Anton Pieck Rabobank Q gesloten Garage Grisnigt Wij wensen U een prettige jaarwisseling en een I gezond en voorspoedig 1974 j VAKANTIEREIZEN woensdag 2 januari Distributiedienst voor Den Helder, Anna Paulowna, Callantsoog, Texel en Wieringen. 2 jongelui zoeken werk wenst U een voorspoedig 1974 AUTOMOBIELBEDRIJF JAN REY 1 en medewerkers Cursus in 't Dorpshuis te De Waal F* WIJ VERHUISDEN ST00MWASSERIJ „TEXEL" om 4 uur 's middags gesloten na 13.00 uur gesloten. S.V. „De Koog" bakt oliebollen I VIV0 Supermarkt Fa. Kikkert en medewerkers Patates Friteskraam Texelse boot Bar 't Galjoen - De Koog i SLIJTERIJ DE WIT Groothandel Fa. J. de Wit „ANN and EVE" „AMEN BROEDER, AMEN" „OLD SHATTERHAND" In grote dankbaarheid voor haar liefde en zorgen, herdenken wij onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Trijntje Veeger, weduwe van Johannes M. Bakker, die heden op 78-jarige leeftijd, na voorzien te zijn van de H. Sacramenten der Zieken, in de Vrede van Ohristus is overleden. Den Burg G A. Bakker A. C. Bakiker-Bakker M. Bakker C- M. Bakker A. P. Bakker-Bakker Australië M. J. Bakker C. A. Bakker-Smit TexelM. J. Bakker D. A. Bakker-Bakker J. G. Bakker G. C. Bakker M. Bakker-Kuip J. M. Witte-Bakker Th. Witte H .J. Bakker M. C. D. Bakker-Lemmens klein- en achterklein kinderen Texel, 26 december 1973, Gravenstraat 12, Den Burg. De H. Eucharistieviering zal plaatsvinden zaterdag 29 december om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Joannes de Doper, waarna we haar zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats op het R.K. kerkhof te Den Burg. Gelegenheid tot condoleren- vrijdagavond 28 december van 7,30 - 8.30 uur in huize „St. Jan" te Den Burg, alwaar moeder ook is op gebaard. Voor de vele blijken van belangstelling, öndervon- den na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder FROUWTJE FORMER betuigen wij onze welge meende dank. Uit aller naam J. de Haas Den Burg, Texel, december 1973. Langs deze weg dank ik allen voor de hartelijk heid en belangstelling tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis. Ik wens ieder een, in het bijzonder de bewoners van „Starken- burgh" een gelukkig en gezond 1974 toe. J. Th. Witte, Thijsselaan 80. Hiermede vervullen wij dé droeve plicht, u kennis te geven, dat onverwachts in de kerstnacht van ons is heengegaan, mijn lieve man en onze vader en grootvader Johannes Adrianus Commandeur, echtgenoot van Cornelia M. Verbeme, in de leeftijd van 60 jaar C. M. Commandeur-Verberne Adri Piet - Trees - Jeroen Kees Miep - Piet - Marit Lia Hans Angelica Cin/tha Den Burg, Texel, 25 december 1973, Kogerstraat 17. De H, Eucharistie-viering zal plaatsvinden vrijdag 28 december (héden) om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Joannes de Doper, waarna de begrafenis op het R.K. kerkhof te Den Burg. Gelegenheid tot condoleren, donderdagavond van 7.30 tot 9.30 uur aan huis, Kogerstraat 17. Op kerstavond overleed in volle vrede mijn lieve zuster en onze tante Martha Lap, op de leeftijd van 68 jaar. Rom. 8 38 en 39. Den Burg M. J. Stoepker-Lap Eindhoven Piet en Wil Leiderdorp Ineke Texel, 24 december 