Filmganger vertoont Fellini's „De Clowns" §POK? luittMiHiwm programma van het raadhuis Burgerlijke stand Koersen vreemde valuta Damclub Texel Schaakclub ,,En Pasant" Eilandcompetitie volleybal Dinsdagavond (20.00 uur): Fellini's „De clowns" een „filmganger"-voorstel- ling waaraan ook mensen die niet van I circus houden, lange tijd zullen terug I denken. De grote liefde van Federico Fellini I voor clowns (soms in de gestalte van I een dorpsgek uit zijn jeugd, later in de I film de circusclowns) was de drijfveer 1 tot het maken van dit prachtige portret, i Een document, waarin een eresaluut 1 wordt gebracht aan een wonderlijk ras. I Bij de dood van clown August laat Fel lini de volgende grafrede noteren: „Bes te vrienden, hoe kan ik iet goeds van hem zeggen? In zijn hele lamlendige le ven heeft hij niets gedaan waardoor je kunt zeggen: 't was toch een goed mens. Hij was lui, lastig, drankzuchtig, een vasspeler en een ontrouwe vriend. In zijn lange en oneervolle bestaan gooide I hij met emmers water en rotte eieren. I Ik als witte clown en zijn beste vriend, F heb geprobeerd hem op te voeden. Hij is I niet meer. Maar ik nog wel, gelukkig". Het is alsof Fellini ons door een sterk vergrootglas naar de circusclown laat I kijken. Wanneer een serieuze buiten- I staander hem de vraag stelt: „Welke I boodschap wilt u daarmee overbren- gen?" krijgt hij het enig juiste ant- woordeen emmer water over zich I heen. Talloze beroemde clowns van weleer I krijgen we te zien, vele in ruste en ar- I moede. Op zoek naar de beroemde Fran- se clown Rhum, komt Fellini op een ze- I ker moment terecht in de kille gebou- wen van de ORTF. Een ongeïnteresseer de operatrice (zij spreekt de grote re gisseur aan met Bellini) draait op een klein schermpje de trieste restbeelden van wat eens een wereld-attractie was, I nu een nummer in een archief. „De clowns" zit boordevol prachtige I momenten en opnieuw weet de Italiaan- se meesterfilmer op verbluffende wijze I zijn diepe gevoel voor mensen (in dit ge- I val clowns) op ons over te brengen. In het voorprogramma „Film", een geslaagd experiment waarvoor de ac teur Samuel Beckett geen andere titel Vrijdag en zaterdag vertoont het City theater de nieuwste komedie van Billy Wilder (maker van o.a. Irma la Douche), getiteld „The front page". Het gelijkna mige theaterstuk werd geschreven door de oud-journalisten Ben Hecht en Char les Mac Arthur en beleefde in het jaar dat het op Broadway uitkwam dave rende successen. Geen wonder dat er al twee eerdere filmversies waren, voordat Billy Wilder er aan begon. Een weerga loos duo (Jack Lemmon en Walter Mat- theu) speelt de hoofdrollen. Twee met „hun" krant getrouwde nieuwshonden, in de tijd (eind twintiger jaren) van schreeuwende frontpagina's en extra edities. Brutaal als de beul, ruwe grap pen makend en doorlopend bezig de concurrentie primeurs af te snoepen. Het verhaal zit geweldig in elkaar en de humor is van een uitgekiend soort: levendig en satirisch Opnieuw een kos telijk werkstuk van de vakrot Billy Wilder en Hollywoods perfect geoliede blijspelduo Lemmon en Mattheu. Zondagmiddag (3 uur) draait de nieuwste Nederlandse jeugdfilm van Van der Linden (u weet wel, van Dik Trom, Sjors Sjimmie, Pietje Bell, enz.). „Pim Pandoer" is alweer de der tigste film van deze Limburger, een doe- het-zelver die alles in familieverband improviseert, daardoor erg goedkoop produceert en bij kinderen favoriet is. De verhalen worden meestal gekozen