I i i Texelse Autocentrale open klaverjasdrive i x dt te Jong Ook voor Uw diepvrieskisf Alleen het allerbeste vers geslachte VLEES voor de allerlaagste prijs één lijn aangepaste apparatuur eigen bedrijfsschooS alle onderdelen in voorraad vaste tarieven m@@rkeus Schildereind 58, Den Burg, Texel, Tel. 02220 2151 EXTRA SERVICE! MIDDENHUIS Z0MERBUNGAL0W ƒ1, WOONHUIS VRIJSTAANDE BUNGALOW VAM0R rijschool T. Jansen KVP, afd. Texel Ford Cortina G.T. „Klaverjasclub De Koog" in „De Toekomst", De Koog a. een chef-fitter b. een fitter c. een hulp-fitter i f. JggjfsS* mmmHm WIJNHANDEL SLIJTERIJ *ou«tk 11 ooarcgjjp Tel. (02223) 341 Donderdags wekelijkse bezorgdag over geheel Texel (zonder extra kosten) Jonge jenever, oude jenever, Vieux 9,95 per liter Bessenjenever, citroenbrandewijn 7,50 p. liter Whisky Ballantines van 17,45 voor 16,50 Whisky Vat 69 van 14,50 voor 13,50 Cognac Bisquit van 19,45 voor 17,95 Advokaat van 6,80 voor 5,95 Echte Sherry van 6,25 voor 4,95 Mateus Rosé van 7,80 voor 7,25 Cöte du Rhone A.C. van 5,75 voor 4,95 Amstel pils per krat van 24 flessen, van 12,50 voor 9,95 Skol, per krat van 24 flessen, van 12,50 voor 9,50 Wilt U s.v.p. Uw eventuele bestelling woensdag opgeven? (U kunt ons tot 's avonds bellen). TE KOOP AANGEBODEN nabij DE COCKSDORP Rustig gelegen tegenover een groot natuurreservaat, goed onderhouden met schuur en ca. 200 m2 grond. Bewoning voor recreatieve doelein den toegestaan. Indeling: grote woon-eetikamer, keuken, douche, toilet, slaapkamer, vaste trap naar zolderverdieping, geheel bevloerd, met mogelijkheid voor meerdere slaapkamers. De gehele (complete) inventaris is bij de koopsom inbegrepen. Direct te aanvaarden. Koopsom ƒ59.000, DE KOOG Fraai en beschut gelegen in het park „Vredelust" in een rustige om geving, goed onderhouden met ca. 466 m2 grond (erfpacht). Vaste jaarlijkse erfpachtscanon Indeling: grote woon-eetkamer an nex moderne, compleet geïnstal leerde keukenhoek, drie slaapka mers, douche'toilet met vaste was tafel, bergruimte. Volledig ingericht voor zes personen De gehele inboedel is bij de 'koop som inbegrepen. Gunstige zonligging. Direct te aanvaarden. Koopsom ƒ65.000, 'T HORNTJE Rustig gelegen, direkt nabij de Waddenzee, vrijstaand met ca. 248 m2 grond (erfpacht) en een houten garage. Voorzien van een oliestook c.v.-in- stallatie. Goede staat van onderhoud. Indeling: zonnige woon-eetkamer, entree'gang, tweede kamer (eet kamer), ruime keuken, grote bij keuken met aan- en afvoer voor de wasmachine, toilet, douche. Boven: twee ruime slaapkamers, waarvan één voorzien is van een vaste wastafel, ingebouwde kast- ruimte. Overname stoffering mogelijk In overleg te aanvaarden. Jaarlijkse erfpachtscanon ƒ248, Koopsom ƒ67.500, DE KOOG Direct nabij de duinen en het strand gelegen, ten zuiden van De Koog, een zeer goed onderhouden voorzien van een oliestoök c.v.- installatie, een aangebouwde gara ge en met ca. 531 m2 tuin. Zonnige en rustige ligging, tegen over een groot plantsoen. Bouwjaar 1972. Indeling: entree, gang, grote woon- eetkamer met open haard, moderne, compleet geïnstalleerde aanbouw- keuken, drie slaapkamers met kas ten, geheel betegelde badkamer met ligbad, toilet en vaste wastafel, apart toilet. Garage binnendoor bereikbaar. De nieuwe stoffering en de gehele fraaie inboedel zijn bij de koopsom inbegrepen. Direct te aanvaarden. Bewoning voor recreatieve doel einden toegestaan. Koopsom ƒ165.000, Hoge hypotheken beschikbaar. Onze woninggids wordt U op aanvraag toegezonden. P. C. BRANDSEN, Makelaar en Taxateur te Den Burg. Schilderweg B 46 - Postbus 87, telefoon (02220) 3025 en 3429. voor een goede opleiding. Theorie op Texel. Per vol uur slechts ƒ15, Weteringstraat 3, telefoon (02230) 15749 De jaarvergadering wordt gehouden op woensdag 6 november in ,,De Zwaan" om 20 00 uur Op de agenda o.a. Bestuursverkiezing en de visie van wethouder Jook Nauta op het gemeentelijk beleid. Te koop R. Rozeboom, Ada v. Hollandstr. 