AGENDA Fragmenten uit toespraak L. J. Weijdt groen-zwart. Raadsvergadering Lesrooster '74/'75 Gymvereniging Oosterend Protestvergadering landbouworganisaties Concert in De Koog Op heterdaad betrapt Strandhuisjes opengebroken Wereldwinkel op Texel Burgerlijke stand ZDH-training Weekenddiensten artsen enz. K. K. Kerkdiensten Protestantse kerkdienstei Koeren vreemde valuta Ik 'kijk niet terug, maar wel voor uit, de tijd gaat door en ik zou nu bij het einde van deze laatste vergadering van de „oude raad" t.a.v deze vergade ring het volgende willen opmerken. Wanneer ik deze vergadering een naam zou moeten geven dan zou het kunnen zijn „De triomf van het scheidende kol lege in het bijzonder van wethouder Dros". Want juist deze vergadering die voorlopig waarschijnlijk zijn laatste als wethouder zal zijn moet de heer Dros toch wel een voldoening hebben gege ven. Ie De beslissing om Texel van aard gas te voorzien is genomen, a. geen partijbureau, welk gemis Texels Belang veelal is en wordt verweten, maar plaatselijk deskundigheid, ik durf te stellen mijn deskundigheid die het tracé in de Waddenzee vond dat de aan sluiting mogelijk maakt: het is een gro te verdienste van Dros dat hij in per soonlijke relatie met de andere partij mede de sfeer voor overleg heeft weten te scheppen, waardoor het bereiken van overeenstemming mogelijk is ge worden. 2e. Het Krimplan, jarenlang een lij densgeschiedenis welke naar mijn me ning voor alle partijen te lang moet hebben geduurd Het toen ingediende bezwaarschrift van Dros, waardoor hij nu wordt betiteld als ondemocratisch zal gezien deze vergadering toch wor den beloond. Zijn zienswijze was ken nelijk een betere visie op het geheel dan toen door de meerderheid werd verondersteld. Hij is thans in het gelijk gesteld, hoewel hij dit dus al had in 1971, En als ik dit Krimplan nog even in de gedachten houd, dan kan ik mij voorstellen dat het verkiezingspro gramma van het Pakt bij Dros medelij den heeft opgewekt. Het Pakt propa geert daarin immers dezelfde herover weging. Deze opmerkingen wilde ik maken voor degenen die Texels Belang en vooral die Dros hebben gestemd, maar speciaal ook voor de kiezers van het Pakt en de Chr. partijen wiens verte genwoordigers Dros buiten het kollege gaan zetten. Voor de eerst genoemde groep mag het een bevestiging zijn, de andere groeperingen zouden hierover nog eens kunnen nadenken en dan bij voorbeeld ook denken aan de Postweg; dat er eindelijk een fietspad komt is aan zijn werkkracht te danken. In de volgende vergadering komt de nieuwe raad bijeen. Voor het kollege van b en w zijn de kaarten al geschud en liggen open op tafel. Texels Belang komt met het nu bekende spel niet in het kollege terug. De meerderheid be slist en dat zullen wij demokratisch aanvaarden. Dat echter het opnieuw verdelen van de kaarten in casu de portefeuilleverdeling in het kollege, reeds beklonken is, buiten het stemge rechtigd lid van mijnheer de voorzitter om, is in mijn ogen toch wel zeer onde- mokratisch. Niet het beleid maar de gehele orga nisatie van het gemeentelijk apparaat is vaak een rem op de slagvaardigheid van het kollege. Bij ons was dit allang onderkend, op voorstel van mijn voor ganger de heer Standaard is een onder zoek naar de efficiëncy ingesteld. Tij dens de samenstelling van het rapport waren de konklusies reeds een pro bleem. Na eindeloos studeren, afzwak ken en wat al niet mede door betrokke nen, is een pover aantal voorstellen on der de z.g. „eerste maatregelen" ter vaststelling aan de raad aangeboden. Een wezenlijk en zeer belangrijk fa cet, het delegeren van bevoegdheden aan het kollege c.q. de