetacheerd 6 leden van naburige groepen der rijks politie, 1 lid van de verkeersgroep Alk maar en 4 leden van het Bereden Pele- ton der rijkspolitie uit Bergen. Tijdens de laatstgehouden» bestuurs vergadering van de aquariumvereni ging In Aqua Vita is besloten de vis beurs, tot dusver particulier eigendom van de heer H. Ellen, over te dragen aan de vereniging. Als uitvloeisel daar van zal de heer G. Legierse sr. namens het bestuur optreden als exploitant. Voorlopig zal de beurs gehuisvest kun nen blijven in het gebouw achter de woning van de heer Ellen, bereikbaar vanaf de Burgwal. De visbeurs is elke zaterdagmiddag van half drie tot half vijf geopend. De muzieksehool Texel geeft met in gang van donderdag 1 februari a.s. een volwassenencursus voor gevorderden. De cursus wordt gegeven in het gebouw aan de Parkstraat, aanvang 20.15 uur. Opgave en inlichtingen zijn te ver krijgen bij de heer Kassenaar, Koger- straat 31 Den Burg die tevens de lessen zal geven. De kosten bedragen 25,-, cursusduur 12 lesweken. De heer J. Boon uit Den Burg slaagde voor het diploma Moderne Bedrijfsad ministratie. De heer Boon, werkzaam bij Langeveld de Rooij b.v. te Den Burg volgde een MBA-opleiding via de Handelsavondschool te Den Helder. In de „Sunday Times" is vorige week een artikel verschenen over het vogelle ven op Texel. Naar aanleiding van dit artikel knjgen wij thans regelmatig aanvragen uit Engeland, welke wij be antwoorden met toezending van ons volledige informatie-materiaal. Mocht u naar aanleiding hiervan aanvragen ontvangen en problemen hebben bij de beantwoording in het Engels, dan zijn wij gaarne bereid u bij de beantwooor- ding te assisteren. Zaterdagavond werd in De Oranje boom de eerste opvoering gegeven van „Poespas" (een klucht in drie bedrijven van Toon van Vuuren) door de oud- leerlingenvereniging van de lagere landbouwschool De belangstelling voor de toneelavonden van de oud-leerlingen is altijd bijzonder goed geweest, maar zaterdagavond was de zaal voller dan ooit tevoren: zo'n 350 aanwezigen deden de muren van De Oranjeboom bol staan. En men werd niet teleurgesteld want de kwaliteit van het spel was goed terwijl ook de inhoud van het stuk best te prui men viel. Voor het eerst was de regie in handen van Giel Kuip. Hij heeft zich uitstekend van deze taak gekweten. Het verhaal: in het pension van me vrouw Van Duinhoven gaat alles zijn gangetje. Elsa het kamermeisje en .Fnts de kelner kibbelen met elkaar en bedie nen de excentrieke (manzieke) dame Joséfine Broedèl en de bulderende, ge pensioneerde majoor Grimman. Het aantal gasten wordt met vier man uit gebreid als mevr. Lely-Droogman met haar dochter Dorothea en haar broer Frederik hun namen in het gastenboek schrijven. Bovendien betrekt een tele paat-helderziende een kamer. Elsa en Dorothea besluiten samen uit te gaan om Frits, waar Elsa verliefd op is, ja loers te maken. Elsa wordt namelijk thuisgebracht door Dorothea's verloof de, die door de bedilzuchtige moeder van Dorothea overigens in het geheel niet is gewenst. Laatstgenoemde kan het echter best vinden met de zo op or de gestelde majoor, terwijl Joséfine Broedèl de onervaren Frederik in bed probeert te krijgen. Deze geeft echter geen krimp, want hij voelt veel meer voor de pensionhoudster, mevr. Van Duinhoven. Spoedig blijkt dat de tele paat een magische aantrekkingskracht heeft op Dorothea. Na allerlei dolkomi sche situaties een verwikkelingen zwe ren diverse personen elkaar trouw voor het leven. Ook wordt de identiteit van de telepaat duidelijk. Een verrassing UITSLAGEN Zaterdag 27 januari 1973 MFC-Oosterend (Z) Zondag 28 januari 1973 Afdeling Noordholland