Voor het weekend Voskuil moet slopen É;waï m mmm wm :m Raad (8-5) velt oordeel: Artsen Groene Kruis: Dierenartsen Noodslachtingen Zuigelingenbureau Kerkdiensten Voetbal profiteert van opening slagerij Voorlichting gas-olie Boks- en conditietraining in Oudeschild Raadsvergadering Uitsluitend voor spoedgevallen van vrijdagavond 8 uur tot maandagmorgen 8 uur Dokter R. COUT1NHO, Den Burg, tel. (02220) 2023. van vrijdagavond 18.00 uur tot maandagmiddag 13.00 uur Zr. DE JAGER, Diek 29, Den Hoorn, telefoon (02226) 304. Alleen voor spoedgevallen: tel. 2527. Voor noodslachtingen bellen de heer A. van Heerwaarden, tel. (02220) 2182 (slachtplaats) of 2663 (Wilhelminal. 94), b.g.g. 3541. De zuigelingen, die aan de beurt zijn worden op het bureau ver wacht op de tijden, waarop hun eigen huisarts zitting heeft. De tij den zijn als volgt Dokter Seegers, dinsdag 21 febru ari om 14 00 uur. Dokter Van Loon, woensdag, 22 februari om 13.30 uur. Dokter Coutinho, woensdag, 22 februari om 15 00 uur. Zondag 16 februari 1975 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds De Roest Aansluiting rusthuizen De Cocksdorp 10 uur eerw. heer Loerakker, Collecte Bijbelgenootschap Den Hoorn 10.00 uur ds. Hoekstra van Kralingen De Koog 9.30 uur ds. Hoekstra, gezins-doopdienst De Waal 11.00 uur ds. Hoekstra gezinsdienst Oosterend 9.30 uur ds. De Gier gezinsdienst. Coll. jeugdwerk Oudeschild 11 00 uur ds. De Gier gezinsdienst. Coll. Zondagsschool GEREFORMEERDE KERKEN Den Burg 10.00 uur ds. Douwes, Viering H Avondmaal 19.00 uur ds. Douwes. Viering H. Avondmaal en dankzegging Oosterend 9.45 uur ds. Kruithof. Viering H. Avondmaal 17.00 uur ds. Kruithof. Viering H. Avondmaal en Dankzegging, GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 en 16.00 uur Dienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10.00 uur ds. Kuitse Kerkbusje Den Hoorn JEHOVAH'S GETUIGEN (Bijeenkomsten in Rode Kruis-ge- bouw Jonkerstraat) Den Burg 18.30 en 19.30 uur. ROOMS-KATHOLIEKE KERK Den Burg: zaterdag 19.30 uur zondag 10.45 uur De Koog zondag 9.30 uur Oudeschild zondag 19 00 uur Den Hoorn zondag 10.45 uur De Cocksdorp: zondag 9.15 uur. Oosterend zaterdag 19.30 uur. De voetbalpupillen Frank Riteco van Texelse Boys en René Kossen van S.V. Texel speelden woensdagavond een be langrijke rol bij de officiële heropening van slagerij P. Kossen in de Warmoes- straat te Den Burg. De in voetbaltenue gestoken jongens maakten de winkel deur open en vonden op de verkoop toonbank twee voetballen, waaraan en veloppen met inhoud waren bevestigd De voorzitters van de twee sportvereni gingen van Den Burg, Frans Hopman van Texelse Boys en Bob Bakker van S.V. Texel kregen ieder een bal in han den gedrukt. Het geld is bestemd voor de verenigingskas, in het bijzonder voor de jeugdaktiviteiten. De heer Klossen week op deze marnier af vtan de meer traditionéle openingsm- tueüen om/dat hij erg veel voelt voor de sportbeoefening door de jeugd. Kossen zelf kam terugkijken op een voetbailcar- rière vam emg form aalt. Als piepjong knaapje speelde hij om een Helders schoolvoetballelfbaJl en bleef tolt zijn der tigste spelen bij HRC en Waitervogeds. Slager Kassen ds ervan overtuigd dat de opvoedkundige waande v. d. jeugdsport- beoefeninig nog altijd wordt onderschat en daarom /te weinig gestimuleerd Door zijn geste hoopt hij voor anderen een goed voorbeeld ite zijn. Het openingsfeesitje voor familie, za ken- en 'andere reHaities was begonnen in hotel De Zwaan waar een hapje en een slokje werd gebruikt. Na de eigenlijke opening '(waarbij 'heft ajperiit/ief door ,,De Zwaan" en de snacks door Olympic" waren verzorgd) werd enkele uren open huis gehouden. Gezelliger sfeer