verantwoorde lijke wethouder heeft praktisch niet plaats gevonden. De voorstellen waar over ik spreek zijn van april 1972. Nu in augustus 1974 zijn wij niet verder ge komen. Een gevolg van één en ander is de om zich heen grijpende rangeninflatie in het ambtelijk apparaat van deze ge meente In de komende zittingsperiode zullen wij daarom voorstellen doen om iet efficiëncy-rapport verder in de praktijk te brengen daarbij in overwe ging gevend zover te gaan dat wie mo gelijk als obstakel in de organisatie fungeert, op wachtgeld wordt geplaatst. Dit laatste deel moge een indikatie zijn van onze opstelling in de volgende zittingsperiode en ter overdenking voor de vergadering van 3 september. Met het belang van Texel voor ogen zal het een konstruktieve oppositie worden maar denkend aan de laatste jaren op basis van oog om oog, en tand om tand. ■■hi mmtXü&ia. over de gevolgen van het afschaffen van het sluitingsuur. De burgemeester gaf zijn oordeel liever niet zolang de proef nog duurde, hoewel hij kon zeg gen dat er klachten waren. Zuidewind, die zelf enkele bezoeken aan De Koog had gebracht, meende dat vooral het jeugdige publiek tevreden was over het experiment. Zelf was het VVD-raadslid niet zo te spreken over deze ontwikke ling. Het was Zuidewind opgevallen, dat de politie vrijwel nooit ter plaatse was. De heer Ellen vulde dit aan door te zeggen, dat hij de plaatselijke orde bewaarders wel eens tegenkwam op bet strand met name bij de Slufter of op de Hors. Hij vroeg zich af wat ze daar moesten doen, „maar",aldus Ellen, „ik gun ze wel een uitje". Overdadig Mej. A. G. Luijsterburg had veel klachten over het sluitingsuur-experi ment. „Geef de zwijgende meerderheid eens het woord", adviseerde ze het ge meentebestuur. De heer L. J. Weijdt vroeg aandacht voor ambulance-proble men als een zieke naar vergelegen over- kantse steden moet worden gebracht. De burgemeester antwoordde dat over leg gaande is met de regionale ambu lancedienst van Den Helder en dat dit punt ook ter sprake zal worden ge bracht. De heer Weijdt zal zich geër gerd aan de overdadige réklame van circus Boltini. Hij vroeg tevens of er moeilijkheden waren bij het inzaaien van de nieuwe sportvelden. Wethouder Dros kon hierop geen antwoord geven. Het was Weijdt opgevallen dat de o.l.s. in Den Hoorn mank gaat aan slecht onderhoud. Ook had de spreker klach ten ontvangen over wangedrag van zeer late cafébezoekers. ARP-er Timmer had klachten van vissers ontvangen, dat toeristen hun wagen te dicht bij de kot ters parkeren. Weijdt meende dat het wel de wagens van de vissers zouden zijn geweest Wethouder Dros zou het bespreken in de verkeerscommissie Oog om oog Hierna vroeg burgemeester Sprenger aandacht voor een moment van terug blik. Hij memoreerde het afscheid van zeven raadsleden, waaronder twee wet houders. In een zeer vriendelijke, wat weemoedige sfeer, kwamen vervolgens de vertrekkenden aan het woord en het jonste raadslid, de heer J. Zuidefwind, die de „wijikers" namens de „blijvers" bedankte. Laatste spreker in het rijtje was echter de heer Weijdt {Texels Be lang) die het heel wat minder vriende lijk aanpakte Hij besteedde nauwelijks aandacht aan het afscheid van de raads leden, maar des te meer aan het komen de college (zie fragmenten uit zijn toe spraak, elders in deze krant), waaraan hij toevoegde dat zijn „oog om oog, tand om tand" taktiek jegens het nieu we college niet zo op het persoonlijke vlak uitgevochten zou worden als tij dens de afgelopen onderhandelingen tussen de nieuwe raadsleden jegens de heer Dros was gebeurd. Donderdag 8 augustus In hotel „De Lindeboom-Texel" spreekt ïr. J. W. Raap