om Café „De Slufter" wordt gedwongen verkocht SPORTSHOP SPORTSHOP J Dwangsom nadert f 300.000,- Voor al uw BADKLEDING Orgelbespeling in Oosterend Zuigelingenbureau CVI ongeslagen kampioen zomeravondvoetbal GVT hield clubkampioenschappen Voor al uw hengelsportartikelen - - 'Monte Carlo' opent poorten VERVOLG VAN PAG.l Bestemmingsplan CAMPING- BENODIGDHEDEN Het cafeetje „De Slufter" van weer man Kees van der Werf wordt dinsdag 13 juli in hotel „De Lindeboom-Texel" bij executie openbaar verkocht. Dat gebeurt op verzoek van Karting Texel B.V. die het bedrijfje in 1971 van Van der Werf kocht, maar er nooit bezit van heeft kunnen nemen omdat Van der Werf na een paar dagen spijt kreeg en weigerde de transportakte te ondertekenen. Hij beriep zich er op de voorlopige verkoopovereenkomst onder psychologi sche druk van familieonstandigheden te hebben getekend De Alkmaarse recht bank en in hoger beroep het Amsterdam se gerechtshof kwamen echter tot de conclusie dat de koopovereenkomst rechtsgeldig was en moest worden na gekomen Van dwangmatige omstandig heden was niets gebleken. Van der Werf moest aan het transport meewerken op straffe van een dwangsom van ƒ500, per dag. Weigerachtig De weerman trok zich daar niets van aan. Hij bleef weigeren, ondanks inspan ningen van Karting, advocaten en tus senpersonen. Herhaaldelijk verklaarde Van der Werf (thans 67) dat hij zo is ge hecht aan het café en zijn omgeving dat hij nergens anders op Texel zou kunnen aarden. Om daaraan tegemoet te komen deed Karting het aanbod dat Van der Werf na het tekenen van het transport de rest van zijn leven in het café zou mo gen blijven en het normaal exploiteren; de betaling van de op dat moment al flink opgelopen dwangsom wilde men dan wel vergeten Hoewel het er enkele keren naar uitzag dat een minnelijke schikking in de lucht hing, bleef Van der Werf weigerachtig. De dwangsom is inmiddels opgelopen tot ƒ278.000,een bedrag dat de weer man lang niet kan betalen. Dat kan al leen als tot gedwongen verkoping wordt overgegaan, maar deze knuppel achter de deur lijkt Van der Werf nauwelijks af te schrikken. Vorig jaar maart besloot Karting dat het welletjes was. Onder de dreiging van VRIJDAG 2 JULI Van 14.00 tot 16.00 uur wordt in zwem bad Molenkoog een zweminstuif ge houden onder leiding van het Sport- real-team. Op het plein van de o.l. school in De Waal begint om 20.00 uur een stnjd om de man en de vrouw. Afdeling Texel van Amnesty Internatio nal houdt een schrijfavond voor poli tieke gevangenen in Centrum 147 aan de Bernhardlaan, aanvang 19.30 uur. In het raadhuis begint de expositie „Texel in vervoering, Texel in beroe ring" (Over verbindingen Texel-vas- teland in de loop der jaren). ZATERDAG 3 JULI In het kader van Sportreal is er trim men op de campings Loodsmansduin, Kogerstrand, Sluftervallei en De Krim van 9.00 - 10.00 uur. Kosten ƒ1,p p en ƒ2,50 per gezin. In het Ankerpark van Oudeschild is van af 14 00 uur kunst- en antiekmarkt. ZONDAG 4 JULI In Oosterend, Den Burg en De Cocks- dorp worden aanvang 19 30 uur in de resp. Hervormde kerken zangdiensten gehouden. Een fietstocht langs de mooiste plekjes van Texel begint om 14.00 uur, zowel op het parkeerterrein aan de Nikadel te De Koog als op het parkeerterrein bij de sporthal aan de Emmalaan in Den Burg. MAANDAG 5 JULI In het kader van Sportreal trimmen van 9.00 - 10.00 uur op de campings Ko gerstrand, Loodsmansduin, De Krim en