Schapenhouderij Voor het weekend LAND BOUW Zuigelingenbureau RST handhaaft direkteur Raadsvergadering Artsen GrQene Kruis: Tandartsen Dierenartsen Noodslachtingen Kerkdiensten Opnieuw schaatsen ruilen in Zwalkersburcht ZATERDAG LANGEBAANWEDSTRIJDEN OM TEXELS KAMPIOENSCHAP Het is ongeveer een maand geleden dat Prof. Dr P. Wensvoort een inleiding hield voor de schapenhouders te Den Hoorn. De schapenhouderij blijft een zeer goede belangstelling behouden op Texel hetgeen bleek uit de 70 aanwezi gen. Het is ongeveer 15 a 18 jaar gele den dat er een begin is gemaakt met het onderzoek naar schapenziekten. In de loop der jaren zijn er voor een aantal ziekten bestrijdingsmethoden gevonden maar toch zullen er nog vele jaren nodig zijn om voor alle voorkomende ziekten een oplossing te kunnen geven. In de praktijk blijkt dat vooral nog meer aandacht besteed dient te worden aan de lammerensterfte In de eerste drie dagen na de geboorte sterft 1 tot 20% van het aantal lammeren. Op Texel blijkt uit het onderzoek dat tussen de 10 a 15% van de lammeren in de eerste 3 dagen na de geboorte sterft. De oorza ken hiervan kunnen zijn: aangeboren afwijkingen, verkommering, infecties; bij de geboorte van de lammeren wordt ongeveer 10% van het totale verlies be reikt. De helft van dit verlies wordt veroorzaakt doordat de vrucht te groot is voor het te nauwe bekken. Maar het komt ook voor dat het schaap te vet en te klein is. Uit het onderzoek is verder vast komen te staan, dat niet alleen het verlies van de Texelse lammeren tij dens en vlak na de geboorte zo hoog is maar ook dat de kruiselingen dezelfde verliescijfers laten zien. Duidelijke oor zaken naast een te grote lam met een te nauw bekken zijn nog niet voor handen hoewel wel is gebleken uit slachtingen van drachtige ooien dat de lammeren in de baarmoeder reeds inwendige kneu zingen hebben opgelopen waardoor sterfte in het schaap optreedt. Wellicht kan hierbij een verkeerde ligging van het lam in de baarmoeder daarvan de oorzaak zijn zodat bij het persen tijdens de eerste weeën deze kneuzingen op treden. Vooral een zg kopligging zou hiermee nauw verbonden zijn aldus de heer Wensvoort. Ook zuurstofgebrek kan tot doodsoorzaak leiden. Aangeboren afwijkingen Aangeboren afwijkingen zijn erfelijk en niet te voorspellen, terwijl deze af wijkingen aan de buitenzijde van de ooi niet te zien zijn. De erfelijke afwijkin gen die voor kunnen komen zijn de zg. draaihalsjes, blinde lammeren, afwij kende hersenen, zakkepissers, etc. Met kruisingen van verdachte dieren (veelal zelfde familie, dus inteelt) kunnen deze afwijkingen bij de geboorte van de lam meren zichtbaar worden Er wordt wel geprobeerd om deze afwijkingen van te voren op te sporen door bloedonderzoek. Tot op dit moment zijn de uitslagen van dit onderzoek nog niet volledig betrouw baar en kunnen ook nog niet in prak tijk worden toegepast. Verder onder zoek naar deze erfelijke afwijkingen wordt voorlopig niet gedaan door de be perkte lammerensterfte, 1 a 2%. Verkommering Drie dagen na de geboorte van de lammeren sterft 40% door verkomme ring. Gezonde lammeren hebben wit vet om de nieren, dat door de hoge stofwis seling van de zeer jonge lammeren tus sen de 8 en 82 uur, na de geboorte van het lame verbruikt wordt. Een vrij hoge lichaamstemperatuur van het lam vraagt brandstof om deze temperatuur te bereiken. Voor het lam betekent dit, dat ze voldoende moeder melk kan opnemen. Door de moeder af gestoten lammeren kunnen gemakkelijk binnen drie dagen sterven als het niet opgemerkt wordt. Lammeren kunnen eveneens een