over het nut van de E.E.G. voor de landbouwbedrijven; aanvang 20.00 uur. Op het SVC-terrein begint om 19.00 uur een voetbalwedstrijd, waaraan ieder een mag deelnemen. Vrijdag 9 augustus Kreatieve spelen worden georganiseerd voor de jeugd van 6 tot 14 jaar van 10 tot 16 uur op de Koger speelweide en om 14 uur bij paal 9 te Den Hoorn Wielervereniging Texel belegt een leden- en donateursvergadering in hotel „De Zwaan"; aanvag 20.00 uur. Zaterdag 10 augustus In het centrum van Oosterend wordt vanaf 14 uur Rommeltjesmaiikt ge houden. In de R.K. kerk aan de Nikadel te De Koog begint om 20.30 uur een concert, gegeven door de Chr. Muziekvereni ging Excelsior en het Oosterender Mannenkoor. Zondag 11 augustus In het kader vaen de najaarskompetitie houdt de Wielervereniging Texel een clubwedstrijd bij Zuid-Haffel; aan vang 9.30 uur. Maandag 12 augustus Kreatieve strandspelen worden georga niseerd voor 6- tot 14-jarigen bij Jan Ayeslag (paal 12); 14.00 uur. Sportvissersclub Texiel houdt een hen- gelwedstrijd, waaraan iedereen kan meedoen, in De Krim te De Cooks- dorp, van 19 tot 21 uur. Dinsdag 13 augustus Voor de kinderen van 6 tot 14 jaar zijn de kreatieve spelen, om 10 uur op de Speelweide van De Koog en om 14 uur aan de Badweg aldaar. Om 19.00 uur begint een volleybaltoer nooi voor personen van 16 jaar en ouder, op de speelweide te De Koog, gevolgd door volksdansen. Aan de Badweg te De Koog vangt om gelwedstrijd aan. 19 uur een twee uur durende hen- Vaste data iedere dinsdag, donderdag en vrijdag komt de handwerk- en hobbyclub „Athena" bijeen op de De Ruyter- straat 104 te Oudeschild, van 9.00 - 12.00 uur en van 14.00 - 17.00 uur. Zaug en bijbelstudie iedere donderdag avond 8.00 uur bij de familie Brouwer Warmoesstraat 42, Den Burg. Zang en bijbelstudie voor de jeugd vrijdagavond 7.30 uur. Dinsdags- en vrijdagsmiddags om 14.00 uur, vertrek kerkentocht vanaf „De Schuilhut" te De Koog. Voor aktiviteiten van de interkerkelijke recreatiecommissie: zie mededelingen bord bij de Nederlands Hervormde kerk te De Koog. In de R.K. kerk te De Koog worden ie dere maandagavond om 20.30 uur dia's over Texel vertoond. Zendtijd Bejaardenomroep De Texelse Bejaardenomroep valt in de bejaardenhuizen van Den Burg te be luisteren op iedere maandag van 18.30 tot 19.30 uur en iedere woensdag en donderdag van 18.30 tot 19.15 uur. De Gymnastiekvereniging Oosterend opent op dinsdag 13 augustus om 16.00 uur met de kleuters het nieuwe seizoen. Het rooster ziet er als volgt uit: dinsdag 16.00-16 45 uur, kleuters 4 jaar, jongens en meisjes. 16 45-17.30 uur kleuters 5 jaar, jongens en meisjes. woensdag 15.00-16.00 uur moeder en kind 16.00-17.00 uur meisjes 6 en 7 jaar. 17.00-18.00 uur meisjes 8 en 9 jaar 18.00-19.00 uur meisjes 10 en 11 jaar 19.00-20.00 uur meisjes vanaf 15 jaar 20.00-21.00 uur jongens vanaf 12 jaar donderdag 15.00-16.00 uur gym voor de huisvrouw 16.00-16.45 uur jongens 6, 7 en 8 jaar 16.45-17.30 uur jongens 9, 10 en 11 jaar 18.30-19.30 uur meisjes 12 - 15 jaar 19.30-20.30 uur dames (junioren) 20.30-21.30 uur dames (senioren) 21.30-22.30 uur ontspanningsgymnas- tiek voor heren. UTRECHT In Utrecht wordt za terdag een protestbijeenkomst gehou den van alle ontevreden landbouwor ganisaties. Van Texel vertrekt 's och tends om acht uur een bus naar die vergadering en keert 's middags om vijf uur terug. Belangstellenden kunnen zich vandaag nog opgeven bij de heer J. Bas, secretaris. DE KOOG In de R.K. kerk aan de Nikadel te De Koog wordt zaterdag avond een concert gegeven door de Chr. Muziekvereniging Excelsior en het Oos terender Mannenkoor. Uitgevoerd wor den o m. Gloria Halleluja, Ich