AGENDA Goed spel „Duinkanters" in thriller Pimmetje Afscheid van juf Frederiks VERVOLG VAN PAG. 1 Houtrijke woningen SPORTPROGRAMMA Diensten artsen enz. tijdens kerstdagen en a.s. weekend R.K. Kerkdiensten Vrijwilligers voor voltooiing speelterrein Protestantse kerkdiensten DE KOOG In een afgelopen oord en onder slechte weersomstandigheden krijgt een bus met passagiers pech. De mensen zoeken een toevlucht in een schijnbaar verlaten kasteel. De nacht die ze er doorbrengen wordt een beproe ving. Merkwaardige figuren dienen zich aan, er wordt gif in de koffie gedaan, er klinken geheimzinnige geluiden en er worden maar liefst twee mensen ver moord Aan spanning ontbrak het dus niet in het toneelstuk „Pimmetje" dat de Koger toneelvereniging De Duin kanters zaterdagavond in De Buterig- gel voor het voetlicht bracht. Heel erg te kwaad kregen de toeschouwers het niet, want het was duidelijk een komi sche thriller waarbij alles er wat te dik oplag om nog werkelijk bloedstollend te zijn. Het Qijk!t erop dat de Texelse toneel verenigingen de afspraak hebben ge maakt dit seizoen zoveel mogelijk ko mische thrillers te brengen; dit was de derde in de rij. Eenvoudig is dit genre niet. Om het mengsel van horror en lol op aanvaardbare wijze te brengen is een heel bepaalde instëlling van de spelers nodig. Uit hun acteertrant dient een ze kere onverschilligheid naar voren te ko men. Ook in de meest lugubere gedeel ten moeten ze er blijk van geven zich van het drakerige en overdreven karak ter bewust te zijn. Al te gauw is een amateurtonelist geneigd zich de rol sterk in te leven en veel te serieus te ne men. Met het gevolg dat de gein die de spanning lardeert, niet zo tot zijn recht komt. De leden van De Duinkanters hebben heter zaterdagavond echter beslist goed afgebracht, al liepen de prestaties uit een. Het stuk was beter geschreven dan de komische thrillers die we dit seizoen eerder hebben gezien. Vooral het derde bedrijf was erg onderhoudend. Het pu bliek volgde 't verloop daarvan met in gehouden adem en was getuige van een redelijk originele ontknoping. Het kasteel blijkt door de aan lager wal geraakte eigenaresse te worden ge bruikt als valsemunterij. Meedogenloos treedt ze op als de merendeels nogal zie lige mensen die zij bij haar praktijken heeft betrokken haar voor de voeten lo pen. Aan het slot blijkt dat de pech met de auto op een list van de recherche be rust. Hoofdfiguur Pimmetje heeft het bedacht om een eind aan de praktijken in hetkasteel te maken en de schuldigen te grijpen. Glansrol Het beste spel werd zaterdagavond geleverd door de 'heer Hans Bakker als de bejaarde en zeer verstrooide medicus in ruste Dr. Roosje. Bakker had zich zo met dit type vereenzelvigd dat hij on herkenbaar was. De mimiek, het stemge luid en de konsekwent uitgevoerde stramme bewegingen het was alle maal even briljant. De heer A. Schoo als de geestelijk minderwaardige valse munter Ben deed overigens niet voor hem onder al gold het hier een creatie van totaal andere aard. Op een akelig echte wijze gaf Schoo gestalte aan de aan drank verslaafde, opgejaagde mis dadiger die tenslotte in razende woede wraak wil nemen op de gravin. Als buschauffeuse Greetje zagen we mevrouw S. Kamp. Ze acteerde vlot en levendig en was helemaal de jofele meid die men zich achter het stuur van zo'n bus kan voorstellen. Ook mej. Karin Didden, voor het eerst op de Texelse planken, stelde niet teleur. Hetzelfde geldt voor mej. M. Eelman als juffrouw De Wit later mooie Molly secreta resse van de misdadige gravin. DE COCKSDORP Op hartelijke wijze