Positieve geluiden over herindeling Bolwerk Interessante expositie in raadhuiskelder -en „OP EN OM TEXEL" MT H<ZEGGEN WOU..' Sinterklaas anno 1976 commercieel schaakstuk? „Doe iets aan bromfietsoverlast" Ongelukkige val Kotex houdt clubshow Weisjesploeg CVT nam deel aan kringkampioenscbappen Snertrit liep in de soep Granaten gevonden Blikschade BOLDER UIT BAK VAN TX 67 GETROKKEN Damclub Texel verloor van Schagen Interkerkelijke gespreksavomlen Meisjesgym GVT op donderdag Kinderpostzegels ook in postkantoor te koop Bezoekers radiobijbelcursus kunnen per kotter tenig Ruw spel in basketbalwedstri jd C. J. Huisman won viswedstrijd Klaverjasclub „De Zwaan" v< Is l ijker eus Zaalvoetbalprogramma OUDESCHILD - Op de donderdag in dorpshuis 't Skiltje gehouden hoor zitting over de herstructurering van de De Ruyterstraat en het Bolwerk werd eens te meer duidelijk hoe men zich te plaatse ergert aan het voortdurende bromfietslawaai. Wat betreft de door B. en W. voorgestelde aanleg van een zestal parkeernofjes liet iedereen zich positief uit, zij het sommigen met en kele restricties en/of aanvullingen. Men had geen bezwaar tegen het verbre den van het Bolwerk tot 6 meter om mogelijk vracht- en toeristenverkeer naar en van het haventerrein beter te kunnen verwerken. Uit een enquête die onlangs onder de bewoners van de De Ruyterstraat was gehouden bleek duidelijk dat het over grote deel (47 van de 56 geënquêteerden) de straat volledig autovrij wil houden. Alleen over het ventverkeer ter plaatse waren enkele weifelende opmerkingen. Veelal zag men er tegen op steeds op nieuw vuilniszakken over een afstand van 50 meter naar de parkecrhofjes te moeten slepen of dagelijks hetzelfde eind voor bijvoorbeeld een halfje brood te moeten lopen. Het enige alternatief was echter de De Ruyterstraat wel open te stellen voor het ventverkeer. Wat betreft het weren van bromfietsen ter plaatse zag men het meeste in het aanleggen van drempels en/of bloembakken. Parkeerhof jes Omdat buiten de aanleg van de par keerhof jes de enige andere mogelijkheid was een parkeerstrook langs het gehele Bolwerk te verwezenlijken, voelde men meer voor het eerste idee. Om in ieder geval de snelheden van het verkeer op het toekomstige Bolwerk af te remmen was Hans Boom voor het aanbrengen van een inrit zoals deze aan de oostzijde van Den Hoorn is aangelegd. J. Th. Boom vond dat vooral in ver band met de 's zomers in het Ankerpark te houden kunstmarkt en het bezoek aan de R.K. kerk het van belang is vooral daar voldoende parkeergelegen heid aan te leggen. Hij pleitte daarom voor een derde parkeerplaats nabij de kerk zodat op de drie hoeken van het Ankerpark parkeergelegenheid is. De dorpscommissie had reeds eerder de wens geuit een hofje aan te leggen aan FOTOTENTOONSTELLING DOOPSGEZINDE KERK Zondag 21 november is na de gods dienstoefening in de Doopsgezinde kerk een fototentoonstelling te bezich tigen m.b.t leven en werken van de Doopsgezinden in Nederland. Deze ten toonstelling was een bijdrage vanuit Nederland aan de enige tijd geleden gehouden wereldconferentie van Doops gezinden in Brazilië. Ieder is welkom voor bezichtiging van deze tentoonstel ling. DINSDAG 16 NOVEMBER In De Schuilhut te De Koog begint om 20.00 uur een gemeenteavond van de Ned. Herv. gemeente. In de stadsschouwburg van Den Helder wordt door de Hoofdstadoperette ,,Der Vogelhandler" opgevoerd. Aanvang van de voorstelling is 20.15 uur, Na afloop vaart een extra boot. WOENSDAG 17 NOVEMBER Om 20 00 uur komen de Plattelands vrouwen van de afdeling De Cocks- dorp-Eierland bijeen in het Eicrland- sche Huis: knipselen met mevrouw Wezel-Laan. DONDERDAG 18 NOVEMBER Het Groene Kruis Texel houdt