Open dag Etna-fornuizen t TE KOOP: Verloren gouden armband een vrijstaand huis Dr. Siebinga afwezig. „Watersportvereniging Texel" dagelijks weer geopend. een afwashulp en een keukenhulp SERVEERSCHORTJES TEXTIELHUIS ZEGEL Zelfstandig werkend winkelmeisje gevraagd BENRAAD AFZUIGKAP bij Firma De Graaf en Zn. KINDERSPIJKER- I ROKKEN en 1 BROEKROKKEN KINDERJURKJES en 0VERG00IERS bij firma De Graaf Zn. Z0MERBUNGAL0W WOONHUIZEN VRIJSTAANDE BUNGALOW „TEXEL VASTGOED" TEXELAARTJES Minimaal (3 regels) ƒ3, elke regel meer 1, Texelaar tj es dienen bij vooruitbetaling te wor den voldaan. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de boek handel) en onder nummer ƒ1,50 meer. Alles inclu sief 4°/o BTW. Wij monteren ook Shell Trelleborg autobuiten banden. Kievit, Koger- straat Bouwinformatiecentrum J. C. R Geopend van maandag t/m vrijdag, van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur. Don derdagavond 19.00 tot 21.00 uur. Zaterdags 09 00 tot 12.00 uur bbbbbbbb bb b b b b b b b bbbbbbb-tt Donderdag 27 med 1976 zijn onze goede .ouders en grootouders Sj. Visser J. M. C. Visser-Dernison 50 jaar getrouwd Hun kinderen en kleinkinderen Henk - Lusa - Lex - Rob - Eric - Fred - Elly - Frencis - José - Sjoerd - Anita - Wam - Wilma - Marcel - Rata - i Janet - Sjoerd jan - Nicole - Ton - Riet - Torrny - Moeke - I Karin - Frank - Fons - Jack - Ina - Tony - Paola - Marie José - Jan - Frieda - Sanne - Marieke - Ingeborg - Sjoerdjan - Karin - Henry - George - Annegriet - Joost - Br anke - Kees - Toke - Markpeter - Robertjan - Fred - Marian - Simone - Ingrid - Jan - Trees - Joris - Wobbe - Marie Ta-ti - José - Ohantal. Sigarenbandjes weg gooien? Joop Kramer, Wilsterstraat 16, telefoon 2464, Den Burg, komt ze graag afhalen Tapijtreinigen, schoor steenvegen en alles wat schoon moet Schoon maakbedrijf Harm Spigt, Pamassiastrr.at 17, De Koog. tel. f02228) 311 Met glas, verf en be hang van Arn. Looyer wordt uw huis veel mooier. Kom eens kijken. Spinbaan 1, Den Burg, tel. 02220-3179 RSG-leerlingen en ouders: win een prijs in onze eigen loterij 50°/o is voor nieuwe schoolkelder. GevondenFox temer (kruising) en een zwamt met bruin hondje. Beide kleine hondjes. Af te 'ha len in het dierenpension, tel. 3308 Met de TAXI-BUS op ziekenbezoek, van ma t/m vrij. Vertrek v.a. Den Burg. Inll. (02220) 2000 H.H. Open haarden- bezitters: Husq varna mo- torzagen reeds vanaf ƒ435,Fa. Tatenhove, Oosterend Voor al uw tegel- en mozaïekwerk naar C. van der Maden, Lieuwstr. 4, Den Burg, telef. (02220) 3320 Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 Platen of cassettes? De allernieuwste vindt U bij Jan Agter, Den Burg Een MAATHYPOTHEEK van de NMB zit een stuk prettiger met 8% rente. De bank die met U mee denkt, probeer het!! Tele foon 02220-2791 Gospelgroep The Mes sengers zoeken een basgi- tarist, hij of zij die achter het werk van The Mes sengers staan, neem even contact op met H. Buur meester, Warmoesstraat 55, Den Buig Te koop nette kinder/ wandelw. Te koop gevr. servies/keukenkast, mag oud zijn. R. Buijsman, Ada v. Hollandstr. 