Afscheid direkteur M. C. de Gorter Ploegwedstrijd week uitgesteld Texelaars veroordeeld wegens storten afval Voor sporthal 685 m2 grond verkocht SPORT EN SPEL in het afgelopen weekend SPORTPROGRAMMA Weekenddiensten artsen enz. R. K. Kerkdiensten Protestantse kerkdiens feL 02228-575^ >1 Tijdens een drukbezochte receptie is vrijdagmiddag afscheid genomen van de heer M. C. de Gorter als direc teur van de N.V. T.E.S.O. De heer De Gorter heeft de onderneming 26 jaar gediend, aanvankelijk als admnistra- teur en sinds november 1963 als direc teur. De scheidende directeur is 63 en heeft de pensioengerechtigde leeftijd dus nog niet bereikt; hij kreeg ontslag op verzoek omdat het werk hem te zwaar ging vallen. Tijdens het besloten gedeelte van de receptie in hotel „De Lindeboom-Texel" memoreerde president-commissaris C. J. de Lugt de bewogen geschiedenis van TESO en de dynamische periode die sa menviel met de carrière van De Gorter. Dat er veel veranderd is bleek onder meer uit nuchtere cijfers: in het jaar dat de heer De Gorter bij TESO in dienst trad, had de onderneming een jaaromzet van ƒ516.000,nu is het bijna vijf miljoen! In 1948 werden 362.000 personen ver voerd; nu twee miljoen Het autovervoer gaf een nog veel spectaculairder stijging te zien. Veel zorg vergde het streven om door uitbreiding van de vervoersca paciteit het snel groeiende aanbod te ver werken Herhaaldelijk dacht men met de aankoop van het zoveelste nieuwe schip uit de moeilijkheden te zijn, maar korte tijd later bleek dat al weer aan nieuwe uitbreiding moest worden ge dacht. Die situatie duurt tot op de dag van vandaag voort. De „Marsdiep" en „Texelstroom" kunnen de stroom nu al niet meer op de gewenste wijze verwer ken. Indische jaren De zorg voor de „navelstreng met he' vasteland" vergde veel inzet. De heer De Gorter heeft zich bij het reilen en zeiler van de veerdienst altijd zeer persoonlijk betrokken gevoeld. Spanningen zijn aar hem niet voorbij gegaan. Als er ooit eens iets mis ging, dan trok hij dat zich altijd sterk aan De heer De Lugt vond dan dat veelal van buitengewone belasting sprake is geweest en sprak van „Indi sche jaren". De Texelse veerdienst is buitengewoon betrouwbaar. Het vrijwel onder alle omstandigheden op tijd laten varen van de boten was uiteraard niet alleen een prestatie van de heer De Gor ter. Ook het overige personeel voelt zich bij de veerdienst betrokken en werkt in goed teamverband samen. Menige ande re veerdienst kan daar een voorbeeld aan nemen. De heer De Lugt sprak dan ook de wens uit dat TESO in zijn huidige vorm zal blijven voortbestaan. Overname door rijik of provincie zou ongetwijfeld ver slechtering van de kwaliteit van de veerdienst en veel hogere kosten tot gevolg hebben. „Kijk maar naar de PTT". De president-commissaris be streed de veelgehoorde opvatting dat TESO in de eerste plaats het toerisme dient. De onderneming is ook van on schatbare economische betekenis voor het bedrijfsleven als geheel. Zoals reeds gemeld kreeg de heer De Gorter de door ihem gebruikte dienstauto cadeau; als symbolische bevestiging 'kreeg hij van de heer De Lugt een speelgoedautootje. Bloemen waren er voor mevrouw De Gorter. De nieuwe directeur van TESO, de heer Th. Hoogerheide, sprdk met vol doening over de relatie die hij geduren de de afgelopen elf jaar met de heer De Gorter heeft onderhouden. Er was spra ke van zeer goede samenwerking, al heeft ziah ook wel eens een incidentje of verschil van inzicht voorgedaan. De heer Hoogerheide zei te hopen dat hij even goed met de Raad van Commis sarissen zou samenwerken als de heer De Gorter dat gedaan heeft. Namens de ondernemingsraad