een alge mene ledenvergadering in het medisch centrum; 20.00 uur. In „Ons Huis" te Den Hoorn houdt de N.H. gemeente Den Hoorn een ge meenteavond die om 20.15 uur begint. De commissie ruimtelijke ordening houdt aanvang 20.00 uur een openba re vergadering in het raadhuis BREVEN V\N LEZERS - BUTEN VERANTWOOROELUKtClO WN OE REDAXTE De goede wil van Sint Nicolaas en zijn Pieten staat sedert jaren buiten twijfel. Anders is het mogelijk gesteld met de organisatie die de Goedheiligman zijn intocht op Texel laat houden. Tijdig alarm slaan kan het kwaad mogelijk nog keren. We doelen op het gerucht dat de door de Winkeliersvereniging vastge stelde route door Den Burg niet meer langs de bejaardenhuizen voert maar wèl twee keer door de Binnenburg en twee keer door de Parkstraat. Moeten we aannemen dat Sint Nicolaas te oud is geworden? Of dat de zwarte Pieten zich niet meer uitsloven omdat ze op een nieuwe CAO lopen te wachten? Nee, dan belazeren we onszelf. Laten we ho pen dat de verantwoordelijke mensen het schandaal nog juist op tijd weten te keren. Dan zijn er meer mensen geluk kig dan alleen ondergetekenden. Adrie en Eddy Stiekema, Cocky Timmer, Kick Smit en Bertus Eenhoorn. de oostzijde van het park en Rijkswa terstaat had meegedeeld parkeerhavens te zullen maken op het punt waar Buur tje en Bolwerk samenkomen. Wat betreft de inrichting van de hof jes en de plaatsing van de aanplant werden enkele opmerkingen gemaakt waarover nog overlegd zou worden. Geen dichte haag Over het algemeen bleken de bewo ners blij te zijn met de aan te leggen groenstrook voor de huizen (30 tot 50 meter breed) Afwijzend stond men te gen het aanleggen van een te dichte haag rond de park eerhof jes. Daardoor zou het uitzicht weer verloren gaan. Er kwamen suggesties desnoods tussen hofjes en de De Ruyterstraat keermuur- tjes of betonnen paaltjes te zetten op de afscheiding. W. Zadeits vroeg tenslotte om aan de Waddenzeekant van de nieuwe dijk op de punten waar de aan te leggen trappen tegenover de hofjes zijn. ta bleaus te maken om te kunnen zwem men. Vooral voor de jeugd vond hij dit belangrijk. Burgemeester Sprenger beloofde over leg te zullen plegen met Rijkswater staat. Hij besloot met op te merken dat iedereen ervan overtuigd is dat de si tuatie nu volledig naar wens opgelost dient te worden. „Het aanzicht van Ou- deschild is dat ten volle waard". De 28-jarige bouwvakker Harry Ma- rissen uit Den Helder, werkzaam bij ap- partementenbouw aan de Nikadel in De Koog, liep vanmorgen blessures op toen hij een val van meer dan drie meter maakte. Hij viel van een stalen bint, na dat hij bij het tillen zijn evenwicht ver loor. Marissen liep een gebroken of ge kneusde enkel op en werd voor onder zoek naar het ziekenhuis in zijn woon plaats gebracht. Op de door Kotex komend weekend in De Witte Burcht aan de Molenstraat te houden jaarlijkse tentoonstelling zullen in totaal 242 inzendingen te bewonderen zijn. Onder de door deze Texelse Klein- diersportvereniging geëxposeerde dieren bevinden zich hoenders (58), sierduiven (60), konijnen (45) cn vogels (79). De prijs van de gemeente Texel zal dit jaar wor den uitgereikt aan de eigenaar sierdui- vcnkampioen. De tentoonstelling zal vrijdagavond 19 november om 7 uur worden geopend door de voorzitter van de Kotex, de heer K. van der Veen uit Den Burg. Dan zal eveneens de prijsuitreiking plaats vinden naar aanleiding van de keurin gen die in de loop van deze week gehou den worden. De keuring van de vogel afdeling heeft op maandagochtend plaats gehad en de andere tentoongestelde die ren ondergaan een keuring op donder dagochtend. De tijden waarop deze kleindierten- toonstelling voor het publiek