kleine afwijking aan de hersenen hebben waardoor het opsporen van de uiertepel ontbreekt Deze veelal wat slappere lammeren vragen veel aandacht van de schapenhouder. Een goede voeding van de moederdieren tij dens de drachtigheidsperiode en na de geboorte van de lammeren kan er toe bijdragen, dat deze uitval beperkt wordt. Grauwe schapen kunnen koper gebrek hebben wat ook blijkt uit de krulling van de wol. Deze schapen kun nen meer uitval geven bij de geboren lammeren. Infecties Er zijn zeer vele soorten infecties waardoor lammerensterfte op kan tre den. Gemiddeld lopen de sterftecijfers op tot 15%. Zichtbaar worden infecties door afwijkingen aan gewrichten, oren, ogen en neus. Ook diarree wordt meest al door infectie veroorzaakt waarbij de coli bacteriën een zeer belangrijke rol kunnen spelen. Voor een groot deel zijn deze infecties te voorkomen door hygiënisch te wer ken en dan vooral in de lammerenperio- de. Ook het schoonmaken van de af scheidingshekjes en schone hokken met schoon stro is één van de voorwaarden om de infectie beperkt te houden. Met een antibioticabehandeling is veelal le ze ziekte wel de kop in te drukken. Verwerpen Jaarlijks werpen wel een aantal ooien hun vrucht vroegtijdig af. Meestal wordt hier weinig aandacht aan be steed, zolang de percentages laag blij ven. Vrij normaal is dat 2 a 3 ooien per bedrijf hun vrucht verwerpen. Wanneer het aantal groter wordt dan is een on derzoek van het afgeworpen vrucht op zijn plaats. Dit gebeurt kosteloos door de Gezondheidsdienst voor Dieren. Op 5% van de schapenbedrijven komt jaarlijks een infectie met de bacterie Vibrio - fuetus voor. In 30% van alle gevallen is deze bacterie de oorzaak van het verwerpen. De lammeren wor den dan 2 tot 6 weken te vroeg gebo ren. Uit het onderzoek is vast komen te staan dat de intensievere schapenbe drijven de meeste moeilijkheden met dit verschijnsel hebben waarbij in grote koppels wordt geweid. De verschijnselen treden jaarlijks in verschillende bedrij ven op en kunnen om de drie of vijf jaar op hetzelfde bedrijf opnieuw tot openbaring komen. Deze bacterie kan overgebracht worden door vogels. Ook Listeria kan het verwerpen tot oorzaak hebben. De voedingsbodem voor deze bacterie ligt op slecht kuil- gras, vandaar dat de heer Wensvoort waarschuwde om kuilgras aan schapen te voeren. Virus Er is een virus die het verwerpen veroorzaakt. Volgens de inleider komt dit virus wel in Nederland maar op Texel praktisch nog niet voor Oudere lammerensterfte Na de maand juni sterft nog ongeveer 2% van de lammeren. Eén van de oor zaken is het zg. bloed. Het optreden van dit verschijnsel kan van jaar tot jaar en van bedrijf tot bedrijf sterk variëren. Inenting tegen bloed" is ze ker verantwoord, aldus de heer Wens voort In de discussie kwamen nog een aan tal praktische vragen waaruit bleek dat onderzoek op schapenziekten zeer wordt gewaardeerd. Voor de praktiserende schapenhou ders was deze avond, die door de Ver eniging „Ons Belang" en de Vereniging van Bedrijfvoorlichting werd georgani seerd, zeer leerzaam. Nog een voorlichtingsochtend voor de schapenhouders Het ligt in de bedoeling donderdag 19 februari een voorlichtingsochtend te la ten houden voor de Texelse schapen houders. De heer Wijmans zal de re sultaten bespreken van het onderzoek dat in het afgelopen voorjaar van 1975 werd gehouden onder de gestorven lam meren. In totaal hebben 25 schapenhou- derijbedrijven op Texel aan dit onder zoek meegewerkt. J. Koolhof VOOR BEROEP BEDANKT Dominee P. H. Steenhuis uit Enschede heeft bedankt voor het beroep dat op hem