4, Den Burg, tel. {02220) 2133 Heel blij zijn wij met de geboorte van onze doch ter en zusje Annemieko Bert, Tineke en Jacqueline Kooiman Oosterend, Texel, 24 mei 1976, Molenhoeve", Oosterenderweg 21. Getrouwd Piet van der Wulp en Marie Maiben Amsterdam, 7 mei 1976. Voor de Muziekliefheb bers alle soorten mu ziekinstrumenten, blad muziek en grammofoon platen; klassiek en pop. Fa. Van Wijngaarden en Kok, Weverstraat 68, tel 2695 De allernieuwste LP's: Status Quo, Nazareth, Sandra, Nana Mouskouri, Genesis, Lenny Kuhr, Fats Domino, Klaus Wun- derlioh, Marianne Rosen berg, Vicki Leandros enz. ook op Musicassettes. Verder veel keus in klas sieke LP's en kinderre pertoire Peppi en Kokki; De film van Ome Willem enz. En ook nog voor redelijke prijzen. Fa. Jan v. Wijn gaarden en Henny Kok, Weverstr. 68, tel. 2695 Broodroosters, Carmen krulsets, elektr. wekkers, koffiemolens enz. met 20°/o korting. Wandkon- taktdozen in- en opbouw en veile andere dingen op elekitragebied. Alles met zeer grote kortingen. Fa. Jan v. Wijngaarden en Henny Kok, Weverstraat tel. 2695 Op zaterdag 29 mei 1976 hopen onze ouders en grootouders L. II. v.d. Veen en J. v.d. Veen-Eelman hun 40-jang huwelijks feest te vieren. Namens de kinderen en kleinkinderen Liekele en Tine Arie Esther en Mirjam Gelegenheid tot felici teren vanaf vijf uur tot half zeven in Visman's Eethuisje te De Cocks- dorp. Een safeloket van de RABOBANK is dubbel safe Elektrische telmachines vanaf 35,Dumpstore De Nederlanden", Voor- burggracht 285, Nrd. Scharwoude, tel. (02260) 171 Leerling-kok (17 jaar) wekt werk isn keuken of >akkerij tot oktober. M. Vlaming, Utopia, el. (02223) 297 Aquarium te koop, 165x60x55. Tel. 2124 Door omst. gratis af te ïalen jonge hond, 5 mnd. Ule inent. Tel. 3223 Poesje af te halen. S. üjm, De Westen 117, tel 1326 i.z.g.st. 1 Toercaravan, Kip „Cavalier" 1 Toercaravan, Sprite „Musketier" Caravancentrum „Texel" Spinbaan, Den Burg, tel. (02220) 3163. Mevr. Kamp, Las Vegas, De Koog, tel. (02228) 236 Te koop gevraagd in de omgeving van Ou- desahdld-Den Hoorn. Eventueel ruilen met huis in Oudesohild. Tel. (02220) 3066 vrijdag 28 mei Voor Uw blijken van deelneming na het over men van onze geliefde vader, groot- en overgroot vader JR. BEUMKES, eggen wij U hartelijk dank In 't bijzonder Directie en personeel van het ïollardshuis voor de liefdevolle verzorging, Ds. De loest voor zijn overdenkingswoorden en de heer Maat en medewerkers voor de laatste eer aan de verlcdene bewezen. Uit aller naam B. Beum'kes )en Burg, juni 1976, Buiteniheim", Kogerweg B 145. Na 26 gelukkige jaren is ons als gevolg van een ernstige ziekte ontvallen mijn innig ge liefde vrouw en onze lieve, zorgzame moeder Fettje Mollema, sedert 12 april 1950 -gehuwd met Sjoerd de Roest. Zij werd 51 jaar. „Al zou mijn vlees en hart vergaan, toch zal ik, God, voor U bestaan, wien ik mijn leven toevertrouw, Gij zijit de rots waarop ik bouw". Ps. 73 10b. Den Burg S. de Roest Groningen Harry en Joukje Wageningen Kees Den Burg Hertk ■Den Burg, Texel, 21 mei 1976, WiLhelmi-nalaan 120. De begrafenis heeft hedenmiddag plaats gehad op de