De pen van uwhart. LöR Naaimachines m Sportreal Texel Diefstal van bowlingshirt j Zelfbouw- meubelen VIS NIET ACHTER HET NET. PAPERSMate heeft hart voor uw handschrift. Bollenpellers (sters) gevraagd een flinke jongen HOND 175 m3 koelruimte te huur Nette vrouw huishoudster BERKHOUT NAAIMACHINES WOONHUIZEN WOONHUIS PREMIEBOUW - DEN BURG „TEXEL VASTGOED" Ook Texel haakt in op de landelijke die „Sportreal" die is bedoeld om ai rlei vormen van beweging te stimule- n. Naast een uitgebreid programma por de vakantiegangers op ons ei nd heeft men ook voor eigen bewo- rs een programma opgezet voor ensen van elke leeftijd. Sportreal is een aktie die op Texel jorganiseerd wordt door de Stichting ixelse Sportraad, het overkoepelend gaan van de Texelse sportverenigin- CIOS Sportreal Texel beschikt over zes ma- iaalpakketten waardoor honderden insen tegelijkertijd kunnen voetballen, missen, hockeyen, badmintonnen er» len met nieuwe dingen zoals scoop en bee. aktiviteiten zijn opgezet volgens vast programma dat wordt begeleid lor een vier man sterk team van het |0S uit Heerenveen. c deelnamekosten bedragen 1,per Irsoon of ƒ2,50 per gezin. Sportinstuiven aast het uitvoeren van dit vaste pro- mma is het team ook bereid op di- campings en bungalowterreinen sportinstuiven te organiseren. Dit -eurt op verzoek van de exploitanten deze terreinen. Zij kunnen zich wen- tot het verblijfscentrum van het rtreal-team, Bernhardlaan 147 in |n Burg, telefoon (02220) 3468 alle da- van 12.30 - 14 00 uur. Trim-trio's [foor degenen die volkomen individu- spelend willen sporten zijn vanaf |f juli zg tnmtrio's te koop. Dat zijn Isen waarin zich verschillende speel- [rt werktuigen bevinden. Ze zijn voor verkrijgbaar op het eerder ge- Lnde adres van het Sportreal-team en [de informatiestand gedurende de ge- |e maandagochtend op de markt op de leneplaats in Den Burg Texel fca afloop van de periode van 6 weken I in hoofdzaak is gericht op de vakan- langer zal men doorgaan met tal van speciale aktiviteiten voor de Texelaars in het bijzonder. Er zal daar tegen die tijd opnieuw in deze kolommen aandacht aan worden besteed. De politie hield zaterdagochtend om streeks 4 uur de 20-jarige marineman J.FG L. uit Den Helder aan Hij werd beschuldigd van de diefstal van een bowlingshirt ter waarde van ƒ20,in Bowling ,,De Koogel". De militair die aanvankelijk een valse naam opgaf werd ingesloten en later aan de marechaussee overgedragen. Hij bleek achteraf nog meer op zijn geweten te hebben. TEXELAARTJES fie heeft er nog plaats een 6-persoons tent [af 17 juli t/m 31 juli [Kager, Wilhelmina- 1, tel. 2484, Den koop New Forester, bruin m. witte bles, zadel en toebehoren. 2448 na 20.00 uur koop Alfa Romeo, kjong hondje. Schoon- Bsingel 14a, Den Burg koop 4-pers. tent, bmaal gebruikt met rte woon- en slaap- K Tel. 4002 raagd jongelui om jen te rapen. J. Kuip. Westen, tel. (02220) let blijdschap geven |U kennis van de ge- Ite van onze dochter |Neeltjc - Renetta Arie en Gina Langeveld Inreg 140, Eierland, II, 29 juni 1976. [zijn blij met de ge- Ite van onze dochter [nsje Joyce Hélène j Maricus en Tonny van de Wetering Bianca Claudia I Ingrid Nicolette [Burg, Texel, li 1976, |ndwarsstraat 6. danken familie, Iden en bekenden llijk voor de belang ing bij ons 25-jarig llijksfeest. In Plasman Ina Plasman-Wessels |oog, juli 1976. 