banket Plantiac Edese\ieux, Anno 1870 Centrale verwarming Hollandia Fa. Jac. de Graaf Zn. ijzerhandel b.v Zelf speelgoed maken ARTIMA Voor diepvriezers en koelkasten Visman's Eethuisje is gèèn luxe meer in uw woning! (Bp fietlijfgemaafit TEXTIELHUIS ZEGEL Echte Bakker Timmer VRIJDAG, ZATERDAG EN MAANDAG wevers/? Fraai gevormde kunst stof plantenbollen met 3 ogen en keuze uit de kleuren paars, oranje of geel Doen het goed in ieder interieur en zijn door ophang- koord gemakkelijk aan te brengen Nu Hotelporseleinen kop en schotels in strak wit van Seltmann. een be grip voor kwaliteit Door uitgekiende vormgeving ook sta- pelbaar Nu wegens schoonheidsfoutjes van 3.75 voor Excellent personen weegschaal voor een nauwkeurige gewichts aanduiding Voetplaat gepolsterd en anti- slip Met praktische draaggreep en 5 jaar garantie Nu van 23,50 voor voor prettig en royaal parkeren, eigen parkeerterrein ingang wlihelminalaan Maak nu zelf de lek kerste drankjes met deze cocktail-shaker op batterij. Op fles di verse recepten Ver pakt in cadeaudoos en compleet met batterij Nu m uw speciaalzaak Bekend van de T V deze steeds weer op nul instelbare Krups keukenweegschaal Weegvermogen, af leesbaar per 20 gram tot 2,2 kg. Kompleet met 2 afneembare schalen en 3 jaar ga rantie van 37.95 voor 34,51 Elektrisch mes, snijdt moeiteloos met twee naast elkaar bewegende messen vlees, groente brood enz Door speciale vertanding blijven messen lang scherp Drukknop maakt verwijde ren hiervan uiterst eenvoudig Luchtgekoelde motor met fors vermogen. 100 Watt, geheel dubbel geïsoleerd en radio en T V ontstoord Compleet met lang snoer, 1 jaar garantie en verpakt in cadeaudoos Nu als echte Sint-aan bieding van 54,-voer Originele Leerdam glazen nu extra voor delig! Model geschikt voor bier, limonade of longdrinks en stapel- baar Door dunne rand prettig drinkend Per 4 in pak van 3.75 voor slechts Wastas met forse ruimte voor vele wis sewasjes Door platte vormgeving weinig plaats vragend in bad kamer Tas in div sprekende dessins Nu in uw speciaalzaak slechts Nieuw! Curver groen- te-fruitrek met uit- bouwmogelijkheid Staat stevig en heeft bijzonder veel ruimte in geheel gesloten bakken. Nu als intro ductie met gratis groentemandje, waar de 2.25 voor Oersterke canvastas van modern denim materiaal in een altijd passende kleurstel ling Frontzijde afge werkt met drie aparte vakken voor b.v beurs, krant enz. Nu Roestvrij stalen fon- duestel op fors houten plateau met regelbare spiritusbrander en 8 fonduevorken met kleurstip Nu samen voor oc Ontbijt nu op de origi nele manier met deze onbreekbaar verlijmde teakhouten ontbijt- plankjes Ook handig voor het presenteren van een hartig hapje In rond 5,95, rechthoe kig model Tefal friteuse maakt het zelf frituren van patat of kip tot kinder spel Rood vetfilter voorkomt nare lucht jes Instelbaar op di verse temperaturen en met vertinde inzet. Ad viesprijs 151,- nu met garantie voor 129,- Onbreekbare kunst stof waterverdamper met een capaciteit voor plm 25 m3 Door dubbel opzuigkarton extra groot verdam- pingsvlak. Formaat 28x31 cm Per stuk 2.75 en per 2 stuks Florida citruspers voorkomt verlies aan sap en vitaminen Door de halve vrucht op de perskegel te drukken start motor Compleet met stofkap en lang snoer met al tijd passende euro stekker 35,00 Porseleinen gebak- stel, fraai afgebiesd met goudlijn en gede coreerd met roos of mosroos. Schaal en gebakbord|es van royaal formaat Nu deze 13 delige set voor slechts Keramiek fonduebord met decor en vakver deling 4.50 Crocus. Hemdje-broekje kleurtjes. Inderdaad 100 rose/wit v.a. 3.50. Broek Houten wielen, latjes, planken, ronde stokjes, etc. etc. Natuurlijk naar: doe-hdt- zelf-afdeling ook ingang aan de Molen straat. Rentenaar - Oosterend Jan Agter Dros Smederij De Cockadorp, telefoon (02222) 232 do., vrij. en zaterdags GEOPEND. Voor partijen tot 30 personen de gehele week Planlac VTeux, Zacht es Belegen, in friesland bekend als1"lis vjeu," wordt onveranderd sedert 1870 gestookt door de Firma K. Plantinga Zn te Bolswaid. Binnenburg Weverstraat D.m.v. onze zelfbouwinstallaties bespaart U honderden guldens. Den Burg - De Koog - Oudeschild Uiteraard kunt U de aanleg en het onder houd ook overlaten aan Crocus. Hemdje-broekje combinatie in gezellige kleurtjes. Inderdaad 100°/# katoen. Hemdje bleu/wit; rose/wit v.a. 3.50. Broekje v.a. 3.60. Hemdje marine/ oranje v.a. 3.75. Broekje v.a. 4.00. Botanie. 100 °/o Katoen in een streepje van marine of bordeaux. T-shirt v.él 6.60. Shirt v.a. 4.60. Slip .V.&. 4.60. Hollandia, vooruitstrevende mode voor mannen, vrouwen en kinderen, vindt u bij ons. Julianastraat 2-4, Den Burg, telefoon (02220) 3151. Ook Uw adres voor gas- en oleihaarden, wasapparaten, keukentoestellen, etc. kijkt uw Echte Bakker niet verach telijk neer. Maar hij bedoelt met dat woord zijn onovertroffen Sinterklaas gebak van roomboter gemaakt, gevuld met zuivere amandelspijs, Banketletters van uw Echte Bakker zijn hóófdletters; Sint weet dat. Hij heeft er graag wat Pietermannen voor over. Banket van uw Echte Bakker niet aanzitten!

Texelsche Courant | 1973 | | pagina 10