Bij de verbouwing heeft de heer Kos sen (eigenaar van de zaak sinds 5 maart 1973) de winked miet laften verguxxten; het ging uitsluitend om het verkrijgen van een gezelliger sfeer Er kwamen een nieuwe verkooptoonbank, nieuw pla fond en nieuwe wand- en vdoerbetege- Irng. Het beoogde doel is zeker bereikt want het interieur komt heel wat pretti ger over. De mogelijkheid tot verande ring wend geboden door versoepeling van de wettelijke voorschriften dae tot voor kart „klillle" kleuren en malteriailen venplicht stelden, waardoor heel wat jpxêa> Brl«T«n IM I««'I - balls* 4* Als De Liefde zegt: „Wij zijn veel goedkoper dan olie" en onze prijzen noemt iten opzichte van hun m3 gasprij- zen, moet men echter wel volledig zijn en ook zeggen: le dat niet alle transport kosten bij hun in de gasprijs zijn verdis conteerd maar op een andere manier op Texel worden binnengehaald in tegen stelling met onze olieprijzen waar alles inzit, en 2e. wat zeer belangrijk is in de vergelijking „dat de gasprijs na ijlt bij de olieprijs" en hier zelfs aan is gekoppeld Als men dat er bij zegt in de voorlich ting weten de Texelse verbruikers beter waar 2e over moeten beslissen. Het gasbedrijf van de b.v. De Liefde koopt namelijk haar gas m van de n v Gasunie. Deze n.v. Gasunie (grotendeels Esso, Shell en DSM-aardgas b.v. en 10" staatseigendom) schroef namelijk in haar bankbericht van november 1974. bij het uitgeven van haar 150 miljoen gulden aan obligatiöLeeningen, als me dedeling >aan 'de banken onder het hoofd „Bedrijf en afgesloten contracten en prijzen" het volgende: „Wat betreft de prijzen kan worden vermeld dat van de binnenlandse afzet oa 67" .1 is gerelateerd aan de olieprijzen. Het resterend gedeelte betreft de leve ring aan de apenbare voorziening waar van de tarieven periodiek worden aan gepast. Br wordt naar gestreefd deze ta rieven in overeenstemming te brengen met die van alternatieve brandstoffen, voornamelijk huisbrandolie. Met betrekking tot de export kunnen wij mededelen dart met vrijwel aille af nemers overeenstemming is bereikt over een verandering van heft prijssysteem, waarbij de prijs van het gas in toene mende mate 'aan de prijs van concurre rende energiedragers is gebonden. Dit nieuwe prijssySteem lis thans voor meer dan 80" 0 van onze itotale exportverplich tingen van kracht". De inhoud hiervan spreekt geheel voor zichzelf, we hoeven hier niets aan toe te voegen. Als men nu omschakelt op een andere energievorm kost dat bijzon der veel geld, waar een ieder geheel vrij in is. V.oortal moet idaJt nu op tafel gelegd worden namelijk „Aansluitkosten, m- stallatieaanileg nn woningen cn omscha keling van apparaten etc", bedragen die er miet om zullen liegen Men suggereert hierbij in de verge lijkingen .daJt dit wél in de loop der ja/ren terugverdiend zal worden, dit kan men echter wdl verge'en. Alls men dan ook over reële voorlich ting wil schrijven, waar volgens de Fa De Liefde het publiek recht op heeft, dan was het toch zonder meer ook een vereiste geweest om ook deze gedachten van de n.v. Gasunie bij de door haar te bepalen en na te tstreven tarievenpoli tiek er bij te betrekken en open op .tafel sl'agerwilnlkefls doen denken aan ouder wetse operatiezalen. De verbouwing werd tin bijna vier we ken uitgevoerd door aannemer B. Gie^e. B. Beumlkes Zoon (schilderwerk) en Jan Agber (elektra) Het wim kelen/teneur komit van Simeva te Valkenswaard. Het ontwerp lis van architect C. R. Aükema Op Texel staan vele tientallen duive- tillcn, konijnenhokken en volières op er ven van woningen. Ze zijn er doorgaans neergezet zonder bouwvergunning om de eenvoudige reden dat bij geen der eigenaars de gedachte is opgekomen