Dirkshorn-Oosterend Uitgeest-ZDH Vesdo-Tex. Boys Texel 2-Zeemacht 2 WGW 3-Texel 3 etie ïnE 1)34 Wit 3—1 2—0 1—2 1—1 3—0 0—4 was dat laatste nauwelijks want wie te voren goed het programma had bestu deerd kon de juiste konklusie al bij de aanvang trekken. Goed spel Mevrouw J. Kager-Witte als de pen sionhoudster deed het heel verdienste lijk, hoewel hier en daar wat stijfjes. Else het kamermeisje en Frits de kelner, gespeeld door resp. mevr. N. Beers-Wit- te en Cor Westdorp, waren subliem op elkaar ingespeeld en de scenes waar in zij dan ook met hun tweeën op het toneel waren vormden zonder meer de hoogtepunten van de hele poespas. Cor Westendorp had helemaal de air van een kelner terwijl met name de ge laatsexpressie van mevr. N. Beers-Witte ronduit voortreffelijk was. Ook mej. N. Witte gaf uitstekend spel te zien als de exentrieke, op vervlogen roem levende Joséfine Broedèl. Terecht werd Kees Zoetelief bij op komst met een warm applaus gegroet. Niet alleen zijn uitstekende vertolking van majoor Grimman verdjent grote be wondering, maar tevens het enorme vo lume dat hij tijdens de gehele voorstel ling op een gelijk aantal decibels wist te houden. Mevrouw Corry Zevenho ven-Kuip gaf goed gestalte aan de ba zige mevr. Lely-Droogman, terwijl ook Frits Koorn zich behoorlijk weerde als Frederik Droogman, hoewel hij soms wat te eentonig sprak. Mevr. A. de Rid der-Bakker als de verliefde, giechel achtige Dorothea gaf ook goed spel te zien. Met name het lachen, dat toch erg lastig is als het niet spontaan gebeurt, was erg overtuigend. Paul Eelman ten- slede als telepaat en vriend van Doro thea speelde bijzonder verdienstelijk. Souffleur was Piet Wim Roeper, mevr. Beumkes had de grimage voor haar re kening genomen. De avond werd beslo ten met een gezellig bal met medewer king van het Alpha-trio. Zaterdag a.s. zal nog een voorstelling van „Poespas" gegeven worden, wederom in de Oran jeboom. de duurde maar kort, want een n later verspeelde J. Beijert de b was keeper Van Groeningen v<x »ji derde maal kansloos (3-1). Oost bleef hierna voortdurend aanv maar veel van de scherpe voor waren een te gemakkelijke prooi de MFC-keeper. Ook de Oosterss e verdediging gaf geen kans meer zodat de eindstand 3-1 bleef. koo com T TEXEL 2 - ZEEMACHT 2 3—0 Texel startte zeer agressief tegen Zee macht en reeds na 10 minuten profi teerde J. Dogger van een fout van de Zeemacht-keeper, 10. Texel was met een in de stemming om door te drukken en drong onstuimig op. Zeemacht kwam danig in het nauw en het was wederom J. Dogger die na 25 minuten 20 scoor de. Toen begon Zeemacht sterk terug te vechten en de keeper moest tot twee maal toe razendsnel reageren om een Zeemacht doelpunt te voorkomen. Texel bleef echter gevaarlijk en wist nog een doelpunt te maken, dat echter wegens buitenspel werd afgekeurd. Na de rust wogen de beide partijen te gen elkaar op. Zeemacht had een an dere keeper die nogal merkwaardig op trad. Hij was namelijk meer buiten zijn strafschopgebied dan in zijn doel, Texel profiteerde hier echter niet van. Toch wist Texel via P. J. Koorn op 30 te komen toen deze uit een moeilijke hoek de bal in het doel wist te werken. De wedstrijd werd hierna steeds rommeli ger en het spelpeil daalde aanmerke lijk. In de stand kwam ondanks alle po gingen van beide partijen geen veran dering, zodat het eind van de wedstrijd met een 30 zege voor Texel kwam, waarmee Texel zijn revanche had voor de nederlaag die het in Den Helder ge leden had. DIRKSHORN-OOSTEREND 2—0 Een ongeinteresserd spelend Ooster end heeft een onnodige nederlaag gele den tegen het laaggeplaatste Dirkshorn. Voor rust bleek al gauw