is vrijdagavond afscheid genomen van mevrouw T. Minderop-Frederiks als hoofdleidster van de kleuterschool De Wadlopertjes te De Cocksdorp. Tij dens een buitengewone ouderavond in de school werd de erkentelijkheid voor de wijze waarop juffrouw Frederiks haar taak vervulde onder meer naar voren gebracht door de heer Moonen en mevrouw Kikkert-Neuteboom die in dichtvorm de geschiedenis van de afge lopen 12 Mi jaar memoreerden. De leid ster begon destijds met 15 kleuters. Me de door het instellen van een busdienst waardoor in heel Eierland de kinderen konden worden opgehaald, waren in het éne lokaal tenslotte 36 kleuters samen geperst en was de bouw van een nieuwe 2-klassige school noodzakelijk. Namens de onderwijskrachten van de openbare lagere school maakte mevrouw Dijkhoorn gewag van de goede samen werking tussen de twee scholen. Wan neer zich met een leerling op de „grote" school problemen voordeden, kon men voor nadere informatie altijd bij juf Frederiks terecht. Ook mevrouw R. de Ridder, voorzitster van de oudercom missie toonde zich dankbaar. De heer J. Koolhof, voorzitter van De Wadlopertjes: „Uw inzet was 100°/o. De school was voor u alles". Hij wees op het grote belang van goed kleuteronder wijs. Het is de basis waarop verder moet kunnen worden voortgebouwd. Als ge schenk overhandigde Koolhof een door Jan de Waal gemaakte foto van De Cocksdorp. Mevrouw Stevens, de nieu we hoofdleidster beloofde alles wat juf frouw Frederiks had opgebouwd te zul len voortzetten. De scheidende leidster zei daar wel vertrouwen dn te hebben. „Als ik had gedacht het niet aan jou te kunnen overlaten, weet ik niet of ik wel was weggegaan!" De heer H. van Splunter had de rol van Pimmetje voor zijn rekening geno men. Hij presenteerde zich als de lol broek in het gezelschap, maar ontpopte zich later als de politiespeurder. Van Splunter acteerde erg enthousiast, voortdurend met veel gebaar en stem verheffing. Hetwas haast te dol, maar in dit stuk nog net aanvaardbaar. Bijzonder goed deed de heer Klaas Bonne het als de valse, zich van geen kwaad bewust zijnde huisbewaarder. Zijn optreden was levensecht en de ont goocheling die zich van hem meester maakt, als hem duidelijk wordt welke kwade zaak hij heeft gediend, was ont roerend en eigenlijk te mooi voor een half-seneus toneelstuk als Pimmetje Mevrouw D. Bakker was qua type zeker geschikt als gravin. Het aristocratische karakter kwam er goed uit, maar het misdadig-sluwe had nog wat beter tot uitdrukking kunnen komen door meer genuanceerd spel. Mevrouw Jenny Eel man tenslotte speelde leuk als Annabel, een meisje dat rich halverwege het stuk aandient als amateurspeurster die op zoek naar haar (vermoorde) vriendin de onderaardse gangen ontdekt. De regie berustte bij de heer J. Slik ker. Ad Blok van der Vlden was gri meur en mevrouw B. Bruin moest als souffleuse enkele malen reddend optre den omdat de rolkennis het liet afwe ten. AANRIJDING OP PONTWEG Toen de 19-jarige G.K. uit Den Hoorn zondagmiddag om 'kwart voor één met zijn Oitroën 2cv vanaf de Keesomlaan de Pontweg wilde oversteken, verzuim de hij voorrang te geven aan een uit de richting De Koog komende Fiat 850, be stuurd door H. Stevens (23) uit De Cocksdorp. Na de botsing bleef de eend op zijn kant liggen. Beide wagens liepen plaatschade op. Niemand werd gewond. BRANDWEER RUKTE UIT Zondagavond deden zich geheimzin nige verschijnselen voor in het rookka naal van de open haard van de familie W, M. Swellengrebel aan de Fonteins- weg nabij Het Torenhuis. Er klonk ge rommel en toen de heer Swellengrebel naar