iO t Uitslagen keuring Wielervereniging org twee „fietsevenementen" J Boek van de Maand j j „Het schetsboek 1 van Robinson Crusoë!' et parte genoen* Rubriek 1, oudere rammen IA fokker J. Bakker Czn, De Waal; eig. A. Brans Pzn, Oosterend; 1B fokker R. Eelman, Oosterend; eig. J. Beumkes, Oudeschild; IC fokker P. Verberne, Oosterend; eig M. C. Bakker. Den Hoorn; 1D fokker C. J. Kikkert, Den Hoorn, eig. Y. Kikkert, Den Burg; IE fokker fa. K. Mantje Zn. Oudeschild, eig. Jn. Huisman, De Koog; 2A fokker J. Huisman, De Koof, eig. Gebr. Trap, Oosterend; 2B fokker J. Verberne, Oosterend, eig. C. J. Commandeur, Ou deschild; 2C fokker C. J. Hin, Oude schild, eig. P. Kooiman, Oosterend; 3A fokker P. Verberne, Oosterend, eig. C. J. Kikkert, Den Hoorn; 3B fokker P. Ver berne, Oosterend, eig. A. Bakker, Oos terend; 3C fokker G. C. Kikkert, Den Burg, eig. G. Eelman, Oosterend; 3D fokker G. C. Kikkert, Den Burg, eig. Joh. C. Roeper, Oosterend; 3E fokker N. A. Koning, Beemster, eig. M. Bakker Pzn, Den Burg. Rubriek 2, 2-jarige rammen IA tevens kampioen: fokker Gebr. Don ker, Schagen-Twisk, eig. P. Kooiman, Oosterend; 1B fokker G. Eelman, Oos terend, eig. R. Eelman, Oosterend; IC fokker L. Wagemaker, De Weere, eig. C. J. Commandeur, Oudeschild; 1D fok ker L. Wagemaker, De Weere, eig. A. J. Lap, Den Hoorn; IE fokker-eig. R. Eel man, Oosterend; 1F. fokker P. Verberne, Oosterend, eig. Jn. Huisman, De Koog; 2A fokker-eig. C. J. Kikkert, Den Hoorn; 2B fokker G. C. Kikkert, Den Burg, eig. P. Verberne, Oosterend; 2C fokker Gebr. Donker, Schagen-Twisk, eig. G. C. Kikkert, Den Burg; 2D fokker G. C. Kikkert, Den Burg, eig. fa. K. Mantje Zn., Oudeschild; 3. fokker K. Zuidewind, Oudeschild, eig. M. C. Bak ker, Den Hoorn; 3. fokker P. Verberne, Oosterend, eig. Jn. Huisman, De Koog; 3. fokker N. A. Koning, Beemster, eig. C. M. Veeger, Den Burg. Rubriek 3A, éénjarige rammen IA fokker-eig. Gebr. Vlaming, Ooster end; 1B fokker R. Eelman, Oosterend, eig. G. Eelman, Oosterend; IC fokker G. C. Kikkert, Den Burg, eig. G. C. Kikkert, Den Hoorn/C. Kroon, Oost woud; 1D fokker C. Verberne, De Waal, eig. G. J. Veeger, Den Burg; IE fokker K. Zuidewind, Oudeschild, eig. Joh. D. Roeper, Oosterend; 2A fokker K. Zuide wind, Oudeschild, eig. Joh. D. Roeper, Oosterend; 2B fokker-eig. Joh. D. Roe per, Oosterend; 2C fokker J. P. A. Ko ning, Beemster, eig. H. Tjepkema, De Waal; 2D fokker P. Verberne, Ooster end, eig. K. Zuidewind, Oudeschild; 3A fokker fam. Roodenburg, Rotterdam, eig. Jac. Zuidewind, Oudeschild; 3B fokker A. Brans Pzn., Oosterend, eig. Jac. Zuidewind, Oudeschild; 3C fokker W. J. Bakker, Den Hoorn, eig. C. Ver berne, De Waal; 3D fokker C. J. Hin, Oudeschild, eig. W. Zijm, Den Burg. Rubriek 3B, éénjarige rammen IA tevens reserve-kampioen: fokker R. Eelman, Oosterend, eig. P. C. Hin, Oos terend; 1B fokker G. van Rozelaar, Nwe Niedorp, eig. P. Verberne, Oosterend; IC fokker L. Wagemaker, De Weere, eig. fa. K. Mantje Zn, Oudeschild, ID fokker-eig. C. A. Commandeur, Den Hoorn; IE fokker