Sluftervallei. Kosten ƒ1,p.p. of ƒ2,50 per gezin. Vanaf 15.00 uur worden onder leiding van het Recreatieteam kinderspelle tjes gedaan in het zwembad in Den Burg Om 22.00 uur start bij de kantine van camping „Loodsmansduin" een nacht wandeling onder leiding van het re creatieteam. Kosten ƒ1,p p. of ƒ2,50 per gezin. DINSDAG 6 JULI In het kader van Sportreal trimmen van 9 00 - 10.00 uur op de campings Ko gerstrand, Loodsmansduin, De Krim en Sluftervallei. Kosten ƒ1,p.p of ƒ2,50 per gezin. Van 14.00 - 17.00 uur tennisinstructie voor beginners op de tennisbaan aan de Elemert in Den Burg. Kosten ƒ1, p.p.; materiaal aanwezig Om 14.00 uur begint op het strand Hoornderslag de Juttersaktie van Se ven Up met een schatgraafwedstrijd. Deelname gratis. VASTE DATA Tot half augustus houdt de Zusterkring van De Cocksdorp verkoop van zelf gemaakte artikelen. Dinsdagavonden 19,30 - 20.30 uur en woensdagochten den 10.00 - 11.00 uur. Plaats: gebouw tje naast de Hervormde kerk. De Stichting voor Gezinsverzorging en de nu werkelijk naderende veiling wer den door wederzijdse advocaten nog ini tiatieven ontplooid, maar het liep alle maal op niets uit. Het is een feit dat Karting zelf zeer tegen dit laatste dwangmiddel opziet De verkoping zal vrijwel zeker tot gevolg hebben dat Van der Werf moet vertrekken, maar ook het publiek zal waarschijnlijk niet met gejuich op een dergelijke afloop reage ren De indruk bestaat nu echter dat Van der Werf en zijn advocaat daarop spe culeren. Kees van der Werf: „Het is een smerig zaakje. Ik ga hier niet weg, ik teken nooit". Directeur Cor de Wit van Karting; „Een dwangsom heeft geen enkele zin als de betaling ervan toch niet wordt afgedwongen Van der Werf kan het drama zelf tegenhouden door het transport te ondertekenen. Hij heeft geen enkele reden om dat niet te doen, want wij gaan ermee akkoord dat le vering en betaling worden uitgesteld tot hij overlijdt. In de dagelijkse praktijk zal er voor hem dus niets veranderen Niemand kan zeggen dat wij niet uiter ste soepelheid hebben betracht". Het aan de Slufterweg gelegen onroe rend goed beslaat een oppervlakte van ruim 3.000 m2. Het bestemmingsplan biedt mogelijkheden tot uitbreiding of verandering in hotel-, appartementen- of pensionbedrijf. De kans is niet gering dat 'De Slufter' op 13 juli wordt verkocht aan een geda- digde die meer biedt dan Karting. De Wit: „Dat is dan jammer, niet alleen voor ons maar vooral voor Van der Werf". SPORTSHOP. Speciale aanbieding wedstrijdzwemkleding SPORT weverstraat «HOP den burg Bejaardenhulp Texel houdt spreekuur op maandag tot en met vrijdag van 9 00 - 10.00 uur en van 14 00 - 15.00 uur. Adres Julianastraat 3, Den Burg, telefoon (02220) 4152. Iedere maandagavond klaverjassen in hotel „De Zwaan", aanvang 20.00 uur. De bibliotheek in 't verenigingsgebouw bij de Hervormde kerk van De Cocks dorp is open op maandag-, woensdag en vrijdagochtend van 10.00 - 11.00 uur en dinsdag-, donderdag- en vrij dagavond van 19 00 - 20.00 uur. Iedere donderdagavond om 20.00 uur bijbelstudie ten huize van Jan en Paula Brouwer, Warmoesstraat 42 in Den Burg. Elke zaterdagochtend kan oud papier worden bezorgd bij de voormalige smederij van Kiljan aan de Gasthuis straat (ten bate van de Werkwinkel). Jehovahs Getuigen houden elke dins dagavond, acht uur, bijbelgesprekker op de adressen Bernhardlaan 112 tt Den Burg en Ploosterstraat 4 te D< Cocksdorp. Iedere maandagavond om 20.00 uui tekenclub