dat voor zoiets vergunning nodig is. De heer F. T. Voskuil, wonende Pontvveg K 89 b nabij Den Burg, wist het ook niet. Bij zijn vorige huis aan de Bernhardlaan had hij een volière gehad; hij wilde zo'n ding nu ook maken bij zijn nieuwe huis aan de Pontweg. Toen hij in augus tus vorig jaar bezig was, kreeg hij bezoek van een ambtenaar van bouw en woningtoezicht, de heer Bas van Veen. Deze adviseerde de heer Voskuil naar het raadhuis te stappen en daar kreeg hij van technisch ambtenaar Maarten Smit te horen dat hij clande stien bezig was. De heer Voskuil diende alsnog een aanvraag 'met tekeningen im, maar bouwde de volière wel af om stormscha de te voorkomen. Hij werd 'gesommeerd het bouwsel onmididiellijik weer af te bre ken. B. en W. weigerden de bouwver gunning iin oktober. Argument: de vo lière is in strijd met de agrarische be stemming van ide grond. AMeen gebou wen ten ibehoeve vam het agrarisch be drijf mogen er warden (neergezet. De heer Voskuil is geen agrariër en oefent evenmin het agrarisch bedrijf uit. Maar zelfs 'alls Voskuil boer was, zou de volière er niet mogen ikomen want het is geen bedrijfsgebouw maar een bijgebouw dat volgens de bouwverordening achter de achtergevel rooilijn moet worden opge richt. Beroep De heer Voskuil ging (tegen de weige ring -in beroep bij de gemeenteraad en voerde aan dat een volière niet moet worden gezien dis nieuwbouw maar als tuin verfraaiing, net 'alls duivetóillen en prielen. Voor zijn vamge volière aan de Bernhardlaan was oolk nooit een bouw- aanvraag ingediend; hij had gedacht dat dit niiet nodig was. De plaats waar Vos kuil de volière wil bouwen ds de enige waar een windkemng nodig ds. Voskuil gebruikt de volière hoofdzakelijk als verblijfplaats voor achtergebleven vo gels die hij opkweekt en an de herfst vrijlaat. In de (tussentijd dienen ze als model voor tekeningen en schilderijen. De heer Voskuil vroeg de gemeenteraad zijn volière met te beschouwen als een gebouw maar deze vólgens tuinarohaitec- tomsche normen te beoordelen. Desnoods was hij bereid een deel van de bestaan de bebouwing te Slopen, zadialt de totale bebouwde oppervlakte gelijk zou blij- Commissie Voskuil lichtte zijn beroep toe bij de beroepsschrifitenoomimiLSsie, waar hij -on der meer naar voren bracht dat hij eni ge 'tijd geleden een kipperen vam 16 m2 heeft afgebroken en ook nog bereid is een berging, voormalig kiippehok, te slapen zödat het 'dan meer om vervan ging dan om nieuwbouw zou gaan. Een volière achter de woning /was voor de heer Voskulli onaanvaardbaar, hij wil er vanuit de kamer naar kunnen kijken. De commissie oordeelde dat de bouw- aanvraag formeel gezien terecht was geweigerd. De commissie vond wel dat de volière moest worden toegestaan alls de heer Voskuil bereid was de bestaande berging tie slopen Dat laatste was vol gens B. en W niet mogelijk. Zelfs als alle bijgebouwen zouden wanden ge sloopt, zou dat nog niet de bouw van de volière cup deze plaats webbigen. In een bouwstrook mogen nu eenmaal geen bij gebouwen warden opgericht. De enige mogelijkheid zou zijn de volière achter de 'achtergevèlrooilijn <te zetten, «als ien- minse eenzelfde oppervlakte aan bijge bouwen zou worden gesloopt. De raad werd geadviseerd het beroep ongegrond te verklaren. Moeite Daar had de gemeenteraad dindsdag- avomd toch wel moeite mee De heer F Blanken had bezwaar tegen de srtmikt formele handelswijze die fis toegepast. Hij had de sÜtuatie /ter plaatse bekeken en had geconstateerd dat niemand hin der van de vOldère op de gewenste plaats ondervindt, en dat voor ontsiering van het landschap niet behoeft te worden Wegens familie-omstandigheden gaat de receptie van het 25-jarig