A. Bakker, Oosterend, eig. J. C. Hin, Oosterend; 1F fokker G. iMd. BK! IM4. UvinJte o nointiln til*»' tan mvu". •>-,/> vfctubcici .Jdn ik MJ«« <lj'rMHtuüc Jnwn ei(jn m ■"*>*4- tr.vbmr <nixtDv»& r»n hw iiia vu, mjo m,h<ii<n 4L Het aloude verhaal van Robinson Crusoë, op een geheel nieuwe manier verteld, f Met tientallen prachtige kleurenillustraties. Nil f. 8,90.Verkrijgbaar bij: b.v. longeveld 8 de De IA en IB prijzen van alle rubrieken rammen, derhalve de beste tien. 2A fokker-eig. C. Verberne, De Waal, 2B fokker-eig. P. Zijm, Den Hoorn; 2C fokker-eig. Joh. C. Roeper, Oosterend; 2D fokker-eig. A, Brans Pzn, Oosterend; 3. fokker-eig. Joh. C. Roeper, Oosterend, 3. fokker-eig. C. J. Swaerts, Oudeschild; Eervolle vermelding: fokker-eig. K. Zuidewind, Oudeschild. Rubriek 6A, schapen met 1 ooi- en 1 ramlam IA fokker-eig. C. J. Commandeur, Ou deschild; IB fokker-eig. G. Eelman, Oosterend; IC fokker-eig. G. Eelman, Oosterend; 2A fokker-eig. R. Eelman, Oosterend; 2B fokker-eig. G. Eelman, Oosterend; 2C fokker-eig. C. J. Com mandeur, Oudeschild; 2D fokker-eig. C. A. Commandeur, Den Hoorn; 3. fokker- eig C. J. Commandeur, Oudeschild (2x); 3. fokker-eig. G. Eelman, Oosterend (4x) Rubriek 6B, schapen met 1 ooi- en 1 ramlam IA fokker-eig. R. Eelman, Oosterend; IB fokker-eig. C. J. Hin, Oudeschild; IC fokker-eig C. J. Hin, Oudeschild; ID fokker-eig. G. C. Kikkert, Den Burg; 2A fokker-eig. C J. Hin, Oudeschild; 2B fokker-eig J. C. Hin, Oosterend; 2C fokker-eig. C J. Hin, Oudeschild; 2D fokker-eig. C. J Hin, Oudeschild; 2E fokker-eig. R. Eelman, Oosterend; 3. fokker-eig. R. Eelman, Oosterend; 3. fokker-eig. C. J. Hin, Oudeschild (2x); 3. fokker-eiëg. J. C Hin, Oosterend (2x). Rubriek 6C, schapen met 1 ooi- en 1 ramlam IA fokker-eig. fa. K. Mantje Zn., Oudeschild; IB fokker-eig. fa. K. Man tje Zn., Oudeschild; 2A fokker-eig. fa. K. Mantje Zn., Oudeschild; 2B fok ker-eig. fa. K. Mantje Zn., Oude schild; 2C fokker-eig. G. C. Kikkert, D enBuig; 2D fokker-eig. G. C. Kikkert, Den Burg; 2E fokker-eig. fa. K. Mantje Zn., Oudeschild; 2F fokker-eig. Joh. C. Roeper, Oosterend; 3. fokker-eig. G. C. Kikkert, Den Burg (3x); 3. fokker- eig. Joh. C. Roeper, Oosterend (2x). Rubriek 6D, schapen met 1 ooi- en 1 ramlam IA fokker-eig. P. Verberne, Oosterend; IB fokker-eig. P. Verberne, Oosterend; IC fokker-eig. P. Verberne, Oosterend, ID fokker-eig. P. Verberne, Oosterend; 2A fokker-eig. Gebr. Trap, Oosterend; 2B fokker-eig. Gebr. Trap, Oosterend; 2C fokker-eig. C. M. Veeger, Den Burg; 2D fokker-eig. C. J. Swaerts, Oudeschild 3. fokker-eig. Th. Smit, Oudeschild (2x); 3. fokker-eig C. J. Swaerts, Oudeschild; 3. fokker-eig. C. M. Veeger, Den Burg (2x); 3. fokker-eig. P. Verberne, Oos terend (4x); 3. fokker-eig. Gebr. Vla ming, Oosterend. Rubriek E, schapen met 1 ooi- en 1 ramlam 2A fokker-eig. Jn. Bakker Czn., De Waal; 2B fokker-eig. Jn. Bakker Czn., De Waal; 3C fokker-eig. K. Zuidewind, Oudeschild; 2 D fokker-eig. Jac. Zuide wind, Oudeschild 3. fokker-eig. K. Zui dewind, Oudeschild; 3. fokker-eig. J. Bakker