onder leiding van Lende van 't Noordende in het voormalige Boogerd-gebouw aan de Bernhard laan. Deelname mogelijk voor 17 - 27- jarigen. NVSH-informatiecentrum, -middelen depot en -bibliotheek in het Groene Kruisgebouw aan de Witte Kruislaan te Den Burg zijn iedere maandag van 20.00 - 21.00 uur geopend en telefo nisch bereikbaar onder nr. 3241. Con tactpersoon: Méri Blanken, Tjakker- straat 35, Den Burg, telefoon 3012. Iedere maandagavond bridgen in hotel „De Lindeboom-Texel" om 20.00 uur. Elke zondagavond wordt in 't Asiel aan de Burgwal spelletjesavond gehouden vanaf 20.00 uur; organisatie: stichting Open Jeugdwerk. Elke donderdagavond wordt vanaf 20.00 uur spelletjesavond gehouden in Cen trum 147 aan de Bernhardlaan onder auspiciën van het Vormingscentrum voor Jonge Volwassenen. Oud papier ten bate van gymnastiek vereniging Oosterend kan altijd wor den bezorgd onder het afdakje van de voormalige brandweerkazerne aan de Achtertune te Oosterend. In de serie kerkconcerten op Texel bespeelt Theo van Dijk uit Baarn a.s. dinsdag 6 juli het orgel van de Gere formeerde kerk te Oosterend. Uitgevoerd worden werken van Handel, Bach, Brahms, Stanley en andere componisten. De toegang is gratis. Dit concert begint om 20.15 uur De zuigelingen, die aan de beurt zijn worden op het bureau verwacht op de tijden, waarop hun eigen huisarts zitting heeft. De tijden zijn als volgt Dokter Seegers, dinsdag 6 juli, om 14.00 uur. Dit seizoen als nieuwe ploeg begonnen betekent dit een uitstekend resultaat. De ploeg van het Centrale Verwarmings- en Isolatiebedrijf" werd aangevuld met enige voetballers van de ter ziele gega- ne zomeravondvoetbalploeg „De Groote Slock". Het kampioenschap houdt tevens in promotie naar poule A in het volgend seizoen. Ook de topscorer van poule B bevindt zich in de CVI-ploeg en het doelsaldo van alle gewonnen wedstrij den is uitstekend te noemen nl. 27 voor en 3 tegen. Uitslagen: Afdeling A: JKM-Casino 1—1 De Zwaan-Koffiebar 51 Jelleboog-Jonge Agrariërs 12 Memo-De Waal 04 JKM-Memo 6—0 Koffiebar-De Waal 12 De Zwaan-Jelleboog 11 Jonge Agrariërs-Casino 31 Afdeling B. De Muy-Westerlaken 10 RWS-Reizenboetiek 16 Gempo-CVI 0—4 Nioz-Casino 2 20 Gempo-Westerlaken 13 De Muy-RWS 2—4 Reizenboetiek-Nioz 08 Casino 2-CVI 0—4 Eindstanden: Afdeling A: Jonge Agrariërs 7 5 2 0 12 11- 2 De Zwaan 7 4 3 0 11 16- 5 Jelleboog 7 4 2 1 10 11- 8 Casino 7 3 2 2 8 14-10 JKM 7 2 2 3 6 14-11 De Waal 7 2 1 4 5 7- 8 Koffiebar 7 0 2 5 2 6-19 Memo 7 1 0 6 2 4-20 Afdeling B' CVI 7 7 0 0 14 27- 3 Nioz 7 4 0 3 8 18- 7 Casino 2 7 3 2 2 8 9- 9 Reizenboetiek 6 3 0 3 6 14-16 Gempo 6 2 2 2 6 8-10 De Muy 7 2 1 4 5 5-15 Westerlaken 7 2 0 5 4 8-17 RWS 7 1 1 6 3 9-20 Zaterdag werden in Den Burg bij de gymnastiekvereniging Texel als afslui ting van het seizoen onderlinge wedstrij den gehouden. Ondanks de geweldige hitte was er sprake van een goede op komst. Er werd met veel enthousiame geturnd. Donderdag 24 juni kwamen de jon gens reeds in het strijdperk. Uitslagen donderdag Bij de jongens 8 jaar werd le Willem van Veen; 2e Martin Koorn en 3e Rem- ko Vosjan. Jongens 9e jaar: 1. Mark Pe ter de Graaf, 2. Leon de Wit en 3. Nico Kikkert. Jongens 10 ja.r: 1 Gert Coevert, 2. Joost van Aalderen, 3 Erik Jan Geus. Jongens 11-12 jaar: 1. Kees Kok, 2 Joop Kuitse, 3. Sidney van Zon. Jongens 13 - 15 jaar: 1 Andre Smit, 2. Kees Jan den Haan, 3. Erik Broekman. Uitslagen vrijdag Vrijdag hadden de meisjes, dames