HLMXIlil WS Opnieuw reeks diefstallen Weer munitie gevonden Vandalisme Zondagsrijders Ook winkeliers kunnen meedoen aan oudej'aarsbosloop Stefan Kuip kreeg brief per flessenpost SPORTPROGRAMMA Weekenddiensten artsen Werkwinkel haalt restjes kaars op Jubilerend Vrouwengilde had mooie kerstavond G.V.O. hield onderlinge wedstrijden TWEEWIELERS? Garage Dros Eierland In de nacht van donderdag op vrijdag werd ingebroken in Maas Supermarkt te Den Burg. De daders benaderden het pand via de poort aan de Weststraat en konden binnendringen door een raam open te breken. Met een bijl uit de ter plaatste aanwezige gereedschapskist werd getracht de brandkast te forceren; dit mislukte. Niet nagegaan kan worden of artikelen zijn meegenomen. In dezelfde nacht werd (voor de vier de keer) ingebroken in café De Karse- boom. Men verschafte zich toegang door vier ruitjes in te slaan waardoor de deur kon worden ontgrendeld. Uit de kassa werden honderd nikkelen guldens vermist. Donderdagavond werd ingebroken bij Smederij Keijzer in De Waal. Tegen ne gen uur drongen de daders binnen via de achterdeur na een gat te hebben ge maakt in een stuk plastic dat als ruitje diende. De dochter des huizes hoorde gerucht en nam poolshoogte. Toen de in brekers merkten dat ze betrapt dreig den te worden namen ze halsoverkop de vlucht. Uit de kassa was een bedrag van rond ƒ70,verdwenen. Het was de be doeling geweest nog meer mee te ne men, o.a. een pakje batterijen, maar dat werd inderhaast achtergelaten. De kassa kon worden geopend met sleutels die enkele dagen tevoren moeten zijn ont vreemd. De sleutels waren nl. sinds en kele dagen zoek maar staken weer in het kassaslot nadat de inbrekers waren gevlucht. De politie kreeg verder bericht inzake verdwijning van huisbrandolie en ben zine, resp. in Den Burg en D« Waal. De laatste tijd wordt langs de Texelse kust veel munitie gevonden. In De Sluf ter werd een landmijn aangetroffen en aan de 'laagwaterlijn bij de dijk van Ou- desahild werd eerste kerstdag een ge vaarlijk uitziend projektiel ontdekt. Po litie en Explosieven Opruimingsdienst zorgden voor veilige afvoer. Een automobilist uit Nijmegen trof dinsdag rond het middaguur zijn in de Weststraat geparkeerde auto aan met een lekke band. Later bleek de band te zijn lekgestoken. In de nacht van zondag op maandag werd een in de Kogerstraat geparkeerde auto slachtoffer van vernielzucht. Lin kerportier en spatbord werden inge deukt en de antenne werd afgebroken. In dezelfde nacht werden in de Park straat en Weverstraat diverse gemeen telijke afvalbakken losgerukt; de inhoud werd verspreid. Een vouwfiets werd in een 'boom gehangen en een andere fiets in een tuintje gesmeten. Afgelopen zondag werd weer een Texelaar aangehouden wegens overtre ding van het zondagsrijverbod. Bij con trole bleek dat de betrokken Chevrolet niet verzekerd was. Er waren diverse technische gebreken en het kenteken was niet overgeschreven op naam van de eigenaar. De wagen werd in beslag genomen. Een Duitse automobilist werd (op de Pontweg) aangehouden op zondag. Over treding van het rijverbod kan hem niet ten laste worden gelegd omdat hij in overeenstemming met de regels recht streeks van de grens naar zijn vakantie adres mocht rijden. Toch kreeg de man een bekeuring want hij reed op spijker banden waarmee schade aan het weg dek kan worden toegebracht. Twee Zweedse vrouwen „Ann and Eve", gaan samen op Vakantie naar Ita lië en Joegoslavië. De 30-jarige Ann is gevlucht na haar man de dood in gedre ven te hebben De 19-jarige Eve