Sinterklaaskado's voor elke beurs «DE AUTOSHOP» E"ETf2LVK£ sfAM 't Korfje - Keldershor O Een blits - flits - kado-ideê? Daar zijn we weer. De winterschilders. Met f20,- premie per man per dag. We staan weer helemaal klaar. Visman's eethuisje is geopend van woensdag t/m zondag Verenigde Schilders „Loodsmansduin" 0 - 5 gulden 5 10 gulden 10 - 20 gulden 20 - 30 gulden 30 - 40 gulden 40 - 50 gulden en nog vele andere artikelen boven ƒ50,—, zoals: Autoradio met luidspreker en inzinkbare antenne v.a. ƒ112,50 Geheel verstelbare hoofdsteun 20, Smiths elektrische achterruitverwarming van ƒ34,80 voor ƒ24,80 Onderhoudsset 25,—, hierbij pechtas kado Grote sortering autovachten, met en zonder kap Garage Rey, Waalderstraat 15, Den Burg, tel. (02220) 2345 beter Isoleren Is minder stoken en het warmer hebben Graaf's verf- en behangcentrum ELEKTRONENFLITSERS b.v. 7. iangeveld de rooij Den Burg, (02220) 2138 De Koog, (02228) 486 Den Hoorn, (02226) 389 't Is goed gezellig en betaalbaar kantine-restaurant Den Hoorn Weekendmenu soep konijn in wildsaus aardappelpuree vruchtenkompóte in 0* preml* g#ldt voor werkzaamheden die minstens 3 mandaoen duron. Wij regelen graag de aanvraag voor u. Vi®rr-==fv Frensh coffee per persoon 14,25 uitsluitend per 2 personen Graag vooraf even bellen: (02226) 360 Geopend: vrijdagavond, zaterdagavond zondag vanaf 11.00 uur. autospons gevarendriehoek auto-brandblusser stuurhoes jerrycan met schenktuit brillehouder anti-verblindingskapje autoverbanddoos pechlamp diverse sleutelhangers camping-waterreservoir kaartleeslamp reservelampendoos pechtas verbandétui werkhandschoenen mascottes landkaartenmap anti-condensdoekje sleepkabel radio-ontstoorset zaklantaarn veiligheidsstickers bandenspanningsklokje raamwisser pechlamp reservelampset autozeem versnellingsknop tankdop met slot sleutelétui schoonmaakpakket stuurhoes (leer) vliegenspons auto-wasborstel kompas autowas panoramaspiegel sportspiegel autowashandschoenen grote zaklantaarn zitkussen parkeerschijfhouder incl. batterijen hoofdsteun kilometer-boys uitlaatsierstuk achtermistlamp (rood) temperatuurmeter rijbewijs-étui schaarcrick asbakje sigarettenhouder (leer) sigarenaansteker memoclip looplampje set ringsleutels fotohouder stuurwielknop zijspiegel trekhaakdop schakelpaneel antenne anti-verblindingsstrip set steeksleutels zwiepantenne (lang) plaidbinder anti-condensruit parkeerwekker e-up spiegel sleutelétui (leer) luidspreker enwisser-drukker handlamp lichtwekker (Hella) kentekenplaatranden ralleystrips sleepkabel (dik) brillehouder fotolijstje (leer) zwaailicht T'topapierentasje verbandétui zeemlap schroevedraaierset sleepkabel (staal) tunnelbakje landkaarten waterpomptang uitlaatsierstuk onderhoudsmiddelen autowas etc. autohandschoenen startkabelset wisser-intervalset achterraamventilator vetspuiten handschijnwerper achterruitjalouzie elektr. achterruitverwarming hoofdsteun veiligheidsgordels mistachterlicht (rood) dubbeltonige hoorn mist-achterlichtset autoplaid kindergordel dubbeltonige hoorn alarmlichtinstallatie verstraler (tegen voorri voetbandenpomp muziekcassettehouder auto-kinderzitje (opblaasbaar) auto-kinderzitje (stoelmodel) passeerhoorn luchthoorn Blaupunkt cassette-recorder Bosch fanfarehoorn hand-zoeklicht accu-gelijkrichter schapevachten set mistlampen (Hella) akku-gelijkrichter (stropers)lamp tunnelconsoles met luidspreker hydraulische autocrick bekledingshoezen (geruit) set bermlampen set verstralers ISOLERENDE BEGLAZING Tot 1 januari '75 mat 33Vs°/e subsidie De moderne manier van flitsen Na de aanschaf geen kosten van lampjes meer geschikt voor kleur en zwart-wit. Automatisch achte elkaar door flitsen. Het richtgetal bepaalt de licht sterkte van de flitser. POPULAR 303 S richtgetal 18; een batterijflitser van goede kwaliteit, tegen een aantrekkelijke prijs 72, POPULAR 606 richtgetal 24, prima batterij flitser met hoge lichtopbrengst. Toch maar 99, SOLIGOR MK 8 richtgetal 20, batterij flitser van Soligor voor 85, BRAUN MODEL 16 het nieuwste model van dit beroemde merk. Met N.C. accu, dus steeds weer oplaadbaar. Functionele vormgeving 146, Gangbaar zijn ook de zg. COMPUTERFLITSERS. Deze werken met een variabele lichthoeveelheid. Binnen zeker grenzen betekent dit, dat U kunt flitsen met steeds dezelfde lens opening op Uw camera. Gemakkelijker bestaat niet. POPULAR C 500, automatic 169 POPULAR C 40 160 LOEWE OPTA een topmodel in deze categorie met grote lichtopbrengst en oplaadbare accu 220, Vraag blitse flitsinformatie bij Uw foto-kado-winkel in d( Parkstraat

Texelsche Courant | 1974 | | pagina 8