gesloten AFVALLEN? Z0MERBUNGAL0WS Hoofddepot Texel CALPAM VLOEIBAAR GAS MIDDENHUIS „TEXEL VASTGOED" Zelfbouw- meubelen Voor al uw KANTOORMEUBELEN v'h Langeveld de Rooü b.v. BEKENDMAKING Bestemmingsplan 't Horntje Zangvereniging „Advendo" Wij zijn verhuisd vrijdag 3 september 1976 gesloten. Wij zijn met vakantie van 4 Fm 18 september. Te koop aangeboden te OUDESCHILD Slimming international geeft ook in uw buurt vermageringslessen in groeps verband In je ééntje afvallen is geen doen. Maar samen lukt het Onze leidsters zijn er in getraind u te laten zien hoe u kunt vermageren zónder het eten waar u van houdt geheel te laten staan. Het dieet is makkelijk te volgen en gezond. Géén verboden voedsel. Loopt u gewoon eens binnen en vraag wat u weten wilt, óók over de lidmaatschapscondities Lidmaatschap f 10 - Lesgeld f 5.- p week De lessen worden gegeven een gedeeltelijk vrijstaand met schuren en grote, beschut ge legen tuin. Indeling: hal/entree, keuken, ka mer met bedstede, slaapkamer en bijkeuken. Boven: 2 slaapkamers met over loop en grote bergzolder. Koopsom 50.000, r, - EIERLAND Zeer goed onderhouden Clubadres Witte Burcht, Molenstraat maandagavond 19.30-21.00 uur. Den Burg, Texel, tel. 02220-3169. Verdere inlichtingen met centrale verwarming. Beschutte ligging. Goede zon- situering. Indeling: entree, volledig ingerichte keuken, woonkamer met open slaande deuren op het zuiden, ruime slaapkamer met wasbak, kleinere slaapkamer, douche en toilet. Koopsom per bungalow ƒ75.000, incl. de gehele (complete) inventa ris. stichting slimming international want alleen is maar alléén Leidster Mevrouw A. Gieles-Idema, Hollewal 22, Den Burg, Texel, tel. 02220-3259 OUDESCHILD Het amfibisch oefenkamp Texel heeft en nieuwe commandant, de derde in rie maanden tijd. Het ziet er naar uit at thans een voorlopig eind is gekomen an deze snelle commandowisselingen. )e majoor der mariniers R. W. Souwer- ren (44) die vrijdag officieel het bevel vernam van waarnemend commandant apitcin der mariniers D. v. d. Weide is Ithans niet van plan spoedig weer op e stappen. Aan het rand van het dorp gelegen, nabij het centrum, met garage, voor- en achtertuin. Indeling: hal/entree, ruime woon kamer met parketvloer, keuken, toilet, bijkeuken. Bovenverdieping: 4 slaapkamers met douche, zeer ruime vliering d.m.v. vlizotrap be reikbaar. Geheel voorzien van een c.v.-in stallatie. Goede staat van onderhoud. Koopsom ƒ112.500, Met ingang van 1 september a.s. gaan wij ons Hoofddepöt Calpam gas over dragen aan de FA. BRUINING, Brink 6, De Koog Dankend voor de prettige relaties, be velen wij onze opvolgers gaarne en met vertrouwen aan. FA. RAN, Gravenstr. 6 - 7, Den Burg 'T HORNTJE Nabij de duinen gelegen op een rustig punt, goed onderhouden, vrijstaande In aansluiting op bovenstaande delen wij U mede, dat wij U op dezelfde correcte wijze zullen trachten te be dienen. FA. BRUINING, Brink 6, De Koog, tel. (02228) 330 of 482 met ca 1600 m2 grond en een grote garage. Gunstige zonsituering. Indeling: entree, hal, ruime woon- eetkamer met thermopane begla zing en openslaande deuren naar het terras, woon-eetkeuken, grote bijkeuken met kastruimte en kel der, toilet met fonteintje Bovenverdieping: grote slaapka mer met vaste wastafel annex douchekamer, twee kleinere slaap kamers, waarvan één met vaste wastafel, kastruimte. De vaste vloerbedekking, fornuis, gaskachels (kamer en keuken) zijn bij de koopsom inbegrepen. Omstreeks oktober leeg te aanvaar den Koopsom 150.000, Hoge hypotheken beschikbaar. Onze woninglijst wordt U op aanvraag toegezonden. Inlichtingen en verkoop bij Schilderweg 165 - Postbus 87, Den Burg - Texel, Tel. (02220) 3025 en 3429 b.g.g. 2031. Martha v.d. Slikke Wij monteren ook Shell telleborg autobuiten- enden. Kievit, Koger- raat De allernieuwste LP's: tatus Quo, Nazareth, rndra, Nana Mouskouri, enesis, Lenny