1973, Klif 3, Den Hoorn. De rouwdienst zal worden gehouden zater dag, 29 december, n.m. 1.30 uur dm de Ned. Herv. kerk te Den Hoorn, waarna de teraar debestelling aldaar zal plaatsvinden. I t Gelegenheid tot condoleren aan huis, Klif 3: (vrijdagavond van 7.30 - 9.00 uur en na de be grafenis in „Ons Huis". Bij mijn vertrek per l-l-'74 naar Apeldoorn groet ik vrienden en be kenden die ilk niet meer persoonlijk kon bezoeken. Voor allen de beste wen sen dn 1974. Zr. S. Velema Gelukkig nieuwjaar. Fam. Jac. Dros H. Smit N. Smit-Bruin wensen iedereen een voorspoedig 1974. Een gelukkig nieuw jaar aan alle familie en bekenden. K. Kikkert A. Wuis T. Wuis-Roeper G.N. Gelukkig nieuwjaar. Fam. Mant je Spang W 30 Fam. P Plaatsman, „Bargerhof" wenst familie, vrienden en bekenden een voor spoedig 1974. Kwekerij en Bloemisterij Fa „Vespertina" wenst vrienden en cliën- tèle een voorspoedig 1974 Kogerstraat 57, tel. (02220) 3453. (22 en 26 jaar) Alle voorkomende werk zaamheden. Tel. (02226) 246, Herenstr. 2, Den Hoorn Vrijdag 28 december Oudej aarsdrive in Hotel „De Zwaan", aanvang 20.15 uur. Er zijn deze keer héél veel extra prij zen te winnen. Tijdens de avond worden U „bitter hapjes" aangeboden N.V.S.H. voorbe- O hoedsmiddelen vol- gens de consumen tengids de beste. Infor matiecentrum iedere maandag 20.00 - 21.30 uur Groene Kruisgebouw Voor mestvorken Aankoop Centrale Texel Te koop vrieskist, 400 ltr. ƒ550,aanhang wagen br. 1,60 m., lang 2.60 m. K. Verweij, Ha ven 5, Oudesohild, tel. 3520 Pasfoto's, trouwrepor tages, landschapfoto's van Texel. Fototeam De Waal Binnenburg Ondanks de oliecrisis toch oliebollen. En dat voor een kwartje per stuik. Bakt u ze daar voor?Zie onze grote advertentie in deze krant. Aanvraagformulieren voor de verkrijging van extra toewijzingen van benzine en l.p.g. voor personenauto's (gele kentekenbewij zen) en motorrijwielen ten behoeve van de uitoefening van het beroep of bedrijf. De formulieren kunnen worden afgehaald en ingeleverd op de volgende adressen Afhalen Den Helder: Distributiedienst, Kerk- dagelijks gracht 1, Politiepost, Lekstraat 48 j Politiepost, Langevliet 64B „De Boerderij", Gr. Mag- 1 dalena van Waarden- burglaan 22 2 januari van 9 tot 12 uur Aana Paulowna Gemeentesecretarie 27 en 28 dec. en 2 en 3 januari géhele dag Soc. Hygiënisch Centrum 2 en 3 januari Ceresplein 1 Callantsoog: Gemeentesecretarie Texel: Gemeentesecretarie Wieringen Gemeentesecretarie van 9 tot 12 uur dagelijks dagelijks dagelijks Inleveren dagelijks 9, 10 en 11 januari van 9 tot 12 uur 9 en 10 jan. gehele dag 11 januari tot 12 uur. 9, 10 en 11 januari van 9 tot 12 uur 9 en 10 jan. dagelijks 11 januari tot 12 uur 9 en 10 jan. dagelijks 11 januari tot 12 uur 9 en 10 jan. dagelijks 11 januari tot 12 uur Rijksdiensten en rijksambtenaren dienen zich te wenden tot het departement, waaronder zij béhoren. Voor woon/werkverkeer worden geen extra rantsoenbonnen verstrekt. In bijzondere gevallen kan het bedrijf zich wenden tot de Rijksverkeers inspectie. npiiiiiiuililliniliiiiiliiiiiiillillliiilliilillllimillINlIlliiiiim Keuze uit Maeramé, Boetseren, Textielvaardigheid Aanvang 9 