De „Winkeliersvereniging Den Burg" presenteert U een fijne De Bartimeushoeve te Oosterend F3600,- aan waardebonnen! 1 ƒ300,- 1 ƒ200,- 2 ƒ100,— 4 50,- 8 25,- 10 10,- waardebon van waardebon van De aktie duurt 3x één week. waardebonnen van Wekelijks wordt er uitgekeerd: waardebonnen van waardebonnen van waardebonnen van De spelregels: Belangrijke tip voor prijslustigen Doe Uw belangrijke Sint-aankopen in de eerste aktieweek! iiuiiiiniiiiiiiiii llllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllHIIIIIIIIIIIilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll ekaKtie Behalve voor uitbreiding van de feestelijke verlichting te Den Burg komt dit jaar een belangrijk deel van de baten ten gunste van Er zullen de zo hoognodige speeltoestellen van worden aangeschaft. Bij een spel horen prijzen en die zijn bij dit spel niet mis, want totaal wordt er uitgekeerd Bij elke contant bestede gulden bij de deelnemende winkeliers, ontvangt U een zegel. Wanneer U 10 zegels heeft, dan plakt U deze op een speciale kaart, welke voor 15 cent verkrijgbaar is bij Uw winkelier. De kaart plus zegels, voorzien van uw naam en adres, levert U in bij de deelnemende winkeliers voor dinsdags 12.30 uur. EERSTE WEEK van woensdag 7 november t/m dinsdag 13 november. Kaarten inleveren voor dinsdag 12.30 uur. De uitslag komt in de krant van donderdag 15 november. TWEEDE WEEK: van woensdag 14 november t/m dinsdag 20 november. Kaarten inleveren voor dinsdag 12.30 uur. De uitslag komt in de krant van donderdag 22 november. DERDE WEEKvan woensdag 21 november t/m dinsdag 27 november. Kaarten inleveren voor dinsdag 12.30 uur. De uitslag komt in de krant van donderdag 29 november. De trekkingen zullen plaatsvinden ten overstaan van Notaris J. R. van Wijland. Gedurende de eerste week van de aktie wordt er minder ingekocht dan in de laatste aktieweek vlak voor Sinterklaas. Daardoor heeft een deelnemer tijdens de eerste week al direkt meer kans op een prijs. Maar bovondien: De kaarten blijven na de eerste trekking in het spel, zodat de eerste deelnemers drie keer een trekking meemaken. De deelnemende winkeliers zijn herkenbaar aan een affiche in de etalage, het zijn Artima, Gravenstraat 2 Agter, O. J.,* Stcnenplaats 9 Bakker B.V., Groeneplaats 6 Bakker, Electrohuis, Weverstraat 13 Bakker's Ijzerhandel B.V., Weverstraat 17 Beekman, Modehuis, Gravenstraat 13 Boetiek 22, Weverstraat 22 „Het Open Boek", Binnenburg 3 Dros Magazijn, Stenenplaats 6 Etten, C. J. van, Kogerstraat 6 Graaf, fa. Z., Hogerstraat 9 Graaf, J. de, Julianastraat 2-4 Haan, J. de, Sigarenmag. „Centrum" (niet op rookartikelen) Stcnenplaats 10 Hoogerheide, Gebr., Weverstraat 21 Kiljan, J., Kogerstraat 27 Kosmetiek, Weverstraat 36 Langeveld de Rooij B.V., Parkstraat 10 Lemstra, Weverstraat 45 Leijdekkers, C. J., Warmoesstraat 2 Lunter, Fa., Warmoesstraat 12 Mantje, A., Hogerstraat 6 Mantje, 't Korfje, Stenenplaats Meer, v.d. B.V., Binnenburg 10 Meubelhuis Texel, Molenstraat 2 Moerbeek, Modehuis, Parkstraat 4-6-8 Moerbeek, Interieurverzorging, Hogerstr. 10 Nauta, J., Weverstraat 76 Prins, Salon Henri, Weverstraat 48 Salon „Wilhelminalaan", Wilhelminalaan 28 Rijk, H. P., Bloemenmag, Waalderstraat 29 en Weverstraat 2 Sambeek-Schrama, Mevr. D. v., Stencnpl. 5 Schoorl, Fa. Gebr., Waalderstraat 30 Schoorl, Drogisterij, Weverstraat 20 Slikke, Drogisterij v.d., Parkstraat 20 Swarthof, P., Weverstraat 23 Tromp., M., Weverstraat „Vespertina", Bloemenmagazijn, Kogerstr. 57 Vis, J. v.d., Weverstraat 72-74 Vis, W. P. v.d., „Vispaleis", Stenenplaats 8 Visser, D., Hogerstraat 16 Waal, J. de, Binnenburg 23 IJsbeertje, 't, Stenenplaats 2 Zegel, C., Parkstraat 12 Zegel, Fa. Frans, Parkstraat 26-30 Zegel, Textielhuis, Binnenburg 1 Zegel, Textielhuis, Weverstraat 32 Voor deze aktie werd toestemming verleend door het Ministerie van Justitie d.d. 1 november 1973 no. L.O. 690/140/234 HliiiiiiuiuiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiRifiiiiiniiiiiii^ WHNB0

Texelsche Courant | 1973 | | pagina 4