draagkarton WITTE REUSI Spar vacuum M«saromi pudding zóveel C bij de Spar Timmers Bakkerij van 2.30 voor kopen bij de spar is sparen bij de koop JAN AGTERér; De nieuwe itho wasemafzuigkap is gewoon bewijsbaar beter. 11 LOCO x Kleuren TV nu ƒ2690,- Er valt iets te bewijzen WOONHUIS van 4,85 voor 4,55 pak a 250 gram keuze uit 12 smaken van 0,84 voor Een goede afzuigkap voor een fris en aangenaam leefklimaat in uw keuken. OPENBARE BEKENDMAKING ADMINISTRATIEVE KRACHT BEKENDMAKING NORDMENDE KTV VRIJSTAANDE Z0MERBUNGAL0W VRIJSTAANDE Z0MERBUNGAL0W VRIJSTAANDE BUNGALOW koffie Uit voorraad leverbaar. Itho - Gaggenau - Philips Miele - Mignon Vraagt eens advies bij STEENENP_£A',t /«OKN BUKG» ltL,T)?>?0 2ïK VOOf - Niet maar wél tientallen soorten houdt uw Echte Bakker erop na. Tientallen soorten ovenstebestbrood, elke ochtend opnieuw door een meesterbakker ontlokt aan zijn oven. Brood dat geurt naar graan, gist en de honderden graden. Brood om 'n legioen liefhebbers de tong te stre len. Uw Echte Bakker zóveel is zeker! Wy kunnen u alles vertellen over de unieke 'randafzuiging'. Over het onverslijtbare stalen vetfilter. Over het moeiteloze onderhoud. En natuurlijk over fijne frisse lucht in uw keuken. Wij zijn tenslotte Itho-specialist. Kom gewoon even langs. Uw Itho-specialist: Burgemeester en wethouders van Texel brengen ter openbare kennis, dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening, juncto artikel 50, lid 8 van de Wo ningwet aan de 'heren H. J. Maas en F. van der Meer, wonende resp. 't Buurtje 11 en De Ruyter- straat 92 te Oudeschild, vergunning te verlenen voor het bouwen van een dubbel woonhuis aan de De Houtmanstraat te Oudeschild, op gedeelten van de percelen grond kadastraal bekend gemeente Texel, sectie D nummers 3810, 3888, 3998 en 4265. Het bouwplan is in strijd met het geldende be stemmingsplan voor OudeschildTer plaatse is evenwel een voorbereidingsbesluit van kracht, ter wijl de voorgenomen bouw in overeenstemming is met het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan voor Oudeschild. De bouw- en situatietekeningen liggen vanaf 14 november a.s. gedurende 14 dagen, ter gemeente secretarie (kamer 209) voor een ieder ter inzage. Eventuele bezwaren tegen het verlenen van de verzochte bouwvergunning kunnen gedurende voormelde termijn van tervisieligging schriftelijk aan hun college worden kenbaar gemaakt. Texel, 8 november 1973. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, W. H. Sprenger De secretaris, P. Beemsterboer Amsterdam-Rotterdam Bank N.V., kantoor DEN BURG, vraagt voor spoedige indiensttreding: (mnl. of vr.), leeftijd 18-25 jaar. Salaris volgens C A.O., 71/2°/o vakan tietoeslag, gratificatieregeling en uit stekende sociale voorzieningen. Sollicitaties, söhriftelijk, mondeling of tele fonisch, te richten aan de Amro Bank te Den Burg, Binnenburg 17, telefoon (02220) 3244 Het dagelijks bestuur van het waterschap Texel brengt ter kennis van belanghebbenden, dat ten kantore van de secretaris-penningmeester van voornoemd waterschap, Vismarkt 7, Den Burg, vanaf 7 november 1973, voor de tijd van veertien dagen ter inzage is gelegd, een ontwerp-Keur met bijbehorende kaarten (waaronder schouwkaarten) van het waterschap Texel. Zij, die bezwaren tegen de inhoud hebben, worden verzocht deze vóór 23 november 1973 schriftelijk bij het bestuur in te dienen. Texel, 6 november 1973. Het college van dagelijks bestuur voornoemd, M. Roeper Pzn., voorzitter A. van Hoorn Lzn., secretaris leren oefenen controleren ordenen Wij bieden U aan van ƒ3290, Volledige garantie en service Dat er in de komende tijd een foto-geschenk is voor iedereen. Dat wij daar terdege op voorbereid zijn. Met een veelzijdige