pudding glaien melkkannetje snijbonen/ lliercl wittebonenl IUIUI Olofwitte bonej WINTER WEERBAAR Textielhuis ZEGEL kapucijners of appelmoe krop chipolata dubbel pab^l kopen bij de spar is sparen bij de koop Weverstraat SPAR EXTRA VOORDELEN kopen bij de spar is sparen bij de koop diepvries- -B 1(4 personen) bij de Sparl bij een literfles Winner koffiemelk slechts 3 potten van 275 voor in tomaten saus handnaaimachine ENGELS LEREN v. Wijngaarden Televisie Service HERSCH0UW Woningbouwvereniging Texel Openbare bekendmaking Echte Bakker Timmer potten Jongens willen ook wel eens wat anders dan die eeuwige winterjas. Nou dat kan. We hebben op ze gerekend meteen speciale jongens- kollektiewaarde winter niet van terug heeft. Solide, moderne juniorkleding die de grimmigste kou weer staat. Geen weer of wind die uw kind kan deren in deze vastberaden jongensparka die 'm beschermend omhuld Dubbel dichtge houden door stevige drukknopen en 'n vetersluiting middenvoor. Wat zal 'ie zich 'n kerel voelen in zo'n stoer nappaleren jongens jack met ferme kraag van warme borg en grote opgezette zakken. Te koop gevraagd Tel. (02220) 3539 of oude kennis opfrissen. Bel deze week nog (02220) 3270 2 jaar garantie, waarvan 1 jaar volledig. 20°/o van aanschafprijs terug bij inlevering van een gelfjke oude accu. I permanente voorraad van I meeat voorkomende typen voor automobielen tractoren motorrijwielen scheepvaart Molenstraat 21, Den Burg Hoogste inruil voor Uw oude T.V. Bij aankoop van kleur of zwart wit NORDMENDE - PHILIPS enz. Van 9.00 tot 12.00 en 14.00 tot 18.00 uur telefoon (02220) 2594. JAN REY AUTOMOBIELBEDRIJF Den Burg, tel. (02220) 2345 Zendt op tijd utv advertenties in Voor de krant van dinsdag vrijdags vóór 12 uur Voor de krant van vrij dag woensdags vóór 12 uur Het dagelijks bestuur van het waterschap Texel maa'kt aan belanghebbenden bekend, dat de HERSCHOUW over de waterleidingen in het wa terschap, voor het gebied van de polders Waal en Bupg, Burgemieuiwland, het Kogerveld, Everste- koog en Gemtsland zal worden gehouden op WOENSDAG 14 NOVEMBER 1973 Zij, die slootruigte op de bermen der wegen heb ben geworpen dienen dit op genoemde datum te hebben opgeruimd. Verbranden van deze ruigte op de bermen is niet toegestaan. Aan hen, die op bovenstaande datum niet aan hun verplichtingen hebben voldaan, kan een boete wor den opgelegd van maximaal 50, Het dagelijks bestuur voornoemd, M. Roeper Pzn, voorzitter A. van Hoorn Lzn., secretaris Algemene bekendmaking van Het bestuur van de woningbouwvereniginjl Texel deelt mede dat per 1 november a.s.l haar administratie gevestigd zal zijn op hei| adres Gasthuisstraat 18, Den Burg - Texel, telefoon (02220) 3788 Postbus i00. Het bestuur verzoekt een ieder in het ver volg van bovenstaand adres en telefoon-I nummer gebruik te maken. Openingstijden van het kantoor voorj voor het publiek maandag t/m donderdag van 10.00 uur tot 12.30 uur van 13.30 uur tot 14.30 uur. Burgemeester en wethouders van Texel brengen ter openbare kennis, dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, junoto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, aan de heren A. en S. H. Verseput, wonende resp. Plevierstraat 2 te De Koog en An kerstraat 6 te Oosterend, vergunning te verlenen voor de bouw van een dubbel woonhuis aan de Watermunt te De Koog, op een gedeelte van het perceel kadastraal bekend gemeente Texel, sectie T nummer 880. Het dubbele woonhuis is bestemd voor permanente bewoning. Het bouwplan is in strijd met het geldende be stemmingsplan voor De Koog. Ter plaatse is even wel een voorbereidingsbesludt van kracht, terwijl de gewenste bouw in overeenstemming is met het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan. De bouw- en situatietekeningen liggen vanaf 31 oktober a.s., gedurende 14 dagen, ter gemeente secretarie (kamer 209) voor een ieder ter inzage. Eventuele bezwaren tegen het verlenen van de verzochte bouwvergunning kunnen gedurende voormelde termijn van ter visieligging schriftelijk aan hun college worden kenbaar gemaakt. Texel, 25 oktober 1973. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, W H. Sprenger De secretaris, P. Beemsterboer. kb Niet zó'n snoert de kelen van de Echte Bakker-fans. Trouwens, het Echte Bakkerskrop gaat als koek naar binnen. Nauwelijks vreemd, want dat krop is, zo vers uit de oven, heerlijk mals en tóch gedekt met een knap' pende korst, die geurt en knispert zoals dat behoort bij alle brood van uw Echte Bakker ontroerend goed! Den Burg - De Koog Oudeschild :nd Dn

Texelsche Courant | 1973 | | pagina 4