geopend is zijn als volgt- vrijdag 19 november van 20.00 - 22.00 uur, zaterdag 20 novem ber van 10.00 - 22 00 uur en zondag 21 november van 11 00 - 17.00 uur Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de secretaris van de Kotex, G. R. Buijsman, Tjakkerstraat 3, Den Burg, telefoon (02220) 3472. Voor de meisjesploeg van GVT zijn de wedstrijden voorafgaande aan de „Kringkampioenschappen" op zaterdag 13 november niet erg succesvol geweest. Oorzaak hiervan was o.a. het afwezig zijn van enkele meisjes, deels door een blessure en deels door griep. Aan deze wedstrijden die georgani seerd waren door de afdeling Hollands Noorderkwartier werden onder redelijke publieke belangstelling gehouden in Tuitjenhom. In totaal namen 99 meisjes aan deze voorwedstrijden deel De Gymnastiek vereniging Texel was aanwezig met een erg verjongde ploeg mede omdat bijvoor beeld Liselot Schermer (blessure) en Yvonne Bruining (griep) niet van de partij konden zijn. De Texelse deelneemsters deden het vrijwel allemaal zeer redelijk bij de vrije oefening en het paardspringen Bij de evenwichtsbalk en het brugtumen lieten de resultaten echter veel te wen sen over. Bij de balkoefening hadden alle GVT- meisjes de pech hun evenwicht te verlie zen en hierdoor punten te verspelen. Hetzelfde was het geval bij het brug- turnen waar duidelijk werd dat dit on derdeel nog onvoldoende beheerst wordt. Gewoontegetrouw werden bij het paard springen goede resultaten behaald en vooral de vrije oefeningen leverden veel positiefs op Omdat er van de 99 meisjes slechts 18 in de finale van de kringkampioenschap pen geplaatst worden is het twijfelachtig of hier een Texelse deelneemster bij zal zijn. Geen van de 41 deelnemers aan de tra ditionele snertrit van de MAB-club Texel is zaterdagavond tot overwinnaar uitgeroepen omdat in de uitgestippelde route op het laatste moment niet voor spelbare moeilijkheden waren aange bracht. Op de Nikadel te De Koog bleek een parkeerbord tijdens de rit niet meer aan wezig zodat nogal wat deelnemers in verwarring raakten en onverrichterzake naar de startplaats aan het Wezenland terugkeerden. Zij die desondanks toch waren doorgegaan verloren op de Nika del door zoeken zo veel tijd dat de orga nisatoren uiteindelijk besloten hebben alles maar ongeldig te verklaren en de hele rit over te rijden Men zal op 8 januari a.s. opnieuw van start gaan bij hopelijk even goed weer en evenveel animo als zaterdagavond. De 41 inschrijvers van zaterdag j.l, kun nen dan gratis meedoen. In de duinen, zowel bij paal 8 als paal 9, werden vrijdag granaten gevonden. De politie heeft er zich inmiddels over ontfermd. Toen de Ford-bestuurder A J.v.d.S. uit De Koog zaterdag vanuit de richting De Waal de Waalderstraat wilde inrijden, gaf hij geen voorrang aan de uit de Burgerhoutstraat komende B. Beumkes in zijn Opel Kadett. Bij de botsing ont stond lichte schade aan beide auto's Er is nog steeds geen beweging te krijgen in de Texelse kotter „Carolina Maria" (TX 67) die sinds 7 oktober vastzit bij een strandhoofd van de Pet- temer zeewering. Bij een van de laat ste pogingen werd van het muurvast zittende scheepje zelfs een bolder uit de bak getrokken. De in opdracht van het Beverwijkse bergingsbedrijf opnieuw gereed liggende sleper „Cycloop" probeert sinds vrijdag avond vergeefs het vaartuig bij hoog water vlot te krijgen. Sensatie De poging van zaterdagavond ging met sensatie gepaard omdat toen door de Cycloop een bolder uit de bak van de TX 67 werd getrokken. Bovendien brak de verbindingslijn met de Wijsmul ler sleepboot. In de loop van zondag zijn nieuwe ka bels aangebracht maar ook de pogingen van zondag en maandagavond bleven zonder resultaat. Niemand