was uitgebracht door de Gerefor meerde kerk van Oosterend. De zuigelingen, die aan de beurt zijn worden op het bureau verwacht op de tijden, waarop hun eigen huisarts zitting heeft. De tijden zijn als volgt Dokter Siebinga, dinsdag 10 februari om 14.00 uur. Dokter Coutinho, woensdag 11 februari om 13.30 uur. Dokter Barnard, woensdag 11 februari om 15.00 uur. Het bestuur van de Recreatiestichting heeft besloten directeur Th. v. d. Heerik niet te ontslaan en hem gelegenheid te geven zich in zijn functie te rehabilite ren. Het RST-personeel is hiermee ak koord gegaan. Aldus blijkt uit een brief van het RST-bestuur aan het college van B. en W. De wijze waarop de directeur het RST-bedrijf leidt, zijn grote inzet en Dinsdagavond 10 februari vergadert de gemeenteraad, aanvang 19.30 uur. De agenda luidt als volgt: I. Toelating van de heer J. C. Dros als raadslid i.v.m. hetbedanken van de heer T. v. d. Heerik. 2 Notulen vergaderingen 9, 10 en 23 december 1975. 3. Ingekomen stukken en mededelin gen. 4. Behandeling van het beroepschrift van de heer G. Verwelius te Huizen te gen de aanschrijving van burgemeester en wethouders tot het treffen van voor zieningen aan het pand Postweg 25. 5. Behandeling van het beroepschrift van de heer K. Spijker te Beverwijk tegen de afwijzende beschikking van burgemeester en wethouders op zijn verzoek om bouwvergunning. 6 Behandeling van het beroepschrift van de heer C. A. P. Bakker te St. Joris- Weert (België) tegen de afwijzende be schikking van burgemeester en wethou ders op zijn verzoek het pand Schelder end 117 te Den Burg als tweede woning te mogen gebruiken. 7. Vaststelling van een voorberei- dingsbesluit voor een gedeelte van Den Burg. 8. Idem voor een gedeelte van Ooster end. 9. Verdaging van de beslissing tot het vaststellen van een bestemmingsplan voor Oudeschild. 10. Beslissing op een verzoek van de stichting Nutskleuterschool De Woelige Hoek te Den Burg om medewerking, in gevolge artikel 50 van de kleuteronder wijswet, voor de vervanging van enig sanitair. II. Verlening van voorschotten op de exploitatievergoeding aan de bijzondere kleuterscholen voor 1976. 12 Definitieve toekenning van de ex ploitatievergoeding aan de bijzondere kleuterscholen over 1975. 13. Bestemming van gereserveerde gelden van de algemene uitkering uit het gemeentefonds ten behoeve van werkgelegenheidsobjecten. 14. Verhoging subsidie dorpshuis Oos terend. 15. Idem multifunctioneel centrum De Cocksdorp. 16. Opheffing van de openbare lagere school te Zuid-Eierland. 17. Verlening van eervol ontslag aan de heer W. B Boersma als hoofd van de openbare lagere school te Zuid-Eierland wegens opheffing van de functie. 17a. Verkoop van het pand Koger- straat 21, Den Burg aan de heer A. Maasdam te Den Burg. 18. Wijziging van de gemeentebegro ting voor 1975. 19. Wijziging van de begroting van het sociaal werkverband De Bolder voor 1976. 20. Wijziging van de gemeentebegro ting voor 1976. Uitsluitend voor spoedgevallen Van zaterdagmorgen tot maandagmorgen 8 00 uur Dokter R. R. SIEBINGA, De Cocksdorp, tel. (02222) 234. (Bij geen gehoor 02220-2323) Ambulance (in geval van onge lukken met betekenend lichame lijk letsel) (02220) 2011. van vrijdagavond 8.00 uur tot maandagmorgen 8 00 uur Zr. BOON, Stuifweg 68, 't Noor den, tel. {02223) 354. Voor zeer spoedeisende tandheel kundige hulp kan men zaterdag en zondag om 18.00 uur precies te recht in het tandheelkundig cen trum in het Groene Kruisgebouw, Witte Kruislaan 19. Alleen voor spoedgevallen telefoon 2527. Voor noodslachtingen bellen de heer A. van