buiten ging kwam uit de schoor steen een vonkenregen tevoorschijn. De brandweer was snel ter plaatse maar hoefde geen water te geven. De ver schijnselen waren vanzelf opgehouden. Mogelijk is er een kleine schoorsteen brand geweest. AUTO UIT VERKEER GENOMEN In de nacht van zaterdag op zondag hield de politie een in zeer aftandse toe stand verkerende Fiat aan in Oude- schild. De wagen, eigendom van de Am sterdammer K., was er zo slecht aan toe dat het chassis vrijwel was weggerot. De 'auto werd uit het verkeer genomen. GEZONDIGD TEGEN SLUITINGSUUR Meerdere café's hebben vorige week en in het afgelopen weekend de veror dening op het sluitingsuur overtreden. Proces verbaal werd opgemaakt tegen exploitanten in Den Burg, Den Hoorn en De Koog. KERSTDRUKTE LIJKT MINDER GROOT De toeristendrukte voor kerstmis is tot dusver niet overdonderend. Bij TESO werd vrijdag en zaterdag gedu rende een aantal uren met twee boten gevaren maar het zag er bepaald niet naar uit dat records van vorige jaren gebroken zouden worden. Het kwam een paar keer voor dat wat wagens ble ven staan; verder was van wachttijden nauwelijks sprake. Het is mogelijk dat de stroom vandaag beter op gang komt. VVV-directeur J. \V. Dekker sluit niet uit dat velen hun vakantie vlak voor kerstmis of wellicht daarna beginnen. Op dit moment bestaat voor de hotel arrangementen nog niet zoveel animo. Voor de bungalows ligt het gunstiger, maar hier zit men met het blijkbaar mo dieuze verschijnsel van grote groepen jongelui die een huisje willen huren. Omdat daarmee in hetverleden niet al tijd gunstige ervaringen zijn opgedaan, zijn de exploitanten niet erg gretig. CAMERA UIT AUTO GESTOLEN OOSTEREND In de nacht van za terdag op zondag werd uit de aan de Bijenkorf weg geparkeerde auto van de heer A. van der Vis een camera (Olym pic pen, half kleinbeeld) met tas gestolen. De tochtraampjes van de wagen waren opengebroken. JEUGD VERRICHTTE VERNIELINGEN AAN IN WONING Tussen 9.45 en 11.15 uur drongen on bekenden binnen in de woningen van de heer R. van der Heide, Wilhelminalaan 32a te Den Burg. Ze spoten met een tuinslang de hal en slaapkamer nat, ver nielden een koffiezetapparaat van ƒ200,- leegden een koekjestrommel, rommel den in kasten, strooiden vitaminetablet ten door de huiskamer en sloegen vijf ramen stuk van het sdhuurtje. Het ge beurde toen de bewoners naar de kerk waren. De onbekenden (waarschijnlijk jeugd) drongen binnen via een raampje De politie heeft de zaak in onderzoek. MANNENKOOR IN KERKDIENST Het Texels mannenkoor verleent op eerste kerstdag medewerking aan een kerkdienst in de Hervormde kerk in Oudeschild. De dienst begint om 11 uur 's morgens. Voorganger is ds. De Gier. „als visnetjes aan de mast hangen" zou den moeten worden vervangen. De vrouwen zagen het al helemaal zit ten en discussieerden druk over de hoog te van de vensterbanken en de manier waarop de gordijnen zouden kunnen worden opgehangen. Een ludiek voorstel van een der aan wezigen: „Laten we vensterbanken aan de buitenkant maken, dan kunnen we de bloemetjes buiten zetten". Maar zover is 'het nog niet. Het riet er naar uit dat nog heel wat gepraat moet worden, vooral over de financiële regeling. Een toezegging van de ge meente zou echter al een goede stap in de richting zijn. Het feit dat destijds 20 van de 100 houtrijke woningen zijn verkocht aan de huurders, levert nu wel problemen op. Als van twee huizen onder een kap er slechts één wordt voorzien van een nieuwe pui levert dat niet zo'n fraai beeld op Tenzij de eigenaars ook voelen voor renovatie en dezelfde voorzienin