uit populaire kinderboeken en ook dit maal is dat het geval. Het gaat er span nend aan toe, met o.a. een zelfgebouwde onderzeeboot, een overval op een geld transport, veel schurken en natuurlijk een groot aantal humoristische vecht partijen. Zondag en maandag (20.00 uur) een I bijna vergeten, maar zeer beroemde oor- I longsfilm „Terug uit de hel" (To hell I and back) met meest gedecoreerde sol- I daat uit de tweede wereldoorlog in de hoofdroj: Audie Murphy. Echt een film uit het Amerika van de vijftiger jaren; een film die, hoewel technisch goed ge maakt, achteraf wel wat griezeligs heeft. In de rij van kortgeleden oo de televisie vertoonde propagandafilms zou „To hell and back" geen slecht fi- I guur hebben geslagen. Een spannend oorlogsverhaal, ver- I vaardigd met alle middelen waarover I Hollywood in die tijd beschikte en sap- 1 pig gepresenteerd met de volgende slag- I zinnen: „Een prachtig verhaal van 1 vriendschap, plichtsbetrachting, offer- I vaardigheid en bescheidenheid" en „Een I warm-menselijke film rond een jonge- I man, die ondanks zijn heldenmoed eer- [lijk verklaarde, dat hij aan het front I altijd bang was". Murphy (met een zg. „Killinglist" van 1 240 Duitsers) werd verheerlijkt en als voorbeeld gebruikt, door vele opgroei- I ende Amerikaanse jongens. De film nu I terugzien is een merkwaardige ervaring, I want hoewel het er spannend in toegaat, I blijkt er in de afgelopen twintig jaar I wel erg veel veranderd. Kortom de „ro- I mantiek" werkt niet meer en wat over blijft is dan een beetje mager. (14 jaar). wist te bedenken. „Film" toont het ein de van een andere clown: Buster Kea- ton. De man die we zien doet in de ver te nog denken aan „de man met het sta len gezicht" zoals hij vroeger wel werd genoemd. Kort voor zijn dood, werd het filmpje in Keatons aanwezigheid ver toond op het festival van Venetië in 1965. Hij heeft het zelf nooit begrepen, getuige de opmerking daar tegen de pers, dat hij met verwachtte dat iemand geïnteresseerd zou zijn in „this kind of stuff" zoals hij het noemde. van 21 tot en met 27 januari 1975 Geboren: Cidy Francisca Geertrui, dv. Albertus F. Bakker en Jacoba G. Zoe telief; Christiaan, zv. Johan H. J. Schle- pers en Fenna de Jong; Corina, dv. Cor nells Dijker en Anna M. Roeper. Ondertrouwd: Jozef M. A. Buijsman en Zwaantje Rondaan. Overleden: Johannes van der Werf, oud 93 jaar, wonende te De Koog; Pie- tertje A. G. Alderlieste, ev, De Waard, oud 66 jaar, wonende te Den Burg; Jan Boon, oud 82 jaar, wonende te Den Burg. Westduitse marken 100 ƒ101, Franse francs 100 58,25 Belgische francs 100 6,52 Zwitserse francs 100 ƒ101,50 Zweedse kronen 100 59,50 Amerikaanse dollar 1 2,63 Engelse pond 1 5,29 Oostenrijkse schilling 100 14,42 Italiaanse lires 10.000 31,75 Uitslagen: G. Dros-J. Vinke 02 P. Bakelaar-C. Vinke 11 J. van Heerwaarden-C. v. d. Werf 20 J. Vinke-W. Bakker 11 A. Vinke-J. P. Stam 11 J. Hooijberg-C. Vinke 20 J. van Heerwaarden-P. Bakelaar 02 J. P. Stam en W. Bakker kwamen goed weg met een puntenverdeling. De Vinken kwamen wel in gewonnen posi tie, doch pikten maar een graantje mee. P. Bakelaar en J. Hooijberg wonnen een schijf en hadden er verder weinig moei te mee. De Bruin gaf zich gewonnen nadat hij door Terpstra in een nadelige positie was gemanouvreerd en een achterstand had opgelopen van twee pionnen. Har- ting ruilde in de opening zijn loper en paard tegen de toren en een pion van De Goederen. Eijgenraam zag enkele com binaties van