Heerwaarden, tel (02220) 2182 (slachtplaats) of 2663 (Wilhelminalaan 94), b.g.g. 3541. Zondag 8 februari 1976 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur Gemeensohapp. dienst in de Geref. Kerk. Voor ganger ds. De Roest De Cocksdorp 10 uur Eerw. heer E. Loerakker, m.m.v. de Chr. Gem. Zang ver. „Soli Deo Glo ria", uit Oosterend. Collecte voor het Ned. Bijbeilgeonotschap Den Hoorn 9.30 uur dhr. Veldhuis De Koog 10.00 uur ds. Hoekstra viering avondmaal De Waal 17.00 uur ds. Hoekstra jeugddienst Oosterend 9.30 uur ds. De Gier Gemeenschappelijke dienst met Oudeschiild. Bevestiging Ambts dragers. Colelcte voor het We- relddiaikonaat. Oudeschild zie Oosterend. GEREFORMEERDE KERKEN Den Burg 10.00 uur ds. De Roest GemeensChapp. dienst met de Hervormden. Nevenddenst voor de oudere kinderen. Tijdens de dienst is er kindercrèche, 19.00 uur ds. Douwes Uitzending Lichtboei. Oosterend 9.45 uur ds. der Neder landen, uit Middenmeer. Met kimdemevendienst. 17.00 uur ds. der Nederlanden. GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosfcerend 10 en 16 uur Dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur ds. Kudtse Kerkbusje Den Hoorn. Uitzending Lichtboei. JEHOVAH'S GETUIGEN 18.30 uur: Lezing. „Doet God in deze twintigste eeulw Zijn invloed gelden?" 19.30 uur Wachttoren-studie „De valse koninkrijken alls toe vlucht aa nde kaak gesteld" ROOMS-KATHOLIEKE KERK weekend 7 en 8 februari 1976 Den Burg zaterdag 19.30 uur Uitzending Lichtboei en zondag 10.45 uur De Koog zondag 9.30 uur Oosterend zaterdag 19.30 uur De Cocksdorp: zondag 9.15 uur Den Hoorn zondag 10.45 uur Oudeschild zondag 19.00 uur. bestuurlijke kwaliteiten, de overtuiging dat de continuiteit van het bedrijf ge waarborgd is en dat herhaling van on regelmatigheden in de toekomst uitge sloten moet worden geacht waren voor het bestuur mede aanleiding om de di recteur niet te ontslaan. „Daarnaast hebben wij ons terdege gerealiseerd welke gevolgen onslag van de directeur zou hebben. Deze zouden ongetwijfeld van zeeF ernstige bard zijn De verant woordelijkheid hiervoor hebben wij niet willen nemen en wij hebben het juist geacht de mogelijkheid open te houden dat de directeur zich binnen onze stich ting zou kunnen rehabiliteren. Dit in samenspraak met de adviseurs van het Verificatiebureau die met deze benade ring volledig konden instemmen", al dus het bestuur. Justitie Inmiddels heeft de officier van justi tie te Alkmaar de zaak v. d. H in onder zoek genomen. Dit gebeurde naar aan leiding van de publiciteit, niet op ini tiatief van het RST-bestuur. „Mocht dit onderzoek hem (de officier) aanlei ding geven tot nadere stappen dan zul len wij de gevolgen hiervan opnieuw moeten beoordelen", aldus het RST- bestuur, dat tenslotte toezegt opnieuw van zich te zullen laten horen als de kwestie zowel door justitie als RST- bestuur definitief is afgehandeld. De woensdagavond in De Zwalkers burcht aan de Beatrixlaan gehouden „schaatsruilbeurs" trok enorm veel ge gadigden. Er was zoveel animo dat het kleine zaaltje lang niet groot genoeg was. Menigeen liet zich dan ook door de grote drukte afschrikken. De leiding van de Jeroengroep heeft daarom be sloten vrijdagmiddag (heden) van 16.00 - 17.00 uur opnieuw zo'n ruilbijeenkomst te houden. Ruilen hoeft niet perse met gesloten beurzen te geschieden. Het zou niet bil lijk zijn dat bijv. een paar kinderschaat- sen „recht" zouder} geven op een stel dure noren. Het uitsluitend afgeven of verkopen van schaatsen (bijv. door ou deren die niet meer van plan zijn om te gaan schaatsen) is uiteraard ook moge lijk! De