1 I heb in het zieken- len bij mijn thuis- 1 zo ontzettend veel en brieven en [re blijken van be- Itelling gehad, i voor mij onmoge- kn ieder persoonlijk klanken. Int allen een grote Ivoor mij geweest, laals hartelijk, har- Idank namens mij en (nan Fien Stiggelbout >r Uw bewijs van tming, welke wij ten ontvangen na 'verlijden van onze groot- en over- vader WILLEM HEERWAARDEN, !en wij U onze op- dank. 'e van Heerwaarden lurg - Texel, 976, asthuisstraat 9. Algemene kennisgeving. Maandag 28 juni 1976 is in het ziekenhuis Parkzicht overleden, mej. Jeanette Keijser, op de leeftijd van 72 jaar. Haar huisgenoot, R. Hoogerwerf Den Burg, Keesomlaan 12. In gevolge haar uitdrukkelijke wens heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Hiermede geven wij u kennis, dat heden in het ziekenhuis ..Parkzicht" van ons is heen gegaan onze lieve vader, groot- en overgroot vader Albert Schagen, weduwnaar van Dirkje Dogger, op de leeftijd van 87 jaar. J. Schagen T. Schagen-Keuning K. Schagen M. Schagen-Roeper A. Schagen B. Schagen-Swaerts H. Schagen P. J. Schagen A. Schagen-Huizinga E. Kortenhoeven-Schagen F. Kortenhoeven klein- en achterkleinkinderen Den Burg, Texel, 3 juli 1976, C E. Gollards Rustoord De begrafenis heeft inmiddels plaatsgehad op de Oudeschilder begraafplaats. Op 3 juli 1976 is geheel onverwacht van ons heengegaan onze lieve zuster, schoonzus ter en tante Beatrix Margaretha Wuis, weduwe van Matthijs Brizee, op de leeftijd van 78 jaar. Berkum D. J. Wuis J. Wuis-Brinkhuis Den Burg N. Wuis-Dros neven en nichten Den Helder, Ruyghweg 196. Corr.adres: Campherbeeklaan 83, Berkum (Zwolle). De teraardebestelling heeft inmiddels plaats gevonden. Op 3 juli overleed te Den Helder onze Tante Bea, mevr. B. M. Brizée-Wuis Nigeria Bea en Kees De Koog Gerda en Udo Tineke en Jürgen Josine en Harry en kinderen Met verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van onze medewerker Piet Jonker, die door een noodlottig verkeersongeval op weg naar zijn werk op Texel uit dit leven is weggerukt. Zijn inzet voor het werk en collegialiteit zul len wij niet kunnen vergeten. Onze gedachten gaan nu in de eerste plaats uit naar zijn vrouw en kinderen, die wij in deze moeilijke dagen alle kracht toewensen. Directie en medewerkers van De Vries en Van de Wiel B.V. Sint Maartensvlotbrug, 1 juli 1976. Voor de Muziekliefheb- bersalle soorten mu- ziekinstrumenten, blad- j muziek en grammofoon platen; klassiek en pop. Fa. Van Wijngaarden en Kok, Weverstraat 68, tel. 2695 Hiermede geven wij U. kennis, dat heden geheel onverwachts van ons is weggenomen onze lieve, zorg zame moeder, groot- en overgroot moeder Gerberdina Kok, weduwe van Arie Lap, op de leeftijd van 92 jaar. Texel A. Lap H. Lap-Schrier M. Zijm-Lap Enschede T. Lap-Duinker Texel S. Kikkert-Lap P. Kikkert klein- en achterkleinkinderen Den Burg, Texel, 6 juli 1976, Gollards Rustoord, De Zes 12. De rouwdienst zal worden gehou den op donderdag, 8 juli, n.m. 1.30 uur in het Gollards Rustoord, waarna de begrafenis om 2 30 uur op de Ned. Herv begraaf plaats te Den Hoorn zal plaats hebben. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7.30 tot 8.30 uur in het Gollards Rustoord en na de begrafenis in het Dorpshuis te Den Hoorn. Het valt ons moeilijk te moeten mededelen, dat ons trouwe lid Piel Jonker, door een noodlottig ongeluk op weg naar zijn werk op Texel van ons is heengegaan. Wij verliezen in hem een actief lid, wiens op geruimde karakter ons nog lang bij zal blij ven. Moge zijn vrouw en kinderen de kracht vin den om met de herinnering aan hem het leven verder aan te kunnen. Personeelsvereniging ,,IL NOSTRO" van De Vries en Van de Wiel B.V. Sint Maartensvlotbrug, 1 juli 1976. Diep geschokt geven wij kennis van het verlies van onze gewaardeerde collega en vriend, Piel Jonker, die op weg naar zijn werk op Texel op zo'n tragische wijze het leven verloren heeft. In onze herinnering zal hij nog lang blijven voortleven. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn vrouw en kinderen, die wij alle kracht en sterkte toewensen. Directie Rijkswaterstaat en collega's De Vries en Van de Wiel B.V. Texel, 1 juli 1976. Het bestuur van de Stichting Texels Folklore wenst alle medewerkers veel succes toe op de a.s. zeven Folklore-woens- dagen Wij monteren ook Shell Trelleborg autobuiten- banden. Kievit, Koger- straat Broodroosters, Carmen krulsets, elektr. wekkers, koffiemolens enz. met 20°/o korting. Wandkon- taktdozen in- en opbouw en vele andere dingen op elektragebied. Alles met zeer gTote kortingen. Fa. Jan v. Wijngaarden en Henny Kok, Weverstraat 68, tel. 2695 Tapijtreinigen, schoor steenvegen en alles wat schoon moetSchoon maakbedrijf Harm Spigt, Parnassiastrcat 17, De Koog, tel. 102228) 31' -- Voor al uw tegel- en mozaïekwerk naar C. van der Maden, Lieuwstr. 4, Den Burg, telef. (02220) 3320 Kocky's kapsalon, Dorps straat, De Koog, is de ge hele week geopend. Zon- der afspraak Nu volop aardbeien. M. Huisman, De Veen, tel. 2203 Aangeb z. intr. post zegelverzameling v. Ned vele zegels postfris o.a. ITEP-serie, v. Europ. lan den vele oudere zegels. Geh. collectie met dubbe le ƒ4800,Br. onder no. 980 aan bur. v.d. blad Met diepe droefheid delen wij mede, dat 2 juli, gedurende haar vakantie in haar ge boorteland Oostenrijk, plotseling is overleden onze dierbare Medezuster, Zuster Maris Stella. Namens de Congregatie Zusters v.d. Allerheiligste Verlosser, Zr. Antonia Marie, Deleg. Overste, Heemskerk. Zusters van St. Jan, Den Burg. De allernieuwste LP's: Status Quo, Nazareth, Sandra, Nana Mouskouri, Genesis, Lenny Kuhr, Fats Domino, Klaus Wun- derlioh, Marianne Rosen berg, Vicki Leandros enz. ook op Musicassettes. I Verder veel keus in klas- j sieke LP's en kinderre- pertoire Pep pi en Kokki; De film van Ome Willem i enz. En ook nog voor redelijke prijzen. Fa. Jan v. Wijn gaarden en Henny Kok, Weverstr. 68, tel 2695 Gereedschappen Gravenstr. 2-4-7 Den Burg. TEXELAARTJES Minimaal (3 regels) ƒ3, elke regel meer ƒ1, Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te wor den voldaan. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de boek handel) en onder nummer ƒ1,50 meer. Alles inclu sief 4°/o BTW Dames grijp de winst BONTMANTELS Alleen juli 20% korting. Nu eerste keus uit volle dige collectie 1976. A.s. winter pas betalen. Met garantie. Grootste, goed koopste bontzaak van Nederland De Bontkoning Voorstreek 71, Leeuwar- den-C, tel. 05100-20713. Bij koop reisgeld terug Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier land. telefoon (02225) 297 Bij de RABOBANK ligt een uitgebreide hypothe- 1 kenbrochure voor U klaar Dank aan de plannen makers en alle mensen werkzaam bij de water- fabriek. Een veehouder met zijn levende have Te koop Sparta dames- brommer. Tel. (02223) 301 Zorg voor 'n goede hengeluitrusting bij luxe en kado-artikelen Gravenstraat 2-4-7, daar vang je beslist geen bot lilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll'llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Bij ons vindt u altijd een aardig geschenk. Zoals bijvoorbeeld deze unieke Paper Mate pen met het powerpoint-systeem, dat als een hart de inkt naar de punt pompt. Zodat hij in elke stand (zelfs ondersteboven) - en op vele oppervlakken - gelijkmatig en vlekkeloos schrijft. Het is de enige pen met een levenslange garantie. (Als er onverhoopt iets mis mee mocht gaan, wordt hij kosteloos vervangen.) vh Langeveld endeRooybv den Burg Texel HUKtMHnuiiiHuinuuuiiumiHiiiinMiiiiiiiiiiiuiiiiiiiii Fa. W. en J. VEEGER, Grensweg 5, Den Burg, tel. (02220) 2229 iiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir GEVRAAGD om te helpen in de bloembollen. F. Huisman, Ongeren 4, tel. 2395. Wil degene, die dit week end PALLAS, nog heeft gesignaleerd mij een sein tje geven? Pallas is een middelgrote, bruin-zwart getekende, kortharige, slanke ^reu) met om zijn hals penningnummer 13573. 's Morgens ben ik bereik baar in De Draaimolen, 's avonds telefonisch onder ar. (02220) 3652, 's mid dags bij L R. Alex Verburg. J. S. DIJT, Westergeest 10, Den Burg, (02220) 3461 63 jaar, zag zich gaarne geplaatst als ?vt. huwelijk. Brieven onder no. 981 aan bureau van dit blad. itttiiiiitiiiniiiiiiiiniiiiiiiiiiiiniiniiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiii Automatische zigzag naaimachines rechtstreeks van groothandel. Machines met lichte lakschade met hon derden guldens korting. Ook vrije-arm machines, met stretch steek, autom. afgekort knoopsgat. Overlook, windzoom enz. Alle merken leverbaar. Reeds vanaf ƒ259, 3 jaar garantie. Gratis les. Inruil mogelijk. Ook reparaties van elders gekochte machines zonder voorrijkosten. Vrijblijvend demonstratie aan huis. Bel ter informatie en voor afspraak (ook 's avonds) (02267) 2758. TE KOOP AANGEBODEN te DE KOOG Onlangs is aangevangen met de bouw van een viertal dubbele van het type twee onder één kap, alle te voorzien van een gasge stookte c.v. en een aangebouwde garage. Hiervan is nog één woonhuis be schikbaar. Grondoppervlakte ca. 350/ m2 per woonhuis. Uitstekende zonligging. Indeling: ruime entree met garde- robehoek, gang, toilet; grote woon- eetkamer met schoonmetselwerk- wanden annex compleet te instal leren keuken (kan eventueel geheel afgescheiden worden), berging. Bovenverdieping: drie slaapkamers, waarvan één voorzien is van een vaste wastafel. Vaste trap naar zolderverdieping met overloop en één of twee slaap kamers. Oplevering ter bewoning op korte termijn. Tekeningen en bestek liggen op ons kantoor ter inzage of worden U op aanvraag verstrekt. Rijkspremie beschikbaar. Bouwprijzen vanaf f95.000, (incl. 16% B.T.W.). Direct nabij de duinen, aan de rand van het centrum gelegen vrijstaand met separaat gastenverblijf c.q. zomerhuisje en ruime garage, achtertuin op het zuiden ter grootte van ca. 572 m2. Goede staat van onderhoud Indeling: ruime hall/entree met kel der, L-vormige woonkamer met open haard, woon-eetkeuken, bij keuken, toilet en ruime berging. Bovenverdieping: 3 slaapkamers en overloop met grote betegelde bad kamer en toilet, zolder. Koopsom ƒ180.000, (Woningen voor alleenstaanden) Aan de rand van Den Burg zal bin nenkort een aanvang worden ge maakt met de bouw van een con tingent kleinere premiewoningen. Deze woningen hebben allen een achtertuin op het zuiden en de na volgende indeling hall/entree, woonkamer met open keuken, berging en naar keuze 1 slaapkamer beneden met 1 slaap kamer boven of 2 slaapkamers bo ven, badkamer en ruime bergzolder. Hoge hypotheken beschikbaar. Onze woninglijst wordt U op aanvraag toegezonden. Inlichtingen en verkoop bij Schilderweg 165 - Postbus 87, Den Burg - Texel, Tel. (02220) 3025 en 3429 b.g g. 2031.

Texelsche Courant | 1976 | | pagina 3