van TESO sprak de heer W. de Boer vrien delijke woorden. Ook hij benadrukte de prettige contacten en overhandigde na mens het personeel een geschenk onder couvert, bedoeld als bijdrage voor de aankoop van een kompas voor het ple ziervaartuig van de heer De Gorter. Mevrouw De Gorter kreeg bloemen. De heer De Gorter dankte de spre kers. Hij zei onder meer dat hij zich zelf nooit op een voetstuk heeft willen plaatsen. „Je bent directeur maar je hoort bij het personeel. Alleen kun je niets; samen kun je alles". Tijdens het openbare gedeelte van de afscheidsreceptie werd het woord ge voerd door burgemeester Sprenger die als geschenk een gebundeld verslag met opdracht van de inspraakprocedure overhandigde (de heer De Gorter had zitting in een der (werkgroepen). De heer Briggeman uit Zaandam, van de Vervoersbond NW, sprak van goede samenwerking met de scheidende di recteur. Er waren verschillen van op vatting geweest maar De Gorter was steeds bereid tot een compromis. De heer W .A. Visser, voorzitter van de WV Texel, zei te hopen dat de heer De Gorter (penningmeester VW) nu nog meer tijd voor de VW zou hebben. Hij liet zijn geschenk (een reserve- schroef voor de cruiser) vergezeld gaan van een „smeerlap" waarmee een ge schenk onder couvert werd bedoeld. De heer Jurr. Beumkes, destijds hoofdconducteur op de oude Dageraad, liet blijken dat een TESO-man nog heel lang van zijn pensioen kan genieten. Na de dankende resp. afsluitende woorden van de heren De Gorter en De Lugt besloot kapitein KI. Schagen de sprékersrij met gezang. Als gevolg van de overvloedige re genval van de laatste dagen is het bouwland zo drassig geworden dat de ploegt wedstrijd die bij hoeve „Bern" in Eierland zou worden gehouden, een week is uitgesteld. De wedstrijd is nu dus gepland op zaterdagmiddag 5 ok tober, aanvang half twee. De heren C. N. de Wit, O. J. Agter, A. Brans, C. R. Alkema en S. Bremer zijn dinsdagochtend ieder door de Helderse kantonrechter veroordeeld tot een boete van 50,- of twee dagen wegens het hebben van een afvalhoop op het ter rein van de kartingbaan bij Den Burg. Genoemde heren vormen het bestuur van de Karting b.v. en werden daarom verantwoordelijk gesteld. De afval bestond uit brokken asfalt en autobanden, afkomstig van de kar tingbaan die gedeeltelijk was openge broken om te worden verfraaid. Het resterende asfalt wilde men gebruiken voor het maken van een parkeerterrein- tje. Het hebben van een dergelijke af valhoop in het open landschap is echter verboden op grond van de provinciale landschapsschoonverordemng, tenzij men een ontheffing heeft. De politie maakte proces verbaal op en de recht bank stuurde een acceptgirokaart waar op een boete van 100,- was ingevuld naar alle bestuursleden. Het bestuur meende echter te goeder trouw te heb ben gehandeld. De asfalthoop was be doeld voor de aanleg van een parkeer- strook ter plaatse en het zou te gek zijn dergelijk materiaal e.d. niet tijdelijk op het land te mogen opslaan. Het zou dan ook verboden zijn rioolbuizen, wegen- bouwmateriaal e.d. langs de weg te leg gen als riolenngs- en bestratingswerk zaamheden worden uitgevoerd, zo rede neerde men. Men betaalde daarom niet en liet de zaak voorkomen. De kanton rechter konstateerde dat de provinciale verordening wel degelijk was overtre den, maar had begrip voor het verweer van de Karting-bestuurders. De boete werd daarom gehalveerd. Donderdag 26 september In „De Witte Burcht" wordt een discus sieavond gehouden met als thema „Vrede of onvrede". Toegang vanaf 15 jaar. Aanvang 20.15 uur. Zaterdag 28 september De Werkwinkel haalt oud papier op in Jan