van de oor spronkelijk vier leden tellende beman ning bevindt zich op dit moment meer aan boord. Hun plaatsen zijn ingenomen door personeel van het bergingsbedrijlf en Rijkswaterstaat. Na het vlotkomen zal de „Carolina Maria" voor reparatiewerkzaamheden naar de haven van Den Helder worden gesleept. In het raadhuis is op het ogenblik een bijzonder interessante tentoonstelling van oude kaarten, litho's, gravures, schilderijen, foto's, boeken en kranten knipsels. Het is een bonte veelheid met één overeenkomst: alles heeft betrek king op Texel. De vaak zeer kostbare stukken zijn in ongeveer twintig jaar tijd bijeengebracht door drs. Gerard van der Kooi die dit alles nu te koop aan biedt en daartoe deze tentoonstelling heeft ingericht. Ieder die zich voor Texel interesseert moet wel geboeid zijn door hot vele dat hier is te zien en onder de indruk ko men van de niet geringe waarde die de gezamenlijke kollektie vertegenwoor digt. Tijdens de opening van de téntooi - stelling, zaterdagmiddag, vertelde Gt rard van der'Kooi (die met zijn vrouw de antiekhandel De Govtsberch in de Binnenburg exploiteert) hoe hij met het verzamelen van kaarten en prenten be gon als gevolg van belangstelling voor historie en de herkomst van zijn familie. Geldbelegging Het verzamelen van dergelijke arti kelen is niet alleen een aardige hobb> maar ook geldbelegging Oude kaarten en prenten zijn maar zeer beperkt be schikbaar en inmiddels allemaal „ont dekt". De prijzen die ervoor worden betaald schieten omhoog. Het duurste pronkstuk op de expositie in het raad huis is een vierdelige kaart uit 1700 die nu ƒ6.200,moet opbrengen. Slechts een enkel stuk is zo zeldzaam dat het niet te koop is, zoals een handgetekend kaartje van Texel met de juist bedijkte Eierlandse polder De oudere kaarten van Texel zijn prachtstukken om te zien maar topografisch lang niet altijd cor rect. Sommige kaarten werden bewust onjuist getekend om grondbelasting te kunnen ontduiken Er zijn verschillende bekende gravu- Zoals te verwachten was kwam de Damclub Schagen zaterdagmiddag als overwinnaar uit det bus bij de ontmoe ting met de Texelse damclub. Hierdoor zal evenals vorig jaar de strijd om het kampioenschap gaan tussen de teams van Schagen en Damlust. De eer voor Texel werd gered door J. Hooijberg die een knappe partij speelde en tweemaal een remise aanbod afsloeg 'Tegen H. Veenstra wist hij daarna een keurige overwinning te behalen. Ook P. Bake- laar had een goede dag. Hij stond tegen de Schagen-speler W. Tesselaar weldra op voorsprong maar kon tijdens zijn partij de winstgevende voortzetting niet vinden, en moest tenslotte een remise stelling toestaan. Het leverde in ieder geval een puntje winst op. Andere re- mi^epartijen werden bereikt door de volgende Texel-spelers: W. Bakker, J. van Heerwaarden en C. Groenhof Het team van de Damclub Texel moet nu nog naar Andijk 2, 't Zand, Zwaag- dijk en „Het Probleem" uit Hoorn. Uit deze wedstrijden moeten voldoende pun ten te behalen zijn om het nu dreigende degradatiegevaar te ontlopen. Texel-Schagen P. Kooiman-M. Veenstra 02 P. Bakelaar-W. Tesselaar 11 C Meedendorp-T. Tesselaar 02 C Vinke-A. Veenstra 02 J. Hooijberg-H. Veenstra 20 W. Bakker-H. Groot 1—1 J. van Heerwaarden-H Blauboer 11 J. Schoo-P. Bleeker 02 J Vinke-C. Meyer 02 C. Groenhof-J. Pronk 11 6-14 res te zien, zoals een ingekleurde prent van de Sommeltjesberg gemaakt door Pieter van Cuijck. Onbekend en nogal recent zijn etsen en krijttekeningen van Van Leuven uit het begin van de zesti ger jaren. Ook publicaties, direkt of indirekt op Texel betrekking hebbend, zijn er te kust en te keur. Een oud stuk is het uit 1665 daterende pamflet waarin melding