keuzemogelijkheid. Met bovendien vakkundig advies en vanzelfsprekende service. Hier alvast een voorproefje een probleemloze camera voor iedereen. Komplete geschenksets al vanaf ca. 60,Agfa-matic-sensor, Kodak instamatic. Kodak en Agfa pocket- camera's. Mislukken vrijwel uitgesloten. Kamera's, die het leven probleemloos vastleggen. Binnen 15 sec. een zwartwit en in 1 minuut een kleurenfoto met die ge weldig leuke, maar gemakkelijke Polaroid direkt-klaar-kamera's. Reeds vanaf ƒ50,00 'fc elektronenflitsers voor onbeperkt goedkoop flitsen. Een prachtig bezit. Braun haat half werk, wij trouwens ook. Daarom alleen de beste flitsers van Braun voor een redelijke prijs, vanaf ca 90, een verrekijker opent nieuwe perspectieven. Met de kwaliteit van onze zeer grote kollektie ziet u het zeker zitten. ■fr filmen is goedkoper en gemakkelijker dan u denkt Volautomatische camera's al vanaf ƒ250, ■fr zelf ontwikkelen en afdrukken, een boeiende creatieve hobby, die bepaald niet kostbaar hoeft te zijn. Wie zou u daar beter over kunnen inlichten dan vakmensen, die zelf iedere dag in de donkere kamer werken De talloze toebehoren en accessoires zijn welkom bij elke foto- en filmamateur. Een handige kombitas, een stevig statief, diadozen, filters, viewers etc. etc. Er is keus genoeg voor iedereen „ia. j. nauta fotografie in al z'n facetten TE KOOP AANGEBODEN nabij DE KOOG nabij de bosrand gelegen met ca. 665 m2 grond (erfpacht). Indeling: entree, grote woon-eet kamer, twee slaapkamers, waarvan één voorzien is van een vaste was tafel aparte keuken (geheel ge ïnstalleerddouche/toilet. Goede zonligging (terras op het zuiden). Volledig ingericht voor 4 personen, Erfpaöhtscanon ƒ1.100.per jaar. In overleg te aanvaarden. Koopsom ƒ49.500,incl. de gehele inventaris. Direct aan de bosrand gelegen, in de omgeving van het Texels Mu seum, een goed onderhouden met ca. 500 m2 grond. Indeling: grote woon-eetkamer met terras, aparte keuken, twee slaap kamers, waarvan één met vaste wastafel, gang/entree, geheel bete gelde douche met toilet. Veel ingebouwde kastruimte. Geheel ingericht voor vijf personen. In overleg te aanvaarden. Koopsom ƒ75.000,inclusief de gehele inventaris. DEN BURG In aanbouw zijnde, helft van dubbel waarvan reeds één helft verkocht is met ca. 270 m.2 grond en te voor zien van een aangebouwde garage (binnendoor bereikbaar) en een oliestook c.v.-installatie. Indeling: hal met garderobehoek en een toilet, kelderkast, grote woon-eetkamer met deuren naar groot terras op het zuiden, ruime compleet te installeren keuken, bij keuken. Bovenverdieping: drie ruime slaap kamers (waarvan één voorzien is van een vaste wastafel) met inge bouwde kasten, geheel betegelde badkamer met toilet, ligbad of douche en een vaste wastafel. Vaste trap naar zolderverdieping met overloop en één grote slaap kamer (of twee 'kleinere). Tekeningen en bestek liggen op ons kantoor ter inzage. Koopsom ƒ93.100,(incl. 16°/» B.T.W.). Thans gereed gekomen, zeer royale met aangebouwde garage (binnen door bereikbaar) en te voorzien van een oliestook c.v.-installatie. Indeling: hall, grote L-vormige woon-eetkamer met open haard en openslaande deuren naar terras op het zuiden, moderne aanbouw- keuken, drie slaapkamers, elk voor zien van een vaste wastafel, geheel betegelde badkamer met ligbad en toilet, veel ingebouwde kastruimte. Goede zonligging. Direct te aanvaarden. Tekeningen en bestek liggen op ons kantoor ter inzage. Koopsom ƒ137.500,(incl. 16°/i B.T.W.). Hoge hypotheken beschikbaar. Onze woninggids wordt U op aanvraag toegezonden. P. C. BRANDSEN, Makelaar en Taxateur te Den Burg. Schilderweg B 46, Postbus 87, telefoon (02220) 3025 - 3429.

Texelsche Courant | 1973 | | pagina 6