Een vrede-wens voor ieder mens prettige feestdagen en een gelukkig 1975 wensen U prettige feestdagen en een voorspoedig 1975 Firma Jellema en medewerkers prettige feestdagen en een gelukkig nieuwjaar J'Elleboog Olympic Langeveld de Rooij Texelse Courant Direktie en medewerkers Garage Grisnigt Fa. i. de Wit Zoekt werk jongeman M.A.B.-club Texel Prettige feestdagen Prettige feestdagen Wij wensen 365 dagen woonplezier in 1975 De dam- en schaakclub Oosterend de bejaardenbond De Koog Fam. D. v. Sambeek-Sehrama Texelse Autocentrale wensen u prettige kerstdagen en een voorspoedig 1975 Een zalig kerstmis en een in alle opzichten goed 1975! Nutsspaarbank West-Nederland Café ,,'t Kompas" FA. AGTER wensen U prettige feestdagen en een voorspoedig 1974. 't Strender Salonnetje Bakkerij Ofrein wensen vrienden en cliëntèle een prettige kerst en een voorspoedig 1975 wensen u uBffiniiuuuiianiJiiiiiuiuiuiiiHiiiiiiiiiiinnmiuuiiiiiiuHHnniniHiimniiuiiiiiiiiiiintmuiiiHiiiiiiunnmii Direktie en medewerkers van wensen U f/>mpen- en metalen- adel Cobus Spigt, Eier- telefoon (02225) 207 Voor gebruikte en on- egelde meubelen. J. igedijk, Boogerd 28, (02220) 2777 Volop handappels en idperen. Huisman, De en, tel. 2203 loutworm? Een Kim-X helptVoor meube- orgels, piano's enz. )I-X helpt absoluut af- ■nde. Set: flesje, spuit- fcwastje; 1 ltr, 5 ltr. 10 meer liters. Verkrijg- bij Bakkers IJzer- idel en Bremer doe-het Oosterend lusqvama motorzagen ds vanaf ƒ450,Fa. inhove, Oosterend Vij hebben in voorraad erse afmetingen balk- plankhout, wand- root jes, plaatmateria- deuren, diverse be en siertegels. Billijke zen, b.v. vloerhout p.m.; wandschroot- vanaf ƒ0,90 p.m.; bui- deuren ƒ25,beton- els vanaf ƒ0,47; ge- sen grindtegels vanaf 56. Alles exclusief Fa. Barhorst, Ma- iweg 2a, Den Burg, te- ion (02220) 2684 en 5 rolop verkrijgbaar mpignonmest (zonder niidzaden). Fa. S. P. tel. (02226) 281 e koop aangeb. z.g.a.n. :aravan (7-pers.) Van gemakken voorzien, even onder no. 835 aan eau van dit blad oor gereedschaphan- Aankoop Centrale el Kaarsen met prik keldraad ƒ3,De prijs die zij betalen is onvoorstelbaar. Kerstmis '74. „Amnesty Texel", 20) 3065 e koop damescape en rijbroek, 12 jaar. P. Kooiman, Thijs- an 95, tel. 2448 Weedehands TV's, rtwit en kleuren. Di- prijzen. Electro- e koop trouwjapon mt. lila capuchon. Tel. 3831 koop jeugd-Rolls ce. Bouwjr. '67. Te J. Eelman, Mienter- 21, na 15.00 uur - erhuisd van Schilder- 89 naar Wilsterstraat Kees, Annelies, Evert Suzan Koopman „Als mensen niet voor mensen opko men, draaien de systemen door", emen door" unt U ze er voor een? Adht voor een ak - S.V De Koog üebollen? Bestel ze igtijdig, dan zit U ge ien (02228) 497 - kg. bloem gr. krenten gr. rozijnen ikjes Saroma Iderstraat 17 x>r honden- en kat- •oeders. Aankoop trale Texel koop een oliekachel en een RVS aan- tblad ƒ40,'t Stren- Salonnetje, tel. 02223- b.g.g. 02220 - 2294 lefonisch aangesloten no. (02220) 3398. chieman, Salonwagen letstraat ƒ2,55 ƒ0,79 ƒ0,79 ƒ2,35 I Zelfs een duizend- |poot, die moet leren J lopen zegt tegen I zichzelflaat ik ergens beginnen, „correspondentie"- ssen van gevangenen. Amnesty Texel, 50) 3065 •rloren gouden oor- Gaarne terug bezor- Lieuwstraat 43 it grote blijdschap n wij kennis van de orte van onze doch- Rosalic