ju nioren en heren junioren hun wedstrijd Meisjes 8 jaar: 1. Ans Timmer, 2. Mar- tine Eelman, 3. Corline Agter. Meisjes 9 ja r. 1 Daniëlle de Lussanet, 2 Marian de Vries, 3. Melanie Post. Meisjes 10 jaar: 1 Evelien Brans, 2. Monique Vlas, 3 Monica Smit. Meisjes 11 jaar: 1. Diane den Haan, 2. José Dijker, 3. Coby Witte. Meisjes 12 jaar 1. Petra Zuidewind, 2. Jacqueline Kooy, 3 Anke van Trigt. Meisjes 13 - 15 jaar- 1. Edith Boo gaard, 2. Tanja Klaasens, 3 Ilse v. Heer waarden Dames junioren: 1. Silvia van Beekum, 2. Jolanda Vlaming, 3. Karin Didden Heren junioren: 1. Jan Keizer, 2 Kees Schuil, 3 Jan Rijk. Algemene groepen Van de algemene groepen werd ver enigingskampioen Silvia van Beekum met 34,1 punten, 2. Jan Keizer met 33,4 punten, 3. Kees Schuil met 32,6 punten. Uitslagen zaterdag Op zaterdag 26 juni tenslotte de extra trainingsgroepen. Ook hier werd hard geturnd en er was bovendien sprake van een groot aantal toeschouwers. Bij de meisjes tot en met 12 jaar werd 1. Marja Vlaming, 2 Anke Coutinho, 3. Karin Schermer. Jongens tot en met 12 jaar: 1 Martin Voebel, 2. René Eelman, 3. Jaco van Trigt. Bij de meisjes 13 jaar en ouder: 1. Jan- neke Harting, 2. Christy Neijens, 3. Carla Vlaming. Bij de jongens boven 12 jaar werden maar twee prijzen uitgedeeld' 1. Olaf Duin, 2. Peter Schoorl. De verenigingskamp/ocn werd Janne- ke Harting met 34,9 punten, 2. Christy Neijens met 34,5 punten, 3. Carla Vla ming met 34,2 punten. SPORTSHOP Speciale aanbieding Friendship zeemolen van 62,50 nu 49,50 Jongenshengel compl. 19,50 Bamboe vanaf 1,95 Van donderdag tot en met dinsdag draait in het City theater nog eens Ro bert Wise's „The sound of music" een zomervakantiefilm bij uitstek. Julie An drews en Christopher Plummer spelen de hoofdrollen in het verhaal over de familie Von Trapp, in Oostenrijk anno 1939 De muziek en de technische per fectie maken de film tot een steeds op nieuw hartverwarmende belevenis voor jong en oud. Er schijnen in ons land mensen te zijn die de film al meer dan zestig keer zagen. In verband met de grote lengte begint de voorstelling een half uur eerder dan gebruikelijk, dus half acht Ook in de nachtvoorstelling (vrijdag 23.30 uur) muziek. „200 motels" is een oopgebeuren gerealiseerd door Frank Zappa en Tony Palmer De film die zijn titel ontleent aan een serie tournees ",,on the road", kan worden omschreven als een surrealistische documentaire De „conferencier" die deze happening aan elkaar praat is de in Amerika erg bekende zanger Theodore Bikel Behal ve uiteraard het optreden van Zappa's „Mothers of Invention" is er te kijken en te luisteren naar Ringo Starr Don Pres ton, Mark Volman, Howard Kaylan, Ian Underwood, Aynsley Dunbar, Keith Moon en het volledig Royal Philharmo nic Orchestra In de matinee (zondag 15.00 uur) kan worden gelachen om „Asterix en Cleo patra" een tekenfilm van dezelfde ma kers als de strip. Cleopatra wedt met Caesar dat zij binnen drie maanden een prachtig paleis kan laten bouwen. Nu merobis krijgt de opdracht, met het drei gement dat als hij met slaagt, hij voor de krokodillen zal worden geworpen. Hoe wel geen beste bouwmeester, kent hij gelukkig de magiër Panoramix goed Ook de slimheid van Asterix en de ver schrikkelijke kracht van Obelix komen bij dit karwei goed van pas. Wrede pi raten en zenuwachtige Romeinen steken nog bijna een spaak in het wiel. (Alle leeftijden). f ondernemers-aktiviteiten Vanaf zaterdag 3 juli