januari, 8 uur 's avonds. Kosten voor 6 lessen ƒ25, excl. materiaal. Opgaven zo spoedig mogelijk: mevr. N. Eelman-Mantje, Polderweg 1, De Waal, tel. (02220) 2851. De eerste oplage van het boek van ANTON PIECK is verkocht. Tot eind december kunt U nog inteke nen op de tweede en laatste oplage voor de intekenprijs ƒ110, (na 1 januari is de prijs ƒ135, Een boek, waarin U niet raakt uitge keken. Komt U kijken bij „in de Parkstraat". jiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiHiiHiiiniiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiniiiiiiiitiiiiiiiiiDiutitiiti van Herenstraat 9, Den Hoorn naar: Palmcstcinstraat 7, Deil. Voorlopig wensen wij alle bekenden op j| Texel: vaartwel. Tijdens de lammer-invasie komen wij in s ieder geval even kijken Familie Gerritsen s Op maandag 31 december wordt door ons geen wasgoed opgehaald. De auto komt langs op woensdag 2 januari. Wij zijn oudejaarsdag, 31 december Groenten- en fruithandel J. v.d. Vis Weverstraat 72. Op maandag 31 december (Oude jaarsdag is ons kantoor Ook geen zitting te Oosterend. Wegens inventarisatie is de winkel de gehele dag De drukkerij is bereikbaar via de ingang Warmoesstraat en telefonisch. b.v. langeveld de rooij Parkstraat 10, Den Burg. Op oudejaarsdag worden in De Koog en omgeving oliebollen aan de deur verkocht. Prijs per zak (10 stuks) ƒ2,50. U kunt ook telefonisch uw bestelling opgeven (02228) 497. Ook voor Den Burg I en haar medewerkers I—minium wensen U een voorspoedig 1974. Wij wensen iedereen gelukkig nieuwjaar en een voorspoedig 1974. Wij wensen onze Texelse cliëntèle gelukkig nieuwjaar. Den Helder. Wij wensen alle vrienden en kennissen een voorspoedig 1974 Fam. P. Saai Wij wensen U het allerbeste voor 1974 Weverstraat lillllllltlllllHIIIIIHIIIIIIIIIIIIIIIIlimiffiHltUJHIItffllUf g en medewerkers 3 wensen U een goed en voorspoedig 1974 toe. 1973 1974 Ondanks verdubbeling van kontributie ble- ven ons trouw: de gebruikers van grote en kleine bibliotheken, waar dan ook op Texel. We konden de bezoekers van de bibliobus welikom heten. De bewoners van Irene en Sint Jan vergeten we niet. En hoeveel kinde ren maken gebruik van de schoolbibliotheek? Juist, alles bij elkaar komen we wel aan de 3000 gebruikers. Kunt U zich nu voorstellen dat we uit ons jasje groeien? Maar: er kan nog meer bij Bij voorbaat welkom. Een in alle opzichten voorspoedig 1974 toege wenst door bestuur en medewerkers van de bibliotheekvoorziening voor Texel. telefoon 2027 Met ingang van heden: woensdag en donder dag geen voorstelling. VRIJDAG- EN ZATERDAGAVOND 8 UUR Er zijn meer ,/warme" bakkers dan filmmakers Uit Zweden: deze uiterst gloeiende sex-thriller (twee Zweedse vrouwen met vakantie in Italië; dat is natuurlijk al vrégen om moeilijkheden In kleuren. Beslist 18 jaar. Oudejaarsavond geen voorstelling. ZONDAG- en DINSDAGAVOND 8 UUR Volop aktie, volop gijn in de gooi-en- smijt-westem met BUD SPENCER en JACK PALANCE In breedbeeld en kleur. Toegang 14 jaar. ZONDAGMIDDAG, AANVANG 3 UUR Jeugdmatinee Winnetou's blanke vriend in een prachtig avontuur. In kleuren. Alle leeftijden.

Texelsche Courant | 1973 | | pagina 3