Czn., De Waal; 3. M. C. Bakker, Den Hoorn; 3. fokker-eig. W J. Bakker, Den Hoorn 3. fokker-eig. A. Brans Pzn., Oosterend (2x). Rubriek 7, schapen met twee ooi lammeren IA fokker-eig. P. Kooiman, Oosterend; IB fokker-eig. P. Verberne, Oosterend; IC fokker-eig. J. Bakker Czn., De Waal; ID fokker-eig. G. C. Kikkert, Den Burg; 2A fokker-eig. G. Eelman, Oosterend; 2B fokker-eig. P. Verberne, Oosterend; 2C fokker-eig. Jn. C. Hin, Oosterend; 2D fokker-eig. C. J. Hin, Oudeschild 2E fokker-eig. C. J. Hin, Oudeschild; 2F fokker-eig. G. Eelman, Oosterend; 3. fokker-eig. M. Bakker Pzn, Den Burg (2x); 3. fokker-eig. Joh. C. Roeper, Oos terend (2); 3. fokker-eig. C. Verberne, De Waal. Rubriek 8A, schapen met 1 ramlam IA fokker-eig. C. J. Commandeur, Ou deschild; IB fokker-eig. C. J. Comman deur, Oudeschild; IC fokker-eig. fa. K. Manje Zn., Oudeschild; 1D fokker- eig. P. Kooiman, Oosterend; IE fokker- eig. A. J. Lap, Den Hoorn; 1F fokker- eig. A. J. Lap, Den Hoorn; 2A fokker- eig. G. C. Kikkert, Den Burg; 2B fok ker-eig. R. Eelman, Oosterend; 2C fok ker-eig. C. J. Commandeur. Oudeschild; 2D fokker-eig. G. C. Kikkert, Den Burg; 3. fokker-eig. G. Eelman-Oosterend; 3. fokker-eig. C. J. Kikkert, Den Hoorn (2x); 3. fokker-eig. Joh. C. Roeper, Oosterend. Rubriek 8B, schapen met 1 ramlam IA fokker-eig. M. Bakker Pzn., Den Burg; 2A fokker-eig. M. Bakker Pzn., Den Burg; 2B fokker-eig. Gebr. Trap, Oosterend; 2C fokker-eig. Joh. C Roe per, Oosterend; 2D fokker-eig. K. Zui dewind, Oudeschild; 2E fokker-eig. P. Zijm, Den Hoorn; 3. fokker-eig. Joh. C. Roeper, Oosterend; 3. fokker-eig. C. JM. Veeger, Den Burg; 3. fökker-eig. W. Zijm, Den Burg; 3. fokker-eig. A. Bak ker, Oosterend; 3. fökker-eig. M. Bak ker Pzn., Den Burg. Rubriek 9, viertal oudere ooien: IA P. Verberne, Oosterend; IB fa. K. Mantje Zn., Oudeschild; IC Joh. C. Roeper, Oosterend; 2. G. Eelman, Oos terend. Rubriek 10A, viertal ooien van één vader IA tevens kampioen: C. J. Hin, Oude schild; 1B tevens reserve-kampioen C. J. Commandeur, Oudeschild; IC C. J. Commandeur, Oudeschild; ID C. J. Commandeur, Oudeschild; IE R. Eel man, Oosterend; IF C. J. Hin, Oude schild; 2A C. J. Hin, Oudeschild; 2B R. Eelman, Oosterend; 2C G. Eelman, Oosterefid; 2D R. Eelman, Oosterend; 2E G. Eelman, Oosterend. Rubriek 10B, viertal 1-jarige ooien van één vader IA C. Verberne, De Waal; IB P. Ver- Het kampioensviertal ooien van c|/n£ uit Oudeschild. berne, Oosterend; IC fa. K. Mai Zn., Oudeschild; ID P. Verbernel terend; IE C. Verberne, De WaaT Joh. D. Roeper, Oosterend; 2B j| Roeper, Oosterend; 2C Joh. C. Oosterend; 2D C. Verberne, Del 2E Gebr. Vlaming, Oosterend, Huisman, De Koog; 3B J. Koog. Rubriek 11, viertal ooilammen één vader IA C. J. Commandeur, Oudeschi C. J. Hin, Oudeschild; IC C. J. mandeur, Oudeschild; 3D C. G. Den Burg; IE fa. K Mantje deschild; IF P. Verberne, Oostj 1G P. Verberne, Oosterend; 1H Manjte Zn., Oudeschild; 2A M ker Pzn., Den Burg; 2B G. C. Ki Den Burg; 2C C. Verberne, De| 2D C. Verberne, De Waal; Commandeur, Oudeschild, 