Dirkszoord, Stenenplaats, Hoger- straat, Gravenstraat en Warmoes straat. Zondag 29 september In het zwembad „Molenkoog" mag van 11.00 - 17.00 uur gratis worden ge zwommen. Van de totale oppervlakte van 6.140 m2 grond was woensdagavond 685 m2 op symbolische wijze ten bate van de sporthal verkocht. Dit is dus ongeveer 10%. De telefonische aktie (elke avond is een ploeg van 8 10 man bezig) gaat in ieder geval tot het eind van deze week door. Iedere 25e koper krijgt een slagroom taart. Daarvan zijn er de afgelopen week vijf toegekend en wel aan Bea v. d. Berg, Thijsselaan 120; C. Kuip Czn., H 103; F. H. Krijnen, Wdlsterstraat 12; mej. T. Ellen, Keesomlaan 47 en N. Slot Beatrixlaan 9. Uit billijkheidsoverwegingen zijn voorts vier taarten verloot onder dege nen die al voor de telefonische aktie grond hadden gekocht. De gelukkigen zijn; J. D. Koning te Oudesohild; me vrouw Kikkert te De Koog; mevrouw A. Eijk-Bonté te Den Burg en de Fa. Veeger, Grenaweg 5. ONVOLLEDIG OOSTEREND A VERSLAAT IIRC A3 Een met tien man spelend Oosterend wist de punten mee naar huis te nemen. In de eerste helft ging de wedstrijd ge lijk op, met toch wel de beste kansen voor Oosterend, dat na een kwartier via Ruud Timmer de leiding wist te ne men. De vreugde duurde maar kort, want vijf minuten later was de stand al weer gelijk. Tien minuten voor de rust wist Oosterend opnieuw de leiding te nemen via Hans Seitsma. Na de rust was Oosterend veel beter, wat HRC moeilijk kon verkroppen. Ze probeer den met harde middelen Oosterend te gen te houden. Toch slaagde Hans Seitsma erin om Oosterend op een vei lige scoor te brengen. Vlak voor tijd miste de HRC-aanvoerder een straf schop waardoor SVO de punten ver diend meenam. PECH VOOR ZDH a ZDH moest de punten in Winkel la ten. De kansen waren wel degelijk aan wezig, maar het geluk was niet aan de zijde van ZDH. Het werd een kleine 1-0 nederlaag. DAMES TEX. BOYS 1 - HOLLANDIA: SPANNEND DUEL Met de harde wind tegen begon het eerste damesteam van de Tex. Boys aan de eerste thuiswedstrijd van de compe titie. De tegenstander was geen onbe kende, n.l. Hollandia, de kampioen van vorig jaar. Ondanks een sterk aanval lend Hollandia wisten de Boys-dames de stand lang op 0-0 te houden. Maar ongeveer tien minuten voor rust brach ten ze de stand toch op 0-1. Hierdoor aangemoedigd kwamen ze nog sterker opzetten maar de kansen werden niet benut. Zo belandde een schot via de keeper op de paal en gingen twee scho ten net over en net naast waardoor de rust met een 0-1 achterstand inging De tweede helft liet een totaal ander spelbeeld zien. Met de harde wind in de rug gingen de Boys-dames meteen sterk in de aanval, maar ze hadden het geluk niet mee. Zo gingen fraaie schoten van Ineke Zijm rakelings over en stuitten af op de lat. De officiële speeltijd was in middels verstreken maar wegens tijd- rekken van de tegenstander liet de scheidsrechter enkele minuten doorspe len. In de laatste minuut wist Hennie Kearcher uit een scrimmage voor het doel toch nog de gelijkmaker te scoren. Een uiterst verdiend gelijkspel, na een spannende wedstrijd. TEXELSE BOYS-DAMES GOED OP DREEF De eerste thuiswedstrijd van het 2e Texelse Boys-damesteam was tegen het sterke DWC 2. Ondanks het vroege aan- vangsuur hadden de Boys; gesteund door de harde wind in de rug; er veel zin in. Er werden veel goede aanvallen opgezet maar vooralsnog hadden die geen succes. Bij een misverstand tussen een speelster en de keepster van DVC was Ingrid Veeger attent ter plaatse maar zag haar schot door de paal ge keerd. Nicolien Keyser zorgde even la ter toch voor 1-0 voor de Boys. De da mes bleven stug doorgaan en Ingrid Veeger zorgde voor 