bete an die Macht der Liebe, Geuzenvendel, Gospel Hvmns en Ambro9iaans lof gezang. Het concert begint om half ne gen. De toegangsprijs bedraagt ƒ2, voor kinderen ƒ1, DE COCKSDORP Vijftien strand huisjes in De Cocksdorp zijn in de nacht van dinsdag op woensdag open gebroken. Niets wordt vermist. De poli tie vermoedt met jeugdwerk te maken te hebben. Twee dronken Duitsers zijn donder dagochtend om twee uur betrapt bij het stelen van drank in de voorraadruimte van bar-dancing „De Toekomst" te De Koog. De politie heeft de zaak in be handeling. WETHOUDERS Na de ietwat overdonderende toespraak van L. J. Weijdt in de gemeenteraad valt er niet overheen te komen: we moeten, hoeivel we het vooreerst niet van plan waren, weer schrijven over de onderhandelingen die heb ben plaats gevonden in rerbhnd met de keu ze van de verschillende partijen bij de wet houdersverkiezing. Zo langzamerhand ivordt steeds meer duidelijk wat zich binnenska mers heeft afgespeeld. De heren gemeente raadsleden zijn min of meer voorbijgegaan aan de voorkeurstemmen en de werkkracht van Dros. Dat moeten ze zelf weten. Ze hebben Dros onaanvaardbaar" genoemd en „ondemokratisch"Dat moeten ze ook zelf welen. Maar al dat vage gedoe, nooit naar binten toegeven waar het om gaat. dat maakt een rare indruk. Zo gaat politiek, voor hen die slechts stemmen, lijken op baantjesjager rij van mensen met een populariteitskom- plex. De eerste, maanden van de nipuwe raad zullen ongetwijfeld vertroebelld worden door de resten van de onverkwikkelijke ge heime onderhandelingen, die onze dorpspo litiek in feite helemaal niet nodig heeft, zelfs belachelijk maken. HOREKA-GEBRUIKEN Tijdens een bezoek dat wij het afgelopen weekend aan de Beerekuil brachten, maak ten we kennis met een eigenaardig gebruik aldaar. Een dronken bezoeker gooide bij zijn vertrek duidelijk met opzet een glas op de grond kapot. In een mum van tijd was de eigenaar, de heer F. Langeveld, aanwezig om op zeer hardhandige wijze de bezoeker naar buiten te helpen. Met schoppen en sla gen werd de dronkenman verwijderd; als hij niet snel genoeg overeind krabbelde werd hij aan zijn haren verder gesleurd Zijn vraag om een taxi werd buiten nog twee maal gehonoreerd met een pak slaag. De dronken bezoeker heeft zelf geen klap uit gedeeld, daarvoor had hij waarschijnlijk te veel drank op. De afstraffing kwam ons daarom misdadig voor, in geen verhouding tot het gesneuvelde glas. Het ontbrak in dit geval, zoals zo vaak, aan de nazorg die de exploitanten wel ver schuldigd zijn na het volgieten van hun klanten. Dronken mensen dienen de zaak te verlaten, wat ze verder doen, moeten ze zelf maar zien. Natuurlijk is het eigen schuld als je zoveel alcohol gebruikt, maar een der gelijke houding als hierboven beschreven is een illustratie van onverantwoordelijkheid T. E Op initiatief van een aantal mensen die de kursus Wereld op Handen ge volgd hebben tijdens het afgelopen voorjaar is het de bedoeling om op Texel een Wereldwinkel op te richten. Het voornaamste doel van deze Wereld winkel zal zijn het verstrekken van in formatie over de problematiek van de zg. Derde Wereld. Wij menen dat een dergelijke informatiewinkel op Texel in een behoefte zal voorzien. Dinsdag 13 augustus komt een medewerker van de Landelijke Wereldwinkelorganisatie 'n inleiding houden over het waarom en het hoe van een Wereldwinkel. Tevens hopen we op deze avond over te gaan tot de oprichting van de Wereldwinkel Texel. Een ieder die denkt hieraan mee te kunnen en willen doen wordt dan ook dringend verzocht die avond aan wezig te zijn. Als we die avond tot een oprichting van de Wereldwinkel Texel