gen laten aanbrengen. Ze kunnen door met de woningbouwvereniging samen te werken wellicht meeprofiteren van de massale aanpak en daardoor veel voor deliger uit zijn dan dat zij later op ei gen houtje nog eens tot verbetering overgaan (vroeg of laat moet het toch!) De uitgaaf van ƒ14.000,— kan makke lijk worden gefinancierd (de huizen met hun grote oppervlakte grond vormen een zeer royaal onderpand voor een hy potheek; bovendien bieden banken spe ciale financieringen voor woningverbe tering) Verder betekent het aanbren gen van de nieuwe puien die helemaal geen onderhoud vragen het uitsparen van veel kosten en uiteindelijk is zo'n gerenoveerde woning bij verkoop veel meer waard. De particuliere eige naars die er voor voelen, kunnen alvast contact opnemen met het bestuur van de vereniging. SPORT EN SPEL in het afgelopen weekend Woensdag 25 december In de Zwalkersburcht wordt een exposi tie van tekeningen gehouden van 14.00 - 18.00 uur. Donderdag 26 december In de Zwalkersburcht worden tekenin gen geëxposeerd van 14.00 - 18.00 uur; tevens dianvertoning. Vrijdag 27 december Jan P. Strijbos houdt in De Kaaps-nol een lezing met film over de vogels in onze duinpiassen; 20.00 uur. Klaverjasclub De Zwaan houdt een ou- dejaarsdrive in de gelijknamige zaal; ook niet-leden mogen meedoen. Zaterdag 28 december De Werkwinkel haalt oud papier, lom pen en non ferro-metalen op in de Kogerstraat. Jan P. Strijbos houdt zijn lering met film in de N.H. kerk te De Waal; 20.00 uur. De oudejaarsbosloop van de sportraad start om 14.30 uur bij „Dennenoord". Vooraanmelding bij C. de Grave, Grensweg 3 of H. Witte, Weverstraat 38. Inschrijfgeld ƒ2,50. Groepen re- duktie. „En Passant" houdt in De Zwaan een open schaa.ktournooi. Deelname van af 14 jaar. Aanvang 14.00 uur. TEXEL-SC SPIRIT 2—3 Na een meer spannende dan fraaie wedstrijd verloor Texel met 32 van Spirit Al na vijf minuten kwam Spirit op 10. Uit een hoge voorzet na een vrije trap kopte de geheel vrij staande aanvoerder Ligthart, over Vaars in de uiterste hoek. Daarna nam Texel het spel in handen en met fraaie aanvallen over de vleugels kwam het Spirit-doel steeds meer in gevaar. Na ongeveer een kwartier kreeg Klaas Dirk Koorn een lange bal van Jan de Lugt, hij passeer de twee Spirit-spelers gaf goed af aan Jan van Bennekom en deze schoot de bal hard in: 11. Met nog vijf minuten te spelen voor de rust gaf Bep Vonk een lange bal over rechts Wim Koorn speel de zich vrij en uit zijn fraaie voorzet schoot Guus Zegel hard in, zodat de rust in ging met een 21 voorsprong voor Texel. Na de rust, met de harde wind mee, nam Texel het spel geheel in han den. Er volgden goede aanvallen maar doelpunten bleven uit. Na ongeveer twintig minuten spelen verflauwden de aanvallen van Texel en kwam Spirit wat meer in het offensief. Er ontstonden een paar hachelijke momenten voor het Texel-doel, vooral omdat de middenvel der 't lieten afweten. Uit een vrije trap gaf de Spirit rechtsbuiten een bal voor doel en de geheel vrij staande linksbui ten schoot keihard in. Een paar minuten later bleef de Texel achterhoede staan, de spits kwam alleen voor doel; Vaars liep nog uit, maar via zijn handen kwam de bal weer voor de voeten van dezelfde speler, die de stand op 23 bracht. Er was nog een kwartier te spelen en heel Texel ging in de aanval. Er ontstonden vele hachelijke momenten voor het Spi rit-doel maar de keeper groeide naar een grootse vorm en pareerde alles. Guus Zegel schoot in de laatste seconde van de wedstrijd nog eenmaal keihard op het doel, maar weer was het de keeper, die