2F C. Oudeschild; 2G J. Bakker Waal; 2H M. Bakker Pzn, 3A J. Huisman, De Koog; 3B Roeper, Oosterend. Ter gelegenheid van het 25-jarig re geringsjubileum organiseert de jon ge wielervereniging Texel een belang rijk deel van het feestprogramma. v Niet alleen zal op zaterdag a.s. een wielerwedstrijd, de Eerste Ronde van Texel, worden gehou den met aansluitend een tijdrit maar ook tourtochten van ongeveer 20 kilo meter. Derhalve kunen zowel (niet-li- centiehoudendc) wielrenners als „gewo ne" fietsers hun beste beentje voorzet ten. De heer P. W. Rijkers die een belang rijk deel van de organisatie op zich heeft genomen, vertelde ons dat aan de Ronde van Texel ongeveer 75 wielren ners zullen meedoen. Ze komen niet al leen van Texel. Aankondigingen van het evenement zijn gestuurd naar alle wielerverenigingen in Noordhol land. De voorbereiding,1^tijd is bijzonder kort geweest. Nog deelname mogelijk De inschrijvingstermijn is inmiddels officieel gesloten maar laatkomers zijn toch nog welkom als zij direkt contact, opnemen met de heer Rijkers (Wage- makerstraat 12, Den Burg). De ronde start zaterdagochtend om half elf op de Maricoweg, ter van het VTB-gebouw. Vandaar naar De Waal waar op het een sprintwedstrijdje wordt Daarbij zijn diverse mies te winnen. De ren op hun ca 75 kilometer alle Texelse dorpen en in elk het publiek getuige kunnen een premiesprintwedstrijdje. tijden waarop de renners in de worden verwacht, verwijzen het programma in de vorige kn De finish is in Oudeschild. Ko: op zal een tijdrit worden gehot 't trajekt Oudeschild-Den Burg.i gaan de renners om de vijf start waarbij precies wordt opg hoeveel tijd er nodig is om de fi het Schilderend te bereiken. Na afloop van de tijdrit is uitreiking in „De Kletskeet" SVT-terrein. Uit het omvangrijke „draaib voor de wedstrijd is dat het organiseren van een dd wielerwedstrijd, vooral door del heldsmaatregelen die genomen worden, geen kleinigheid. Er al dan 70 plaatsen die bewaakt oil moeten worden. Omdat de wif eniging nog jong \s beschikt i bepaald over veel hulpkracht! gelukkig zijn de organisatorenI met de medewerking van eea Texelse motorrijders die als f nans" zijn ingezet. Zij zijn bevc) gelend op te treden tijdens de Zo is het mogelijk dat op bepal len van de route de wedstrijj worden „geneutraliseerd" om ken te voorkomen Het is dit op het fietspad langs de <kl Eierland moet gebeuren. De heeft namelijk niet kunnen de smalle Postweg in de wordt opgenomen. Van 14.00 tot 15.30 uur ka dorpen gestart worden voor tocht die over een afstand v veer 20 kilometer door een a eerd mogelijk gebied is uitg normaal tempo heeft men vooi stand ongeveer anderhalf Deelnemers van alle leeftijden kom Aan de tourtochten er verschillende uitgezet) is een* je verbonden. De deelnemers naast hun routebeschrijving nL muiier met vijf vragen, bi hebbend op de route. Om te anl op de (niet moeilijke) vragen moet men tijdens het rijden ving goed bekijken. Voor de sen zie het programma in d krant. In dat programma is i