dat men Dirks horn onderschatte, want men verspeelde te vaak onnodig de bal en helemaal maakte Oosterend, enkele spelers uit gezonderd, een lusteloze indruk. Dirks horn daarentegen wist hieruit moed te putten en toen het halverwege de eer ste helft op 1-0 wist te komen, gaf dit deze ploeg meer zelfvertrouwen en wist men Oosterend op eigen helft terug te dringen. Toch kreeg Oosterend wel kan sen, maar of men miste het doel op een haar of men had te veel tijd nodig om de bal onder kontrole te krijgen. Rust 1-0. Na de rust hetzelfde spelbeeld met Dirkshorn als meest agressieve ploeg, wat opnieuw in een doelpunt resulteer de. Hoewel Oosterend wel wat beter be gon te draaien slaagde het er niet in de eer te redden. MFC-OOSTEREND 3—1 In een aantrekkelijk duel tegen kop loper MFC hebben de zaterdagsenioren van Oosterend opnieuw het onderspit moeten delven. Het grote pluspunt van deze wedstrijd is echter dat men el kaar bij Oosterend eindelijk weer eens wist te vinden. Dit resulteerde dan ook in het veldoverwicht, dat Oosterend vrijwel de hele wedstrijd bezat, maar dat men niet in de score tot uitdruk king wist te brengen. Direct vanaf de aftrap bleek Ooster end bepaald niet onder de indruk van de hoge positie op de ranglijst van de thuisclub. Met snelle aanvallen en een verdediging die koelbloedig en zonder veel risico opruimde, was Oosterend het eerste half uur voornamelijk op de MFC-helft te vinden. Doch bij de vele aanvallen bleek de voorhoede niet al te schotvaardig of vormde MFC-spil Pad berg een te lastig struikelblok. Geheel tegen de verhouding in kwam MFC aan een 1-0 voorsprong. Oosterend, toch wel even aangeslagen, viel hierna terug en bij een misverstand in de verdediging bracht MFC de stand op 2-0. Dit was tevens de ruststand. Een kwartier na de hervatting kwam Oosterend eindelijk aan een doelpunt. Na goed aangeven van A. Kooger bracht S. v.d. Zee zijn ploeg met een magnifie ke goal dichter bij MFC (2-1). De vreug- UITGEEST-ZDH 1—2 Ook na zondag is ZDH nog stee£ geslagen. Nu was het Uitgeest <i nbe ZDH de meerdere moest erkennen, de rust een gelijk opgaande wedj waarin ZDH al in de eerste mi door het oog van de naald kroop, er van links een voorzet kwam d wel door Uitgeest als ZDH gemist /er Keeper Heerschap raakte even g en toen Uitgeest de bal toch nog c l00 doel kon schieten werd deze do Dijker gekeerd door zich in het sc! werpen. Ook ZDH kwam dicht b doelpunt maar de schoten van Dej^' ter en Wilco Bakker gingen rak naast. Na 5 minuten kwam D. D in botsing met een Uitgeest-speler de spelers moesten het veld ruim Drijver moest zich in het ziekenhi ten behandelen, waar acht kramra wenkbrauw werden gedaan. ,ndi Ug Bu kot Llac tag tlHÉ koe spel speelde zich voornamelijk middenveld af met enkele gevaa uitvallen. De rust ging met 0-0 in Na de rust was De Ruiter naa centrum verhuisd en Wilco Bakke naar de rechtsbuitenplaats gegaan ye, geest wist hier niet goed raad me 22; dat er paniek in de verdediging v thuisclub ontstond. ZDH mocht corners nemen, die nogal wat p veroorzaakten. Na een kwartier 1 e\ ZDH op 1-0. P. Zijm kreeg de b n j links vrij en schoot hoog voor wa opkomende J. Commandeur de prachtig in kopte. Vijf minuten was het opnieuw J. Commandeu scoorde. ZDH nam het toen iets makkelijk op waardoor Uitgeest tljei kwam. 0—i WGW 3-TEXEL 3 Het als underdog gestarte Texel in deze wedstrijd een prachtige winning behaald. In tegenstelling vorige wedstrijd was het vooral zet van het gehele elftal welke g stond voor de overwinning, startte met technisch knap vo doch het was Texel die uit een m stand in de WGW-achterhoede Marius Banda de leiding nam geen tien