huwelijk van de fam. J. Coevert, Lieuwstraat 17, NIET DOOR. te (leggen. De firma De Liefde is hier toch ook mee bekend als gasinkoper van de n.v Gasume en verzwijgt nu deze wetenschap in haar voorlichting. Men weet wel veel te vertellen over de olie prijzen maar kennelijk weinig over de koppelingsolausulös vain hun eigen gas aan de Olieprijzen. Ter wille van de objectiviteit en het mogelijk kunnen voorkomen van finan ciële teleurstellingen had deze slortbij- drage (zonder meer gewoon een stuk openbare voorlichting van de n.v Gas unie) geschreven moeten zijn door 't gasbedrijf Fa. De Liefde en er is nu een groot gemis 'in de voorlichting van „wel of miert, omschakelen". Gezien het noemen vam onze olie heb ben wij gemeend alsnog in deze leemte te moeten voorzien. T O.C b.v., oliehandel te Texel J. Keyzer OUDESCHILD Zaterdagmiddag a.s. tussen 16.00 - 18.00 uur wordt im het dorpshuis 't Skiltje begonnen met boks en conditietraining voor jong en oud. Het -is -de bedoeling een vereniging op te richten. Het zwaartepunt zal liggen op conditietrainingdie liefhebbers kunnen daarbij tevens bokslessen krijgen. Ge traind wordt onder leiding van de heer J. de Rooy. Belangstellenden zijm zater dag zonder verplichting welkom. Voor informaJbie kan men oOk terecht bij W. van Apertlo, Weverstraat 5 ite Den Burg. risch" willen bouwen, ter wille zijn. Mr. Spreng er kon meedelen dat de bouw- aanvraag '(die inmiddels is goedgekeurd) op geen enkele wijze strijdig was mot de regëls. Park De heer J. vam Assail (Texels Belang) wilde het vraagstuk van de -na/tiomale parken im de iraad ter discussie gesteld zien, naar aanleiding van de moba's over dit onderwerp die onlangs door staats secretaris Meijer openbaar zijn gemaakt Vam Asselit had in de kramt gelezen dat het de bedoeling as delen vam Texel tot nationaal park 'te maken en hij had zich afgevraagd of de gemeente met reeds haar beleid op die -toekomstige status af stemt. Mr. Spremger zei dat de gemeente nog niet om het bezit is van de officiële notba's. Maar uiït de uittreksels vadt op te maken dat het duingebied van Texel tot park zal worden gemaakt. Zodra de complete 'Stukken komen, zall op de zaak teruggekomen worden. De heer C. Koorn herinnerde aan zijm klachten over 'diverse om het dorpscen trum vam Den Burg staande bouwval len en vroeg of er al wat -aan gedaan was. Nauta zei dat krachtens de bouw verordening van de eigenaars kan wor den verlangd dat een gebouw sin goede staat wordt gehouden, maar het is erg moeilijk naleving van die bepaling af te dwingen. nog unfonmatie zal geven. Het hogere vastrecht 'dat de Texelaars betalen im vergelijking -met overig Noordhollamid komt ten 'goede aan de firma De Liefde, maar de baatbelasting is nodig voor het tekort dal ide door de Gasunie te leggen verbinding Fniesland-Texel oplevert. Dit zijn gescheiden zaken. Brandweer De heer Th. van den Heerlik zei vol lof te zijm over de -a-ktiviteit van de pamaat- hei'd vam ide Texelse brandweer, maar betreurde het dat bij het uitrukken soms zeer gevaarlijke situaties worden ver oorzaakt. Tot 'twee keer toe (vdak voor de 'raadsvergadering was het weer ge beurd) had hij gezien hoe de wagen te gen het verkeer im reed en gevolgd werd door een aantal wild rijdende nieuwsgierigen. Het snel bestrijden van een brand is noodzakelijk, maar het is de vraag of het riskeren van mensenle vens daarbij aanvaardbaar is. Sint Donatus Vam den Heerik h-ad firn de Texelse Courant het verhaal over ide biologisch dynamische boerderij „Sint Donaltus" gelezen en zidli daarbij verbaasd afge vraagd of dat allemaal zomaar mag. Want het gaat niet alleen om uitbreiding van het bestaande 'agrarische bedrijf; de