wordt gemaakt van schepen en schepe lingen die voor de toen plaatsgevonden zeeslag van Texel waren uitgezeild en niet waren teruggekeerd. Onder hen was Tromp. Minder kostbaar zijn knipsels uit ge- illustreerde tijdschriften en oude Texel- gidsjes van de VW (die nu ƒ30,tot 75,waard zijn). Het oude boek Texel van J. A. van der Vlis (1949) is aanmer kelijk kostbaarder dan zijn onlangs ver schenen opvolger: ƒ125,en het even eens uitverkochte Texelse woordenboek van Keijser wordt aangeboden voor bij na ƒ100,—. De tentoonstelling is te zien tot 30 no vember, steeds tijdens de openingsuren van het raadhuis. Wie dan niet in de ge legenheid is, is woensdagavond, vrijdag avond en zaterdag welkom. De derde gespreksavond zal gaan over het boek Job Bepaalde gedeelten uit Job zullen dan tesamen gelezen en bespro ken worden. Men kan zich op deze avond voorbereiden door het lezen van bladzijden 14 - 17 van het boekje „God en de mensen". Van dit boekje zijn nog exemplaren verkrijgbaar aan de pasto- riën van de diverse kerken. De plaatsen en tijden zijn: Den Burg, 22 november, 20.00 uur in De Schakel. Oudeschild, 23 november, 20.15 uur in het gebouw bij de Katholieke kerk. De Koog, 23 november, 20.15 uur in De Schuilhut. Den Hoorn, 25 november, 20.15 uur in Ons Huis. Oosterend, 26 november, 20.30 uur in de Hervormde kerk De Cocksdorp, 1 december, 20.00 uur in het gebouw bij de Hervormde kerk. Omdat in het winterseizoen de dans les op woensdagavond op dezelfde tijd valt als de gymnastiekles voor meisjes van 12 tot 14 jaar is besloten de gym nastiek nu op donderdag te houden. De uren zijn ongewijzigd gebleven namelijk 's avonds van 7 tot 8 uur. Naast de door de schoolkinderen ge voerde jaarlijkse kinderpostzegelaktie zal ook dit jaar in de hal van het post kantoor van Den Burg een stand inge richt worden waar kinderpostzegels te koop zijn. Het zijn zegels met een spe ciale toeslag die ten goede komt aan het Nederlands Comité voor Kinderpostze gels. Men hoopt de door de toeslag ter be schikking komende gelden mede te ge bruiken voor jeugdbescherming: sociale, maatschappelijke, medische en culturele zorg voor minderjarigen die speciale begeleiding nodig hebben. In het kraampje op het Den Burgse postkantoor verkoopt men ook wens kaarten, mede bestemd voor de kerstda gen en oud-en-nieuw Geopend tijdens de openingsuren van het postkantoor van 16 november. Vrijdagavond a.s. wordt in het dienst gebouw van de Opstandingskerk in Den Helder een bijeenkomst gehouden in het kader van de radiobijbclcursus „De bij bel open". Spreker is ds. W. Glashou wer die de eerste drie hoofdstukken van Openbaringen behandelt. De bijeen komst duurt tot 22.00 uur. Het wordt dus te laat om de laatste boot terug naar Texel te halen. De van Texel afkomstige bezoekers kunnen echter gebruik ma ken van de kotter TX 8 „Lodewijk Cor- nelis". Wie wil meevaren dient zich direkt na afloop van de bijeenkomst in verbin ding te stellen met de daar aanwezige heer H. Ellen, zodat men gezamenlijk naar de haven kan gaan. Eventuele in lichtingen vooraf worden gaarne gege ven: telefoon (02220) 2848 Het Texelse basketbalteam De Mareis heeft geen kans gezien het eveneens op de tweede plaats van de ranglijst staan de Zeemacht van de overwinning af te houden. In een vooral tegen het eind steeds ruwer wordende wedstrijd moest de Texelse formatie met 1047 tenslotte het onderspit delven. De ontmoeting tegen Zeemacht was voor de Texelse dames bijzonder be langrijk omdat beide teams in drie wed strijden een puntentotaal hadden ver gaard van 4. Steeds ruwer Vooral tijdens de eerste tien minuten was het een gelijk opgaande strijd. Het werd 89 maar toen was het gedaan met De