2-0. Vlak voor de rust bracht Ingrid Veeger de stand op 3-0 voor de Boys. Een schot van haar caramboleerde via de binnenkant van de paal (alweer die paal!) in het net. Meteen hierna was het rust. Na de pau ze moest de Boys tegen de wind in tor nen DVC kwam wel tot veel aanvallen maar zonder succes. De Boys wisten de voorsprong nog tot 4-0 te vergroten door Nelly Koger. DVC werd toen wat gevaarlijker maar de acterhoede van de Boys gaf geen krimp. Frida Hoogen- bosch haalde eerst een zeker lijkend doelpunt weg en keepster Els Boogaard verrichtte enkele goede reddingen tot ze uiteindelijk 10 minuten voor tijd toch moest kapituleren, 4-1. Hierna werd niet meer gescoord en werd de eind stand dus bepaald op 4-1. Het was een bijzonder leuke wedstrijd die door de scheidsrechter, de heer H. Ploeger, uit stekend werd geleid. De Boys-dames behaalden dus de overwinning. Er werd zeer hard gewerkt door het hele elftal en zo'n inzet en mentaliteit doet het beste vermoeden voor de rest van de kompetitie. NAGEKOMEN SPORTBERICHTEN SV Texel-nieuws Voor Texel 1 staat zondag een heel belangrijke wedstrijd op het program ma. Flevo uit Middenjneer is de tegen stander. Er zullen nu eens punten ver overd moeten worden, anders begint het er wel triest uit te zien. Flevo staat met een verliespunt aan de kop van de ranglijst Texel 2 krijgt het zondag ook heel zwaar Vios 3 zal de gastheer zijn. Na het zeer goede resultaat van afgelo pen zondag tegen ZAP 3 wordt er wel wat van jullie verwacht. John Cnossen staat zondag onder de lat, daar Charles Iepenburg met vakantie is. Boot 13.05 uur. Aanvang 14.30 uur. Texel 3 met gelegenheidskeeper Piet Kossen onder de lat. Net zo als afgelopen zondag te gen Watervogels 2 zal het nu tegen WGW 3 een heel zware opgaaf worden. Er wordt om 12.15 uur aangevangen op het hoofdveld Wat Texel 4 betreft be hoeven we ons geen zorgen te maken, 3 wedstrijden, 6 punten met 21 doelpun ten voor. Wat moet je daar van zeggen ZAP 7 is voor a s. zondag de tegenstan der. Aanvang 1430 uur. Boot 13.05 uur. Van de junioren en de punpillen is al leen pupillen A vrij. Binnen de lijnen komen junioren A, thuis tegen AGSV A. B gaat op bezoek bij W.meer B, met de boot van 13.05 uur. B2 en B3 zullen on derling moeten uitmaken wie het sterk ste is. Aanvang 13.15 uur. Cl zal de gast zijn van Geel Zwart Cl, in vorige kom petities altijd een heel lastige tegen stander. Aanvang 14.30 uur. Boot 1305 uur. Tenslotte wat de junioren betreft speelt C2 om 14.30 uur op het Boysveld tegen Texelse Boys B2. Voor de pupillen zijn de volgende wedstrijden vastgesteld: Pupillen 6 gaat op bezoek bij Texelse Boys pupillen C. Er wordt om 15.45 uur begonnen, en er wordt om 15.15 uur vanaf het kastje vertrokken per fiets. Texel C is de gast heer van Tex. Boys pup. C. Aanvang 14.00 uur Texel d komt ook tegen een Boys-elftal binnen de lijnen en wel pu pillen C, aanvang 13.15 uur. Pupillen C ontvangt Oosterend pupillen B om 15.30 uur. Ons F-elftal gaat op bezoek bij pu pillen D van Tex Boys, aanvang 13.30 uur. Vertrek per fiets vanaf het kastje in de Weverstraat om 13.00 uur. Ten slotte speelt pupillen G thuis tegen Cocksdorp B, aanvang 14 45 uur. Kij ken jullie allemaal goed in het kastje waar en hoelaat je moet spelen. Er zijn ook enige babypupillen in pupillen F en G opgesteld. Laat jullie je papa of ma ma even kijken als je voetballen moet. Allen een plezierig voetbalweekend toe gewenst. WJMK P.S. Zondag 6 oktober speelt Texel 1 thuis tegen de derde klasser SRC uit Schagen om de KNVB-beker. „EILANDSCHUTTERS" NAMEN DEEL AAN WEDSTRIJD IN AMSTERDAM Vijf leden van de onlangs opgerichte handboogschuttersvereniging „De Ei- landschuttcrs" hebben zondag deelgeno men aan een wedstrijd te Amsterdam om het kampioenschap van Noordhol land. Het evenement had plaats op het schietterrein van Concordia. Door de to taal 95 deelnemende schutters moesten ieder 72 pijlen geschoten worden van een afstand van 25 meter. De beste Texelse schutter eindigde op de 14de plaats, wat dus geen slecht resultaat was. De Texelse boogschuttersvereniging telt momenteel 20 leden. Nieuwelingen zijn van harte welkom Zij kunnen vrij blijvend een bezoekje brengen tijdens een oefenavond. De oefenavonden wor den gehouden in „e Oranjeboom" Het is niet nodig direct een boog te kopen; daartoe beslist men pas na twee maan den zodat men eerst kan vaststellen of de liefde voor de boogschuttersport meer is dan een bevlieging. Wie zich aanmeldt als lid betaalt een entreeprijs van 10,-. De kontributie bedraagt ƒ2,50 per maand (Voor jongeren tot en met 18 jaar 1,25. AANLEG RIOLERING OOST BEGINT MAANDAG OOST Maandag a.s. wordt begonnen met de aanleg van riolering in Oost. Met het werk zullen enkele maanden zijn gemoeid. Gedurende die tijd moet rekening worden gehouden met belem mering van het verkeer en overlast voor de bewoners als gevolg van opengebro ken wegen Het ongemak wordt door de bewoners van Oost gaarne voor lief ge nomen omdat nu een eind komt aan een allang niet meer aanvaardbare toe stand Het van Oost afkomstige afval water wordt via een persleiding langs de Oosterweg in de richting van Ooster end gestuwd. Ter hoogte van het kruis punt met de Zevenhuizerweg gaat de persleiding over in een normale „vrije val" rioolpijp die het water uiteindelijk naar de rioolzuiveringsinstallatie van Oosterend voert. Of deze zuivering vol doende kapacifeit heeft om deze extra toevloed te verwerken is momenteel onderwerp van studie door het Hoog heemraadschap Uitwaterende Sluizen. Uitsluitend voor spoedgevallen van vrijdagavond 8 uur tot maandagmorgen 8 uur Dokter R. R. SIEBENGA, De Cocksdorp, telefoon (02222) 234. GROENE KRUIS van vrijdagavond 18.00 uur ti maandagmiddag 13.00 uur Zr. BOON, 't Noorden O 147 (02223) 354. DIERENARTSEN Alleen voor spoedgevallen: tel. 2 NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen bellen de A. van Heerwaarden, tel. (O2220j (slachtplaats) of 2663 (Wilhelmim b.g.g. 3541. CONSULTATIEBUREAU V0( ZUIGELINGEN De zuigelingen, die aan de beur worden op het bureau verwacht tijden, dat hun eigen huisarts heeft. Deze tijden zijn als volgt Dinsdag 1 oktober geen bureau. Dokter Van Loon, woensdag 2 oi om 13.30 uur. Weekend 28 en 29 september IS Den Burg: zaterdag 19.30 uur zondag 10.45 uur De Koog; zondag 9.30 uur Den Hoorn: zondag 10.45 uur Oosterend: zaterdag 19.30 uur De Cocksdorp: zondag 9.15 uur Oudeschild: zondag 19.00 uur Zondag 29 september 1974 HERVORMDE GEMEENTEJi Den Burg, 10 uur, ds. De Gier De Cocksdorp, 10 uur ds. H. Ho; van Den Hoorn. Den Hoorn, 9.30 uur, de heer Veldh De Koog, 11 uur, de heer Veldhuis De Waal, 19.30 uur, ds. Hoekstra Oosterend, 9.30 uur, ds. Loerakker Kindemevendienst Oudeschild, 11 uur, ds. Loerakker GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10.00 uur ds. Douwes Jongerendienst m.m.v. jongere je Aansluiting rusthuizen. 17.00 uur ds Douwes. Jeugdzang- dienst m.m.v. Texels Chr. Mat koor o.l.v. A. Kuik Oosterend 9.45 uur ds. Kruithof 19.30 uur ds. Kruithof GEREFORMEERDE GEMEENiJ0! Oosterend, 10.00 uur, student J. S. Net 16.00 uur: student J. S. v. d. Net DOOPSGEZINDE GEMEEN! Den Burg 10 uur ds. Kuitse JEHOVAH'S GETUIGEN (Bijeenkomsten in Rode Kruis-g Jonkerstraat, toegankelijk voor 1 01 18.30 uur, thema: „Het bewijs in he staan van God in de wereld on heen". 