Algemene Begraafplaats te Den Burg. Als gemeente zijn we erg bedroefd om het overlijden van onze predikantsvrouw, mevrouw F. de Roest-Mollema, op de leetfijd van 51 jaar In haar leven en bij haar sterven vond ze itroost in het geloofsgetuigenis van Ps. 73 „Al bezwijkt m'n vlees en m'n hart, nochtans is God de Rotssteen van m'n hart en mijn deel -in eeuwigheid" Namens de Hervormde Gemeente van Den Burg, C. van Groningen, scriba. Hiermede vervullen wij de droeve plicht, U kennas te geven, dat onverwachts van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, pleegvader en opa Frans Theodoor Cleven, echtgenoot van J. M. Lap, in de leeftijd van 58 jaar. Uit aller naam J. M. Cleven-Lap Den Burg. Texel, 21 mei 1976, Burdetstraat 26. De begrafenis heeft inmiddels plaatsgehad. Met diepe droefheid delen wij U mede, dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve broer en oom Andre Gieles, in de leeftijd van 33 jaar. Den Burg C. Gieles A. Gieles-Idema Oudeschild W. Gieles H. Gieles-de Ruiter Sohiedam J. Gieles T. Gieles-van der Meer Den Burg M. Boogaard-Gieles J Boogaard Klimmen V. M. Senden-Gieles H. J. Senden Den Burg J. J. Gieles A. P. Gieles J. Gieles-Moens neven en nichten Den Burg, Texel, 24 mei 1976, Hollewal 32. De Uitvaart zal plaalts hebben woensdag middag, 26 mei, om 2 uur -in de parochiekerk van de H. Joannes de iDoper, waarna hij zal worden begraven op het R.K. kerkhof te Den Burg. Gelegenheid tot condoleren: dinsdagavond 25 mei, van hailf 8 tot half 9 in Huize „Irene" te Den Burg, alwaar And ré ook is opgebaard. Met grote ontsteltenis hebben wij moeten vernemen, dat plotseling van ons is heen gegaan André Gieles, in de leeftijd van 33 jaar. Wij, je vrienden en kennissen, zullen je ontzettend missen. Dat André moge rusten in vrede. Den Burg, Texel, 24 mei 1976. Met verslagenheid ontvingen wij het be richt van het plotseling overlijden van André Gieles. Wij zullen ons hem blijven herinneren als een sympathieke vriend. Kees en Bep Willem Tinus en Joop Jaap en Ria en kinderen Den Burg, 24 mei 1976. Heden overleed na een langdurige ziekte, gesterkt door het H. Sacrament der Zieken, mijn innag geliefde man. onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Cornelis Huisman, echtgenoot van Cornelia J. van der Star, in de ouderdom van 83 jaar. Den Hoorn C. J Huisman-van der Star New Zealand Jac. Huisman C M. Huisman-de Groen Den Hoorn Jan Huisman A. Huisman-de Groen Den Hoorn J. van Heerwaarden-Huisman J van Heerwaarden Den Burg H. Zijm-Huismam P. Zijm klein- en achterkleinkinderen Den Hoorn. Texel, 22 mei 1976, Naalrand 29. De begrafenis heeft inmiddels plaatsgehad op het R.K Kerkhof te Den Burg. houdt op Hemelvaartsdag haar jaarlijkse open dag. Belangstellenden worden uitgenodigd de jachthaven en het clubschip te bezichtigen. Het is mogelijk, dat U op een der jach ten een kleine rondvaart mee kunt maken. Het Bestuur. Vanaf Hemelvaartsdag zijn wij RESTAURANT „DE FUIK" De Waal, tel. (02220) 2578. Gevraagd voor het komend vakantieseizoen RESTAURANT „ITALIA" De Koog, telefoon (02228) 574. in 6 modellen voorradig. Ook zwarte rokken in de maten 36 t/m 48. BINNENBURG. voor boetiek gedurende de zomer maanden. Sollicitanten worden uitgenodigd maandag, 7 juni tussen 9.30 en 12.00 uur in de Wever straat 58, Den Burg. Kema keur, 2 standen en verlichting. Goed en goedkoop. 