heeft Den Burg weer een amusementshal. Het zal „Monte Carlo" gaan heten en is geves tigd in hetzelfde pand in de Weverstraat waar eertijds het etablissement S39 van P. Swarthof was gevestigd. Eigenaar-exploitant van 'Monte Carlo' is de heer W. Kalk die dit voorlopig zal combineren met zijn functie als assistent beheerder van sporthal „Ons Genoegen". Voorlopig deze zomer Het is de bedoeling dat deze amuse mentshal voorlopig deze zomer zal gaan draaien waarna de heer Kalk zal bezien of exploitatie in het winterseizoen ver antwoord is. „Monte Carlo" heeft een oppervlakte van ongeveer 90 m2. De speelzaal meet 15 x 6 meter Er is een kleine bar inge richt waar men verfrissingen kan ko pen en er zijn 25 speelautomaten ge plaatst. Hieronder zijn bijvoorbeeld flip- perautomaten, voetbalspelen, hooverta- fels, tennisspel en een kleiduivenschiet- apparaat. Eigen beheer Achter de eigenlijke speelzaal is een toiletruimte ingericht Er is een berg ruimte met een loods gecreëerd en het geheel is van een achteruitgang voor noodgevallen voorzien. De totale ver bouw en renovatie heeft 14 dagen ge duurd. De heer Kalk heeft het grootste gedeelte hiervan in eigen beheer uitge voerd Voorts kwam de aanleg van de verlichting op naam van Martin Bakker terwijl voor de muren en het plafond- werk de fa. Duin tekende. „Monte Carlo" is vanaf zaterdagmid dag a.s. geopend. dingsverordening vaststellen waarbij de gedragslijnen zijn neergelegd. Enkele leden van de commissie ver onderstelden dat in het plan voorschrif ten waren opgenomen over het gebruik van bestrijdingsmiddelen. B. en W. wij zen erop dat dat niet het geval is; wel is het gebruik van kunstmeststoffen in bermen en slootkanten aan een aanleg- vergunning gebonden. Recreatie De dringende verzoeken van de com missie om bij boerderijen méér recrea tiemogelijkheden toe te staan dan één tent, worden zonder meer van de hand gewezen. Als men meer verblijfseenhe- den op het erf zou toestaan zou het ab solute maximum van 47.000 slaapplaat sen in 1985 worden overschreden, tenzij de recreatieplannen aan de Grensweg en bij PH-hotel zouden worden ge schrapt. Het argument dat kamperen bij de boer een belangrijk sociaal contact tussen stedeling en boer tot gevolg heeft, wordt bestreden met de opmerking dat de „eigen afwijkende vorm" van deze verblijfsrecreatie bij méér eenheden veel minder tot zijn recht komt. Ook aan. de nodige jaarlijks aan te vragen vergunning voor één tent op het erf wordt vastgehouden. Op deze wijze kun nen B. en W. het aantal slaapplaatsen onder controle houden en nadere eisen stellen ten aanzien van beplanting e.d. Delfstoffen B en W. willen het zoeken naar en het winnen van delfstoffen (zoals olie en aardgas) volledig onder controle hou den In het plan is geregeld dat explora tie (zoeken) is uitgesloten in natuurge bieden, duingebied, strand, slikken en schorren en „zwaar" beschermd agra risch gebied alsmede in een zone van 500 meter rond woonkernen en recrea tiegebieden. Voor exploitatie (winning) is planwijziging nodig. Ondanks bezwa ren van een enkel commissielid willen B. en W deze regeling ongewijzigd la ten. Wel wordt ingegaan op het verzoek om in de plankaart de zg. paardenpaad- jes op te nemen, waarvan er nog enkele op Texel zijn (o.a. bij camping De Drie hoek, bij Zuivelfabriek, Krassekeet, Ho- geberg). Zelf hebben B. en W. nog wat wijzi gingen m het plan aangebracht. Zo wor den dienstwoningen gebonden aan