zal na de vakantie trouwen met de man die haar eerste liefde is. In de ogen van Ann is Eve slechts een naïef schepsel; ze neemt zich voor Eve geestelijk kapot te maken. Zij doet dit door Eve systema tisch te laten verleiden door meerdere mannen. Vervolgens overtuigt Ann Eve ervan dat het dom is je aan één man over te geven. Eve luistert naar Ann. Toch pakt het allemaal anders uit dan Ann eigenlijk had gewenst. Vrijdag- en zaterdagavond, 20.00 uur. Keuring: 18 jaar. Zondag- en dinsdagavond vertoont City „Amen broeder, amen". Dit is het verhaal van de reus Coburn en het klei ne jongetje Chip, die een vervallen huis erven. Velen zijn geïnteresseerd in het huis en willen het kopen. Cobum slaat echter ieder bod af. Plannen wor den gesmeed hem het huis te ontnemen. Dan wordt duidelijk waarom iedereen zo graag het huis dn bezit wil hebben. Leeftijd: 14 jaar. Voor de jeugd draait zondagmiddag om drie uur „Old Shatterhand". Na mens de Amerikaanse regering zal Ge neraal Taylor een reeds lang Voorbereid vredesverdrag met de Apache-4ndianen ondertekenen. Er zijn echter verschei dene duistere machten aan het werk om dit te beletten Blanke burgers die het met de moraal niet zo nauw nemen en op geld belust zijn hebben steun gezocht bij de Comanchen, die van huis uit vij anden zijn van de Apachen en voor whisky heel wat willen doen. Boven dien zijn er ook in het leger enkele on- betrouwbaren die persoonlijk voordeel uit de situatie willen halen. Nu komt Old Shatterhand in het geweer en zal met zijn vriend Winnetou de Apachen met raad en daad bijstaan. De oudcjaarsbosloop van de Stichting Texelse Sportraad wordt op zondag 30 december gehouden. Mensen die willen meedoen zullen dus lopend of met de fiets naar de startplaats bij Dennenoord moeten gaan. Dat laatste wordt door sommigen als een bezwaar gevoeld, maar het bestuur van de sportraad wij zigt de plannen niet want het is er in het bijzonder om te doen om ook de winkeliers en andere middenstanders aan het lopen te krijgen. En die kunnen beslist niet op zaterdag. Gestart wordt om 14.00 uur. Deelne mers verzamelen zich in de kantine van „Dennenoord" die voor deze gelegen heid is verwarmd. Gekozen kan worden tussen 6 en 8 km. Deelnemers tot 16 jaar betalen ƒ2,ouderen ƒ2,50. Ieder die de bosloop binnen de vereiste tijd volbrengt (wat mogelijk is voor ieder met een normale conditie) krijgt een herinnermgsmedaille. Voor de eerst aankomende is er bovendien een wissel beker. DE KOOG In juli was de 11-jarige Leigh Isherwood met zijn 9-jarige zusje Lorene op vakantie bij zijn grootvader aan de Bssex-kust van Engeland. Daar vonden zij een oude fles die zij als sou- venis wilden bewaren. Hun grootvader opperde het idee er een brief in te stop pen en de fles plus inhoud in zee te gooien. Zo gezegd, zo gedaan. Na een reis van ruim 240 km spoelde de fles in november aan „on the small island of Texel, just off the coast of Holland", zo schreef een Engelse krant. Het was de 10-jange Stefan Kuip, Boodtlaan IA, De Koog, die de fles vond en de inhoud ervan liet vertalen door zijn 19-jarig zusje. Lorene en Leigh hopen een bloei ende correspondentie met Sta fan op te bouwen. MEDEDELINGEN S.V. Oosterend Zaterdag 29 december heeft de trek king plaats van onze verloting in West- End. Willen de jongens die nog loten over hébben, deze uiterlijk vrijdag inle veren? Op 1 januari houdt de SVO weer de traditionele nieuwjaarsreceptie van 11.00 tot 13.00 uur in de kantine S.V. Texel Ondanks de winterstop en de feest dagen is er het afgelopen weekend en