redde. Willem Peter van der Vis kwam nog voor Jan van Bennekom in het veld maar de tijd was te kort om er wat van te maken. De beste man was dit keer Henk Groen. JUDO De lessen van de judoclub Oosterend beginnen weer op 5 januari. ZATERDAG 28 DECEMBER 1974: Pupillen: Afdeling A: Oosterend a-Texel a, 14.00 uur ZDH a-Cocksdorp a, 14.00 uur Texel b-De Koog a, 14.30 uur Afdeling B: Oosterend c-Tex Boys d, 14.00 uur Texel e-Cocksdorp b, 13.30 uur ZONDAG 29 DECEMBER 1974: 4de klase B KNVB: Zeem ach t-Texel, 14.30 uur MEDEDELINGEN S.V. Texel. Op de laatste zondag van het jaar, moet het eerste naar koploper Zeemacht. Zeemacht heeft een zeer goede voor hoede, de meeste doelpunten vóór, van alle verenigingen in onze afdeling en een sterke achterhoede. Onze achter hoede en het middenveld zal het dan ook moeten maken. Met een volledige inzet van onze jongens, kon 't toch wel eens een goed jaareinde worden. Voor eventuele vriendschappelijke- en pupillenwedstrijden zie in het kastje. Allen wensen we prettige kerstdagen. t.C. Toto S.V. Texel De toto wordt deze week dinsdag op gehaald en kan tot donderdag bezorgd worden bij J. Kramer, Beatrixlaan 58. Z.D.H.-nieuws De junioren speelden zondag in Den Hoorn tegen 2 elftallen van IVV uit Landsmeer. Junioren C verloor met 50 en junioren A speelden met 11 gelijk. Het le en 2e gingen naar Oosterend 1 en 2 en verloren de vriendschappelijke wedstrijden resp. met 21 en 10. Toto en lotto. De toto en lotto worden opgehaald op dinsdag 24 december en donderdag 2 januari, in verband met de zondagen. Strandloop. Zaterdagmorgen half elf wederom een strandloop bij P. Vlaming, paal 9, senioren en junioren. Er was za terdag een flinke opkomst. S.V. De Koog Donderdag 2e kerstdag om 11.00 uur speelt een combinatie van De Koog 1 en 2 op eigen terrein ,en vriendschappelijke wedstrijd tegen Texelse Boys 2. We ho pen dat hier vooral de sportiviteit zal zegevieren, 's Middags om 2 uur speelt een gecombineerd damesteam van De Koog thuis tegen het 2e damesteam van Texelse Boys. J.v.B. Uitsluitend voor spoedgevalion van dinsdag 24 december 6.00 uur tot vrijdag 27 december 12.00 uur Dokter BARNARD, Oosterend, telefoon (02223) 234. van vrijdag 27 december 12.00 uur maandag 30 december 8.00 uur Dokter J. B. SEEGERS, Den Burg, tel. (02220) 2039. GROENE KRUIS beide kerstdagen Zr. DE JAGER, Diek 29, Den Hoorn, telefoon (02226) 304. van vrijdagavond 18.00 uur tot maandagmiddag 13.00 uur Zr. HOL, Den Burg, tel. (02220) 3241* DIERENARTSEN Alleen voor spoedgevallen tel. 2527 NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen bellen de heer A. van Heerwaarden, tel. (02220) 2182 (slachtplaats) of 2663 (Wilhelminal. 94), b.g.g. 3541. Nachtmis, 24 december De Koog 21 30 uur Oudeschild 21.30 uur Den Burg 23.15 uur De Cocksdorp 23.15 uur Eerste kerstdag, 25 december Den Burg: 10.45 uur De Koog 9.30 uur Oudesohild: 9.15 uur Den Hoorn: 10.45 uur De Cocksdorp 9.15 uur Oosterend: 10.45 uur Tweede kerstdag, 26 december Den Burg: 10.45 uur De Koog: 9.30 uur Oudesohild: 10.45 uur Den Hoorn: 9.15 uur Oosterend: 9.15 uur De Cocksdorp: 10.45 uur. Weekend 28 en 29 december zondag: 10.45 uur De Koog: zondag 9.30 uur Den Hoorn: zondag 10.45 uur Oudeschild' zondag 9.15 uur De Cocksdorp: zaterdag 19.30 uur Oosterend: zondag 19.00 uur. Mevrouw Rüngs, Ruyslaan 18, De Koog, wil een aktie starten ter voltooi ing van het speelterrein aan de Pamas- siastraat. Zij vraagt daarvoor mensen die vrijdag en zaterdag mee willen hel pen. Het speelterrein is een particulier initiatief met de aanleg waarvan in sep tember werd