19.30 uur, thema „Niet alleen ons zelf leven". TEXELAARTJES Minimaal (3 regels) ƒ2,25, elke regel meer 0,75. Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te wor den voldaan. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de boek handel) en onder nummer ƒ1,25 meer. Alles inclu sief 4°/o BTW De Wieringer fotogra fen maken bruidsrepor tages in kleur goedkoper dan in zwart-wit. Fa. foto Boersen en Zonen, Hippo- lytushoef, Telef. (02279) 1482 Vereniging voor Cre matie AVVL. Voor Texel: A. Booij, Stolpweg 4, Den Hoorn, tel. (02226) 411 Pruimen, handappels en peren. M. Huisman, De Veen, telefoon 2203 Slag- en blaasinstru menten. Tevens reparatie van al uw muziekinstru menten. Muziekhandel v. Wijngaarden, Molenstraat 21, tel. (02220) 2695, bij R.K. kerk Voor al uw tegel- en mozaïekwerk naar C. van der Maden, Kogerstr. 65, Den Burg, tel. (02220) 3320 Gitaren, snaren, hoezen en alles voor viool. Mu ziekhandel v. Wijngaar den, Molenstraat 21, tel. (02220) 2695 bij R.K. kerk To„r«i boetiek Tegel zetbedrijf Fokko Mulder Kotterstraat 9, Oosterend Boetiek open vrijdags avond 7-9 uur; zater dags 9.30 - 12.30 uur en na afspraak, tel. (02223) 666 Verhuizingen en trans porten door geheel Ne derland. Fa. A. Kievit Zn., tel. 02220- 2525 - 2497 Tapijtreinigen, schoor steenvegen en alles wat schoon moetSchoon maakbedrijf Harm Spigt, Pamassiastraat 17, De Koog, tel. (02228) 311 Alles wordt duurder 'n Mavo Kant en Klaar- garage is en blijft betaal- en onverwoestbaar. Afm. 5.27x2.68 vanaf 3225,—; afm. 5.27x300 vanaf ƒ3650,—; afm. 6.27x300 vanaf ƒ4525,extra zij raam of deur ƒ410, incl. BTW en franco werk Sinds 1963 meer dan 14.000 afgeleverd. Mavo- Bouw: Joh. Bürmann, Burg. Simonsstraat 10, Halfweg, (02907) 4592 De Bolder. Onze meu- belstoffeerderij heeft weer gelegenheid onder staande werkzaamheden voor u te verrichten. Reparatie tenten (win- terprijs), Bekleden van strand en tuinstoelen, Stofferen van alle soorten banken en bankstellen tegen voorafgaande prijs opgave, opnieuw overtrekken van kussens, reparatie van antieke meubelen. Autoradio's compl 2: luidspreker en anti ƒ112,50 „De Autosl ei Garage Rey, Den Bi >i Opleiding voor 1 rijbewijzen en ook verlenging van rijb fl zen. Rijschool Groot K. H. Boon. Vamor ia dipl., tel. (02230) 1 Elke maandag theo: in „De Oranjeboom' 20.00 uur Lompen- en met handel Cobus Spigt, land. telefoon (02225 Vamor rijschool P. v.d. Oord, Datsun 1200 L, ƒ16,per vol uur. Kof- straat 11, Den Helder, tel. (02230) 18506 Voor gebruikte en geregelde meubelen Jongedijk, Boogerd tel (02220) 2777 Op reis of op vaka Dan eerst naar de zenboetiek, Wevers 26, Den Burg - Texel (02220) 3408 Schoon en zuinig: Inbouw voor ieder n Garage Dros - 02225 Nieuwe aardappek 1 Eigenheimers. G. Vei J- Rozendijk 13 De Witte Burcht nog ruimte voor club verenigingen. Inlid gen: W. Witte, Mok 22, Den Burg, tel. 2 82 ia Met blijdsohap geven wij u kennis dat zaten avond 21 september is geboren om 10.15 uur h personeelsvereniging „DE HONGERPUNT" Personeel Timmers Bakkerij Wij hebben in voor raad een mooie partij nieuw hout, w.o. plank hout, div. lengtes schro ten, balk- en ribhout, asbestplaten en as- bestfgolfplaten, alles voor een bill, prijs. Tevens kunnen wij u weer div. soorten betontegels leve ren, o.a. grintgewassen in de rode kleur, zeer mooi. Fa. Barhorst, terr. Mari- colweg 2a, Den Burg, tel. (02220) 2684 en 3055 Wij gaan trouwen op donderdag 3 okb st 1974 om 13.30 uur in het stadhuis van sterdam Ronnie en Kocky Receptie van 15.00 tot 16.30 uur an rest rant Dirck Dircks, Bilderdijkstraat 10 106, Amsterdam. 8- 56

Texelsche Courant | 1974 | | pagina 2