komen, is het de eerste zaak om een gunstig gelegen pandje in Den Burg te vinden, van waaruit de informatie ver spreid kan worden. Ook zullen er pro- dukten uit de Derde Wereld verkocht worden. Mensen of organisaties die denken een pandje of ruimte beschik baar te hebben, worden verzocht kon- takt op te nemen met onderstaand adres. De bijeenkomst zal worden ge houden op dinsdag 13 augustus in het zaaltje van StarkenburgH om 20.00 uur. Nadere informatie kunt u krijgen bij Bep van der Berg, Wilsterstraat, tele foon 02220-3513. van 31 juli t/m 6 augustus 1974 Geboren: Misoha, zv. Simon G. C Witte en Zwaantje van der Star; Elsa Mary, dv. Rense Kartsen en Elizabeth G. Boerema; Elles, dv. Jan Beijert en Hetty M. Bakker. Overleden: Cornelius van Vliet, oud 58 jaar, wonende te Haarlemmermeer- Zwanenburg; Aagje Koning ev. Kaczor, oud 85 jaar. De ZDH-junioren van 12 tot 16 jaar trainen dinsdagavond van zeven tot acht uur. Daarna de senioren en junio ren A. Trainer is de heer J. van Rooij. Uitsluitend voor spoedgevallen van vrijdagavond 8 uur tot maandagmorgen 8 uur Dokter A. VAN LOON, Den Burg, tel. (02220) 2016. Dokter BARNARD, Oosterend, telefoon (02223) 234. TANDARTSEN Spreekuur tandarts Ten Hooi: zaterdag ochtend van 9 tot 10 uur. Voor noodgevallen: zaterdag en zondag, 18.00 uur, Groene Kruisgebouw aan Witte Kruislaan. GROENE KRUIS van vrijdagavond 18.00 uur tot maandagmiddag 13.00 uur Zr. MANNESSEN, Den Burg, telefoon (02220) 3241. DIERENARTSEN van vrijdagmiddag 12.00 uur tot maandagmorgen 8 uur J. BEEKMAN, De Waal, telefoon (02220) 2527. NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen bellen de heer A. van Heerwaarden, tel. (02220) 2182 (slachtplaats) of 2663 (Wilhelminal. 94) CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN De zuigelingen, die aan de beurt z worden op het bureau verwacht op tijden, waarop hun eigen huisarts zitti heeft. De tijden zijn als volgt Dokter Siebinga, dinsdag 13 augus: om 14.00 uur. Dokter Barnard, woensdag 14 augus* om 13.30 uur. weekend 10 en 11 augustus 1974 Den Burg: zaterdag 19.30 uur zondag: 10.45 en 18.00 uur 's Zondags 10.45 uur: kinderoppas „De Witte Burcht", Molenstraat 19, Duitse Mis: zondag 19.30 uur donderdag 19.30 uur De Koog: zaterdag 19.30 uur zondag 9.30 uur Duitse Mis: zondag 10.45 uur woensdag 19.30 uur. De Cocksdorp: zaterdag 19.30 uur zondag: 9.00 uur Duitse Mis: zaterdag 18.00 uur Oosterend: zondag 10.15 uur Oudeschild: zondag 9.15 uur Den Hoorn: zondag 10.45 en 19.00 um Duitse Mis: zondag 9.00 uur Zondag 11 augustus 1974 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. W. Kalkman, van De Koog De Cocksdorp 10 uur Eerw. heer Loerakker. Kinderoppas in het gebouw en na dienst ontmoeting van gasten 19.30 uur Zondagavondzang, samt zang met dagsluiting en medewerk van gasten, koffiedrinken aldaar. Den Hoorn half elf ds. Hoekstra Kmdemevendienst in de kerk. De Koog 9.00 uur ds. Hoekstra Tijdens de dienst kinderdienst in Schuilhut" Na de dienst koffiedrinken in Schuilhut". 19.30 uur dhd. Stoepker, jeuddkns: met nabespreking. De Waal 10.00 uur dhr. Veldhuis Oosterend 9.30 uur ds. De Gier Kindernevendienst. Collecte Werelddiakonaat Oudeschild 11.00 uur ds. De Gier Collecte Werelddiakonaat GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10.00 uur ds Douwes. Aansluiting rusthuizen. Tijdens dienst kindercrèche achter de ke 19.00 uur ds. Douwes Oosterend 9.45 uur ds. v.d. Leer, uit Driehuis. 19.30 uur ds. v.d. Leer GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 en 16.00 uur; Diens: in kerkgebouw Schoolstraat. Donderdag 15 augustus Oosterend 19 00 uur ds. M. J v Gek uit Enkhuizen GEREF. KERK (Vrijgemaakt) in de Doopsgezinde Kerk Den Burg 10.45 en 16.00 uur Dienste Woords. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 9 30 uur da Kuper. i Hilversum. Kerkbusje Den Hoorn. (Bijeenkomsten in Rode Kruis-gebo Jonkerstraat, toegankelijk voor ied Zondag 18 30 en 19.30 uur. Westduitse marken 100 IOC Franse francs 100 f 51 Belgische francs 100 6 Zwitserse francs 100 8/ Zweedse kron 100 58 Amerikaanse dollar 1 2 Engelse ponden 1 Oostenrijkse Shilling 100 14 Italiaanse lires 10.000 3' TEXELAARTJES Minimaal (3 regels) ƒ2,25, elke regel meer ƒ0,75. Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te wor den voldaan. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de boek handel) en onder nummer ƒ1,25 meer. Alles inclu sief 4% BTW. Artima 'n zaak apart Gravenstraat 2-4 De Wieringer fotogra fen maken bruidsrepor tages in kleur goedkoper dan in zwart-wit. Fa. foto Boersen en Zonen, Hippo- lytushoef, Telef. (02279) 1482 Voor al uw tegel- en mozaïekwerk naar C. van der Maden, Kogerstr. 65, Den Burg, tel. (02220) 3320 Gitaren, snaren, hoezen en alles voor viool. Mu ziekhandel v. Wijngaar den, Molenstraat 21, tel. (02220) 2095 bij R.K. kerk T boetiek le*el zetbedrijf Fokko Mulder Kotterstraat 9, Oosterend Boetiek open vrijdags avond 7-9 uur; zater dags 9.30 - 12.30 uur en na afspraak, tel. (02223) 660 Tapijtreinigen, schoor steenvegen en alles wat schoon moet I Schoon maakbedrijf Harm Spigt, Parnassiastraat 17, De Koog, tel. (02228) 311 Voor behang naar Roeper. Tel. (02220) 2204 Slag- en blaasinstru menten. Tevens reparatie van al uw muziekinstru menten. Muziekhandel v. Wijngaarden, Molenstraat 21, tel. (02220) 2695, bij R.K. kerk Verse paling zelf vis sen met onze hengels, 't kan niet missen! Artima, dè hengelsportzaak voor de visser met de betere smaak Gravenstraat 2-4. Verhuizingen en trans porten door geheel Ne derland. Fa. A. Kievit Zn., tel. 02220-2525 - 2497 Vamor rijschool P. van der Oord, Datsun 1200. Kofstraat 11, Den Helder ƒ15,per vol lesuur, tel. 18506. Instructeur: W. van Klaveren Autoradio's compl. met luidspreker en antenne. ƒ112,50 „De Autoshop", Garage Rey, Den Burg Te k. gevr. enkele en dubbele sneeuwklokjes. A. v. Strien, telef 02220- 2904 (bellen tijdens kan tooruren)— Voor prima aardappe len (Doré's) naar J. Huis man en Zoon, Pontweg K 90, tel. (02220) 2401 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon, Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13252. Elke vrijdag theorieles in „De Oranjeboom" om 20 00 uur Op reis of op vakantie? Dan eerst naar de Rei- zenboetiek. Weverstraat 26, Den Burg - Texel, tel. (02220) 3408 Voor gebruikte en geregelde meubelen. Jongedijk, Boogerd tel. (02220) 2777 Lompen- en metal handel Cobus Spigt, 1 land, telefoon (02225) I Schoon en zuinig: L Inbouw voor ieder me Garage Dros - 02225- 'n spieker of 'n skr fie, 'n furfie of ien hou tje. Ja zeker, zelfs siemelap, 'n koppie en skeer. Ik koop bij Arti telkens weer Graven 2-4 Volop rode bessen. Huisman, De Veen, te foon 2203 Nieuwe aardapelen Eiegenheimers. G. Vee Rozendijk 13 Houtworm in huil schuren, orgels, pian meubels enz. Spuit Vijftien jaar garan Tel. (02232) 1658. Mo! vaart 186, Anna Paul: na Te koop wegens ov compleet 1 Mercedes S 1972, 61.000 km gelo; in prima staat ƒ12.000 K Man tje, Mien terg 11, De Koog, tel. (022 280, na 6 uut Verloren 2 kinderja rood en blauw. Tel. 28 Voor pnma aardap Ien naar Huisman, Lely, tel. 2671 Té koop Diesel sonenauto. Tel. 2437 Frezen, ploegen, kil ren, rapen zaaien en zaaien. Fa. F. Oostei en Zn, tel. (02223) 481 Wie vermist een 1 Inl. A. H. Kikkert, cadaa"

Texelsche Courant | 1974 | | pagina 2