minuten later keek dat iets te mooi wilde voetballen, een 2-0 achterstand aan door een ken boogballetje van Chris v.d Texel wist deze voorsprong, mede het nu volledig in handen hebbei het middenveld, tot de rust toe te haven en kon zich zelfs permittee strafschop te missen. Ook na de theepauze bleef voor voorhoede van WGW volharden een soort showvoetbal (aardig a zien, maar weinig effectief) en \i daarbij dat ze met 2-0 achter sto Het was Harry Salden die na een tier, via de rug van een tegenst de voorsprong wist te vergroten tc De zege kon Texel nu bijna niet ontgaan. Het „freewheelde" dan rustig naar het eind van de wee en het vierde doelpunt van Peter mer uit een dieptepass van Piet R was dan ook slechts een formalitei ko< VESDO-TEXELSE BOYS 1- De Boys zijn met deze uitslag De >0 goed weggekomen bij het op rev. beluste Vesdo. In de tweede helft Vesdo de leiding doch H. Witte i even later voor de gelijkmaker. H het Boysdoel gedurende het laatst uur onder grote druk stond, gelukt jq Vesdo met de volle winst uit hetj te slepen. Ondanks het grote overwicht wisten de Boys zicbl zeer goede scoringskansen te verT fen. De koelbloedigheid ontbrak f om deze kansen behoorlijk te ben| Toto Texelse Boys Een van de deelnemers had I week een kolom met alle dertien! Helaas waren er dit keer zeer vej gadigden voor de hoofdprijs. TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,95, elke regel meer ƒ0,65. Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te worden voldaan. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de Boekhandel) en onder nummer ƒ1,25 meer. Al les inclusief 4°/o BTW. Een kinderfeestje? Speel films huren bij Sief Voor eieren Gravenstr. 20. Altijd vers altijd goedkoop Condooms nodig? Bij Sief 3 halen 2 betalen Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig K. H. Boon. Vamor ge- dipl tel. (02230) 13252. Elke vrijdag theorieles in „De Oranjeboom" om 20.00 uur Voor gebruikte en on geregelde meubelen J Jongedijk, Boogerd 28, tel f022201 27** Lompen- en mexalen- handel Cobus Spigt, Eier land, telefoon (02225) 297 Voor behang naar Roeper. Tel. (02220) 2264 Gediplomeerd VAMOR rijschool T. Jansen, voor een snelle en prettige rij opleiding. Wij rijden met nieuwe Datsuns 1200. Den Helder, tel 02230-15749 Hillmannette" mi t mam leesportefeuille HILLMAN j ■pis Al deze volgende H H 12 bladen kunt ook U van ons iedere week ontvangen voor een prijs vanaf ƒ1,65 (bezor ging inbegr.j. Margriet - Libelle - Panorama - Do nald Duck - Damesroman - Detectiveroman - Sjors - Pep - Nieuwe Revue - Accent - 1—0 (sportblad) - Dummy. Brieven zonder postzegel (die betalen wij voor U) aan Hillmannette, Antwoordnummer 45, Schoonhoven, tel. (01823) 3829. Ook na 6 uur (Ant- woordapparaat) Merkbenzine voorfc prijs. Dros' Eierland C 42 D Wilt u langer g< Geef dan uw hotel pensionruimte, uw galow of caravan blijvend op aan de zenboetiek, Wever 26, Den Burg, Texel (02220) 3408. U heeft kosten vooraf en b slechts een kleine 1 Piet Hein verf voor grote daden, in mooie kleuren. Roeper, War moesstraat, tel. 2264 Te koop 11 antieke kope ren gewichtjes 65, antiek vestzakhorloge ƒ25,—. Tel. 070-111097 of 652405 De grootste en koopste bontzaak vai derland houdt een m lijk radicale, algeheli ruiming. Duizenden en lange bontm* bonthoeden en gaan weg met ongel ke kortingen van 20 m. 50°/o. 3 jaar waai garantie. Desgewen? soepele credietservic de etalages voor de mee-weggeef-kolde zen! Nu of nooit! DJ alléén: De BontkJ Voorstreek 71, Leefl den-C., tel. 05100-1 Als extra: ook met 4 ruiming bij koop rej (ook benzine auto) waar u ook woon® gratis reizen I

Texelsche Courant | 1973 | | pagina 2