Hoogerheide over het hoofd en verloor. H. Elzinga-K. Bos 10 J. Hoogerheide-F. Eijgenraam 10 K. J. Harting-B de Goederen 10 W. de Bruin-A. Terpstra 01 A. Rombout-A. Terpstra 10 De nu volgende ranglijst laat zien dat het aan de top erg spannend is perc. part. pnt. 1 J. Hoogerheide 67,6% 14 9 2. F. Eijgenraam 63,9% 18 11% 3. B. de Goederen 63,9% 18 11% ZATERDAG 31 JANUARI 1976: Afdeling Noordholland: Oosterend (Z)-Andijk, 14.30 uur HCSC 7-Oosterend (Z) 2, 14.30 uur Junioren: HCSC Bl-Tex. Boys BI, 14.30 uur Kaagvogels Bl-O'end BI, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Cocksdorp BI-Winkel BI, 13.30 uur SRC B2-De Koog BI, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) HRC B4-Tex. Boys B2, 14.30 uur HCSC Cl-Texel Cl, 13.15 uur Tex. Boys Cl-Schagen Cl, 13.30 uur St. Boys Cl-ZDH Cl, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Tex. Boys C2-Schagen C3, 13.30 uur HRC C7-Texel C4, 14.30 uur Texel C3-WGW C5, 13.30 uur Pupillen: Afdeling A: Texel Al-ZDH Al, 15 00 uur Cocksdorp Al-T. Boys Al, 15.00 u Oosterend Al-Texel A3, 15.00 uur Afdeling B: De Koog Bl-Texel BI, 14.00 uur Texel B3-Oosterend BI, 14.00 uur Afdeling C: Oosterend Cl-Texel Cl, 14.00 uur Tex. Boys C2-Texel C2, 15.00 uur ZONDAG 1 FEBRUARI 1976: Afdeling Noordholland: Texel-Watervogels, 14.30 uur Apollo '68-ZDH, 14.00 uur (vertrek boot 12.05 uur) Oosterend-Hauwert, 14.30 uur Zaanse Boys-Tex. Boys, 14.00 uur (vertrek boot 12.05 uur) De Koog-Sporting S., 14.30 uur Westzaan-Cocksdorp, 14.30 uur (vertrek boot 12.05 uur) Hollandia T. 2-Texel 2, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Schagen 3-Texel 3, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Tex. Boys 2-Vesdo 2, 14.30 uur JVC 3-Oosterend 2, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Cocksdorp 2-Oosterend 3, 14.30 uur Tex. Boys 3-Zeemacht 3, 14.30 uur DH 3-Geelzwart 5, 14.30 uur SRC 7-De Koog 2, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Texel 4-Flevo 6, 14.30 uur Junioren: Texel Al-Succes A2, 12.45 uur SAMEN REIZEN: ZATERDAG 31 JANUARI 1976: Vertrek boot 13.05 uur van Texel: De Koog BI, O'end BI en ZDH Cl ZONDAG 1 FEBRUARI 1976: Vertrek boot 12.05 uur van Texel: Texelse Boys aparte bus. ZDH en Cocksdorp. Vertrek boot 13.05 uur van Texel: Oosterend 2, De Koog 2, Texel 3 en Texel 2. Bij afkeuring terrein bus afbestellen, te lefoon (02240) 2421. MEDEDELINGEN S.V. Texel Het eerste ontvangt zondag Watervo gels, ook al een zeer bekende tegen stander uit betere voetbaltijden. Water vogels speelt meestal recht voor z'n raap, d.w.z. niet mooi, wel doeltreffend. Voor onze jongens dus zaak om het niet mooi maar wel snel te doen. Het tweede gaat uit naar Hollandia T. 2 en dat geeft hopelijk een herstel te zien van onze reserves. Voor het derde dat ook al uit speelt tegen Schagen 3 zit er nu misschien een puntje in. Het vierde ontvangt hekkesluiter Fle- vo 6 en is aan zijn stand verplicht er met een overwinning uit te komen. Junioren Al spealt thuis tegen Succes A2. Zou er nu eindelijk weer eens een overwinning bejubeld kunnen worden? Zaterdag krijgt junioren Cl de zware uitwedstrijd tegen HCSC Cl. Veel kans kunnen we onze jongens niet geven. Junioren C3 ontvangt het moeilijke WGW C5 en zal proberen te winnen. Ook junioren C4 dat uit gaat naar HRC C7 geven we een goede kans op een overwinning. Pupillen Al dat ZDH Al ontvangt moet ook nu kunnen winnen. Pupillen A3 dat uit naar Oosterend Al moet, ge ven we minder kans op de punten. Als