15, Den Burg, tel. 3648 organiseert op elke vrijdagavond een voor leden en niet-leden, BONTMANTELS Bontmantels - Bontmantels Dringend advies aan alle dames van Nederland: Kijkt eerst bij de meest gesorteerde, grootste en goedkoopste bontzaak v. Nederland de etalages, waarin een collectie bont mantels en bonthoeden tegen werkelijk lage, be taalbare prijzen. Het be spaart U veel geld! Waar- borggarantie. Credietser- vice mogelijk. Dit kan alléén: De Bontkoning, Voorstreek 71 (één en ze ventig), Leeuwarden-C., tel. 05100 -20 7 13. Bij koop reisgeld terug v. 2 personen (ook benzine auto), dus gratis reizen! Geopend maandagmiddag en iedere dag van 9 tot 18 uur. Het Gasbedrijf B.V. v/h Fa. W. de Liefde vraagt voor haar in oprichting zijnde gasbedrijf te Texel Voor de eerste functie is ruime gas- techhmsche kennis en ervaring gewenst en tevens goede leidinggevende en con tactuele eigenschappen. Diploma eisen: tenminste GAWALO- bedrijfsgasfitter of gelijkwaardige op- ding. Voor de tweede functie is gastechnische ervaring gewenst. Diploma eisen: aspirant bedrijfsfitter of gelijkwaarige opleiding. Voor het verkrijgen van woonruimte zal zonodig medewerking worden ver leend. Salaris nader overeen te komen, afhan kelijk van opleiding en ervaring. Sollicitaties te richten aan de directie van de B.V. v/h Fa. W. de Liefde, Stationsweg 1 te Culemborg. •fc Het vlees wordt afgeleverd in zakjes van een half en een heel kilo en voorzien van artikel- naam. ■fr Bij afname van min. 40 kg (gesorteerd) gratis thuisbezorgd. -fc Naar keuze vers of ingevroren aflevering. Wilt U meer weten, wèt voor vlees, wat het kost en wanneer het bezorgd wordt? Bel onze telefonistes of vraag een volledige prijslijst aan Heeft U een diepvrieskist Bel Industrieterrein .Lagedijk', Schagen, tel. 02240-6141 Dat de VW- en AUDI NSU-fabrieken nauw samenwerken is u bekend. Ze blijven elk hun eigen modellen produceren, maar slaan voor het overige de handen in één. Daardoor kunnen ze efficiënter werken, wat noodzakelijk is om kostenstijgingen tegen te gaan. En daardoor kunnen ze in eensgezindheid nog sneller en grondiger allerlei problemen oplossen. Ook u wilt immers steeds veiliger auto's, zuiniger auto's, "schonere" auto's? Maar de grootste voordelen liggen voor u in de uitbreiding en reorganisatie van het Nederlandse dealernet. Daardoor kunnen wij ons nu aan u voorstellen als VW-dealer én als AUDI NSU-dealer. I m omdat je samen méér biedt Gelooft u ook niet dat het voor u, automobilist, het gunstigst is als produktie, import, verkoop en service op één lijn liggen? Eén hechte, grote organisatie vormen? Daardoor kunnen wij u voordelen bieden, die anders niet meer dan schone wensen zouden blijven. Zo zijn wij agent van een eigen verzekerings maatschappij. Die bespaart u niet alleen premie, maar ook veel tijd en ergernis bij schadegevallen. En wij kunnen u laten profiteren van het Ruildelen-systeem. Dit kan u bij ver vanging van bepaalde onderdelen tot 50% prijsreductie opleveren. AUDI NSU en VW vervaardigen in eigen fabrieken de gereed schappen en apparatuur, die voor 100% op het onderhoud van hun wagens zijn afgestemd. De importeur voert deze mèt de auto's in en zorgt dat wij er - als erkende dealer - de beschikking over krijgen. Daardoor vindt u bij ons bijvoorbeeld speciale elektronische controle- apparatuur. Deze registreert feilloos de conditie van uw wagen. En sig naleert minimale afwijkingen zelfs nog vóór u ze merkt. Onze technische medewerkers leren, op een tot de organisatie behorende bedrijfsschool, alle auto's tot diep in hun motorhart kennen. Ze krijgen er ook regelmatig trainin gen in een zo doelmatig mogelijk gebruik van het eigen gereedschap en de eigen apparatuur. Dat geeft u de grootst mogelijke zekerheid dat uw wagen een professionele behandeling krijgt en u de laagst mogelijke rekeningen. Een ander voordeel van die „ene lijn" vindt u in ons magazijn. Daar liggen vrijwel alle onderdelen van uw auto voor het grijpen. Als er bij een reparatie dus iets ver vangen moet worden, kan dat meteen. Het zal u duidelijk zijn waaraan het te danken is dat de tarieven voor onderhoud en reparatie binnen de organisatie op een betrekkelijk laag peil konden worden vastgesteld. Het is niet alleen de efficiënte organisatie die het ons mogelijk maakt de tarieven in de hand te houden. Ook de auto's zelf helpen daaraan in niet geringe mate mee. Want èn VW èn AUDI NSU constru eren hun wagens zó, dat onze monteursoveral makkelijk bij kunnen. Die auto's zijn dus bewust op een tijdbesparend onderhoud gebouwd. Dat scheelt u geld. Wij kunnen u nu van twee bekende, vertrouwde en vooruit strevende merken het meer dan boeiende aanbod voor 1975 laten zien. Wij hebben het degelijke VW- assortiment, bestaande uit: 8 typen Kevers -10 typen Golf, de Compact-VW - 24 typen Passat, waaronder de nóg grotere Variant - 7 typen Scirocco, de 2+2 coupé - 4 typen K70 - en de eindeloze reeks bedrijfswagens en busjes. Of u kiest uit de exclusieve AUDI-lijn één van de 4 AUDI 100-uitvoeringen of de AUDI 100 Coupé S of een van de 8 AUDI 80-uitvoeringen of de gloednieuwe AUDI 50 die er in 2 ver schillende uitvoeringen is. En die binnenkort leverbaar wordt. Kom kijken op onze feestelijke show. Over een paar dagen hoort en leest u hier meer over.

Texelsche Courant | 1974 | | pagina 3