Kuhr, ats Domino, Klaus Wun- erlich, Marianne Rosen- erg, Vicki Leandros enz. ik op Minicassettes, erder veel keus in klas- eke LP's en kinderre- irtoire Peppi en Kokkd; e film van Ome Willem Automatische zigzag naaimachines rechtstreeks van groothandel. Machines met lichte lakschade met hon derden guldens korting. Ook vrije-arm machines, met stretch- steek, autom. afgekort knoopsgat. Overlock, windzoom enz. Alle merken leverbaar. Reeds vanaf ƒ259, 3 jaar garantie. Gratis les. Inruil mogelijk. Ook reparaties van elders gekochte machines zonder voorrij kosten. Vrijblijvend demonstratie aan huis. Bel ter informatie en voor afspraak (ook 's avonds) Voor uw medeleven en de vele kaarten, die ik tijdens mijn verblijf in Wassenaar en Wijk aan Zee van u mocht ontvan gen en de bloemen bij mijn thuiskomst, zeg ik u allen hartelijk dank. Ook wil ik de Rotaryclub en de buren nogmaals be danken voor het vele, dat ze voor mij gedaan heb ben. Marga Flokstra Keesomlaan 23. Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van Anna Paulowna We noemen haar Anneke Dries, Mary en Joop Veltkamp Den Burg, Texel, 31 augustus 1976, Burgwal 13. Iii ook nog voor redelijke ijzen. Fa. Jan v. Wijn- larden en Henny Kok, everstr. 68, tel. 2695 Lompen- en metalen- rndel Cobus Spigt, Eier- nd, telefoon (02225) 297 afdeling binnenhuis- woonelementen Gravenstraait 2-4-7 (02267) 2758; bg.g. (020) 324237. Heden overleed mijn lieve man en onze beste broer, zwager en oom Abraham van der Meulen, echtgenoot van Anna Adriana Flens, in de ouderdom van 84 jaar. Mede namens de familie A. A. van der Meulen-Flens Den Burg, Texel, 29 augustus 1976, Weverstraat 99. De crematie zal plaats hebben woensdag, 1 september v.m. 10.00 uur in het crematorium te Schagen, Haringhuizerweg 3. Gelegenheid tot condoleren na de crematie in het crematorium. Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen. te De Koog, begint donderdag 2 sep tember haar repetities in „De Schuilhut". Nieuwe leden (vooral mannen) dringend ge vraagd. Burgemeester en wethouders van Texel maken bekend, dat door een commissie uit het college van gedeputeerde staten van Noord-Holland op vrijdag, 10 september 1976 te 10.00 uur, in het raadhuis te Den Burg. de bezwaren tegen het door de raad d d. 10 juni 1975 vastgestelde bestemmingsplan 's Horntje in een openbare vergadering zullen worden behandeld. Texel, 30 augustus 1976. De burgemeester, W. H. Sprenger De secretaris, P. Beemsterboer. (3ntitkh<m3el Jfans v. d. Klift t$aal<3er*traat 4 Den ISitrg - Tejeel Geopend: maandag en woensdag van 9.00-17.00 uur en na tel. afspraak (02223) 677. Bouwjaar 1970. Oost O 56, (02223) 333 Wegens onze jaarlijkse Personeelsreis is ons gehele bedrijf Hiermede geven wij U kennis, dat heden overleden onze oud-direkteur Abraham van der Meulen, echtgenoot van Anna Adriana Flens, in de ouderdom van 84 jaar. B.V. v.h. C. R. Keyser Co., De Waal - Texel van Vaargeul 16, Den Burg, naar de Visserlaan 50, Nunspeet, tel. (03412) 3620. Janny, Bert, Jan-Mark en Hans-Lars Boetes Zaterdag 4 september 1976 is alleen ons magazijn van 9.00 - 12.00 uur ge opend voor het afhalen van materialen. Ons Bouwinformatiecentrum is beide dagen gesloten. Eventuele oliebestellingen worden be zorgd, hiervoor kunt U bellen (02220) 3874. RAPPORT De handelseditie van het rapport van de Commis sie Donner kost ƒ15, De eerste drukken zijn al uitverkocht. U kunt een exemplaar laten reserveren in HET OPEN BOEK (tel. 3657) —v ui ^nii^i"v (Voor gas Ran - Rijwielen) T Kn W Gravenstraat 2 - 4 J. C. RAB in Brandstoffen en Bouwmaterialen B.V. ,p. Deze prachtige met de hand ingekleurde gravures uit 1837, in passe partout en mahonie lijst kosten bij ons slechts ƒ45, Wij verkopen uitsluitend originele prenten. Heemskerckstraat 22, Oudeschild, Texel. (02220) 3341.

Texelsche Courant | 1976 | | pagina 3