tweede kerstdag nog naar hartelust ge voetbald. Zaterdagmiddag was de ver eniging HCSC op bezoek bij Texel 1. In een aantrekkelijke wedstrijd wist Texel uiteindelijk de winst te pakken. De 32 overwinning werd bereikt via doelpun- tert van Guus Zegel, Klaas Dirk Koorn en Hans Geus. Zondagmiddag was Texel 2 de gast van ZDH 1. In een aantrekkelijke en sportieve wedstrijd heeft Texel 2 goed voetballend met 21 gewonnen. De doelpunten werden gescoord door Dou- we Dros, direkt uit een vrije schop van af 20 meter. ZDH kwam via Henk Hin gelijk, maar uit een terecht toegekende penalty maakte Charles Iepenburg er 21 van. Samenvattend, een nuttige oefenwedstrijd 2e Kerstdag was er een elftal van oud Texel 1 voetballers op de been ge bracht, dat de strijd aanbond tegen Texel 3. Aan doelpunten ontbrak het niet. Het werd 53 in het voordeel van oud Texel 1Vooral waren het de Texel- veteranen die een goed en beheerst par tijtje voetbal op de grasmat legden. De opvallendste spelers waren Max v d Kerkhof, die alle 5 de doelpunten voor zijn rekening nam en Bert Jullens, die bewees het voetballen nog lang niet verleerd te hebben. Een wedstrijd, die zeker voor heihaling vatbaar is. Voor het aanstaande weekend e* nieuwjaarsdag zijn de volgende wed strijden georganiseerd. Zondagmiddag om 12.15 uur komt Texel 3 tegen ZDH 2 binnen de lijnen. Maak er een nuttige oefenwedstrijden van jongens. Texel 2 ontvangt zondagmiddag, aan vang 12.15 uur, De Koog 1. Jongens van Texel 2 en 3 stel je wat de opstelling betreft in verbinding met je aanvoerder. Om half drie, ook zondagmiddag zal Texel 1 de gastheer zijn van WGW uit Den Helder. Voor deze wedstrijd wor den de volgende spelers uitgenodigd; A. Vaars, G. Diephuis, B Vonk, C. Boot, R. Dapper, J. Meedendorp, W. Koorn, G. Zegel, T. Jonkers, H. Geus, J. van Ben- nekom en J. de Luigt. Dinsdagmiddag, nieuwsjaarsdag, om half drie zal een elftal samengesteld uit spelers van De Koog, Oosterend, Cocks- dorp en ZDH de strijd aanbinden tegen Texel 1. Tex. Boys tkon geen medewer king verlenen aan deze wedstrijd, door •de vele blessures die er bij de Boys zijn. Er wordt om half drie begonnen. De leiding berust bij de heer A. Jonker. Voor de rest van Texel worden de volgende spelers uitgenodigd; J. Koning, J. Dros, C, Timmer, allen van Oosterend. Van De Koog: R Kikkert, J. List en J. van Beek, W. v. d. Linde, M. Boon, H. Salden van Cocksdonp en D Dijker, W Bakker, H. Hin en H. de Ruiter van ZDH Wat de Texel-opstelling betreft 't Volgende: deze is dezelfde als tegen WGW met dien verstande dat Charles Iepenburg Aad Vaars vervangt en dat K. D. Koorn wordt toegevoegd. Zondagmiddag na de voetbalwed strijd zal de jaarlijkse nieuwsjaarsre- ceptie in de KletSkeet worden gehou den. We rekenen op uw aller komst. Uitsluitend voor spoedgevallen van zaterdagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur Dokter BARNARD Oosterend, telefoon (02223) 234 Nieuwjaarsdag, 1 januari Dokter A. VAN LOON, Den Burg, tel. <02220) 2016. GROENE KRUIS van vrijdagavond 24.00 uur tot maandagmiddag 13.00 uur Mevr. BOON. 't Noorden O 147, tel. (02223) 354. Nieuwjaarsdag, 1 januari Zr. MANNESSEN, Den Burg, telefoon (02220) 3241. DIERENARTSEN van vrijdagmiddag 12.00 uur tot maandagmorgen 8 uur J. BEEKMAN, de Waal, telefoon (02220) 2527. Oudejaar en Nieuwjaarsdag J. \V. DRIESSEN, Den Burg, tel. (02220) 2527. NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen bellen de heer A. van Heemvaarden, tel. (02220) 2182 (slachtplaats) of 2663 (Wilhelminal. 94) CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN De zuigelingen, die aan de beurt zijn, worden op het bureau verwacht op de tijden, dat hun eigen huisarts zitting heeft. Deze tijden zijn als volgt: Dokter Barnard, woensdag 19 december om 13.30 uur. R.K. KERKDIENSTEN weekend 29 en 30 december, Oudejaarsavond en Nieuwjaarsdag Den Burg zaferdag: 19.30 uur zondag: 8 30 en 10.30 uur maandag: 19.30 uur dinsdag: 8.30 en 10.30 uur De Koog zaterdag 15.00 uur dinsdag 9.30 uur Den Hoorn zaterdag: 15.00 uur dinsdag: 11.00 uur Oudeschild zaterdag: 19.00 uur zondag 10.45 uur maandag 19.00 uur diinsdag 9 30 uur Oosterend zaterdag 19.30 uur dinsdag 11.00 uur De Cocksdorp zaterdag 15.00 uur zondag 10.00 uur maandag 19.30 uur dinsdag 9.30 uur PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Zondag 30 december 1973 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur Gezamenlijke dienst in de Doopsgezinde kerk. Voorgangers ds. Kuitse, liturgie, ds. De Roest, pre diking. De Cocksdorp 10 uur ds. Waardenburg Den Hoorn 9.30 uur ds. De Gier De Koog 11.00 uur ds. De Gier De Waal 19.30 uur ds. De Roest Oosterend 9.30 uur ds. Loerakker Kindernevendienst. Maandcollecte Kerkvoogdij Oudeschild 11.00 uur ds. Loerakker GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10.15 uur ds. Kruithof 19.15 uur ds. Kruithof Oosterend 10.15 uur ds. Douwes 17.00 uur ds. Douwes GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 en 16.00 uur dienst Woensdagmiddag start de papier-in- zameliwgsgroep „Werkwinkel" een nieu we aktie in Den Burg. De tien man ster ke ploeg zal dan huis-aan-huis kaars- stompjes ophalen en hiervan nieuwe kaarsen maken Het geld dat de verkoop van deze kaarsen opbrengt komt ten goede aan het verblijf van Ierse kinde ren op Texel in de komende zomer. De afdeling Texel van het Rooms Katholieke Vrouwengilde bestaat 20 jaar. De viering van dit jubileum werd vorige week woensdag gecombineerd met de jaarlijkse kerstavond. Het was een geslaagde bijeenkomst, mede door de grote belangstelling van de leden. De zaal en de tafel waren smaakvol ver sierd. Het kerstevangelie werd voorgelezen door mevrouw Boogaard-Witte. Deze schriftlezing werd omlijst door kerst liederen die door allen werden meegezon gen. Mevrouw B. Keesom-Karsten droeg een kerstverhaal voor. Een toepasselijk woord werd ook gesproken door pastor Kolkman die met spijt constateerde dat er in de wereld van vandaag nog zo heel veel ontbreekt aan ware vrede, maar ieder een vredig kerstfeest toewenste. Gedicht Na de pauze (met heerlijke versnape ringen) werd door mevrouw D. de Graaf-Graaf, oud-voorzitster van het vrouwengilde, een prachtig rijm voor gedragen waarin meerdere hoogtepun ten uit de 20 gildejaren de revue pas seerden. Dit gebeurde met zoveel humor dat heel wat keren een sch aterlach op klonk. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10.00 uur, gezamenlijke dienst met de Hervormde gemeente Oudejaarsavond, 31 december 1973 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 19.30 uur Oudejaarsdienst ds. Douwes en ds. De Roest (gezamen lijk met Gereformeerden). De Cocksdorp 19.30 uur eerw. heer E. Loerakker, Oudejaarskollékte. Den Hoorn 19.30 uur ds. Kalkman De Koog 19.30 uur ds. Waardenburg De Waal 21.00 uur ds. Waardenburg Oosterend 20.30 uur ds. De Gier, m.m.v. Johan Duinker, zang. Oudejaarscoll. Oudeschild 19.15 uur ds. De Gier Oude j aarscollecte GEREFORMEERDE KERK Den Burg 19.30 u. Gemeensch. dienst in de Herv. kerk Voorgangers: ds. De Roest en ds. Douwes Oosterend 20.00 uur ds. Kruithof GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 19.30 uur dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 19.30 uur ds. Kuitse. Kerkbusje van Den Hoorn Dinsdag, 1 januari 1974 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur Nieuwjaarsddenst dn de Geref. kerk. (gezamenl. met Gere formeerden), ds. De Roest. Na afloop koffiedrinken De Koog 10.30 uur Nieuwjaarsbegroe ting in „Capri" De Waal 11.30 uur Nieuwjaarsbegroe ting in de keikekamer. Oosterend 10 uur Nieuwjaarsbegroeting GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10.15 uur ds. De Roest Gemeensch. dienst in de Geref. Kerk Oosterend 9.45 uur ds. Kruithof GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10 uur dienst OOSTEREND De gymnastiékvei eniging Oosterend heeft woensdag e donderdag j.l. onderlinge wedstrijde gehouden. Wij ontvingen de volgend uitslagen (achter de naam staat het aan tal béhaalde punten): Woensdag: Meisjes 6-7 jaar: 1. Annegreet v. Vis 30,8; 2. Petra v. d. Brink 30,7 Linda Krotje 30,3. Meisjes 8-9 jaar: 1 Carina v. d. Vi 32,6, 2. Caroline van Velthuysen 30,7; Cocki Koning 30,3. Meisjes 10-11 jaar: 1. Marinka vai Dijk 33,2; 2 Gerda Bremer en Jeannett Sytstra 31,3; 3. Annemarie Ellen 31,2 Meisjes 14 - 16 jaar: 1. Nelly Wui 33,6; 2. Ellen Trap 32,5; 3. Jenny vai Kooten 31,2. Jongens 12-15 jaar; 1. Hans Sytsun; 32,1; 2. Pieter Trap 30,2; 3. Hans Vla ming en Ruud Timmer 28,7. Donderdag: Jongens 6-8 jaar: 1. Adrie van Dij) en Erwin Daalder 27,4, 2. Jacob Roepe 27,2; 3. Mark Bakelaar 27,1. Jongens 9-11 jaar: Ruurt Abma 32, 2. Erik Blom 32; 3. Pieter Jan v. d. Vij 30,8. Meisjes 12 - 14 jaar: 1. Femmy v. d Vis en Alie v. d. Vis 31,3; 2. Margo Vla ming 30,6; 3. Neja Waaijer 29. Dames- 1. R. Koopman-v. d Vis 32, 2. L. v. d. Vis 31,6; 3. J. v. d. Vis-Laj 30,5. Beker ver Nelly Wuis 33,6. Beker jeugd: Marinka v. Dijk 33,2. TEXELAARTJES Minimaal (3 regels) ƒ2,25, elke regel meer ƒ0,75. Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te wor den Voldaan. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur dn de boek handel) en onder nummer ƒ1,25 meer. Alles inclu sief 4% BTW. Voor potgrond en turmolm. Aankoop Cen trale Texel Vrijdag 28 december Oude jaarsdrive in Hotel „De Zwaan", aanvang 20.15 uur. Er zijn deze keer héél veel extra prij zen te winnen. Tijdens de avond wórden U „bitter hapjes" aangeboden Bestuur In Aqua Vita wenst alle leden een voorspoedig 1974 Waal, Oo9t-Noord-Oost van Burg gelegen, is het kleinste Dorp van Texel, doch van Gelegenheid niet onvermaaklyk. (uit Isaak Tirion over Texel, voor 4,50 dn HET OPEN BOEK) Te 'koop 1 Simoa 1000 ralley 1970; 1 Toyota 1200 1970; 1 Ford C-ortina en diverse gebruikte land- bouwtractoren. Uit voor raad leverbaar Toyota Celica 1600 ST Garage Nagy, Ruigedijk 68, De Koog, tel. 567 Aan den Burg is een Gasthuis geweest, waarin de reizende Landloopers drie dagen verblyf had den Dit is in vervolg van tyd tot een Oude-Man- nen- en Vrouwenhuis aangelegd voor Gerefor meerden Ledemaaten. "([uit: Isaak Tirion over Texel voor 4,50 in HET OPEN BOEK) Die van Texel verloo- ren echter onder de Re- geeringe van deezen Vorst alle hunne Regten en Handvesten, om dat zy zig in of omtrent den jaarre 1426, met de Ken- nemers oproerig en we- derhoorig gedraagen en getragt hadden hem de Stad Haarlem te ontwel digen. (uit: Isaak Tirion over Texel, voor 4,50 in HET OPEN BOEK) Prima consumptie aardappelen. D. Lap, Mokweg 19, tel. (02226) 224 De Spyker, Den Hoorn wenst alle Texelaars een heel goed uiteinde en een gelukkig begin. Ons pro gramma voor