pupillen BI nog mee wil blijven draaien in de strijd om de bovenste plaats, dan moet uit van De Koog BI gewonnen worden. Pupilen B3 dat Oosterend BI ontvangt krijgt het wel zwaar. Pupillen Cl gaat naar koploper Oosterend Cl; een gelijk spel is wel het uiterste dat bereikbaar is. Pupillen C2 kan uit bij Texelse Boys C2 de winst binnen ha len Als jullie denken, dat het terrein is afgekeurd, kijk dan in de kastjes of bel de elftalleider op en niet Hans van Zeij- len oft.C. Texelse Boys Na de successen van de afgelopen we ken wacht ons eerste elftal zondag een zware dobber, nl. de uitwedstrijd tegen Zaanse Boys. Thuis werd ongelukkig met 21 verloren. We zijn nu belust op revanche, maar een gelijk spel zou al niet slecht zijn. Jongens werk er samen voor en zet je allemaal voor 100% in. Voor de supporters die mee willen: geef je zo snel mogelijk op aan elftalleider H. Spigt of aan ondergetekende. Nog even de stand aan de kop Sint Boys 12 18 Texelse Boys 13 18 Zaanse Boys 12 17 Oosterend 11 15 Hauwert 12 15 Het tweede ontvangt Vesdo 2 en moet in staat zijn om 2 punten thuis te hou den. Hierdoor komen we bij de sub-top Het derde elftal speelt eveneens thuis en wel tegen mede-koploper Zeemacht 3. Ook hier moet gewonnen worden om mee te blijven doen in de strijd om de bovenste plaats. Ook hier even de stand aan de kop: Geelzwart 5 13 21 Zeemacht 3 14 21 Texelse Boys 3 14 21 Dames 2 speelt een thuiswedstrijd tegen WSW om 13.30 uur. Junioren BI gaat uit naar HCSC BI en speelt om 14.30 uur. unioren B2 gaat naar HRC B4 en speelt eveneens om 14.30 uur. Junioren Cl en C2 spelen za terdag beiden thuis tegen resp. Schagen Cl en C3 om 14.30 uur. Junioren Al en Dames 1 zijn vrij. Voor vertrektijden en pupillenprogram- ma zie elders het wedstrijdprogramma. F.C.H. Z.D.H. ZDH 1 gaat een lastige uitwedstrijd tegemoet bij Apollo in Hensbroek. We rekenen op volledige inzet. Het tweede is vrij, terwijl het derde koploper Geelzwart 5 op bezoek krijgt; aanvang half drie. Wordt het een ver rassing? ZDH junioren Cl gaat op bezoek bij Sint Boys Cl in Sint Maarten en moet het niet te licht op nemen; pak beide punten. Feestavond. Vrijdagavond half negen is er in de kantine de beloofde feest avond voor alle werkers die mee hebben geholpen aan de bouw van de kantine; er zijn uitnodigingen verstuurd. Natuur lijk zijn ook de dames van de werkers hartelijk welkom. F.Z. S.V. Cocksdorp Na een weekje gedwongen rust, kan SVC 1 hopelijk nu wel in het strijdperk komen. Op het programma staat de zeer belangrijke uitwedstrijd tegen West- zaan. Met veel inzet moet er zeker een gelijk spel inzitten. SVC 2 krijgt Oosterend 3 op bezoek, waartegen zeker een overwinning be haald moet worden willen we wat van de onderste plaats afkomen. Terreindienst: J. Stoop en A Boon, zaterdag 11.00 uur. Zaterdag krijgt junioren B Winkel op bezoek. Een tegenstander waarvan ze ker gewonnen kan worden. Aanvang van deze wedstrijd is half twee. Pupillen B is vrij en pupillen A speelt thuis tegen Texelse Boys A, wat zeker geen gemakkelijke opgave is. De training van pupillen en junioren is van vrijdag verschoven naar woens dag. De aanvang is 18.00 uur. De trai ning wordt i.v.m. de slechte terreinge steldheid in de gymzaal van het Eier- landsche Huis gehouden J.W.B S.V. De Koog Pupillen A is zaterdag vrij. Pupillen B speelt thuis tegen Texel BI. Hopelijk is het krachtsverschil hier niet te groot. Aanvang 14.00 uur. De junioren gaan zaterdag uit naar SRC B2 in