plannen voorzien ook im logiesver-strek king (voor studenten), een kleine kaas makerij en een proef bakkerij. Da.t wa ren volgens de vragenstelier „agrarisch vreemde" plannen, die dus dm het agra rische gebied met gerealiseerd zouden mogen worden. Als 'het wordt toege staan aan dut grote bedrijf, moet men ook ander boeren die iets „niet agra- Zaterdag 15 februari Overdag en 's avonds in zaal Kikkert te De Cocksdorp de manifestatie „Dorp in de winter"; toegang vrij. Van 16.00 - 18 00 uur wordt 'in M, Skiltje te Oudeschild de eerste bijeenkomst van ide 'in oprichting zijnde boks- en ooodltiebrainimgsClub gehouden. De igymnastiekafideliimg vain ZDH geeft aanvang 20 00 uur in De Waldhoorn een uitvoering. Kon. Texels Fanfare-DEK geeft het winteroonoert in de Burgemeester De Koninghafl; aanvang 20.00 uur. Om 17.00 uur begint in '.t Skiltje een vergadering vam De Scharrekoppen; tevens besfcuusverkiezïng. Zondag 16 februari Gedurende ide hele dag in zaal Kikkert tte -De Cocksdorp de manifestatie Dorp in de winter ('s avonds gesloten). Van 9 00 - 10.30 uur wordt bij De Hiornt een wedstrijd gehouden door de sport- vissersdlub. Maandag 17 februari In het Doopsgezinde vergaderzaaltje aan de Kogersbraat wordt de eerste NVV gesprek9avond over „collectieve voor zieningen" gehouden. Dinsdag 18 februari De Plattelandsvrouwen van de afdeling Ererlamid hebben een bijeenkomst in zaal Kikkert ite De Cooksdorp. Spreek ster is Nellla Haige over „Arbeid vam de vrouw ii/n en om haar huns"; 20.00 uur. Voor de Plattelandsvrouwen vam de af deling Texel houdt G de Beurs uit Alkmaar een diadezamg over de ver zorging van kamerplantendm de LTS- kaïntnine; aanvang 20.00 uur. Het cenbraa'l bestuur van de Stichting Cultureel Werk vergadert aanvang 20.00 uur in het raadhuis. gevreesd. Angst dot een welwillende houding van de raad tot ongewenste konsékwenties in andere gevallen zou leiden, had Blainlken ook niet. Hij achtte in dit geval soepelheid ook op zijn plaats omdat de bestaande verordening feitelijk iin gevallen als deze niet voor ziet. De heer Schilling wilde de hand ook wel over het hart strijken met als argu ment dolt hij een kooi vam latten en gaas onmogelijk als bouwwerk kon zien en hij het di-ng bovendien im f belang van zin volle vrijetijdsbesteding achtte. Konsekwent De heer J. Witte kon dat allemaal wel meevoelen maar was doodsbang voor de gevolgen. Verwijzend naar andere ge vallen waarin de raad afwijzend be schikte en waar ongeveer dezelfde pro blematiek -aan de orde was, meende hij konsekwent te moeten zijm. Mr. Sprerïger zei dat er helaas geen enkele ruimte is voor een 'andere inter pretatie van de voorschriften, die zijm waterdicht. De voorzitter toomde zich evenwel bereid om „met famtasae maar een praktische oplossing rte streven". Hij beloofde dat het college zeer soepel zal zijm. „De Sloper zal heus morgen niet op de stoep sbaan". De heer Blanken was daarover miet gerust. Im de stukken is immers duidelijk gesteld dat de volière op de huidige plaats besüi9t niet mag blijven staan. De heren Rienstra en Weijidt pleitten voor een betere regeling voor volières en daarmee vergelijkbare objecten, neer te leggen lim het bestemmingsplan. De naad verklaarde het beroepsschrift Voskuil tenslotte met 8 tegen 5 stemmen ongegrond. Tegen waren de heren Blan ken, Ellen, Welboren, Schilling en Vam Assèlt.. TEXELAARTJES Minimaal (3 regels) 2,70, elke regel meer 0,90. Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te wor den voldaan. