SL WOONHUIZEN ELECTROHUIS O TEXEL VASTGOED Een kado dat meer waard is dan ket kost. bleyle JEMIS Het bijzondere horloge met de gewone prijs. /YoeldAof/andbe Bakker Timmer ri rrrrrrrrrrr DEN BURG ƒ1295,-. Nieuw Q BAKKER B.V. Groeneplaats voor het leven van nu bv/vh Langeveld en de Rooy Een nieuwe Robert Ludlum. CHEMISCH REINIGEN Zó comleet, zó fraai van vorm, zó goed van geluid, zó laag van prijs. Compleet met boxen 'r:h JfMIS [M0N16] Jemis is een nieuw horloge in Nederland. Het is een bijzonder horloge Maar de prijs is toch gewoon. Hier afgebeeld is het model uit de herenkollektie CJ 089. Een horloge met de chique vormgeving van 'n duurdere prijsklasse. Toch is de prijs slechts 127,50 gulden. En dan krijgt u een automatisch horloge met dag- en datum-aanwijzing dat een solide stalen band heeft. En is het gegarandeerd 17-steens. Met een jaar officiële, schriftelijke garantie. U ziet het; wonderen van kado's zijn de wereld nog niet uit. U vindt de gehele collectie bij V" 1ÉM| Den Burg. moerbeek Sigarenbandjes weg gooien? Joop Kramer, Wilsterstraat 16, telefoon 2464, Den Burg, komt ze graag afhalen De fontini strijders, de roman van een huiveringwekkend mysterie 18,90 Super puzzelvraagbaak met meer dan 300.000 puzzelwoorden voor maar 15,90 Peter Haining Groot heksenboek Een overzicht van de geschiedenis van hekserij met een schat van unieke illustraties van de vroegste tijden tot nu Een nieuwe Margit Söderholm Rood kleurt de Horizon 28,90 Vogels De fascinerende vogelwereld op ruim 135 kleurenfoto's tot leven gebracht. 14,90 weer 2 Konsaliks Een hemel vol sterren 19,90 en Liefde is sterker dan de dood 23,90 Carlo Collodi Pinokkio Deze in 36 korte hoofdstukken verhaal de avonturen van een marionet vormen nog steeds de roman van alle tijden voor grote en kleine mensen. Met een zee van tekeningen van William D. Kuik. Niet alleen voor kinderen.. 37,50 De 34ste Kameleon De Kameleon heeft succes 4,50 vh Langeveld endeRooybv den Burg Texel Maandags gehaald, vrijdags klaar. STOOMWASSERIJ „TEXEL" Telefoon (02220) 2634 Oudeschild duive Historici geloven, dat de Noordhollandse Duivekater een offerbaksel is geweest van de Germanen. Ze offerden die broden aan de goden, naar zij hoopten, in ruil voor allerlei gunsten. In die traditie offreert uw echte Bakker u deze week zijn Duivekaters. In ruil voor allerlei kwartjes en dubbeltjes. Da's historisch... - Den Burg - De Koog Oudeschild Te koop aangeboden te Op korte termijn kan een aanvang worden gemaakt door het aannemingsbedrijf v/h Jan Koorn Mzn. met de bouw van een aantal zeer fraaie, vrijstaande gelegen in het plan noord-west op percelen grond van ca. 700 m2. Voorgevel Indeling, hall/entree met garderobehoek, grote Z-vormige woonkamer met schuifdeuren naar terras, open haard, ruime woon-eetkeuken met open verbinding naar woonkamer, slaapkamer, bijkeuken, toilet, garage-berging. Bovenverdieping: 4 slaapkamers met badkamer en toilet. Het geheel wordt voorzien van een aardgas c.v.-installatie, Verzorgde afwerking. Koopsommen vanaf 252.500,(incl. B.T.W. en grond) Begane grond Inlichtingen en verkoop bij Verdieping Schilderweg 165 - Postbus 87, Den Burg - Texel, Tel. (02220) 3025 en 3429 b.g.g. 2031.

Texelsche Courant | 1976 | | pagina 6