een maximum inhoud en vloeroppervlak resp. 450 m3 en 100 m2). Aan de Aken- buurtsweg wordt alsnog de bestemming artikel 19 opgenomen voor de plannen van Karting Texel B.V. voor de bouw van een manege. De kartingbaan valt dan onder het overgangsrecht. Moge lijkheden om hier een dagrecreatief ver- maakcentrum te stichten worden dus nauwelijks geopend \loor al uw 30 b.v. strandligstoelen Campinggas Bolderwagens Kinderdragers v a 35, luchtbedden - slaapzakken tenten - ritsen. H95,— j Dokter Van Loon, om 13.30 uur. woensdag 7 juli om TEXELAARTJES Minimaal (3 regels) ƒ3, elke regel meer ƒ1, Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te wor den voldaan. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de boek handel) en onder nummer ƒ1,50 meer. Alles inclu sief 4% BTW. De Wieringer fotogra fen maken bruidsreporta ges 'ju kleur goedkoper dan in zwart-wit. Fa. foto Boersen en Zonen, Hidd^- lytushoef, telef. (02279) 1482 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon, Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13252. Heren agrariërs en doe- het-zelvers. Regelmatig in voorraad Balk-, rib- en plankhout (waaronder vloerdelen 3 cm. dik); Wandsohrootjes (is goed koper dan behangen); deuren, hardboard, spaanplaat, watervast multiplex, asbest golfpla ten en voor de tuin biel zen, diverse betonsier- tegels. Konkurrerende prijzen. Ook zaterdags morgens geopend. Fa Barhorst, Mancoweg 2a, Den Burg, tel (02220) 2684 - 3055 Accu's voor auto's, motoren, landbouw en Scheepvaart. Kievit, Ko- gerstraat Tcgelboetiek Fokko Mulder Kotterstraat 9, Oosterend Boetiek open: van maan dag t/m donderdag van 13.30 tot 18.00 uur; vrij dags van 13.30 tot 21.00 uur en 's zaterdags van 9.30 tot 12.30 uur en na afspraak, tel. (02223) 666 Elke vrijdag om 8 uur verkeersles in hotel „De Zwaan", Den Burg. Te vens verlengen wij ook rijbewijzen. Vamor rij school Wester, tel. (02230) 13906 Wasserette Nowak. Be langrijk voor al onze gas ten: onze wasserette is iedere dag geopend. Bun galowpark Vredelust, Ca- liforniëweg 97a (zijweg 13) H. Nowaflc, tel. Voor al uw verzekerin gen, financieringen en hy potheken. C. v. Lenten, Postweg 62, tel 02225-295 Broodroosters, Carmen krulsets, elektr. wekkers, koffiemolens enz. met 20% kortmg. Wandkon- taktdozen in- en opbouw en vele andere dingen op elektragebied. Alles met zeer grote kortingen. Fa. Jan v. Wijngaarden en Henny Kok, Weverstraat 68, tel. 2695 Voor kwasten, behang en verf van Piet Hein, moet U bij Roeper's Schildersbedrijf zijn De Bolder, Wezenland no. 1, Den Burg, telefoon (02220) 3141. Wij kunnen voor u tegen aantrekke lijke prijzen de hieronder genoemde werkzaamhe den verzorgen: het bekleden van meu belen (antiek, klassiek en modern) alsmede het op maat maken van buiten zonwering, (Markiezen). de reparatie van uw tuinmeubelen, tenten, windschermen, zodat u in het komende voorjaar hierover direkt kunt be schikken. het opnieuw bekleden van autokussens of repa ratie hiervan. machinale houtbewer king, zagen slijpen, inbinden van boeken en tijdschriften, inlijsten van platen, schilderstuk ken, borduurwerk, diplo ma's enz. Wij zijn u gaarne van dienst en doen u vrijblij vend, indien gewenst, schriftelijk prijsopgave. Alle soorten van (TOP)- LENINGEN met en zon der onderpand. Agent schap Rijkspostspaarbank Hypotheken 8'/*% rente. Jan Dekker, Assurantiën, Bernhardlaan 89, (02220) 2833 uigen

Texelsche Courant | 1976 | | pagina 2