begonnen. Dinsdag 24 december 1974 GEMEENSCHAPPELIJK Den Burg 23.00 uur Gemeenschappe lijke Kerstnachtdienst in de Herv. keTk. Ds. Douwes (prediking) en ds. De Roest (liturgie), m.m.v. Ghr. Texels Mannenkoor. HERVORMDE GEMEENTEN De Koog 23.00 uur ds. Hoekstra kerstnachtdienst, m.m.v. „Advendo" Eerste Kerstdag, 25 december HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. De Roest, m.m.v. interkerkelijke kerkkoor o.l.v. D. Was9ink 16.00 uur Zondagsschoolkerstfeest De Cooksdorp 10.00 uur Gezins-kerst- dienst. Voorg. E. Loerakker. Mede werking van muziekensemble en trompet. Den Hoorn 11.00 uur ds. Hoekstra m.m.v. Kon. Texels Fanfarecorps/ D.E.K. Coll. „Kerk en Wereld" De Waal 9.30 uur ds. Hoekstra Coll. „Kerk en Wereld" Oosterend 9.30 uur ds. De Gier m.m.v. trompettist. Collecte „Kerk en Wereld". 15.00 uur Kerstfeest van de zondags school Oudeschild 11.00 uur ds. De Gier m.m.v. Texels Mannenkoor. Colecte „Kerk en Wereld". GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10.00 uur ds. Douwes m.m.v, Jeugdzang 16.00 uur Kinderkerstfeest Oosterend 9.45 uur ds. Kruithof 14.00 uur: Kinderkerstfeest 16.00 uur: Kinderkerstfeest GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 en 16.00 uur Dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10.00 uur ds. Kuitse m.m.v. de heer Heertjes en jeugd- zanggroep. Kerkbusje Den Hoorn. 16.00 uur kerstfeestviering zondags school. Tweede Kerstdag, 26 december HERVORMDE GEMEENTEN De Cocksdorp 16.30 uur Kertsfeest- viering met de kinderen van de zondagsscholen. Den Hoorn 15.30 uur kerstfeest van de zondagsschool. De Koog 10.00 uur ds. Kalkman Collecte „Kerk en Wereld" De Waal 17.00 uur kerstfeest van de zondagsschool Oudeschild 15.30 uur Kerstfeest met de zondagsschool. GEREFORMEERDE KERK Oosterend 19.00 uur dienst verzorgd door de jeugd. GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 15.00 uur gezamenlijke kerst feestviering. Zondag 29 december 1974 HERVORMDE GEMEENTEN Den Hoorn 11 00 uur ds. De Roest Den Burg 10.00 uur ds. De Gier De Cocksdorp 10.00 uur ds. Hoekstra Oudej aarscollecte De Koog 10.00 uur dhr. Veldhuis De Waal 9.30 uur ds. De Roest Oosterend 9.30 uur ds. Loerakker Kindernevendienst Maandkollekte kerkvoogdij Oudeschild 11,00 uur ds. Loerakker Maandcollecte kerkvoogdij GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10.00 uur ds. Kruithof 19.00 uur ds. Douiwes. Herdenking van het kerkelijk leven 1974. Oosterend 9 45 uur ds. Douwes 17.00 uur ds. Kruithof GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 en 16.00 uur Dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10.00 uur ds. Kuitse Bevestiging nieuwe kerkeraadsleden JEHOVAH'S GETUIGEN (Bijeenkomsten in Rode Kruis-gebouw Jonkerstraat, toegankelijk voor ieder) Den Burg 18.30 en 19.30 uur. Woensdag, le kerstdag DISCOTHEEK donderdag, 2e kerstdag, de groep „CARDINAL POINT" Vo nd TEXELAARTJES Minimaal (3 regels) ƒ2,25, elke regel meer ƒ0,75. Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te wor den voldaan. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de boek handel) en onder nummer ƒ1,25 meer. Alles inclu sief 4°/o BTW. Wees wijs. Als U gaat op reis. Neem Texels grootste taxi voor een kleine prijs B.v. Texel-Amsterdam vanaf ƒ100,incl. boot. Aris van Boven, Oude schild, tel (02220) 2721. Ook voor uw bagage- en caravanvervoer Elektronische orgels, merk Parma, v.a. ƒ485, Tevens bladmuziek. Mu ziekhandel v. Wijngaar den, Weverstraat 68, tel. (02220) 2695 Voor eieren: Graven straat 20. Altijd vers, al- tijd goedkoop

Texelsche Courant | 1974 | | pagina 2