vergoedingen moeten wel rede lijk zijn. Eventueel treedt de Jeroenlei- ding bemiddelend op. Als het blijft vrie zen zal maandagavond om 19.00 uur op nieuw ruilbeurs worden gehouden. Op Rogsloot bij De Cocksdorp Zaterdag worden op de Rogsloot te De Cocksdorp langebaanwedstrijden gehouden over 500, 1500 en 3000 me ter om het kampioenschap van Texel. Er kan aan worden deelgenomen door leden van alle ijsclubs van Texel. Het is voor het eerst dat op Texel langebaanwedstrijden worden gehou den. In het verleden zijn meerdere ma len plannen gemaakt maar telkens was de invallende dooi spelbreker. Blijkens de weerberichten hoeft daarvoor nu niet te worden gevreesd. De Texelse IJsbond heeft voor de eer ste prijswinnaars van elke afstand be kers uitgeloofd (dus totaal 9 bekers) alsmede een wisselbeker voor de alge meen kampioen. De wedstrijden beginnen om 10.00 uur. Publiek is uiteraard welkom. Be langstellenden betalen ƒ2,entree en mogen dan zelf ook schaatsen. TEXELAARTJES Minimaal (3 regels) ƒ3, elke regel meer ƒ1, Texelaar tj es dienen bij vooruitbetaling te wor den voldaan. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de boek handel) en onder nummer ƒ1,50 meer. Alles inclu sief 4% BTW. Voor het vegen van uw open haard schoorsteen Vinke bellen 2478 - 3121 De Wieringer fotogra fen maken bruidsreporta ges in kleur goedkoper dan in zwart-wit. Fa. foto Boersen en Zonen, Hippo- lytushoef, telef. (02279) 1482 Verhuizingen en trans porten door geheel Ne derland. F. A. Kievit Zn., Den Burg Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon, Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13252. Heren agrariërs en doe- het-zelvers. Regelmatig in voorraad Balk-, rib- en plankhout (waaronder vloerdelen 3 cm. dik); Wandsohrootjes (is goed koper dan behangen); deuren, hardboard, spaanplaat, watervast multiplex, asbest golfpla ten en voor de tuin biel zen, diverse betonsier- tegels. Konkurrerende prijzen. Ook zaterdags morgens geopend. Fa. Barhorst, Maricoweg 2a, Den Burg, tel. (02220) 2684 - 3055 U koopt toch ook Uw radio of TV bij de vak man, die zelf alles repa reren kan en nog voorde lig in prijs is ook. Firma v. Wijngaarden, Wever straat 68, Den Burg, tel. (02220) 2695 Op aille huishoudelijke artikelen geven wij 20% korting. Firma v. Wijn gaarden, Weverstraat 68, Den Burg, tel. (02220) 2695 Doe het zelf-verhuizin- gen. Inlichtingen Fa. A. Kievit Zn., tel. (02220) 2525 Elke vrijdag om 8 uur verkeersles in hotel „De Zwaan", Den Burg. Te vens verlengen wij ook rijbewijzen. Vamor rij school Wester, tel. (02230) 13906 Voor rijlessen en bui- tenritten. Ruiterscentrum Bomrif, tel. (02228) 289 Woonruimte gezocht voor 3 pers., liefst omge ving Den Burg. '(02220) 255 Jongeman, 25 jr., zoekt werk, i.b.v. lasdiploma's en rijbewijs. (02222) 255 Vacuümtank beschik baar. Vraagt u eens naar onze prijs. Fa. F. Ooster- hof en Zn., tel. (02223) 481 De Bolder, Wezenland no. 1, Den Burg, telefoon (02220) 3141. Wij kunnen voor u tegen aantrekke lijke prijzen de hieronder genoemde werkzaamhe den verzorgen: het bekleden van meu belen (antiek, klassiek en modern) alsmede het op maat maken van buiten zonwering, (Markiezen). de reparatie van uw tuinmeubelen, tenten, windschermen, zodat u in het komende voorjaar hierover direkt kunt be schikken. het opnieuw bekleden van autokussens of repa ratie hiervan, machinale houtbewer king, zagen slijpen, inbinden van boeken en tijdschriften, inlijsten van platen, schilderstuk ken, borduurwerk, diplo ma's enz. Wij zijn u gaarne van dienst en doen u vrijblij vend, indien