Mareis die duidelijk overspeeld raakten. Zeemacht liep daarna vlot uit tot tot een ruststand van 822. Het werd na de pauze steeds ruwer op het veld waarbij het spel steeds meer in plaats van basketbal op rugby begon te lijken. Zeemacht ging steeds meer over tot het man-to-man spel en kon hierdoor aanmerkelijk meer punten ver garen. Het gevolg was dat een drietal Texelse speelsters wegens 5 persoonlijke fouten het veld moesten verlaten. Verlies tweede plaats De Mareis zijn door deze wedstrijd de tweede plaats op de ranglijst kwijtge raakt en zullen het op 23 november te gen Audistiek Stars B heel wat beter moeten doen, willen ze opnieuw in de hoogste regionen terugkeren. De Mareis trainen vrijdag a.s. van 19.30 - 21.00 uur in de De Koninghal De tweede sportviswedstrijd in de winterserie trok 12 deelnemers naar de dijk nabij het P.H hotel, waar om kwart over negen het startsein werd gegeven Als le eindigde C J. Huisman (122 cm) 2. P. Verhagen (95 cm), 3. M J. van der Zwaag (89 cm). Het Nederlands kampioenschap kust- hengelen is voor de sportvissers van Texel goed verlopen De plaatsen waar ze eindigden weten ze nog niet, want op de uitslag wachten had geen zin, daar ze anders de laatste boot niet zouden heb ben gehaald. De wedstrijd van de winterserie van 28 november wordt vervroegd De wed strijd wordt nu gevist op a.s. zondag 21 november van 8.00 - 9.30 uur bij de Kaap. Op zondag 28 november gaat de sport vissersclub naar de Afsluitdijk voor de jaarlijkse Sint Nicolaaswedstrijd, geor ganiseerd door HSV De Snoek. Kosten all-in ƒ17,50, uit en thuis. Er zijn daar mooie prijzen te winnen. Opgave voor 22 november bij het bestuur. Er werden ditmaal geen bijzonder ho ge soores genoteerd. Het echtpaar Spaans behaalde 7 008 punten en de Gebr. Witte werden tweede met 6.611 punten. A.s. vrijdag 19 november is de tweede avond om het kampioenschap van Texel. Op maandag 22 november is er dit maal geen klaverjasdrive in hotel De Zwaan. Uitslag: pnt. m. Echtpaar Spaans 7.008 Gebr. J. en Th. Witte 6.611 P. Bruin-J. Witte 6.439 H. Bakker-C. Vinke 6.412 F. Witte-A. Dijker 6.372 - Totaalstand: pnt. m, P. Hartog-H. Snoek 40.067 12 Echtpaar Snaans 39.896 18 Gebr. J. en Th. Witte 39.434 16 P Veeken-W. Witte 39.382 14 Echtpaar Van Heerwaarden 38.542 C Dros-C. Merckx 38.351 Mi: elk Tei voc der te dar har A sief IVj ziek vrij, Bur Be J. maa 0 13.3' derc 21.01 tot moz; der Den 3320 Lc banc land Vo hand De V Lo afhal Schaj 28. E Op Husc reeds Tater :el. (i HE nassi >rote 3oeti Uit ,6-ka 'ange lUtorr eer. B I len, hen en. I L va ;nd 4 Boo an E iven i en g lalen )ubbe Den E Te lektri achel el. 36 Te i nken alon- oper el „F Binn e.a.b. erend Aang narki 4, tel. Ook ouw IANK oed g Geer er eei ntoor rOVtsb EXEI nov( Gevr eksel. erstra Sigar ooien? rilsterj 164, D 'aag a: De op woensdagavond te spelen wed- c, strijd tussen Cors Dubbeldik en Zwaan zal vermoedelijk de meest inte ressante worden. In deze ontmoeting komen de twee koplopers uit de lste klasse tegen elkaar uit. Om het contac" met Dubeldik op de ranglijst te behou den mag het team van De Zwaan deze wedstrijd niet verliezen. Woensdag 17 november: 18.30d uur: Reizenboetiek-Casino 19.15 uur: Cor Dubbeldik-De Zwaar 20.00 uur: JKM-Oosterend 1 20.45 uur: Topido-Texelse Boys 1 21.30 uur: Rab-Badhotel Tijdwaarneming: ZDH 1 Commissiedienst: F. Schellinger Donderdag 18 november: 18.30 uur: Texelse Boys 2-ZDH 2 19 15 uur: Jelleboog-FC Knudde 20.00 uur: Nioz-ZDH 1 20.45 uur: Oosterend 2-B rand weer 21.30 uur: Texel-FC Vergiet Tijdwaarneming: JKM Commissiedienst: H. L. Ploeger Gevr d. H< 'en Ht Cuna rekent ij Ant omen rismak jker, 20 6: :40 i 7 16x ijk

Texelsche Courant | 1976 | | pagina 2