195, (02220) 3151. |IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUIIIIIIIIIIIIIIIIII!lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!lllllllllllllllllllllllllllllllllillllll| I 't Is bij ALLEN OP AARDGAS, met thermostaat 570, met grillset, wit 695, met thermostaat, kleur 610, met grillbrander, kleur 625, luxe met grillset en wekker 800, met grillbrander, wit 610, elektrische oven - gas, wit 560, Pelgrim met thermostaat, kleur 615, Dordrecht, met grillset, wit 655, Atag met grillset, wit 825, Diverse kookplaten, butaan en aardgas, alles goed en goedkoop. 4 (02220) 3151 gastechnisch installateur. TE KOOP AANGEBODEN te EIERLAND Zeer beschut gelegen in het bunga lowpark „Slufteroord", fraaie vrij staande, grote met oa. 850 m2 itudn. Perfecte staat van onderhoud. Verzorgde tuin met groot terras en barbecue. Indeling: woonkamer annex keuken, 3 slaapkamers, aparte douche en toilet, berging. Geheel ingericht voor zes personen. Erfpacht ƒ650,per jaar (30 jaar vast). Koopsom ƒ85.000,incl. de gehele inboedel. DEN BURG (plan Noord-West) PREMIEBOUW Binnenkort zal door het aanne mingsbedrijf v/h Jan Koom Mzn een aanvang worden gemaakt met de bouw van een achttal van het type twee onder één kap, waarvan nog twee woningen be schikbaar zijn, alle te voorzien van een gasgestookte c.v.-dnstallatie, ruime berging en aangebouKvde ga rage. Grondopper vlakte per huis ca. 280 m2. Gunstige zoniigging. Indeling: ruime entree met gande- robehoek, gang, toilet, grote woon- eetkamer annex compleet te instal leren keuken (kan eventueel afge scheiden worden), berging. Bovenverdieping: drie slaapkamers, kastenwanden, geheel betegelde douchekamer met toilet en vaste wastafel. Vaste trap naar zolderver dieping met overloop en één grote slaapkamer. Tekeningen en bestek liggen op ons kantoor ter inzage. DE KOOG Direct nabij bos en strand gelegen, ten zuiden van De Koog een royale met aangebouwde garage en ca. 650 m2 grond. De bungalow wordt voorzien van een aardgas c.v.-installatie. Solide bouw, verzorgde afwerking. Indeling: entree, hall, grote zonnige L-vormige woon-eetkamer met open haard annex moderne, compleet ite installeren keukenhoek, schuifdeu ren naar groot terras op het zuiden, drie ruime slaapkamers met gar- derobekasten, geheel betegelde bad kamer met ligbad en een dubbele wastafel, apart toilet Uitstékende zoniigging. Tekeningen en bestek liggen op ons kantoor ter inzage. Koopsom ƒ200.000,(incl. 16Vo B.T.W.). Hoge hypotheken beschikbaar. Onze woninglijst iwordt U op aanvraag toegezonden. Inlichtingen en verkoop bij Schilderweg 165 - Postbus 87, Den Burg - Texel. Tel. (02220) 3025 en 3429 b.g.g. 2031. llUllillllllllUIUIIIIIIIUIilllllllllUJIIIIIIIlUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIilllllillllllllllllllllllllllllll

Texelsche Courant | 1976 | | pagina 3