de laatste dagen van 1973: vrijdag 28 dec.: zing van de gek jaar; zaterdag 29 dec. U een rondje op onze re kening. zondag 30 dec.: een tien tal drankjes en/of etens waren voor 1 gulden; Oudejaarsdag: oliebollen- middag verkie- van 't drinkt Mavo kant en klaar ga rages. Vervaardigd uit één stuk beton. Waaien niet weg Onverwoest baar en sterk. Geeft zelfs uw nageslacht geen werk. In 10 jaar meer dan 8500 geplaatst. Folders op aan vraag. Prijs vanaf ƒ2900,- incl. BTW. Mavo-Bouw Joh. Bürmann, Burg. Si- monsstraat 10, Halfweg, N.Htel. 02907 -4592 Tegelzetter. Fokko Mulder, Kotterstr. 9, Oos terend. tel. 666 De Wieringer fotogra fen maken bruidsrepor tages in kleur goedkoper dan in zwart-wit. Fa. foto Boersen en Zonen, Hippo- iytushoef, Telef. (02279) Accu's, alle types met 30% korting bij contante betaling. Fa. A. Kievit Zn., Den Burg Benzine a contant. De pomphouders Te koop prima aardap pelen (Irene). Ook voor uw hele wintervoorraad W. J. Grisnigt, Hallerweg B 4. tel. 2462 Vanaf 1 jan. 1974 geen vogelzaden meer, mijn dank. En een voorspoedig 1974 toegewenst aan vrienden en bekenden. Fam. J Smit, Ada v. Hol- 1 andstraat 16 Wie heeft Rinus z'n bril gevonden? Goudkleurig montuur, grijze etui. Gar denier, Beatrixlaan, telef. 3430 Voor al uw tegel- en mozaïekwerk naar C. van der Maden, Kogerstr. 65, Den Burg, tel. (02220) 3320 In voorraad diverse af metingen gebruikt balk en plankenhout (spijker- schoon), betontegels 30x 30x4Vi, afgehaald en con tant met flinke korting. Levering van stopzand, puin en zwarte grond. En tevens het adres voor alle voorkomende grond- en slootw erken. Fa. Bar- horst, tel. (02220) 2684 of 3055 Te koop aardappelen Bakker, „Instuif" Volop handappels. M Huisman, De Veen, tel (02220) 2203 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook vooi verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon, Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13252. Elke vrijdag theorieles in „De Oranjeboom" om 20.00 uur Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 Voor gebruikte en on geregelde meubelen. J. Jongedijk, Boogerd 28, tel. (02220) 2777 Voor behang naar Roeper. Tel. (02220) 2264 Van Wijngaarden Tele visie Service, telefoon nummer nu 2695 Op reis of op vakantie? Dan eerst naar de Bei- zenboetiek, Weverstraat 26, Den Burg - Texel, tel. (02220) 3408 Piet Hein verf voor grote daden, in mooie kleuren. Roeper, War- moesstraat, tel. 2264 Gasdepót van 4 ver schillende merken Thijs- selaan 104, ,ook 's avonds Vrijdag en zaterdag van 16.00 tot 18.00 uur op de Groeneplaats. Vis handel Mosk Door omstandigheden visbeurs gesloten tot na de ledenvergadering van 11 januari 1974. Bestuur In Aqua Vita Voor prima aardappe len naar J. Huisman en zoon, „Berkhoeve", Pont- weg K 90, tel. (02220) 2401 Dankbaar en blij is op 21 december geboren onze zoon en broertje voor -As trid We noemen hem Eddy Kees en Ria van der Star Trompstraat 38, Oudeschild. Met droefheid geven wij U kennis, dat van ons is heengegaan, mijn lieve man en onze beste oom Jan Kooij, in de leeftijd van 63 jaar. Schagerbrug M. Kooij-Keetman Kok en Nel Ni erop Riet en Jan Kuit Klaas en Atie Nierop Sohagerbrug, 25 december 1973, J. A. de Boerstraat 32. De teraardebestelling zal plaatsvinden zater dag, 29 december, n.m. 2.00 uur op de alge mene begraafplaats te Sint Maartensbrug. Gelegenheid tot condoleren na de teraarde bestelling in het dorpshuis „De Uitkijk" te Sint Maartensbrug. Fietsen, bromfietsen en motorfietsen - Telefoon (02223) 233

Texelsche Courant | 1973 | | pagina 2