JV~\ U bent van harte welkom Hee, neem een boek mee! Kostuumaanbieding TECHNISCHE UNIE B.V. MONSTER VREESWIJK B.V. Harryvan fa. j. nauta DE TEXELSE KINDERBOEKHANDEL Uitnodiging voor een bezoek aan de bazar Een moderne kleurenhuwelijks- reportage Kees de Waai Horecabedrijf WEEKENDRECLAME, Prima kwaliteit! ƒ6,20 ƒ5,20 ƒ5,98 ƒ1,20 ƒ1,90 WEVERSTRAAT Technische Unie: Sanitair, huishoudelijke toestellen, elektrotechniek, licht- en installatiesystemen, centrale verwarming, keukens, beeld en geluid, gasverwarmingstoestellen. Monster Vreeswijk B.V.: Materialen voor de bouw en de industrie: bouwbeslag, ijzerwaren, bevestigingsmateriaal, chemische artikelen en gereedschap. Om u deskundig te adviseren bij de aanschaffing van elektro technische artikelen, sanitair, huishoudelijke toestellen, licht- en installatiesystemen, centrale verwarming, keukens, beeld en geluid. Een gedeelte van het leverings programma, dat meer dan 50.000 artikelen omvat, hebben wij op overzichtelijke wijze tentoongesteld. Onder hetzelfde dak zal eveneens gehuisvest zijn een vestiging van Monster Vreeswijk B.V., een meer dan 70 jaar bestaande gróothandel op het gebied van materiaal voor de bouw en de industrie. Deze onderneming heeft een uitgebreid leverings programma van circa 14.000 artikelen, waaronder bouwbeslag en ijzerwaren, bevestigings materialen, chemische artikelen en gereedschap. l/L Ai h Het is weer kinderboeken(feest)week van a.s. zaterdag 19 oktober t/m woensdag 30 oktober. 11 dagen lang 'kinderboekenfeest, thuis, op straat, op school, in de krant, voor de radio en op de buis, maar bovenal in uw Texelse Boekhandel met z'n ongeëvenaarde kollöktie kinder- en jeugdboeken. Er zijn weer vele bekroonde boeken, o.a. De Gouden GriffelKruistocht in Spijkerbroek, Thea Beekman, ƒ18,90 Het wereldje van Beer Ligthart, Jaap ter Haar, 9,90 De Gouden Penseel HET BOEKENWEEKGESCHENK (gratis bij aankoop van ƒ8,50 aan kinderboeken) Een fleurige uitgave met een spannend verhaal, dat je zelf kunt afmaken. Met kndpplaten en leuke dekors om van het verhaal een toneelstuk te maken. Je kunt je fantasie 'hier met volle teugen op loslaten. Een iweikelijk erg leuk boekje met vele mogelijkheden. En natuurlijkje helemaal uitleven in de geweldige keuze aan kinderboeken, deze week extra aandacht volop waard. Voor de kleinste kleuters tot de grootste grote kinderen. Voor de jongste jeugd tot de oudste jeugdigen. Kinder- en jeugdboeken, onmisbaar bij een goede vorming en ontwikkeling. De gratis bij ons af te halen kinderboekengids „De Boekenmolen" geeft daar een uitstekende indruk van. trefpunt voor informatie en ontspanning Koning Wikkepokluk, de merkwaardige zoek een rijk, een prachtig prenteniboëk door Win Hofman 9,90 van de Ned. Herv. Kerk te Den Burg in Eben Haëzer, ten bate van het te stichten Gemeen schapscentrum, te houden op donderdag 24 (opening 14.30 uur) en vrijdag, 25 oktober 1974. Enorme hoeveelheid goe deren en divere leuke attracties. U komt toch ook een kijkje nemen? die U zelf samenstelt. Die is er in iedere prijs. Voor inlichtingen tel. 3660 Binnenburg 12. Ook voor kinderfoto's aan 'huis over heel Texel. Gevraagd in huur of pacht Brieven, die vertrouwe lijk worden behandeld, onder nummer 816 aan bureau van dit blad. antiekhandel ha"s van der klift heeft in het schoolstraatje in ooster end een restant antiek en curiosa, waar flinke korting op wordt gegeuen Oudeschild, telefoon 2732. zolang de voorraad strékt. 500 gram magere runderlappen 500 gram riblappen 500 gram hamlappen Voor de boterham 200 gram Saksische smeerleverworst 150 gram paarderookvlees Wij gaan van 28 oktober t/m 6 november met vakantie. Speciale prijzen voor kostuums uit de vorige kollekties Maten van 46 t/m 51 Prijzen vanaf 50, In Alkmaar staande Technische Unie en Monster Vreeswijk (<$fe) voor u klaar fpfjjs«--y Alkmaar, Kitmanstraat 13, Industrieterrein Overdie Tel. 072-18715. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.00-12.30 en 13.00-16.45 uur. Donderdagavond* van 19.00-21.30 uur. Levering via de vakhandel ingaande 1 november a.s. MONSTER VREESWIJK»

Texelsche Courant | 1974 | | pagina 4