plaats te Den Burg het aa de Wilhelminalaan daar echter twee parkeerplaa doeld is het terrein bij de Deelnemen is gratis en gelijk. Men kan zich melden start; tevoren opgeven is niet Reserve-kampioen werd de éénjarige ram van de heer P. C Hin uit Oosterend, ge fokt door de heer R. Eelman. C. Kikkert, Den Burg, eig. P. C. Hin, Oosterend; 2A fokker R. Eelman, Oos terend, eig. J. C. Hm, Oosterend; 2B fokker P. Kooiman, Oosterend, eig. W. J. Bakker, Den Hoorn; 2C fokker P. Verberne, Oosterend, eig. W. J. Bakker, Den Hoorn; 3A fokker D. Haremaker, Beemster, eig. C. J. Hin, Oudeschild; 3B fokker P. Kooiman, Oosterend, eig. W. J. Bakker, Den Hoorn; 3C fokker P. C. Hin Dzn Oosterend, eig. R. Eelman, Oosterend. Rubriek 3C, éénjarige rammen IA fokker-eig. C. J. Commandeur, Ou deschild; 1B fokker Sabena, Den Burg, eig. G. C. Kikkert, Den Burg; IC fok ker-eig. C. J. Commandeur, Oudeschild; 2A fokker-eig. J. Beumkes, Oudeschild; 2B fokker G. Eelman, Oosterend, eig. Gebr. Vlaming, Oosterend; 2C fokker- eig. J. C. Hin, Oosterend; 2D fokker-eig. C. J. Kikkert, Den Hoorn; 2E fokker C. Verberne, De Waal, eig. M. C. Vee ger, Den Hoorn 2F fokker C. J. Com mandeur, Oudeschild, eig. Th. Smit, Oudeschild; 2G fokker-eig. C. J. Com mandeur, Oudeschild 3A fokker-eig. P. Verberne, Oosterend 3B fokker-eig. P. Verberne, Oosterend; 3C fokker-eig. P Verberne, Oosterend 3D fokker Sabena, Den Burg, eig. G. C. Kikkert, Den Burg. 3E fokker G. Eelman, Oosterend, eig. C. A. Commandeur, Den Hoorn. Rubriek 4A, drietallen ramlammeren van één vader De vijf beste hokken: C. J. Comman deur, Oudeschild; R. Eelman, Oosterend (2); C. J Hin, Oudeschild; fa. K. Mantje Zn., Oudeschild; eervolle vermelding' A. Bakker, Oosterend; C. J. Comman deur, Oudeschild (2x); G. Eelman, Oos terend; R. Eelman, Oosterend; P. C. Hin, Oosterend (2x); fa. K. Mantje Zn, Oudeschild; P. Verberne, Oosterend. Rubriek 4B, tweetallen ramlammeren van één vader De vijf beste hokken: A Bakker, Oos terend; G. C. Kikkert, Den Burg; fa. K Mantje Zn., Oudeschild; Th, Smit, Oudeschild M. C Veeger, Den Hoorn. Eervolle vermelding: C J. Comman deur, Oudeschild; fa. K. Mantje Zn., Oudeschild; G. J. Veeger, Den Burg; M. C. Veeger, Den Hoorn; C. Verberne, De Waal; P. Verberne, Oosterend; Jac. Zuidewind, Oudeschild; K. Zuidewind, Oudeschild. Rubriek 5A, schapen met 2 ramlam meren IA fokker-eig. C. J. Commandeur, Ou deschild IB fokker-eig. G. C. Kikkert, Den Burg; IC fokker-eig. R. Eelman, Oosterend; ID fokker-eig. C J. Kikkert, Den Hoorn; 2A fokker-eig. C. J. Hin, Oudeschild; 2B fokker-eig. C. J Hin, Oudeschild; 2C fokker-eig. R. Eelman, Oosterend; 3. fokker-eig. C. J. Comman deur, Oudeschild; 3. fokker-eig. R Eel man, Oosterend; 3. fokker-eig. A. J. Goeman, De Waal. Eervolle vermelding: fokker-eig. G. Eelman, Oosterend; fok ker-eig. D. Kuiper, Oosterend. Rubriek 5B, schapen met 2 ram lammeren IA fokker-eig. P. Zijm, Den Hoorn; 1B fokker-eig. H. Tjepkema, De Waal; IC fokker-eig. A. Brans Pzn., Oosterend;

Texelsche Courant | 1973 | | pagina 2