gewenst, schriftelijk prijsopgave. Kocky's Kapsalon, Dorpsstraat 26. Dc Koog, tel. (02228) 575. Zonder afspraak. Geopend op dinsdagmorgen en don derdag, vrijdag en zater- dag de gehele dag Alle soorten van (TOP)- LENINGEN met en zon der onderpand. Jan Dek ker, Assurantiën, Bem- hardlaan 89. (02220) 2833 Accu's voor auto's, motoren, landbouw en Scheepvaart. Kievit, Ko- gerstraat Laat uw caravan plaat sen en stormvasit veran keren door Caravancen- trum Texel, (02220) 3163 Caravancentrum Texel heeft voor u sta- en tour caravans vanaf ƒ450, O.a. Rinel, AMS, Kip, Astral, Sprite. Tel. 02220- 3163, Den Burg, Spinbaan Homelite motorzagen reeds vanaf ƒ425,-. Talud- en opslagmaaiers, water pompen vanaf 16.000 tot 135.000 1. per uur.. Machi naal kettingslij pen. F. P. Koorn, 02220-2931, Den Burg— Groot en klein, voor een buro moert je bij Artima zijn ARTIMA, tel. 3592 Tapijtreinigen, schoor steenvegen en alles wat schoon moetSchoon maakbedrijf Harm Spigt, Pamassiastrcat 17, De Koog, tel, f02228) 311 Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 Volop hand- en moes appels. M. Huisman, De Veen, telefoon 2203 Met glas, verf en be hang van Arn. Looyer wordt uw huis veel mooier. Kom eens kijken. Spinbaan 1, Den Burg, tel. 02220-3179 Sohaatsen slijpen. Rijwielhandel Troost Servies- of legkast met 6 legplanken Slechlts 129,—. ARTIMA, afd. Zelfbouwmeubelen Te huur gevraagd: win kel met ivvoonruimte in De Koog. Tel. (053) 325442 van 10 tot 6 uur telefo nisch te bereiken Gratis af te halen plas tic jerrycans, van 5 en 10 liter. Schoonmaakbedrijf Vinke, Weststraat 18 „De Duinkanters" spe len „De Vroege Vogel" op 14 februari in de Bute- riggel Te koop 1 olietank 1200 Itr.; 1 bromfiets; 1 berg meubel voor zomerhuisje. Lijnbaan 31, Den Burg, tel. 3083 Nog slteeds hand- en moesappelen verkrijg baar bij H. J. Keyser, fruitbedrijf Molenbuurt Te koop eikenhouten bergmeubel. Kogerstraat 56 Te koop 1 spUmter- nieuwe TV, 61 cm. beeld, van ƒ550,voor ƒ350, Tel. 2907 Linnenkasten, boe kenkasten, keukenkasten. ARTIMA, tel. 3592 IJshockeyschaatsen, m. 40 20,—. Tel. (02226) 466 Te koop Philips cas setterecorder N 2400 met boxen, tevens 2 Hi-fi boxen 30 watt. Tel 2675 Kantinesitoelen met skai bekleding ƒ15, Dumpstore De Nederlan den, Voorburggraoht 285, Nrd. Scharwoude, (02260) 2171 Te huur gevraagd voor maart, april, mei flinke woonruimte, 7 personen, in Den Burg of omg. Tel. 3260 Te koop 3 TL-bakken, 3 hanglampen, 1 ver chroomde kapstok met 10 verchroomde hangers. Jan Prins, tel. 2948 Gevraagd comfortabel vakantiehuisje, bunga low of stacaravan voor 4 personen, in de periode 31/7 t/m 14/8, prijs itot 275,per week. Beslist niet op grote camping. Tel. (02998) 1566 H.H. Open haarden- bezitters: Husqvarna mo torzagen reeds vanaf ƒ435,Fa. Tatenhove, Oosterend Voor al uw tegel- en mozaïekwerk naar C. van der Maden, Lieuwstr. 4. Den Burg, telef. (02220) 3320 B.z.a. echtpaar voor het behangen van kamers, ook afwassen bij gelegen heid. Billijke prijs. Tel. (02220) 4084 Gebruikte stapel- en opklapbedden v.a. 35, Dumpsltore De Nederlan den, Voorburggracht 285, Nrd.-SchaHwoude, (02260) 2171 Wie heeft Herma Broek man haar sleetje maan dagmiddag plm. 3.00-3.30 uur, dat op het slootje t.o de T jakkerstraat stond, megeenomen? (Tjakker- straat 33) Door mruil verkregen: 2e hands TV's, v.a. 75, Hotex elektronica. Tel (02220) 3398. Piet Hoo- geriteide, Ada v. Hollatnd- straat 1. Den Burg Te koop gevr. fiets. Stuifweg 22, 'it Noorden Tel. (02223) 353 Af te halen jonge ihond reu, 8 wéken C. Maas, Rozendijk 24

Texelsche Courant | 1976 | | pagina 2