Martha guerite Krajenbrink- Vervoort Krajenbrink olytushoef, nestraat 11, ecember 1974. lijk adres: ina-ziekenhuis, Den er, kamer 107. >ren 22 december '74 lendrik Alexander ïaam Sander van Ufred Schaatsenberg n Mie Schaatsenberg- Mosk rstraat 1, trend. Caroline heeft een broer tje gekregen, we noemen hem Dennis Silvester Ina en Martin Brouwer Oost O 74, Texel, 19 december 1974. Domve de Boer en S^jke Kingma laten u, ook namens hun ouders, weten, dat zij gaan trouwen D.V. op vrijdag 27 december '74. De huwelijksvoltrekking zal plaatsvinden om 13.45 uur in het gemeentehuis te Koudum. Om 14.30 uur zal Ds. H. J. Douwes hun huwelijk in zegenen in de Geref. Kerk te Koudum. Receptie 's avonds in „De Klink" te Koudum van 20.00 tot 22 00 uur. 't Oost 18, Hindeloopen. Flait 3, Molkwerum. Toekomstig adres: Wilsterstraat, Den Burg, Texel. Hierbij willen wij U hartelijk danken voor de belangstelling en de ge schenken bij ons huwelijk Martin en Renny Witte Wij wensen U een prettige kerst en een ge lukkig 1975. Fa. Troost rijwielhandel F am. S. Timmer, Oudeschild, wenst u prettige kerst dagen en 'n gelukkig 1975 J. J. Moens, Oosterend, wenst familie, vrienden en kennissen gelukkige kerstdagen en een voor spoedig nieuwjaar. Familie, vrienden en bekenden een zalig kerst feest en een gelukkig nieuwjaar. J. van Boven-Blom Kotterstraat 29, Oosterend. Fam. Van der Slikke, Plevierstraat 25, De Koog wenst familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig nieuwjaar. Wij wensen familie, vrienden en bekenden prettige feestdagen en een voorspoedig 1975. Dirk, Fenny, Albert, Willem-Anton Schagen Wij wensen alle vrien den en relaties prettige feestdagen en een ge lukkig 1975. Fam. W. J. Grisnigt H aller weg B 4. Wij wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Fam. C. Barends Prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar. Loonbedrijf K. C. Zoetelief, De Waal R. KIEWIET wenst familie, vrienden, en bekenden prettige kerstdagen en een voor spoedig 1975 toe. Familie, vrienden en kennissen Z.K. en Z N. Fam. Witte-Rutten Molenstraat 22. P. Bremer E. Bremer-Bruin wensen familie en beken den prettige kerstdagen en een gelukkig en voor spoedig 1975 toe. Familie, vrienden en relaties prettige kerst dagen en gelukkig nieuw jaar. Fam. W. Maas, Depót Ola ijs Den Burg. Familie, vrienden en bekenden wensen wij prettige feestdagen en een voorspoedig 1975. Jan en Henny Pelgrim Judith en Han Brusselaars Prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar. Cees, Janny, Linda en Kerstin Wonder Prettige kerstdagen en een voorspoedig 1975. J. Koopman en J. Koopman-Godek Oudeschild. Alle bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig en gezond 1975. Fam. W. C. Daalder Houtmanstraat 4, Oudeschild, Mevr. Zutphen, De Gollards. Mevr. G. Bugel-Zoer, Wintergroen 12, wenst familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een voor spoedig 1975. Th vxi. Wulp, G. v.d. Wulp^Kooiman en Piet wensen familie, vrienden en kennissen prettige kerstdagen en een voor spoedig 1975. J. Daalder, Kogerstr. 23, wenst familie, vrienden en bekenden prettige kerst en gelukkig nieuw jaar. Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. G. Dros, De Koog Fam. Aad Eelman, Transpor tbedrij f wenst U prettige kerst dagen en een voorspoedig 1975. S. H. Wuis N. Wuis-Dros Prettige kerstdagen - gelukkig nieuwjaar Prettige kerstdager, en een voorspoedig 1975. Groothandel gch. 25 jr., i.b.v. rijb. B.E. bakk.dipl. Heeft 4l/s jaar zelfst. gewerkt. Brieven onder no. 838 aan bureau van dit blad. Prettige kerstdagen en een voorspoedig nieuw jaar. Mevr. Kiewiet-Bugel Gezegend Kertsfeest en gelukkig nieuwjaar. Fam. C. de Boer, De Koog Een vrolijk 'kerstfeest en een gelukkig nieuwjaar wenst fam. J. P. Kok U. Zeepieren- en Zagers- handel, De Ruyterstraat 19, Oudeschild. J. van der Vliet N. van der Vliet-Wuis André, Siem en Els Prettige kerstdagen - voorspoedig 1975, wenst leden en donateurs prettige kerstdagen en een voorspoedig 1975. P. Kossen en medewerkers SLIJTERIJ DE WIT Weverstraat 'n Bontmantel; zie kerst koopjes in de etalages. Goed idee voor de Kerstdagen! Duizenden korte en lange BONTMANTELS en BONTHOEDEN kunt u nu kopen vèr beneden de normale waarde, tegen werkelijk lage betaalbare prijzen. Nu kopen is veel geld besparen! Waarborg- garantie. Credietservice mogelijk. Dit kan alléén de meest gesorteerde, grootste en goedkoopste bontzaak van Nederland: DE BONTKONING, Voorstreek 71 (één en ze ventig), Leeuwarden-C., tel. 05100 - 20 7 13. Bij koop reisgeld v. 2 pers. terug (ook benzine auto) d. geh. Nederland, dus gratis reizen. Maandag middag en iedere dag v. 9 tot 18 uur geopend. Koop avonden tot 9 uur op 20 en 23 december. interieur adviseurs den burg, tel. 2575 In plaats van de gebruikelijke kaartjes wen sen wij familie, vrienden, buren en bekenden op deze manier gezellige kerstdagen en een goed nieujwjaar. Annelise, Jan, Corina en Astrid Moerbeek. en een voorspoedig 1975. Wij wensen U goede kerstdagen j VISSER'S BOUW- EN TIMMERBEDRIJF X Maricoweg 7, Den Burg. wenst al haar leden en sympathisanten een prettig kerstfeest en gelukkig nieuwjaar. Het bestuur van wenst haar leden en donateurs prettige kerstdagen en een voorspoedig nieuw jaar. Wij wensen U allen prettige feestdagen en een voorspoedig en gelukkig nieuwjaar. en medewerkster. Directie en medewerkers van de Fam KEIJZER ARTIMA Wij wensen U prettige kerstdagen en een voorspoedig 1975. Groenten- en fruithandel J. van der Vis en personeel. t X Wij wensen U prettige X feestdagen en een voorspoedig 1975 X Binnenburg 9, Den Burg I X Wij wensen U allen een prettig kerstfeest en een gelukkig nieuwjaar. Fam. Koorn, De Spar, Oudeschild wenst U prettige kerstdagen en een voorspoedig 1975. (Eerste en tweede kerstdag 's avonds gratis bittergarnituur) Wij wensen familie, vrienden en bekenden PRETTIGE FEESTDAGEN en EEN VOORSPOEDIG 1975 en medewerkers Direktie en medewerkers van J. C. RAB in Brandstoffen en Bouwmaterialen B.V. en B.V. Betonindustrie J. C. RAB MOERBEEK's Meubelhandel en X Interieurverzorging B.V. wenst U PRETTIGE FEESTDAGEN en Hartelijk dank voor de grote belangstelling- de vele attenties en bloemen bij de opening van de kapsalon. Karin Didden Voor een modieus en goed verzorgd kapsel, telefoon (02223) 436. en medewerkers liiiiiiiiiiiiniiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiniiniiniiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiHhiiuHiiiiiiiiuiiintiniittiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiia

Texelsche Courant | 1974 | | pagina 3