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de boek handel) en onder nummer ƒ1,50 meer. Alles inclu sief 4°/o BTW. Strandpaviljoen Paal 9 is alle weekenden ge opend De Wieringer fotogra fen maken bruidsreporta ges in kleur goedkoper dan in zwart-wit. Fa. foto Boersen en Zonen, Hippo- lvtushoef, telef (02279) 1482 Voor alles en iedereen. Aankoop Centrale Texel. Alles wordt duurder 'n Mavo Kant en Klaar- garage is en blijft betaal- en onverwoestbaar. Afm. 5.27x2.68 vanaf ƒ3225,— afm. 5.27x3 00 vanaf ƒ3650,—; afm 6.27x3.00 vanaf ƒ4525,extra zij raam of deur ƒ410, incl. BTW en franco werk Sinds 1963 meer dan 14.000 afgeleverd. Mavo- Bouw: Joh. Bürmann, Burg. Simonsstraat 10, Halfweg, (02907) 4592 De Bolder. Onze meu- belstoffeerderij heeft weer gelegenheid onder staande werkzaamheden voor u te verrichten. Reparatie tenten (win- terpnjs), Bekleden van strand en tuinstoelen, Stofferen van alle soorten banken en bankstellen tegen voorafgaande prijs opgave. opnieuw overtrekken van kussens, reparatie van antieke meubelen. Wij hebben in voorraad diverse afmetingen balk en plankhout, wand- schrootjes, plaatmateria len, deuren, diverse be ton- en siertegels. Billijke prijzen, b v. vloerhout 1,20 p.m.; wandschroot- jes vanaf ƒ0,90 p.m bui tendeuren 25,beton- tegels vanaf 0,47; ge wassen grindtegels vanaf ƒ0,56. Alles exclusief b.t.w. Fa. Barhorst, Ma- ricoweg 2a, Den Burg, te lefoon (02220) 2684 en 3055 boetiek zetbedriif Verhuizingen en trans porten door geheel Ned. Auto met laadklep, hef vermogen lVe ton. Fa. A Kievit Zn., Den Burg, Houtworm in huizen schuren, orgels, piano's, meubels enz. Spuiten met KIM-X (15 jaar ga rantie). Tel. (02232) 1658 Molenvaart 186, Anna Paulowna Tapijtreinigen, schoor steenvegen en alles wat schoon moet Schoon maakbedrijf Harm Spigt, Pamassiastraat 17, De Koog, tel. (02228) 311 500 gram verse kab.- filet voor 3,75. Vishan del Mosk Tegel Fokko Mulder Kotterstraat 9. Oosterend Boetiek open vrijdags avond 7-9 uur; zater dags 9 30 - 12.30 uur en na afspraak, tel (02223) 666 Gevraagd voor vor mingscentrum (gratis af halen) oude bankstellen en/of makkelijke stoelen. Tel. 3368 of 2730 Te koop gevraagd (mag ook gratis) voor vor mingscentrum tweede hands koelkast Tel. 3368 of 2730 Wie heeft er nog een paar rolschaatsen voor Gitta Witte, mt. 34. Tel (02220) 2839 Te k. gebruikte broei- ramen. Pluimvee- en Tuinbouwver. Kantoor- str. 1, tel (02220) 2112 - Kantine-Restaurant „Loodsmansduin", Den Hoorn. Het weekend ge opend; zaterdags vanaf 2 uur,, 's zondags vanaf 11 uur. Tel. (02226) 360 Bod gevraagd op serie gouden tientjes van Wil- helmina, van 1911, '12, '13, '17, '25, '26, '27, '32, '33. Kwaliteit zf. H. Broek man, Waalderstraat 21 Te koop wegens omst. zwarte raszuivere Duitse Dog reu. M. Dijker, Koe- tobuurt 17, Oosterend Meisje, 20 jr., zoekt werk voor de maand maart, hele of halve da gen. p/a Sprenger, tel. 2055 Gevraagd medewerker van maart t/m Oktober, mm. leeftijd 18 jaar Vis- mans eethuisje, De Cocks- dorp, tel. (02222) 232 Kantine-Restaurant „Loodsmansduin", Den Hoorn. Het /weekend ge opend; zaterdags vanaf 2 uur, 's zond-gas vanaf 11 uur. Tel. (02226) 360 Voor koperen en giet ijzeren pompen naar An- tiekh. „Flora", tel. 2565 Te koop Toyota Carolla bj. 1972. (02223) 364 1200 Tel. Fruitverkoop alleen 's middags. Fruitbedrijf H. J. Keyser, Molenbuurt Kantine-Restaurant „Loodsmansduin", Den Hoorn. Het weekend ge opend; zaterdags vanaf 2 uur,, 's zondags vanaf 11 uur. Tel. (02226) 360 Aquariumvereniging In Aqua Vita. Contributie- en N.W.A F.-leden ƒ21,— per jaar, jeugdleden ƒ12,- p. jr verenigingsleden (zonder Bondsblad N.W.A.Tresp. ƒ15,— en ƒ8,50 p jr. Aanmelden mogelijk via de visbeurs, elke vrijdag van 19.00 - 21.00 uur Nieuwe voorraad vis en planten. Visbeurs In Aqua Vita, Burgwal, elke vrij dag 19.00 - 21 00 uur

Texelsche Courant | 1975 | | pagina 2