Schagen. Thuis werd het een 20 overwinning voor De Koog. Toch wordt het oppassen tegen dit laag ge plaatste SRC. Aanvang 14.30 uur. Boot 13.05 uur. Het tweede gaat zondag ook uit naar Schagen, om te proberen het sterke SRC 7 een punt af te snoepen. Aanvang 14.30 uur. Boot 13.05 uur. Het eerste speelt zondag thuis tegen Sporting S Na het slechte resultaat van de laatste wedstrijd mogen we nu wel iets meer verwachten. Ondanks de 41 nederlaag tegen Sporting in de uitwed strijd lijkt het nu niet onmogelijk hier een punt aan over te houden. Aanvang 14.30 uur. J.v.B. Heren le klas: RSG kl. 6 was niet op gewassen tegen een voor een van z'n laatste kansen vechtend Gyvo 1, om als nog de eerste zeven plaatsen te berei ken. Setstanden: 11-15 en 4-15. Molen koog was veel te sterk voor 12 Balcken en won dan ook verdiend met 15-9 en 15-5. Leraath tegen RSG kl. 5 was een aardige partij. De leraren wonnen de eerste set met 15-7, moesten de tweede set met 15-11 aan hun leerlingen laten, maar wisten na felle strijd toch de derde set met 16-14 te winnen en zo doende de partij op hun naam brengen. Jelleboog tegen Fam. Witte was een spannende strijd welke uiteindelijk in drie sets door Fam. Witte werd gewon nen. Setstanden: 9-15, 15-3 en 15-9. Kof fiebar 1 won van Gemeente. Het was vooral van Koffiebar-zijde een rommeli ge vertoning. Gemeente deed er alles aan maar moest toch de winst met 9-15 en 13-15 aan Koffiebar laten. De Rog 1 was niet opgewassen tegen Koom: 6-15 en 13-15 Heren 2 A: De drukkers wonnen na een aardige partij verrassend van Kof fiebar 2. Setstanden: 9-15, 15-11 en 15-13. Groote Slock had geen moeite met Werkwinkel: 15-1 en 15-6. Karse- boom tegen Smullies Bar was vooral voor het publiek een leuke wedstrijd. Smullies Bar stal met haar spel wel de show, maar ging volleyballend ten onder. Setstanden: 15-4 en 15-4 voor Karseboom. Dames le klas: Smash '68 1 tegen Gy vo 3 was een zeer spannende strijd. Smash won de eerste set met 15-6, maar moest de tweede met 19-17 aan Gyvo 3 laten, welke ook de derde set met 15-9 won Gyvo 1 had geen enkele moeite met De Rog 1. Setstanden twee maal 15-2. Tevoko A gaf Fam. Witte goed partij, maar moest uiteindelijk de winst aan Fam. Witte laten. Setstanden: 15-11, 8-15 en 9-15. Dames 2e klasse: De topwedstrijd tus sen 4 Havo en 5 Havo werd na felle strijd verrassend door 4 Havo gewon nen. Setstanden: 18-16 en 15-6. Sport- shop won in drie sets van een zich goed verwerend Gyvo 2: 3-15, 15-10 en 15-13. 3 Atheneum gaf goed tegenstand aan Tevoko B, maar moest toch de partij in drie sets aan de tegenstander laten: 15-6, 9-15 en 15-7. Smash '68 2 was veel te sterk voor Tevoko C: 15-3 en 15-8. De Koogel was niet opgewassen tegen Lois en verloor met 20. Jelleboog won na een aardige wedstrijd van Molenkoog. Setstanden: 15-9, 8-15 en 15-7. Programma dinsdag 3 febr. 1976: Veld A: Heren le klasse: 6.30 u.: Smash '68 1-Casino 1 7.10 u.: Gyvo 1-Molenkoog 7.50 u.: RSG kl. 6-Leraath 8.30 u.: De Waal-Fam. Witte 9.10 u.: RSG kl. 5-Gemeente 9.50 u.: Jelleboog 1-Koorn Veld B: Heren 2e klasse: 6.30 u.: Jelleboog 2-Hongerpunt 7.10 u.: Aankoopcentrale-Thor 7.50 u.: Tuindersvreugd-Tevoko Dames le klasse: 8.30 u.: Casino 1-WGD 2 9.10 u.: Koffiebar 1-Fam. Witte 9.50 u.: WGD 1-Tevoko A Dames 2e klasse: 6.30 u.: F.C. Beerebar-Gyvo 2 7.10 u.: De Rog 2-3 Atheneum 7.50 u.: Sportshop-Smash '68 2 8.30 u.: Tevoko B-5 Havo 9.10 u.: Tevoko C-4 Havo 9.50 u.: De Koogel-Molenkoog MEDEDELINGEN VAN B. EN W. VERKEER IN HET CENTRUM VAN DEN BURG Op de geanimeerde hoorzitting van 20 januari j.l. over de doelstellingennota Den Burg zijn veel belangrijke opmer kingen gemaakt. Het is voor het ge meentebestuur prettig te weten dat ve len mee willen denken, men voelt zich direkt en positief betrokken bij de vraagstukken. Sommigen twijfelen ech ter aan het nut van het maken van op merkingen en men vraagt zich dan af wat het gemeentebestuur hiermee gaat doen. Juist daarom achten wij een re- aktie belangrijk. Niet vergeten mag worden dat er voor bepaalde problemen diverse oplossingen zijn. Daarom wordt elke aanwijzing goed bekeken, juist omdat die aanwij zing bijna altijd uitgaat van de praktijk en dus belangrijk is voor de makers van plannen. Zoals bekend leidde de hoorzitting vorig jaar onder meer tot voorstellen voor een verdergaande afsluiting van het centrum van Den Burg terwijl op het Schilderend voorzieningen werden gemaakt om de veiligheid van de voet gangers te bevorderen. De hoorzitting van 20 januari j.l. houdt in dat de volgende zaken extra aandacht krijgen en dat, waar mogelijk, maatregelen zullen volgen. 1. Wanneer in de praktijk op de krui singen Schilderend-Keesomlaan en Elemert-Emmalaan snelheidsverho ging plaats vindt, zullen alsnog aan vullende voorzieningen worden ge maakt om die snelheidsverhoging te niet te doen. N.B. De recontructies zijn uitsluitend bedoeld om een geleiding van het verkeer tot stand te brengen en be paald geen snelheidsverhoging. In dien dus onverantwoord rijgedrag van automobilisten de veiligheid, en met name die van kinderen, in ge vaar brengt, dan zullen maatregelen worden genomen. Die maatregelen worden zodanig voorbereid dat, wan neer nodig, op korte termijn kan wor den ingegrepen! 2. Burgemeester en wethouders hebben inmiddels besloten op de Emmalaan, in de omgeving van de landbouw- huishoudschool, een voetgangers oversteekplaats te maken. 3. Het lag reeds in de bedoeling op het Schilderend, vanaf de Weverstraat richting Wilhelminalaan, éénrich- tingverkeer in te stellen. Een defini tieve beslissing moet nog worden ge nomen. De verkeerscommissie heeft burgemeester en wethouders reeds geadviseerd hiertoe over te gaan. Overigens wordt steeds nauwlettend bekeken in hoeverre het instellen van éénrichtingverkeer (meestal m.u.v. fietsers) verhoging van de veiligheid kan betekenen. Het huidige verkeers plan voor Den Burg geeft wat dat betreft vele mogelijkheden. 4. Op korte termijn zal worden bezien in hoeverre in de Gravenstraat en de Warmoesstraat het gemotoriseerde verkeer kan worden beperkt. In over leg met bewoners en bedrijven zal worden bekeken welke maatregelen gewenst zijn. Hiermee kan bovendien het kruis punt Warmoesstraat-Elemert belang rijk worden ontlast. 5. Door middel van een zg. artikel 19- precedure hoopt het gemeentebestuur nog voor de zomer de verbinding Parkstraat-Elemert tot stand te bren gen, waardoor het gehele stelsel van verkeersmaatregelen ter ontlasting van het centrum, het verkeersvrij resp. verkeersarm maken van ver schillende straten etc., in werking kan treden. Zoals de burgemeester op de hoorzit ting reeds naar voren heeft gebracht is uiteindelijk het gedrag van de wegge bruikers bepalen voor het succes van de te nemen maatregelen. Wij hopen en vertrouwen dat een ieder zich wil in spannen om door zijn (haar) (rij)gedrag aan de veiligheid en leefbaarheid van Den Burg een bijdrage te geven.

Texelsche Courant | 1976 | | pagina 7